10 Tentoonstelling van „Vogelvreugd in 's Gravensteen SINT RAADT U AAN Bata-filialen Vrachtauto ramde huis op hoek Nieuw Boogerdweg te Dreischor Wateroverlast op Schouwen-Duiveland Bezint eer ge be-Sint Jac. Mourer wa r 1EQT DE Vogeltrillers iu oude sfeer Zierikzee blijkt rijk aaii kanaries te zijn Z1ER1KZEE, 29-11. Eén ding staat 9inds woensdag vast: de heer W. van Goethem te Zierikzee heeft de fraaiste kanarie van de stad. Een rank, vlot beestje, met een verenkleedje van goudagaat, een tint waarop zelfs de modekoningen nog niet zjjn gekomen. Het fikse vogeltje zat - om precies te zijn - met 118 collega's lustig te doen in zijn kooitje, toen woensdagavond wethouder M. C. Ver heden, btf ontstentenis van burgemeester mr. F. Th. Dyckmeester, de in het 's Gravensteen ingerichte vogeltentoonstelling van de vereniging „Vogelvreugd" met het doorknippen van een papieren lint officieel opende. Zelden zal een traditioneel knipperütje in een welluidender vokale lUst zyn gezet dan op deze avond, waarop de kweekvogel de volle aan dacht kreeg, zo goed als het die tot en met zaterdag 2 december zal kragen, want tot zolang is de expositie van bontgevederden voor het publiek geopend. Voor aan de schaar toe te komen, uitte wethouder Verheijen zijn ver wondering over het feit, dat er zo veel kweekvogel tj es in Zierikzee zijn, want bij de dikke honderd ka nariepieten .voegen zich nog bijna 90 tropische vogeltjes van diverse pluimage. Inderdaad een hetero geen gezelschap, dat lust en le vensvreugde afstraalt. Dit feit gaf de wethouder de zin in de mond: „Ik heb bepaald al eens vervelen der karweitjes moeten doen, dan het openen van een dergelijke ten toonstelling", die - een goede greep van het verenigingsbestuur - is in gericht in de benedenzaal van ons aller 's-Gravensteen. De heer Verheijen sprak, ziende op de expositie, van een schitterend resultaat en sprak de hoop uit dat „Vogel vreugd" zal mogen toenemen in ledental en de tentoonstelling veel bezoek zal mogen trekken. Tevoren had de voorzitter van „Vogelvreugd", de heer Mol, mede gedeeld dat alle geëxposeerde vo gels uit Zierikzee komen en reeds gekeurd zijn door een jury, be staande uit leden van de zusterver eniging te Steenbergen. Presentje Ais blijk van waardering voor de prettige regeling, die kon worden getroffen met de padvinderij, als gevolg waarvan over het 's-Gra vensteen kon worden beschikt, overhandigde de heer Mol een en veloppe met inhoud aan de dis- trictscommissaresse mevr. du Croo- Vogelenzang en bestemd voor de padvindsters. Alle aanwezigen maakten hierna een rondgang over de tentoonstelling. De tentoonstelling Men moet - dat blijkt al spoedig - een scherp en geoefend oog heb ben, om speciaal wat betreft de ka naries, onderlinge verschillen te zien. Maar die zijn er toch, vooral 'dus voor kenners, die er onmid dellijk een ornithologisch vakjar gon tegen aan gooien, waarvan de leek duizelt. Wie intussen toch heeft gepoogd de kanaries van nummer 1 tot en met 119 op hun merites en schoonheden te testen, die wijdde verder aandacht aan de tropische vogels, die in verschillen de kooien van flink formaat hun levendig spel bedrijven. Goudbuik jes, Napoleontjes, zilverbekjes, Ja panse meeuwtjes, tijger- en zebra vinkjes, rijstvogeltjes, ze trippelen en vliegen vreedzaam door elkaar. Uitschieters op deze tentoonstelling zijn enkele Chinese dwergkwartels, een paar (bijzonder trotse) valk parkieten, een koppel Tunesische meeuwen en een parmantige Oran je wever die een droomkooi mooi zit te wezen. Beter dan een rij woor den echter, kan een bezoek aan deze expositie leren hoeveel moois er te zien is. Enkele zakelijke stands larderen deze expositie, zo dat een prettig geheel is verkregen, vooral ook door het rad van avon tuur, dat op gepaste tijdstippen lustig draaien zal. Een schat van fraaie prijzen - geschenken van VOORLOPIG