Hoe voedt men India's snel groeiende bevolking? Moeilijker dan het probleem Berlijn: Het heeft er nu al sinds weken de schijn van, of de wereld kent nog maar één probleem: Berlijn. Natuurlijk is niets minder waar. Het vraagstuk bij voorbeeld, hoe men aan India's honderden miljoe nen een menswaardig bestaan kan verschaffen, overtreft de Berlijnse kwestie, waarvoor vrijwel zeker nog dit jaar in de een of andere vorm een oplossing zal worden ge vonden, eigenlijk verre in belang rijkheid. De regering in New Delhi tracht de honger en ellende, waarin de brede massa's van India leven te lijf te gaan met ontwikkelingsplan nen, die zich uitstrekken over pe rioden van vijf jaar elk. Het zojuist gepubliceerde vijfjaren-plan, het derde, voorziet in uitgaven van bjj- na 75 miljard gulden, ongeveer vijf miljard gidden meer dan oorspron kelijk was geraamd. Deze verhoging houdt ten nauw ste verband met een grimmig ne venprobleem, waarvoor de Indiase leiders zich gesteld zien. Wat India nu al jaren beleeft, is een wedloop tussen economische expansie en de groei van de bevolking. Bij de be groting van de kosten van het vijf jarenplan was men aanvankelijk uitgegaan van de veronderstelling, dat het bevolkingsaantal zeker niet veel meer dan 400 miljoen zou be dragen. Inmiddels zijn echter de resultaten van de volkstelling in India bekend geworden: het land heeft reeds 438 miljoen inwoners! Wedloop met de aanwas De twee vorige ontwikkelings plannen hebben veel bijgedragen tot een aanzienlijke vergroting van India's economische kracht. Maar de bevolking heeft daar maar wei nig van kunnen prof iteren. Als ge volg van haar snelle groei moesten er zoveel monden meer worden ge voed, dat de levensstandaard on mogelijk kon worden opgevoerd en de massa's het op het ogenblik nauwelijks beter hebben dan tien jaar geleden. Het nieuwe plan wil het nationa le inkomen met vijf procent per jaar verhogen en het inkomen per hoofd van de bevolking van 245 gulden tot 265 gulden per jaar op voeren. Van de zijde van de Ver enigde Staten en van enkele an dere landen heeft New Delhi de verzekering gekregen, dat de voor het welslagen van het plan beno digde buitenlandse hulp zal worden verleend. De vooruitzichten, dat de gestelde doelen zullen worden be- Wat biedt de BEELDBUIS? De omroepen hebben de plannen voor het komend seizoen gereed en we kunnen concluderen, dat er niet veel wijziging komt in het stra mien. Ondanks de zendtijduitbrei ding per 1 oktober komen er geen grootscheepse verbeteringen. Voor de vrouw is er zelfs nog geen aar dige eigen rubriek bij. Aan de helft van het aantal kijkers wordt weer geen aandacht besteed'. Van de belangrijkste nieuwighe den noemen we de nieuwe quiz met Theo Eerdmans, waarvan za terdag 16 september de eerste ron de wordt verspeeld, het detective feuilleton „De andere" van Francis Durbridge, waarvan de afleverin gen zijn bepaald op 14, 24 en 30 september en 6, 9 en 18 oktober, de terugkeer van Pipo, de (televi- sie)-clown met Mammalou, Felicio en enkele kaliefs eerste maal 16 september) en niet te vergeten de zaterdagmiddag-uitzendingen met c.m. iets aanschouwelijks voor de rijpere jeugd. Dat er tegen die tijd dagelijks nieuw journaal volgt behalve op zondag als juist belangrijke feiten te melden zijn), het weekjournaal naar zondagavond half acht ver huist en het sportjournaal van 10 naar 8 uur verschuift, hebben we reeds in het voorjaar medege deeld. Uit of thuis? Deze zaterdag oude filmclowns in de Oude draaidoos, Italiaanse zang van Johnny Dorelli en ball room-dancing uit Berlijn via Lopik en het kijkspel „De kale