Seizoen-Opruiming KOOPJES GEBR. THIEN Warme donszachte flanellen lakens 2 persoons flanellen lakens MUZIKAAL WELKOM NA TERUGKEEK Haamsteedse bejaarden maakten pracht tocht naar Walcheren ZIEBIKZEK ADVERTENTIES HAAMSTEDE. Een gelede bus, aangevuld met een gewone bus van de R.T.M., waren juist voldoende om de ouden van dagen uit Haam stede te herbergen tijdens een on vergetelijke tocht, die deze week werd gemaakt. Natuurlijk waren weer een groot aantal bewoners van het rusthuis van de partij. De tocht bleef deze keer tot Zeeland beperkt en natuurlijk werden ook de Delta-werken bij Vrouwepolder in ogenschouw genomen. Via Zijpe werd, nadat in Schou wen eens duchtig werd gekeken hoe de vruchten er bij stonden, over Steenbergen naar Goes gere den waar de koffie werd gebruikt. Vervolgens was Vrouwepolder aan de beurt, waar de bussen heel lang zaam reden, zodat de werkzaam heden aldaar konden worden opge nomen. Voordien was Veere be zocht, waar de benen eens werden gestrekt. Over Domburg, waar de Haamstedenaars al zeer gauw had den ontdekt dat het Haamsteedse strand veel mooier is, reed men over Westkapelle naar Vlissingen, waar het juist kermis was. Op de terugweg over Middelburg werd in Goes in de „Prins van Oranje" wat gebruikt waarna de bussen rechtstreeks doorreden naar Steenbergen waar de warme maal tijd reeds stond te wachten. Onder weg brachten de bejaarden een be zoek aan een kersenboomgaard. Aan het veer te Zijpe moest een bootje worden gewacht wat de enige strubbeling was. Triomfantelijke thuiskomst Intussen ontwikkelde zich in de dorpskern te Haamstede een grote activiteit. De koninklijke harmonie „Witte van Haemstede" onder lei ding van de heer J. A. v. d. Weel met de drumband voor deze keer weer getamboerd door de heer J. Bakker, stond bij de r.k. kerk reeds opgesteld om te omstreeks half ne gen de bussen muzikaal binnen te brengen. Door de grote drukte die er toen heerste gaat dit jaarlijkse Ingezonden mededeling PROFITEERT van de vele uit onze ZIERIKZEE - TELEF. 2604 feest langzamerhand een evene mentenavond gelijken, want toen de muziek er even later voor het gemeentehuls lustig op los blies, en de ouderen nog even de benen van de vloer gooiden, stond een zee van mensen deze jeugdige uitgelaten heid glimlachend te bekijken. De voorzitter van het comité, de heer C. A. Hartog, dankte een ieder die had meegewerkt om deze dag te doen slagen, speciaal de burgerij voor de financiële bijdragen en de belde chauffeurs, de heren v. Be- veren en Quist. MOPJES Los gezien nog even van het wol- kenioeer, is het voor velen toch nogal een enerverende rveek ge weest in verhand met de rappor ten en de „overgangen" Veel blijde gezichten, maar hier en daar ook een droef je. Klein jongetje bracht aan het begin van de week zijn schriften mee naar huls en al kij kende en studerende, kon de pa al wel raden, dat het rapport beslist niet vol achten en negens zou staan. Knaapje hoort de strafrede verslagen aan, maar kinderleed is gauw vergeten en het heerlijke buiten lokt. 's Avonds moet het brokstuk paedagogie nog even worden afgerond. Zegt het 7-jarig knaapje doodernstig: „ja pa, maar U moet zo'n paar uitzonderlijke schriften toch niet als maatstaf nemen". Gelukkig toch nog humor bij het cijferleed. Ook bij ander leed trou wens en dat houdt ons er wat bo venop. Van het wrange soort wordt blijkbaar gehanteerd in oost-Duits - land momenteel, zoals een jeugdige reizigster ons deze week vertelde. Op straat loopt een man met een grote grafkrans. Velen in zijn straat schieten op hem af en vra gen, met wie zij hem moeten con doleren. „Met niemand", sprak de man, „ik wilde inkopen doen in de stad en dit was het enige wat te krijgen