Voorstel aan de raad: gemeentehuis en school Dreischor tijdelijk bestuurszetel „Rust Roest" boekte fraai succes met openlucht- uitvoering op het Havenplein Wegens restauratie stadhuis Brouwershaven Donderdag a.s. beslist raad over reorganisatievonii Centrale Dienst De raad der gemeente Brouwers- haven komt op donderdagavond a.s. in openbare vergadering bijeen om een 29 punten tellende agenda af te werken. In behandeling komt o.a. voorlo pige vaststelling rekening der voor malige gemeente Noordgouwe over het jaar 1959; vaststelling controle- gelden; crediet i.v.m. verbouw voormalig gemeentehuis te Noord- gouwe; crediet i.v.m. aanleg van een nieuwe bestrating bij het Bos tonplein te Brouwershaven (we gens de bouw van twee woning wetwoningen aan het Bostonplein moet er een nieuwe straat worden aangelegd, lopende vanaf het Bos tonplein in de richting van de Zuiddijkstr.); plaatsen van plaats naamborden in de gemeente; cre diet i.v.m. herstel zoutschade en verbouw woning Ring 40 te Drei schor; beschikbaarstellen crediet i. v.m. herstel zoutschade enz. o.l. school te Dreischor; het schilderen t>n vernieuwing huisnummering te Noordgouwe, te Schuddebeurs en in Den Osse, alsmede wijziging der politieverordening der voormalige gemeente Noordgouwe; crediet i.v. m. aanschaf van straatnaamborden en huisnummers; beschikbaarstel ling crediet i.v.m. maken schets- plan nieuwe scholen te Brouwers haven; wijziging gemeenschappe lijke regeling Centrale Werkplaats; garant verklaren i.v.m. overdracht lasten voormalig ziekenhuis aan Rode Kruis ziekenhuis; vaststelling bouwverordening; vaststelling in structies voor de secretaris en de ontvanger; vaststelling rechtstoe standregelingen voor het personeel in dienst der gemeente; vaststelling bezoldigings verordening; bezoldi ging gemeentepersoneel. Restauratie en verbouw stadhuis te Brouwershaven Door de architecten ir. H. de Lussanet de la Sablonière te Mid delburg en H. G. C. Heringa te Zie- rikzee is een plan tot restauratie en verbouw van het stadhuis op gemaakt. De meerderheid van het college van b. en w. is van mening dat het stadhuis na restauratie en verbouw overeenkomstig het ont worpen plan zal voldoen aan de te stelllen eisen. De minderheid van het college is van mening dat het in het belang der gemeente is om te Noordgouwe een nieuw ge meentehuis te bouwen en het stad huis te Brouwershaven zodanig te restaureren dat het voor het nage slacht bewaard wordt. ONDERWIJS Professor-Zeemanlyceum te Zierikzee Toelatingsexamen Geslaagd: L. C. Bom, C. L. Boot, J S. Dleleman, J. G. Engel, S. Flik. weert, J. J. Geluk, J. G. W. Heij- boer, C. Jansen, T. J. van de Kas- steele, M. Kloet, H. M. Koevoets, M. J. Kooman, C. de Later, C. A. van Lent, C. J. van Liere, M. J. Lievense, M. K. van der Linde, C. M. Lodewijk, W. J. van der Meer, J. T. L. Papeveld, A. M. de Rijke, D. J. de Rijke, P. J. Schrier, C. W. H. Smolders, J. Stoutjesdijk, L. M. J. Stuik, M. A. R. Sweere, M. R. Verkaart, M. J. Viergever, A. W. Visser, T. B. Visser, T. L. Volkeri, H. H. Vorwerk, G. Westerhof, W. J. Wijsman en H. C. van de Zande. Niet toegelaten: 5 leerlingen. Ingezonden mededeling Zes personen zijn verdronken als gevolg van een aanvaring tus sen een kleine motorboot en een vrachtboot op de Rijn. Het onge luk deed zich zondagochtend voor nabij Köningswinter. Een vrouw werd zwaar gewond. Een X-15 raketvliegtuig heeft vrijdag de recordsnelheid van 5.938 kilometer per uur gehaald. Door de snelheid die dit Ameri kaanse experimentele vliegtuig be reikte werd de metalen huid ver hit tot 387 graden Celslus. Wordt het meerderheidsvoorstel aangenomen, dan zal de raad een tijdelijk gemeentehuis dienen aan te wijzen. B. en