Bijna een miljard ldnderen op de wereld Wat biedt de BEELDBUIS? fioodwffl SUCCESJES UW VERKOOP STIJGT ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE MELK VOOR HONGERIGE JEUGD Hoe leeft een jongetje in Lap land in 1961? Hoe een meisje in KenyaEr zijn grote verschillen in het bestaan van deze twee te noemen. Hun levens- en voedings gewoonten lopen zeer uiteen. Deze hangen af van de levensstandaard van de ouders, het land, zijn kli maat en vele andere faktoren. De jonge Lap en het meisje uit Kenya zijn er slechts twee van de bijna een miljard kinderen die de wereld telt. Bijna zeshonderd mil joen kinderen leven in de minder ontwikkelde gebieden. Zij hebben door de plaats van hun geboorte al een achterstand, vergeleken bij vele andere kinderen. Vooral de voeding in deze ontwikkelings-ge- bieden is een grote zorg. Een zorg, die het Wereld-Kinderfonds U.N.I. C.E.F. voor een groot deel op zich genomen heeft. In samenwerking met nationale regeringen, de We reldgezondheidsorganisatie en de Voedsel- en Landbouworganisatie, streeft de U.N.I.C.E.F. er naar on dervoeding, die hier en daar een reëel feit is of een dreigend karak ter heeft te voorkomen door ver strekking van de benodigde en vooral de juiste voedingsstoffen. Ondervoeding is vaak niet alleen een kwestie van te weinig voedsel maar van verkeerde voedingsge woonten. Een veelzeggende illu stratie hiervan was het antwoord, dat de Turkse schooljongen Bital Bilgin gaf op een vraag van een voedseldeskundige. Hij zei n.l. „Ik houd niet van botertenminste ik heb het nooit gegeten". Een nieuwe aktie, waarvoor de internationale melkdag op 25 mei j.l. de inleiding vormde, en die ge organiseerd wordt door het Neder landse Comité U.N.I.C.E.F., is ge- PREDIKBEURTEN voor zondag 6 augustus Ned. Herv. Kerk Zierikzee: Grote kerk: 10 uur dr. J. Sperna Weiland, Rotterdam; Gasthuiskerk: 10 en 7 uur ds. Be- zemer. Kerkwerve: 2.30 uur ds. Don (H.A.). Serooskerke: 2.30 uur ds. Boer. Burgh: 9 uur (jeugddienst) en 10 uur ds. Don, 7 uur „Kuria" (ds. Don). Haamstede: 10 en 7 uur ds. Boer. Renesse: 9 uur ds. van Liere, 10.15 uur ds. Duyvendak; 18.30 uur Duitse dienst, 19.30 uur interkerke lijke dienst (ds. Boerma en ds. van Liere). Noordwelle: 10 uur ds. van Liere. Eikerzee (Scharendüke): 9.30 uur ds. v. d. Ban. Brouwershaven: 10 uur dhr. Malipaard. Zonnemaire: 10 uur vie. L. M. Verseput, Krim pen a/d IJssel. Noordgouwe: 11 uur ds. v. d. Ban (H.D.). Dreischor: 10 uur vic. Keiling. Ouwerkerk: 7 uur vic. Kelling. Nieuwerkerk: 10 uur dhr. A. van Pel. Oosterland: 10 uur (H.D.) en 6.30 uur ds. Rijks. Sir- jansland: 10 uur ds. Heijboer, Hol- landseveld en 2.30 uur ds. Bezemer. Bruinisse: 10 uur (H.A.) en 5 uur ds. v. d. Sar. St. Philipsland: 9.30 en 2.30 uur ds. van Dijk, Poortvliet. Lutherse Kerk Zierikzee: geen dienst. Gereformeerde Kerken Zierikzee: 10 en 5 uur ds. Tiemer- sma. Haamstede: 9, 10.30 en 5 uur ds. C. W. Thijs, Nieuw-Vennep. Renesse: 7.30 uur interkerkelijke dienst (ds. van Liere en ds. Boer ma). Scharendijke: 10 en 2.30 uur ds. Mulder, Delft, 8 uur ('s avonds) Duitse dienst. Brouwershaven: 10 en 2.30 uur ds. J. Plomp, Utrecht. Zonnemaire: 10 en 2.30 uur ds. J. D. van