Jubilerend „Crescendo" kreeg fraaie uniformen als geschenk van burgerij Hartelijke ontvangsten voor Engelse voetballers op Schouwen-Duiveland Burgemeester jhr. R. Röell opende moderne slagerij te Renesse Een „echt Dreischor's feest" Renesse heeft er een geheel ge moderniseerde slagerU gelegen aan de Korte Reke bUgekregen. Deze modernisering ls door de eigenaar, de heer IVL de Hamer, zeer radicaal aangepakt want de bestaande win kel en benedenvertrekken werden geheel gesloopt, waarna ln samen werking met het slagersproefsta tion te Utrecht een zaak kon ver razen die volledig aan alle moder ne eisen voldoet. Met deze aanpak heeft de heer de Hamer getoond begrip te hebben voor de ontwik keling in de Westhoek, waar steeds groter eisen aan de mlddenstands- bedrtfven worden gesteld. Donderdag j.l. vond de officiële opening van de nieuwe slagerij plaats, waartoe de belangstellen den waren uitgenodigd in hotel „Het Wapen van Zeeland". Er be stond een grote belangstelling. Als eerste sprak burgemeester jhr. R. J. H. Q. Röell, die de ver bouwing een zeer praktische noem de, welke geleid heeft tot een gro te verbetering. De totstandkoming van de nieuwe zaak getuigt van de ondernemingslust van de heer de Hamer, temeer daar deze nog pas twee jaar te Renesse woonachtig is. De burgemeester bracht naast zijn persoonlijke felicitaties de ge lukwensen over van het gemeente bestuur. Zowel voor de toeristen als de eigen inwoners achtte de burgemeester het van groot belang dat de Westhoek beschikt over goede winkelbedrijven. Het invoe ren van de vijfdaagse werkweek en de steeds toenemende bouw van permanente zomerwoningen zag de burgemeester mede als aanwijzin gen dat in de toekomst niet alleen in de zomér maar ook in de andere seizoenen steeds meer naar zee ge trokken zal worden. Als zij hier op ingesteld zijn kunnen de mid denstanders in het recreatiegebied hiervan profiteren. Tot slot hoop te jhr. Röell dat het initiatief van de heer de Hamer bekroond mag worden en verklaarde hij de zaak voor geopend. Bezichtiging nieuwe zaak Allen begaven zich hierop naar de nieuwe winkel waar de burge meester door de vijfjarige Jan de Hamer een mes kreeg aangeboden om een voor de deur gehangen rij worstjes door te snijden, waar na de genodigden het nieuwe be drijf konden betreden. In de winkel is diagonaal opge steld een fraaie tweedelige diep vries en gekoelde toonbank waar door men ln een oogopslag kan zien wat in de winkel voorradig is, Vloeren en wanden - tot ruim 2 m. hoogte - zijn voorzien van tegels terwijl ook aan de verlichting en het schilderwerk grote zorg is besteed, zodat een stijlvol winkelinterieur is verkregen. Voor het bereiden van de vleeswaren is achter de winkel een werkplaats ingericht. De grote moderne koelkast kan zo wel van hieruit als vanuit de win kel worden betreden. Alles kwam nog meer tot zijn recht door meer dan 50 fraaie bloemstukken. Teruggekeerd in hotel „Het Wa pen van Zeeland" sprak namens de middenstandsvereniging de heer N. A. Krijnse Lokker, waarna de heer ■de Hamer dankte voor de betoonde belangstelling en de gesproken woorden, evenals tot de aannemers voor de vlotte bouw. Van deze nieuwe zaak werd het metsel- en timmerwerk uitgevoerd door de firma Braber-Dorreman en Lemsom, het schilderwerk door S. W. v. d. Hoek, smidswerk door fa. W. Gilijamse, verlichting door W. Telle (allen te Renesse). De koelinstallaties werden aange bracht door Fricona te Middelburg. Vorige week werd te Haamstede door de voorzitter de heer P. L. Vis de eerste steen gelegd van de nieuw te houwen Coöperatieve Boeren leenbank. (Foto: Zierikzeesche Nieuwsbode). KERKNIEUWS Ned. Hervormde Kerk Ds. J. Franke nam afscheid van zijn gemeente te Ouwerkerk Zondagmiddag, 1ste Paasdag, nam ds. J. Franke in