was". Cultureel grapje uit de Bondsre publiek. Een gezelschap Amerika nen staat in bewondering voor het Goethehaus. Eén van hen zegt op getogen: „o ja, Goethe, Eine kleine Nachtmusik, ta ta ta ta" beginme- lodle van Beethoven's Vijfde). Mogen we het ditmaal afronden met nog een mopje, als tegenwicht voor de loodzware luchten, die op de wereld drukken? Een gezin is gezegend met zeer uitzonderlijk veel kinderen en een onbekende komt in dit huis te lo geren. De vreemdeling vraagt: ..hoeveel kinderen heeft U wel?" De trotse pa zegt niets, doet ge heimzinnig, verwijdert zich en stelt het complete kroost elders in het huis in slagorde op. Een moment later komt het stel van groot tot klein opmarcheren. De rij sluit met een ukkepuk en helemaal als hekkesluiter een eend. Vreemdeling stom verbaasd over het aantal en het dier aan het slot. „Wat betekent dat?", vraagt hij. Zegt de ukkepuk: „o meneer, dat is de ooievaar. Hij heeft platvoeten gekregen van het vele lopen hier". (Voor wat betreft de ooievaar, ex cuus aan de Ned. Ver. voor Sexu- clc Hervorming). EILANDMAN. II.A VOORLICHTINGSBUREAU fr* VOOR DE-VOEDING Diepvries en diepvriezen In ettelijke huishoudingen die veel groente, fruit en/of vlees van eigen bedrijf hebben, is het „wec ken" vervangen door diepvriezen. Men vriest de produkten in een eigen diepvriesklst of -kast in of brengt de voorbehandelde oogst -naar een loket in een diepvries- kluis. Diepvriezen Is niet goed koop; het heeft echter verschillende voordelen boven het „wecken". Besparing van tijd en moeite - het lange verhitten van de inmaak vervalt. Zodra groente voorgekookt ls, is het warme werk - dat ge woonlijk ook nog net in de warme tijd valt - achter de rug. Bij vruch ten en vlees behoeft in het geheel geen voorkoken of -braden te pas te komen. Wanneer men maar rekening houdt met de invriescapaciteit van de vriezer, kan men achter elkaar de produkten afwerken. Wachten tot de „weck"-ketel leeg is, is b.v. niet meer nodig. Vrijwel geen kans op bederf en kwaliteitsuitgang bij een juiste be waring (-18° -20° C). Meen echter niet, dat diepvriesprodukten onbe perkt, jarenlang, houdbaar zijn. Groente en fruit kunnen wel tien twaalf maanden bewaard wor den, dus tot de volgende oogst. Varkensvlees, wild en gevogelte be ware men echter niet langer dan vier a acht maanden (de kortere bewaartijd voor het vettere vlees). Deze tijd is voldoende om het gezin de gehele winter van vers vlees te voorzien, wanneer in november is geslacht. Zeer verse vis kan tn- j gevroren worden en is ongeveer drie zes maanden te bewaren Geen onderhoud tijdens het be- I waren. Zolang de produkten in de I diepvriesruimte geparkeerd zijn, hebt u er geen omkijken naar. Dit kan niet gezegd worden van pro dukten uit de „weck" en van ge zouten groente, die steeds op teke nen van bederf gecontroleerd moe ten worden. In het algemeen komen de smaak en de kleur van diepvriesproduk ten die van het verse produkt het meest nabij. Speeltuinvereniging „Molleman" wordt nieuw leven ingeblazen Nieuw bestuur werd samengesteld In de koffiekamer van het „Huls van Nassau" werd een algemene vergadering gehouden van de speel tuinvereniging „Molleman". Doel van de vergadering was te komen tot het kiezen van een definitief be stuur en bespreking van de maat regelen om de vereniging nieuw le ven in te blazen. De voorzitter van het voorlopig bestuur, de heer M. de Moor, gaf in zijn openingswoord een over zicht van de gang van zaken van de vereniging vanaf de oprichting zeven jaar geleden tot nu toe en lichtte de moeilijkheden, welke de laatste jaren zijn ontstaan, uitge breid toe. Door het teruglopen van het ledenaantal is de vereniging langzamerhand in een precaire po sitie