Ginhoven, Westervoort. Nieuwerkerk: 9 uur ds. Boerma, 3 uur ds. J. H. Baas, 's-Gravenhage. Oosterland: 10.30 en 3 uur ds. Boer ma, Scheveningen. Bruinisse: 10 en 5 uur ds. Homburg, Vlissingen. Anna-Jacobapolder: 10 en 2.30 uur ds. Joh. Spoelstra, Genemuiden. Geref. Kerken (Vrygemaakt) Haamstede (in de Chr. Geref. kerk): 7 uur ds. D. K. Wielingga, Rotter dam. Brouwershaven: 10 en 3 uur ds. D. K. Wielingga. Chr. Gereformeerde Kerken Zierikzee: 10 en 6 uur: ds. v. d. Klis. Kerkwerve: 10 en 6 uur ds. H. v. d. Schaaf, Opperdoes. Haam stede: 10 en 3 uur dhr. J. Kievit, kand. te Apeldoorn. Nieuwerkerk: 10 uur leesdienst, 3 uur ds. v. d. Klis. Geref. Gemeenten Haamstede: 10 en 2.30 uur lees dienst. Nieuwerkerk: 10 en 2.30 uur leesdienst. Oosterland: 10, 2.30 en 6 uur leesdienst. St. Philipsland: 9.30, 2.30 en 6 uur leesdienst. Geref. Gemeenten in Nederland Zierikzee: 10, 2 en 6 uur leesdienst. Renesse: 10 en 2.30 uur leesdienst. Nieuwerkerk: 9.45 en 3.30 uur lees dienst; dinsdagavond 8 augustus, 7.30 uur ds. F. Mallan. Bruinisse: 10 en 5 uur leesdienst. Oud-Geref. Kerken Oosterland: 9.30, 2 en 6 uur lees dienst. Bruinisse: 10 en 5 uur lees dienst. Sint Philipsland: 9.30, 2.30 en 6 uur ds. Gebraad. Leger des Heils Zierikzee: 10 uur heiligingsdienst, 12 uur jeugdsamenkomst, 7.30 uur verlossingssamenkomst. Roóms-katholicke Kerk Zierikzee: Eucharistie-vieringen op zondag te 7.15 en 10 uur, in de week te 7.15 en 8 u. Haamstede: Eucha ristie-vieringen op zondag te 7.30 cn 9 uur en te 10.30 en 19 uur. richt op het propageren van het melk drinken in de ontwikkelings landen. Melk is voedsel, goed voed sel. En zo heeft de U.N.I.C.E.F weer een aktiviteit toegevoegd aan de vele, die het in de vijftien jaar van haar bestaan reeds in het be lang van alle kinderen in de we reld heeft ontplooid. In die vijftien jaar kwamen twaalfhonderd mil joen babies ter wereld. Een zesde deel stierf voor het eerste levens jaar. Ondervoeding was een van de oorzaken van deze massale sterfte onder jonge babies. U.N.I.C.E.F. is er van overtuigd dat doelmatige voeding een van de beste manieren is om de dreiging van ernstige ziekten af te weren en het ziet melk in dit geheel als een voor treffelijk voedingsmiddel. De na tionale aktie omvat de verkoop van zogenaamde melkbonnen aan het publiek, waarvan de opbrengst wordt bestemd om hongerlijdende kinderen in landen, waar de wel vaart op een veel lager peil ligt dan de onze, van dit uitstekende vloeibare voedsel te voorzien. Ingezonden mededeling Maak 'n einde aan dat laaiend zuurbranden voor vandaag, voor morgen, voor altijd. Rennies nemen, bij de eerste aanwijzing. Niet wachten tot die snerpende zuurbrand losbreekt en opstijgt tot hoog in uw keel. 