MEDEDELING ONZE PUZZEL-RUBRIEK de enige echte Groeien naar de zomer toe... Men praat en schrijft er alweer over Groeien naar de zomer toe, een fraaie slagzin, maar men merkt er mo gelijk nog niet zoveel van. Toch gaan de da gen alweer lengen en al zijn we 1956 niet ver geten (de vorstperiode van drie weken zette toen eind januari in), toch zijn er alweer en kele simpele tekenen, die wijzen dat straks het getij gaat keren. Voor veel overtuigen der „bewijzen" zorgen intussen de reisbureaus, die al met kleurige fol ders en reiskranten be ginnen te strooien. Re centelijk is zelfs een echt reisblad versche nen, „De Postiljon", en daarin staan de verlok kelijkheden beschreven, waarover het in het „barre seizoen" zo goed peinzen is. Natuurlijk gooien de reisbureaus er weer heel wat ber gen tegenaan. En is het wonder? Wie eenmaal de verbijsterende pracht van het hooggebergte op zich heeft laten inwerken, blijft daar altijd met heimwee aan te rugdenken. Niettemin mag er op deze zin een „en toch...." volgen. Toch zijn dikwijls ook de wat min der pompeuze landschappen, voor al voor een korte vakantie, beter en ontspannender voor de geest. De „simpele schoonheid" zal het straks in de vakantie - wil het goed zijn - toch meer moeten doen, meer nog dan de spektakulaire taferelen. Ook, of juist in het wat eenvoudiger gecomponeerde land schap schuilt een schoonheid en een intimiteit, die gaat spreken, als men er het hart voor openstelt. Waarheen de reis ook is, 't zij dicht bij huis of ver er vandaan, altijd - en natuurlijk ook in het komende reisseizoen - komt het aan op de mens, die zich voor de dingen openstelt en zich de tijd gunt het allemaal rustig te ver werken. Dat is beter dan zoveel duizend kilometer „plaatsjes kij ken" vanachter de autoruit. SCHIPHOL. Met ingang van 1 juni aanstaande krijgt Schiphol een geregelde, direkte luchtverbinding met het Britse Kanaal-eiland Jer sey. In gezaghebbende kringen in Nieuw Delhi is woensdag gezegd, dat president Kennedy India en Pakistan heeft gevraagd, de goede diensten te aanvaarden van Eugen Black, president van de wereld bank, ter oplossing van het geschil tussen beide landen over Kasjmier. PREDIKBEURTEN voor zondag 28 januari Ned. Herv. Kerk Zierikzee: Grote Kerk: 10 cn 7 uur dhr. W. G. de Jonge, Twello. Gast- huiskerk: 10 uur H.A., 7 uur ds. Assendorp. Kerkwerve; 2.30 uur vicaris Keiling, 10.30 uur zondags school. Scrooskcrke: 9.30 uur dr. v. d. Ban. 11 uur zondagsschool. Burgh: 10 uur (H.A. ds. Don, 7 uur jeugddienst (in het kader van 10 x 10). Haamstede; 10 en 7 uur ds. Boer. Renessc: 9.30 uur ds. van Liere. Noordwelle: II uur ds. van Liere. Eikerzee (Scharendyke): 11 uur dr. v. d. Ban. Brouwershaven: 9.30 uur vicaris Keiling. Zonne- maire: 10 uur ds. Duvekot. Noord- gouwe, 11 uur vicaris Keiling. Dreisehor: 10 uur ds. Duyvendak. Ouwerkork: 11 uur ds. Bezemer. Nieuwerkerk: 10 uur ds. Wester hof. OosterJand; 10 uur ds. Groe- newegen, 6 uur ds. v. d. Sar. Sir- jansland: 9.30 uur ds. Bezemer, 2.30 uur ds. J. van Vliet (intrede). Bruinisse: 10 uur ds. v. d. Sar, 5 uur ds. Groenewegen. Lutherse Kerk Zierikzee: Geen dienst. Gereformeerde Kerken Zierikzee: 10 en 5 uur ds. Tiemer- sma (H.A. en dankzegging). Haam stede: 10 en 3 uur ds. Boerma. Scharendyke; 10 en 2.30 uur ds. Huijser. Brouwershaven: 10 en 2.30 uur ds. Wentsel. Zonnemaire: 10 en 2.30 uur ds. Goslinga, Valkens- waard. Nieuwerkerk: 10 en 3 uur dr. Becker (H.A. en dankzegging). Oosterland: 