Bil SUNIL GEBAKVORKJES Bejaarde Kerkwervenaar moet lenen voor schade en boete STAD EN PROVINCIE Kantongerecht Zierikzee Onvoorzichtig de rijweg overgestoken... ZIERIKZEE, 3-5. „Ik vind het een hele prestatie op uw leeftyd maar voortaan zou ik de flets toch maar laten staan". Deze waarschu wende woorden van kantonrechter mr. W. E. van Vloten op de woens dag gehouden zitting van het kan tongerecht Zierikzee, waren ge richt tot de 80-jarige M. H. uit Kerkwerve, die op 21 januari j.l. op dusdanig onvoorzichtige wUze per rijwiel de Provinciale weg was overgestoken om de Bogerdweg in te rijden, dat een naderende auto mobilist de bejaarde man niet meer kon ontwijken. De botsing liep be trekkelijk goed af, maar H. moest om de schade, ten bedrage van 306 gulden, te kunnen betalen een le ning aangaan. „En nu moet ik weer gaan lenen om de boete te betalen", zei H., nadat de kantonrechter von nis had gewezen: een boete van f 30,of 6 dagen hechtenis, met de goede raad niet meer te fietsen - vooral niet 's avonds. De officier van justitie, mr. An- dreae, had een boete gerequireerd van f 40,of 8 dagen en op het euvel gewezen dat bejaarden dik wijls het tegenwoordige verkeer on derschatten en daardoor zichzelf en anderen in gevaar brengen. Al vond mej. M. v. d. H. uit Noordgouwe het blijkbaar onbillijk dat pedalen alleen maar per stel te koop zijn, toch zal zij een compleet paar moeten vergoeden aan P. W. v. d. B. in Ouwerkerk. Daar blijft het trouwens niet bij, want de schade aan v. d. B.'s brommer na een valpartij op de Mol te Zierik zee, toen mej. v. d. H. onverwachts van achter een groentewagen per fiets de rijweg overstak, bleek pre cies f 17,75 te bedragen. Bovendien veroordeelde de kantonrechter haar tot een boete van f 20,of 4 dagen, een en ander conform de eis van de officier. Niet conform de eis was de uit spraak voor de chauffeur J. K. uit Brouwershaven, n.l. f 10,of 2 da gen. Zowel dc kantonrechter als de officier konden de gedachtengang van K. wel volgen, maar toch had hy een formele fout gemaakt toen hij op 18 februari in de Poststraat te Zierikzee wilde wegrijden, maar dit niet zonder een automobilist te hinderen, die dezelfde richting wilde, wat een lichte aanrijding tot gevolg had. Ook chauffeur A. M. D. uit Ei kerzee had maar een klein foutje begaan toen hij achteruitrijdend met een G.M.C. nog net in aanra king kwam met een geparkeerde personenauto. Hij bleek echter ook niet in het bezit te zijn van het vereiste rijbewijs CE. Voor beide overtredingen was de uitspraak f 25,of 5 dagen. De eis was f 30,— of 6 dagen. As-hlstorie S. B., kantonnier te Bruinisse, wist van de prins geen kwaad toen hij de „officiële" as van de kachel uit het kantoor van de waterkering in het water deponeerde. Hij deed dit al jaren, want aanmerkingen hierop waren er nimmer geweest. „Trouwens, hoe zou ik anders, want toen was er nog geen rege ling met de Reinigingsdienst", al dus B. De politie vond echter, dat het wel anders moest, gelet op een gemeentelijke verordening. Mo menteel hoeft B. niet meer van het water gebruik te maken om het in het kantoortje schoon te houden, want intussen is er een regeling rnet de Reinigingsdienst tot stand gekomen. Conform de eis achtte de Kantonrechter B. wèl