Expositie „Het Landbouwwerktuig" in Amsterdamse R.A.I. Massale vlucht in Casablanca van Oostduitse toeristen DE POKKEN IN EUROPA De toestand in Frankrijk Van den Berge HOGERHEIJDE allerhande zoet Pas verkochte ,Delta'-hotel krijgt oecumenische bestemming Steeds meer gecombineerde aanschaf van machines meer tractors dan in de V.S. AMSTERDAM, 22-1. De direc teur-generaal van de landbouw ,ir. J. W. Wellen, heeft In het nieuwe R.A.I.-gebouw te Amsterdam de expositie „Het Landbouwwerktuig" geopend. Deze expositie beslaat de gehele oppervlakte van het com plex, vier bunder. Hij duurt tot en met zaterdag a.s. Sprekende over de financiering der mechanisatie zeide ir. Wellen, dat men combinaties van onderne mers ziet vormen voor de geza menlijke aanschaf van machines, waarvoor één bedrijf te klein is om de investeringen daarvoor alleen aan te gaan. Deze ontwikkeling juichte spreker toe. Hij merkte op, dat aan een goede scholing voor de bediening van de ingewikkelde werktuigen in het verleden te wei nig aandacht is geschonken, doch dat daarin verandering is gekomen De op dit punt in vergelijking met de Verenigde Staten bestaande achterstand, is nog niet helemaal ingehaald. De Nederlandse industrie De Nederlandse industrie voor de land- en tuinbouwmachines loopt goed, zo zeide de directeur- generaal. Zij biedt produkten aan, speciaal aangepast aan de omstan digheden in Nederland. Er is in west-Europa ook nog een markt te vinden en zelfs is er reeds export naar de Verenigde Staten. Ir, Wel len deelde mede, dat thans in west-Europa meer landbouwtrac- toren geproduceerd worden dan in de Verenigde Staten en ongeveer evenveel maai-dorsmachines. Deze expositie presenteert zich onder het motto: mechaniseren, met minder mankracht meer pres teren, zo had tevoren de vice-voor- zitter van de federatie „Het Land bouwwerktuig", de heer U. A. Fa- ber, in zijn begroetingswoord op gemerkt. AANBESTEDINGEN Verbetering Bad-weg te Haamstede Maandagmiddag werd in hotel Bom te Haamstede het verbeteren van de Bad- en Strandweg aanbe steed. Er waren zes inschrijvers. De inschrijving luidde als volgt: Firma J. de Oude, Biervliet i' 97.000; Aannemingsbedrijf Zee land, Middelburg f 93.000; firma Rentier, Noordgouwe f 81.925; Aan nemingsbedrijf Schouwen-Duive- land, Zierikzee f 81.790; J. Wandel. Nieuwerkerk f 81.250; firma van Dongen en de Voogd, Haamstede f 79.170. De begroting bedroeg f 77.000. De gunning is aangehou den. SPORT VOETBAL K.N.V.B. Rcnesse I-Burgh II 11-4. Renesse, dat zeker een klasse beter speelde dan de Burgh-reser- ves, heeft weinig moeite gehad om deze wedstrijd met de korfbalcij- fers 11-4 te winnen. In de 8e mi nuut wisten de bezoekers de lei ding te nemen, toen de actieve N. de Graaf een fout in de rood-witte achterhoede wist af te straffen (0-1). Renesse liet zich door deze plotselinge achterstand niet van de wijs brengen en met goed openge houden spel werd de Burgh-defen- sie, waarin M. Dijkman ook nu Weer bergen werk verzette, onder druk gezet. Vooral linksachter J. Hart greep telkens mis als hij de snelle linksbuiten Boerma wilde afstoppen. Het was ook deze speler die met een keihard schot doelman Boot in de 12e minuut kansloos wist te passeren (1-1). Drie minuten later ging P. Jon ker alleen door de Burgh-verdedi- ging, waarna hij hard en onhoud baar inschoot (2-1). In de daarop volgende minuut talmde de Burgh- verdediging met wegwerken waar van de snel naar binnen gekomen rechtsbuiten P. de Meij wist te profiteren (3-1). In de, 25e minuut zette Burgh een goede aanval op, wélke met een treffer van A. v. d. Weele.werd besloten (3-2). Renesse bleef