gekomen, zodat voor het op knappen van de speeltuin reeds een beroep moest worden gedaan op het gemeentebestuur, omdat de fi nanciën lang niet toereikend wa ren. Ook de secretaris, de heer H. Koevoets, lichtte verschillende moeilijkheden nog toe. Het voorlopig bestuur was van mening, dat het in zijn geheel moest aftreden, om aan een nieuw be stuur de gelegenheid te geven een frisse aanpak van de zaken moge lijk te maken. Uit de vergadering gingen echter stemmen op om al thans enkele leden van het voorlo pig bestuur in het nieuwe zitting te laten houden, desnoods als ad viserende leden. Na enig heen en weer gepraat bleken mevr. N. M. Brouwer-Steur en de heer H. Koe voets bereid om nog gedurende één jaar aan te blijven. Als nieuwe bestuursleden wer den gekozen: mevr. Beun en de he ren J. A. van der Schee, G. H. Breetvelt, H. Ensing en A. I. Fluyt. Het nieuwe bestuur zal volgende week bijeenkomen om maatregelen te bespreken de vereniging nieuw leven in te blazen. Een uitgebreide ledenwerfactie staat reeds op het program. De pest op zijn retour Een van de grootste plagen, die eens de wereld belaagden en deci meerden, blijkt duidelijk op zijn retour te zijn. Gelukkig voor de mensheid komen er steeds minder gevallen van pest voor in de we reld, zelfs in weerwil van het zo sterk toegenomen internationale verkeer. Statistici gaven de vol gende cijfers, die aan duidelijkheid tv at dat betreft niets te wensen over laten. In de jaren 1919 tot en met 1928 bedroeg het gemiddelde aantal slachtoffers van de pest nog ongeveer 170.300, van 1929 tot en met 1938 bedroeg het gemiddelde 92.300 per jaar, van 1939 tot en mat 1948 omstreeks 21.800 per jaar van 1949 tot en met 1953 ongeveer 4.600 per jaar, terwijl van 1954 tot en met 1958 slechts ongeveer 200 men sen per jaar het slachtoffer werden van deze ziekte. In de laatste jaren bedraagt het aantal pestgevallen, waaronder ook de niet dodelijke, slechts omstreeks 60 per jaar. Een belangrijk punt in het voor deel van de pestbestrijding ls, dat in alle internationale havens op serleiue wijze de knaagdieren die de ziekte verspreiden, bestreden worden. Ook de vooruitgang die de hygiëne boekt in vele delen van de wereld, draagt er veel toe bij. ONDERWIJS Landbouwhuishoudschool „Prinses Juliana" - Zierikzee Onderstaande leerlingen <jer Land bouwhuishoudschool „Prinses Juli ana" te Zierikzee, zijn bevorderd van de le naar de 2e klasse der primaire opleiding: J. M. van Bakel. Zierikzee; E. Berrevoets, Zierikz.ee; N. J. den Boer, Kerkwerve; A. C. Boogaard, Ouwerkerk; J. P. de Bruine, Oos- terland; J. W. Fondse, Kerkwerve; K J. Hagesteijn, Zierikzee; M. C. W. Hirdes, Oosterland; T. J. Kris- talijn, eKrkwerve; G. J. Manni, Kerkwerve; E. Postmus), Ouwer kerk; E. Radewalt, Nieuwerkerk; J. P. Schot, Zierikzee; A. J. Sies, Ouwerkerk; J. Smits, Ouwerkerk; J. P. Stoutjesdijk, Nieuwerkerk; P. Stoutjesdijk, Nieuwerkerk; E. M. C. Torensma, Nieuwerkerk; P. Voorbeijtel, Oosterland; J. H. Ista, Oosterland; N. E. F. Kloet, K. J. H Merle, G. M. J. Berrevoets, J. W. Kristlaanse, M. v. d. Welle, E. C. van Leeuwen, H. Vis, J. O. Kris- telljn, A. T. Willemse, C. Deurloo, I. S. Sprengelmeijer, A. J. Lege- maate, P. C. M. den Boer, J. M. Oosse, Zierikzee; M. W. Blenefelt, L. M. Kooman, Renesse; B. N. van Bloois. W. A Van Beveren, J. Duin houwer, J. L. Jonker, L. Kristelijn, A. M. Lievense, H. J. Maalepaard, S. G. van Oeveren, A. S. ter Poor ten, M. H. Rijnberg, E. Waleboer, Brouwershaven; C. Costerus, Ei kerzee; M. J. van den Houten, Zonnemaire; J. Z. Klaassen, Drei- schor; J. A. van Maanen, Drel- schor; J. D. Rotte, Noordgouwe. Niet bevorderd 3 leerlingen. Schecpvaartberichten Alphacca, 19-7 van Rotterdam naar Hamburg. Koratia (t.), 19-7 van Portsmouth naar Maracaibo. Japara. 