ONZE SCHATKAMER KLM DE VERDWENEN KASSIER VERDIEN 24 CT OPELK DUBBELGROOT PAK „1961 geen goed pluimvee jaar" ZIERIKZEESCHE nitlWSBODE donderdag is januari i9«2 No. 19110 VOOR DE VROUW Ingezonden mededeling Onze kleding is voor ons allen van zeer groot belang en wij mo gen haar onder geen voorwaarde verwaarlozen. Hoe dikwijls valt het ons niet op, dat iemand die wij ontmoeten, er nu niet bepaald charmant uitziet terwijl zij op het eerste gezicht niet eens dadelijk kunnen zeggen, waar het aan ligt. Bij nadere beschouwing wordt het ons duidelijk: de kleding is onver zorgd, zonder vouw, smoezelig en gekreukt. Het zit hem niet altijd in dure, maar wel in verzorgde kleding, dat is het belangrijkste. Willen wü on ze japonnetjes goed verzorgen om er daardoor prima uit te zien, dan zullen we de nodige aandacht aan onze garderobe moeten besteden. Wanneer wij iets uittrekken, moet het keurig op een hanger je gehan gen en liefst in de klerenkast op geborgen worden. Wij moeten da delijk ingrijpen, wanneer er iets met onze kleren aan de hand is. Vlekken, torntjes, gaatjes en wat er al niet meer aan kan komen, moeten met grote spoed worden hersteld, want gebeurt dit niet, dan is dit het begin van verwaarlozing, hoe gek het sommigen ook in de oren mag klinken. Men heeft er dan niet veel plezier meer in en van het een komt het ander, zodat onze kleding er in minder dan geen tijd slecht uitziet. De klerenkast De klerenkast is als het ware onze schatkamer. Daarin bewaren we veel wat ons lief is. Wij moe ten de taak van de klerenkast daarom niet onderschatten. Wat zou er van onze spulletjes terecht komen, wanneer wij geen kast tot onze beschikking hadden? De kle dingstukken zouden her en der rondzwerven, kreuken en verfom- faaien. In de klerenkast hangt alles netjes uit of ligt zodanig, dat het in model blijft, terwijl licht en stof er geen kwaad aan kunnen doen. Over het algemeen wordt er te weinig aandacht aan de klerenkast besteed. Sommige kledingstukken worden er niet op de juiste wijze opgeborgen. Hoevele mannen zijn er niet, die bijvoorbeeld de dassen maar in zo'n kast leggen, terwijl het toch een kleine moeite is, aan de binnenkant van de deur een dassenhanger te bevestigen, of des noods tussen twee spijkers een touwtje te spannen, waar ze keu rig over opgehangen kunnen wor den. Leg de handschoenen niet zo maar in de kast, maar gebruik hiervoor een doos met deksel, bij voorbeeld een oude schoenendoos. Het geeft een nettere aanblik wan neer we de kast openen ener raakt niets weg. Bovendien krijgen we er op deze manier ook meer plezier in om onze spullen goed te onderhouden. De rokken Hoe hangt u bijvoorbeeld een rokje weg? Wordt het opgevouwen in de kast gelegd? Hangt u het aver een stokje? Of hebt u zo'n mooie klerenhanger met haakjes waar het rokje met de lusjes aan wordt opgehangen? Al deze methoden zijn niet geheel juist. Ten eerste moet u voor rokjes inderdaad het klerenhangertje met haakjes ge bruiken, zodat het aan de lusjes kan worden opgehangen, maar dit is nog niet voldoende, want het rokje zakt van voren en van ach teren in het midden uit. Het mo del bederft. Daarom doet u er verstandig aan, voor deze klerenhangers reepjes band te maken met een gleuf of gat in het midden, die u over de haak van de klerenhanger schuift. De twee uiteinden, die naar bene den hangen hebben een speciale taak. Met een speld of veiligheids speld bevestigt u deze bandjes aan de voor- en achterkant van het op gehangen rokje, waardoor het ge wicht verdeeld wordt over de lus jes en de bandjes. Het rokje blijft op die manier schitterend in model hangen en