het beste van het spel behou den, maar het duurde tot de 40e minuut eer P. Jonker uit een cor ner van de Meij de stand op 4-2 wist te brengen. De tweede helft was nog maar nauwelijks 3 minuten oud, toen J. Verboom-met een boogbal over de uitgelopen doelman Boot de stand op 5-2 bracht. In de volgende min. kreeg de geheel ongedekte Jonker het leder toegespeeld, waarna hij geen moeite had er 6-2 van te ma ken. Na een kwartier schoot W. Verseput hard en onhoudbaar in (7-2). In de 22e min. wordt het ver re opdringen van de Renesse-ach- terhoede door N .de Graaf op uit stekende wijze afgestraft (7-3). In tussen wordt doelman Boot her haaldelijk aan de tand gevoeld door de Renesse-voorhoede. Na een half uur spelen moet hij zwichten voor een kogel van P .Jonker. Na uitstekend samenspel met de Meij brengt Boerma in de 38e minuut de stand op 9-3, waarna de Meij twee minuten later snel naar bin nen komt en scoort (10-3). In de 43e minuut wordt een snelle aan val over links van de thuisclub be sloten met een onhoudbaar schot van Boerma (11-3), waarna tenslot te Burgh door N. de Graaf in de laatste minuut de eindstand op 11-4 weet te brengen. DAMMEN Damvereniging „Zierikzee" Uitslagen d.d. 19 jan. 1962. J. P. Willemse-J, C. Koster 0-2; Jac. de Vrieze-S. W. M. Dijkman 2-0; F. Harthoorn-J. Huigens 0-2; .J. M. Coppoolse-J. M. Kostense 0-2; K. B. Hogerland-S. W. M. Dijkman 2-0; W. Stoutjesdijk jr,-J. P. Ge- leijnse 0-2; H. Kouijzer-K. B. Ho- gerland 0-2; W. Stoutjesdijk sr.-F. Roggeband 2-0; S. W. M. Dijkman- H. Kouijzer 0-2; K. B. Hogerland- A. Knuist 2-0. advertentie RABAT, 22-1. Maandag is in de i Marokkaanse hoofdstad Rabat van gewoonlijk betrouwbare zijde ver-1 nomen, dat 24 Oostduitse toeris- - ten in Marokko om politiek asiel hebben gevraagd, toen zij eerder in januari met het Oostduitse passa giersschip „Fritz Heckert" in de haven van Casablanca waren aan gekomen. De 24 maakten deel uit van een 350 passagiers, die met de „Fritz Heckert" een plezierreis maakten. Enkele der passagiers waren ar beiders en technici, die de tocht mochten meemaken als beloning voor goed werk. De „Fritz Heckert" kwam negen januari in Casablanca aan. Het schip zou tien dezer naar Conakry, in Guinea, vertrekken, doch toen de „Fritz Heckert" op het punt stond om uit te varen, ontdekte de gezagvoerder, dat vele passagiers waren verdwenen, volgens de eer ste berichten wel tachtig. Scheeps officieren gingen de wal op, om de vermisten op te sporen, doch ver- VOETBAL K.N.V.B. Burgh-Kruisland 0-2 Na een lange winterslaap kon een practisch volledig Burgh-team in de wedstrijd tegen Kruisland zich niet uit die vaste slaap loswerken. Het was vooral de voorhoede die een dermate machteloos voetballen liet zien', dat reeds lang voor tijd vele supporters het terrein verlie ten. In de achterhoede lukte het veel beter en deze eenheid kon de Kruisland-voorhoede goed aan. De twee doelpunten, die beiden verrassend snel werden gescoord, konden de achterhoede niet in de schoenen worden geschoven. In het elftal was Kees van Nieuwenhuijze weer van de partij, die weer hard werkte. Ook zijn broer Jan speelde weer mee, terwijl L. Bakker de rechtsbuitenplaats bezette, een plaats waarin hij faalde. Joop Hanse speelde nu op de spilplaats een bijzonder gave partij, waar hij goed terzijde werd gestaan door Bart Siesse en Jaap Rijnberg. Kee per Kloet werd na de rust vervan gen door Verton, wegens een schop tegen zijn hoofd. Het gaat er nu toch voor Burgh wel erg duister uitzien, vooral nu de beide wed strijden tegen Brouwershaven nog voor de boeg liggen en dat worden voor Burgh de zwaarste van de