schuldig, maar geen termen aanwezig straf op te leggen. Wegens het overtreden van de maximumsnelheid voor bromfiet sen werden L. F. en M. Th. de M. te Haamstede resp. veroordeeld tot f 15,of 3 dagen en f 20,of 4 dagen (conform). Tenslotte veroordeelde de Kan tonrechter H. C. V. uit Antwer pen wegens het veroorzaken van een botsing met een tegenligger op de Scheepstimmerdijk te Zierikzee tot f 30,-of 6 dagen (conform) en C. v. d. H. te Zierikzee wegens het verzuimen van het verlenen van voorrang op de kruising Fonteine- Bagijnestraat conform tot f 20, of 4 dagen. De in dit geval even eens betrokken de O. veroordeelde de Kantonrechter bij verstek (con form) tot f 30,— of 6 dagen. Ingezonden mededeling zwaar verzilverd op basi* 90.- Enkele leden van de strijd macht van de Verenigde Naties, hebben woensdagavond in Leopold- stad gezegd dat bij Franqui-haven de lijken van 24 Ghanese soldaten in een rivier zijn gevonden. De mannen zouden door kogels zijn gedood. Voor 40 jaar ZIERIKZEE. Het Zierikzeesche Dilletantentoneeldat vrijwel ge heel uit H.B.S.-ers bestaat, gaf een uitvoering, waarvan de opbrengst werd bestemd voor de wijkverple ging. Opgevoerd werd: „De tante tan Charley ZIERIKZEE (Adv.). Jongens schoollaarzen 5; dames-riem schoenen 7; dames lage rijgschoe nen f 10; dameslaarzen f 11. Alles a contant enzonder veters. HAAMSTEDE. In een vrolijk versierd dorp werd een festival ge- houden van de Bond van muziek- en zanggezelschappen op Schou- wen-Duiveland. Zeventien muziek gezelschappen waren present, waarvan de leden per tram werden aangevoerd. ZIERIKZEE. Wegens het grote watergebrek wordt thans was- en spoelwater betrokken uit een grote regenbak aan de St. Domusstraat. ZIERIKZEE. De vereniging tot bescherming van vogels, hield de jaarvergadering in hotel „Juliana". Na afloop werd een bezoek ge bracht aan de inlage, de eenden kooi te Ellemeet en de duinstreek. DREISCHOR. Alhier werd opge richt een plaatselijke voetbalver eniging, waarbij zich aanvankelijk 24 leden aansloten. De naam der vereniging is „D.V.V." ZIERIKZEE. De Ned. Oudheid kundige Bond hield alhier de zo mervergadering. Na een ontvangst ten stadhuize, werden de stadsmo- numenten in ogenschouw genomen. Op de tweede dag werden bezoe ken aan Duiveland en Schouwen gebrachtJ ZIERIKZEE Ringvergadering Boerenleenbanken op Schouwen-Duiveland In de vorige week in het „Huis van Nassau" te Zierikzee gehou den ringvergadering van Boeren leenbanken op Schouwen-Duive land werd in de plaats van de heer C .Padmos uit Eikerzee, die zich niet meer herkiesbaar stelde we gens zijn leeftijd, als bestuurslid gekozen de heer J .van der Slikke uit Eikerzee. De voorzitter, de heer P. L. Kre- pel, dankte de heer Padmos voor alles wat hij in een lange reeks van jaren voor de Boerenleenban ken op ons eiland heeft gedaan: De onlangs tot onderdirecteur van de Centrale Bank benoemde heer H. te Kolste, gaf een toelich ting op de balans en de verlies en winstrekening van de Centrale Bank, besprak de positie van de geld- en kapitaalmarkt en beant woordde diverse vragen De „Henri Dunant" komt op Hemelvaartsdag Met aan boord een gezelschap Rotterdamse patiënten brengt het Rode Kruis-hospitaalschip „Henri Dunant" op Hemelvaartsdag een bezoek