58* met vermicelli Wéér iets bijzonders! Wéér naar beproefd recept van Zwitserse koks en 600 Nederlandse huisvrouwen! FLITSEN UIT HET BUITENLAND BAHREIN. Agenten van het door brand verwoeste en daarna gezon ken Britse schip „Dara" schatten het aantal doden op 190. Aanvan kelijk was gemeld, dat 212 opva renden om het leven waren geko men. WASHINGTON. De officiële woordvoerder van het Amerikaan se ministerie van buitenlandse za ken, Lincoln White, heeft op een persbij eenkomst bezorgdheid van de V.S. tot uitdrukking gebracht over toeneming van de Russische wapenzendingen per vliegtuig naar Laos. Het Amerikaanse ministerie, aldus Whit^, zou verder uitstel bij de uitwerking van een bestand voor Laos „zeer ernstig" opvatten. ELISABETHSTAD. Ten gevolge van de sancties van president Tsjombe tegen de Verenigde Na ties en de versterking van de V.N.- troepen is de toestand in Katanga gespannen. WASHINGTON. President Ken nedy heeft in een gesprek met een vertegenwoordiger van een Ame rikaanse televisiemaatschappij, dat vóór uitzending werd opgenomen, verklaard: „Ik geloof dat onze be trekkingen met de Latijns-Ameri kaanse landen in een buitengewoon kritiek stadium verkeren. KAAPSTAD. De leider van de Zuidafrikaanse parlementaire op positie, sir de Villiers Graaff, heeft een felle aanval gedaan op de re gering Verwoerd en haar beleid. Sir de Villiers Graaff noemde Ver woerd „een man die met de gehele wereld in oorlog is". „Deze rege ring heeft het land in een deplo rabele toestand gebracht. Wij zijn volledig geïsoleerd van de wereld. Er gaan meer mensen weg dan er binnenkomen". ANSBACH. Het gerecht te Ans- bach heeft de voormalige comman dant van het concentratiekamp Gusen. Karl Chmielewski, die ook in het kamp Vught de leiding heeft gehad, wegens 282 bewezen geval len van moord tot levenslange tuchthuisstraf veroordeeld alsmede levenslang verlies van burgerrech ten. De mede-beschuldigde Junge is vrijgesproken. Kalfsbouillonsoep Prijzende woorden van hen die reeds keurden: „Nóóit eerder zo'n kostelijke kalfsbouillonsoep geproefd!" „Goed idee van Knorr, die extra vermicelli en groentesnippers!" „Onze kinderen eten er nèt zo smakelijk van als wijzelf." „Verrukkelijke visite-soep. Heerlijk licht en toch krachtig!" „Niet te geloven, dat deze „luxe" soep maar 58 cent kost." Smul nu zélf van de nieuwe Knorr Kalfsbouillonsoep Bereid door Cosmonda Voedingsmiddelen N.V., Looydrecht, in licentie en onder controle van Knorr-A.G. Ïhayngcn-Zwiticrland, die het recept onder exclusiviteit heeft afgestaan. SUCCESJES Diversen: Rietmatten, tuinnetten, vogel verschrikkers, knalapparaten, Tonkinstokken. - Fa. J. D. de Korte Zn., telef. 227, Brui- nisse. Heineken's bier en limonade om mee te nemen! „De Fijn proever", Nieuwerkerk. A.s. zaterdag: gezellige muziek en dubbel knikkerspel. Komt u eens kijken? „De Fijnproever", Nieuwerkerk. Korfbalvereniging „Unitas" te Zierikzee vraagt junioren. Op gave leden bij M. v. d. Schee, Krepelstraat 4, Zierikzee. „Miele" - „Zet" - „Robusta" - „Acme" wasmachines en cen trifuges in voorraad bij Fa. J. D. de Korte Zn., telef. 