zangeres" bij Duitsland II. Zondag de tele visieloterij 1961 (8.10 uur Duitsland I). Maandag de laatste keer Max Bijgraves (K.R.O.) en het kijkspel „De man van buiten" (Duitsland I. De Nederlandse hoofdfilm dinsdag heet „Dagboek van een dorpspas toor", De Duitse „De dokter en het meisje", België brengt „Bonanza". Woensdag geeft België het Ned. Feddermysterie „Uw zoon Jack". Het toneelstuk voor donderdag is een thriller, en wel „Het Chinese landhuis" met Ton van Duynhoven en Maria de Booy als het Chinees- Britse echtpaar Sing. Ina van Faassen ontmoeten we als de schoondochter Charlotte. Via Duits land I het kijkspel „De schaduw der helden" en bij de Belgen nie mand minder dan „Der Rosenka- valier". Vrijdag tenslotte in eigen land Line Renaud (show), oost- icaarts een spionagefilm en in het zuiden Denis, Bemière en Hitch cock. Let wel op de middaguitzendin gen. Als de kinderen nog vakantie hebben kunnen ze op regenachtige dagen kijken naar de uitzenclingen ten behoeve van de Firato, via Lo pik. Zaterdag- en zondagmiddag voorts de reportages van de we reldkampioenschappen wielrennen. reikt, zijn bijna rooskleurig. Wan neer echter de bevolkingsdruk zal voortgaan de economische groei op de hielen te volgen en wanneer als gevolg daarvan, zoals met de eerste twee plannen is geschied, de ge stelde doeleinden niet geheel wor den bereikt, zal India over vijf ja ren weliswaar een nog iets grotere economische kracht bezitten, maar zal de bevolking nog precies zoveel gebrek leiden als nu. De regering-Nehroe heeft met alle mogelijke middelen getracht het geboortecijfer onder contróle te krijgen. Ook in het nieuwe plan is voor dit doel een bedrag van niet minder dan 175 miljoen gulden uit getrokken. Maar vele deskundigen verwachten weinig van maatrege len tot beperking der geboorte, die zowel in India alsook in sommige der hulpbiedende landen veel ver zet van religieuze en andere aard oproepen. Maar wat dan wel te doen? India moet een economisch sterke en gezonde natie worden dat is niet slechts een belang van zijn bevolking, die spoedig 450 mil joen zielen zal tellen, maar van de gehele wereld. Bij de vraagstukken die daarmee samenhangen, moet het Berlijns probleem inderdaad als betrekkelijk gemakkelijk oplos baar worden beschouwd. CAIRO. De voorlopige Algerijnse regering zal geweld met geweld beantwoorden, maar de deur open houden voor onderhandelingen met Frankrijk, zo heeft een woordvoer der van dit bewind woensdag in Cairo meegedeeld. Hij zei dat de regering van Ben Joessef Ben Khedda van de Algerijnse revolu tionaire raad, die onlangs in Tri polis in Libië bijeen is geweest, een mandaat voor één jaar heeft gekregen. PREDIKBEURTEN voor zondag 3 september Ned. Herv. Kerk Zierikzee: Grote kerk: 10 uur ds, Assendorp; Gasthuiskerk: 10 en 7 uur ds. Bezemer. Kerkwerve: 2.30 uur cand. J. H. ten Broecke, Uit hoorn, 10.30 uur zondagsschool.Se- rooskerke: 10 uur candidaat Ten Broecke, 11.30 uur zondagsschool. Burgh: 9.30 uur ds. Don. Haam stede: 10 en 7 uur ds. Boer. Re- nesse: 9.30 uur ds. v. Liere. Noord- welle: 11 uur ds. v. Liere. Eikerzee (Scharendyke): 10 uur ds. J. C. Neeleman, Zunderdorp. Brouwers haven: 11 uur ds. Don. Zonnemaire: 9.30 uur ds. Duvekot. Dreischor: 10 uur vicaris Keiling. Ouwerkerk: 10 uur ds. Rijks. Nieuwerkerk: 10 uur ds. Westerhof. Oosterland: 10 uur vicaris H. Faber, Delft, 6.30 uur ds. Rijks. Sirjansland: 10 uur lees- dienst, 2.30 uur ds. Kortleve, Klun- dert. Bruinisse: 10 en 5 uur ds. Goudzwaard, IJsselmonde. St. Phi- lipsland: 9,30 en 2.30 uur ds. Leen- mans, Oud-Vossemeer (bed. H.D.). Lutherse Kerk Zierikzee: Geen dienst. Geref. Kerken Zierikzee: 10 uur ds. Tiemersma, 5 uur ds. Huijser, Zonnemaire. Haamstede: 10 en 5 uur ds. J. Maas kant, Leiden.Renesse: Geen dienst. Scharendijke: 10 en 2.30 uur Brouwershaven: 10 en 2.30 uur ds. Wentsel. Zonnemaire: 10 uur ds. Huijser, 2.30 uur ds. Tiemersma. Nieuwerkerk: 10 en 5 uur dr. Bec ker. Oosterland: 10 en 3 uur ds. J. Visscher, em.