GEEN KLEEDLOKAALTJE Najaarsvergadering Algemene Sportvereniging „Brouwershaven" BROUWERSHAVEN, 29-11. Dins dagavond hield de algemene sport vereniging „Brouwershaven" haar najaarsvergadering in hotel Rin- gelberg onder voorzitterschap van de heer P. de Moor, die in z\jn wel komstwoord in het bijzonder ver welkomde de trainer der afdeling voetbal, de heer Van Langendijk. De heer De Moor noemde de pres taties van de afdeling korfbal in het afgelopen seizoen goed ge slaagd. Voor wat de afdeling voet bal betreft bestaat voor de toe komst een goede hoop op nog be tere prestaties van het eerste elftal, nu men over de eerste moeilijkhe den is heengekomen voor wat be treft de aanpassing aan het peil der vierde klasse K.N.V.B. Bij de Ingekomen stukken be vond zich een schrijven van de S. D.K.B., waarin wordt gevraagd een jeugdleider, eventueel bestuurslid, af te vaardigen naar de op 8 de cember a.s. te Zierikzee te houden vergadering. Voor deze funktie werd benoemd mevr. J. Botbijl- Jonker. Woorden van dank werden ge sproken voor de vele goede ver richtingen in het belang der ver eniging aan het adres van oud keeper de heer J. v. d. Bos en de oud-penningmeester, de heer R. van HasseL Het lid de heer Th. Nuijens, die onlangs een ongeluk overkwam, werd van harte beterschap toege wenst en als blijk van medeleven zal betrokkene een mooie fruit mand worden overhandigd. Voorzitter de Moor deelde verder mede, dat de plannen voor het plaatsen van een kleedlokaaltje voor de scheidsrechter benevens aanbrengen van wasbakken voor de spelers in het slop zijn geraakt. De gemeentefinanciën laten deze plaatsing wegens te hoge kosten niet toe, zodat getracht zal moeten- worden zelf een oplossing te vin den. Op scherpe toon merkte de voorzitter op, dat na een bespre king van deze materie met burge meester A. H, Vermeulen de woor den werden gebezigd, „dat deze realisering niet nodig is omdat Brouwershaven het aanstaande jaar toch weer uit de 4e klasse der K.N.V.B. rolt". Een dergelijke op merking kan als zeer vernederend worden gekwalificeerd, aldus de heer de Moor, ten aanzien van de opbouw der sportvereniging. Tot leden van de twaalftal-com missie werden gekozen mevr. J. Botbijl-Jonker en de heren J. M. J. van 't Hof en C. Slager. Tot leden der kascontrolecommissie de heren J. de Haan en J. v. d. Weele. Dan volgde de verkiezing van een lid der elftalcommissie, daar de heer J. van Schelven gemeend heeft te moeten bedanken, wat de voorzitter een betreurenswaardig besluit vindt, temeer daar betrok kene als een zeer actief lid bekend staat. In deze vacature werd ge kozen de heer J. de Haan. Door het bedanken van het bestuurslid de heer R. van Hassel werd geko zen de heer J. Drijgers. Het pen ningmeesterschap zal worden over genomen door mevr. J. Bokelaar- v. d. Velde. Besloten werd om in januari als nog een gezellige eigenkrachten- feestavond te organiseren t.g.v. het behaalde kampioenschap van het eerste elftal in de vorige competi tie. De plannen tot plaatsing van een lichtmast op een terrein in de Brouwerij zullen door de ingestel de commissie nader worden onder zocht en uitgewerkt. Met een ge animeerde rondvraag, waarin nog diverse problemen werden bespro ken, "sloot de voorzitter met een propagandistisch woord deze ver gadering. Ingezonden mededeling (zie pagina 47 van Elseviers Weekblad dd. 25 november) RUBBER KLOMPEN 4 50 De Morgriel Stoomboot (pagina 70 van het nummer dd. 25 no vember) brengt: TUINSCHOENEN wij noemen ze: FOUR BUCKLE BOOTS 95 Verkrijgbaar in alle SCHIPHOL. Met hetzelfde toe stel waarmee woensdagavond gou verneur Rockefeller uit Biak in Nederland arriveerde, is een dele gatie van de Nieuw Guinea-Raad aangekomen. Het Is de tweede maal dat een dergelijke delegatie ons land bezoekt. De eerste bezocht Nederland in september. Een woensdagavond door de Al banese ambassade in Peking, ter