VOORDEEL! Vakantie De Zeeuwse Landbouw Maatschappij sticht een „hulpfonds voor noodgevallen" Diskussie in raad van Brouwershaven over benzinepomp op de Markt De heer G. LL Breetvelt ontvangt ere-penning der stad Zierikzee SUCCESJES JAM 25 ct goedkoper Poederkoffie 30 ct goedkoper Poederkoffie •ike6e fi» of pui Sparbier gratis "^NIERSTEINER100 ct goedkoper Natuurwandeltocht (15 km) leidde door Westhoekse dreven 20.000 ton Hchuiniaariie naar Schouwen-Duiveiand VLISSINGEN, J9-7. De Zeeuwse Landbouw Maatschappij heeft, In afwachting van de beslissing van de beide andere organisaties op landbouwgebied in Zeeland - de Christelijke Boeren- en Tuinders- bond en de Noordbrabantse Chris telijke Boerenbond - besloten te beginnen met de actie „Hulpfonds noodgevallen". Wanneer ook de beide andere organisaties aan de actie zullen deelnemen, zal deze vla het secretariaat van de Gewes telijke Raad van het Landbouw schap kunnen lopen. Tot het instellen van deze hulp actie werd besloten op de algemene vergadering van de Zeeuwse Land bouw Maatschappij, die vorige maand in Kamperland werd ge houden. De aanleiding tot het instellen van dit permanente hulpfonds voor noodgevallen in de land- en tuin bouw in Zeeland, was de o.a. door bijzondere weersomstandigheden veroorzaakte schade in de land- en tuinbouw op Schouwen en in enige andere gebieden, die voor een aan tal bedrijven een rampzalige om vang dreigde aan te nemen. In het huidige stadium zal het fonds aangewend worden tot leni ging van de ernstigste nood in ge noemde gebieden, terwijl ook een overbruggingsbijdrage kan worden gegeven in afwachting van even tuele overheidsmaatregelen. Brief aan de klingen Het dagelijks bestuur van de Zeeuwse Landbouw Maatschappij heeft zjch in een schrijven gewend tot de voorzitters en secretarissen van de kringen en afdelingen van de Z.L.M. in Zeeland, met het ver zoek deze actie te steunen. Van verschillende zijden werd voor dit hulpfonds reeds geld tot een totaal bedrag van f 4500,toegezegd. Tijdens de dinsdag in Goes ge houden vergadering van het dage lijks bestuur van de Z.L.M. is de hulpverlening aan Schouwen ter sprake gekomen. Meegedeeld werd dat daarvoor van een aantal zijden medewerking is ontvangen. In de eerste plaats Is er door de Herverkavelingscommissie 4500 ton gips besteld ter verbetering van de grondstructuur. In (le tweede plaats verleent ook de sul- Nieuw raadslid beëdigd Schoonheid van stadscentrum in het geding BROUWERSHAVEN, 19-7. De raad der gemeente Brouwershaven kwam woensdagmorgen in openba re vergadering bijeen onder voor zitterschap van burgemeester A. H. Vermeulen. Afwezig met kennisgeving waren de heren J. A. v. Schelven en J. J. Klaasse. Allereerst vond de beëdi ging plaats van het nieuwe raads lid, de heer J. Bom, die wegens het bedanken van de heer P. v. d. Vel de de fractie van de Partij van de Arbeid zal completeren. Nadat de heer Bom de beloften had afgelegd sprak burgemeester Vermeulen een felicitatie uit tot het nieuwe raads lid, hierbij de hoop uitsprekend, dat betrokkene In een vruchtdra gende samenwerking de belangen der gemeente zal dienen. Teven9 dankte de voorzitter alsnog het af getreden raadslid, de heer P. v. d. Velde voor datgene, wat hty in het belang der gemeente heeft gedaan. De voorzitter deelde vervolgens namens het college van b. en w. mede aan de raad, dat door de Gebr. Broere N.V. te Dordrecht de oprichting wordt overwogen van een benzinepompinstallatie op de Markt te Brouwershaven op een plaats gelegen voor de groenstrook daar ter plaatse. De Centrale Dienst adviseerde dat er geen bezwaren bestaan tegen deze plaatsing, even min uit estetisch oogpunt. In verband hiermede zijn b. en