'n Prettig middel en smakelijk óók - die Rennies. Gewoon maar laten smelten op de tong. Dit seizoen maakt luchtige dralon- reiskleding en lichtgewicht bagage de vakantie tot een genoegen. Zo draagt op de foto het meisje op de trap een jurkje van draion spun rayon, de andere een jurk van dra- Ion met wol. Zaterdag is weer de beurt aan A.V.R.O.'s nieuwe quiz „Kom er maar eens achter", een gezellige Duitse show en een blijspel „Har lekinade". Dat kan een prettige avond worden. Duitsland I vertoont de operette „Paganini". Zondag avond een religieus spel „Tobias en de engel". Van de werkdagen memoreren wij slechts „Roamin' Holiday" op maandag, een herhaalde Catharine Valenteshow over de Duitse zen ders op woensdag en het medisch praatje van dr. van Swol via Bus- sum, de opera „Fra Diavolo" (Euro visie) op donderdag en het opmer kelijke kijkspel „De scheiding van mrs. Billings" en een optreden van Mahalia Jackson op Duitsland II vrijdag. E. EECKHOFF Een zwaardere HAAMSTEDE, 3-8. Uit Haamstede komt een mel ding van een zwaardere aardapppel, dan deze week te Zierikzee werd gerooid. Het is eveneens een exem plaar van het ras Bintje en werd gerooid op het bedrijf van de heer G. J. de Glop- per aan de Hogeweg. De aardappel weegt precies 750 gram. Deze zwaarge wicht is te zien in de pa- tateswagen aan de Hoge weg. Scheepvaartbericliten Acmaea (t.), 2-8 te Turku. Alphacca, 2-8 van Hamburg, 3-8 te Bremen. Ampenan, 4-8 te Singapore. Ceres, 2-8 van Rotterdam, 3-8 te Amsterdam. Koratia (t.), 5-8 te Manaus. Korenia (t.), 3-8 van Bandar Mas- hur naar Turku. Lemsterkerk, 3-8 t/a rede Okha. Tegelberg, 2-8 van Durban naar Mauritius. STAD EN PROVINCIE NOORDGOUWE Onze oud-dorpsgenoot de heer 0. den Engelsman werd bevorderd tot opperwachtmeester. Stroklamp afgebrand Donderdagmorgen werd te Noord- gouwe alarm gegeven voor een brandende stroklamp op het terrein van de boerderij „Kort Beraad" van de landbouwer de heer L. Vis. De brandweer was spoedig ter plaatse en pakte het vuur energiek aan. De klamp was vrij dicht bij de gebouwen gelegen, zodat gevaar van uitbreiding niet denkbeeldig was. Gelukkig echter beperkte het vuur zich tot de stroklamp, die ver loren ging. De brand ontstond door dat een kind met lucifers bij het stro speelde. BURGHSLUIS Verscheping gerst van nieuwe oogst Dat het oogsten van de gerst reeds druk aan de gang is, blijkt uit het vertrek op donderdagmid dag van schipper Wissel uit Mid delburg met het schip „Excelsior" uit de haven van Burghsluis, ge laden met tweehonderd ton brouw- gerst nieuwe oogst. De gerst werd verladen voor de firma Landegent. NIEUWERKERK Concert „Crescendo" van Dreischor Zaterdagavond zal het harmonie gezelschap „Crescendo" te Drei schor, een concert verzorgen in de muziektent. Het concert begint om half acht. Het programma luidt als volgt: 1. Semper Fidelis, mars van Sousa, arr. P. J. Molenaar; 2. La Folatre, fantaisie, J. Werkman; 3. Cosmea, ouverture, J. Beekhoven; 4. Mont- feriand, mars, P. B. Bisselink; 5. Goud en Zilver, wals, Fr. Léhar; 6. Zaanlandia, ouverture, W. H. Scholtens; 7. De Tippelaars, mars, C. J. N. Cori. Pauze. 8. Divama, mars, Joh. C. de Wit; 9. Potp. Po pulaire No. 3, F. Renaud; 10. Marie Henriëtte, ouverture, L. Montagne; 11. Un Ballo in Maschera, fantai sie, G. Verdi; 12. L'Adieu des Gla- diateurs, mars. WESTERSCHOUWEN Burgerlijke stand en loop der bevolking over juli 1961 Geboren: 5: Geertruida, dochter van A. M. van der Werf en M. Mellema (Burgh); 7: Pieternella, dochter van H. C. Braam en P. J. Oole (Haamstede); 20: Marinus Klaas, zoon van M. J. van der Maas en D. Kik (Haamstede); 26: Marianne, dochter van G. J. de