ge hele competitie. Kloet moet direct na het begin al handelend optreden, als hij een hoog schot van Lodiers keurig vangt. Kruisland, dat voor de krachtige wind speelt, is veel aan vallender, terwijl ook het plaatsen zeer goed verzorgd is. Bij de enkele Burgh-aanvallen wordt de bal te veel alleen gespeeld, waardoor de rest van de voorhoede meestal voor niks liep en de spelers moe deloos het hoofd schudden. De oranje-zwarten krijgen dan een goede kans, doch J. Houtepen ko gelt over. Na 20 minuten spelen neemt J. Houtepen een pracht voorzet van zijn broer L. Houtepen ineens op het hoofd, waarna de bal over de te ver voor zijn doel staan de Kloet in het net zeilt' (0-1). Een zelfde voorzet van Toon Rijnberg kopt Theo van Nieuwenhuijze over In de 25ste minuut krijgt invaller Bellemans een verre pass toege speeld. Hij stopt de bal en schiet ineens in de uiterste rechtse hoek van het doel, buiten bereik van Kloet (0-2). Na de rust, als de groen-witten voor de wind spelen en iedereen vol goede moed is, is hun spel nog lomer en brengt de voorhoede er helemaal niets meer van terecht. Kees Rijnberg schiet onbesuisd naast. Ook invaller Bellemans mist een droomkans door een voorzet eenvoudig niet te raken. Een nog mooier kans krijgt Kruisland als J. Houtepen van een terugspeelbal profiteert. Hij omspeelt keeper Verton en schuift dan de bal in het zijnet. Verton verricht dan twee prachtige reddingen, doch ook dit inspireert de voorhoede niet en het blijft een hopeloos gepruts. Bijna krijgt Burgh een doelpunt als de Kruisland-spil onverwacht terug speelt, doch met een vertwijfelde achterwaartse sprong kan Suiker- buick de bal net voor de lijn be machtigen. Hoe of er verder nog gespeeld wordt, het blijft 0-2 en als scheidsrechter Fincke einde blaast, heeft Kruisland een verdiende overwinning behaald. PRAAG, 22-1. Het Tsjechoslo- waakse ministerie van buitenland se zaken heeft via de Amerikaanse ambassade de Westduitse regering laten weten, dat west-Duitsers gel dige vaccinatiebewijzen moeten kunnen tonen of zich tegen pokken moeten laten inenten alvorens zij Tsjecho-Slowakije kunnen binnen komen. In Engeland zijn maandag voor het eerst sinds vlak na kerstmis, toen het eerste pokkengeval werd gemeld, geen nieuwe verdachte gevallen gerapporteerd of een overlijden door pokken bekend ge maakt. ZURICH, 22-1. In Zürich is een 28-jarige Zwitserse arbeider in het ziekenhuis opgenomen die vermoe delijk een lichte aanval van pok ken heeft. De man verbleef begin deze maand in Schaffhausen, waar hij één van de 20.000 personen was die tegen pokken werden ingeënt nadat een geval van pokken was geconstateerd. Europese hulde voor dr. Mansholt STRAATSBURG, 22-1. Dr. S. L. Mansholt, de Nederlandse vice- voorzitter van de E.E.G.-commis- sie, heeft maandag in het Europese parlement te Straatsburg de hulde der drie Europese politieke fracties in ontvangst genomen voor het aandeel, dat hij als architect van 't gemeenschappelijk landbouwbe leid der E.E.G. heeft gehad in het tot stand brengen van de recente ministeriële besluiten te Brussel. Ook de Franse minister voor in dustrie, Jeanneney, die namens de E.E.G.