19-7 van Port Sudan naar Aden. Esso Amsterdam (t.), 19-7 te Port Said. STAD EN PROVINCIE ZIERIKZEE Kon. Roei- en Zeilvereniging „De Maas" Het is weer zover. Vandaag (vrij dag) zijn de jaarlijkse zeilwedstrij den van de koninklijke roei- en zeilvereniging „De Maas" te Rot terdam van start gegaan, met Zie rikzee als zeilcentrum. Vanmorgen reeds was de sluis getooid met en kele vlaggen en dat wees er op dat men ook van gemeentewege het jaarlijkse zeilfestijn ziet als een feestelijk gebeuren. Als vorige jaren is „Mondragon" weer zeilers hoofdkwartier, gedurende de wed strijden, die tot en met zondag op de Oosterschelde worden gehouden. In de „luwe" uren straks aan zeil scheepjes in de haven uiteraard geen gebrek. En het weer? Men hoopt er het beste van. Het auto- en motorrljwlelenpark op Schouwen-Duiveland Van bevoegde zijde werden ons cijfers verstrekt over het auto- en motorrijwielenpark op Schouwen- Duiveland, welk overzicht wij hier latén volgen: motox-r ij wielen: 535 (589); personenauto's: 1407 (1153); vrachtwagens: 430 (395; tractoren: 902 (821). De tussen haakjes ge plaatste cijfers geven de aantallen aan van 1959. BURGH Te Apeldooi-n slaagde voor het eind-diploma van de auto tech nische school onze dorpsgenoot, de heer M. van Oeveren Iz. ZONNEMAIRE De Iotenverkoop ten behoeve van de vrouwenvereniging is deze week van start gegaan. Voor de akte tekenen l.o. slaagde te 's-Gravenhage onze dorpsgenotc mej. E. W. v. d. Meer. BRUINISSE De heren J. Nieuwersteeg en Ph. van der Velde slaagden voor het te Bergen op Zoom gehouden examen ter verkrijging van het middenstandsdiploma. De heer K. Goudzwaard, schipper op het visserij bewakings vaartuig „Arend" van het bestuur der Visserijen op de Zeeuwse Stro men te Biuinisse, is met Ingang van 1 augustus benoemd tot con troleur bij genoemd bestuur, met als standplaats Yerseke. I Leerlingen kleuterschool maakten vaartocht De leerlingen van de kleuter school te Brulnlsse hadden donder dag een heerlijke dag, want zij mochten een tochtje maken met de x-ondvaartboot die van de haven te Bruinisse de Deltawerken bezoekt. Maar niet in de richting van de Krammei*plaat ging het deze keer, daarvoor waren wind en tij te on gunstig en zou de kans op zeeziekte te groot geworden zijn, maar het Zijpe op, tot aan het Mastgat, waar hartelijk gewuifd werd naar de passagiers van de binnenkomende veerboten „Krammer" en „Minis ter C. Lely". Het aantal leerlingen op de school was te groot, om ze In een keer mee te nemen, daai-om werd twee keer gevaren, en beleef den de kinderen een evenement in hun jonge leven, dat niet gauw vergeten zal worden. Het rooien van plantuien Het rooien van de plantuien geeft momenteel op verschillende percelen bouwland weer handen vol werk. Het betekent tevens het begin van het uienseizoen, dat wat de prijs betreft tamelijk goed inzet, j Hoewel het Centraal Bureau voor de Statistiek dit jaar geen gegevens bekend gemaakt heeft betreffende het areaal dat dit jaar in Neder land met uien is beteeld, schat men dat de opbrengst ongeveer twintig procent minder zal zijn dan vorig jaar. Bejaarden gaan op reis De reis van de ouden van dagen te Bruinisse staat ook weer op sta pel. De bedoeling is op vrijdag 4 augustus een autobustocht te ma ken via Breda en Gorinchem door de Bommelei-waard en omgeving naar Rhenen. Op de terugreis hoopt men ook 's-Hertogenbosch nog te bezoeken. Dierenpark en Grebbe- berg vormen uiteraard de grootste 'bècri?nswaardigheden. HAAMSTEDE Behendigheidswedstrijd voor auto's Door het gelijktijdig houden van een oi-iëntatierit voor auto's in Re- nesse is de voor afgelopen woens dagmiddag