dit is de juiste methode om uw rokken in de klerenkast op te bergen. Het zijn allemaal kleinigheden, maar ze zijn de moeite waard, want kleding is duur en door een goed onderhoud van een en ander kunt u er zeker tweemaal zo lang mee doen. Daarom heeft de klerenkast ook zo'n belangrijke taak en die nen wij voldoende aandacht te be steden aan onze schatkamer. ELLY MARTINS. KERKNIEUWS Ned. Herv, Kerk Beroepbaar: vie. A. W. J. A. Knorth, Zwolle en kand. G. J. Wis- pelwey, Apeldoorn. Benoemd tot industriepredikant te Arnhem: ds. Th. F. Warffemius, 's-Heer Abtskerke, die deze be noeming ook aannam. Beroepen te Julianadorp (toez.): O. Heldring, woonachtig te Zeve naar; te Beverwijk-Heemskerk (toez.) standplaats Wijk aan Zee: J. Borghardt, Den Helder; te Vroomshoop: W. van den Hoek, v.h. zendingspredikant, Leiderdorp te Krimpen a.d. Lek: T. Langerak, Vinkeveen. Aangenomen naar Nunspeet: J. W. van Barneveld, 's-Gravenhage. Bedankt voor Vierhuizen-Zout kamp (toez.): W. Straatsma, Saax- um (Gron.). Ger. Kerken Beroepen te Colijnsplaat: kand. J. Slomp, Baarn; te Haarlem-Zuid (vac. C. Goeman): Joh. C. Baum- falk, Ommen; te Middelstum: D. H. Borgers, Hoogeveen; te Zuid- Beijerland: kand. H. Pilon, Hil versum. Aangenomen naar Utrecht- Noord (als missionair predikant voor Ruanda Urundi: kand. J. van der Neut, Alphen a.d. Rijn. Ger. Kerken (vrijgemaakt) Beroepen te Hoek (Zld.): kand. M. Bakker, Haren (Gron.). Aangenomen naar Drachten (2e pred.pl.): J. M. Goedhart, Niezijl- Kommerzijl. Bedankt voor Bunschoten-Spa kenburg (vac. D. Nieuwenhuis)D. Deddens, Mariënberg. Chr. Ger. Kerken Tweetal te Schiedam: F. Bakker, Driebergen en C. den Hertog, 's-Gravenhage-West; te Alphen a.d. Rijn: R. Kok, Ede en C. Smits, Sliedrecht. Beroepen te Zaamslag: F. Bak ker, Driebergen. Bedankt voor Zutphen en voor Papendrecht: A. C. Noort, Gronin gen. Ger. Gemeenten Tweetal te Rotterdam-Zuidwijk- Pendrecht-Lombardijen: L. Rijk- sen, Rotterdam-West en A. Ver- gunst, Rotterdam-Centrum. Beroepen te Leiden: W. Hage, Middelburg. KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND ROTTERDAM. De 38-jarige nachtportier H. van der Zee uit Rotterdam is in het Dijkzigt-zie kenhuis overleden aan de gevolgen van een val, die hij met zijn brom fiets hacl gemaakt op de Westkruis kade. Hij was daar met zijn brom mer tegen een hond gereden. AMSTERDAM. Het verbondsbe- stuur van het N.V.V. heeft dr. S. L. Mansholt het volgende telegram gestuurd: „Namen met vreugde kennis dat na uitputtende onder handelingen beslissing tot over gang naar tweede étappe van over gangsfase genomen kon worden. Wensen u en onszelf geluk dat grondslag voor gemeenschappelijk landbouwbeleid is gelegd". DEN HAAG. Bewoners van een huis aan de Juliana van Stolberg laan in Den Haag, die van vakantie terugkeerden, kwamen tot de ont dekking, dat tijdens hun afwezig heid was ingebroken. Er bleek aan binnen- en buitenlandse valuta een bedrag van f 4.000 verdwenen te zijn. AMSTERDAM. De 55-jarige mo torrijder A. Th. F. van de Pavert uit Amsterdam is in het Wühel- minagasthuis aldaar overleden aan de gevolgen van een verkeersonge luk dat hem op de Johan Huizinga- laan was overkomen. Hij was daar namelijk in botsing gekomen met een auto waaraan hij geen voor rang had verleend. Ideaal-Persil verzorgt uw was ideaal Voorzitter Produktschap: UTRECHT, 17-1. Het jaar 1961 zai niet als een goed jaar de ge schiedenis van de Nederlandse pluimveehouderij ingaan. Tot deze conclusie kwam woensdagmiddag de voorzitter van het Produktschap voor pluimvee en eieren, de heer H. H. Garrelds, in de nieuwjaars rede die hy in Utrecht