w. hebben de mo gelijkheden onderzocht van tijde lijke onderbrenging en wel in één der navolgende panden: Ned. herv. pastorie te Brouwershaven; ge meentehuis voormalige gemeente Zonnemaire; Ned. herv. pastorie te Noordgouwe; o.l.s. te Noordgouwe of gemeentehuis van de voormalige gemeente Dreischor in combinatie met de o.l.s. aldaar. B. en w. reke nen er op dat de voorbereiding en restauratie van het stadhuis plm. twee jaar zal duren. De eerstgenoemde vier mogelijk heden zullen volgens b. en w. wei nig kansen bieden, daar niet vast staat dat over genoemde panden twee jaar beschikt kan worden. Aan de raad wordt dan ook voor gesteld om het gemeentehuis te Dreischor met o.l.s. als zodanig in te richten. De verdere agenda Verkoop gemeentehuis der voor malige gemeente Zonnemaire; ver koop gebouwde eigendommen aan de kerkvoogdij der Ned. Herv. ge meente te Dreischor; instelling vaste raadscommissie voor de re creatie. Inzake het rapport Centr. Dienst Noord-Zeeland merken b. en w. op dat zij van mening zijn dat ge noemde dienst thans niet voldoet aan de te stellen eisen. Vooral voor onze gemeente - aldus b. en w. - spreekt dat sterk, omdat hier nog met twee opzichters gewerkt moet worden, n.l. één te Dreischor en één voor de overige gemeenten. De meerderheid van het college is van menning, dat handhaving van dc Dienst aanbeveling verdient, al leen evenwel indien tot grondige reorganisatie wortd overgegaan, hetgeen zou kunnen geschieden in dien de mogelijkheid genoemd on der A gekozen wordt. De overige vormen van reorganisatie komen naar de mening van het gehele col lege niet in aanmerking omdat ze of te duur zijn of omdat ze niet voldoen. De minderheid van het b. en w.-college is van mening dat geen enkele reorganisatie voldoende zal zijn, hetgeen gebaseerd is op het feit dat de dienst naar hun me ning reeds jaren niet voldoet, zodat slechts één mogelijkheid overblijft en wel: uittreding. De meerderheid van b. en w. stelt de raad voor de Centrale Dienst Noord-Zeeland te reorgani seren overeenkomstig punt A, dus handhaving van de bestaande re geling (met wijziging van de be stuursvorm) en met geringe perso neelsuitbreiding, evenwel met dien verstande, dat de opzichter aange steld wordt in overeenstemming met het gemeentebestuur en dat hij wordt bezoldigd naar een derde klasse gemeente. Verder, dat als voorwaarde gesteld wordt dat een en ander zijn beslag zal krijgen binnen drie maanden na de datum van de algemene vergadering waar in het rapport behandeld wordt. Wordt aan deze voorwaarden niet voldaan, dan wordt voorgesteld om te besluiten uit te treden. De minderheid van b. en w. stelt de raad voor om te besluiten uit de Centrale Dienst Noord-Zeeland te treden en over te gaan tot het aanstellen van een eigen opzichte^ Het laatste agendapunt behelst de toetreding tot de I.Z.A. Posthume onderscheiding voor gevallenen in Korea SEOEL, 25-6. Generaal-majoor Tsjang Do Joeng, de leider der Zuidkoreaanse militaire regering, heeft besloten d© Orde van Tae- goek, een militaire onderscheiding, posthuum toe te kennen aan de 36 000 geallieerde militairen - on der wie ook Nederlanders - die in Zuid-Korea in de strijd tegen de communisten zijn gevallen. 33.600 der 36.000 gevallenen wa ren Amerikanen. Generaal Tsjang nam zijn be sluit heden, zondag 25 juni, ter ge legenheid van de herdenking van het feit, dat de communisten elf jaar geleden vanuit noord-Korea hun aanval op het zuiden van het land begonnen. GEVOLG VAN LUCHTRAMP K.L.M. moet weduwe f 1.267.000 betalen WASHINGTON, 24-6. Ifet Ame rikaanse Hof van Beroep heeft het vonnis van een Amerikaans dis trictshof bevestigd waarbij de K. L.M. een bedrag van 350.000 dollar (1.267.000 gulden) moet betalen aan de weduwe en de kinderen van de Amerikaanse zakenman William G. Tuller. Tulier kwam om het le ven toen het KX.M.