gelegenheid van de Albanese „na tionale dag" gehouden receptie is door de ambassadeurs van de an dere communistische landen geboy cot, evenals een eerder op de dag door de Zuidslavische ambassade gehouden receptie. Zierikzeese winkeliers - moet met behulp van dit rad zijn weg naar het publiek vinden. Het lijkt er op dat zulks wel lukken gaat.. De vo gels zullen er alleen maar door ge stimuleerd worden nog ingewikkel der rollers te produceren. Mis schien is dat zelfs wel een beetje de bedoeling van het rad op deze expositie, waarmede de organise rende vereniging alle eer inlegt. Slechte ervaring., DELFT, 29-11Kort gele den heeft het gemeentebe stuur van Delft het initia tief genomen om bij een aantal zebrapaden zandbak ken te plaatsen opdat het publiek, in geval van glad heid, ter plaatse zand kan strooien. De ervaring die men hiermee tot nu toe op gedaan heeft is niet best. Want bij een controle bleek dat uit alle bakken de schepblikjes waren verdwe nen en uit één bak zelfs zand was weggehaald. Aan dit laatste zal men echter bepaald niet veel hebben gehad voor de bak van poes: het zand is met zout vermengd Ingezonden stukken Mijnheer de redakteur, Mag ik nog eenmaal vla uw blad reageren op het antwoord van de horlogers van Schouwen-Duiveland in uw blad van 21 november j.l. 1. Met een vraagtekentje wordt gesuggereerd dat ik postorder- klant ben. Hier wordt een per soonlijk element in het geding gebracht, dat in een zakelijke kwestie niet thuishoort. 2. De waarschuwing was bestemd voor het niet-vakbekwame pu bliek. Daartoe behoor ik'ook. Nu zou ik graag willen verne men, hoe het precies zit, niet in een winkel, maar in een ad vertentie. Daarin las ik n.ï. dat bepaalde horloges niet deugen en nu kijk ik uit naar eeri ad vertentie met een heldere, uit eenzetting hieromtrent. 3. Over de weigering, bedoelde horloges te repareren, las ik ditmaal niets. Toch had,, ik. graag willen weten of de hor logers het als normaal en zake lijk beschouwen met een drei gement druk uit te oefenen op het publiek. Dit bevreemdt me des te meer nu ik lees, dat „velen" na een onbedachtzame koop toch weer bij de horlo gers binnen stappen. 4. Voor velen (vooral mensen met drempelvrees) is het aantrek kelijke van het kopen per post, dat persoonlijke beïnvloeding ontbreekt. De horlogers hebben dit kennelijk niet begrepen; zij willen bij zo iemand in huis komen. 5. Postorder-bedrijven kan men het best met hun eigen wapen bestrijden; er staan nog andere wegen open, de horlogers moe ten dit toch weten. De weg van de minste weerstand is het ge makkelijkst maar niet altijd fatsoenlij ki 8. Het is de horlogers gebleken, dat zaken die grote series niet alte beste horloges verkopen zich kunnen handhaven. Dit ligt dan: a. of aan de bonafide zaken, die onjuist voorlichten en concurreren; b. of aan het publiek, dat liever rommel koopt dan iets goeds of c. het is een uitzondering. Totdat de horlogers het tegendeel over tuigend bewijzen, houd ik het op c. 7. De winstmarges, aldus de hor logers, behoeven geen herzie ning. Dat wil ik graag aanne men - maar als men leest over geweigerde reparaties met' de daaraan verbonden inkomsten, dan denkt men in zijn on schuld: die winstmarges zijn vast te laag. U dankend voor de plaatsing, te ken ik, Hoogachtend A. MULLER, Mulockstraat 56 Zierikzee Zelfportret Een tot nu toe onbekend zelfportret van Rembrandt is voor 3.600.000 mark in het bezit gekomen van het staatsmuseum in Stuttgart. Het zelfportret, afkomstig uit een niet bij naam ge noemde particuliere verza meling, toont Rembrandt met een rode muts. Reeds eerder soortgelijk ougeluk op deze plaats (Van onze redakteur) DREISCHOR, 29-11. Woensdag morgen Is een vrachtauto van de firma C. Janse, garnalenhandel te Brouwershaven, en bestuurd door de heer F. Janse, met vrtf grote snelheid op een huis ingereden, staande op de hoek