verband met zijn vertrek naar Langezwaag (Fr.) af scheid van de Hervormde gemeente te Ouwerkerk. Als tekst van zijn afscheidspredikatie had de schei dende predikant gekozen- 1 Cor 15 vs. 55-57: „Dood waar is uw prik kel? Hel, waar is uw overwinning? De prikkel nu des doods is de zon de, en de kracht der zonde is de wet. Maar Gode zij dank, die ons de overwinning geeft door onzen Heere Jezus Christus". Z.Eerw. had het eerst als een be zwaar gevoeld dat de Paasdienst door het afscheid nadelig zou kun nen worden beïnvloed. Het Paas- evangelie is echter een bron van troost en bemoediging. De kern is Christus' overwinning van de dood en de bevrijding van krankheden en smarten. Het Paasfeest schenkt troost en opbeuring. Daarom is het goed dat het afscheid met Pasen plaats vindt. Ouderling A. M. Smits zeide in zijn dankwoord dat dit af scheid weemoed brengt, maar de gemeente is tevens verblijd over het beroep voor haar predikant. Ds. M. G. Westerhof uit Nieuwer- kerk sprak namens de classis en de ring Zierikzee en het Herv. predi kantenconvent, opmerkend dat de omstandigheden waaronder het vertrek plaats vindt buiten de schuld van predikant en gemeente liggen. Hij kenschetste de scheiden de predikant als een vriendelijk, medelevend en behulpzaam mens. Ds. J. B. Assendorp uit Zierikzee zeide dat ds. Franke in Zierikzee ter goede naam en faam bekend staat. Hij heeft veel voor de Herv. gemeente aldaar gedaan: catechisa ties, ziekenbezoek, pastorale arbeid en prediking. Hij wenste hem en zijn gezin heel veel goeds toe, mede namens de Vrijz. Hervormden en het predikantenconvent. Ds. Fran ke was een goed vriend en een trouwe kameraad. Op zijn verzoek zong de gemeente hem de verzen 1 en 2 uit Gez. 263 toe. Woorden van dank In zijn dankwoord betrok ds. Franke allereerst de leden van de kerkeraad. De samenwerking' was steeds prettig. „Gij hebt trouw in de gegeven omstandigheden uw taak vervuld", aldus spr. Hij ver heugde zich zeer in het herstel van diaken Vijverberg. Voorts gaf spr. uiting aan zijn grote waardering voor de kerkvoogdij, die ondanks de precaire financiële toestand de zaken zo goed voor elkaar heeft weten te houden. Het hem toeko mende is voor de volle honderd procent uitbetaald. In het bijzon der dankte hij hiervoor ook de se cretaris-ontvanger en verder na mens zijn echtgenote het bestuur en de leden van de vrouwenvereni ging, de zondagsschool, de biblio theekcommissie en de bejaardenso ciëteit. Ook betuigde hij zijn dank aan de organist, de koster, de prae- ses van de classis, de ringcollega's en het predikantenconvent. De consulent wenste hij sterkte toe om met vrucht te Ouwerkerk werk zaam te kunnen zijn. De vertegen woordigers van de kerkeraden van Zierikzee en Nieuwerkerk ontvin gen zijn dank voor de prettige sfeer waarin de contacten hebben gele gen. Tenslotte ging een woord van hartelijke dank uit naar het be stuur van de voormalige gemeente Ouwerkerk, naar dat van de ge meente Duiveland, de afd. Nieu werkerk van het Ned. Bijbelge nootschap en het bestuur der Oran jevereniging. „Mijn krachten wa ren slechts gering, maar wat ik heb kunnen doen, was door Gods gena de", aldus beëindigde spr. zijn toe spraak. De dienst werd besloten met het zingen van Gez. 229 1, 2 en 4. Hierna was er gelegenheid om met een handdruk afscheid te nemen van ds. Franke en zijn ge zin, waarvan velen gebruik maak ten. Trotse harmonie maakte mars door het dorp DREISCHOR, 1-4. Het harmonie geselschap „Crescendo" stond za terdag ln het brandpunt van de be langstelling, ln verband met de viering van het 60-jarig bestaan. Hoogtepunt van deze feestelijke herdenking was de aanbieding van een prachtig geschenk van de ge meente aan de jubilerende vereni ging, bestaande uit fraaie, In grtfs uitgevoerde