Douwe Egberts DE VERDWENEN KASSIER (J Kentucky's best! L (D-E) soepel en vers tot de In laatste eeuw vijftig landbouwzomers niet normaal 'f Is lekker roken van ZWARE SHAG TUINDERS TE OOSTERLAND GECONFRONTEERD MET NOODZAAK VAN INTENSIVERING Het dodental in de Duitse Bocht Pleidooi voor modernisering transport UTRECHT, 20-2. De modernisering van het transport op de boerderij zat gelijke tred moeten houden met de mechanisatie van andere werkzaam heden in het boerenbedrijf, aldus ver klaarde ir. H. H. l'ost u ma, directeur van het Instituut voor Landbouwme chanisatie. die In Utrecht wordt ge houden. Deze studiedag is georganiseerd door het Instituut voor Landbouw techniek en Rationalisatie, de alge mene technische commissie van het landbouwschap en het consulentschap voor landbouwwerktuigen en arbeids- methoden. Onderwerp van een aantal inleidingen is het transport in de landbouw. Ir. Posthuma zei, dat een verdere modernisering van het tran sport noodzakelijk is, omdat het te- Populair- wetenschappelijke t.v.-uitzendingen AMSTERDAM, 20-2. De Nederlandse Maatschappij voor Nijverheid en Handel deelt mede, dat men zich in haar kring aan het oriënteren is in zake het nut en de mogelijkheid van populair-wetenschappelijke televisie uitzendingen in de geest van die wel ke de B.B.C. uitzendt onder de titel „Science on Saturday". Dergelijke educatieve, populair-wetenschappelij ke programma's mogen, aldus de maatschappij, niets te maken hebben met commerciële televisie en dus geen enkel reclame-element bevatten. Prinses Irene naar Oostenrijk DEN HAAG, 21-2. H.K.H. prinses Irene is naar Oostenrijk vertrokken, waar ze te Sankt Anton in gezelschap van prinses Beatrix enige tijd zal skiën. Op 1 maart zullen de prinses sen het operabal in Wenen bijwonen. Ingezonden mededeling en pijn weg- I wrijven met DAHPO kort aan arbeidskrachten stijgt, de lo nen hoog zijn en de weerx-isico's in Nederland groot zijn. In de laatste eeuw, zo zei hij, is het weer in vijf tig jaar niet normaal geweest. De zo mers waren te koud of te droog en de winters te zacht dan wel te koud. Deel afsluiting Lauwerszee aanbesteed DEN HAAG, 20-2. In Den Haag is een onderdeel van de werken tot af sluiting van de Lauwerszee door Rijkswaterstaat aanbesteed. Het be treft het maken van een werkeiland met bouwput en een werkhaven in de Lauwerszee. Van de negen inschrijvers was de laagste de combinatie van Van Hat- tem en Blankvoort, Hollandsehe Aan nemingsmaatschappij. Zanen en Ver stoep N.V., N.V. C. J. van der Hoeven en de Baggermaatschappij Dirk Ver stoep voor een bedrag van f 5.665.000. Hoogste inschrijver was de N.V. Aan nemingsmaatschappij voor Water bouwwerken voorheen A. Hofman uit Haarlem, met een bedrag van f 5.850.000. De gunning is aangehouden Ingezonden medodcür* S" x in handige plastic tabakszak! Altijd laatste draad! Kansen voor groenteteelt in Dniveland Pleidooi voor oprichting tuinbouwvakscliool OOSTERLAND, 20-2 - Onder auspiciën van de Zeeuwsche Groentetelers vereniging, de Tuinbouwvercniging „Oosterland en Omstreken" en de Land- bcuwvereniging „D.E.S." te Oosterland, werd een openbare vergadering ge houden in het café „Even Buiten" van de heer Mol. De voorzitter, de heer M. L. van den Bos, opende deze zeer druk bezochte vergadering met een wel komstwoord tot de sprekers de heren M. Wattel en A. Spruit, respektievelyk hoofdassistent A en assistent-A van de Rijkstuinbouw Voorlichtingsdienst. De voorzitter zette uiteen het doel van deze bijeenkomst, vastgelegd in het motto van de sprekers: „Welke tuinbouwgewassen in ons teeltplan?". INGEZONDEN STUKKEN Pleidooi voor „tamme ruïne" aan Westhoekse Larixweg Haamstede ontwikkelt zich hoe lan ger hoe meer tot een