aan Zierikzee. Het schip zal ligplaats kiezen in de Nieuwe Ha ven, ter hoogte van de Nieuwe Boogerdstraat. Er zijn enkele plan nen in de maak, om de patiënten aan boord van het schip een ver rassing te bezorgen. De bekende jeugdclub „Vlijtige Handen" zal fruitbakjes uitdelen. Met ..D.T.M." voorop gaat het in optocht naar het schip. Ook de Vereniging van Werkende Vrou wen gaat iets ondernemen. De le den zullen de patiënten verrassen met fotoboekjes van Zierikzee, ter wijl de dames van de stedelijke Rode Kruis-kolonne verzendklare briefkaarten zal overhandigen, die dan te Zierikzee kunnen worden gepost. Oranjefeest te Zierikzee Zierikzee behoudt de herinnering aan een kleurrijke Koninginnedag, met een programma dat 's morgens door de Kon. Harmonie „Kunst en Eer" op het Havenplein werd ingezet. De harmonie begeleidde de school kinderen, die vrolijk hun vaderlandse liederen zongen. Het Rode Kruis-bestuur acht het niet uitgesloten, dat ook van par ticuliere zijde plannen rijzen iets te doen. Teneinde een langs elkaar heenwerken te voorkomen, ver zoekt het bestuur in zo'n geval con tact op te nemen met de afdelings secretaris van het Rode Kruis de heer H. Uijl. In 'het St. Clara-ziekenhuis te Rotterdam is de kraamaantekening behaald door zuster G. v. d. Kas- steele, afkomstig van Zierikzee. BRUINISSE Jaarvergadering Coöperatieve Boerenleenbank Te Bruinisse hield de Coöpera tieve Boerenleenbank vorige week haar 42e jaarvergadering onder leiding van de heer P. L. Krepel in hotel restaurant „Bru". In zijn openingswoord herinnerde de heer Krepel aan de slechte be- drijfsuitkomsten van het jaar 1960, vooral ook financieel door de lage prijzen der producten. Een en ander geeft ook zijn weer slag in de boerenleenbank en hoe wel in, tegenstelling met andere plaatsen, de kredietbehoefte nog niet groot is, is er toch een vermin dering van-de spaarinlagen te con stateren. Er is op ons eiland wat het spaarbankwezen betreft een felle concurrentie. 'Het bestuur van de centrale bank te Utrecht huldigt het standpunt, dat waar de spaar- rente-vergoeding omhoog gaat, ook de debetrente moet worden ver hoogd. En wat dit laatste betreft zijn de boerenleenbanken zeker nog steeds aan de lage kant. Andere banken bex^ekenen een hogere rente en een hogere provisie. De rekening, de balans en de ver lies- en winstrekening werden voorgelezen en goedgekeurd. Het saldo van de spaargelden was eind december f 1.395.162,26, een verho ging ten opzichte van het vorige jaar van ruim f 200.000. Aan rente werd ontvangen f 53 241,43 en uit gegeven f 40.241.47. Besloten wordt de winst ad f 3.322,93 bij de reser ve te voegen, die daardoor stijgt tot ruim f 35.000. De heer L. bij de Vaate werd als bestuurslid, de heer A. C. Verspoor als lid van de raad van toezicht herkozen. De voorzitter hield een referaat over de concentratie van boeren leenbanken en de voor- en nadelen daarvan. De heer L. bij de Vaate gaf een overzicht van d© bestuursmutaties gedurende 42 jaar, terwijl de kas sier eveneens een en ander uit de geschiedenis van de bank memo reerde. Gemeente kreeg oud schilderij Verschillende Zeeuwse steden hebben in hun stadhuis schilderijen hangen, die enkele eeuwen oud zijn en voor de toeristen een beziens