van de Boo gerdweg, tegenover de ambtswo ning van de burgemeester van de gemeente Brouwershaven. De vrachtauto boorde zich in een aanbouwsel van dit huis, dat ern stig werd beschadigd. De vrachtauto kwam uit de rich ting Zonnemaire en wilde de Boo gerdweg opdraaien. De chauffeur moest daarbij afremmen en is ken nelijk aan het glijden gegaan, waardoor hij de macht over zijn voertuig verloor en schuin op het huis inreed, om even later met een dreun tot stilstand te komen, niet nadat evenwel in de muur een breed gat was ontstaan. Het ongeluk roept herinnering wakker aan een soortgelijk onge luk op deze plaats. Men fluistert te Dreischor dat het wegdek ter plaatse altijd vrij glad is, in ieder geval niet stroef genoeg om auto's het nodige houvast te geven. Zeker was het gistermorgen in derdaad een beetje glad en dat is kennelijk ook de oorzaak geweest van het ongeluk, dat behalve een flinke schadepost, geen persoonlij ke ongelukken met zich meebracht. Het lijkt echter noodzakelijk dat de experts op deze plaats eens een remproefje nemen, om uit te vis sen of het met het wegdek werke lijk wel helemaal veilig zit. De politie stelde na het ongeluk een uitgebreid onderzoek in en maakte enkele situatie-fotó's. (Ingezonden) Er zijn al weer enige jaren ver lopen sinds er een eind kwam aan de kultuurtechnische werken op Schouwen en Duiveland. Er is door de Herverkaveling voor iedere boer veel verbeterd. Hoe we vroeger moesten werken, vergeten we zo gemakkelijk. Helaas blijken te veel kavels (nog niet) aan redelijke ver wachtingen te voldoen. Wateroverlast is thans zelfs het gesprek van de dag, omdat het een onregelmatige stand van de gewas sen in de hand werkt en de finan ciële uitkomsten van het bedrijf ongunstig beïnvloed. Duidelijk is nu wel gebleken dat wij op deze manier onmogelijk verder kunnen. Er moet wat gebeuren. De vraag is, waarom blijft al dat water zolang op het land staan? Is de struktuur van de grond nu zo slecht? Vragen, waar ieder het zijne over denkt en zegt. Laten we het probleem nog maar eens duidelijk stellen. Vroeger had den we veel kleine percelen, die in het midden veelal iets hoger waren en rondom in de sloten la gen. Het overtollige water was men daardoor vlugger kwijt. Tijdens de herverkaveling is men gaan egali seren in geïnundeerde grond (er was geen andere keus) en vele slo ten werden gedempt. We hebben nu grotere kavels, die omdatze daar te groot voor zijn, niet „rond kunnen liggen. Men ging ook diep draineren, omdat dit voor een goed funktioneren van drainage nu eenmaal noodzakelijk is. Velen zeggen, dat de drainage te diep ligt. Maken we echter een gat middenin een grote plas, dan vinden we in de meeste gevallen op een diepte van 25 cm reeds dro ge grond. Dit wijst dus op een slechte ondoorlatende struktuur van de bovengrond. Bekijken we de grond wat beter, dan zien we dat juist de bovenste 30 cm „dicht" zit. Teveel natrium Dit voorjaar is bovendien nog gebleken, dat deze grond nog steeds teveel natrium bevat. Daarom heeft diep ploegen geen enkele zin. Dit dient zelfs met de meeste nadruk te worden afgeraden. Het moren, waarbij de ondergrond beneden blijft, kan indien het onder werke lijk droge omstandigheden plaats heeft, soms voordeel opleveren. Wij moeten ons daar echter niet teveel vön voorstellen want in de onder grond, direkt onder de bouwvoor, vinden we voldoende porieën. Deze grond is heus niet zo slecht. Wel vinden we hier en daar een laag, de zogenaamde „spier". Deze komt voor op een diepte van zestig tot honderdtwintig cm. Waarom staat er bijvoorbeeld op de oude graslandkavels geen wa ter? Omdat de struktuur van de bouwvoor daar goed is en heusïilet omdat daar ondiep is gedraineerd en ook daar ligt onder de oude graszode dezelfde „spierlaag. De oorzaak ligt enkel in de bo venste dertig cm. Iédere boer weet hoe hij onder meer normale om