-toestel „Tri ton" op 5 september 1954 in de mond van de Shannonrivier in Ierland neerstortte. Zowel de K.L.M. als de Belgische luchtvaartmaatschappij Sabena, die de K.L.M. te Shannon vertegen woordigde, hebben zich aan opzet telijk onjuist gedrag schuldig ge maakt, dat heeft geleid tot de dood van Tuller, aldus het Hof. Nadat de „Triton" was neerge stort in het modderbankengebied in de monding van de Shannon werden de passagiers in rubberbo ten afgevoerd. Tuller en een an dere passagier waren echter door een achterraam ont^hapt en heb ben meer dan vier uur lang op de staart bij opkomencïe vloed door gebracht. De Amerikaan gleed te water en kele minuten voordat een barkas hem en zijn lotgenoot kwam red den. Zijn lijk is later gevonden. KERKNIEUWS 1: Ned. Herv. «Kerk Beroepen te Zóetermeer (2e pred. pl.): J. Hoviuè, Dordrecht; te Schoonhoven (2e pred.pl): T. Lan- gerak, Vinkeveeri. Bedankt vpor Huizen (Nm.) (5e pred.pl.) (toez.): P. J. Bos, Sprang (N.Br.). Ger, Kerken Beroepen te Ooster-Nijkerk: W. Stolte, kand. te Alblasserdam. Bedankt voor Rotterdam-Delfs- haven (vac. H. J. Kouwenhoven) H. J. van Duinen, Zwijndrecht; voor Hoofddorp: G. Heijerman, Nijverdal. Doopsgez. Broederschap Aangenomen naar Nijmegen: J. Wieringa, IJlst c.a. Os aan het spit HU1SSEN, 25-6. Het Be- tuwse plaatsje Huissen heeft bij gelegenheid van de eeuwfeestviering der gilden - de korpsen beston den 550 en 300 jaar een openlucht ossebraadfeest in middeleeuwse stijl gevierd De Vlaamse meesterbrader en rondtrekkende spitbra- der in west-Europa, Noel de Sloovere, was naar het oude hanze stadje gekomen om onder veel bekijks eeri os aan het moderne spit te braden. Na zeven uur wen telen, keren en olie-be sproeiingen, was het beest van 200 pond schoon aan de haak, gaar gesmoord en voor consumptie gereed. De corpulente spitbrader, die zich op deze hete dag ge regeld had gelaafd met gerstenat als tegenwicht voor de spit- en zonnehitte, kon toen de eerste bruin gebakken osseboutjes voor de beide op de ereplaatsen gezeten gildekoningen en de Commissaris der Konin gin in Gelderland, mr. H. W. Bloemers, onder kla roengeschal opdienen. MARKTBERICHTEN Eierpryzen V.E.C.E. In de periode van 19 juni tot en met 24 juni werd door de Coöp. In- en Verkoop Centrale voor Eieren (V.E.C.E.) uitbetaald f 1,95 per kg. Voor vullschalige en ge wassen eieren werd iVz cent per stuk minder uitbetaald. De Cubaanse premier dr. Fidel Castro heeft zich hevig opgewon den over het aanbod van het Ame rikaanse comité, om vijfhonderd lichte tractors te ruilen tegen 1200 gevangenen. Hij zei dat hij duide lijk gevraagd had om vijfhonderd zware tractors of 28 miljoen dollar. a De rechtse, linkse en neutralis- tische prinselijke Laotiaanse lei ders die in Zürich bijeengekomen zijn, zijn het er over eens gewor den dat alle drie hun afvaardigin gen de veertienmogendheden-con- ferentie in Genève zullen bijwonen totdat 'een enkele Laotiaanse dele gatie is gevormd, 'aldus is officieel meegedeeld. Men heeft zaterdagavond in San Francisco het lijk gevonden van de miljonair George Vanderbilt de derde. Vanderbilt was kennelijk van de tiende verdieping van het hotel Mark Hopkins, waar hij ver bleef, naar beneden gevallen. DEN HAAG. Medio juli zal een aantal Nederlandse militairen naar Kongo vertrekken. Het zijn. de lui- tenanl-koloncl-arts J. P. Ofner en enige onderofficieren van de ge neeskundigs afdelingen van mari ne en landmacht. STAD EN PROVINCIE ZIERIKZEE Geslaagde tweedaagse iels „De Vriendenschaar" De leisvereniging „Vrienden schaar beleefde vorige