hield op de eerste openbare vergadering van het Produktschap in 1962. De Ne derlandse pluimveehouderij is ech ter gezond en daarom wekte hij de pluimveehouders op vol te houden. Bij de laatste raming i9 de p.ro- duktie van consumptie-kippeëieren voor 1961 vastgesteld op 5.975 mil joen stuks, 150 miljoen meer dan in 1960. De eerste indrukken zijn, dat de legstapel aan het eind van 1961 ongeveer vijftien tot twintig procent groter was dan in decem ber 1960. Volgens de heer Garrelds hebben de producenten in 1961 per kilo gram eieren gemiddeld f 1,84 ont vangen, 11 cent minder dan in 1960. De eieren brachten de eerste helft van het jaar meer op, maar van juni tot en met december lagen de prijzen gemiddeld 47 cent per kilo gram lager dan in 1960. De heer Garrelds meent, dat dit het gevolg was van een grotere produktie in Nederland en een bijgevolg groter aanbod op de Westduitse markt, terwijl de produktie in West-Duits- land zelf ook belangrijk steeg bij een zo goed.als gelijkblijvende con sumptie. Ook de overige traditio nele eierexporterende landen droe gen, volgens hem, bij tot een aan bod dat niet was afgestemd op de reële vraag. HU verwacht, dat ook in 1962 de Nederlandse en Westduitse pro duktie weer zullen toenemen, zo dat men gedurende de eerste ttfd genoegen zal moeten nemen met ongunstige exportprijzen, die nog belangrijk lager zullen liggen dan in het voorjaar van 1961. Een dubbeltje kan raar rollen! (Ingezonden) Dit is een goed oud-hollands spreekwoord, uit een tijd toen het dubbeltje grotere waarde verte genwoordigde dan nu het geval is. Aan de dubbeltjes, die u in de loop van 1961 gestopt hebt in de beken de Hemava-busjes, die ook op Schouwen-Duiveland regelmatig rondgaan, hebt u waarschijnlijk helemaal niet meer gedacht. Maar ze rolden, na uw portemonnaie te hebben verlaten, via het landelijk bureau van Hemava naar de drie grote protestantse centra voor kinderbescherming: de HEldring Stichtingen te Zetten, de MArtha Stichting te Alphen aan de Rijn en de Stichting VAlkenheide te Maarsbergen. Het is een stroom van twee mil joen zes honderd tachtig duizend dubbeltjes geworden. Want de landelijke actie, waaraan 10.000 kinderen meehielpen, heeft over 1961 f 268.000 opgebracht. (In Zie- rikzee bedroeg de opbrengst het mooie bedrag van ongeveer f 1000). Uw dubbeltjes zijn wel raar ge rold, maar in een bijzonder goede richting. Er is en wordt kinderleed mee verzacht in de vele tehuizen van genoemde stichtingen, waarin pl.m. duizend kinderen wonen. Kinderen, wier droeve geschiede nissen kunnen worden samenge bracht onder één begrip: „Ze mis sen de normale gezinsopvoeding door eigen ouders". Daarom beve len wij deze eenvoudige en onop vallende actie - die in tegenstel ling tot de openbare collecten niet huis aan huis wordt gevoerd, maar slechts onder hen, die zich als vrienden van bedoelde kinderen in nood willen beschouwen - van ganser harte aan. Het landelijk adres is: Hemava, Amersfoort, Johan van Oldenbar- neveltlaan 44, postrekening 4846. Ter plaatse berust de leiding bij: de heer C. B. J. van Klooster, Nieuwe Haven 123, Zierikzee. KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND UTRECHT. Op de niet-beveilig- de overweg in de Oudewal bij Warmenhuizen (N.H.) is een diesel locomotief in botsing gekomen met een personenauto. Van de twee inzittenden van de auto werd er één ernstig gewond, de ander licht. Ze zijn overgebracht naar het St. Elizabeth ziekenhuis in Alkmaar. ROTTERDAM. De Rotterdamse rivierpolitie heeft op verzoek van de politie in Hamburg de 43-jari- ge scheepskok H. G. E. G. uit Ham burg op het Duitse