-ministerraad de afgevaar digden uit de zes landen officieel op de hoogte bracht van de Brus selse besluiten (overgang naar de tweede etappe en overeenstem ming over de landbouwpolitiek), erkende volmondig dr. Mansholts verdienste. geefs. Tenslotte vertrok het Oost duitse passagiersschip, doch niet naar Conakry, maar naar de Oost zeehaven Rostock. Toen de „Fritz Heckert" het an ker had gelicht, doken te Casa blanca 24 mannelijke en vrouwe lijke passagiers op. Zij vervoegden zich bij de Marokkaanse autoritei ten, die hen paspoorten verschafte en in staat stelde naar West-Duits- land te reizen. Dit was namelijk het reisdoel, dat de gevluchte Oost duitse toeristen hadden opgegeven. Slagerij v. d. Welle St. Domusstraat 96 - Zierikzee Telefoon 2927 Alléén woensdag: Gebakt 500 gram 1,58 per kilo 3, Stooflappen 500 gr. 1,90 Runderlappen (klein randje) 500 gr. 1,85 Biefstuk 250 gr. 1,75 Soepcomplet 0,98 Rollade 150 gr. 0,68 Gekookte worst200 gr. 0,48 PARIJS, 23-1. Een door commu nisten geleide vakbond van Franse ambtenaren heeft dinsdag zijn le den ln Parijs tot beperkte stakin gen opgeroepen uit protest tegen de bomaanslag op het ministerie van buitenlandse zaken. Verscheidene Parijse dagbladen kritiseerden dinsdag de regering, omdat zij niet bij machte zou zijn een einde te maken aan wat zij noemden „deze anarchie". KERKNIEUWS Ger. Kerken Beroepen te Giessen-Neder-Har- dinxveld: W. Horlings, Elim (Dr.); te 's-Gravenhage-West (vac. Joh. Meynen): G. Veeneman, Amers foort; te Rotterdam-Lombardijen: A. Reen^Alkmajaf." .\\l' Bedankt voor IJmuiden (4e pred. pl.)D. W. Dondorp, Antwerpen.. Chr. Ger. Kerken Bedankt voor Hilversum-Oost: H. W. Eerland, Amersfoort. Voor 50 jaar.... ZIERIRZEE (adv.). Dë Sociëteit „Concordia'' maakt aan haar leden bekend dat een onderling concours in kaart-, biljard- en dominospel wordt gehouden. Trouwe opkomst zeer gewenst. BRUINISSE. De bevolking dezer gemeente bedroeg op 31 december 1911: 2864 zielen. BURGH. De gemeenteraad nam het besluit in de volgende herfst een begin te maken met de straat verlichting van de Achterweg. ZIERIKZEE. In één der lokalen van school C alhier vond de offi ciële opening plaats van de Han dels-Avondschool met driejarige cursus. ZIERIKZEE. Tijdens een speci ale godsdienstoefening werd in het kerkgebouw van de chr. ger. ge meente het nieuwe kerkorgel in gebruik genomen. ZIERIKZEE. Aan mevr. V.-E. is - na 35 jaar trouwe dienst - op haar verzoek eervol ontslag ver leend als schoonmaakster van school C. ELLEMEET. Te Gibraltar is een zeemeeuw gevangen, mét aan één der poten een ring, wa&ruit bleek dat de vogel alhier in de'zomer van 1911 was losgelaten. NOORDGOUWE. Het mond- en klauwzeer is weer in hevige mate uitgebroken in deze gemeente. SPORT VOETBAL K.N.V.B. SVÓWK II-Dreischor II 0-5 Evenals hun grotere broers moes ten ook de reserves vgn Ouwer- kerktteg enDreischor II het onder spit delven. De gasten begonnen goed*}vant al na 5 minuten maakte Jan de Bil er na goed doorzetten 0-1 van. Opmerkelijk was wel dat de thuisclub geruime tijd met 7 spelers in het veld opereerde, die langzamerhand tot 10 werden aan gevuld. De elfde kwam echter niet opdagen. Het was dan ook niet te verwonderen dat Dreischor vaak vrij spel had. Adrie de Waaij maakte er 0-2 van, waarna Jan de Bil de stand op 0-3 bracht. De thuisclub was maar zelden gevaar lijk en doelman Dooge van Drei schor had dan ook een gemakke lijke taak. Aan de andere kant ver hoogden de blauw-witten de score opnieuw. Rinus de Rijke kopte over de doelman heen het vierde doelpunt in de touwen (0-4). Even later schoot de Rijke kei hard tegen de paal en de terug springende bal werd door Wim Nuijens in handen van de keeper gespeeld. Met 0-4 brak de rust aan. In de tweede helft kreeg SVO WK de felle wind tegen en ieder een dacht dat de gasten nu wel flink toe zouden slaan. Dit werd echteju niet bewaarheid, want de withemden hielden kranig stand. Wel scoorde Wim Nuijens al direct na de hervatting een vijfde doel punt voor de gasten, maar hierbij bleef het tot het 'einde toe. SCHARENDIJKE Alarm voor schoorsteenbrand