waardigheid vormen. We denken hierbij bv. aan Zierikzee (het dar- rinck delven e.aTholen (de Recht spraak van Salomo) enz. Ook Brui nisse, al mag het zich niet onder d.e Zeeuwse steden rekenen heeft nu een dergelijke bezienswaardig heid. Door de familie Krepel (erven mevr. Krepsl-Vis) is namelijk aan de gemeente Bruinisse in bruikleen afgestaan en door b. en w. dank baar aanvaard, een schilderij voor stellende het „Laatste Avondmaal". Dit grote op hout geschilderde pa neel, 177 X 114 cm., is van een on bekende Vlaamse meester. Gedacht wordt aan Otto Veenius, de leér- meester van Rubens. Op advies van professor Martin, werd het 40 jaar geleden grondig gerestaureerd, door de bekende restaurateur C. B. van Bohemen. In de raadszaal van Bruinisse vindt het schilderij thans een waar dige plaats, waar het niet zal na laten minnaars van oude kunst te trekken. SIRJANSLAND Dc Emmabloem-collectc, ge- houd endoor Nelly Mol bracht al hier op een bedrag van f 29,61. Vrouwenvereniging hield verloting Op de donderdag 27 april j.l. ge houden verloting door de vrouwen vereniging kreeg men zeer zeker enig idee van de praktische kant van dit verenigingsleven. De ruim 80 prijzen .waarvan een groot gedeelte door de vrouwen zelf was gemaakt en die verdeeld waren over 400 loten, werden in een gezellige sfeer aan de man ge bracht. Vooral de zusterverenigin gen hadden een flink aantal voor hun rekening genomen. De heer L. Klink was verzocht de nummers te trekken en zo von den de prijzen hun plaats naar alle windrichtingen. De hoofdprijs, een moderne lamp, voor deze verloting aangekocht, kwam in Dreischor terecht. Mede door een behoorlijke versterking voor de kas, mag de vrouwenver eniging terugzien op een geslaagd jaar. HAAMSTEDE Verkeersexamens op de lagere scholen Een dezer dagen werd te Haam stede het practisch verkeersexamen uitgaande van het Verbond voor Veilig Verkeer, afgenomen. Het theoretische examen was reeds een wéék te voren afgenomen. Na af loop kon aan de volgende leerlin gen van de Chr. Nat.- en de Prinses Beatrix school worden medege deeld dat zij, zowel voor het schrif telijk als voor het practisch gedeel te waren geslaagd: Louis Goedbloed, Ma ja Slager, Gerda Aalbrecht, Erna den Boer, Leo Verton, Lia v. Dijke, Kees Ver ton, Anton v. d. Wekken, Bart v. d. Linde, Kees Landegent, Janneke Landman, Paulien Evertse, Han v. Dijke, Truus Verton, Gerda Jonker, Jos. v. Oord, Janneke v. Oostrom, Inge van Leeuwen, Kees Goud swaard, Leo Boot, Hans Hogestein, Leni Bouwman, Hans Padmos, Ton_ ny de Bruine, Adje Geluk, Mary Evertse, Willy v. d. Panne, Peter v. Mierlo, Niek Bijkerk, Anna Marie Jonker, Conny Krijger,, Peter Tan geman. Nico Tuinman, Ella Boot, Dick Verboom, Tonny Prince, Mar co Lysen, Ria de Lang, Joke Felius en Suze Kosten. De vier eerstgenoemden hadden het gehele examen foutloos afge legd. Tegelijkertijd werden ook.de leer lingen van de Burghse ol.-school geëxamineerd. Ook hier slaagden allen en wel: Simon de Feiter, Mad- di Boogerd, Nelleke Slager, Marijke Kloet, Willem Boot, Margriet Steur, Cor Rademaker, Nella Boot, Wim Barendse, Leendert v. d. Zande, Annemieke van Oeveren, Adri Ge- leijnse, Hans Schoonaard en Hans de Glopper. Ook vier leerlingen van de o.l.