standigheden de struktuur moet verbeteren: droog en ondiep ploe gen, gipsen, bekalken, groenbemes- ting enz. Maar om de grond vol doende droog te kunnen bewerken moet het oppervlaktewater eerst weg kunnen. In de meeste, van minder ern stige aard zijnde gevallen, is een aangepaste schelpdrainage de op lossing van dit probleem. Maar overal is dit niet mogelijk. In deze gevallen moeten we een andere, misschien tijdelijke oplossing zoe ken. Hiervoor zullen er de eerste ja ren greppels nodig zijn. Hoe vlug ger men die aanlegt hoe beter. Te vens staat vast dat hoe korter de greppels bij elkaar liggen en hoe dieper ze zijn hoe beter de ontwa tering van de bouwvoor zal zijn. Al naar de onregelmatige ligging van de percelen denken wij aan af standen die uiteenlopen van vijftig tot honderd meter. De diepte moet op het laagste punt van het perceel op zijn minst 30 cm. zijn. Hierdoor verkreeg men tijdelijk een oppervlakte ontwate ring die het mogelijk maakt om de grond voldoende droog te kunnen bewerken. De gewassen zullen de grond weer zodanig bedekken dat de struktuur zal herstellen. De struktuurverbeterende werking van gips, schuimaarde en groenbemes- ting zal er door bevorderd worden. Zelfs in die mate dat na enkele jaren de struktuur van de bouw voor zodanig hersteld zal zijn dat veel greppels voor goed kunnen verdwijnen. We geven graag toe, dat aanleg van greppels geen erg ideale op lossing is. We zien echter geen an dere mogelijkheid om van het vele water, af te komen. De laatste ja ren hebben óns duidelijk geleerd, hoeveel schade er door waterover last kan ontstaan. R.L.V.D. J. v. NIEUWENHUIZEN. Ingezonden mededeling Als U voor Sint gaat spe len, speel dan niet met geld voot alle mogelijke minder waardige dingen. Kies bij MOURER uit veel moois het móóistel Juwelier Horloger Havenplein 1 Zierikzee Telefoon 2443 STAD EN PROVINCIE BRUINISSE Scheepsongeluk bij het lossen van cement Giekdraad raakte klem BRUINISSE, 29-11. Schipper J. Wagenmaker was met zijn motor schip „Dankbaarheid" uit St. Phi- lipsland woensdagmorgen bezig met het lossen van een vracht ce ment in de gemeentehaven te Brui- nisse. Een draad van de giek, waarmee de zware ladingen werden gelost, kwam door een ongelukkige ma noeuvre klem onder de den van het schip. Dit had tot gevolg dat andere draden afknapten, de mast naar beneden kwam en de giek over boord sloeg. Schipper Wagenmaker sloeg mee overboord, werd aan zijn arm door de giek geraakt en kwam onder water terecht. Gelukkig wist hij zich uit de wirwar van draden te bevrijden en kon hij door zijn knecht geholpen weer aan boord komen. De mast zal op de werf van de firma van Duivendijk van een nieuw stuk worden voorzien, ter wijl uit de aard der zaak een aan tal afgeknapte draden en tuien weer moet worden hersteld of door nieuwe vervangen. De heer P. M. van de Velde, caféhouder in „Het Centrum" te Bruinisse slaagde deze week voor het vajcdiploma café en aanver wante bedrijven (Horeca Vakdiplo ma). OOSTERLAND „Volkstaal en Volkshumor" Willem ven lependaal voor Culturele Vereniging Voor de Culturele Vereniging al hier trad op de bekende schrijver Willem van lependaal, met als onderwerp: „Volkstaal en volkshu mor". Door de vice-voorzitter der ver eniging werd de spreker ingeleid. De heer Jac. van der Maas sprak het openingswoord tot de slechts weinige aanwezigen en heette in het bijzonder de spreker welkom. De voorzitter sprak de hoop uit dat deze avond, waarin dé vrolijke noot de overhand zal krijgen, er toe zal medewerken een ogenblik de dagelijkse zorgen te vergeten. Hierna gaf hij het woord aan de heer van lependaal, die in de eer ste plaats liet zien het ontstaan van de taal vanaf do gebooi-te van de ftlU Later afnemende wind Verwachting tot vrijdagavond: Aanvankelijk zwaar bewolkt met nu en dan regen en een stormach tige tot krachtige zuidwestelijke wind; later afnemende en naar west of noordwest ruimende wind; mogelijk enkele opklaringen en iets minder zacht. 