-pred., Zwijndrecht. Bruinisse: 10 en 5 uur ds. Went sel. Anna Jacobapolder: 10 en 2.30 uur ds. Haverkamp. Geref. Kerken (Vrygemaakt) Brouwershaven: 10 en 3 uur ds. Keizer. Chr. Gereformeerde Kerken Zierikzee: 10 en 6 uur student M. de Boer, Apeldoorn. Kerkwerve: 10 en 6 uur ds. T. Brienen, Mussel. Haamstede: 10 uur leesdienst, 3 uur ds. Brienen. Nieuwerkerk: 10 uur leesdienst, 3 uur student De Boer. Geref. Gemeenten Haamstede: 10 en 2.30 uur lees dienst. Nieuwerkerk: 10 en 3 uur leesdienst; dinsdag 5 september, 7.30 uur n.m.: student C. Harinck, Goes. Oosterland: 10, 2.30 en 6 uur leesdienst. St. Philipsland: 9.30, 2.30 en 6 uur leesdienst. Geref. Gemeenten in Nederland Zierikzee: 10, 2 en 6 uur leesdienst. Renesse: 10 en 2.30 uur leesdienst. Nieuwerkerk: 9.45 en 3.30 uur lees dienst, Bruinisse: 10 en 5 uur lees dienst. Oud-Geref. Kerken Oosterland: 9.30, 2 en 6 uur lees dienst. Bruinisse: 10 en 5 uur lees dienst. Sint Philipsland: 9.30, 2.30 en 6 uur ds. L. Gebraad. Leger des Heils Zierikzee: 10 uur heiligingsdienst, 12 uur-jeugdsamenkomst, 7.30 uur verlossingssamenkomst. Rooms-katholiekc Kerk Zierikzee: Eucharistie-vieringen op zondag te 7.15 en 10 uur, in de week te 7.15 en 8 u. Haamstede: Eucna- ristie-vieringen op zondag te 8.30. en te 10 uur. Ingezonden mededeling PARADISO 22ct SALVATORE 27 cc CAPRINO 31 cc In doosjes van 5 en 10 stuks EEN PITTIGE FEESTAVOND Veertiendaags bezoek Engelse jeugdgroep aan Zierikzee afgesloten ZIERIKZEE, 30-8. Met een pit tige feestavond in „Concordia" is woensdag het bezoek afgesloten dat een uit 16 meisjes en jongens be staande groep uit de Engelse adop tiegemeente Hatfield aan Zierikzee heeft gebracht, binnen het kader van de jaarlijkse uitwisselingen, die inmiddels tot een traditie zijn geworden. Op die feestavond wa ren o.m. aanwezig burgemeester mr. Dyckmeester, mr. Keuning, de leider van de Zierikzeese groep, die vorig jaar Hatfield bezocht en verschillende andere genodigden met hun dames. De Engelse groep stond onder leiding van Hatfields gemeentesecretaris mr. Jago. Burgemeester mr. Dijckmeester richtte zich tot de Engelse jeugd en tot de aanwezige gastvrouwen en gastheren, die de Engelse jongeren spontaan in hun woningen hebben opgenomen. Het speet de burge meester dat - vooral in de begin tijd - de jongelui niet wat beter weer troffen, maar hij hoopte dat zij niettemin een goede tijd hier hebben doorgebracht en een duide lijke indruk hebben gekregen van de levenswijze in Nederland. Elk van de jongeren ontving hierop een fraaie foto, als tast- en zichtbare herinnering aan het verblijf op Schouwen-Duiveland. In de afgelo pen dagen heeft de jeugd er heel wat trips opzitten en heel vaak was „Concordia" - tijdens het verblijf in de stad - trefpunt van de jonge lui. Gevarieerd programma Een gevarieerd programma werd hierna gebracht, dat opende met „Zierikzee in kleur", de kleuren dia-serie, voor deze speciale gele genheid niet voorzien van band commentaar, maar verkort in het Engels toegelicht door de heer M. J. Bij de Vaate. De heer J. van Ast zorgde voor de projektie. Het woord en de daad waren hierna aan de „eigen artisten". En gelse jongelui brachten grappige pantomime-stukjes, terwijl een Limburgs meisje