omdat SKODA langer meegaat door uitzonderlijke degelijkheid if m, IV 1 l v©/ een veilige keuze De zelfbescherming Friese veehouder doodt zijn vrouw met blok hout Ingezonden mededeling onverwoestbare motor 1069 cc - 43 pk - 125 km/u oersterk bulsllggerchassis knikweerstand 70.000 kg geheel stalen carrosserie - van 1 mm dikke staalplaat H. ENGLEBERT N.V. - DOBBEWEG - VOORSCHOTEN - TEL. (01717) 2010* DEALER: Autobedrijf IJ. T. WANDEL, Zuidstraat 10, Nieuwerkerk, tel. 482 NOORDWELLE Geslaagde Kuustavond te Noordwelle Zangvereniging „Tot ons genoegen" verleende medewerking In de /.aal van café Lokker-v. d. Zande heeft een groot aantal per sonen genoten van de kunstavond, aangeboden door de Ned. Blinden- bond. De bijeenkomst werd geopend door de heer K. Zevering, die een bijzonder welkom toeriep tot de heer Joh. v. d. Berg, propagandist van de Ned. Blindenbond, en diens echtgenote. Uiteraard was de voor zitter ingenomen met de goede op komst. Een viertal zangnummers werd gebracht door de plaatselijke zang vereniging „Tot ons genoegen", n.l. „Holland". „Edclweis", „Midder nacht" en „Gebed". De toonkwali- teit van dit nog kleine koor is ze ker goed te noemen. Een blokfluitkwartet bestaande uit de heer en mevr. Zevering, Joke Dalebout en Annemarie Priemis, bracht hierna een aantal geslaagde nummers. Jarenlange oefening zijn voorafgegaan aan het peil dat het kwartet heeft bereikt. Hierna sprak de heer Joh. v. d. Berg zijn propagandistisch woord, waarin hij vooral onderlijnde het vele dat wordt gedaan om de blinde Huldeblijk voor Nederlanders op Valentijndag 1962 Op 14 februari is het weer Va lentijndag, de „Dag van de Vriend schap". Een in de Angel-Saksische landen reeds druk gevierde dag, in Nederland een snel aan bekendheid winnend gebeuren. Dit is vooral ge komen door de traditionele, jaar lijkse aanbieding van een nationaal Valentijnhuldeblijk aan een aantal Nederlanders, die zich op bijzonde re wijze verdienstelijk maakten voor hun medemensen. Dit jaar koos het Vatentijn Co mité 23 Nederlanders, verdeeld over het gehele land, uit om op 14 fe bruari aanstaande gehuldigd te worden. De namen van de betrok kenen blijven echter tot die dag ge heim. Kennis van het gevaar is halve bestrijding ervan Is het U wel eens opgevallen hoe rustig en beheerst een man van de bom-demontage en de opruimings dienst aan het werk gaat. Z'n hart mag dan wel wat extra kloppen, maar hij weet wat hij doet. Hoe griezelig zitten we te staren in de wagentjes die door het donker rij den, vlak langs geraamtes en bijna in volle vaart tegen zware muren, kermisvermaak. Als donkere wol ken langs de hemel schuiven, vol met regen en onweer, dan weten we het kan gaan regenen, laat ik een jas aantrekken of binnen blij ven. Wanneer U kiespijn heeft, dan gaat U naar de tandarts. U weet dat hij U misschien pijn kan doen, maar hij verlost U van de langdu rige kiespijn. Laat ik het concreter stellen. Wanneer een staaf brandbom neer komt, de grote brandverwekker in de tweede wereldoorlog, dan heeft U enige tijd gelegenheid de staaf vast te pakken en naar buiten te gooien, of in een iets verder sta dium, op en onder wat zand te werken, waardoor deze brandbom men onschadelijk gemaakt zijn. We zullen hierop voorbereid dienen te zijn. De ervaring uit de laatste we reldoorlog heeft geleerd, dat een groot aantal kleine brandbommen meer effekt sorteert, dan een klei ner aantal zwaardere brandbom men. Dit geldt eigenlijk voor alle bommen, zelfs voor nucleaire bom men. Wanneer U het hoofd koel houdt, wanneer U rustig handelt en weet wat U doen moet, gaat er veel verloren van het effekt dat de aanvaller voor ogen had. Bij het juiste ingrijpen beperkt