Vlasserij verschafte Dreischor geslachtenlang arbeid en loon Charmant bruin „Joyeuse entree" slot van geslaagd en pittig jaarlijks wandelfestijn LOOPFEEST "Werkloosheid kwam 's winters bijna niet voor ZIERIKZEE. Ten overstaan van nota ris P. Heerlng wer den - gelijk gemeld - vorige week de gebouwen en instal laties geveild van de Coop. Vlaszwlngel- turbine „Dreischor U.A.", waardoor een eind is gekomen aan een teelt en bedrijf dnt geslachten lang arbeid en brood heeft verschaft aan zeer velen voor een goed deel klein- landbouwers die dit „vlassers-dorp bU j! uitnemendheid" be volken. Verschillende oor zaken waren aan te voeren voor het ver loren gaan van deze bijzondere teelt, als dure aankoop van het produkt, dum ping op de wereld markt, hogere en stabielere Inkomsten by de herverkave- lingswerken na de ramp van 1953. Een groot deel van het jaar ver schafte de bewerking van het vlas arbeid, ook aan vrouwen en meis jes, zodat werkloosheid in de win ter bijna niet voorkwam, want juist in de koude wintermaanden kreun den de braakmachines en snorden de zwingelmolens in de kooien. Het was harde arbeid en in het begin dezer eeuw kwamen er strengere maatregelen van de overheid, voor al met het oog op de gezondheid der werkneemsters waarbij de vrouwelijke krachten bij de me chanische bewerking werden te ruggedrongen. Alleen bij het plukken, repelen, booten, spreeën (spreiden) werden vrouwelijke krachten aangewend en gewaardeerd. Het „zinken" in de poldersloten ter bevordering van het rottingsproces (de vezel zit niet in, maar rond de vlassten gel) gaf in de maand augustus een onaangename lucht, zodat naar middelen werd gezocht deze be werking buiten de gemeente te houden. Zo werd onder Schudde- beurs een warmwaterrotery opge richt, die enige jaren heeft ge Een plaatje uit de oude doos toen de bewerking van het vlas nog een groot deel van het jaar arbeid verschafte, ook aan vrouwen en meisjes. De foto geeft een goede indruk van hoe het in die dagen toeging bij het repelen en boöten in Dreischor, waar de vlasserij nu wel definitief tot het verleden behoort. werkt, maar welk fabriekje al ge ruime tijd buiten werking is ge steld. Ryke visbuit De vlasteelt en dito bewerking, die zovele nijvere handen volop werk gaven, is uit het dorp ver dwenen, wat men betreuren kan, maar het is een voldongen feit. Namijmerend over hetgeen ver dween, denken we aan het uitlaten van het vleze vlaswater in begin september wat voor de jeugd en ook ouderen een bijzondere visdag opleverde??? De gele vuile stroom uit de poldersloten stortte zich in het zeewater tot grote schrik van de vissen die aan de oppervlakte naar adem kwamen snakken, wat voor velen het einde betekende, want de jeugd stond met mes en vork klaar de botjes, schollen, geë- pen en paling in de geïmproviseer de viszak te bergen. Een ander aspect van de vlas bewerking was het heel lang voortbestaan van de nachtwacht met het oog op het niet denkbeel dig brandgevaar dat veroorzaakt kon worden doordat de vuur haard - het stoken van vlasafval onder het te roosteren product - niet altijd voldoende gedoofd werd en bij opstekende wind vonken verspreidde, zodat in de loop der jaren menig vlasschuur tje of „domp" uit- of afbrandde. Drie brave kleppermannen heb ben we gekend die des nachts waakten over de veiligheid van have en goed der inwoners. De oudste dezer braven uit onze jeugd spande als klepperman de kroon door zijn enigszins somber en melancholisch geluid en het bespelen van zijn attribuut bij zijn galmend afroepen van de uren door de stille winternacht. M. J. K. STAD EN PROVINCIE BROUWERSHAVEN Bijeenkomst Plattelandsvrouwen Voor de afdeling Brouwershaven van d3 Ned. Bond van Plattelands