G.S. akkoord met het maken van bouw- of verbouwingsplan gemeentehuis Agentschap van reddingsmaatschappij overgedragen aan burgemeester jhr. Röell Kon. Harmonie „Witte van Haemstede" krijgt laaggestemde instrumenten Voorzitter C. A. Hartog nam afscheid Vorige week hield - voor het laatst onder voorzitterschap van de heer C. A. Hartog -de Koninklijke Harmonie „Witte van Haemstede" de Jaarvergadering. Twee belangrijke wijzigingen in het bestel van „Witte van Haem stede" kwamen aan de orde. In de eerste plaats het aftreden van de voorzitter, die - op deze 25ste jaar vergadering - het byltje er bij neerlegde en het overschakelen van de harmonie van hoge op lage stem ming, waarvoor de instrumenten moeten worden vernieuwd, hetgeen uiteraard een financieel offer vraagt. De voorzitter sprak een wel komstwoord, inzonderheid tot de beschermheer Jhr. R. J. H. Q. Röeli, de ere-voorzitter de heer P. L. Vis, het lid van verdienste de heer J. D. Linthout en de verte genwoordiger der donateurs de heer H. P. Verton. De voorzitter memoreerde dat 1960 voor de har monie een gunstig jaar was. Alleen de drumband baarde zorgen, door vertrek van de maitre, de heer J. Bakker. Momenteel oefenen elf leerLingen, hetgeen een flink aantal genoemd mag worden. Herdacht werd het verscheiden van het ere lid de heer L. Bouwman. Een dank woord werd gesproken jegens het gemeentebestuur voor de nieuwe tent. Batig saldo Blijkens het financieel verslag van de penningmeester is er een batig saldo van f 3199,47. Het oud papier leverde f 963 op. Een gun stig kasrapport werd uitgebracht door de heer Aalbregtse. De feiten van het jaar werden gememoreerd in het uitvoerig jaarverslag van de secretaris, dat een applaus van de vergadering kreeg. De aftredende bestuursleden de heren I. C. Boot en A. v. d. Weel werden herkozen. In de vakature-Hartog werd geko zen de heer H. P. Verton. De pen ningmeester de heer A. v. d. Weel werd vervangen door de heer J. Vredenbregt. De lage stemming Voor overschakeling op lage stemming - waartoe na rijp beraad het bestuur een besluit nam - is de volle medewerking van de leden nodig. De oude instrumenten zijn getaxeerd op f 2680; de nieuwe gaan f 9500 kosten. Een aanvulling is dus nodig van f 6500. De har monie kan zelf zorgen voor f 3000. Opneming van f 3000 is dus nodig. Een papier-actie van twee jaar zou voldoende kunnen zijn de schuld te delgen. „Luctor et Emergo" te Renesse speelt reeds met laagge stemde instrumenten, zodat een gemeenschappelijk concert tot de mogelijkheden gaat behoren. De vergadering gaat met d© verande ring in principe akkoord en gaf het bestuur machtiging de plannen verder uit te werken. Afscheid voorzitter Hierna was het woord aan de scheidende voorzitter de heer Har tog, die het afscheid moeilijk noem de, daar de harmonie een „stuk van zijn leven" is geworden, gedu rende de afgelopen 25 jaar. Spreker zeide verheugd te zijn iets te heb ben kunnen bijdragen tot het wel zijn van de harmonie en hij hoopte in de toekomst van het „excelsior" verder getuige te mogen zijn. BROUWERSHAVEN Vogelvereniging „De Edelzanger" vergaderde Causerie van deskundige Vrijdagavond hield de vogelver eniging „De Edelzanger" te Brou wershaven in café „Centrum" een ledenvergadering onder voorzitter schap van de heer J. M. Bolken baas. In zijn welkomstwoord richt te de voorzitter zich in het bijzon der tot de spreker van deze avond, de heer P. van Bimmel, assistent commissaris van de Bond van Vo gelliefhebbers en zijn assistent de heer A. van Dijke en tot de nieuwe leden. Na afhandeling van enkele al gemene zaken verkreeg de heer v. Bimmel het woord die een duide lijke uiteenzetting gaf over ver schillende zang-, kleur- en postuur kanaries, nadat eerst de wilde ka narie onder de loep was genomen. Vervolgens kwamen de