U zeer aanzienlijk de uitwerking en de schade. Toegegeven, het is oneindig veel plezieriger een goede roman te le zen of naar een voetbalwedstrijd te kijken of een studiefoto te maken Maar onze Hollandse nuchterheid gebied ons, de ogen open te houden voor gevaren. En door de ontwik keling van de oorlogstechniek kun ne we niét meer wachten tot het laatste moment, maar moeten we er vroegtijdig aan denken. Eigen lijk nu al. G. G. KOPPIES, H.Z.B. te Zierikzee als een volwaardig lid van de maat schappij hierin zijn eigen plaats te geven. Hierna werd de kleurenfilm „Het betoverde tulpenland" ver toond. In de pauze volgde een aller aardigste wedstrijd in brailleschrift lezen. Na de pauze deklameerde de pro pagandist enkele gedichten van An nie M. G. Schmidt. Tot slot werd de boeiende - in deze kolommen reeds eerder besproken film - „De stoute schoenen" vertoond. Aan het einde van de zeer ge slaagde avond sprak de heer v. d. Berg een dankwoord, gewagend van de vele goede herinneringen die hij bij zich draagt aan vroegere bezoeken aan Noordwelle. Inzon derheid kregen de medewerkers van het comité een dankwoord. Zijnerzijds sprak de heer Zeve ring ook de heer v. d. Berg en diens echtgenote hartelijk toe. KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND DEN HAAG. Het Duitse schip „Julianka" heeft op vijf en acht mijl ten noorden van Ameland twee lijken drijvende gevonden. TERNEUZEN. De Vereniging tot Bevordering van de Film- produktie in België, „Cinebel", maakt op het ogenblik haar derde speelfilm „Le vent souvage de no- vembre" ,naar een roman van de Vlaamse auteur André Desplenter, „De witte weg. HASSELT. De achttienjarige van Remmeden is omgekomen bij een brand aan boord, van de zandzui ger „Merwede' in' het Zwarte Wa ter te Hasselt. AMSTERDAM. De minister van verkeer en waterstaat, drs. H. A. Korthals, zal op donderdag 22 fe bruari a.s. de 45e R.A.I.-tentoon- stelling van bedrijfsautomobielen, autobussen, auto-onderdelen etc. officiéél openen. Op deze R.A.I.- tentoonstelling, welke het gehele oppervlak van het nieuwe R.A.I.- gebouw in beslag neemt, zullen meer dan 100 verschillende merken bedrijfsauto's, aanhangwagens en opleggers worden geëxposeerd DEN HAAG. De minister van justitie verklaart, dat het aantal in Nederland aangetroffen onge wenste vreemdelingen toeneemt, maar minder, dan het sprongsge wijs oplopend aantal inreizen zou doen vermoeden. DEN HAAG. Tien landen zijn bereid om aan het I.M.F., het In ternationale Monetaire Fonds ,zes miljard dollar aan aanvullende middelen te verstrekken. Neder land zal hiervan f 720 miljoen voor zijn rekening nemen. VENLO. In een autobox te Ble- rick is de 19-jarige F. van de L. levenloos achter het stuur van een auto aangetroffen. Men vermóedt, dat de jongeman na het starten van de motor onwel is geworden en later door de uitlaatgassen aan koolmonoxidevergiftiging is over leden. De politie stelt een onder zoek naar de omstandigheden van dit ongeval in. In de bergen van midden-Peru is zondagmiddag een vliegtuig met 18 inzittenden, van wie 4 Amerika nen, neergestort, aldus meldt een New Yorks radio-station. Allen zijn omgekomen. Jonge agrariërs naar Hoekse Waard OUD-BEIJERLAND, 4-2. De „Beukenhof" te Mijnsheerenland, het streekcentrum voor de Hoekse Waard, ontvangt dinsdag bezoek van een aantal jonge agrariërs uit de E.E.G.-landen om kennis te ne men van het werk van het cen trum. De bijeenkomst gaat uit van het oecumenisch verband van jon ge agrariërs in de E.E.G.