w. van mening, dat het aanbeve ling verdient om de gevraagde grond, welke een oppervlakte heeft van 28.83 m- en waarvan plm. 12 m2 gebruikt wordt voor het aan brengen van 2 ondergrondse tanks te verhuren aan genoemde N.V. voor de som van f 50, per jaar onder voorwaarde evenwel, dat alle bijkomende werken zoals vervoer van uitkomende grond en straat werk door de huurder worden be taald. Aangezien genoemde grond min der bedraagt dan 10 are heeft het college van b. en w. de bevoegd heid tot verhuren, zulks in verband met het door de raad genomen be sluit, waarbij de bevoegdheid tot het verhuren van percelen grond met een oppervlakte van minder dan 10 are aan. b. en w. is gedele geerd. De heer J. A. v. d. Bijl merkte op, dat het delegeren aan b. en w. inzake verhuur van grond alleen in een vorige raadsvergadering werd vastgesteld voor „tuingrond". Deze pompinstallatie betreft een geheel andere materie en valt zeer zeker onder de competentie van de raad. De voorzitter antwoordde hierop dat het hier gemeentegrond betreft onder de 10 are en dus wel onder de bevoegdheid van b. en w. valt.- Estetisch aspect De heer v. d. Bijl zei verder, dat bij het binnenrijden van Brouwers haven het mooie stadscentrum op valt. Een dergelijke pompinstallatie op deze plaats zal zeker het gehele Marktplein ontsieren. Wanneer we hier aan toegeven is het hek van voor de dam, aldus de heer v. d. Bijl, en we kunnen straks iemand, die b.v. een friteskraam wil plaat sen ook niet weigeren. De heer P. dc Moor en mevr. Motmans waren het eens met de heer v. d. Bijl in zake het ontsierende element. De voorzitter vond de ontsie ring niet zo erg, en zei dat-de weeghuisjes dan ook weg zou- •<ien moeten. „We moeten dit 'zien in het belang van het toe risme en de middenstand", zo Vei hij/ Wethoüd^" Dekker deelde nog méde, dat een dergelijke benzine pomp vooral in een behoefte zal voorzien op de zondagen, wanneer nergens benzine in de gemeente is te verkrijgën. Mevrouw Motmans vroeg nog of door het in eigen handen houden van b. en w. inzake deze aange legenheid geen „addertje onder het gras school?" De voorzitter vond het op deze manier te stellen zeer onjuist, daar van de 2ijde van het college van b. en w. niet veronder steld mag worden dat er opzet in het spel ls. De heer A. C. Visser merkte op, dat het moderne verkeer een der gelijke installatie vereist. 'Er is geen plaats meer op te noemen waar zondags geen bènzine is te verkrijgen en móeten wij dan achterop komen met onze nieuwe gemeente? De heer J. A. v. d. Bijl en mevr. Motmans zeggen niet te gen plaatsing te zijn maar dan aan de rand der gemeente. Tenslotte vroeg de burgemeester een uitspraak van de raad mzake verlenen vergunning tot plaatsing der pompinstallatie onder de zelfde voorwaarden, waaronder de weeg huisjes vallen. Bij de mondelinge stemming wa ren de heer v. d. Bijl en mevr. Motmans tegen. De heer P. de Moor, die blanco stemde werd door de voorzitter gewezen op het feit, dat blanco stemmen volgens de ge meentewet. niet mogelijk is. Men is er voor of er tegen. Anders dient men tijdens de behandeling de ver gadering te verlaten. De heer de Moor verklaarde zich na deze uit eenzetting tegen het voorstel. De zes overige raadsleden waren vóór. De heer v. d. Bijl vroeg nog of wethouder Dekker ingevolge art. 52 der gemeentewet wel mee mocht stemmen, daar het hier ging om een zaak, waarin een familielid werkzaam zal zijn. De voorzitter antwoordde dat het hier een derde graads familierelatie betrof. Aanschaf vrachtauto Aan de orde is dan de aanschaf van een vrachtauto. B. en w. heb ben hierover een uitvoerige toe lichting aan de raad verstrekt, waarin wordt meegedeeld, dat de ze auto