badplaats. Kam- peergelegenheden zijn als paddestoe len uit de grond verrezen, aan de Strandweg, de Torenweg en andere wegen en lanen zijn de laatste jaren tal van zomerwoningen gebouwd. Men kan dat toejuichen of betreuren, het feit ligt er. Hoogstwaarschijnlijk geschiedt dat volgens een weloverwogen plan, waar bij terdege rekening wordt gehouden met natuur- en dorpsschoón. Of men daarin is geslaagd, wil ik graag in het midden laten. Waar ik echter de aandacht op wil vestigen is dit: aan het einde van de Larixweg groeit gestadig een steen hoop. Oorspronkelijk was het veld, waarop nu het puin steeds groter ruimte gaat beslaan, bestemd tot speelterrein voor de jeugd. Er werd een zandbak ingericht voor de kleu ters en 's zomers werd er druk gebruik van gemaakt door jeugdige voetbal lers. Dat was alleszins prijzenswaar dig. Dit speelterrein wordt echter steeds kleiner, de puinhoop steeds groter. Langzamerhand wordt het een echte vuilnisbelt, waar iedereen neergooit, wat hij kwijt wil wezen. Het behoeft geen betoog, dat dit niet bepaald een aantrekkelijk gezicht is, noch voor de vaste bewoners in de buurt van deze afvalhoop, noch voor de zomergasten. Wat is de bedoeling van dit alles? Mag ik de gemeente of wie dit aan gaat, een idee aan de hand doen? Maak van al deze stenen een tamme ruïne. De uitdrukking is niet van mij, maar van de schrijver Daan van der Vat, die in zijn boek „Britten, beesten en buitenlanders" deze woorden ge bruikt. Daan van cler ,Vat woont in Londen. Hij is verhuisd en ontdekt tot zijn grote blijdschap, dat hij vanuit zijn nieuwe huis het gezicht heeft op een ruïne. Wat voor ruïne zou dat zijn, van welke oude kerk en van welk jaar? Hij gaat op onderzoek uit en ontdekt dan, dat het een tamme ruïne is, die kort geleden gebouwd was om een koetshuis aan het oog te onttrek ken. Wat een teleurstelling: weg echte ï'omantische ruïne. Schaftlokaal voor gemeentewerklieden Welnu, van de voornoemde steen hoop, zou men een tamme ruïne kun nen bouwen .Men zou er dan bv. een schaftlokaal voor gemeentewerklieden kunnen inbouwen. Als ze in de buurt aan het werk zijn, kunnen ze daar hun koffie en brood nuttigen. Meubi lair? Aan het begin van de Larixweg is een grote schuur gesloopt. Op de grond ligt nu nog een prachtige krans van afgetrokken asfaltpapier en daar tussen staan cn liggen een paar di vans en ettelijke min of meer kapotte stoelen met trijpen zittingen. Dat staat en ligt daar open en bloot. Wel een fraai gezicht natuurlijk, maar het zou toch beter dienst kunnen doen als meubilair voor het schaftlokaal. Laat dan tenslotte de ruïne begroei en met klimop en kamperfoelie en wie van de zomergasten weet, dat dit alles niet echt is? Hij komt er op een avond, als de maan net op is, een beetje dromen en dichten en de kin deren, die er overdag spelen, wanen zich ridders en edelvrouwen uit lang vervlogen jaren. En als iedereen ver dwenen is. zet zich een uil, dit wijze dier, op de ruïne en laat zijn sner pende kreet tot ver in 't rond horen. Haamstede. J. I. VAN SCHAICK. Het eerst verkreeg de heer Wattel het woord, die op uiterst deskundige wijze zijn visie gaf over verleden, he den en toekomst van de groenteteelt. Reedsi in 1350 kwam export van groenten voor op ons eiland, aldus spr. In de 15e eeuw begon men aan fruitteelt, in de 16e eeuw was er te Zierikzee reeds een groentemarkt, terwijl in 1790 het z.g. Groenselgilde werd opgericht, eveneens te Zierik zee. Nu eeri grote stap naar 1918, toen ir. van der Plassche als pas afgestu deerd ingenieur grote mogelijkheden zag op het eiland voor de groenteteelt. Door verschillende omstandigheden kwam hieraan echter ontijdig een einde en in de Westhoek werd meer en meer overgeschakeld op