Glopper en A. Hanse (Haamstede);' 28: Rudi, zoon van D. E. Mooij en E. G. M. van den Broeke (Haam stede). Gehuwd: 13: J. J. de Koster, oud 19 jaar, en A. J. van Strien, oud 18 jaar, (Haamstede). Overleden: 3: P. Saman, oud 70 jaar, echtgenoot van E. Muller (Haamstede); 15: D. J. Braai, oud 85 jaar, weduwnaar van J. Kloet (Noordwelle); 26: P. A. Pleune, oud 84 jaar, weduwe van M. Thijsse (Haamstede). Ingekomen: 3: P. de Ruijter uit Utrecht (Burgh); J. G. Poortman en gezin uit Oudenhoorn (Haam stede); 5: J. C. Put uit Zierikzee (Haamstede); 6: jvr. A. C. van Cit- ters uit 's-Gravenhage (Burgh); M. D. Geleijnse uit Utrecht (Haam stede); 10: H. M. Slaager uit Oirs- beek (Haamstede); 17: R. C. de Rooij uit Rotterdam (Renesse); 18: K. H. Zevering uit Jutphaas (Noordwelle); 20: J. H. Ranft en gezin uit Arnhem (Renesse); 22: C. J. v. Walraven uit Valburg (Haam stede); 27: H. Klompe uit Heem stede (Haamstede); 28: W. J. de Jonge en gezin uit Brouwershaven (Burgh); 31: G. E. de Munnik uit Bloemendaal (Haamstede). Vertrokken: 13: P. M. Koek (Haamstede) naar Lochem; 15: M. van Noord (Haamstede) naar Bres- kens; 21: D. Kroon en gezin (Noordwelle) naar Ovezande; 25: L. A. Schiettekatte en gezin (Haam stede) naar Zierikzee; J. A. Kos- tense (Renesse) naar Hellendoorn; 31: A. Groenleer (Haamstede) naar Hilversum. Dalaï Lama van Tibet ontving Nederlandse cineast NEW DELHI. Jan Boon, de in Kitzbühel Oostenrijkwoonachtige Nederlandse cineast en oud-ski- kampioen, is door de Dalaï Lama in audiëntie ontvangen. Tegen de gebruiken in heeft de geestelijke leider van de Boeddhisten in Tibet, die in ballingschap in Dharmasala aan de voet van het Himalaya-ge bergte leeft, de Nederlander een partikuliere audiëntie toegestaan. Zoals eerder werd gemeld, is Jan Boon vorige maand naar noord-India vertrokken voor een derde expeditie naar de Himalaya en het grensgebied van Nepal en Tibet. In het bijzonder het noorde lijke deel van de Himalaya, dat onder meer door Mongoolse noma den wordt bewoond, wil de 52- jarige Nederlander doorkruisen. LAND- EN TUINBOUW Landbouwcentrum Zeeland Naar ons wordt medegedeeld zijn gedurende de maand augustus de volgende kantoren verplaatst naar het Landbouwcentrum Zeeland te Goes: Cultuurtechnische Dienst; Her verkavelingscommissie Zeeland (m. i.v. 9 aug.); Stichting voor Bodem- kartering; Provinciale Voedsel - commissaris voor Zeeland (m.i.v. 15 aug.); College van Consulenten voor de Landbouw in Zeeland; Prov. Landbouwvoorlichtingsraad voor Zeeland; Stichting Prov. On derzoekcentrum van de Landbouw in Zeeland; Rijkslandbouwvoor- lichtingsdienst (m.i.v. 17 aug.); Rijkstuinbouwvoorlichtingsdienst (m.i.v. 21 aug.); Prov. Melkcon- troledienst; Prov. Vereniging voor Melkcontrole; Rijksveeteelt- en Zuivelvoorlichtingsdienst (m.i.v. 23 aug.); Grondkamer voor Zeeland (m.i.v. 4 september). Ingezonden mededeling BINNENVERING BED het beste bed ooit gemaakt SCHUIMRUBBERBED1 met versterkte middensector (féaiet fabrieken Zevenbergen i BURGERLIJKE STAND Zierikzee Geboren. 