s.s. „Porto" ge arresteerd. Dit schip was dinsdag de Rotterdamse haven binnenge komen. De scheepskok wordt ver dacht van moord op zijn echtge note, wier stoffelijk overschot zou zijn gevonden. De man wordt voor de officier van justitie in Rotter dam geleid. AMSTERDAM. De officier van justitie mr. H. G. van Everdingen heeft tegen Jacq G. een gevange nisstraf geëist van twee maanden, waarvan een maand voorwaarde lijk met een proeftijd van drie jaar en tegen de hoofdredacteur van de Telegraaf J. J. F. S., een geldboete van f 3000 of 150 dagen hechtenis en een voorwaardelijke gevange nisstraf van 14 dagen met een proeftijd van drie jaar. Hij achtte beide verdachten schuldig aan be lediging van het openbaar gezag en laster ten aanzien van gezags dragers. ROTTERDAM. De 57-jarige ha venarbeider A. Wildezang uit Rot terdam is in de Lekstraat tijdens het verladen van fruit om het le ven gekomen. Vermoedelijk is hij bekneld geraakt tussen een vracht auto en een aanhangwagen. NIJKERK. Het vierjarig doch tertje van de familie Horst uit Nijkerk is om het leven gekomen toen het na het verlaten van de R.K.-kleuterschool in Nijkerk de rijbaan overstak en door een per sonenauto werd aangereden. Het kind was op slag dood. OLDENZAAL. De N.V. Neder landse Aardolie Maatschappij te Oldenzaal, een gezamenlijke on derneming van de Koninklijke Shell groep en de Standard Oil Company (New Jersey), heeft bij haar exploratieve arbeid in Neder land op haar boring te Annerveen (Drente) een gasvoerende laag aan getroffen. Op dit moment worden produktieproeven genomen, zodat omtrent de grootte van het reser voir nog geen gegevens bekend zijn. SPORT SCHAKEN Schaakvereniging „Zierikzee" Van de op dinsdagavond gespeel de wedstrijden van de Zierikzee- sche Schaakvereniging zijn de uit slagen als volgt: Groep I: M. J. Enzlin-ir. J. J. Elzerman 1-0. Groep II: C. Nolet-R. P. Hoger- heijde 1-0; A. J. Scheele-M. M. de Raat 1-0. Groep III: J. Bevelander-E. Sta- tema 1-0; J. Huijsman-A. Kooij 1-0; D. Kleinendorst-F. Nauta 1-0. WEER EEN JAAR VAN STERKE GROEI 1961 was voor Coöp. Centrale Boerenleenbank voorspoedig jaar EINDHOVEN, 16-1. 1961 is voor de Coöperatieve Centrale Boeren leenbank te Eindhoven een voor spoedig jaar geweest, zo heeft de directie meegedeeld. Kon in 1960 voor het eerst worden geconsta teerd dat het balanstotaal uitsteeg boven de f 1 miljard, in 1961 was dit het geval met de door de boe renleenbanken aan de centrale bank toevertrouwde middelen. Per eind 1961 beliepen de tegoe den van de boerenleenbanken bij de centrale bank f 1006 min. (f 892 min. per eind 1960). Dit getuigt vol gens de directie van een sterke groei, temeer indien men bedenkt, dat de boerenleenbank in 1961 een groter bedrag aan voorschotten en kredieten hebben uitgezet dan zij als overtollige middelen toever trouwden aan de centrale bank. De winst van de centrale bank over 1961, na afschrijving en voor ziening voor belastingen doch voor toevoeging aan de verschillende re serves, zal rond f 3.600.000 belopen (f 3.100.000 over 1960). Dit resul taat kon worden bereikt ondanks het feit, dat aan de boerenleen banken een hogere rente werd ver- DE BEVOLKING VAN NEDERLAND DEN HAAG, 16-1. Volgens op- gave van het C.B.S. bedroeg het aantal huwelijken in Nederland in de eerste elf maanden van 1961 83.122 tegen 80.384 in de overeen komstige periode van 1960. Het aantal levendgeborenen bedroeg 226.975 tegen vorig jaar 220.265 en het aantal overledenen 79.193 te gen 79.465. Voorts steeg het aantal immigranten van 40.594 in de eer ste elf maanden van 1960 tot 49.905 in de eerste elf maanden