parkieten, agaporniSsen en nog tientallen an dere tropische vogels aan de beurt. Grondig besproken werden de di verse kweekmethodes van iedere soort. Zeer verduidelijkend was het overzicht over de huisvesting der vogels, ziekten, het vervoeren, het kleuren, enz. Aan de hand van fraaie kleurendia's liet de heer van Dijke dc vogels zien. De aanwezi gen maakten een dankbaar gebruik van het stellen van vragen waarna de voorzitter deze goed bezochte en geslaagde bijeenkomst sloot. AMSTERDAM. In Amsterdam, Rotterdam en Nijmegen hebben de provinciale afdelingen van de Ne derlandse Christelijke Bond van Overheidspersoneel zaterdagmid dag voorlichtingsvergaderingen ge houden i.v.m. de onrust, die er bij de middelbare en lagere belasting ambtenaren bestaat over de pro motiemogelijkheden en dc salaris problemen. Op verzoek van de heer W. B. Boot werd de voorzitter hierna bij akklamatie gekozen tot adviserend bestuurslid. De vice-voorzitter, de heer B. Bossers, wees er op hoe „Witte van Haemstede" en de heer Hartog met elkaar zijn vergroeid. Spreker merkte op, dat het beleid van de heer Hartog buitenstaanders en „insiders" respekt afdwong. „Wij zijn U onuitsprekelijk veel dank verschuldigd", aldus de heer Bos sers, die uit naam van de harmo nie de scheidende voorzitter hierna een droogscheerapparaat aanbood. Ook mevr. Hartog werd bij de hul diging niet vergeten. De secretaris maakte een speciaal afscheidsge dicht. Burgemeester Röell merkte op: „vele leden bliezen hun eigen, deuntje, doch U mijnheer Hartog wist er een harmonisch geheel van te maken". Spr. zegde een ge schenk toe namens de gemeente. De ere-voorzitter, de heer Vis, noemde de heer Hartog een emi nente voorzitter. Hierna werd een uitstekend verzorgde maaltijd ge bruikt. Twee leden stelden zich spontaan borg voor elk f 500 tb.v. de nieuwe instrumenten. Lange tijd bleef men nog gezellig bijeen. Gemeente Zierikzee Burgemeester en wethouders van Zierikzee maken bekend, dat in verband met de Goede Vrijdag en de Paasdagen het HUISVUIL in de week van 26 maart t/m 1 april 1961 in plaats van donderdag en vrijdag op woensdag en donderdag volgens het bekende schema zal worden op gehaald. In de week van 2 t/m 8 april 1961 zal het ophalen van huisvuil vol gens het bekende schema worden verschoven van maandag naar dins dag en van dinsdag naar woensdag. Zierikzee, 25 maart 1961. Burgemeester en wethouders voornoemd: F. TH. DIJCKMEESTER, burgemeester. R. VAN OMMEREN, secretaris. Te Bruinisse werd eindles gehouden van geslaagde verkeerscursus Plaatselijke afdeling Verbond Veilig Verkeer opgericht BRUINISSE, 24-3. Te BruinJsse werd vrijdagavond de eindles van de met zoveel succes georganiseer de verkeerscursus gehouden. Voor dit doel waren een 50-tal vragen op papier gesteld en op deze ma nier werd een test gehouden om het geleerde" te releveren en te toetsen. Aan dit schriftelijk exa men namen 47 personen deel. Voor de deelnemers met de min ste fouten waren prijsjes beschik baar gesteld en deze werden resp. gewonnen door de heren Adrie Verspoor en Johan van 't Leven, die beiden vier fouten hadden. De heer K. Goudzwaard was met vijf fouten een goede derde. Voor alle deelnemers waren er vervolgens prijsjes, bestaande uit balpennen en andere kleine reclame-artikelen. Burgemeester C. H. van de Linde bracht vervolgens hulde aan het comité dat deze cursus had geor ganiseerd, maar vooral aan adju dant A. Pipping die op zo voorbeel dige en prettige wijze de lessen had gegeven. Aan hem werd een reistas als aandenken aangeboden. Voor de dames was er vervolgens nog een extra attentie in de vorm van een doosje chocola. Oprichting afdeling Na de pauze werd een filmpje gedraaid, daartoe welwillend afge staan door het Verbond voor Vei lig Verkesr en toen deze was ver toond was de beurt aan de heer