liedjes bij de gi taar zong. Mr. Jago liet zich-even min onbetuigd en zorgde voor een visueel nummer, dat de lachspieren UTRECHT. De 11-jarige J. A. M. R. uit 's-Hertogenbosch is tussen Terborg en Varsseveld uit een trein gevallen. De jongen brak enkele ribben en liep inwendige kneuzingen op. VENLO. Op de weg van Leunen naar Veulen in noord-Limburg is het 4-jarig dochtertje van de fa milie Croymans door een passeren de auto gegrepen. Het meisje werd zo zwaar gewond, dat zij kort na het ongeval is overleden. GRONINGEN. Omringd door honderden autoriteiten heeft de minister van Landbouw en Visserij, mr. V. G. M. Marijnen de opening verricht van de internationale show „M.G.-61 - al wat leeft en groeit" in het Groninger Stadspark. WEEKEINDE-DIENST ZIERIKZEE Weekeinde 2-3 september: P. W. J. Vogelaar, telefoon (01110)-2280. WEEKEINDE ARTSENDIENST MIDDEN-SCHOUWEN Weekeinde 2-3 september: W. Terpstra, Brouwershaven, telefoon (D1119)-280. WEEKEINDE ARTSENDIENST DIERENARTSEN Weekeinde 2-3 september: C. J. I-I. Scheuerman, Zierikzee, telefoon (01110)-2180. in beweging bracht. Succesvol was hierna het optreden van de heer Ad Leijdekkers, die Engelse songs bracht en verschillende andere liedjes, die het uitstekend deden. Tussentijds en nadien verzorgde een jeugdband de dansmuziek, rit men producerend, die aan de jeugd zijn voorbehouden. Het was reeds in de kleine uurtjes toen er een einde kwam aan dit ge zellig feestje, dat - gelijk gezegd - het einde betekende van een voor de jongelui stellig onvergetelijke Zierikzeese vakantie, die wat be treft de verschillende „uitjes" mede werd verzorgd door mej. L. Tiele- man en de heer H. Hage. KERKNIEUWS Ned. Herv. Kerk Aangenomen naar Wezep: A. Gooyer te Sommelsdijk. Geref. Kerken Beroepen te Giessen-Rijswijk (Noord-Brabant): M. Berg, kand. te Groningen. Geref. Kerken (vrijgemaakt) Beroepen te Sappemeer: C. Bijl te Hoek. Bedankt voor Brampton Ontario, Canada) (Can. Ref. Churches): S. S. Coossen te Grand-Rapids (U.S. A.) (Am. Ref. Churches) voorheen te Drachten). Geref. Gemeenten Bedankt voor Scheveningen: A. Hofman te Zeist. Voor 40 jaar.... RENESSE. Het Ziekenfonds hield zijn 38ste jaarvergadering. Het aantal leden bleek 75 te bedragen. DREISCHOR. De Haagse Auto bioscoop gaf alhier een filmavond. Vertoond werd de bekende film van Shackletons Zuidpool-expedi tie. ZIERIKZEE. In een broeikas van een hovenier aan de Wevershoék hangt aan de wingerd een tros druiven, waarvan de zwaarte wordt geschat op drie en een half pond. ZIERIKZEE. Op het terrein aan de Blokweg werd een wedstrijd gespeeld tussen de plaatselijke voetbalclubs „G.V.V." en „Z.V.V.". ZIERIKZEE. Vernomen wordt dat in het pand op de Appelmarkt, laatst bewoond door de heer R. W. J. Ochtman, oudtijds genaamd „In den Ghulden Rinck" zaken zullen worden geopend, respektievélijk in meubelen en muziekinstrumenten. Het huis was reeds in 1553 be woond. ZIERIKZEE. In de Concertzaal alhier was de toneelspeelster Rika Hopper te zien in de rol van „Magda" in het gelijknamige stuk van H. Sudermann. BRUINISSE. In één der lokalen van de o.l.