Halitran Is het tijd voor nu micro-fijn poeder HALITRAN GEEFT... VITAMINEN-ZEKERHEID Zorg er nü voor, dat uw hele gezin kerngezond de winter door gaat. capsules per dag is voldoende. Belangrijk nieuws voor u, mevrouw! voor licht en zwaar stijven 4 BAMBIN0-B0UWSTENEN CAPSULES HaUtfali Gezond gezin - gelukkig gezin! En 't is zo eenvoudig om uzelf, uw m&n en uw kinderen weerstand tegen griep en kouvatten te geven! Halitran bevat precies de vitami nen, die daarvoor nodig zijn: de natuurlijke vitaminen A en D uit de verse levers van de heilbot en andere arctische edelvissen. 2 Halitran capsules per dag zijn vol doende. Geef (en neem) ze élke dag! Haal vandaag nog Halitran in huis. Uw reukloze, smaakloze en gemakkelijk in te nemen ge zondheid-capsules De vitaminen-zekerheid: Het rijke vitaminengehalte van Halitran wordt gecontroleerd en op certificaat gewaarborgd door het Rijks-Vitaminen Laboratorium te BergenNoorwegen, Let wel De echte Halitran alleen in rood-witte verpakking met het Halitran-visje. Bij uw drogist of apotheker. Prijs vanaf f2.-. Halitran bevat: 38.000 i.e. Vitamine A 5.100 i.e. Vitamine D fF Ca. 60 x zoveel vitaminen als gewone levertraan I meer weerstand tegen griep, bronchitis en andere aandoeningen. Voorkomt en bestrijdt rachitis. Kweekt sterke beenderen en een gaaf gebit. Voor kleine kinderen zijn er bovendien Halltran-druppels 3 per dag is voldoende. Uw vertrouwde SB stijfsel is totaal vernieuwd mevrouw. SB is nu... zacht microfijn poeder. Om mooier te stijven met minder moeite. Ga het zelf ontdekken. Ook u zult enthousiast zijn. Halitran (ca. 60 x zoveel vitaminen als gewone levertraan!) meet, 58 2 SB fijnstijfsel lost ook zeer snel op. Zonder de minste klontvorming. Géén plakken aan-de bout! Dat bespaart u wat ergernis en nodeloze moeite! Werkelijk, met SB bent u veel vlugger klaar! Een zakje met Uitsluitend verkrijgbaar bij uw melkhandelaar. Kijk, dat is leuk voor de kinderen! Bij aan koop van 4 pakjes Dex ontvangt u - als speciale verrassing - een zakje met 4 Bani- bino-bouwstenen.* Vraag dus naar Dex - bereid uit 100% gepasteuriseerde grondstoffen - zo héérlijk van smaak en met Pasteur garantiemerk. Deze aanbieding geldt tot St. Nico laas! Remia Pasteur garantiemerken zijn tevens waardevolle spaarmerken Vraag de nieuwe Remia geschenkenfolder. MARGARINE FABRIEK EN N.V. DEN DOLDER Het micro-fijn poeder van SB lost volkomen glad en gaaf op. Daar door dringt het gelijkmatig en diep in het weefsel. Elke textielvezel wordt behoedzaam en beschermend omhuld door SB fijnstijfsel. SB geeft door zijn micro-fijne poeder géén vlekken', maar maakt uw goed prachtig glanzend.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1961 | | pagina 7