fruitteelt. Oorlog en watersnood maakten dat er weinig of niets overbleef van de cul tures in Duiveland. De vele herstelwerkzaamheden maakten dat vele groentetelers en fruittelers gingen 'helpen aan de we deropbouw. Gekomen aan het heden vroeg spr. zich af: Wat is er nu van de tuinbouw in Duiveland geworden? Het huidige areaal voor de groenteteelt is als volgt: fruit (oud) 1984 are, fruit (jong) 130 are, bessen 612 are, aardbeien 99 are, groenten 1150 are, vroege aard appelen 999 are, zaaiuien 10377 are, plantuien 3004 are, witlof 240 are, bloembollen 3441 are. Ruim 25 jaar lang heeft de heer Wattel een lans gebroken voor uit breiding van groenteteelt in ons ge west en wanneer de mensen naar hem hadden geluisterd, dan zou het areaal er anders hebben uitgezien dan mo menteel het geval is. „Waarom teelt U niet meer vroege aardappelen en witlof of schakelt over op aardbeien, die goed na de vroege aardappelen kunnen worden gezet, eventueel nog gevolgd door groene bonen? zo vroeg spr. Dan is er nog de knolselderij. De „suikerbiet van de tuinder" Deze noemde de spr. de „suikerbiet" voor de kleine landbouwer-tuinder. Verder zijn er nog gladiolen en sprui ten. Nu de omschakeling meer en meer een feit begint te worden moet men intensiever gaan werken en voor al de jeugd in de gelegenheid stellen het vak grondig te leren. Ook het „pendelvraagstuk" werd door spr. onder het oog gezien en hij vroeg zich af wat hiertegen kan wor den gedaan. Tracht de mensen werk te verschaffen in de tuinbouw en voor zover zij zelf een stukje land bezitten laat men dit intensief gaan bebou wen. Drie dingen ziet spr. als een ideaal voor de toekomst. Meer teelt vergunningen, meer vakkennis en meer contanten. Dit, vergezeld gaan de van een goede afzet, twijfelt spr. er niet aan dat de tuinbouw welvaart in onze contreien zal brengen. Het Prov. Waarborgfonds voor de Tuin bouw, dat nog steeds niet wordt ge realiseerd, zou de a.s. tuinders aan in- vcsteringsgelden kunnen -helpen en een goede tuinbouwvakschool aan goede opleiding tot vakmensen. Zou het proefbedrijf „De Scheldemonden" te Bruinisse ook niet een afdeling tuinbouw kunnen stichten, zo vroeg spr. zich af. „Steek de hoofden bijéén en bundel de krachten samen en tracht zo iets te bereiken en laat er nu daden gezien worden en laat het het niet alleen bij praten", aldus sloot niet alleen bij praten", aldus be sloot spr. zijn aandachtig aangehoord betoog. kwam in ons land. In het begin van deze eeuw was er ook in de Westhoek van het eiland (Haamstede) een toe neming van de bollenteelt, die echter wel wat is teruggelopen. Na de ramp is er meer en meer belangstelling ge komen voor de gladiolenteelt. Deze teelt kan echter nooit worden aange zien als een hoofdteelt, daar dit hier voor een te speculatief gewas is. De gladiool past niet in het teeltplan van het grotere bedrijf en ook zeker niet bij de fruitteelt. Voor een goede cul tuur zorge men voor gezond plant goed. Met kleine onkosten richtte men de schuren in voor droogruimten, want drogen bij een loonbedrijf komt veel te duur. Men bedenke dat de gladiool een zeer goede verzorging no dig heeft. Ook in de teelt van tulpen bollen ziet spr. grote mogelijkheden, want de grond leent zich er hier zeer goed voor. Men moet echter in dit vak zeer veel leren en behoeft uiter aard een erkenning. Spr. raadde ten slotte aan ook in deze door te durven zetten, want alleen dan kunnen goede resultaten worden bereikt. Beide sprekers zegden bij voorbaat persoonlijke hulp toe aan degenen, die een intensieve teelt van enige der genoemde of andere gewassen zouden willen beginnen. Aan een ieder werd een briefkaart ter invulling en even tuele opzending uitgereikt. De voorzitter dankte