vrouwen spreekt dinsdagavond 20 juni de provinciaal secretaresse mej. A. v. d. Leeden over het Bomdswerk. Deze avond zullen ook de handwerken die deze winter zijn gemaakt tentoongesteld wor den. Uitstapje Hervormde Vrouwenvereniging De Hervormde vrouwenvereni ging I S.L.O K. te Brouwershaven maakte dezer dagen weer haar jaarlijks uitstapje. Des morgens vertrok het gez-clschap reeds om 6 uur, om via Zijpe en het Brabantse land de koffie te nuttigen in Tete- ringen. Over de nieuwe Merwede- brug ging het naar Woudrichem waarna bezichtiging volgde van het slot Loevestein De middagmaaltijd werd gebruikt in Hilversum, ter wijl tevens een bezoek werd ge bracht aan de A.V.R.O.-studio Het onontbeerlijke „winkelen" vond plaats in Utrecht. De terugtocht werd aanvaard via Brabant om des avonds 10 uur weer voldaan over de zeer geslaagde reis in Brouw terug te keren. Reisje kleuterschool Begunstigd door zeer fraai zo merweer maakten de kinderen der gem. kleuterschool donderdagmid dag hun schoolreisje. In een n?gen- tal fraai versierde auto's ging de tocht eerst naar Zierikzee, waar naar hartelust in de speeltuin ter plaatse werd gespeeld. Via Seroos- kerke ging het de Westhoek in, waar een bezoek werd gebracht aan de domeinen en speeltuin. Des avonds werd d3 maaltijd genuttigd m de speeltuin te Renesse, waarna het weer op huis aan ging Aan de rand der gemeente wachtten vele ouders en de muziekvereniging Apollo", di3 de kleintjes feestelijk inhaalden. Na wat marsmuziek in de tent, waarbij de kinderen vro lijk dansten, sprak de voorzitter der oudercommissie, de heer Drij- gers een dankwoord tot d3 autobe zitters, die zo welwillend waren geweest om deze middag met de kinderen te rijden. Tevens betrok hij in zijn toespraak d3 midden standers, die zorgden voor. de no dige snoeperij en de muziekvereni ging „Apollo". Alle leden van het corps ontvingen uit handen van ^en tweetal kleuters een fraaie, door de kinderen zelf vervaardigde dankbetuiging. ZONNEMA1RB Excursie Landbouwvereniging „Ceres" De jaarlijkse excursie van de landbouwvereniging „Ceres" vond dinsdag plaats en bracht de deel nemers ditmaal naar west Zeeuws- Vlaanderen Het bezoek gold de be kende kunstmestfabriek te Terneu. zen waar een zeer interessante rondleiding werd gemaakt, waarbij men wel tot de conclusie kwam dat ?r nog volop kunstmest is om ge zaaid te worden. Voor de leerzame rondleiding bracht de voorzitter, de heer Joh. v. d. Bijl, de directie har telijk dank Via Perkpolder werd de reis hierna voortgezet naar Goes waar de maaltijd werd gebruikt. Omstteeks 9 uur 's avonds arri veerde men weer te Zonnemaire. OOSTERLAND Vondst uit de rampdagen Bij werkzaamheden op het land vond de heer C. Otte Mz. alhier een portemonneetje dat enige zil veren munten bevatte, in hoofd zaak kwartjes en dubbeltjes, onge twijfeld nog een herinnering aan de rampdagen van 1953. Het is wel opmerkelijk dat thans na ruim acht jaar pas dit geld wordt gevonden. Aan wie het heeft toebehoord is niet bekend. Behalve de munten, die door het lang verblijf in de grond vuil waren geworden, be vonden zich in de povtemonnaie ook nog een dopje van een lucht- bandje van een kruiwagenwiel. Dit wijst op het feit, dat de eige naar in het bezit was van een krui wagen met luchtband. Hervormde vrouwen uit Scheveningen op bezoek Een veertigtal dames, leden van een Nederlandse Hervormde Vrou wenvereniging te Scheveningen, hoopt op dinsdag 20 juni aanstaan de de gast te zijn van de Christe lijke Vrouwenvereniging „Martha" alhier. Reeds geruime tijd hadden ze de wens te kennen gegeven een bezoek te brengen aan Oosterland mede door het feit dat onze dorps genoot de heer M. H. Boogert als vicaris werkzaam is in de