zeer hard nodig is voor het vervoer van materialen voor straat werk e.d; Voorheen werd hiervoor de brandkeerauto gebruikt van Brouwershaven maar door de sa menvoeging der gemeenten is dit niet meer mogelijk. Temeer daar bij brand niet over deze wagen kan worden beschikt wanneer deze buiten de kern is. Een degelijke tweedehands wagen is thans te koop met een laadruimte van twee ton, geheel gereviseerd met een half jaar garantie. De prijs be draagt f 4.000,De heer P. de Moor voelde niet veel voor tweede hands, maar na de uitvoerige toe lichting door de voorzitter kan be trokkene zich met de aanschaf ver enigen. Mevr. Motmans had graag een exploitatiebegroting ter tafel gezien. Z.h.s. werd goedgekeurd de aan leg van nieuwe bestrating in het uitbreidingsplan te Zonnemaire. In aansluiting hierop vroeg de heer v. d. Bijl of de toegang tot het sport veld ook nog bestraat wordt, waar op de voorzitter meedeelde, dat dit hier geheel los van staat, maar af gezien daarvan dit werk binnen kort gerealiseerd zal worden. Tot lid der gemeentelijke Instel ling voor Sociale Zorg werd in de vakature, wegens bedanken van de heer P. v. d. Velde gekozen de heer J. Bom te Zonnemaire. Tot vertegenwoordiger naar de vergaderingen van de N.V. Water leiding Maatschappij. „Schouwen- Dulveïand" werd gekozen de heer J. J. Klaasse. Na in besloten zitting te zijn ge gaan werd na heropening der ver gadering tot gemeentewerkman be noemd voor de kern ;Dreischor de heer J. Kiesenberg (met een proef tijd van één jaar). kerinduslrle haar medewerking, want z!J heeft schuimaarde ter be schikking gesteld tegen een gere duceerd bedrag van vijf gulden per ton, hetgeen de vervoerskosten nog niet geheel dekt De land- en tuin bouwers op Schouwen-Dulveland hebben voor deze schuimaarde reeds een bestelling van 20.000 ton gedaan. In de derde plaats zijn er plaat selijk nog schelpendralnagea en na-egallsatle toegepast. In de vierde plaats zal een ta xatie van produkten plaats vinden. In de vijfde plaats komt de di recteur-generaal van de Landbouw, lr. J. W. Wellen, in zijn hoedanig heid Van voorzitter van de Cen trale Cultuur-Technische Commis sie, zo spoedig mogelijk een bezoek aan Schouwen brengen en ln de zesde plaats komt de directie van de Centrale Raiffeisenbank te Utrecht besprekingen voeren over de financiering. (Machtige tunnel gereed in Duitsland RENDSBURG, 10-7. Dinsdag aan staande zal onder het Noordoost- i zeekanaal in Duitsland een tunnel worden geopend, die het verkeer van de „Europaweg drie" een snel. lere doortocht za] verlenen. Tot nu toe werden de passerende auto's dikwijls opgehouden door de draai brug, die herhaaldelijk voor het scheepvaartverkeer geopend moest worden, zodat aan beide zijden van het kanaal lange rijen auto's ston den te wachten. Per jaar passeren er ongeveer 3,5 miljoen motorvoer tuigen. De tunnel is 1280 meter lang en heeft 50 miljoen mark gekost. Er is vier jaar aan gebouw^ Jn het ka der van een projekt, waarbij het stratennet in de omgeving van Rendsburg wordt verbeterd en waarbij elf bruggen gebouwd wor den. ADVERTENTIES In de eerste vijf maanden van dit jaar zijn in Italië in het ver keer 3.145 doden gevallen en 80.199 gewonden In de overeenkomstige periode van 1960 waren deze cijfers resp. 2.736 en 68 324. Huldeblijk voor scheidend schoolhoofd Publieke dankbaarheid in woorden en geschenken ZIERIKZEE, 19-7. Op eeil geani- meerde, druk bezochte, door 't col lege van b. en w. aangeboden re ceptie in de foyer van de Concert zaal, is woensdagmiddag afscheid genomen van het hoofd der o.L- school de heer G. H. Breetvelt, die na 41 dienstjaren te Zierikzee de school verlaat ln verband met het bereiken van de