uniformen, die door de leden trots werden gedragen tij dens een muzikale rondwandeling door de gemeente, waaraan een mars in het gewone .burgerkloffie' vooraf was gegaan. Het verschil viel toen uiteraard wel heel duide lijk op. De overdracht van de uniformen vond onder grote publieke belang stelling plaats op de Rind, waar de voorzitter van het Uniformenfonds de heer J. J. van der Linde, het geschenk - namens de burgerij - aanbood, „Crescendo" van harte feliciterend met het 60-jarig jubi leum. De heer v. d. Linde wees er op, hoe de burgerij heeft vastge houden aan de traditie gelukwen sen te doen samengaan met een geschenk, ditmaal in de vorm van uniformen voor het korps. Spr. wees er op hoe de burgerij „Cres cendo" een warm hart toedraagt, vooral ook door de talrijke malen dat de harmonie medewerking verleent bij allerlei feestelijke ge beurtenissen. „Uw korps is onmis baar in onze dorpsgemeenschap", aldus spr., die besloot met het re leveren van de verschillende akties die werden ondernomen om te ko men tot aanschaf van uniformen voor de vereniging. Groot bedrag nodig Een groot bedrag moest daartoe uit een kleine gemeenschap komen. Een Uniformfonds „Crescendo" werd ingesteld en dit comit' begon met het inzamelen van gelden, een actie die de verwachtingen over trof. Nog was echter niet voldoen de geld bijeen. Een groots opgezet te verloting en een dito bazar wer den gehouden, die beiden succes vol verliepen. Voor de rest zorg den oliebollendagen en oud papier acties. Spr. gaf uitdrukking van de gro te dank jegens de burgerij voor de ondervonden medewerking en de financiële steun. Intussen bleek de aanschaf van uniformen nog niet zo'n eenvoudige opgave. Drelschor ais aparte gemeenschap, wilde ook op dit punt iets origineels. Inzake kleur, stof en prijs kwam het comité echter tot overeenstem ming met een firma te Zierikzee. Spr. hoopte dat de vele gevers zich zullen kunnen coformeren met de keus van het comité en dat ook de dragers het mooi zullen vinden. De overdracht Hierna droeg de voorzitter de uniformen over. Ze zijn donker grijs van kleur, afgezet met een witte bies en getooid met het wa pen van Dreischor. Spr. hoopte dat de uniformen zowel te Dreischor als ver daarbuiten zullen mogen worden gedragen. Tot slot bood hij nog een spaarbankboe je aan, waarop een bedrag van f 1461,64, bestemd voor uitbreiding van het aantal uniformen en het onder houd. Blijken van waardering De voorzitter der vereniging de heer J. W. Beekman dankte de be volking in hartelijke bewoordingen voor het schritterende kadoo, dat de verwachtingen overtreft. Hij hoopte dat „Crescendo" de bevol king nog vele jaren van dienst zal kunnen zijn. Een persoonlijk dank woord richtte hij tot de heer van der Linde voor het vele dat deze - met zijn medebestuursleden - heeft gedaan voor het bereiken van het beoogde doel. De heer van der Lin de en de heren D. A. van Donge, J. K. van der Lijnde en J. J. Schot ontvingen - als stoffelijk blijk van waardering - een ballpoint-pen met inscriptie en een speldje. Na een dankwoord tot allen te hebben gesproken, gaf de heer Beekman uitdrukking aan de hoop, dat .Cres cendo' vele jaren genot van het ge schenk zal mogen beleven. Hierna maakten de geuniformde leden van de harmonie, hun trotse rondgang door het dorp. Druk bezochte receptie Tijdens een nadien in „De Drie Schapen" gehouden receptie, ver welkomde de voorzitter van .Cres cendo' het voltallig gemeentebe stuur van Brouwershaven, oud-le den der vereniging, afgevaardigden van zusterverenigingen, talrijke in woners van Drelschor en andere gemeenten. De ere-voorzitter de heer J. J. Verjaal liet de afgelopen 60 jaar de revue passeren. Namens een 27-tal oud-leden bood hij de heer Beekman een nieuwe voorzit tershamer aan en een