van 1961, terwijl het aantal emigranten daalde van 54.027 tot 45.716. Het aantal inwoners van Neder land bedroeg op 1 december jl. 11.706.764. Schenking aan dierenbescherming LEIDEN, 17-1. Mevrouw A. Rut- gers van Rozenburg-baronesse van Harinxma te Soest, penningmees- teresse van de wereldfederatie tot bescherming van dieren, heeft een legaat van f 25.000 voor deze or ganisatie ontvangen. De wereldfederatie tot bescher ming van dieren, die in 1950 door dr. mr. W. Hugenholtz werd opge richt en acht jaar lang onder zijn leiding heeft gestaan, is thans uit gegroeid tot de centrale organisa tie van de internationale dieren bescherming. Zij telt nu duizenden dierenbeschermingsverenigingen over de gehele wereld, die vele miljoenen leden representeren. In de zomer van dit jaar zal de we reldfederatie tot bescherming van dieren haar derde wereldcongres houden en wel in Wenen en Salz burg. goed dan over 1960 namelijk 3,180 procent (2,945 procent). De be drijfskosten, waarvan de perso neelskosten rond 2 3 deel uitmaken stegen met f 450.000 tot f 3,9 min. In 1961 heeft de N.V. Boerenhy- potheekbank in totaal voor f 16 min. aan nieuwe hypotheken ver strekt. Op uitstaande leningen werd f 3.100.000 aan aflossingen ontvangen. Het totaal uitstaande bedrag is hierdoor gestegen tot f 52.400.000. Burgemeester benoemd te Wissenkerke Bij Koninklijk Besluit is, met ingang van 1 februari 1962, be noemd tot burgemeester der ge meente Wissenkerke de heer P. Wisse, uit Middelburg. De heer Wisse, die op 10 november 1927 in Waarde werd geboren is gehuwd. Hij is Nederlands Hervormd en lid van de C.H.U. Thans is hij werk zaam bij de provinciale griffie van Zeeland te Middelburg in de rang van kommies. Landbouw en Veeteelt Mond- en klauwzeer toegenomen DEN HAAG, 16-1. Sinds het be gin van de mond- en klauwzeer- epidemie in ons land zijn op 334 veeteeltbedrijven gevallen van de ze ziekte geconstateerd. Dit bete kent een toeneming met 85 bedrij ven in een week tijds ;op 9 janu ari was het aantal besmette bedrij ven 249. In die week zijn 2525 var kens geslacht, zodat het totale aan tal der wegens de ziekte geslachte varkens van 11.700 tot 14.325 is ge stegen. Het totale aantal der ge slachte runderen nam toe van 750 tot 798. Ook nu hebben zo goed als alle nieuwe ziektegevallen zich voorge daan in het Gelders-Overijsselse bekengebied en in noord-Limburg. Machinaal melken vertienvoudigd Het aantal op Nederlandse vee houderijen gebruikte melkmachi nes is in tien jaar vertienvoudigd: in 1950 waren er 3800, in 1960 38646. Hoe groter het aantal stuks melkvee op het bedrijf hoe groter het percentage dat machinaal wordt gemolken. Van de bedrijven met meer dan 70 melkkoeien bijvoor beeld zelfs 93 pet. Op de kleine (minder dan 10 melkkoeien) wordt nog slechts 8 procent machinaal gemolken. Over het geheel geno men komt thans 42 procent van de melk langs mechanische weg in de bussen. MARKTBERICHTEN Uienveiling Steenbergen Veiling van dinsdag 16 jan. jl. Uien bonken f 30,62; uien grof f 30,62-30,63; uien middel f 31; drielingen f 33,39; picklers f 39,50. Geveild plm. 55 ton. Ingezonden mededeling WERKKLEDING Kan Langer Mee KLM-overalls A ook in indanthren-blauw onder merk KLM-EXTRA Vraag er naar! Feuilleton 42 „Welmeneer van der Haas mocht ik wel. Hij was erg vrien delijk en hartelijk. Maar die vrouw neeik was haar stand na tuurlijk niet. Dat voelde ik binnen een paar minuten met m'n klom pen aan. En dan die andere doch ter, Cobie, die is een beetje knots, zal ik maar zeggen, hoewel ze er eigenlijk niets aan kan doen". „De oorzaak is me bekend. En de jongste dochter?" „Die