27 juli: Gilijam Pie- ter, z. van Bert de Ruiter en Gieltje Adriana Kouwen, wonende te Wes- terschouwen; 29 juli: Wilhelmina d. van Christiaan Schults en Wil helmina van Strien; 30 juli: Eliza beth Clasina, d. van Cornelis van 't Veer en Alida Dina van den Berge; 30 juli: Hendrik Cornelis, z. van Hendrik Dirk van Loon en Johanna Josephina Rossen; 31 juli: Jannetje Juliana, d. van Franciscus Joannes Ferket en Adriaantje Jo- bina Klaasse, wonende te Wester- schouwen; 31 juli: Maria Cornelia, d. van Pieter Beekmans en Cor nelia de Vlieger, wonende te Brou wershaven; 1 aug.: Janna Suzanna, d. van Machiel van Dijke en Su zanna Maatje de Koster, wonende te Duiveland. Overleden. 28 juli: Johanna Cornelia van de Klippe, 67 j.; 28 juli: Adriaan van Popering, 75 j., gehuwd geweest met Neeltje Krab bendam, wonende te Bruinisse; 1 aug.: Boudewijn Post, 86 j., echt genoot van Jacoba Oosse, wonende te Middenschouwen. ONDERWIJS Examens en bevorderingen openbare ulo-school te Zierikzee Aan de openbare u.l.o.-school zijn geslaagd voor diploma A: M. R. W. Annaert H. C. v. d. Bijl, S. J. Blankert, C. J. Boogerd C. W. Brouwer, C. Bouwman C. M. Coppoolse J. C. Feijen A. J. v. Felius H. Harinck N. M. de Jonge, C. J. Kosten, C. L. v. d. Linde, C. Lode wijk T. W. Moel- ker J. C. H. Moermond M. Rib- bens H. Roseboom P. F. Trom- pert, J. M. Verseput N. Visser Voor diploma B: M. Evers L. B. v. d. Maden, W. C. G. v. Dijke, N. J. Slager. Is tevens middenstandsdiploma. Totaal afgewezen: twee. Bevorderd van klas I naar II: J. M. Dalebout, L. Dijkman, R. P. Feyen, M. Gilijamse, P. J. ten Haaf, A. J. Hage, J. C. B. A. Henning, T. G. Huneman, L. Kaashoek, D. J. v. d. Linde, A. v. Nieuwenhuyze, E. de Ronde, L. C. v. d. Schelde, A. C. Schell, W. G. Schoonen, A. Sies, G. N. M. Steendijk, J. Uil, N. de Vos, E. W. C. Zeeman, P. W. Dek, J. Haze, T. J. W. Simmers, A. J. v. Staalen, W. Stouten, J. J. Stoutjes- dijk, L. A. van Weele, R. W. J. Ocht- man, C. J. v. Almenkerk, P. Bal, S. v. d. Berg, M. J. de Boer, M. Boogert, E. P. de Braal, J. W. C. Dalebout, J. van Damme, M. Dijk man, P. Hage, A. J. Hanse, L. A. Hendrikse, A. P. L. van Kessel, T. Kooman, E. L. G. Korstanje, J. C. Kosten, P. J. L. v. d. Linde, J. G. Niemeyer, C. A. Oostdijk, M. A. Schoof, D. L. Sies, W. C. Quist, J. J. D. Quaak, D. L. Stouten. Voorwaardelijk bevorderd van I naar II: 11 leerlingen; niet bevor derd: 11 leerlingen. Bevorderd van klas II naar klas III: W. Brouwer, C. H. de Braai, J. A. Gaanderse, I. G. J. Geschiere, W. J. Hanse, C. L. de Hooge, J. P. de Kort, M. v. d. Kreeke, L. R. v. d. Linde, G. J. v. Maanen, W. J. Radewalt, J. L. Stoel, A. Tiggel- hoven, J. Tuinman, D. v. d. Wek ken, H. 'M. v. d. Westen, P. v. d. Zwaag, M. Anker, F. C. L. Berre- voets, E. L. E. Gilijamse, C. C. v. d. Goot, E. M. Hage, L. S. Kik, C. M. Koopman, C. M. Kosters, A. T. Kraak, A. A. Lievense, K. J. v. d. Maas, M. M. Manni, L. M. A. Moer mond, D. L. Padmos, A. C. M. v. d. Schelde, F. Slager, C. L. Steendijk, W. P. Stouten, D. J. v. d. Velde, J. J. Waasdorp, J. W. v. d. Berg, A. A. W. Krips, J. Lijbaart, H. v. d. Maas, I. J. Moerland, C. G. de Moor, D. J. Priester, C. A. Prum- mel, M. J. Quist, J. J. de Rijke, P. C. Schiettekatte, P. Schraver, M. H. v. Staalen, J. C. Struijk, M. C. v. d. Valk, M. J. G. van Wanrooy, J