Neder landse Hervormde Gemeente te Scheveningen. Het plan bestaat al le bezienswaardigheden in het dorp in ogenschouw te nemen. Indien de tijd het toelaat zal ook nog een bezoek aan Zierikzee worden ge bracht. In de middag zal de maal tijd worden genuttigd in het Chris telijk Verenigingsgebouw. Ingezonden mededeling veilig fsgen zonverbranding Plgmadcrm. Tuba 2.95 - Fl. 7.50 en 2.95 UITBREIDING PENSIONRUIMTE Burgemeester Jhr. Röell opende nieuwe pension-restaurant „Zeelust" Eetzaal biedt plaats aan veertig personen BURGH, 15-6. Het in de onmid- delijke nabijheid van de duin trap gelegen hotel „Zeelust" - in de oorlog gesloopt - heeft een opvol ger gekregen in de vorm van een ongeveer twintig meter verder ge plaatst café-pension-restaurant, dat opnieuw de naam „Zeelust" kreeg. Het nieuwe „Zeelust" is iets klei ner dan het oorspronkelijke, maar zal spoedig in een grote behoefte biyken te voorzien. Het pension is tot stand gekomen door verbouwing van het zomer huis van dr. M. C. J. Pilaar, die de woning verkocht aan de huidige eigenaar, de heer W. J. Flohil. Het grootste gedeelte van het gebouw wordt in beslag genomen door een grote eetzaal, plaats biedend aan veertig personen. In de zaal is een fraai uitgevoerde bar ingebouwd. In de moderne keuken is een grote - door propaangas verhitte - kachel opgesteld, een koelkast en e?n keu kenmachine, zodat goed verzorgde maaltijden verzekerd zijn. Een stijlvolle hall, met toiletten en te lefooncel completeren het parterre gedeelte. Op de bovenverdieping staan tien bedden in keurig afgewerkte, van warm en koud stromend water voorziene, kamers gereed Elke ka mer heeft een groot balkon. Aan de voorzijde van het pension is een ruim tegelplateau aange bracht, voorzien van kleurige stoeltjes en tafeltjes. Aan weerszij den van het gebouw bevinden zich ruime parkeerterreinen. Van de eetzaal dient nog genoemd de zorg vuldig afgewerkte lambrizering, waarvan een deel in goudkleur is uitgevoerd, zogenaamde balkwier. Het pension-bedrijf is reeds voor het gehele seizoen volgeboekt. De officiële opening Donderdag werd het officieel ge opend. De heer W. J. Flohil ver welkomde burgemeester jhr. R. J. H. Q. Roell. wethouder P- Vis, tal rijke genodigden, vrienden en fa- milie. De burgemeester merkte op in de afgelopen maanden vele mid denstandszaken te hebben geopend maar geen Horeca-bedrijf als het onderhavige. Het kwam spreker gewenst voor, dat er dergelijke be drijven bijkomen, gelet op het overstelpende bezoek, dat de west hoek in de toekomst te wachten staat. Namens het gemeentebestuur van Wcsterschouwen bood hij zijn gelukwensen aan en haalde nog herinneringen op aan het oude „Zeelust", een somber gebouw. Hij hoopte dat de ontwikkeling van de nieuwe zaak even zonnig zal zijn als de openingsdag. Mej. J. Flohil, dochter van de eigenaar, overhan digde hierna op een sierblad de sleutel van „Zeelust", waarna de burgemeester de nieuwe zaak open de met het ontsluiten van de deur. De heer J. D. van Nieuwenhuize sprak namens V.V.V. en bood een ets aan. De zaal was gesierd met talrijke bloemstukken. De verbouwing werd uitgevoerd door de aannemer J. Bijkerk te Burgh en A. M. Cooman9 te Haam stede (schilderwerk). Elektriciteit en sanitair werd door de eigenaar zelf aangelegd en aangebracht. Prins Bernhard bij gouden feest A.K.U. ARNHEM, 15-6. De A.K.U. heeft het gouden feest gevierd en de sen satie vormde de komst van prins Bernhard, die per helikopter op de Sonsbeekweide arriveerde. Duizen den zagen hoe majoor-vlieger Luk- klen de Alouette-straalhelikopter aan de grond zette, die behalve de prins ook de minister van Econo mische Zaken, drs. De Pous, naar Arnhem had gebracht. De prins kwam van Schevenin gen, waar hij een wolcongres en een lunch-bijeenkomst van de Ang- lo-Dutch Trade Council had bijge woond. KERKNIEUWS Chr. Ger. Kerk Tweetal te Haamstede-Kerkwer- ve: A. W Drechsler, Vlissingen; en D. van Wilsum, Dedemsvaart. Scbeepvaartbericbten Acmaea (t.), 15-6 van Rotterdam naar Curasao. Alchiba. pass. 15-6 Gibraltar naar Beirouth. Ceres. 