vastgestelde behendig heidswedstrijd voor auto's op de startbaan van het vliegveld uitge steld tot volgende week woensdag middag op dezelfde tijd. Weinig belangstelling voor tentconcert Donderdagavond gaf de konin klijke harmonie „Witte van Haem stede", onder leiding van de heer J. A. v. d. Weel, ln de tent een con cert, bestaande uit een programma dat naast enkele zwaardere num mers in het populaire genre bleef. Waar de oorzaak ligt is niet bé kend, doch de belangstelling was maar zeer matig te noemen. Met weemoed denken we bij het bekij ken van dit kleine groepje belang stellenden wel eens aan de muziek avonden van voor de oorlog, toen het vaak zo druk was, dat de tram praktisch moest stoppen. Toen zat de harmonie nog op de oude toch tige tent, ze was nog niet geünifor meerd; de muzikanten speelden nog in de hoge stemming. Nu in 1901 zit de koninklijke harmonie keurig ln uniform met nieuwe in strumenten op een prachtige, even nieuwe verplaatsbare tent, doch het publiek heeft geen interresse. De oorzaak ligt misschien in de slecht gekozen dag, want de tele visie kan voor de gasten toch geen hinder zijn om van de zeer goede muziek te genieten. SIRJAN8LAND Ledenvergadering Oranje vereniging en lisvereniging Deze week werd alhier een alge mene ledenvergadering gehouden van de Oranjevei-eniging en de IJs vereniging. De belangstelling was gering. De voorzitter de heer A. Heule gaf na opening der vergade ring, de penningmeester van beide verenigingen, de heer P- de Graaf, gelegenheid het financieel verslag uit te brengen. Uit het verslag bleek - zulks ln verband met het gi-ote aantal leden van belde ver enigingen - dat de financiële situa tie gunstig is. Een kascommissie, bestaande uit mevr. Kraak-Berre- voets en de heer L. Klink, onder zochten de bescheiden van de pen ningmeester. Deze werden in orde bevonden, waarna de penning meester - onder dankzegging voor het akkuraat beheer - décharge werd verleend. De noodzakelijke voorbereidin gen werden besproken voor het ko mend muziekconcei-t door „Nieuw Leven" van Ouwerkerk op 29 Juli a.s. Een tweetal ftlmstrokeh werd tot slot vertoond. Eén over de grote rivieren en één over de vaderland se havens. Na de rondvraag sprak de voorzitter nog een slotwoord. In volle verzekerdheid des geloofs nam heden de Here tot Zich, onze geliefde zus ter, behuwdzuster en tante SUZANNA C. DE GELLEKE weduwe van Jacob van Klinken in de ouderdom van bijna 87 jaar Namens de familie: L. J. v. d. HOUTEN Zierikzee, 21 juli 1961 Rusthuis „Irene" Voor alle seizoenen: DUIFJES kinderschoenen Verton's schoenen v/h. Smallegange Meelstraat 3 Zierikzee SUCCESJES Diversen Chr. Contact Bureau (C.C.B.) voor Nederland, Lindelaan 32, Krommenie (N.H.). Huwelijks- bemidd. en briefw. Voor inl. postz. bijsluiten. Vakkundige reparatie aan alle merken naaimachines. Snel en goedkoop! Naaimachinehuis A. de Jong-van Fraassen, Schuit haven 10, tel. 2338, Ziei'lkzee. „Hoenson" kolenconvector, groot model ca. 18.000 keal. voor grote vertrekken van 100 tot 200 m3; klein model ca. 15.500 keal. voor normale ver trekken van 60 tot 100 m8. Ook speciaal geschikt voor nootjes 5; kleuren: antraciet- grijs, lichtgrijs en beige. Ver krijgbaar bij de speciale „Hoenson"-dealer: M. Muller, Lammermarkt 24, telef. 