10.30 uur ds. A. A. v. d. Hoorn, Lunteren, 2.30 uur ds. Tiemersma. Brunisse: 9 en 3 uur ds. van den Hoorn. Geref. Kerken (vrijgemaakt) Brouwershaven: 10 en 2.30 uur ds. Keizer. Chr. Geref. Kerken Zierikzee: 10 en 6 uur ds. v. d. Klis. Kerkwerve: 10 en 6 uur ds. P. J. de Bruin, Boskoop. Haam stede: 10 uur leesdienst, 3 uur ds. de Bruin. Nieuwerkerk: 10 uur godsdienstoefening, 3 uur ds. v. d. Klis. Gereformeerde Gemeenten Haamstede: 10 en 2.30 u. leesdienst Nieuwerkerk: 10 en 3 uur lees dienst. Oosterland: 10, 2.30 en 6 uur leesdienst. Geref. Gemeenten in Nederland Zierikzee: 10, 2 en 6 uur leesdienst. Renesse: 10 en 2.30 uur leesdienst. Nieuwerkerk: 9.45 en 3.30 uur lees dienst. Bruinisse: 10 en 5 uur lees dienst. Oud-Gereformeerde Kerken Oosterland: 9.30, 2 en 6 uur lees dienst. Bruinisse: 10 en 5 uur leesdienst. Leger des Heils Zierikzee: 10 uur heiligingsdienst, 12 uur jeugdsamenkomst, 7.30 uur verlossingssamenkomst. Rooms-Katholieke Kerk Zierikzee: Eucharistievieringen op zondag te 7.15 uur en 10 uur. In de week te 7.15 uur en 8 uur. Haamstede: Eucharistieviering te 9 uur. En pseudo kampioene BERN, 25 januari. Barbara Pietsch, een avontuurlijk Duits meisje heeft zich in Zwitserland een half jaar lang uitgegeven voor de Britse Olympische kampi oene op de rugslag Judy Grinham. Barbara werkte onder de naam van de be roemde Britse zwemster verscheidene maanden als trainster van de zwemclub uit Biel SwimboysAan gezien zij een goede zwem ster was, koesterde nie mand enige argwaan om trent haar identiteit. Ook het feit dat ze bij de nieuw jaarswedstrijden geen eer ste prijs won, ivekte geen opzien omdatde. trainster een aannemelijk verhaal ophing over een auto-on geluk dat haar was overko men. Enkele clubgenoten gingen haar pas met ande re ogen bezien, toen in een plaatselijk blad een foto verscheen van de echte Judy Grinham. Bij naspeu ringen bleek die argwaan maar al te gegrond en woensdag gaf de valse Judy Grinham tegenover de Zwitserse vreemdelingen politie haar ware identiteit toe. Voor Deltawerken aanvoer groot materieel te Bruinisse Voor de wal te Bruinisse zijn in de Zuid-Grevelingen thans weer enige grote machines aangekomen. Een grote baggermolen is bezig de in de Grevelingen gemaakte drem pel te egaliseren, opdat de caissons die daarop moeten worden ge plaatst, straks natuurlijk niet schots en scheef mogen komen te staan, maar een „gespreid bedje" moeten vinden, waarop zij recht standig kunnen worden geplaatst. Een grote Thomson kraan maakt oostelijk van de Grevelingendam een plateau voor materialenopslag, ditmaal niet voor de Deltadienst, maar voor Rijkswaterstaat, arron dissement Zeeland. Centrale hengsten- keuringen in Zeeland en Noord-Brabant De centrale premiekeuringen in de provincies Zeeland en Noord- Brabant worden respectievelijk ge houden op woensdag 7 februari te Goes en op donderdag 8 februari te 's-Hertogenbosch. Tijdens deze dagen zullen alle Zeeuwse en Brabantse goedgekeur de stamboekhengsten, zich voor jury en publiek presenteren in de keuringsringen en de strijd om de hoogste primeringen belooft wel een zeer spannende te worden. Verrassingen zullen daarbij, als steeds, niet uitblijven. Zijn de fa vorieten in de oudere rubrieken veelal bekend, de rubriek 3-jarige hengsten, met verschillende nieu we aankopen, wordt een volkomen open strijd, en is alléén al de moei te van een reis naar Goes en Den Bosch méér dan waard. Na de keuringen der diverse ca tegorieën, zullen de hoogst geklas- seerden weer worden teruggeroe pen tot deelname aan de strijd om het Zeeuwse en Brabantse kampi oenschap. Het einde van deze grote heng- stenkeuringen wordt gevormd door een défilé van kampioenen, oud kampioenen en Belgische imports, die ter opluistering aanwezig zijn. HAAMSTEDE Interessante lezing over Rusland voor NutsdeparteWnt HAAMSTEDE. 