15-6 van Tocopila naar Arica. Sarangan, pass. 15-6 Galita's naar Lissabon. Door vrienden is meegedeeld, dat de toestand van de Franse zan geres Edith Piaf duidelijk vooruit gaat. Zij heeft vorige week een spoedoperatie ondergaan. UTRECHT. Dc dlrcktic van de Nederlandse Spoorwegen en dc personeelsraad hebben overeen stemming bereikt over een herzie ning en uitbreiding van de secun daire arbeidsvoorwaarden van liet spoorwegpersoneel. ZIERIKZEE IN AVONDVIERDAAGSESFEER De zestiende in successie verliep smetteloos ZIERIKZEE, 15-6. Dat de inwo ners van Zierikzee en vele anderen van Schouwen-Duiveland medele ven met de „Zierikzeese Avond vierdaagse", bleek donderdagavond weer eens ovcrduidelyk toen de wandelaars vanuit de Blokweg, voorafgegaan door „Kunst en Eer" hun intocht deden binnen de wal len, want ook nu was de belang stelling in Blokweg en de straten waar de lange, fleurige stoet door trok, groot. Deze laaatste avond werkten de weersomstandigheden, evenals de derde avond, er volop aan mede om de tippelaars van een mooie en prettige wandeling te doen ge nieten, al hebben verschillenden zweetdruppels moeten laten. De stemming was onderweg uitste kend, mede door dat het aantal brommers en fietsen op de wegen ook nu niet hinderiyk groot was. De groten wandelden door de Zandweg over Kerkwerve, waar zij ook al flinke belangstelling geno ten en reeds de eerste bloemen werden uitgereikt, richting Noord- gouwe over de Schouwse dijk naar Schuddebeurs, waar de VéGé-stand weer present was, die groot en klein tracteerde op een pennywafel en een fles limonade. Ook hier was de publieke belangstelling groot, vooral ook door de aanwezigheid van de geluidswagen, die vrolijke muziek liet horen. De acht kilometer lopertjes, die over de Leverdijk naar Schudder beurs wandelden, waren al eerder getracteerd op een ijsje, geschon ken door de Koninklijke Zeelandia N.V. en hadden daarbij tevens hun kruisje, kroontje, cijfertje of me daille in ontvangst genomen. Gezamenlijk ging het van Schuddebeurs naar de Lange Blokweg, waar de stoet werd opgesteld en waar de signaal afdelingen van de gymnastiek verenigingen werden ingelast en verschillende andere groe pen die allen de clubvlaggen meevoerden. Vanzelfsprekend ontbraken ook de trommels van „D.T.M." niet. Hier werden ook nog veel bloe men uitgereikt, wat overigens ver der op de route nog meermalen plaats -vond. Een aardlge en ook gewaardeerde attentie was het uit steken van de nationale driekleur door vle bewoners vay de Korte Nobelstraat. Toen de deelnemers aan de 15 km. tochten zich in „Concordia" hadden verzameld werden zij toe gesproken door de voorzitter van het organisatie-comité, de heer J. G L. de Bie ,die er zijn grote vol doening over uitsprak dat deze 16e Avondvierdaagse op zo prettige wijze en in zo'n goede sfeer was verlopen, wat alle narigheden van het vorige Jaar - waaraan overi gens niet alle deelnemers debet waren had doen vergeten. Spr. wees er in dit verband op wat goe de samenwereking tussen organisa toren en delnemers vermag en hoopte dat deze in de toekomst ge handhaafd mag blijven. Hij meen de verder wel te mogen constate ren dat ondanks de minder gunsti ge weersomstandigheden de twe3 eerste avonden allen het best naar hun zin hadden gehad. Woorden van dank Hij dankte vervolgens allen die aan het welslagen van deze vier daagse hadden