-school vond de eindles plaats van een alhier gegeven huis- h oudcursus. BROUWERSHAVEN. De Franse s.s. „Walhalla" varend van Argen tinië naar Rotterdam is gestrand- op Den Oester (Aardappelbuit). Ouddorpse schepen hebben de equipage gered en alhier aan wal gebracht. BRUINISSE. Bij een uitgever al hier is verschenen de eerste afle vering van „De Vlaamsche Passe mentwever", een verhaal dat zich afspeelt tijdens de kerkhervorming op het eiland Schouwen-Duive land. Losprijs gevraagd voor gestolen schilderij van Goya LONDEN, 31-8. Het Britse pers bureau Reuter in Londen heeft een anoniem schrijven ontvangen van iemand, die beweert het door Goya geschilderde portret van de hertog ran Wellington in zijn bezit te heb ben, dat vorige week maandag uit de National Gallery in de Britse hoofdstad werd ontvreemd. De onbekende, die ter staving van zijn bewering een aantal bij zonderheden van het schilderij op somt, zegt dat het doek niet zal worden verkocht, maar dat het te gen een losprijs van 140.000 pond (bijna anderhalf miljoen gulden) zal worden teruggegeven. Dit geld zal worden gebruikt voor liefdadige doeleinden. In de brief, met potlood in blok- letters geschreven en in noord- west-Londen gepost, wordt de dief stal „een poging om de zakken te rollen van hen die meer van de kunst dan van liefdadigheid hou den" genoemd. Voorts wordt ge- Ingezonden mededeling NIEUWE KOLLEKTIE HENGELO. In het Koningin Ju- liana-ziekenhuis te Hengelo is het bijna 2-jarig jongetje J. W. over leden aan de gevolgen van een ongeval, waarbij hij ernstige brandwonden had opgelopen. De kleuter had in de ouderlijke wo ning een pot thee omver getrokken en ongeveer de helft van de inhoud over de voorzijde van zijn li chaampje gekregen. KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND AMSTERDAM. Van de Societé Nationale de Protection de la Na ture et d'Acclimatation de France, de instelling, die in Frankrijk on der andere inheemse dieren be schermt, heeft Artis een paartje genetkatten ontvangen. Daar de genetkat, een klein, lenig en lang gerekt dier met een vrij spitse snuit, in Frankrijk sterk in aantal achteruit gaat, hoopt men, door in verschillende dierentuinen goede fokpaartjes onder te brengen, dit dier voor uitsterven te behoeden. AMSTERDAM. De 7-jarige H. B. uit Amsterdam is, naar eerst nu bekend is geworden, in het diepe bassin van het Floraparkbad in Amsterdam geraakt en verdronken. ROERMOND. In Roermond is op de kruising Maastrichterweg-Ka- pellerlaan een Duitse personenwa gen in de flank aangereden door een vrachtauto uit Weert, beladen met meel. Daarbij is de 55-jarige mevrouw G. F. uit Poll (Duitsland) op slag gedood. Haar man en twee andere inzittenden werden licht gewond. AMSTERDAM- Op de Haarlem merweg bij de Osdorperweg te Amsterdam kwamen twee brom fietsers met elkaar in botsing. Een van hen, de 64-jarige Amsterdamse magazijnbediende H. A. is in het Wilhelminagasthuis aan zijn ver wondingen overleden. De tweede, de 45-jarige stoffeerder D. N. uit Haarlem werd ei-nstig gewond in het ziekenhuis St. Joannes de Deo te Haarlem opgenomen. ROTTERDAM. Op de scheeps werf van de Gebrs. van der Werf in Deest bij Nijmegen zal zaterdag 9 september aanstaande het eerste in Nederland gebouwde zeeschip voor IJsland te water worden ge laten. Tot op heden werden in ons land in opdracht van IJslandse scheepvaartmaatschappijen slechts enkele kustvaartuigen gebouwd. zegd, dat geen van hen, die bij de ontvreemding betrokken was, met de justitie in aanraking is geweest. Het schilderij zou, afgezien van enige krassen aan de zijkant, on beschadigd zijn. Op „alle goede mensen" wordt een beroep gedaan, het gevraagde geld bijeen te brengen en zo de kwestie sjwedig af te handelen. Scotland Yard, waaraan de brief ter hand is gesteld, heeft verklaard dat reeds een aantal van dergelijke brieven is ontvangen. Op 1 september aanstaande be gint in Mindiptanah (Nieuw-Gui- nea) een nieuwe opleidingsschool voor dorpsonderwijzers van het vi- cai'iaat Merauke, waarvan de bouw uit E.E.G.