P. A. Boot, die samen met de he ren C. W. Verton en J. Renshof als gast uit Zierikzee aanwezig was, om de aanwezigen te wijzen op het nut van de Bond voor Veilig Ver keer. Ook Zierikzee heeft een der gelijke afdeling en de heer Boot is gewestelijk vertegenwoordiger voor dit Verbond. Na de propaganda-causerie van de heer Boot besloot men eenstem mig een afdeling van het Verbond voor Veilig Verkeer op te richten en alle aanwezigen traden als lid van de afdeling toe. Het bestuur bestaat uit de organisatoren van de cursus, nl. de heren L. Padmos, P. L. Krepel, S. Beekman, A. Kik, M. Elenbaas, S. J. P. Jumelet en ad judant Pipping. Burgemeester C. H. van de Linde toonde zich in zijn slotwoord zeer verheugd over het zo spontaan tot stand komen van de afdeling Brui nisse van het Verbond voor Veilig Verkeer. Hij hoopte dat de doel stellingen die dit Verbond na streeft ook in Bruinisse tot hun recht zullen komen. Ingezonden mededeling Hengelsportvereniging „Oosterschelde" Het Kaaskenswater en de Ouwerkerkse kreken Wij vernemen van de zijde van de hengelsportvereniging „Ooster schelde" dat de minister van land bouw en visserij heeft besloten om voor het jaar 1961 het gesloten sei zoen voor het Kaaskenswater te Zierikzee en het krekengebied te Ouwerkerk, bij wijze van proef, voor wat betreft het vissen met één of meer hengels, niet van toe passing te verklaren. Het gesloten seizoen) gaat in op 15 maart en eindigt op 1 juni van het kalenderj aar. Geen ambtsgebed in raad Westerschouwen Rijksgoedkeuring voor kerkrestauratie Noordwelle De gemeenteraad van Wester- schouwen heeft vrijdagmiddag te Haamstede, onder voorzitterschap van jhr. Röell, in een tlenmans-be- zetting uitvoerig de al of niet in voering van het ambtsgebed be sproken. De heer J.- C. Hendrikse zal pas in de volgende vergadering de raad completeren. Het speet de heer M. den Boer, maar om principiële redenen zal hij tegenstemmen. Ook de heer J. Padmos is deze gedachte toegedaan. Beide heren motiveren hun besluit met de opmerking dat een moge lijke invoering van het ambtsgebed niet de volledige instemming van de gehele raad zal hebben. De heer v. Oord zal voorstemmen, evenals de heer Westhoeve. De voorzitter liet een mogelijk intrek ken van het besluit doorschemeren, doch de initiatiefnemer, de heer Westhoeve, bleef bij zijn voorstel, omdat zijn besluit principieel wel doordacht was. De heer v. Oord noemde het terugtrekken van het voorstel geen onprincipiële hou ding. Het voorstel van b. en w. om het ambtsgebed niet in te voeren, werd daarop in stemming gebracht. Het werd aangenomen met 8 tegen 2 stemmen. (Tegen de heren v. Oord en Westhoeve). Ook de bespreking over het ont- werp-besluit bezoldiging wethou ders werd zeer goed doorgenomen. De voorzitter noemde de bedragen aan de lage kant. Het honorarium zou f 1740,per jaar worden; de vroegere vijf kerngemeentes be taalden vóór de herindeling f 4500,- aan wethouderssalarissen. De heer v. Oord noemde de voor zitter te voorzichtig met zijn woor den „aan de lage kant". „Dit sala ris is bijna a-sociaal en een schande te noemen. Vroeger werkten deze mensen voor niets en nu weer. Hier zit een gevaar in voor de democra tie en ik kan mijn stem hier niet aan geven", aldus de heer v. Oord, die er verder nog op wees dat deze betrekking een „full-time-job" ge worden is. Verantwoordelijke pos ten moeten nu eenmaal betaald worden. Ook de heer M. den Boer maakte vergelijkingen met een groot dorp van 4.000 inwoners, waar hiertegen over vijf kernen staan met veel meer werk. De heer Goossens Is het volkomen met de heer v. Oord eens. Wethouder Vis is niet veel gewend; vroeger is hij nog wethouder ge weest voor f 90,per jaarl Wet houder v. d. Klooster zeide even eens dat het geen baantje meer is, maar een werkkring, waar men steeds mee