- school van Serooskerke namen met succes aan het examen deel. ELLEMEET De viering van Koninginnedag De verjaardag van H.M. de Ko ningin werd maandag gevierd met des middags kinderspelen en des avonds een rondgang en concert in de tent van „Kunst na Arbeid". De prijswinnaars waren: Blokjes rapen: afd. I: 1. Corrie v. Splunter; 2. Simon Elgersma; 3. Jaap Dalebout; afd. II: 1. Corrie Boogert; 2.. Stien Verloo; 3. Toni Giljam. Blokjes-race: afd. I: 1. Jos v. Burg, 2, Lineke Horst; 3. Peter v. Splunter; afd. II: 1. Riet Verboom; 2. Rinus v. Splunter; 3. Jan Lelj- dens. Bal op streep: afd. I: .1. Corrie v. Splunter; 2. Rien Boogert; 3. Jaap Dalebout; afd. II: 1. Kees Wes- dorp; 2. Corrie Boogert; 3. Gerda Elgersma. Evenwichtsbalk: 1. Jos. v. Burg; 2. Nella v. Splunter; 3. Rinus v. Splunter. BROUWERSHAVEN Tot hoofdonderwijzer aan de openbare lagere school te Krimpen aan de IJssel is benoemd onze oud- stadgenoot de heer C. W. Priem, thans onderwijzer aan genoemde school. OOSTERLAND Geslaagde kinderspelen op Koninginnedag De festiviteiten ter gelegenheid van de verjaardag van H.M. de Ko ningin, die zich in Oosterland voor namelijk bepaalden bij de school jeugd, vonden plaats op het sport terrein „De Saële". Ds volgende deelneemsters(ers) kwamen in aan merking voor een prijsje bij de kin derspelen. Zeilkruipen voor jongens: 1. Koos Bolle, 2. L. Steenpoorte en 3. W. Goudzwaard. Zeilkruipen voor meisjes: 1. Joke Roks, 2. Ella Stoutjesdijk en 3. Leny Bal. Blokjesrapen. hiervoor kregen allen een prijs: H. van der Werf, W. Nikerk, J. Hoogendoorn, R. Bolle en H. Steeenpoorte. Verder werd er op het sportveld een voetbalwedstrijd gehouden tus sen Duiveland II en Veteranen van Oosterland. De laatsten waren verre in de minderheid, hoewel ge zegd moet worden dat zij 'hun beste beentje hebben voorgezet. De uit slag werd 7-1 voor Duiveland II. In de rustpauze van deze wedstrijd, waarvoor veel belangstelling van de zijde van het publiek bestond, heeft de meisjesafdeling van de gymnastiek van Duiveland een turndemonstratie gehouden onder leiding van mevr. Beije-Plug. In de avonduren werd het bescheiden feest gesloten met een muzikale rondgang door het dox-p door de muziekvereniging „Oosterlands Fanfare" onder leiding van de heer M. Dorst. De zieken uit de ge meente werden verrast met een fruitmand, zulks geschiedde even eens onder auspiciën van de plaat selijke Oranjevereniging. NOORDWELLE Kinderspelen waren hoogtepunt op Koninginnedag Gewoontegetrouw was er ook in Noordwelle op de verjaardag van de vorstin een gepast feest en reeds vroeg in de morgen was voor de te houden kinderspelen alles in orde gemaakt. Om half tien verzamelden de kinderen der o.l.-school zich en werd onder het zingen van het Wil helmus de driekleur met oranje wimpel gehesen. Zeer spijtig, dat de reeds toegezegde nieuwe vlagge- mast nog niet gearriveerd was, zo dat een en ander niet erg in waar digheid overeenstemde met de aard van dit feest. Al zingende ging het op naar het sportveld voor de kinderspelen. Het programma was dit jaar zeer geva rieerd. Zo zagen we bv.: Hoed wisselen, balkoppen, hindernis- fietsen, kussengevecht, koekhap- pen enz. Hevig probeerden de kinderen, aangemoedigd door het publiekeen prijsje te bemachtigen en soms ging