pensioensgereoh- tlgde leeftijd. Burgemeester mr. F. Th. DUck- meestcr deelde de heer Breetvelt - met z(|n gezin aanwezig - mede dat het gemeentebestuur heeft be sloten hem te begiftigen met de zilveren ere-penning der stad Zie rikzee. Na deze verhengende en voor betrokkene verrassende mede deling overhandigde de burgemees ter de penning, met de desbetref fende oorkonde, aan het scheidende hoofd. In een sympathieke, van waarde ring overvloeiende speech, melkte burgemeester mr. Dijckmeester on der meer.op dat heer Breetvelt van het hoofdschap „iets heel bij zonders heeft gemaakt". Meer nog Immers dan alleen het aanleren van de kunst van lezen en schrij ven, was hij steeds zichzelf en daardoor in staat de jeugd waar achtige levenslessen mee te geven. Uitvoerig stond spr. stil bij de loop baan van de heer Breetvelt én diens activiteiten, buiten schoolver band, die hem op een breed vlak tot een persoonlijkheid in ware zin des woords hebben gestempeld. Niet weinig waardering had spr. ook voor d'e schilderskwaliteiten van het scheidende schoolhoofd, veronderstellend dat hij ook de waardering voor het schone in het leven op de jeugd zal hebben over gebracht. Voor het gegeven onder wijs en de algemene taak, Waar mede de heer Breetvelt zich wilde belasten, is het gemeentebestuur uitermate dankbaar, een dankbaar heid die in het verlenen van de ere penning symbolisch tot uiting is gebracht. Exclusieve figuur De inspekteur van het lager on derwijs mr. L. G. Wolf typeerde de heer Breetvelt als een exclu sieve figuur, een vakman, een bo hémien met het hart op de lippen, een man ook die geheel is inge groeid in het Zierikzeese leven Spr, meende dat het - mede gelet op de excentrische ligging' - voor Zierikzee moeilijk zal zijn -een op volger te vinden voor de heer Breetvelt, die met recht ook de „primus interparis" van de school genoemd mag worden, gelet op de uitstekende verhouding, die hij met het personeel altijd heeft weten te onderhouden. Spr. hoopte op blij vende contacten in de 'toekomst, wenste dg heer Breetvelt vele ge lukkige jaren en deed toezegging voor een aandenken. Namens de Zierik2eese Oranje vereniging sprak de voorzitter, de heer M. C. Doeleman, die uiting gaf aan de dankbaarheid voor de grote steun, die de heer Breetvelt in het verleden aan de vereniging verleende. Als stoffelijk blijk van waardering boo<j hij een dia-pro- jektor aan, na mededeling te heb ben gedaan van het bestuursbesluit de heer Breetvelt te benoemen tot ere-lid der vereniging. Samenwerking met Chr. onderwijs De voorzitter van het bestuur der Vereniging tot Bevordering van Chr. Onderwijs de heer J. W. v. d. Doel sprak een hartelijk dankwoord voor de van de-, heer Breetvelt -in de vervlogen jajren ondervonden samenwerking. d)p dit punt heeft het scheiden^ hoofd,.zo stelde spr baanbrekend werk verricht en de moeilijke verhouding van vroeger anders en beter gemaakt. Spr. bood namens het bestuur een .presentje 'aan. Het oud-hoofd der o.l.-school,.de heer P. de Bree, herinnerde aan een 85-jarige periode van innige samenwerking, Spr. wenste de heer Breetvelt een goéde rustperiode toe, waarbij hij het gevaar dat de roest in de rust zal optreden, nihil achtte. Talrijke sprekers De rij van sprekers was op deze middag een lange. De heer J. Krij ger diende „onder Breetvelt" als kwekeling in 1928. Hij vloeide over van lof voor die prettige en leer zame tijd. Diep Jn de herinnering dook de heer J. Baas, directeur van het gemeentelijk gasbedrijf. Op sympathieke wijze wist hij talrijke activiteiten van de heer Breetvelt in de herinnering terug te roepen, met. name ook uit de oorlogstijd. Van veel waardering getuigde ook de speech van de heer G. H. Rosink hoofd van de BeatrixschooL Spr, was het niet altijd met collega Bireetvelt eens geweest, maar den kend en handelend vanuit een standpunt van wederzijdse waarde, ring kwam men toch altijd tot el kaar. De heer T. Broere, oud-hoofd vah de openbare u.l.