beide spr. voor hun duidelijk betoog, dat er op ge richt was de groente- en bloembollen teelt in deze streken te stimuleren. Van de gelegenheid tot vragenstel len werd door sommigen gebruik ge maakt. Tenslotte deelt de heer H. J. van de Zande nog mede, dat de Tuin- bouwcommissie van de Z.L.M. volle dig staat achter de beweging van de tuinbouw. Spr. pleitte voor een vak school in onze omgeving. Deltawerken versnellen de stroom in het Zijpe Maatregelen worden genomen BRUINISSE, 21-2. Om de in het Zij pe lopende stroom bij eb en vloed, die sedert de verschillende Deltawerken in uitvoering zijn, in kracht is toege nomen, iets waarop door het raadslid de heer de Koning, ï-eeds vroegtijdig enige jaren geleden is gewezen, te verhinderen de zeewering te onder mijnen, zal op verschillende plaatsen grint worden gestort (grove grint) om de stroom af te remmen. Waterloop kundige proeven schijnen te hebben bewezen, dat deze gestorte grint niet met de stroom wordt meegevoerd. Oude schippers zagen echter liever de oude vertrouwde stortsteen, waarvan de deugdelijkheid in de praktijk be wezen is, om veranderingen in de stroom aan te brengen. Regelmatig worden peilingen gehou den om na te gaan hoe groot eventu ele uitschuringen en verdiepingen in het Zijpe zijn. De bloembollen Na de pauze kreeg de heer A. Spruit het woord, die sprak over de bloem bollen in het teeltplan. Ook hij wierp een blik in het verleden van de bol lenteelt, die ook reeds in 1600 voor KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND ZAANDAM. De vierjarige Hendrik Voorthuis uit Zaandam kwam onder een wiel van een auto van de gemeen tereinigingsdienst terecht. Het knaap je was op slag dood. NIJMEGEN. De 7e „Week van de Fotografie" zal worden gehouden van 12 tot en met 19 mei. De officiële ope ning zal plaats hebben op vrijdag avond 11 mei in de Stadsschouwburg te Nijmegen. WORMERVEER. Bij een poging zijn vriendjes op de fiets in te halen is de dertienjarige Hanno Bos uit Zaan dijk, leerling van de V.G.L.O.-school te Wormerveer, door een hem achter opkomende vrachtauto gegrepen en op slag gedood. Het ongeluk gebeurde op de wandelweg te Wormerveer ,die deel uitmaakt van de provinciale weg Hembrug-Limmen. DEN HAAG. Het college van Rijks bemiddelaars heeft het overleg over de salarisvoorstellen met partijen in het bankbedrijf voortgezet. Naar aan leiding hiervan zullen partijen thans op korte termijn beraad in eigen kring plegen. IJMUIDEN. Op het terrein van de hoogovens te IJmuiden is de 37-jarige gehuwde rangeerder A. de Ruiter uit Geesteren bij een ongeval Om het le ven gekomen. ROTTERDAM. Zonder een officiële proeftocht te hebben gemaakt, is aan de Rotterdamse Parkkade het 14.000 ton metende m.s. „Amstelstad" door de werf de Noord in Alblasserdam overgedragen aan de opdrachtgeefster de rederij Amsterdam, een dochteron derneming van de Stoomvaart Maat schappij Nederland. AMSTERDAM. Het m.s. „Oranje" van de maatschappij Nederland heeft onder commando van kapitein P. J. Groenland, woensdag weer de haven van Amsterdam verlaten voor een rond-de- wereld- reis. DEN HAAG. Een gezelschap van gemeente-autoriteiten uit Plymouth brengt thans een bezoek aan Neder land. Een Oostduitse grenswacht heeft in de nacht van maandag op dinsdag bij Duderstadt in Hesse zes andere vluchtelingen veilig door de mijnen velden geleid. Alle zeven waren af komstig uit een klein Oostduits grens- plaatsje bij Duderstadt. Onder hen was het gezin van de grenswachter. Fortuin voor honden Een vorig jaar gestorven Zweedse officier heeft vrijwel zijn gehele fortuin van ander half miljoen kronen nagelaten voor verbetering van de le vensomstandigheden van de honden in Zweden, vooral de waakhonden in het