Uw geld terug als u MATADOR niet zachter vindt dan gewone shag! IVHIHflIK S soon a Niemeyer HIER IS UW GARANTIE fdlIIIIIIkU' VAAR EN VLIEG MET DE MARINE LUCHTVAART. DIENST! SUCCESJES Varen èn vliegen De wereld zien Een toekomst bouwen Dat is het ideaal van iede re jonge kerel die wars is van een sleurbestaan, die méé wil gaan met zijn tijd! Bij de Marine luchtvaart dienst hoeft dit Ideaal geen verre „droom" te blijven. Want de Marine van vandaag vóórt niet alleen, zij vliegt óók! Het vliegkampschip, Hr. Ms. Karei Doorman, is op alle zeeën thuis, zijn vliegtui gen verkennen het lucht ruim overal. En Uw toekomst? De Ko ninklijke Marine staat er borg voor dat U ruim ver dient*, dat U eerlijke pro motiekansen maakt, dat Uw vakantieregeling en sociale voorzieningen tot- de allerbeste, behoren. Mat ULO-B of 3-j. HBS kunt U zioh opgeven voor een willekeurig dienstvak der Koninklijke Marine met de mogelijkheid in aanmerking te komen voor de opleiding tot onderoffi cier-vlieger. U kunt zich ook rechtstreeks aanmel den als vliegtuigmaker- fotograaf. of als vlieg- verkeersleider. Deze twee dienstvakken spelen zich vrijwel uitsluitend op de begane grond af, maar zij zullen U wel in het nauw ste contact brengen met bet levendige bedrijf van de luchtvaart èn zeevaart! Met LTS-elektroiechnlek (eventueel met ULO of enige jaren HBS) kunt U in aanmerking komen voor tal van de meest in teressante vakken op elek-. trotechnisch gebied: vliegtuigmaker - elek- tromonteur of yliegtuig- maker - radio - radar- monteur. Met L.T.S.-bankwerken kunt U zich opgeven voor vliegtuigmaker - alge meen. Indien U daarbij het brevet vliegtuigwerk- tuigkundige behaalt, zult U als zodanig ook mee kunnen vliegen met het aan Uw technische zorgen toevertrouwde vliegtuig. COUPON Vraag hot boekj* „Wat kan ik wordon bij do Koninklijk* Ma* rino!" Aar. het Hoofd Marlnoworving, Bezuidcnhouuewog 123, Oen Haag. Naam: Straat: Woonpl. Leeftijd: Aanvangssalaris (raadt op 16* jarig* focfcijd) 193.-; maximum salarit ala adjudant-ondorofflcier '™-' 1 348 - 6A KONINKLIJKE MARINE Te koop: Zo goed als nieuwe relswieg en wandelwagen. Poststraat46 Zierikzee. Proef Matador en u zegt na één trek: „Matador is mijn shag!" Ale u Matador niet zachter vindt dan gewone shag, stuur uw aangebroken pakje dan naar Theodorus Niemeyer N.V.Paterswoldseweg, Groningen en u ontvangt prompt uw geld terug! 300 betontegels en 18 stuks betonwand van 3 meter lengte, 50 cm. breedte en 10 cm. dik te; gewapend; zeer geschikt voor beton vloer; spotprijs! J. C. Berrevoets, sloper, Meel- streat 54, tel. 2005, Zierikzee. Uittrektafels, stoelen, kasten, dressoirs, enz. L. Kaashoek, Lange Nobelstraat 23, tel. 2167, Zierikzee. Gloednieuwe Citroên 2 C.V., wordt deskundig ingereden. Te bezichtigen bij garage Land man, Zierikzee. Wegens overcompleet in goede staat zijnd dressoir f 60,—; bed (driedelig) f 30,— en com mode f 15,—. Te bevragen bij boekhandel W. de Vries Rzn., Melkmarkt, Zierikzee. Pracht zeven-weekse slacht- haantjes, liefst in één koop. J. C. Berrevoets, Meelstraat 64, tel. 2005, Zierikzee. Te koop gevraagd: Woonhuis, omgeving centrum; liefst met grote tuin. Brieven onder no. 1436, aan het bu reau van dit blad. Te koop of te huur: Woonhuis met schuurtje aan de JCerkstraat 13 te Ooster- land, Inlichtingen: SandstrÖm- straqt 30, Oosterlend. Te huur: Luxe auto's, a.r. verzekerd. - Telefoon (01114) 518. Personeel gevraagd: Arbeider, woning beschikbaar. E. Verburg, Hcarenweg te Noordgouw#. Diversen: Veenmollen- en slakkenbestrlj- ding doet u natuurlijk met „Cortiian" en Slakkendood. Haalt vandaag nog een pakje bij W. van Sluijs, telef. 437, Haamstede. Neemt voor uw buitenschilder werk extra vette verg! Is extra sterk! Mol, Nieuwe Boogerd- straat, tel. 2210, Zierikzee. Oók in behang zijn wij ruim gesorteerd. „Verf en Kleur", Meelstraat 54. tel. 2095, Zie rikzee. Ceta Bever Buitenbijts in mat en glanzend. Uit voorraad. - Gebr. Boot, telef. 257, Haam stede. Nu geen gewurm met wurmen meer! Amerikaanse, geconser veerde wormen, f 1,50 per zakje. - L. C. Hoogerhuis, Renesse. Door omstandigheden is de re ceptie van het huwelijk van G. Hutten en E. Viergever op 9 juni a.s. niet in restaurant „Do Val", maar van 4.30-5.30 uur in hotel van Oppen te Zierikz#e. Vakkundige reparatie aan alle merken naaimachines. Snel en goedkoop! Naaimachinehuis A. de Jong-van Fraassen, Schuit haven 10, tel. 2338, Zierikzee. Hoge eisen stelt uw buiten schilderwerk! Vraagt daarom ook hierover advies voor kleur en werkwijze bij Mol, Nieuwe Boogerdstraat, telef. 2210, Zie rikzee. Gevraagd: alle soorten sloop werk. J. C. Berrevoets, sloper, Meelstraat 54, tel. 2093, Zie rikzee.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1961 | | pagina 12