2296, Zierikzee. Luxe auto's, a.r. verzekerd, ook buitenland, voorzien van radio en kachel. Autorijschool „Suc ces", tel. (01112) 439, Di-eischor. J. Schiettekatte, tel. (01114) 518 Nieuwerkerk. UW GROOTSTE TROEF IS DEN BOER in zachte pasteltinten grote 1 persoons maat 150x245 nu voor de zeer speciale prijs 5.45 in écru en dezelfde superieure kwaliteit nor male prijs 8,90 nu voor slechts f 6,75 Komt kijken, komt kopen, komt niet te laat in onze RADICALE OPRUIMING FA. JOH. DEN BOER St. Domusstraat 58 - Telefoon: 2345 Koortsachtig wordt gezwoegd aan het Bruse mosselfeest „Zevibel" zal acte de présence geven Op Bruinisse is een klein aan tal mensen koortsachitg bezig met het voorbei'eiden van de feestelijk heden van 29 juli, de feestelijkhe den die onder de naam „Mossel feesten" al enig burgerrecht ver kregen en waarin Bruinisse mani- festeei-t hoe nauw het bij de mos selcultuur betrokken is. Niet voor niets heeft de mossel- handel en de mosselvisserij een ge schiedenis van drie eeuwen achter zich, daarom gaf de Bruse mossel- vissersvloot en de bemanning - of eigenlijk liever het gehele dorp - al enkele jaren een feest te zien dat er zijn mag en waarover maar één oordeel bestaat en bestond: een goed feest, een goede reclame voor het Zeeuwse zeebanket en de „vlootrevue" een onvergetelijk mooi schouwspel. Maar dit jaar moet alles nog be ter en mooier worden dan andere jaren, want de Zeeuwse vereniging „Zevibel", de vereniging van de Zeeuwse Vlsserijbelangen, het over koepelend orgaan van alle Zeeuwse visserij, zal te Bruinisse op deze dag een appèl houden, waar niet aleen het bestuur maar ook het grootste deel der leden wordt ver wacht en welk appèl culmineren zal in de koude lunch welke door „Zevibel" aan zijn leden en hun vrouwen zal worden aangeboden. En „Zevibel" heeft Immers in de afgelopen maanden de belangen van de mosselvissers vei-dedigd, zo dat men aan deze vereniging wel verplicht is zijn beste beentje voor tc zetten. Ontvangst ten gemeentehuize In de voormiddag worden de talrijke autoriteiten, die jaarlijks de feestelijkheden bijwonen, ont vangen op het gemeentehuls, waar bij de crewijn zal ï-ondgaan en de sluizen der welsprekendheid zullen worden geopend. Na het officiële gedeelte volgt in dc namiddag de vlootrevue, het uitvaren van de gepavoiseerde mos selschepen, waarop ieder die zin heerft gratis mag meevaren. De Deltawerken op de Krammerplaat kunnen dan tevens van dichtbij worden bezichtigd. Voor menigeen zal ook deze mogelijkheid wellicht een stimulans zijn om naar Bru te komen en aan booi-d van een der mosselvaai-tuigen te stappen. De Bru 68 van Gebr. Okkerse zal de eerste mosselen vissen. Een mossel koningin zal dit jaar recipieren bij de bekende gelegenheid om „bijna gratis" kennis te maken met het Zeeuwse zeebanket. „Nu met Hope" zal zijn vrolijke tonen laten horen, een zeepkisten race zal de spanning voor de deel nemers en de hilaxïteifc voor de toe schouwers maim baan geven, ter wijl zo mogelijk een vuurwerk een mooi slot zal vormen van een dag, die weer bijzonder goed belooft te worden. REUZEWORM De ruim anderhalve meter lange worm „Gertrude" die op een hoog te van vijf kilometer in de Colum- biaanse Andes werd ontdekt en naar de Londense dierentuin over gebracht, is gestorven De deskundigen willen er alsnog achter zien te komen of het hier om een nog onbekende soort reu- zenworm gaat. Prinses Irene in Mexico MEXICO, 21-7. - Prinses Irene heeft donderdag een bezoek aan het univeisiteitscomplex van Mexico gebracht, vergezeld van Avecita Lopez Mateos, de dochter van de president van de republiek. De prinses werd ontvangen door de rector, di-. Ignncio Chavez, en an- dei-e hoge functionai'issen van dc universiteit. Zij maakte een rond gang en sprak met name haar be wondering uit voor de fresco's op de nxui-en van de hoofdgebouwen. Prinses Irene is de gast van de president en verblijft in de presi dentiële residentie in San Jei-ono- mo, ten zuiden van de hoofdstad. Donderdagavond was zij met prinses Marie-Gabriëlle van Savoie en Avecita Lopez Mateos op een diner.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1961 | | pagina 3