week weer veel genosgen aan een twedaagse reis, die de delnemers de eerste dag bracht naar Scheveningen voor bezichtiging van de nieuwe pier. De tocht ging via Schiedam en Hoek van Holland. Vanaf Sche veningen maakte men vervolgens sen uitgebreide rondrit, nl. over Den Haag, Wassenaar, Lisse, Hil- legom, Bloemendaal, Velsertunnel naar IJmuiden en vervolgens over Alkmaar en Purmerend naar Am sterdam, waar een diner in hotel Estheréa" zich uitstekend liet smaken en waar ook de nacht werd doorgebracht, 's Avonds be zocht men „My Fair Lady" in Car ré, met o.a. Johan Kaart en Wim Sonneveld, waarbij men zich op uitstekende wijze amuseerde. De volgende dag ging het aan oP Hil versum en via Utrecht (diner), Zaltbommel, 's-Hertogenbosch, Til burg, Oosterhout en Breda naar Steenbergen. Na in ds laatste hal teplaats nog de inwendige mens te hebben versterkt, arriveerde men omstreeks 11 uur behouden te Zie rikzee, zeer voldaan over een ge slaagde reis, die werd uitgevoerd door de R.TM., chauffeur de heer C. Quist. BRUINISSE Het „beusje" verplaatst Het schuilhokje voor de schip pers te Bruinisse, dat indertijd op de kistdam werd geplaatst en later op de dijk van de reparatiehaven, is thans definitief verplaatst naar de noordzijde van de nieuwe vis sershaven. Niet alle oude schippers zijn met de verplaatsing van het „beusje" tevreden, maar het is de bedoeling dat er nog een ander „beusje" komt zuidwestelijk van de haven, bij de loswal voor de bin nenschepen. Reisclub maakte mooie trip Vrijdag 23 juni heeft de reisclub „Ons Genoegen" haar jaarlijkse reisje gemaakt, ditmaal met Zuid Limburg als doel. 's Morgens 6 uur werd van Anna Jacobapolder vertrokken en maakte men een prachtige rit door het Brabantse land. Deze rit werd onderbroken te Maarheeze, waar koffie werd gedronken. Na de Peel kwam het noord- en midden Limburgse land schap tot Maastricht, waar een welverzorgd diner de deelnemers wachtte. Nadat men dit alle eer had aangedaan, ging men met een goed gevulde maag, weer de bus in, om vervolgens de streek te doorkruisen, die om zijn steile hel lingen en zijn prachtige vergezich ten op de toppen der heuvels ook wel „Klein Zwitserland" wordt genoemd. Men bezocht het „Vier Landenpunt" en via Heerlen aan vaardde men de terugtocht. Na des avonds laat weer door veerman Maas op ons eiland te zijn gebracht, kon het reisgezelschap terugzien op een geslaagde en prachtige dag. Met frisse moed gaat men weer sparen voor het volgend jaar. BRUINISSE De heer M. E. Jumeyet, post bode te Bruinisse, werd dezer da gen met terugwerkende kracht, be vorderd tot besteller le klas. Gemeentepersoneel zag Deltawerken Het gemeentepersoneel van Brui. nisse maakte donderdag, op uitno diging van de ondernemer de heer L. Visser uit Stellendam, een prachtig tochtje met de rondvaart boot „Lodewijk" over de Grevs- lingen, langs de werken op de Krammerplaat. Gevangen oesterbroed Deze week begint weer het uit- I zaaien van schelpen en het uitzet-1 ten van dakpannen voor het op- j vangen van oesterbroed. Behalve op de traditionele plaatsen op de Yersekse Bank worden dit jaar schelpen gezaaid ook in de Gre- velingen langs de oever van Goe- ree-Overflakkee. Dit gebeurde ook vorige jaren op bescheiden schaal De uitkomsten wettigen een uit breiding van deze schelpencultuur en daarom wordt deze uitbreiding dan ook prompt ter hand genomen. OUWERKERK Pootaal in de kreken Op vrijdag 23 juni is door de H.S.V. „Oosterschelde" wederom 950 pond pootaal in de kreken van Ouwerkerk uitgezet. NOORDGOUWE De heer G. Schraver Wz., werk zaam bij de firma Akkerdaas te Noordgouwe, thans in militaire dienst, behaalde het diploma hulp monteur (vakdiploma), uitgereikt door de V.A