'Mmi- BREDA BREDA beugelbier... Drie Hoefijzers Bier M.C.D. Zierikzee ?4CM0üRtB f 32,90 lamaiiin I pilse ncr Vers bier is verrukkelijk bier. Vers bier zit er in de grote beugelflessen van Breda! Vers vloeit het in Uw glas. Schuimend stroomt het in Uw keel. Verrukkelijk vers tintelt het na op Uw tong. De krachtige beugelsluiting houdt dit atletische bier vers en fris in bedwang torhet met een ballet van dansende koolzuurbellen Uw dorst verdrijft. Ha! Breda Beugelbier is vérs, da's vast! het betere bier komt uit Breda K. J. Goedbloed „DE STOLPE" koffiemolens degelijk en sterk. JOH. DE VRIES Vertegenwoordiger voor Schouwen-Duivelan j Handel jonderneming KtftltiKC DE MINISTER VAN FINANCIËN roept sollicitanten op voor de functie van DOUANE. AMBTENAAR Aanstellingseisen: leeftijd 21 t/m 27 jaar goed gezichtsvermogen (bril geen bezwaar) lengte tenminste t.70 m Geboden wordt: aanvangssalaris 23 jaar en ouder f 389,p. m. (2e en 3e kl. gem. I 380,jonger dan 23 jaar f 371, p. m. (2e en 3e kl. gem. f 363, grenstoelage ca. f 20, vakantie-uitkering 4 van het jaar salaris na volledige (kosteloze) opleiding volgt benoeming tot assistent (max. salaris I 585,p. m.); uitloopmoge- Jijkheid tot assistent-A (max. salaris I 657,p. m.) goede promotiemogelijkheden uniform tegemoetkoming in pensionkosten mogelijk Gegadigden, die woonachtig zijn in Utrecht, Noord-Brabanl, Zeeland of Limburg kunnen zich mondeling of schrifte lijk wenden tot: a. het dichtstbijzijnde Arbeidsbureau; b. de Inspectie der Invoerrechten en Accijnzen te Utrecht, Amersfoort, Eindhoven, Heerlen, 's-Hertogenbosch, Maastricht, Roermond, Roosendaal, Terneuzen, Venlo of Vlissingen. Gelegenheid om in de avonduren te solliciteren: voor a. (Arbeidsbureaus) op 16 mei a.s. van 78 uur; voor b. (Inspecties) op 14 en 17 mei a.s. van 78 uur. Ook kan bij deze insianties een brochure worden aangevraagd. Een mooi en voordelig C20-Divanbed versterkte gezondheidsspiraal waarop 15 [aar garantie. Dit sleemodel kost in uw C20-zaak slechts Waarom is Beugelbier zo vers? Omdat Breda Beugelbier niet gepasteuriseerd wordt. Déarom I Koel, krachtig en koolzuurrijk gaat het in de fles. En na die afsluiting met de juiste en handige beugel, gebeurt er niets meer mee. Dat is goed. Zó blijft Breda Beugel bier verser dan vers! Bier in die grote beugeifles! Groot is die fles... een hele halve liter pittig bier zit er in die fijne gezinsfles. Handig is dat. Voordelig is dat. Goedkoop is dat: 52 cent en... tijdelijk 3 van die grotè flessen voor slechts f. 1,50.1 ideaal voor thuis per fles 52 cent tijdelijk 3 flessen slechts f. 1,50 1 11* Geef mei Moederdag een TAART of GEBAK uil Bakkerij 't Hoekje Zierikzee Te koop: 3 Citroëns 2 C.V. f 1500,—; f 1900.—; f 2400.— 2 scooters, f 625,f 750, Citroen D.S. 19, f 3000,— 3 bromfietsen f 350,—; f 250.— f 350,— Standaard 8, f 1500, Grote voorraad banden Chevrolet 39 bij zes standen G.M.C. steck&ssen, enz. Citroen- en Panhardgarage Korte Reke 5 en G - Renesse Notaris P. HEERING te Zie rikzee zal op dinsdag 29 mei 1962, des namiddafgs half drie in Hotel „Westenschouwen's Welvaren" te Westenschou- vven, publiek verkopen: Hel onder architectuur ge bouwde landhuis met tuin, genaamd aan de Steenweg, te Westen- schouwen, slechts plm. 200 m van hel prachtige zuider- strand. Het huis bevat: grote woon kamer, serrekamer - beide met prachtig vrij uitzicht op de duinen - twee 2-pers. en één 1-pers. slaapkamer, keu ken,'toilet met douche, berg plaats en boven ruime slaap gelegenheid; is voorzien van centrale verwarming (olie- stook), koud en warm stro mend water en verkeert in uitstekende staat van onder houd, geschikt zowel voor permanente bewoning als voor zomerwoning, ook voor exploitatie. Voor bezichtiging is de sleu tel verkrijgbaar dinsdags- en donderdagsmiddags van 2 tot 4 uur, ten huize van de heer J. M. Bouwman, Steen weg 6 te Westenschouwen. Nadere inlichtingen zijn te verkrijgen ten kantore van notaris P. HEERING 'te Zie rikzee (telef. 01110-2747). De Tomado Senior. Mo dern van lijn, fors en stevig van constructie. Blauwe ny lon ommanteling. Met drukknop. 21.50 De Tomado Populair. Elegant model, ivoor kleurig gelakt. 19.75 De Tomado Junior. Klein, maar snel. Maak in 6 tellen koffie voor 6 kopjes. Wit plastic huis, gelakte maalbekcr met drukknop 15.50 Havenplein Zierikzee

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1962 | | pagina 3