ó.-school bracht de dank over van het Nuts- dëpartement en van de Biblio theek-commissie, waarvoor de heer Breetvelt zich zeer beijverde. Na mens het Nut bood hij een ge schenk aan. Namens de afdeling Zierikzee van Volksonderwijs sprak de voorzitter de heer J. Legemaate waarderende woorden. De gevoe lens van het personeel werden ver tolkt door de heer Van Male, één der onderwijskrachten, die de goe de verhouding onder het personeel toeschreef aan de persoon van de heer Breetvelt. Tot slot sprak het oud-hoofd der o.l.-school te Noord- gouwe, de heer J. Vijverberg, die in een gepolijste op schrift gestelde toespraak, een rake schets gaf van persoon en werk van de heer Breetvelt. Talrijke sprekers be trokken ook mevr. Breetvelt in hun dankwoorden. De heer Breet velt („als ik het allemaal zo hoor, moet ik wel de beste man van de hele wereld zijn"), volstond met een sympathiek generaal dank woord. Met grote blijdschap geven wij kennis van de geboorte van ons dochtertje en zusje CATHALINA WILHELMINA ANITA W. VAN BEVEREN M. VAN BEVEREN VIERGEVER WIM Brouwershaven, 20 juli 1961 Korenmarkt 1 Adverteert in dit blad Diversen: Ook voor de kunstschilders alle materialen aanwezig bij Mol, Nieuwe Boogerdstraat, Zierikzee. Gesloten van 31 juli tot 14 augustus. Renesse-Noordwelle. Zaterdag a.s. haalt „de muziek" weer oud papier op. Wilt u het voor ons gereed zetten? Dank u! „Histor" kleurbeits voor bui ten in tien prachtige kleuren. „Verf en Kleur", Meelstr. 40, telefoon 2100, Zierikzee. V8n 20 ifm 26 föIF SPORT Competitie 1961-1962 Voetbalvereniging „Zwaluwen '61" te Scharendyke Tot het verband van de K.N.V.B. afdeling Zeeland is toegelaten 'de voetbalvereniging „Zwaluwen '61" te Scharendijke (gemeente Midden- schouwen). De voetbalcompetitie 1961-1962 van de K.N.V.B. afdeling Zeeland zal voor wat betreft het zaterdag- voetbal op 2 en het zondagvoetbal op 3 september a.s. beginnen. VOETBAL Als afsluiting, van het seizoen 1960-1961, voor wat betreft de A- junioren, speelden de nummers 2 en 1 uit groep A 4, Kapelle A 1 en Zierikzee A I, een tweetal wedstrij den tegen elkaar. Zaterdag 8 juli jl. trokken de roodzwarten naar Kupeile en behaalden een 3-2 zege. De Zierikzeese treffers werden ge scoord door rechtsbuiten P. Zappeij (2 x) en linksbuiten Jac. Koevoets. Eén week later vond de return ontmoeting plaats in Zierikzee. De gasten werden toen volkomen over speeld: linksbinnen J. Fondse (3 x), middenvoor J. Gpedegebuure (3 x), rechtsbinnen Th. Klink (3 x) en rechtsbuiten P. Zappeij zorgden sa men voor tien doelpunten, waar Kapelle slechtsdrie treffers tegen over stelde. Vermeldenswaard is nog dat beide ontmoetingen voor een groot deel in .de stromende re gen werden gespeeld. Men kan thans met rechtconstateren, dat het kampioenschap bij het beste elftal is terecht gekomen. M) 3 Spar-margarlna •lie «oorten wnil 69 4» 1096 korting '158 ta t0% korting grote gezlmpot, 200 gram i 680 voor 600 èn 10% korting KIES PILS. PUP BRUIN OF SUPERBIER _1 20MERWIJH.V00RDEEL. L- frlii* Rijnwijn, van 308 voor 305 èn 10% korting Kawpetrprovload, txfro voord»Ugl ZO-KLAAR PUDDING 2 Mn ,u 76 ai 64.1056 ANANAS blikjt >u aii 62.10» KNAKWORST x 8 ttukii blik 200 arAia vAo 135 au «20*1096 CAFÉ NOIR P*kje vu 63 nö 58 .10» LAATSTE NIEUWS DAT I» voorduiqi Zonnebrandolla Framboosjes govuid Smul'en Smak Lucifers Lunchworst ipdlio, UIJ.IUlc 29O.10» 500 «r«ro tQdalDtc 59.10» umu tijdelijk 39.10» 2 pekken