25-1. Voor de Nutsavond, die op woensdagavond in hotel Bom te Haamstede werd gehouden en waar de heer H. v. d. Leeuw een lezing hield over Rus land, bestond een vrij matige be langstelling. Na het openingswoord door de heer M. L. J. Fokker, voorzitter van het Nutsdepartement Haam- stede-Burgh kreeg de heer v. d. Leeuw het woord. Hy was een van de passagiers van de V.A.V.O. -bus (uit Vlaardingen) die deze zo mer een reis naar en door Rusland maakten. Spreker zeide dat er steeds meer mogelijkheden komen om de Sowjet-Unie te bezoeken. Het wordt zelfs door de Russen aangemoedigd. Bü Brestlitov werd de Bug en tevens de grens gepas seerd, waarna de rit door Rusland begon. De heer v. d. Leeuw zeide nog dat hij zich op deze avond niet met de politiek van het land zal bezig houden, doch alleen het land en de bevolking wat nader wil be kijken. De Sowjet Unie is tweemaal zo groot als de Verenigde Staten, ter wijl drievierde van de bevolking in het Europese gedeelte woonach tig is. Het land bestaat 'Uit een fe deratie van 15 republieken. Er worden in totaal 150 talen gespro ken, doch het Russisch is de voer taal. Het land is nog steeds in op bouw op allerlei gebied. Er zijn echter nog weinig water- en spoorwegen, doch er zijn, hoewel nog niet in een groot aantal, zeer goede autowegen. De gewone man in de straat werd veel door de buspassagiers, waar van er maar enkelen Russisch ken den, met bijzondere interesse be keken en af en toe werd er ook een gesprek gevoerd. Meestal ston den ze in drommen rond de bus om te vragen hoe de toestanden in het westen waren. Volgens spreker waren dit dezelfde vriendelijke mensen die we leerden kennen uit de Russische literatuur. Rusland was vroeger een landbouwstaat, doch is in de laatste jaren veran derd in een moderne industriestaat Van de vele universiteiten komen jaarlijks tweemaal zoveel ingeni- Een K.N.A.C.-cursus „verhoogde rijvaardigheid" DEN HAAG, 25-1, De K.N.A.C, gaat binnenkort beginnen met het geven van cursussen „verhoogde rijvaardigheid". Deze nieuwe acti viteit sluit aan op het werk dat de K.N.A.C. op de drie slipbanen van de K.N.A.C.-slipschool verricht ten behoeve van grotere rijkunst bij dé automobilisten. Het voorkeursrecht van de pachter DEN HAAG. 25-1. Naar verno- men wordt zal binnenkort bij de Tweede Kamer worden ingediend een wetsontwerp tot wijziging van de Pachtwet. Deze wijziging behelst de in voeging in de Pachtwet van het z.g.n. „voorkeursrecht van de pachter, welk voorkeursrecht tot 1 januari 1963 in de Wet Ver vreemding Landbouwgronden is geregeld. SPORT VOETBAL K.N.V.B. District Zuid I Zaterdagcompetitie Het programma voor zaterdag 27 januari a.s. luidt: 4e klas A: Spui-MEVO; Smer- diek-ArnemuidenChrislandia-V. V.N.; A.Z.V.V.