verpleegster? Die heb ik toen niet gezien. Ze was nog maar zo'n bakvis en ik meen, dat ze naar een vereniging of zoiets was die avond". „Een onbescheiden vraag, me neer Haverkamp, wie van u beiden heeft het uitgemaakt?" „Och, eigenlijk beiden, Gerarda en ik. We waren zo heel verschil lend. Kijk, ik ben maar een arbei der, hé? Haar vader was op een bank of zoiets. Een beetje te def tig voor mij. Och, we zijn heel goed uit elkaar gegaan. Op een avond hebben we het uitgepraat en we zijn gescheiden met een handdruk, meer niet. Van liefde of zo was geen sprake. Daarvoor gin gen we tekort met elkaar". „Mocht Gerarda u wel?" „Wat zal ik zeggen: ik dacht van wel. Maar tjathuis, hé? Ma was er de baas. Het meisje had niets te vertellen en het heeft mij altijd verwonderd, dat ze 's avonds de deur uit mocht. Ze was toen nog maar een jaar of twintig, door Frank van Falckenoort ziet u?" „Is u niets bijzonders opgevallen in huis? Die éne keer dan, dat u er was?" „Och, dat weet ik zo niet. Nu ja ik weet niet, of het van belang ismaarach nee, dat had natuurlijk niets te betekenen". „Zeg het toch maar", drong Gert aan. „Alles kan voor mij een aan wijzing zijn". „Nu jahij had zijn hand in verband, meneer van der Haas. Een klein ongelukje gehad, zei hij toen. Maar ik had de indruk, dat het geen kleinigheidje was, ziet u". „Wat zei Gerarda ervan?" „O, niets bijzonders. Of jaik herinner me, dat ik haar later vroeg, wat er gebeurd was met haar vader, maar ze zei: „O, niets bijzonders. Hij is tegen de kachel gevallen. Het was winter, ziet u?" „En dacht u, dat het wat anders was? Wat was er in verband?" „O, zijn pols, en een gedeelte van de arm. Dat kon ik wel zien, want zijn overhemdsmouw zat los" „Wat dacht u dan? Mishande ling?" Haverkamp grinnikte. „Ik wist niet, wat ik er van denken moest, maar naar zijn gezicht te oordelen, moet het wel pijn gedaan hebben". „En toen ging u er later over nadenken, en dacht u: ik vertrouw dat niet erg in dat gezin. Stel je voor, dat ik met Gerarda trouw en ze is als haar moeder, wat staat mij dan te wachten? De appel valt in de regel niet ver van de stam. Is het niet?" De man grinnikte verlegen. „Niet helemaal precies. Maar zoiets heb ik wel eens gedacht. Maar zoals ik al zei: we zijn heel goed uit elkaar gegaan en als we elkaar tegenko men in het dorp, dan groeten we elkaar altijd heel vriendelijk". Gert vroeg nog enkele kleinig heden, maar veel nieuws kwam hij niet meer te weten. Met een hand druk vertrok hij. Die avond kreeg hij een idee. Hij stapte op zijn fiets en reed naar de Hoeverstraat. Op nummer 17 belde hij aan en het was alweer Cobie, die de deur opende. Hij nam zijn hoed af en lachte even. „De familie thuis?" Ze trad zwijgend een eindje ach teruit, hetgeen Gert als een uitno diging beschouwde, zodat hij maar verder liep. Het meisje opende de kamerdeur en zei met een toon loze stem: „Meneer Hoolwerf van de politie". Gert keek naar binnen en zag tot zijn verrassing, dat de drie dochters allen thuis waren. Hij gaf mevrouw van der Haas, die opge staan was, een hand en knikte de beide andere meisjes vriendelijk toe. „Kijk, kijk, de zuster is er ook vanavond. Wat komt dat mooi uit". „Hebt u nieuws, meneer Hool werf, over mijn man? Gaat u zit ten". Gert zakte op een stoel neer en knikte. „Ja mevrouw. Ik kan nu wel zeggen, dat er reden is om aan te nemen, dat ik binnen afzienba re tijd het adres van uw man weet". De vrouw keek hem plotseling met grote ogen aan. Ze kreeg een kleur en stotterde: „Hij leeft dus nog?" (Wordt vervolgd/.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1962 | | pagina 9