tijdelijk 48.10» 150 orao tUdelak 45.10» kook/e, 250 ana OJdoHjk 62 .1090 WERKELIJK VOORDEEL - ÏO'I. KORTING - 100°l„ KWALITEIT Succesvol evenement flank zij goede organisatie WESTERSCHOUWEN, 19-7. Voor de vijf tien kilometer natuurwan deltocht, evenals vorig jaar ook nu weer gezamenlijk georganiseerd door de s.v. „Zeemeeuwen" en de plaatselijke V.V.V., bestond zeer grote belangstelling. Toen om zes uur, dinsdagavond, de voorzitter van „Zeemeeuwen", de heer W. J. v. d. Maas, de deelnemers had weg- gepraat, zetten 352 wandelaars zich ln beweging. Het was deze keer niet alleen duin en bos wat de klok sloeg, doch ook een gewone asfalt weg was in het parcours opgeno men, die ten zuiden van de dorpen Burgh en Haamstede de deelne mers naaf Westenschouwcn voerde. Een blik van deze zijde op de beide dorpen, is echter even fan tastisch als een duinwandeling. De weldra uiteen gereten groep kwam op deze wijze te Westenschouwen, waar over de Lage- en de Steen weg de rotonde werd bereikt waar_ na men al spoedig het Domein op zocht, om dc niet te evenaren tocht over het 3% km. lange tegelpad te beginnen. Over de Adr. v. d. Weij- deweg terug werd het wandelpad naar Burgh ingeslagen, waar af en toe een stukje „mul" moest worden genomen. Achter Burgh langs de „Trek" wei>j de prachtige omge ving langs de bosrand van het Slot KERKNIEUWS Het congres van de Duits- Evangelische Kerk BERLIJN, 19-7. Woensdagmid dag om vijf uur is het tiende con gres van de Duits-Evangelische Kerk voor geheel Duitsland in Ber lijn geopend met een kerkdienst, waarin bisschop Dibelius met ver scheidene anderen voorging. Meer dan 15.000 gelovigen zijn in Berlijn aangekomen om het con gres bij te wonen. Reeds om drie uur in de vorige nacht begonnen zij zowel uit west_ als oost-Duits- land toe te stromen. De helft van hen bestaat uit jeugdige personen. Bondskanselier Adenauer heeft aan het congres een telegram met zijn hartelijke groeten en goede wensen gestuurd. genomen, waarna de Vertonsweg de deelnemers weer op de Kloos- terweg bracht. De deelnemers kwamen bijna gelijk binnen met de bussen van de ouden van dagen, zodat het een zeer gezellige intocht in Haamstede werd. Er waren ook lopers die er twee uur over gedaan hadden, doch de meesten deden het op hun gemak en hebben op recht genoten van deze weer tot in de puntjes uitgezette wandeling. Omtrervt de deelnemers kan nog gezegd worden dat een groot aan tal vreemdelingen aan de tocht deelnam, doch er waren ook nog wel wat eigen lopers. Bij de finish werden de herinneringskruizen uit gereikt, waarna men nog geruime tijd in het dorp bijeen bleef. Vol gende week wordt dezelfde tocht, weer op dinsdag, maar dan in dc middaguren gelopen. SPORT DUIVENSPORT P.V. „De Reisduif" Uitslag van de gehouden wed vlucht van de P.V. „De Reisduif" te St. Philipslan^ vnnaf Vilvoorde op zaterdag 15 juli jl. In concours waren 264 duiven. De snelheid van de eerste duif was 1565.30 m.m. en van de laatste 578.53 m.m. G. Hooglander 1, 7, 12. 13. 18, 23, 61: J. Zuidweg 2. 3, 6. 8, 15, 20, 38. 160; L. Vermeü 4, 5. 11, 31. 42, 79: J. Bakker 33. 81, 83; Joh. Reijngoudt Zn. 10, 22, 56. 82. 86; J. Smits 14. 24. 26, 36, 51; J. Geense 16, 19, 52. 57, 70, 71, 84, 85; J. Quaak 17. 45. 47, 49, 54, 63, 64; H. Kaashoek 21, 28. 29. 30. 32. 43, 48, 53; K. Reijn goudt 25. 39, 40, 44, 46. 55. 68; J. C Venvijs 27, 50, 65, 77; C. Verwijs 34. 35, 37. 59. 88; A. Faasse 41, 58 67, 73, 74; L Bakker 66. 69. 76, 00; A. Verwijs 62, 72, 75; Gebr. Fön- teijne 78, 87. De Tunesische strijdkrachten hebben opdracht te schieten op elk Frans legervliegtuig dot boven Tu nesië verschijnt.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1961 | | pagina 3