-Dinteloord. Zierikzee I-Burgh I Het is ruim 10 jaar geleden, dat het laatste treffen in competitie verband tussen beide ploegen op het sportpark „Bannink" plaats vond. Nadien zijn er wedstrijden gespeeld in bekerverband en vriendschappelijk, waarbij steeds bleek, dat het Zierikzee-veld de Burghenaren best ligt. Het terrein voordeel zal voor Zierikzee dan ook van weinig belang zijn. Veel eer zal het uithoudingsvermogen in deze wedstrijd - die zeker een record aantal belangstellenden zal trekken - de doorslag kunnen ge ven. Voorts zal de ploeg, die het eerst tot scoren komt - wij ver wachten dat de doelpunten duur zullen zijn - een enorme rugge steun krijgen. Indien deze wed strijd op het poolformulier vermeld zou staan, zouden wij als uitslag een gelijk spel invullen. ATLETIEK Centrale sprinttraining te Vlissingen Zaterdag zal opnieuw een cen trale atletiektraining voor de top van Zeeland plaats vinden, Ditmaal zijn het de sprinters die onder lei ding van trainer Johannisse op de Vlissingse sintelbaan zullen worden bijgeschaafd. Er zijn in het geheel een twintigtal atleten en atletes uitgenodigd. Voor „Delta-Sport" zijn dit:" Hans Klompe, Nel Visser, Rieije Stoutjesdijk en Jopie Stout- jesdijk. Bovendien zal zondag een „Del- ta-Sport"-ploeg in Rotterdam op de Nenytobaan getraind worden op de nummers kogelstoten en discuswer pen. Trainer zal zijn de heer Tour nier van de Rotterdamse atletiek vereniging „Minerva". eurs dan van de Amerikaanse uni versiteiten. De gevolgen van de gedeeltelijke Duitse bezetting is het land nog niet te boven, want er heerst woningnood. Toch zeggen de Russen dat ze in 1966 de op bouw van het westen zullen heb ben overvleugeld. Het inkomen Het inkomen van een doorsnee Rus ligt op 800 roebel per maand. Van dit bedrag kan de Rus onge veer hetzelfde doen als de Hollan der met f 800,-. Alleen wordt het met luxe dingen heel anders, want een herencostuum kost 800 roebel, zodat hij hiervoor een maand moet werken. Avondeten bestaat er slechts in enkele grote steden. Er is zeer veel televisie, doch de beeldgrootte is die van een ansicht kaart, dat met een voorzetapparaat veel wordt vergroot. Er is in Rusland veel vrouwen arbeid, dat ongedwongen geschiedt doch de staat ziet het graag. Ze verdienen 600 roebel, zodat man plus vrouw toch aan een goed in komen komen. Straatvegen is vrouwenarbeid, doch er is altijd zeer weinig te vegen. Ook in de fa brieken en wegenbouw werkt de vrouw. De kinderen worden dan in bewaarplaatsen ondergebracht. Onder de artsen zijn ook veel vrouwen. Het valt wel uit de toon, dat ook de arts maar 800 roebel verdient per maand. De technici verdienen veel meer. De belastin gen zijn erg laag, doch de staat heft belasting op alles wat ver kocht wbtdt. Bij de kleurendia's, waarmede spreker zijn lezing verduidelijkte, waren nog enige typisch Russische eigenaardigheden. Zo zat in een groot warenhuis de juffrouw uit de kassa met een telraam, inplaats van met een electrische rekenma chine, te cijferen. Eentonige wegen Over de eentonige wegen, het kan soms gebeuren dat men op een halve dag maar een enkele auto tegenkomt, werd de 9000 km lange trip verder gereden. Over Smo lensk naar Moskou en dan naar het zuiden naar de Krim, De com munistische leiding is tegen gods dienst, doch toch werden prachtige kathedralen bewonderd, o.a. die van Petrus en Paulus in Smolensk. Fietsen ziet men zelden, terwijl de heer v. d. Leeuw maar één brom fiets zag en die stond in een eta lage. In Moskou is de Metro het vervoermiddel. De 50 stations zijn stuk voor stuk juweeltjes. In Mos kou werd gelogeerd in hotel „Oekraiii^", een hotel dat 1600 gas ten kan herbergen, op 35 brand vrije etages. Men kan naar boven met de snel- en met de boemel- lift. Het heeft verder 16 restau rants. Alle kamers zijn eender .ter wijl de asbak die op de kamer staat het enige model is, dat Rus land heeft. Studenten hebben een inkomen, groot 400 roebel per maand. Dit zijn de voornaamste notities uit de lezing van de heer v. d. Leeuw, die met deze lezing voor de eerste maal in Zeeland kwam. De heer Fokker dankte hem aan het einde van de avond en deelde nog mede dat de leden kunnen kie zen uit de aprilavond: film of to neel. De toneelkiezers wonnen, dus komt in april de toneelvereniging „Op Drift" uit Renesse op het toneel. WEEKEINDE ARTSENDIENST ZIERIKZEE Weekeinde 27-28 januari: dokter Bontkes, tel. (01110)-2280. WEEKEINDE ARTSENDIENST MIDDEN-SCHOUWEN Weekeinde 27-28 januari: Jhr. H. Backer, Noordgouwe. Tel. (01112)- 480. WEEKEINDE-DIENST DIERENARTSEN Weekeinde 27-28 januari: W. A. M. Kalkman, Renesse. Tel. (01116)- 310. Het bureau van kardinaal Wys- zynski,, de Poolse primaat, heeft meegedeeld dat deze een diploma tiek paspoort heeft ontvangen om medio februari Rome te bezoeken, waar hij een bijeenkomst zal bij wonen die wordt gehouden in ver band met het komende oecumeni sche concilie. ARNHEM. De mogelijkheden om de pendel naar Duitsland, waar de lonen Aanmerkelijk hoger liggen dan in Nederland, tegen te gaan, zijn beperkt. Dit hebben gedepu teerde 'ftaten van Gelderland ge zegd ini. een mededeling over de werkgelegenheid. De persafdeling van het Sow- jetrussische ministerie van buiten landse zaken heeft donderdag' ver klaard, dat de Sowjet-Unie niet het initiatief heeft genomen om de Amerikaanse minister van justitie Robert Kennedy, een broer van de president, tot een bezoek aan de Sowjet-Unie uit te nodigen. Twaalf gebrandschilderde glas ramen, door de Franse kunstenaar Marc Chagall vervaardigd en voor stellend-- de twaalf stammen van Israël, worden aangebracht in de modei'ht synagoge van het medisch centrujm' in Jeruzalem op dc heu veltop bij de „geboorteplaats van Johannes de Doper", De Sowjet-Unie heeft donder dag verzocht om een „onmiddel lijke" bijeenkomst ter behandeling van de kwestie-Kongo. Met ingang van 1 februari a.s. is aangesteld als correspon dente te KERKWERVE mevr. M. P. Ooms-v. Hernert. Als correspondent voor ZONNEMAIRE is aangesteld de heer P. van Veelen. De redaktie BURGERLIJKE STAND Zierikzee Geboren: 23 jan. Sara Anna, d. van Marinus Wesdorp en Catha- rina Jacoba Giljam, wonende te Duiveland; 24 jan. Johanna Marina d. van Willem Cornelis Dekker en Jannetje Sijrier, won. te Zierikzee; 25 jan. Marina, d. van Christiaan Adriaan Goudzwaard en Pieter- nella de Looze, won. te Zierikzee; 25 jan. Karen Helena, d. van Johan Thedinga en Jetty Wies Vennink, won .te Zierikzee. Overleden: 24 jan. Krijnse Locker, Jan Marinus, 57 jaar, ge huwd met de Bakker, Johanna Anthonetta, wonende te Brouwers haven; 24. jan. Bal, Tannetje, oud 72 jaar, gehuwd met van de Velde, Lambertus, wonende te Bruinisse. ADVERTENTIES SUCCESJES Te koop: Bestelt nü uw kuikens en jonge hennen. N. Dalebout, „Duin oord", Renesse, tel. (01116) 393. Draineerbuizen van 5, 8 en 10 cm en gekreosoteerde palen. P. L. Quist, tel. 443, Dreisehor. Krediet tot f 4000,- voor aan koop meubelen en woning textiel. Vraagt gratis folder. Discrete behandeling en zeer lage aflossingen. Postbus 1083 Rotterdam. Nieuwe kinderwagen met uit- neembare bak. - Hoofdpoort straat 7, Zierikzee. Mooi, jong wit keeshondje, 10 weken oud. W. Pankow, café, Ring 39, Ouwerkerk. Kalfkoe, aan de rekening 1 februari. J. W. van Gelder, Kerkwerve. Verloren: Vermoedelijk bij de Koude- kerkse toren, zondag j.l., een dolkje met bokkepootjes (lem met). Aandenken! De vinder wordt verzocht het gevondene tegen beloning terug te bezor gen bij landb. Piet Koopman Jzn., Ringdijk, Duivendijke. Een deksel van gereedschap kastje bromfiets. S.v.p. terug te bez. bij Mar. v. d. Ouden, Pr. Margrietstraat, Bruinisse. Merkwaardig schraal was de oogst van inzendingen op de puz zel van vorige week. Toch geen al te moeilijke dachten wij, maar misschien waren er voor deze week andere belangrijke zaken aan de orde. De eerste prijs gaat ditmaal naar: de heer A. POTAPPEL, Kraanplein 8, Zierikzee De tweede prijs is bestemd voor: Mevr. J. A. v. d. CINGEL, Kon. Maudplein 5, Nieuwerkerk De oplossing van de puzzel luidt als volgt: Horizontaal: 1. gras, 2. etter, 5. ramp, 7. pos, 9. kee, 11. Ie, 13. iets, 15. mond, 16. al, 17. kalf, 19. geld, 21. koran, 23. komma, 27. tel, 28. kegel, 32. ga, 33. ate, 35. arg, 36. si, 37. l.s.k., 38. sta, 39. nt., 41. aap, 43. oma, 45. on, 47. loens, 49. pit, 51. pampa, 53. merel, 54. akte, 57. erts, 60. of, 61. uier, 63. noga, 65. a.g., 67. inn, 68. roi, 69. geel, 70. tarwe, 71. lens. Verticaal: 1. gil, 2. spil, 3. est, 4. r.k.o., 5. rede, 6. pil, 8. oef, 10. eng, 12. ek„ 14. slot, 15. maal, 16. ad, 18. arm, 20. leg, 22. r.ek, 23, kg, 24. o.a., 25. ma, 26. atlas, 28. kramp 29. eg, 30. es, 31 li, 34. esp, 35. a.t.o., 39. nl, 40. to, 41. an, 42. oir, 44. aa, 45. op, 46. na, 48. eek, 49. peer, 50. teen, 52. met, 54. af, 55. tuil, 56. ein, 57. ego, 58. rail, 59. s.a., 60. oog, 62. ent, 64. ore, 66. gas. DE NIEUWE PUZZEL De nieuwe puzzel luidt als volgt: Horizontaal: 1. soort kwast, 6. email v .d. tanden, 11. noodsein, 12. krantenjongen, 14. dierenlief- kozing, 15. het romeiiise rijk (afk.), 17. verwarming, 19. maanstand (afk.), 20. klap, 22 .keukengerei, 23. voorzetsel, 25. lofdicht, 26. plaats in Gelderland, 29. paarden sturen, 31. electrisch geladen deeltje, 32. bedeksel, 34. enzovoort (afk.), 35. gesloten, 37. verdriet hebben, 40. duits telwoord, 42. dun, 43. water in Friesland, 44. duitse badplaats, 46. ontvangdraad, 49. graafwerk- tuig, 51. vrouwelijk zoogdier, 53. artikel (afk.), 54. visgerei, 56. grote vloot, 59. plaats in Spanje, 61. niet vast, 62. oosterse titel, 64. vaartuig, 65. kledingstuk, 66, Engels voorzet sel, 68. herkauwer, 71. met dank (afk.), 72. klein plantje, 74. euro- peaan, 75. vreemde munt, 77. na righeid, 78. onwaardig. Verticaal: 1. persoonsafbeelding, 2. vervoersbedrijf (afk.), 3. zang- noot, 4. verlaagde toon, 5. weg met bomen, 6. gepelde gerst, 7. reeds, 8. animo, 9. klein persoon, 10. cij feren, 13. vogel, 16. meisjesnaam, 17. vlees, 18, t onverstandig, 19. plaats in Gelderland, 21. gewricht, 22. stip, 24. deel van de voet, 25. bez. voornaamw., 27. jongensnaam, 28. stootstok, 30. de onbekende (afk.), 32. veelarmige riviermond, 33. zuidvrucht, 36 boom, 38. rivier in Nederland, 39. lidwoord, 41. boom, 44. uitstalkast, 45. nu en dan, 46. bekende opera, 47. grond bij een huis, 48. reus, 49. schrede, 50. steenvrucht, 52. onder andere (afk.), 55. stofmaat, 57. bedorven, 58. leeftijd (Eng.), 59. gek (Eng.), 60. plakmiddel, 63, geen uitgezon derd, 64. tegen, 67. watering, 69. als eerder (afk.), 70. voor, 72. in houdsmaat (afk.), 73. voorzetsel, 75. frans pers. voornaamw., 76. getij. Ingezonden mededeling voor mensen die kwaliteit verlangen I

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1962 | | pagina 3