nieuwe tri angel. Tenslotte bood spr. - namens de oud-leden - een fraai bloem stuk aan. Waardering van gemeentebestuur Ook burgemeester A. H. Ver meulen bood zijn gelukwensen aan, namens het gemeentebestuur. Hij herinnerde aan de 100.000 mensen ln ons land, die zich bezig houden met de bespeling van blaasinstru menten. Ze ztfn verzameld in 1700 korp sen. Voor Dreischor zou dit op schaal omgerekend 10 leden bete kenen, maar er zjjn er drie maal zoveel. Het gemeentebestuur wil mede werken aan de beoefenen van de muziek op een artistiek verant woord niveau en de gemeente ver leent dan ook een subsidie, hetgeen voor „Crescendo" neerkomt op een van het budget. Een subsidie- verhoging ware derhalve te over wegen, aldus de burgemeester, die - na gewag te hebben gemaakt van de fraaie geste van de burgerij - het korps zijn beste wensen mee gaf. De heer L. M. Moermond, sprekend namens de Coöperatieve Boerenleenbank en de Landbouw- vereniging vond het weer een echt Dreischor's feest. Namens de door hem vertegenwoordigde organisa ties bood hij een tweetal envelop- pes met inhoud aan. De voorzitter van „Crescendo" dankte voor de hartelijke woorden en de ontvan gen geschenken. Vermeld zij nog dat de bestuurstafel was gesierd met talrijke bloemstukken, w.o. van het gemeentebestuur. Alleen Renesse wist match te winnen (4-2) Verwachting geldig lot woensdag avond. Nu en dan regen Zwaar bewolkt met nu en dan regen. Matige wind aanvankelijk oostelijk, later uit zuidelijke rich tingen, zachter. 5 april Zon op 6.07, onder 19.20 Maan op onder 8.36 april Zon op 6.05, onder 19.21 Maan op 0.14, onder 9.19 Hoogwaterstanden ZIERIKZEE: 5 april 6 00 v.m. 18.28 n.m. 6 april 6.30 v.m. 19.02 nm. BROUWERSHAVEN: 5 april 5 23 v.m. 17.43 n.m. 6 april 6.01 v.m. 18.25 nm. Ondanks de regen toch grote Paasdrukte in de Westhoek WESTHOEK, 3-4. Ondanks het (terecht) minder gunstige weerbe richt, dat voor de Paasdagen voor speld werd, kwamen reeds vrijdag drommen vreemdelingen naar de Westhoek. Het bezoek was zo mas saal, dat zaterdag in de hotels geen enkel plaatsje meer vr(j was. Ook de pensions moesten een druk be zoek verwerken. De particuliere zomerwoningen werden eveneens, al was het met rokende schoorstenen, allen voor enkele dagen bewoond. Behalve de eigen vaderlanders die hier vertoefden, waren er weer zeer veel Duitsers, praktisch geen Belgen, een enkele Luxemburger en een paar Zwitsers. Het heeft dit internationaal gezelschap niet mee gezeten, want precies drievierde van de Paasdagen verregende. Al leen de maandagmorgen tot een uur of twaalf bood, wat de mensen er van verwacht hadden. Voor de rest zaten de mensen binnen, even als thuis met koffie, thee en een boek. Vergeleken met vorig jaar is het aantal vreemdelingen toege nomen, ondanks het minder goede Bruinises, Renesse, Burgh en Brouwershaven hebben zaterdag gestaan in het teken van het inter nationale voetbal. Aan een warme echt Schouwse ontvangst heeft het de Engelse gasten in de verschil lende gemeenten niet ontbroken. Overigens heeft het by v. de Burgh- se middenstanders zaterdagmiddag veel hoofdbrekens gekost om te weten te komen dat „one pound" geiyk is aan 20 shilling en iets meer dan één tientje. Met vereende krachten konden deze moeilijkhe den echter uit de weg worden ge ruimd. Om „bovenaan" te beginnen, Bruinisse ontving de 26 spelers en supporters uit Clifton Hambden op echt Bruse manier, dat wil dus zeggen bijzonder hartelijk. De gas ten werden door particulieren met auto's van de veerboot aan de Val afgehaald en welkom geheten door gemeentesecretaris B. de Groot, waarna op het gemeentehuis de of ficiële ontvangst plaats had door burgemeester C. H. v. d. Linde, die zich zeer verheugde over deze in ternationale sportuitwisseling. De burgemeester