Smits, C. v. d. Berge, A. M. v. Beveren, P. W. J. Braber, A. Buijs, M. v. Donge, N. J. Hanse, B. M. Hoogenboom, W. Kooman. Voorwaardelijk bevorderd van II naar III: 13 leerlingen; niet bevor derd: 12 leerlingen. Bevorderd van klas III naar IV: N. Bom, J. Boogaard, H. Braai, L. Dey, K. Dooge, J. van Hakken, L. Hendrikse, C. Kik, C. Lems, J. de Looff, P. van Maanen, M. Padmos, N. Priester, C. Schraver, H. Slegt, J. Speelman, J. v. d. Velde, E. Ver seput, A. Wandel, A. v. d. Westen, F. van Zuijen, C. Annaert, N. Ber- man, I. Boot, I. Dalebout, J. de Feyter, J. Goemans, J. Hanse, L. v. d. Have, L. de Jonge, J. Klompe, H. Lugt, J. v. d. Maas, J. Priemis, A. Ribbens, J. de Ronde, K. v. d. Valk, T. Vis, C. Wanrooy, W. van Zweden, L. Minneboo. Voorwaardelijk bevorderd van III naar IV: 6 leerlingen; niet be vorderd: 11 leerlingen. a Elf leidende Belgische politieke adviseurs in Katanga, waar onder het hoofd van de nationale bank, hebben donderdag van de Verenig de Naties aanzegging gekregen om het land te verlaten. ADVERTENTIES Heden is van ons heenge gaan onze lieve vader, be huwd-, groot- en overgroot vader PIETER VAN FELIUS weduwnaar van Jacoba van As in de gezegende ouderdom van 92 jaar Rotterdam: J. A. SCHUURMAN VAN FELIUS J. SCHUURMAN Dreischor: G. G. GOORIS- VAN FELIUS P. J. J. GOORIS Rotterdam: J. A. v. d. LINDE VAN FELIUS C. v. d. LINDE Nieuwerkerk: J. C. VAN FELIUS B. VAN FELIUS-DOOGE Zierikzee: M. VAN DER MAAS VAN FELIUS W. J. VAN DER MAAS Vlissingen: G. J. LABEE- VAN FELIUS L. LABEE Dreischor: A. VAN FELIUS C. K. VAN FELIUS- HOOGERHUIS Kinderen en kleinkinderen Dreischor, 4 augustus 1961 Diversen; Gas-aanstekers: Poppell (zwart en gekleurd), Silvermatch en de Mylflam (met verstelb. vlam) bij Sigarenmagazijn D. C. Vier gever, hoek Kraanplein. door regelmatig te adverteren in de De Hongaarse oud-president Zoltan Tildy, is te Boedapest over leden, aldus heeft het Hongaarse persbureau M.T.I. donderdag ge meld. Hij is 72 jaar geworden. o De hoop op het nog levend aantreffen van de zeven mijnwer kers, die in een mijn nabij Metz zijn ingesloten, is opgegeven. Dit is donderdagavond door de mijn- direktie meegedeeld. DE NIEUWE WERELD 25. Als de twee mannen op het tussendek Agua's stem horen, zetten ze het op een lopen, in de richting van een der matrozen hutten. „Blijft staan, schurken!" schreeuwt Agua woedend en als het tweetal zich allerminst aan zijn bevel blijkt te storen, heft hij de bootshaak hoog op en werpt hem naar de vluchtelingen. Met een klap boort de haak zich in het dek, zo dicht naast de voeten van de achterste vluchteling, dat de kromme zijpunt van de boots haak een scherpe snede krast in de laars van de man. Maar als Agua van de kampanje-trap af komt springen, zijn de twee kerels al van het dek verdwenen en vindt hij daar alleen twee roerloos liggende matrozen Eén van de twee, de roerganger, krabbelt langzaam overeind, als Agua het dek opkomt. Haastig buigt Agua zich over de tweede man. „Wat is er gebeurd? Wat heeft die man?l" klinkt achter hem Arams stem. Agua kijkt op. „Wat hij heeft?" zegt hij schor. „Een mes in de borst, dat heeft hijhij is dood

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1961 | | pagina 3