1 dec. Zon op 8.25, onder 16.33. Maan op 0.38, onder 14.04. Laatste kwartier: 30 nov. te 7.19. Hoogwaterstanden ZIERIKZEE: 1 dec. 9.08 v.m. 22.08 n.m. BROUWERSHAVEN: 1 dec. 9.02 v.m. 21.38 n.m. Doodtij: 2 dec. HET WEEKOVERZICHT DE BILT, 30-11. - Het K.N.M.I. deelt mede: Een aktieve depressie die zich gisteren op het midden van de Oceaan begon te ontwikke len, trok vanmorgen over Noord- Ierland In oostelijke richting. In ons land deed hij de zuidwestelijke wind sterk aanwakkeren, terwijl een uitgestrekt regengebied zich over ons land uitbreidde. De sto ring bracht zeer zachte lucht mee, waarin vannacht in Engeland reeds temperaturen van 11 graden voor kwamen. De depressie zal in snel tempo over de Noordzee naar De nemarken trekken. Aan de achter zijde ervan komen westelijke tot noordwestelijke winden voor, die koudere lucht aanvoeren. De win den zijn achter de depressie echter niet zo krachtig als aan de voorzij de. Een secondair front kan ook morgen nog enige regen veroor zaken. Het weer blijft dus onbe stendig. mens. Spreker wilde deze avond geen zwaarwichtig onderwerp be handelen, maar meer een weten schappelijk onderwerp op vrolijke manier. De mens spreekt niet al leen de taal met de mond, want ook de handen en ogen kunnen vertol ken wat er in de mens leeft. Ver der werden verschillende soorten van humor onder ogen gezien, zo als bv. volkshumor, cynische hu mor, onwillekeurige humor, boe renhumor, zeemanshumor, boeven- of galgenhumor, black outhhumor en Joodse humor. Van al deze ge noemde soorten humor werden verschillende voorbeelden gelan ceerd die vaak tot een hartelijke lach aanleiding gaven. Ook de na de pauze gebrachte jiddische mop pen wai"en trefzeker, terwijl ook het bargoens uit de onderwereld alle belangstelling kreeg. Al met al werd het een mooie avond en als er iemand is, die zijn auditorium van begin tot einde weet te boeien dan is het stellig de heer van lependaal. Ook de leerlingen van de christelijke school alhier droegen hun steentje bij met de vei-koop van kinderkaarten en kinderpost zegels. Het hoofd der school, de heer van Dijk, kon hiervan het mooie bedrag van f 290 overma ken. ZONNEMAIRE Geslaagde „eigen-krachten" ontspanningsavond In het verenigingsgebouw aan de v. d. Bijlsti'aat vond zaterdag jl. een druk bezochte en zeer geslaag de ontspanningsavond plaats, die geheel door eigen krachten werd verzorgd. De heer K. van Dijke kon namens het bestuur zo'n 150 belangstellenden welkom heten. Het woord en de daad was na ope ning van de avond uitsluitend aan de „vrijwilligers", die dankzij nauwgezette studie en een grote dosis spontaniëteit de zaal volop mee wisten te krijgen en dan ook hun ijver met groot succes zagen beloond. Voor deze gelegenheid was zelfs een speciaal bandje geformeerd, waarin behalve guitaren en een accordeon ook een zingende zaag en een „flessen-xylofoon" te be luisteren waren. De hoofdschotel vormde het blijspel in drie bedi-ij- ven „De familie Kruif houdt va- cantie". In dit vi'olijke en preten tieloze stuk was door het vei'dien- stelijke spel van de debuterende tonelisten volop aanleiding tot hi lariteit. De verwikkelingen speel den zich voornamelijk af rond de figuur van de vakantiehoudende fabrieksportier Kruif, die in zijn pension wordt aangezien voor de gelijknamige directeur van de fa briek. Uiteraard bracht het slot de ontmaskering van de dwalende portier, wiens belevenissen intus sen aan het slagen van deze avond zeer hadden bijgedragen. De regie von het spel was in handen van de heer P. van Veelen, die ook met z'n optreden als sneltekenaar voor een dankbaar ondex-deel van deze geslaagde avond zorg droeg. Na afloop sprak ds. Q. Huizer een slotwooi'd.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1961 | | pagina 2