-landen. Op het ogenblik zijn de jongelui bijeen op kasteel Oud Poelgeest bij Leiden. Belgische mijnwerkers willen staken BRUSSEL. De socialistische en katholieke vakbonden van mijn werkers in België hebben besloten maandag een algemene staking af te kondigen, die op 12 februari zal beginnen, indien voor die tijd geen overeenstemming zal zijn bereikt over eisen voor loonsverhoging en verbetering van de sociale voor waarden. De onderhandelingen in de nationale mijncommissie, waar in de regering, werknemers en werkgevers zijn vertegenwoordigd, duren nog voort en het wordt niet uitgesloten geacht, dat alsnog een accoord zal worden bereikt. Honderdduizend per jaar De verkeersslachtoffers in de wereld GENEVE, 3-2. In een in het tijd schrift van de te Genève gevestigde Wereldgezondheidsorganisatie ge publiceerd artikel wordt gezegd dat getrouwde mannen de minste en gescheiden mannen de meeste on gelukken in het verkeer veroorza ken. De vrijgezellen en weduw naars nemen een tussenpositie in. De „gevaarlijke leeftijden" voor weggebruikers zijn de periode tus sen de vijftien en de vijfentwintig en die van boven de zestig jaar. Elk jaar vinden in de gehele we reld meer dan honderdduizend per sonen de dood tengevolge van ver keersongelukken. Voor de Verenig de Staten alleen bedraagt dit getal 38.000. Ter vergelijking diene dat jaarlijks in de Verenigde Staten een 24.000 personen aan besmette lijke ziekten overlijden. Moedige 105-jarige BRUSSEL, 4-2. De Belgi sche mevrouw Marguerite Vieillevoye uit de Belgische plaats Herstal heeft zondag op haar 105e verjaardag een koninklijke onder scheiding gekregen. De mi nister van arbeid, Servais, overhandigde haar het Kruis in de Orde van Leo pold II tijdens een receptie, die het gemeentebestuur in het stadhuis had aangebo den. Een voorbeeld van moed en burgertrouw" werd mevrouw Vieillevoye in de toespraken genoemd. Als meisje van dertien jaar werkte zij al in een mijn en 42 jaar was zij in dienst van de Belgische spoor wegen als bewaakster van een overweg. De 105-jarige was omringd door haar 25 kinderen en kleinkinderen. BERGUM, 4-2. In Rjjperkerk on der de rook van Leeuwarden heeft zondagmorgen de 44-jarige vee houder Posthuma zijn eveneens 44- jarige echtgenote Minke P.-v. d. M. van het leven beroofd. Na een woordenwisseling vluchtte de vrouw het huis uit, waarna P., die haar in een toestand van razernij achtervolgde, haar zolang met een blok hout op het hoofd sloeg, dat de vrouw op het zandpad naast de de boerderij dodelijk gewond in el kaar zakte. Het echtpaar kreeg 's morgens ruzie, omdat de vader en zuster van mevrouw P. niet op bezoek kwamen. P., die twee weken gele den zijn onderbeen brak tijdens het voederen van het vee in de stal en in gips liep, werd woedend en be dreigde zijn vrouw met een blok hout, dat naast de kachel lag. De in doodsangst verkerende vrouw vluchtte de kamer uit, op de voe ten gevolgd door P. Bij de buiten deur greep het slachtoffer nog een spade mee, om zich te kunnen ver weren. Dit werd haar noodlottig. P. kreeg hierdoor gelegenheid haar in te halen en pakte haar op het pad naast het woongedeelte van de boerderij bij de arm. Met het houtblok sloeg hij op het hoofd van zijn vrouw, tot zij dood neer viel. Zonder zich iets van het ge beurde aan te trekken, ging P. weer het huis binnen. DJAKARTA. - Verwacht wordt, dat de Amerikaanse minister van Justitie, Robert Kennedy, die op 12 februari in Djakarta aankomt, de Indonesische autoriteiten nog eens een uiteenzetting zal geven van het Amerikaanse standpunt inzake de kwestie-Nieuw-Guinea. Koninklijk Paar besloot verblijf aan Amsterdam met kerkgang in de Oude Kerk JO O AMSTERDAM, 4-2. Het bezoek van het koninklijk paar aan de hoofdstad is vanochtend geëindigd met een kerkgang. Vorstin en Prins woonden de dienst bij in de Oude Kerk, waar ds. W. A. Smit, Ned. Herv. predikant, voorging. Deze