bezig is. „De tijd dat een voormalige wethouder in een der kernen zelf de nummerplaatjes op de deuren schroefde, is voorbij". De gevoelens van de raad zullen aan G.S. kenbaar worden gemaakt. Bij de ingekomen stukken is een besluit van de staatssecretaris van O., K. en W. tot instandhouding o.l. school te Noordwelle. Verder een aantal goedkeuringen van G.S. De gemeente wordt gemachtigd tot het opmaken van een plan tot bouw, c.q. verbouw gemeentehuis. Ook is een toewijzing van vier wo ningwetwoningen ontvangen, wat de heer Padmos maar een schrale toewijzing noemt. De geloofsbrieven van het nieuw benoemde raadslid de heer J. C. Hendrikse, werden in orde bevon den. Als waarnemend secretaris en waarnemend ontvanger werden be noemd mej. A. C. Houtman en de heer J. A. Kouman, die in hun functie dooi- de voorzitter werden beëdigd. Een voorstel van b. en w. inzake gemeentelijke vergoeding Stichting Kleuterschool Renesse 1960 en voor schot 1961, vond geen bezwaar, evenals een zestal belastingveror deningen. Bij de laatste verorde ning op heffing hondenbelasting werd de belasting voor één hond gehouden op f 10,alleen voor landbouw- en bedrijfshonden moet f 7,50 worden betaald. Grondvcrkoop De raad hechtte verder goedkeu ring aan verkoop van enkele per celen grond. Het bestuur van de diepvrieskluis krijgt een stukje grond groot 49 m2, gelegen achter het voormalige gemeentehuis, f 7,50 per m2. De heer C. Wisse uit Goes krijgt 700 m2 voor f 10,per m2 in Renese. Mej. L. C. en M. E. v. d. Bijl uit Zonnemaire krijgen een stuk grond aan de uitbreiding van de J. J. Boeijesweg, tegen een later vast te stellen prijs. Aan de Z.L.M. wordt 570 m2 verkocht voor de bouw van een nieuwe chr, land- bouwhuishoudschool, k f 10,60 per m2. De school komt in het uitbrei dingsplan ten z.w. van de kern Haamstede. Voorts werd een per ceel grond verkocht aan de heer J. T. de Visser uit Rotterdam, ge legen op de voormalige gemeente- weide te Burgh; de bouwgrond voor f 7,50 en de daarachterliggende grond voor f 2,per m2. De woningwetwoningen Vervolgens werd de raad gepolst over een mogelijke overdracht van woningwetwoningen in de nabije toekomst aan de bewoners. Het be helst hier alle woningwetwoningen (behalve de Oostenrijkse geschenk woningen). Exploitatie na het in eigendom hebben als zomerwonin gen zal echter verboden worden. Dit is een ministerieel plan om het wo- ningbezit te bevorderen; bovendien is het bezit voor de gemeente van woningen niet aantrekkelijk. De prijs zal bepaald worden door drie taxateurs. De raad staat volledig achter dit plan. Een voorstel van b. en w. tot vaststelling „Verordening op de wallen" wordt eveneens aangeno men met de opmerking van de heer Goossens dat in Renesse stuk ge maakte wallen nog niet opgeknapt zijn. Goedkeuring kreeg de voorlopige vaststelling van de rekening 1959 van de voormalige gemeente Noordwelle met een goed slot van f 237,10. Kapitaaldienst: goed slot f 61.403,83, evenals de rekening van Serooskerke over 1958 met een goed slot van f 1406,23; kapitaal- dienst: nadelig saldo f 80.588,99. Daar G.S. enkele bezwaren had den tegen de volgende reeds eerder genomen besluiten van voormelde gemeente, had de raad geen be zwaar tegen intrekking van het be sluit voormalige gemeente Burgh uitgifte in erfpacht van grond aan W. J. Dingemans; eveneens intrek king besluit raad Burgh uitgifte in erfpacht van grond aan de Koe belcommissie. Deze commissie kan de grond nu huren voor f 60 per jaar; verder intrekking besluit 17 februari 1961 en wijziging voor waarden geldlening voormalige ge meente Renesse van C. Fasol. De raad ging akkoord met een wijziging delegatiebesluit aan b. en w. verhuur, verpachting enz. Een belangrijk punt vormde ook het voorstel van b en w. aanvraag machtiging verbetering Bad- en Strandweg naar