zuiden. Zijn vrouw, die enkele jaren géled enoverleed, liet een mil joen kronen na aan de honden in België. Een speciale grammofoonplaat „Jubileum Jubel" van het Leger des Heils UTRECHT, 20-2. Ter gelegenheid van het 75-jarig bestaan van het Le ger des Heils is een grammofoonplaat verschenen, die „Jubileum Jubel" heet. Er staan tien nummers op, uit gevoerd door groot koor, officieren koor, zusterkoor, jeugdkoor, stafmu ziekkorps en combo, onder leiding van kapitein W. F. Palstra van het Leger des Heils. De eerste drie exemplaren van deze langspeelplaat zijn in Utrecht door de voorzitter van de Nederlandsche Ver- eeniging van Grammofoonplaten De tailhandelaren, de heer F. de Graaf, overhandigd aan de voorzitter van de stichting „Doe wat terug", dr. M. B. van de Werk, aan kapitein Palstra en aan de heer Joh. Bodegraven, die ook in het stichtingsbestuur zit. De plaat is intussen in de handel verkrijgbaar. HAMBURG, 20-2. Dinsdagavond waren in Hamburg 293 doden gebor gen en in de overige overstroomde ge bieden in noordwest-Duitsland 19. Meer dan 300 inwoners van Ham burg en 30 mensen in Neder-Saksen worden nog vermist. In Bremen zal donderdag en in Hamburg maandag een officiële rouwdag worden gehou den. KERKNIEUWS Vredesthema voor komende R.K.-vastenaktie DEN BOSCH, 20-2. „Wereldvrede door naastenliefde in wereldnood" is het thema waaronder door het Ne derlandse Episcopaat dit jaar de vas tenactie zal worden gevoerd onder het Rooms Katholieke volksdeel. Over die vastenactie heeft mgr. W. Bek kers bisschop van 's-Hertogenbosch, namens het episcopaat een aantal me dedelingen gedaan. Voor de vastenactie van dit jaar zijn niet minder dan 39 objecten goed gekeurd in allerlei noodgebieden ter wereld, die voor een uitkering in aan merking komen en die tezamen een bedrag van tien miljoen gulden vra gen. Dit is bijzonder veel als men weet, dat vorig jaar de opbrengst ruim anderhalf miljoen gulden be droeg. Doch als men ziet, aldus mgr. Bekkers, dat de 21 miljoen Duitse katholieken in het afgelopen jaar ver over de vijftig miljoen mark bijeen hebben gebracht, dan moet een aan zienlijk hoger opbrengst onder de drie miljoen Nederlandse katholieken mogelijk zijn. BEKENDMAKING Burgemeester en wethouders van Zierikzee brengen ter openbare kennis dat bij begrafenissen desgewenst ge bruik kan worden gemaakt van de nieuw gebouwde aula op de algemene begraafplaats dezer gemeente. Het aan de gemeente Zierikzee ver schuldigde recht voor het gebruik van de aula bedraagt de helft van het ver schuldigde begrafenisrecht. Voor het gebruik van de aula voor het tijdelijk, bewaren van het stoffelijk overschot van de overledene, gedu rende enkele dagen, voorafgaande aan de teraardebestelling, is een recht ver schuldigd van f 7,50 per etmaal of ge deelte daarvan. Zierikzee, 19 februari 1962 Burgemeester en wethouders voornoemd, F. TH. DIJCKMEESTER, burgemeester, R. VAN OMMEREN, secretaris. Feuilleton door Frank van Falckcnoort Terug in het politiebureau overhan digde Gert het briefje van honderd gulden aan Cobie. „Zo kind, hier heb je een paar centen, zodat je je voorlopig kunt redden. Straks hoor ik wel, waar je heen kunt gaan. En dan houd je voorlopig maar een paar dagen je gemak. Geniet maar een beetje en als je zin hebt, zoek je maar ei'gens een baan. Als je me nodig hebt, dan telefoneer je maar hierheen. Ik wil je altijd helpen, als het nodig is". Ze nam het geld aarzelend aan en keek naar het grote bankbiljet. „Waar om doet u dit allemaal voor mij?" „Je moet zelfstandig worden, Co bie. En je weet zelf wel, dat je leven niet meer veilig zou zijn, nu je zus ters en moeder ontmaskerd zijn. Ze zullen jou er op aankijken en je zoudt geen deel van leven meer hebben