was zaterdagochtend te za- men met twee andere zielszorgers uit de Amsterdamse binnenstad, ds. Boiten en pastoor Solleveld door de vorstin ten paleize ontvan gen. Het middenschip van de in res tauratie zijnde Oude Kerk was bij na geheel gevuld met kerkgangers toen om half elf de hofauto voor reed bij het kerkportaal. Vorstin en prins, die ontvangen werden door jhr. mr. E. W. Toell, kamerlid i.b.d., namen plaats in een hoge kerkbank rond een der pilaren, recht tegenover de preekstoel. De dienst werd o.m. bijgewoond dooi de Commissaris der Koningin in Noord-Holland, dr. M. J. Prinsen burgemeester en mevr. van Hall. Ds. Smit had als tekstwoord voor zijn toespraak gekozen uit het Lu- cas-evangelie, hoofdstuk 16, de ge lijkenis van de rijke man en de ar me Lazarus. In zijn toespraak her innerde de predikant er aan, dat het de zondag was van de collecte voor het wereld-diaconaat. Ingezonden mededeling KERKNIEUWS Ned. Herv. Kerk Beroepen te Wildervank: dr. H. G. Hubbeling te 't-Zandt (Gron.); te Ridderkerk: L. Blok te Capelle a.d. IJssel; te Boornbergum-Kor- tehemmen: B. J. Bannink, vicaris te Voorburg. Aangenomen het beroep van de Gen. Synode als pred. voor buiten- gew. werkzaamheden (arbeid onder de emigranten in Canada): A. L. Groenenberg, vicaris te Schevenin- gen. Bedankt voor Middelharnis: J. van Rootselaar te Delft. Chr. Geref. Kerken Beroepen te Rotterdam-Kralin gen (tevens als schipperspredikant van de Rotterdamse havens): J. W. van 'der Gronden te Enschede-oost; te'Rotterdam-west: N. de Jong te Katwijk aan Zee. De Christenheid achter het „ijzeren gordijn" DRIEBERGEN, 4-2. Op de twee- de dag van de weekconferentie in het Eykman-huis in Driebergen heeft mevrouw D. van Albada- Jensma iets verteld over de con tacten die zij onlangs in Polen ge had heeft met kerken en christe nen. Volgens haar is er in Polen zowel onder katholieken als pro testanten een bloeiend, progressief godsdienstig leven. Mej. H. C. Kohlbrugge, die in Oost-Duitsland is geweest, zei dat de situatie voor de kerken in de D.D.R. moeilijker ligt dan in Rus land en Polen. In al deze landen blijkt echter volgens de inleiders de vrijheid om het christelijk ge loof te belijden veel groter te zijn dan men in Nederland vaak denkt. De contacten juist met Nederlan ders worden er door christenen bij zonder gewaardeerd. PREDffiBEURTEN Geref. Gemeente NIEUWERKERK. - Donderdag 8 februari 1962: 7 uur n.m. de heer C. Harinck (Goes). FLITSEN UIT HET BUITENLAND ALGIERS. - Schutters van de Franse geheime legerorganisatie de" O.A.S. hebben in Algiers en Oran tal van aanslagen gepieegd. LAMMERSDORF. - Het West- duitse dorpje Lammersdorf bij de Befgische grens is onder quaran taine geplaatst nadat de artsen van deze plaats van 1.400 inwoners had den bevestigd, dat een meisje van 9 jaar inderdaad pokken heeft. WASHINGTON. - Te Washington is van welingelichte zijde vernomen dat de Amerikaanse regering heeft besloten de Amerikaanse invoer uit Cuba volledig stop te zetten. HELMSTEDT. - Aan de grens tussen Oost- en West-Duitsland na bij Helmstedt zijn Oostduitse ar beiders bezig een muur te bouwen op de manier van Berlijn, zo deelt de Westduitse politie mee. NEW YORK. - De minister-pre sident, van de centrale Kongolese regering, Cyrille Adoula, heeft in de Algemene Vergadering van de Verenigde Naties gezegd dathet herstel van de vrede en orde in Kongo het beste eerbewijs zou zijn dat zijn land zou kunnen leveren aan de vorige secretaris-generaal van de V.N., Dag Hammarskjoeld, „die stierf voor de zaak van de vrede en de vrijheid". Het herstel in Kongo is begonnen, zo zei hij. SPORT SCHAKEN Grote nederlaag van Zierikzee tegen Goes In