de Vuurtoren. Van het IN.K.O.R. is bericht ont vangen dat voor verbetering van genoemde wegen een subsidie ge geven wordt van 88 zeven tiende procent. Voor de verbetering van de Jan van Renesse weg is nog niets ontvangen. Tot ambtenaren (bezoldigd) van de burgerlijke stand werden be noemd de heer B. Bossers en mej. A. C. Houtman. Jhr. Röell en de heren J. W, de Jonge en B. Boot werden tot onbezoldigd ambtenaar benoemd. Personeelsaangelegenheden Het voorstel tot toetreding tot Centr. Bureau inzake gemeenschap pelijke behandeling personeelsaan gelegenheden werd 2-h s. aangeno men, evenals de vaststelling rechts positieregelingen en vaststelling bezoidigingsverordening. Deze pun ten werden uitvoerig toegelicht door de secretaris de heer de Jonge evenals het laatste punt dat de overname van het personeel van de voormalige gemeenten Burgh, Haamstede, Renesse, Noordwelle en Serooskerke behelsde. De voor zitter zei dat er meer dan genoeg werk is in de gmeente om totale overname te rechtvaardigen. De volgende functies komen nu op het gemeentehuis: hoofd commies, commies le klasse, adj.-commies, klerk en typiste A en B. De gemeente-arbei ders komen in drie toongroe pen, nl. groep 3, 4 en 5 met gratis pet. Eveneens worden overgenomen beide doktoren, de deurwaarders en school- schoonmaaksters. Bij d© verder voorkomende za ken zal de voorzitter aan G.S, voor stellen langs de Wilgen weg bij de vuurtoren een parkeer- of wacht- verbod in te stellen. Begroting 1961 De gemeente-begroting 1961 zal aan het einde van deze maand aan de leden toegestuurd worden. Voor de verlichtings vernieuwingsplan nen te Renesse zal door de P.Z;E. M. ook Renesse in dit plan opge nomen worden. De voorzitter toon de een vijftal door gep. adj. Kou wen te Renesse gemaakte moge lijke gemeentewapens. Een oude stijl wapen toont een samenvatting van de vijf kern-wapens; een goed idee is een strérijder op een blauw wit veld, omdat alle kernen het strarijden gemeen hebben. Voorts de vijf kernkleuren op een groen veld en een toeristische figuur op een blauw veld. In de volgende vergadering zullen de leden uit de ze wapens de meest geslaagde kie zen, waarna dit aan de Hoge Raad van Adel zal voorgelegd worden ter goedkeuring. De nieuwe school te Burgh is klaar en wordt zaterdag middag 8 april geopend, na de opening van de school te Noordwelle. Haamstede: het tussenpad' vuur- toren-Schouwse Boer is gereed op een toplaag van asfalt na, dat na Pasen klaar komt. Renesse: de wateroverlast bij de huizen van de Stichting Renesse is opgeheven en kostte de Stichting f 4500. Noordwelle: hier wordt een vuil nisophaaldienst ingesteld waarvoor 100 emmers zijn besteld. Boven dien is de rijksgoedkeuring binnen ADVERTENTIES Heden overleed, tot onze diepe droefheid, geheel on verwacht, onze geliefde broeder, behuwdbroeder, oom en oudoom JAN ADRLAAN KOSTENSE weduwn. van M. Thomson in de ouderdom van 73 jaar en 11 maanden Namens de familie: C. J. KOSTENSE Serooskerke, 25 maart 1961 Condoleantie-adres C. J. Kostense, Stoof weg 19, Renesse. De teraardebestelling zal plaats vinden woensdag 29 maart a.s., des namiddags 3 uur te Serooskerke. Kerkeraad en kerkvoogdij van de Ned. Herv. Ge meente van Serooskerke geven hierbij kennis van het overlijden van hun medelid en broeder JAN ADRIAAN KOSTENSE in de ouderdom van bijna 74 jaar „Zalig zijn de doden die in de Here sterven" Serooskerke, 25 maartl 1961 Kerkeraad-Kerkvoogdij voor de restauratie van de Ned. Herv. kerk. Serooskerke: het ligt in de be doeling deze week met een bejaar den-sociëteit te starten. De rondvraag De heer Westhoeve had schrifte lijk gevraagd de brandweer van Haamstede vollediger uit te rusten. De voorzitter antwoordde dat na ingewonnen informaties bij de re gionale commandant ook met de nevelspuit op de waterleiding ge spoten kan worden. Ook de heer Padmos had schriftelijke vragen ingediend waarom het C.J.M.V.