Maandagmorgen omstreeks 9 uur maakte de brandweersirene alarm voor een schoorsteenbrand in de woning van de heer J. P. C. aan de Platteweg. Enkelp leden van de vrijwillige brandweer, geassisteerd door de beide gemeentewerklieden, wisten het brandgevaar, dat bij de straffe wind zeker aanwezig was, te bezweren. Voor de inwoners weer een waarschuwing om de schoorstenen tijdig te doen vegen en ondeugdelijke constructies te veranderen. SUCCESJES Te koop: Derde kalfskoe aan de reke ning. O. B. Boot, Kievitsweg 3, Kerkwerve. Vlaggestok, divan met kleed, ledikanten, tafeltjes enz. contant, Korte Nobelstraat 33, Zierikzee. Prima opvouwbare kinderwa gen. Prijs f 25. Brieven onder no. 1544 a.h. bureau van dit blad. Te klein geworden, mooie meisjeskleren, v. leeftijd 10-12 j., kl. kinderledikantje m. piek en rotantafel m. zwarte glas plaat. Te bevr.: bureau v. d. blad. Korte bruidsjapon met bijbe- horen, maat 40-42. Te bevr.; bureau van dit blad. In prima staat zijnde auto's; „Vauxhall Veloc" en „Morris Minor" met nieuwe motor. Rode dorp 7, Zierikzee. Beste biggen, w.ó. ingeschre ven zeugjes. W. de Kok, Ture- lureweg, Kerkwerve, telefoon (01119)-239. Te koop gevraagd: Reiswiegje. Te bevr. agent J. v. Leeuwen, Schuddebeurs. Personeel gevraagd: Met maart een arbeider. J. F. van Westen, Molenweg, Oos- terland. 1 mei een landbouwersknecht. Woning beschikbaar. C. J. v. d. Bijl, Den Osse, Duivendijke. Verloren: Tussen Nieuwerkerk en Zie rikzee een regenjas en maillot. A.u.b. terug te bezorgen bij P. Peute, Poststraat 10, Nieuwer kerk (Z.). Diversen: „Vervetal" muurverf, dé aan gewezen verf voor over Uw behang! Kleurecht en water vast. „Verf en Kleur", Meel- straat 40, Zierikzee. Geld tekort? Wij helpen! Ziet onze veertiendaagse folder. J. C. Paauwe, „Sperwer"-winke- lier, Zonnemaire. Zierikzee Levensmiddelen- bedrijf „Naast de Beurs" Zierikzee Deze week laatste seizoeiiopruinung Tot en met a.s. zaterdag voor deze prijzen: 3 literflessen import Italiaanse vermouth voor 10, Franse witte en rode wijn 1,65 Doos van 12 fl. voor 19, Zes soorten Pralines Chocolaadjes, licht in gewicht Chocolade (jscups Pure en melk kerst- chocolaadjes alles 45 cent per 100 gram Onze eigen import koffie Goudmerk Guatemala 1,69 per pak Alléén deze week nog: vier pak voor 6,— (Er is geen betere koffie!) Dagelijks verse koelhuisboter 0,80 Dagelijks verse kipeieren acht voor 1, Alléén deze week nog heerlijke volvette graskaas 1,15 per Vz kg Wij hebben nog enkele res tanten op te ruimen. Zie de etalage en in de winkel Dagelijks vers gebakken Een heerlijk koekje voor slechts 50 cent per 250 gr. Gevraagd: Arbeider/ tractorchauffeur J. J. VERSEPUT - Zonnemaire SUEDINE DAMESJASJES Prachtig koffiebruin met en zonder teddy nu met 10 procent korting Firma KOEVOETS Havenpark 5 Zierikzee •lil .!- .O bv. t- J°; Koper van vorige week deed gebouw snel van de hand (Van onze redakteur) hMmSTEDE, 23-1. De heer S. F. Blfcijenberg, die vorige week het Delta-hotel te Haamstede kocht voor f 280.000,-, is feitelijk slechts één complete dag eigenaar van het gebouw met de overgenomen in ventaris geweest, want hü heeft kans gezien het hotel zaterdag door te verkopen aan de Oecume nische Stichting tot ontwikkeling en exploitatie van Recreatiecentra te Utrecht, een gloednieuwe stich ting, waarover landelijk - zoals ons uit talrijke telefoongesprekken is gebleken - bepaald nog niet veel bekend is. In ieder geval wordt het Delta hotel een oecumenisch hotel, het geen in de praktijk gaat neerko men op een typisch gezinshotel, waar men de mensen ontvangt en verzorgt als in elk ander goed ho tel, maar bovendien de