de le klasse van de Zeeuwse Schaakbond moest Zierikzee het in haar laatste wedstrijd van dit sei zoen opnemen tegen Goes. Met vijf punten verschil moest Zierikzee in Goes haar meerdere erkennen. De uitslag werd Goes-Zierikzee 7Vz- 2%. Goes kan zich echter nog geen kampioen noemen. In haar laatste wedstrijd tegen Terneuzen werden twee partijen echter afgebroken, welke nu nog gearbitreerd dienen te worden. Mocht een van deze partijen in het nadeel van Goes uitvallen dan zal Goes van Terneu zen verloren hebben en zal er nog een beslissingswedstrijd Goes-Zie rikzee noodzakelijk, zijn. Een klein kansje dus nog voor Zierikzee. De persoonlijke resultaten uit deze ontmoeting waren als volgt: Dr. Facee Scheffer-ir. J. J. El- zerman 1-0; D. Wij ma-J. J. v. d, Ende 1-0; F. de Klerk-dr. J. Wes tendorp Boerma 0-1; J. de Jonge- M. J. Enzlin 1-0; C. Saman-J. A. Hendrikse 0-1; L. Pieterse-A. J. Scheele 1-0; J. de Kuijper-C. Nolet 1-0; P. Valk-O. Vleeshouwer 1-0; G. Driessen-M. M. de Raat Vz-Vz\ K. Flipse-R. Huneman 1-0. BADMINTON Zierikzee-St.-Maartensdjjk 9-0 Zaterdag ji. vond in de gym nastiekzaal van het professor Zee manlyceum te Zierikzee 'n vriend schappelijke wedstrijd plaats tus sen de badmintonclubs van Zierik zee en St.-Maartensdijk. Zierikzee won alle matches glansrijk De uitslagen zijn als volgt: Heren dubbel: T. Hage, R. de Rijke tegen Vredenveld en Meeuw- sen 1-0 (15-14, 15-4); Wieringa, Quartel tegen Meeuwsen en Benou 1-0 (15-3, 15-3); Van Vossen, Van de Ouden tegen Blindenbach en Vredenveld 1-0 ((15-7, 15-12). Gemengd dubbel: T. Hage, mej. B. v. d. Meer tegen Visser en mej. de Smit 1-0 (15-4, 15-11); mej. B. v. d. Meer, dhr. Quartel tegen mej. de Smit en de heer Visser 1-0 (15-2 15-8); mej. J. Quant, dhr. van Vos sen tegen mevr. Vredenveld en de heer Meeuwsen 1-0 (15-3, 15-6); mej. J. Quant, dhr. Van den Ouden tegen mevr. Benou en dhr. Vreden veld 1-0 (15-10, 15-8); mej. Rotte, dhr. Wieringa tegen mevr. Vreden veld en dhr. Blindenbach 1-0 (15-8, 15-3); mej. Rotte, dhr. de Rijke te gen mevr. Benou en dhr. Benou 1-0 (15-2, 15-2). Eindstand 9-0 voor Zierikzee. De politie in Oran heeft zondag bekend gemaakt dat 18 personen zijn gedood en 23 gewond bij aan slagen tijdens het weekeinde. Vijf tien doden en 18 gewonden zijn mohammedanen. AMSTERDAM. De pianist Ar thur Rubinstein zal dinsdag 13 fe bruari een recital in het Concert gebouw in Amsterdam geven. Het programma vermeldt werken van Beethoven, Chopin, Ravel en Liszt. Auto contra café EMMEN, 4-2. Zondagochtend om streeks half 9 heeft zich bij de Holslootsbrug in de gemeente Sleen een ernstig verkeersongeluk voor gedaan. Doordat een personenauto wegens gladheid van weg en brug dek slipte en tegen een café botste. De drie inzittenden, de 55-jarige drogist C. van Nit uit Winschoten, zijn 53-jarige echtgenote en 15-ja- rige zoon werden naar het zieken huis te Emmen vervoerd. De echt genote en zoon waren zeer ernstig gewond. De auto is totaal vernield en de cafémuur werd ontzet. Zierikzeese vragen in vergadering van Prov. Staten Bij de vorige week gehouden discussies inzake de Oosterschelde- brug heeft het Zierikzeese lid van Provinciale Staten, de heer A. L. van Geesbergen, de aandacht ge vraagd voor de belangen die aan het bouwen van de brug met name de midden stand ten deel zullen vallen. De heer van Geesbergen herinnerde aan de stijging van het toeristenbezoek aan Zeeland en zei zich erover te verheugen dat een belangrijk deel van deze toeristen opbrengst de middenstand ten deel valt. Gelet op de recreatieve gebie den in vrijwel alle delen van de provincie meende de heer van Geesbergen dat een verhoging van het welvaartspeil voor de midden stand