liet niet na te spre ken over de gesteldheid en geaard heid van Bruinisse, de ramp en Deltawerken en de mosselvisserij. Voor de ontvangst dankte de heer Kelling, voorzitter van de Engelse club, waarna geluncht werd. Na de maaltijd werden de Delta-wer ken bezichtigd en in het dorp sou venirs werden ingeslagen. De wed strijd, ingeleid met het spelen van de beide volksliederen door „Nu met Hope", werd door de gasten gewonnen met 1-5. Voor de aan vang overhandigde de Engelse aanvoerder zijn Bruse collega een vaantje en een „schild". Tegen de avond verzamelde men zich in het Ned. Herv. Verenigingsgebouw voor een gezamenlijke koffiemaal tijd waarbij bleek dat de „verbroe dering" goede vorderingen maakte. De gasten kregen hier een fraaie beker aangeboden. Het woord werd achteenvolgens gevoerd door burgemeester van der Linde, de coach van de Engelse club, de aan voerder en de voorzitter. Speler Han v. d. Werf hield een speechje het Engels, de voorzitter van Bruse Boys in het Nederlands. Hierbij werd het plan geboren Bruse Boys een uitstapje te laten maken naar Engeland, waarvoor de gasten aantrekkelijke facilitei ten toezegden. Bruinisse vond het spijtig dat de Engelsen alweer om half acht moesten vertrekken om de boot van de Val te halen om tijdig het logeeradres - Blanken- berge in België - te kunnen berei ken. In de Westhoek In Burgh vond de ontvangst plaats van de fabrieksploegen „Grand Union" uit Paddington en „Penton Monarchs" uit Pennbroke. De belangstelling oP het De belangstelling voon de wedj- strijden op het sportpark „Van Zijen" was niet bijster groot. De gasten wonnen de eerste wedstrijd tegen de Burgh-junioren (14-16 j met 0-2. De senioren-match werd ingeluid door burgemeester jhr. R. Röell door de aftrap te verrichten nadat de Engelsen een vaantje aangeboden. De strijd werd in een formidabel tempo gespeeld. Burgh was in eeni uitstekende vorm maar de Engelsen speelden beter. De uitslag was dan ook 1-3 in het voordeel van de gasten, hetgeen echter geen afbreuk deed aan de goede stemming rond deze kennis making met de E ngelsen. Het nieuwtje dat burgemeester Röell In zijn toespraak mededeelde, n.l. dat Cambridge de jaarlijkse roei- wedstrijd had gewonnen, werd door de spelers met gejuich ontvangen. De Engelse voetballers, het team Campden Goods F. C., wonnen ook van het gecombineerde Brouwse eiltal en wel met 5-1. Do Engelsen reikten voor de wedstrijd aan hun Brouwse tegenspelers fraai verzil verde ballpoints uit. Aanvoerder J. v. d. Weele over handigde zijn Engelse collega een fraai vaantje, na afloop van de wedstrijd gevolgd door voorzitter P. de Moor met een herinnerings standaard. Het buitenlands bezoek te Brouwershaven werd afgeslo ten met een door de thuisclub aan geboden koffiemaaltijd in hotel Ringelberg. Te Renesse werden de teams van Corinth en Frendford in het Dorps huis ontvangen met een toespraak van de voorzitter van de sportver eniging, dr. H. J. Simons. Vervol gens werd een broodmaaltijd aan geboden, waarna men zich naar het sportveld begaf. De Engelse juni oren wonnen van Renesse, mede dank zij twee strafschoppen, met 2-4. Daarentegen had het eerste elftal van Renesse weinig moeite met dezelfde cijfers te winnen van Corinth. De winnende goals wer den gescoord door P. Jonker, J. Kuijer en J. Verboom (twee maal(. De Renessenaren boden hun gasten twee fraaie wandborden aan ter wijl zij zelf een vaantje en een be ker in ontvangst mochten nemen. Tot slot van dit geslaagde bezoek kregen de Engelsen in het Dorps huis broodjes aangeboden. Volgens een Katangese woord voerder hebben opstandige Baloe- ba's in Kabongo protestantse zen delingen en Europese employé' s van handelsfirma's, in Luena een dokter, tien Ierse V.N.