richting wijst naar een zich ontspannen in wat men zou kunnen noemen bij belse zin, een meer positief inhoud geven derhalve aan de dagen of weken, die voor de recreatie zijn uitgetrokken. Het stichten van der gelijke hotels - ook in andere delen des lands is men op zoek naar ge bouwen of heeft men die reeds ge vonden - is uitvloeisel van een door de Wereldraad van Kerken te New Delhi genomen besluit om in verschillende landen de beschik king te krijgen over hotels, die een oecumenisch karakter dragen, waarbij dus geen binding bestaat aan een bepaald kerkgenootschap. Iets meer dan materiële verzorging i Hbe dit alles inl de praktijk precies zal gaan werken is ons niet bekend en ook de hiervoor benaderde predikanten konden zich dit niet precies voorstellen. In ieder geval blijft het Delta hotel een hotel, maar dan met een bepaalde signatuur. De bovengenoemde stichting zal de bezoekers van het hotel nog iets meer bieden dan alleen maar materiële verzorging. Intussen is de doorverkoop voor de eerste ko per, de heer Bleijenberg, geen groot probleem geweest, want.de stichting bood hem een prijs, die rond f 50.000 hoger lag dan de f 280.000, waarvoor hij vorige week eigenaar van het hotel werd. De preciese koopsom bedroeg in twee de instantie f 350.141,50. Inmiddels komt uit de Westhoek het bericht dat er andere zeer re ële plannen bestaan voor het stich ten van verschillende restaurants, zulks met het oog op de Jaarlijks toenemende stroom recreatiezoe kenden. STAD EN PROVINCIE NIEUWERKERK Geslaagde uitvoering Chr. Gem. Zangvereniging Er bestond vorige we<?k een zeer grote belangstelling voor de jaar lijkse uitvoering van de Chr. ge mengde zangvereniging „Eén naam is onze Hope" en het kinderkoor „Van knop tot bloem", onder lei ding van dirigent Joh. Schouls. De avond werd geopend door de geref. predikant dr. Becker met het lezen van Ef. 5 15-21 en gebed, waarna gezamenlijk gezongen werd Psalm 119 1. De uitvoering begon hier na met, het Bondslied, gezongen dom- de beide koren. Het kinder koor vertolkte op verdienstelijke wijze enige liederen. Inge Folmer zong, op het orgel begeleid door de heer Schouls jr., heel mooi een solo getiteld „Een kinder-avondgebed", waarop een welverdiend .applaus, volgde. Zeer gevoelvol zongen mej. N. Flikweert en de heer Adri Flik- weert een duet. Uit de zang van het grote koor bleek een ernstige studie, waardoor de heer Schouls met. zijn mensen veel weet te be reiken. Mooi gezongen werd de Cantate 147 van Bach, met goede begeleiding van de organist. Al met al heeft de vereniging weer aan de gestelde verwachtingen voldaan. Na afloop werd de dirigent als blijk ,yan waardering een bloem stuk aangeboden. Het slotwoord werd gesproken door ds. Westerhof, die constateerde dat er keurig en met overgave gezongen was. Na mens de aanwezigen dankte ds. Westerhof voor het gebodene, waarpa hij voorging in gebed. In verband met de verjaardag van prinses Margriet werd besloten met het zingen van het Wilhelmus. Deze avond werd gehouden in het Dorpshuis. SEROOSKERKE Toneelavond Dorpsgemeenschap Voor de Dorpsgemeenschap Se- rooskerke en omstreken werd dooi de Landbouwjongeren het toneel stuk „Onweer" opgevoerd. De zaal was geheel gevuld. Tijdens de pau ze weiden er loten verkocht ter versteviging van de kas. Door ver schillende zakenlieden waren er mooie prijzen gegeven. Ze werden dan ook hartelijk bedankt voor de medewerking door het bestuur. Aan het eind van de avond werd de toneelgroep dank gebracht voor het mooie spel en kregen de spelers allen een surprise.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1962 | | pagina 3