het 'er bij de kussengevechten raak aan toe. Tot slot volgde een gekos tumeerde slagbalwedstrijd voor alle kinderen. Heel leuk hadden de kin deren met de nodige hulpvaardige hadden zich verkleed tot creaties van mens of dier. De jury had hier niet zo'n ge makkelijke taak, maar ze slaagde er in als volgt de prijzen te rangschik ken: 1. Katwijkse meisjes; 2. De meester en de juf; 3. De kinderwa gen set; 4. De cowboy. Met zo tussendoor een tractatie, was het voor. de kinderen een echt feest, wat aardig publiek trok. Het sportveld leende zich uitstekend voor deze dag. Tussentijds had het college van b. en w. met secretaris de Jonge en de organisatoren (de oudercommis sie en het onderwijzend personeel) een bezoek gebracht, wat zeer ge waardeerd werd gezien het drukke programma die dag. SEROOSKERKE Leerlingen deden verkeersexamen Vorige week, donderdag 27 april, werd te Haamstede voor school kinderen een verkeersexamen ge houden met medewerking van de politie uit de Westhoek. Van Se rooskerke slaagden L. Straaijer, A. Heijboer, J. Klaasse en H. Quist. Gezien het steeds toenemend ver keer is het wel van groot belang, dat de kinderen de verkeersregels zo goed mogelijk leren kennen, waartoe ook de politie veel bij draagt. Jeugdspelen op Koninginnedag Ook te Serooskerke werd de Ko ninginnedag gevierd door de schoolkinderen, onder leiding van het hoofd der school. Er werden verschillende spelletjes gedaan op het sportveld tegenover de school, waarbij Ella de Rijke, J an -Kloet en Jan Quist een eerste prijs 'behaal den. De andere kinderen kregen ook allen een prijs voor de behaal de prestaties. Burgemeester, wet houders en de secretaris gaven blijk van belangstelling. BROUWERSHAVEN Eon rusiige Koninginnedag Brouwershaven heeft op zeer rus tige wijze Koninginnedag gevierd. De kinderen der drie plaatselijke scholen werden des namiddags in het jeugdgebouw een filmprogram ma aangeboden door de Oranjever eniging, waarbij de gebruikelijke tractaties niet ontbraken. Des avonds bracht de muziekvereniging „Apollo" o.Ijv. dirigent J. v. d. Bos een muzikale hulde voor het stad huis, waar burgemeester A. H. Ver meulen met echtgenote deze felici tatie in ontvangst nam. De burge meester nodigde de muzikanten uit in de raadszaal van het stadhuis, waar een dronk werd uitgebracht op H.M. de Koningin. Vervolgens werd een lampionoptocht door de gemeente gemaakt, welke veel be kijks trok. Naar we vernemen ligt het in de bedoeling van de Oranje vereniging de mogelijkheid te on derzoeken om een feestprogramma in elkaar te zetten voor de verjaar dag van Z.K H. Prins Bernhard t.g.v. diens vijftigste verjaardag. Bejaarden zagen het vernieuwe Schouwen Dinsdagmiddag maakten de leden van de bejaardensociëteit te Brou wershaven per R.T.M.