thuis. Om van erger maar niet te spreken". Ze dacht na. „Ja, ze zouden tot alles in staat zijn". „Apropos, Cobie, één ding begrijp ik nog steeds niet. Waarom deed je altijd zo lelijk tegen me, als ik bij je moeder op bezoek kwam?" Ze kleurde. „O, ik dacht: iemand van de politie, die zal wel net als de rest zijn en mij niet geloven omdat iedereen denkt, dat ik gek ben". „Zo weinig vertrouwen?" „Dat raak je op den duur wel kwijt in Dorringen". Een half uur later ging er een agent in uniform naar de Hoeverstraat met de opdracht kleren en verdere bezit tingen van Cobie van der Haas te hal len. „Blijf er maar wachten", advi seerde Gert, „dan schieten ze mis schien wat vlugger op. Geef verder geen enkel commentaar, als ze je vra gen stellen en als ze gaan schelden, dan dreig je maar met aanhouding, dan kalmeren ze wel". Agent Stegeman vertrok op de fiets naar de Hoeverstraat en Gert dacht, dat het wel een uurtje zou du ren, alvorens hij terug zou zijn. Cobie had zich in het wachtlokaal geïnstal leerd met een paar tijdschriften en rookte een sigaret. Gert draaide net weer een nieuw vel in de schrijfma chine, toen hij door het raam zag, dat Stegeman in snelle vaart kwam aan fietsen. Hij stond verbaasd op, maar voor hij naar de deur kon lopen, was Stegeman al binnen. Hijgend keek hij naar het meisje en toen naar Gert. „Er is een ongeluk gebeurd", zei hij, naar adem snakkend. „De dokter is er al bij. Mevrouw van der Haas heeft een hartaanval gehad. Ze is heel ernstig!" 24. Gert schrok en keek op hetzelfde ogenblik naar het meisje. Ze was doodsbleek geworden en hield met beide handen het tafelblad omklemd. Maar dit duurde slechts enkele se- .conden. Ze spi'ong overeind en wend de zich radeloos tot Gert. „Wat moet ik doen? Ik wil naar moeder „Wacht even", beval Gert kort. „Ik zal de wagen halen. Met een minuut ben ik terug". Even later reed Gert met loeiende sirene door het dorp naar de Hoever straat. Daar zag hij de ziekenauto al voor de deur staan. Groepjes mensen stonden op het trottoir en keken naar de aankomende wagen. Gert remde af en het meisje sprong eruit. Be sluiteloos bleef hij zitten, toen dacht hij ineens aan van der Haas in Ham burg. Die man moest natuurlijk gewaar schuwd worden. Dan moest hij zelf maar beslissen of hij komen moest of niet. Maar eerst moest hij weten, of de toestand van de vrouw inderdaad zo ernstig was. Het duurde nog geruime tijd, alvo rens de brancard naar buiten werd gedragen. „Zo snel mogelijk naar het ziekenhuis", hoorde hij de dokter zeg gen. Gert draaide zijn wagen zo, dat hij voor de ziekenauto kon rijden. Hij liep even naar de chauffeur van de ziekenauto en zei: „Rijd maar achter me aan ;ik neem de korste weg". Enkele seconden later reden twee auto's met loeiende sirenes door het dorp in de verboden richting. Maar al het verkeer week uit, toen men het blauwe flikkerlicht van de politie auto zag en daarachter de ziekenauto. Zodoende duurde het slechts een paar minuten, voor de ziekenwagen bij het ziekenhuis arriveerde. Gert had net nog tijd om de dokter opzij te nemen. „En? Is het werkelijk ernstig?" De dokter zuchtte. „Vijf procent kans, dat ze het nog haait", antwoord de hij. „,Dan zal ik haar man waarschu wen". Even later was hij terug op het bureau en belde intercommunaal. „Hier is de gemeentepolitie in Dor ringen. Wilt u mij zo snel mogelijk verbinden met de politie in Ham burg, Duitsland? Het is zeer dringend" „Ik zal doen, wat mogelijk is. Blijft u maar aan het toestel", antwoordde de telefoonjuffrouw. Het duurde slechts vier minuten, toen kreeg Gert het antwoord: „Hauptdienststelle Polizei Hamburg". (Wordt vervolgd).

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1962 | | pagina 5