-militairen en 20 stamhoofden vermoord. Hij wilde geen bijzonderheden geven. Geen ongunstige resultaten voor Schou-wse korfballers te Roosendaal SERIEWEDSTRIJDEN „ALLIANCE" Bij de seriewedstrijden van de vereniging „Alliance" te Roosen daal kwamen maandag een aantal Schouwen-Duivelandse korfbal 12- tallen voor het eerst in dit seizoen in de open lucht in actie. Daar de meeste tegenstanders van onze twaalftallen aan de wintercompe titie deelnemen, waren d© resulta ten in zijn geheel bezien niet on gunstig. Zo wisten de reserves van Burgh in haar afd. beslag te leg gen op de le prijs. Van Het Wes ten II werd met de monstercijfers 16-1 gewonnen-. Tegen de Blauw wit reserves ging het niet zo ge makkelijk, maar toch bleven de groen-witten met 2-1 aan de win nende hand, waarna ook de laatste wedstrijd tegen Hilversum II in een 4-3 overwinning werd omge zet. Het le twaalftal van Burgh eindigde zonder een nederlaag achter Charlois II op de 2e plaats. Burgh won van de organiserende vereniging Alliance met 3-2, ter wijl het tegen Charlois II (1-1) en Waterland (2-2) gelijk speelde. WIK,, dat met Zeemeeuwen in de ze.lfde afd. was geplaatst, wist eveneens beslag te leggen op een 2e prijs. WIK won van Vogel II met 2-0 en van Zeemeeuwen met 4-0. Van Blauw-Wit, dat als eerste eindigde, werd met 9-1 verloren. Zeemeeuwen won verder van Vo gel II met 4-1, maar zag zich met dezelfde cijfers door Blauw-Wit geklopt. Unitas II slaagde er ook al in met een 2e prijs naar Zierikzee terug te keren. De Unitasreserves verloren van de le prijswinnaar Vios II met 4-0, maar van Het Westen en Union werd met 4-1 en 2-0 gewonnen. Stormvogels kwam in haar afd. ook uitstekend voor de dag met 2 overwinningen en een gelijk spel waardoor zij eveneens beslag legden op een 2e prijs. Te gen Charlois III, die als eerste ein digde, werd met 2-2 gelijk ge speeld. Atlas moest met 1-0 zijn meerdere in Stormvogels erkennen, terwijl Eindhoven III met 2-0 aan het korste eind trok tegen de club uit Ellemeet. De junioren Bij de junioren deed Burgh A van zich spreken door huiswaarts te keren met de le prijs in haar afdeling. De Burgh-junioren won nen van Eindhoven B met 2-0, van Vogel B werd met 3-0 gewonnen, terwijl Waterland A er met 4-0 aan moest geloven. Bij de senioren won Unitas van Luctor met 2-0, maar verloor eervol van Maasglorie met 2-1 en van Quick II met 3-2. DES won van Juliana II met 3-2, maar in Quick III en Delta moest het met 5-1 en 2-1 zijn meerdere erkennen. WIK II versloeg DOP II met 4-1, waarna het van Hillegers- berg met 4-1 en Togo II met 2-0 verloor. De sportvereniging „Nieu werkerk" behaalde een grote 6-0 zege op HFC II (6-0), maar van ELTO en KIK werd met 4-2 en 3-2 verloren. NO AD verloor alle drie door haar gespeelde wedstrijden. Tegen BKC II trok het met 5-3 aan het korste eind, terwijl HPV en DETO IV beide een 4-0 overwin ning wisten te boeken. Bij de junio ren won WIK A nog met 5-0 van Maasglorie A, waarna van Swift A met 6-2^, en Vogel A met 3-0 werd verloren. Zeemeeuwen A boekte winst tegen DETO B (2-0). tegen Hillegersberg A werd met 1-1 ge lijk gespeeld, terwijl van KIK A met 2-0 werd verloren. Als aardig heid valt nog te vermelden dat on der de scheidsrechters van dit toernooi gratis een elektrisch scheerapparaat werd verloot, welke prijs ten deel viel aan de heer S. Roos uit Burgh. SCHARENDIJKE In de periode 10 t.m. 15 april wordt alhier de Simavi-collekte gehouden. Ingezonden mededeling BLOEDARMOEDE? Gebruik'dan het bloedvormend krachttonicum SARCO GLOBINE Bevat naast haemogloblna, alle nood zakelijke stoffen zoal» leverextract en mineralen die voor de opbouw van het bloed noodzakelijk x{|n. Verkrijfbitr at* draciti •n In vloeibare vorm. DUTIM N.V. - OEGSTGEEST

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1961 | | pagina 2