-bus een rondrit door Schouwen. De 52 be jaarden gingen via Scharendijke en de Rampweg naar Renesse, waar veel bewondering was voor de fraaie aangelegde tuinen, welke in Brouwershaven sporadisch te vin den zijn. Te Westenschouwen waag den diverse heren van het gezel schap zich aan de klim omhoog, vanwaar genoten werd van het fraaie panorama. Ook werd een be zoek gebracht aan de vuurtoren. In hotel „Het wapen van Zeeland" gebruikte men de koffie met ge bak, waar tevens t.g.v. de verjaar dag van H.M. de Koningin o.l.v. de heer Viergever twee coupletten van het Wilhelmus werdén gezongen. Bij de Schelphoek aangekomen be zichtigde men de dijksluiting en de caisson, wat voor velen een open baring was. Verschillende personen hadden na de ramp het Schouwse land niet meer gezien en konden de veranderingen, wie hebben plaats gehad, nauwelijks onder woorden brengen. Als sluitstuk van deze reis ging de tocht via de delings- dijk, wat ook voor velen een be zienswaardigheid betekende. Al met al een geslaagde tocht, die 'hopelijk door het comité Ontspanning ouden van dagen nog eens herhaald zal worden in de richting Duiveland. SPORT M.c. „Sparta" start met oriënteringsritten Op Hemelvaartsdag gaat de mo torclub Sparta weer van start met haar jaarlijkse oriënteringsritten. Ditmaal gaat het echter om het kampioenschap van Schouwen - Duiveland waarvoor 5 ritten ver reden moeten worden en waarvan de 4 beste ritten van gelden voor de puntentelling. Deze leerzame en aantrekkelijke sport waar zeker geen snelheid bij te pas komt, komt allengs meer bij de auto en motor rijders in de belangstelling. De rou te is meestal zo uitgezet dat het over de mooiste plaatsen van ons eiland gaat. De gemiddelde snelheid is 30 km. per uur .Het inschrijfgeld bedraagt voor niet leden van M. C. Sparta fl. 2,50. Buiten de mooie kampioensprijzen zijn er verder nog grote dagprijzen beschikbaar gesteld. Bij gunstig weer rekent M. C. Sparta dan ook op een grote deelname. De verdere ritten zullen worden gehouden op 11 juni, 9 juli, 13 aug., en 10 sep tember. VOETBAL VOETBAL K.N.V.B7 Zaterdagcompetitie Het programma voor 6 mei a.s. is als volgt: le klasse: MEVO I-SVD I (3 uur, scheidsr. Th. Sies). 3e klasse D: Burgh IV-SINOTO I (2 uur, scheidsr. M. A. Fonteine). Junioren. Groep B 8: Burgh B I- Zeemeeuwen B I uitgesteld; MEVO B I-Brouwershaven B I (3 uur, scheidsr. J. D. v. d. Linde). Groep B 9: Zierikzee B II-MEVO B II uitgesteld. Zondagcompetitie Voor zondag 7 mei zijn de vol gende wedstrijden vastgesteld: le klasse B: Burgh II-Zierikzee II (12.30 uur, scheidsr. G. M. v. d. Wielen). 2e klasse: C: Brouwershvaen II- SVOWK II (2.30 uur, scheidsr. A. J. Dorst). Zomeravondcompetitie Prov. Waterstaat-Rijks waterstaat 12-1; PZEM-CWS en Zierikzee ve- teranen-Neptunus niet doorgegaan. Seriewedstryden op 11 mei Wedstrijdprogramma: le wedstrijd 10 uur10.30 Bruse Boys 1Duiveland 1. 2e wedstrijd 10.3511.05 WIK 1— SVOWK 1 3e wedstrijd 11.1011.40 SINOTO 1Zonnemaire 1 4e wedstrijd 11.45—12.15 MEVO 1Zierikzee 2 5e wedstrijd 12.30—13.00 Verliezer 1Verliezer 2 6e wedstrijd 13.0513.35 Verliezer 3Verliezer 4 7e wedstrijd 13,40—14.10 Winnaar 1Winnaar 2 8e wedstrijd 14.15—14 45 Winnaar 3—Winnaar 4 9e wedstrijd 15.00—15.30 Winnaar 5Winnaar 6 10e wedstrijd 15.35—16.05 Winnaar 7Winnaar 8 11e wedstrijd 16.10—16.40 Verliezer 9Verliezer 10 12e wedstrijd 16.45—17.15 Winaaar 9Winnaar 10 WANDELSPORT Wandeltocht door Duiveland Wij herinneren aan de 25 km - wandeltocht, die op zaterdag 6 mei a.s. traditiegetrouw zal worden ge houden. De tocht leidt ditmaal door Duiveland. Goede wandelwegen langs mooie gedeelten, staan borg voor een prettige tocht.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1961 | | pagina 3