medegewerkt, nl. de pers, „Kunst en Eer", de autobezit ters, die hun wagen voor de con trole beschikbaar stelden, de leden van de Rode Kruiscolonne voor de voetverzorging en de firma's die tractaties schonken, nl. de fa. M. C. Papeveld, de Vivo, Kon. Zeelan dia en speciaal ook de VéGé, welke laatste alle avonden aanwezig was en op werkelijk royale wijze groot en klein tracteerde. Ook zijn mede- comitéleden bracht hij dank voor het gepresteerde. Vervolgens wer den de ond3rscheidingen uitgereikt, eerst aan de groepen en vervolgens aan de individuelen. Hierbij bleek dat mej. J P. Verhage en dr. J. C. Röhner beiden uit Zierikzee voor de 15e maal hadden deelgenomen, wat hun een extra woor^ van hulde en een extra-onderscheiding oplever de. Mevr. Schot-Meerdink en de heer J. Stoutjesdijk waren ook al voor resp. de 12e en de 13e maal van de partij en diverse anderen voor de 103 maal. Als groep namen deel de G.V's „Olympia" en „Rust Roest" uit Zierikzee (zowel 15 als 8 km.), de S.V. „W.I.K." uit Kerk werve (15 km C.J.V. uit Zierikzee (15 en 8 km), „Vlijtige Handen" uit Zierikz3e (8 km.), D.TM. uit Zierikzee (8 km.), de Welpen van de Mr. Bakkergroep en de kabou ters van de Hézojékagroep uit Zie rikzee (8 km.) en - last but not bast - een dapper groepje scholie- rfen ol.v. Matthijs Poldermans uit Zierikzee (15 km.). De deelnemers kwamen uit bijna alle gemeenten van Schouwen-Duiveland, terwijl een LMdse student de rest van Ne- derlnad vertegenwoordigde. Weinig uitvallers Het aantal uitvallers was ditmaal weer niet groot en zal hoogstens 10 hebben bedragen Wel waren er de laatste avond nog blaren te ver_ zorgen, maar toch niet ve3l hoewel voor verschillenden de laatste loodjes zwaar wogen, wat hun wel licht de verzuchting zal hebben doen slaken: „Gelukkig dat het ge beurd is". Maar genoten hebben allen en zo kounnen zij zich weer voorbereiden op de volgende eilan- öelijke wandeltochten en zelfs en kelen op de grote Vierdaagse te Nijmegen. BURGERLIJKE STAND Zierikzee Geboren. 8 juni: Jobina Ma ria, d. van Thomas Verburg en Danie Catolijna Ganzeman, wonen de te Brouwershaven; 10 juni AdrL aantje, d. van Johan van Dreven en Geertruida Christina Folmer; 10 juni: Henricus Arnoldus, z. van Jo hannes Cornelis Dalebout en Wil- helmina Johanna Bouwman; 13 juni: Adriana Maria Jacoba, d. van Adriaan Cornelis Kwaak en Adri ana Hendrika van der Werf, wo nende te Duiveland; 13 juni: Fran- cina Kornelia, d. van Willem Pieter Johannes Maijs en Jannetje Corne lia Langeveld; 15 juni: Cornelis, z. van Cornelis van der Wekken en Cornelia Otte. Gehuwd. Leendert van der Wekken, 24 j. en Martina de Mun- nik, 23 j.; Jan Adriaan van Beve- ren, 18 j. en Catharina Pieternella Scheffers, 18 j.; Gerrit Jan Hutten, 27 j., wonende te Assen en Pieter nella Helena Viergever, 20 j. Overleden. Gerardus Henri cus Franciscus van Laar, 82 j., we- duwn. van Pieternella Johanna Fondse, wonende te Brouwersha ven; Wilhclmina Everdina Holtus, 81 j., weduwe van Marinus van der Werven. STAD EN PROVINCIE ZIERIKZEE Kon. Harmonie bracht serenade Donderdagavond, wachtend op de komst van de Avondvierdaagse deelnemers, nam de Kon. Harmonie „Kunst en Eer" de gelegenheid te baat een serenade te brengen bij het Roode Kruis-personeel, een geste die door personeel en patiën ten zeer werd gewaardeerd. Verwachting tot zaterdagavond: Meer winil Op de meeste plaatsen droog weer met in het zuidoosten van het land zonnige perioden, elders half tot zwaar bewolkt; ongeveer dezelfde temperaturen als vandaag; matige tot krachtige zuidwestelijke wind. 17 juni. Zon op 4.19, onder 21.02. Maan op 8.29, onder 23.36. 