M. (Vereniging Auto- en Motorreparateurs). Geen blijde gebeurtenis in België BRUSSEL, 25-6. In tegenstelling tot wat mocht worden gehoopt, kan in de nabije toekomst geen blijde gebeurtenis aan het koninklijk hof worden verwacht", zo heeft de op perhofmaarschalk van het Belgi sche hof zondagavond meegedeeld. „De gezondheidstoestand van ko ningin Fabiola geeft geen enkele reden tot ongerustheid. Hare Ma jesteit zal over enkele dagen ge heel hersteld zijn", aldus het com muniqué. Met grote teleurstelling is dit volkomen onverwachte bericht ont vangen in België, waar algemeen gehoopt was op de geboorte van een troonopvolger. Verwachting tot dinsdagavond: KOELER Vooral vanavond en vannacht half tot zwaar bewolkt met enkele re gen- of onweersbuien; matige tot vrij krachtige wind tussen zuid west en noordwest; koeler. 27 juni. Zon op 4.22, onder 21.03. Maan op 16.09, onder 4.19. Volle maan: 28 juni te 13.38. Hoogwaterstanden ZIERIKZEE: 27 juni 2.07 v.m. 14.45 n.m. BROUWERSHAVEN: 27 juni 1.37 v.m. 14.04 n.m. Springtij: 30 juni. HET WEEKOVERZICHT DE BILT, 26-6. Het K.N.M.I. deelt mede: Een onweersstoring boven Frankrijk en een storing bo ven de Britse eilanden bepalen thans het weersverloop in ons land. De onweersbuien in Frankrijk drongen vannacht door tot de om geving van Parijs maar tegen de ochtend nam de onweersactiviteit weer af. Vanmiddag zullen opnieuw onweersbuien ontstaan, die ook ons land zullen binnendrijven. De sto ring boven de Britse eilanden vormt een centrum boven de Noordzee. De koelere lucht aan de achterkant van deze storing zal morgen ons land binnenstromen, hetgeen enkele buien en een da ling van tempratuur tot gevolg zal hebben. ZON BEZORGDE VELEN EEN PIJNLIJKE HUID Zomerweer had grote toeloop tot gevolg naar Westhoekstranden WESTENSCHOTJWEN, 24-6. Het goede en vooral op zondag warme weer heeft het afgelopen weekend een massale toeloop tot gevolg ge had naar de stranden in de West hoek. Het was reeds zaterdagmiddag te zien dat het druk zou worden. Het gunstige weerbericht deed zeer velen het besluit nemen naar de Westhoek van Schouwen te gaan. Daardoor liepen velen in de loop van zaterdagmiddag en -avond nog naar onderdak te zoeken, wat ech ter nog ruimschoots aanwezig was. Zondag tegen de middag was het bij hoog water reeds erg druk doch de namiddag spande de kroon. De parkeerplaatsen waren zeer goed voorzien van wagens en vooral van bromfietsen, Het is wel opmerke lijk dat dit weekend zoveel brom mers rondreden. Met het topsei- zoen over enkele weken, zal dit nog wel erger worden. Af en toe dreef zondag een mistbank het land binnen, die later snel oploste. Dit bracht even een afkoeling ten gevolge, doch het bevorderde het verbranden zeer, waardoor velen de gevolgen hiervan pijnlijk heb ben moeten ervaren. Verder viel op dat er zo weinig gewerphengeld werd. Het is de ge hele week al mis met de vangsten. Zelfs de vaklui, in de personen van vissers uit Colijnsplaat, bleven de ze week een dag thuis, omdat het water zo enorm helder was en er dan niets gevangen wordt. Dankzij het fraaie zomerweer be leefde de Westhoek zijn eerste drukke weekend-dagen Scheepvaart bericht en Acmaea (t.), 23-6 van Gibraltar naar Port Said. Alchiba, 24-6 van Suezkanaal naar Djeddah. Crania, pass. 23-6 Aden naar Bom bay. Esso Nederland (t.), 24-6 van Rot terdam naar Aruba. Japara, 25-6 te Rotterdam. Koratia (t.), 26-6 te Aruba. Tegelberg, 22-6 van Montevideo. MARKTBERICHTEN ROTTERDAM, 26-6. Aangevoerd 1840 stuks vee, t.w.: 1160 vette koeien en ossen en 680 varkens. Prijzen per kg: vette koeien en ossen f 3,20-3,45, f 2,80-3,15, f 2.60- 2,75, varkens (levend gew.) f 1,89- 1,85-1,82. Vette koeien en ossen: aanvoer