227, Bruinisse. Moet uw huisdier weg? Geeft ons bericht! Laat het geen zwerfdier worden! Sophia-Ver. tot Bescherming van Dieren, Esdoornstraat 33, telefoon 583, Nieuwerkerk. Nachtelijke tobberijen. Calma dragées brengen overspannen zenuwen tot rust. f 2,bij elke drogist. „Ripolin" heeft een onover troffen vloeiing. In een strijk en zet zijn gemaakte foutjes weg! L. C. Hoogerhuis, Re- nesse. Geen zakkers, strepen of kwastharen meer met „Immie" kwasten. P. Schults, „Verf en Kleur", Meelstraat 40, tel. 2100, Zierikzee. Ook uw huis weer fris met de overbekende muurverf „Ral ston 502". Voor plafond, muur werk, behang, enz. - Mol, Nieuwe Boogerdstr., Zierikzee. Een goede vochtgehalte bij het rollen on roken van shag in alle merken bij sigarenmaga zijn D. C. Viergever, hoek Kraanplein, Zierikzee. Tuinzaden, gazongraszaad en A.S.F.-korrels. Steeds uit voor raad leverbaar. W. van Sluijs, telefoon 437, Haamstede Weet U dat een droge sigaar van 20 cent lekkerder smaakt dan een vochtige sigaar van 36 cent? U spaart geld door droge sigaren te kopen bij si garenmagazijn D. C. Vierge ver, hoek Kraanplein. Storingen in uw muziekinstru ment? Laat ons het even we ten! Speciale reparatie-inrich ting voor accordeons, gitaren, orgels, piano's, enz. enz. J. Schouls, St. Domusstraat 14, telef. 2457, Zierikzee. Gemakkelijker kiest U behang aan de rol! Dat kunt U uit grote voorraad bij: Mol, Nieu we Boogerdstraat, Zierikzee. Wat u ook wilt schilderen of behangen, wij adviseren u voor kleur en werkwijze. Alle ma terialen in grote sortering aan wezig bij Mol, Nieuwe Boo gerdstraat, Zierikzee. Allléén deze week: 500 gram rundergehakt voor de prijs van slechts f 1,68. - Slagerij Ornée, Zierikzee KERKNIEUWS Ned. Herv. Kerk Beroepen te Rotterdam (vac. M. L. W. Schoch): G. H. Wolfensber- ger, Den Hoorn op Texel. Aangenomen de benoeming tot president-directeur v.d. Heldring gestichten te Zetten: G. van Leeu wen, studentenpred. te Amsterdam. Bedankt voor Rotterdam-Over- schle: J. Borghardt, Den Helder. Ger. Kerken Beroepen te 's-Gravenhage-Oost (vac. W. C. van den Brink): Joh Lever, Vlaaringen; te Vinkeveen: kand. J. de Waard, Rijsoord. Bedankt voor Maarssen: G. Ves- seur, Roekan je. Chr. Ger. Kerken Tweetal te Rotterdam-Kralingen: H. van der Schaaf, Opperdoes en W. van 't Spijker, Drogeham; te Schiedam: G. Blom, Meerkerk en I. de Bruijne, Rotterdam-Centrum. Bedankt voor Westzaan: W. de Joode, 's-Gravenhage-Zuid; voor Oud-Beijerland: W. van 't Spijker, Drogeham. Vrije Evang. Gemeenten Aangenomen naar Rotterdam- Zuid: E. van der Bij, Zeist. SPORT VOETBAL K.N.V.B. Afdeling Zeeland Uitgesteld 15 april. Junioren: Zierikzee A I-Patrij zen A I. DAMMEN Uitslagen van 31 maart 1961. J. P. Geleijnse-A. Knuist 2-0; J. C. Koster-J. Huygens 0-2; Fr. Wil- lemse-H. Kouijzer 2-0; H. Kouijzer- S. W. M. Dijkman 2-0. Uitslagen van 7 april 1961. J. P. Geleijnse-Joh. Kostense 2-0; J. C. Koster-S. W. M. Dijkman 2-0, Fr. Willemse-A. Knuist 2-0; J. C Koster-Fr. Willemse afgebroken. MARKTBERICHTEN Veemarkt ROTTERDAM, 11 apriL Aanvoer 5629 stuks vee (weektotaal 7964), t.w.: 250 vette koeien en ossen; 1957 stuks gebruiksvee; 800 vette kalveren; 228 graskalveren; 1939 nuchtere kalveren; 5 varkens; 55 lopers; 62 biggen; 99 paarden; 4 veulens; 129 schapen en lammeren; 54 weidelammeren; 47 bokken en geiten. Prijzen per kg.: vette koeien en ossen f 3,00-3,30, f 2,75-2,95, f 2,50- 2,75; vette kalveren f 2,50-2,60, f 2,30-2,50, f 2,00-2,30; slachtpaar- den f 2,65-2,50-2,30. Prijzen per stuk: graskalveren f 450-350-250; nuchtere kalveren f 60-50-42; lopers f 150-110-100; biggen f 80-70-50; schapen f 110- 100-80; lammeren f 100-80-70; kalf- en melkkoeien f 1275-1100-950; vare-koeien f 900-750-650; vaarzen f 920-770-620; pinken f 560-460-400.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1961 | | pagina 14