moderne meubelen Annie's nieuwe truitje... en hoe omo dat fris en mooi houdt 40 modelkamers morgen... dan mag je het aan Omo houdt't fris en wit Voortreffelijk van kwaliteit.1 in piastic tabakszak! merkartikelen betere kwaliteit Mattheüs- Passion Half zwaar' heel lekker! Vrij entree I de ruimste sortering Koopt goede bekende Lagere prijs en garantie voor Auping - Desso - Ploeg - Pastoe - Pulman WONINGINRICHTING iganaia«i ZIERIKZEE Appelmarkt 4-10-1 2 Tel. 01110-2946 in diverse uitvoeringen L.P. en 45-toeren reeds vanaf f 3,95 I Geniet met Pasen van deze prachtige opnamen U vindt ze bij de speciaalzaak voor grammofoonplaten: 'Radio Weltevreden' Telefoon 2805 - Zierikzee huispermanent Om zelf uw haar te permanenten Prijs f 4,50 Eenvoudig Vlug Goedkoop L. C. HOOGERHUIS RENESSE ...En wat betreft de witte was... U las al, dat Omo - wit met blauwe korreltjes! - daarvoor Ideaal is. Zonder bleken, zonder blauwen wast het stralend wit, geurig fris. 't Komt door Omo's verhoogde zuurstofwerking - één van de nieuwe wasvoordelen! Miljoe nen zuurstofbelletjes werken in het goed tot het laatste smetje ver dwijnt. Ja, óók In de wasmachine bereikt U dit volmaakte resultaatl Ons land telt duizenden Annies en Marietjes en Groetjes. En duizenden lieve moeders, die het heerlijk vinden iets leuks vóórhaar kinderen te OMO (ideaal /oor de Witte was) is breien. Maar dan komen die kleine probleem- ook ideaal VOOf tere Stoffen! pies: hoe houd ik het mooi, waarmee moet r.. x u ik het wassen? Als U Omo uit ervaring kent, Fijne Van OlTlO is, dat je er alles weet u onmiddellijk het antwoord: jn kunt wassen. Neem zo'n truitje: Omo wast voorzichtig en sekuur het vuil uit de wol. Meer niet. De wolvezel wordt niet aangetast, blijft veerkrachtig, zacht, warmte-gevend. Even zorgvuldig behandelt moderne Omo andere tere weefsels, ook de modernste als Orion en Dacron.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1961 | | pagina 11