in bijna geheel Zeeland tot de mogelijkheden behoort. Het Zie rikzeese Statenlid achtte het daar om in het bijzonder van belang dat de realisering van het brugplan met de meeste spoed betracht wordt. De heer van Geesbergen sprak voorts zijn bezorgdheid uit over de komende toeristenmaanden op Schouwen-Duiveland, in verband met de lange wachttijden te Zijpe- Anna Jacobapolder. Gelet op de te verwachten stijging van het ver voersaanbod voor de dienst Zierik- zee-Kats vroeg de heer van Gees bergen het college, indien mogelijk, tijdig een ander schip in te lassen. SPORT St. Jan I en Sans Souci II behielden de bekers ZIERIKZEE, 3-2. Veertien da- gen achtereen rolde de bal en vie len de kegels op de baan in hotel „Concordia" te Zierikzee. In deze periode hield de Zierikzeese Kegel bond haar traditionele korpswed- stryden voor de eerste en tweede vijftallen, wat j.I. zaterdagavond besloten werd met 'n barrage tus sen St. Jan I en Herovema I, ere- baanwedstrijden en prijsuitreiking. Om met de tweede vijftallen te beginnen kan gezegd worden dat het de bekerhoudster Sans Souci II niet gemakkelijk werd gemaakt. Herovema II maakte tot vrijdag avond nog een goede kans om in punten gelijk te komen, ware het niet dat TOG II op het laatste ogen blik een steek liet vallen en de overwinning, die toen tegen Sans Souci voor het grijpen lag, haar neus voorbij liet gaan. Sans Souci II is nu voor de tweede maal ach tereen in het bezit van de beker gekomen. De einduitslag is als volgt: gesp. gew. gel. verl. pt. gem. Sans Souci II 8 Herovema II 8 St. Jan II 8 TOG II 8 Alle Negen II 8 14 49,98 12 49,65 10 51,08 4 42,28 0 36,50 Bij de eerste vijftallen was de spanning nog groter, doordat St. Jan I en Herovema I met,een ge lijk aantal punten eindigdén. De stand w&s hier: St. Jan I '8 7 0 1 14 57,18 Herovema I 8 7 0 1 14 55,82 Sans Souci 1 8 4 0 4 8 55,05 Alle Negen 1 8 1 0 7 2 53,10 TOG I 8 1 0 7 2 48,05 In de eerste ronde van de bar rage lussen St. Jan I en Herovema I was de stand 270 punten tegen 262 puntenl .n de tweede ronde wist St. Jan haar voorsprong aanmerkelijk te vergroten en met 290 'tegen 278 punten mocht St. Jan I zich beker houder noemen. Voor St. Jan is dit ook de tweede keer in successie dat zij bekerhoudster is. De beste persoonlijke resultaten in deze korps wedstrijden leverden mevr. J. Krips-Doeleman met 528 punten (een gemiddelde van 66 pun ten) en de heer dr. J. C. Röhner, waarmede deze in het bezit kwa men van de zo fel begeerde gouden kegelbal. Daar de eis om tot de erebaan te worden toegelaten dit jaar ver hoogd werd van 56 tot 58 punten, kwamen hiervoor slechts vijf per sonen in aanmerking, t.w. mevr. J. Krips-Doeleman en de heren dr. J. C. Röhnèr, L. Broekema, H. Plaa- ting en L. de Jonge. De heer dr. J. C. Röhner eindigde met 63 punten als eerste uit een door dit vijftal gespeelde wedstrijd. De heer Broekema kwam in het bezit van het vaantje voor de meeste negens. In deze wedstrij den wist hij er 22 stuks achter zijn naam te plaatsen. De beschikbaar gestelde kisten Stella Artoisbier voor de hoogste serie van de avond werden gewon nen door mevr. Scheuerman, de heren Broekema en Plaating, mevr. Krips, mevr. Ribbens, dr. Röhner, mevr. Motmans, mr. Keuning, me vrouw Timmerman en de heer Constandse. De hoogste serie van de week wefden gewonnen door mevr. Krips met 71 punten (tweemaal), de heer Broekema met 76 punten en mr. Keuning met 67 punten. Na afloop van deze geslaagde korpswedstrijden mochten de win nende dames en heren de prijzen uit handen van de algemeen voor zitter der Z.K.B., de heer M. C. Doeleman, in ontvangst nemen.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1962 | | pagina 3