- kamp te Renesse is geweigerd. De voorzitter antwoordde dat het uit breidingsplan dit kamp niet toe stond. Over de bewoners van de Hogenboomlaan die nog steeds geen waterleiding hebben werd de heer Padmos medegedeeld dat het wachten is op een brief van de Waterleiding Mij. Op een monde linge vraag van de heer Goossens kon d© voorzitter mededelen dat de huur van hetzelfde type wo ning in de verschillende kernen ge lijk gesteld worden. De heer Pad mos zag gaarne een andere woning voor het hoofd1 der school te Re nesse, waarnaar gezocht wordt. De heer Geluk heeft moeilijkheden met het betreden van de tuintjes door inwoners van Serooskerke. Wethouder Vis zeide dit pad niet over het kerkhof te willen laten lopen. De hèer den Boer vroeg in lichtingen over het uitbreidings plan Hoge Zoom. Volgens de voor zitter heeft dit plan de gehele pro cedure doorlopen en komt dinsdag bij G.S. in behandeling. N.a v. kritiek door de afd. Haam- stede-Burgh van de Kon, Ned. Middenstandsbond geuitop 'het streekplan deelde de voorzitter mede dat er nog .geen streekplan is, en zo het er al was, dit toch streng geheim zou zijn. MARKTBERICHTEN Eierpriijzen V.E.C.E. In de week van 20 maart tot en met 25 maart werd door de Coöp. In- en Verkoop Centrale voor Eie ren (V.E.C.E.) uitbetaald f 1,74 per kg. Voor vuilschalige en gewassen eieren werd 1 Vz cent per stuk min der uitbetaald. Veeree reddingsboot naar Burghsluis Bemanning uitgezonderd de schipper - vervangen VEERE, 25-3. - Zaterdagmiddag heeft de burgemeester van Veere in een plechtige bijeenkomst, die onder leiding stond van de presi dent-directeur van de Koninklijke Maatschappij tot redidng van schipbreukelingen, de heer Murck Leis, het agentschap van de red- dingsmaatschappU overgedragen aan de burgemeester van Wester- schouwen, Jhr. R. J. H. Q. Röell. Dc reddingsboot uit Veere gaat - gelijk bekend - naar deze gemeente en krijgt als thuishaven Burghsluis. Als dank voor al hetgeen de burge meester, De Beer Poortugael, voor de reddingsmaatschappij heeft ver richt, overhandigde de president- directeur van de reddingsmaat schappij hem de zilveren penning. Dank bracht de heer Murck Leis ook aan de bemanning van de red dingsboot, die - met uitzondering van schipper Minneboo - moet af monsteren en in Burghsluis wordt vervangen door de nieuwe beman ning, die bij de plechtigheid aan wezig was. De president-directeur herinnerde aan de vijftien jaren, dat de reddingsboot in Veere was gestationeerd en waarin niet min der dan 28 maal hulp moest wor den verleend. Hij bracht speciaal het geval van de sleepboot „Ebro" in herinnering. Afscheid vissers Eerder zaterdagmiddag hebben de vissers van Veere, gestoken in hun beste plunje en vergezeld van hun vrouwen, van wie zeer velen in klederdracht, voor de laatste maal de „pantoffelparade" gehouden op de kade van Veere, voor het bekij ken van de gemeerde visserssche pen. Over enkele dagen vertrekken de schepen naar hun nieuwe thuis haven Colijnsplaat, omdat Veere dan vrijwel van de vrije zee zal zijn afgesneden. Het gemeentebestuur van Veere heeft zaterdagmiddag in een spe ciaal daartoe belegde bij"eenkomst, die ook werd bijgewoond door auto riteiten op visserijgebied en van de visserij organisaties, officieel af scheid genomen van alle vissers, die Veere als thuishaven hadden. Met autobussen waren zij aange voerd, zowel uit Arnemuiden als uit Tholen. KERKNIEUWS Geref. Gemeenten HAAMSTEDE. Dinsdag 28 maart, 7.30 uur: ds. Hage uit Middelburg. Geref. Kerken Beroepen te Bruinisse: kandidaat M. Kievit, Numansdorp. Geref. Gemeenten in Nederland Bedankt voor Bruinisse: A. Dor- restein, Opheusden.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1961 | | pagina 3