-fondsen wordt gefinan- cierd. De opleidingsschool zal voor lopig in tijdelijke gebouwen wor den gehuisvest. Hoofd van de school is zuster Jeanne, voorheen werkzaam bij het voortgezet dorps- onderwijs te Merauke en andere plaatsen. OVERDENKING Waakt dan, want gij weet niet in welke ure uw Here komen zal. Mattheus 24 42 U heeft vast en zeker wel eens een kazerne gezien, waai', bij de ingang, een soldaat op wacht stond. Daar staat dag en nacht ie mand die wakker is, om te waken dat geen onbevoegde daar binnen zal gaan. Aan de grens is er dag en nacht een wakend oog om tegen te gaan dat iemand zonder geldige papieren de grens zal overschrijden. En om wat dichter bij huis te blijven, U waakt over uw zaak, over uw bedrijf, uw huis en uw gezin. Allemaal belangrijke dingen, ontegenzeggelijk! Maar de Here Jezus gaat zeer persoonlijk worden, wanneer Hij zegt: „Waakt dan, want gij weet niet in welke ure uw Here komen zal!" Wij moeten de wacht over ons zelf houden. Nu, dat doen wij dan ook wel, wij zorgen op tijd te eten en te drinken en te slapen, en wanneer er iets hapert, dan gaan wij naar de dokter. Alles goed en wel, maar er is nog meer waar wij voor moeten waken, of wij ook wandelen in de weg des Heren. Jammer dat velen, wanneer wij daar over spreken, inslapen, dat betekent tegelijk dat er dan aller lei (ongewenste) invloeden in de gelegenheid zijn binnen te sluipen. Welk een ravage ontstaat er dan in het leven van een mens, wat schoon en gaaf was, dat gaat er aan. Zo ziet het leven er uit van ie mand die niet waakzaam is. Misschien dat U zegt: „Vallen daar niet alle mensen onder, zijn dan al mensen die zich christenen noemen, altijd op hun plaats?" Inderdaad, daar heeft U gelijk in, en daarom waarschuwt de Here Jezus ook, om waakzaam te zijn en de strijd aan te binden tegen de zonde. Het gaat om de ontmoeting met de Here, en wie in dit leven op Christus was hopende, en in Zijn Naam uitging en wandelde, die weet zich vei'bonden met Hem die komt. De spanning in de wereld is groot, luister maar naar de radio, en lees maar in de krant. Aller- wege wordt er gezegd, wij leven in de eindtijd. Allemaal waarheden, maar wat minder actueel is, dat is of wij ook nauwgezet toekijken op ons eigen persoonlijk leven, of wij ook gees telijke paraatheid aan de dag leg gen, en wat er ook gebeurt, of wij ook weten dat wij, door het geloof in Jezus Christus, Zijn eigendom zijn. Laten wij ons eens toetsen aan het wooi'd van de Hei'e Jezus: „Waakt dan!" Het gaat om Zijn Koninkrijk, om Zijn eer, en om een ontmoeting met Hem. Waakt dan! Haamstede, M. C. MALIPAARD DE NIEUWE WERELD 41. „Daar gaan zeherhaalt Aram ontzet en hij maakt een wanhopig gebaar naar de schepen, die in de verte kleiner en kleiner worden. „De lafbekken!" schreeuwt Tim en hij zwaait woedend zijn gebalde vuisten naar de verdwijnende vloot. „Dat is niet zo fraai", mompelt Agua, die wel haast onder alle omstandig heden zijn kalmte schijnt te bewaren. „Niet zo fraai?" snauwt Aram. „Man, weet je wat dit betekent? Ze hebben de leugens van Webster geloofd en laten ons achter in een onbekend land, zonder wapens, zonder voedsel...." Hij zwijgt plotseling, want onder hem, op het rotspad, klinken in de verte voetstappen. „Daar komt iemand!" fluistert Aram. Haastig sluipt hij langs de rotsen in de richting van het geluid. Dan ziet'hij over het schemei'ige ï'otspad iemand nadei'en. „Een inboorling.gewapend", fluistert hij tot Agua. „Ik neem hem voor mijn rekening.... we kunnen geen risico's lopen in dit vreemde landRoei'loos wacht Aram tot de nadei-ende figuur vlak onder hem isDan duikt hij van de rots omlaag

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1961 | | pagina 6