18 juni. Zon op 4.19, onder 21.03. Maan op 9.30, onder 19 juni. Zon op 4.19, onder 21.03. Maan op 10.33, onder 0.03. Eerste kwartier: 21 juni te 10.02. Hoogwaters tanrlen ZIERIKZEE: 17 juni 5.58 v.m. 17.59 n.m. 18 juni 6.32 v.m. 18.38 n.m. 19 juni 7.11 v.m. 19.15 n.m. BROUWERSHAVEN: 17 juni 5.22 v.m. 17.43 n.m. 18 juni 5.58 v.m. 18.24 n.m. 19 juni 6.38 v.m. 19.03 n.m. Doodtij: 23 juni. HET WEEROVERZICHT DE BILT, 16-6. Het KNMI. deelt mede: Het hogedrukgebied, dat gisteren zonnig weer bracht, is naar Duitsland getrokken en het vormt nu een uitloper van het langgerekte hogedrukgebied met centrum nabij de Azoren. Door deze ontwikkeling komt ons land gelei delijk weer binnen de invloeds sfeer van oceaandepressies. Wolkenvelden van een oude oce aandepressie dreven vannacht het land binnen. Een nieuwe zóne met bewolking nadert over de Britse eilanden maar ook uit deze bewol king zal morgen nog weinig of geen regen vallen. De wind neemt toe uit zuidelijke richtingen, waarbij lucht wordt aangevoerd met ongeveer dezelfde temperaturen als vandaag. Grandioos vrienden, dat loopfeest, met als slot de daverende, opwin dende en spanningsvolle „joyeuse entree" in Zierikzee, dat in (som mige) straten juist nog te veel kin derhoofden heeft om tot de laatste meter het aan de voetjes „happy" te kunnen houden. Honderden lo pers intussen, maar nog altijd dui zenden kijkers. Dat is formidabel gezellig, maar al deze vriendelijke, lachende en juichende burgers en burgeressen hebben toch ook alle maal kuierlatten onder het lichaam en wat zou het feestelijk zijn en sportief als die ook allemaal de slingers door het wijde land van Schouwen-Duiveland meeliepen. We bedoelen echt ook de huisvrou wen, die dan vier avonden de naai- mand eens naaimand lieten en de automobilisten, die liet staalpaard eens vier avonden staalpaard lie ten. Zij zouden met alle andere tippelaars en tippelaarsters het groen van een nieuw eiland echt ontdekken. Want rvat hebben de deelnemers een groen gezien. Hard groen en zacht groen, met daartus sen allerlei subtiele schakeringen, die men alleen maar na lang men gen op een palet zou kunnen krij gen, of mogelijk dan nog niet. En veel meer was er nog<je lang zaam stervende avond, met aan de horizon het dovend zonnelicht, de vogels soms zo maar wat kwinke- leerzot of anders opgeschrikt om dat ergens in het veld de eitjes liggen verstopt. En aan andere vreugden geen gebrek. Lopen en praten over de goede dingen en de rare dingen in de wereld, over de ditjes en datjes van het vreemde leven. Moe dc benen strekken bij de verzorgings- posten, aan een rietje lebberen en even later, kijken naar de mensen. Zeg geen kwaad van de mensen. Ze waren allemaal vriendelijk. Ze wuifden en ze riepen wat na en zeiden wat tegen elkaar. Ze koch ten. een bloemetje en stonden daar langs de kant van de weg, allemaal content, allemaal lachend en inne mend. Ma's waren trots op pa's en pa's waren trots op ma's en de kin. deren, die het er goed hadden af gebracht. Blozende meisjes druk ten hun uitverkoren boys een bou quet je in de hand, want het was een opgelegde kans te laten zien, dal ze stiekum een beetje verliefd waren. Verder trok de slang door de poort, door de stad. Dreunend rumoerden de trommen in dc ver te, flarden muziek woeien over. Dc trommelaars borst vooruit, lieten de slokken roffelend dansen, dc meisjes pittig en xoat coquet, gi ebelend en geslobcrtruld stapten alsof cr gclrf viel te verdienen. Vlaggen in de straat, platgedrukte neusjes tegen de ramen, een dei nende zee van bloemen, opgesto ken handen, lachende gezichten cn tenslotte het daverend „hoera" in de zaaldat ivas weer allemaal de Avondvierdaagse. Grandioos vrienden, dat loopfeest! EILANDMAN.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1961 | | pagina 2