groter; handel traag; prijzen iets gedrukt, prima's boven notering. Varkens: aanvoer kleiner; handel vlug; prijzen hoger, slachtzeugen f 1,60-1,65, zware varkens f 1,78- 1,80, prima vleesvarkens boven no tering. Sportieve jeugd presenteerde zich aan talrijk publiek ZIERIKZEE, 24-6. De gymnas tiekvereniging „Rust Roest" heeft het zaterdagavond weer eens ge probeerd met een openluchtuitvoc- ring. De vereniging boekte een fraai sportief succes, want het ge- bodene stond op verantwoord peil, de publieke belangstelling was op vallend groot en het weer was „uit gezocht", om maar een woord te gebruiken. Gymnastiek als kijkspel blijkt het bij velen te doen en misschien is het wel een vingerwijzing in de richting, die het met „openbare manifestaties" in de toekomst gaan moet. Wij achten het n.l. lang niet zeker, dat een vereniging als de onderhavige - gezien de ervaringen van de laatste jaren - by een zaal uitvoering een even grote belang stelling trekken zou. De uitvoering werd ingeleid met een enkel woord van de voorzitter, de heer P. J. van der Doe, waarna onmiddellijk daarop de tegels van het Havenplein goed waren voor een pittige vrije oefening, gebracht door meiejes cn dames. De klein tjes vertederden het publiek met echte kleutergymnastiek, waarbij de wil het goed te doen en de prille argeloosheid hand In hand bleken te gaan. Intussen waren bij de pro grammering de toestellen niet ver geten. Geduldig wachtten jong en „oud" (maar wat is oud als men aan gymnatsiek doet?!) in de Beurs op hun beurt. Een aantrekkelijk sportief gezelschap „Rust Roest"- ers - velen reeds gebruind door de zon - hield zich hier op en volgde de prestaties van de medeleden op het plein, overstrooid met geva rieerde luidsprekerklanken. Anjerdans De brug, de evenwichtsbalk en de springkast gaven de verschillen de groepen gelegenheid getuigenis af te leggen van hun kunnen. In de afwisseling met vrije oefenin gen en vlotte - vaak komische - grondgymnastiek bleef de publieke aandacht geboeid. In deze avond uren was Zierikzee trouwens op zijn mooist. Laat licht streek langs de oude gevels en de flambouwen begonnen - naarmate het donker- derd werd - helderder hun licht te verspreiden. Het programma voor de pauze werd besloten met een Anjerdans, als inleiding op een even nadien te houden collecte ten bate van' het Anjerfonds, die door burgemeester mr. F. Th. Dqck- meester met een enkel woord werd aanbevolen. De Anjerdans impliceerde een kleurig lintenspel, gebracht door charmante jonge meisjes, rond oen paal gekroond met een in -oranje bol gevatte fraaie ruiker anjers. Geslaagd slot Ds burgemeester schetste de wordingsgeschiedenis van het An jerfonds (in de oorlog ondersteu ningsfonds voor intensivering van de krijgsinspannig) en de evolutie van het fonds na de oorlog, toen het een bestemming kreeg voor wetenschappelijke en culturele doeleinden. Mr. Dijckmeester wees op de tweeërlei extra redenen, die aanleiding geven het fonds mild te gedenken, tw. de komende 50ste jaardag van Prins Bernhard en het feit dat een stadgenoot de zilveren anjer in ontvangst heeft mogen nemen. Het programma na de pauze werd geheel door de oudere leden uitgevoerd. Tevoren hadden zij reeds hun kunnen laten zien aan hoogrek en brug, waarbij valt op te merken dat de „oudste garde" de spieren nog opvallend soepel heeft weten te houden. Na een brugoefening door de dames en heren, volgde als slotnummer „Fantasie", een geslaagde dans. uit gevoerd door de dames, stuk voor stuk gekleed in een „droom van een toilet". De voorzitter eindigde met een „tot weerziens" aan hel publiek. De Anjercollete bracht f 112,31 op.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1961 | | pagina 2