SPIONNE IN PLASTIC Rusland zal inzien dat gevaar komt van Chinese zijde Ernstige relletjes in Angola De anti-hongeractie voor Kongo Veel kleurlingen naar Engeland De originele pepermuntplant! De originele KING pepermunt! x v- - -*S\N ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE maandag 20 februari i96i No. 18926 Opmerkelijk boek van Perzische Sjah LONDEN, 18-2. In een boek, ge titeld „Mission for my Country", dat maandag (vandaag) in Londen wordt uitgegeven, verklaart de Sjah van Perzië dat de Russen langzaam tot het besef komen dat het gevaar voor hen uiteindelijk niet komt van de veel versmade kapitalistische mogendheden, maar van het ex pansieve China, welks bevolking snel toeneemt De 41-Jarige vorst voorspelt in deze autobiografie, waarin hij een uitvoerig beeld van zijn leven en bewind geeft, dat de Russen gelei delijk tot een accoord met de niet- communistische landen worden ge dreven, hoewel zij intussen in het openbaar uiting zullen geven aan hun „eeuwige liefde" voor hun Chi nese kameraden. Dan zal „harte lijke vriendschap" met de Russen mogelijk worden en de nieuwe sa menwerking der landen zich voor namelijk richten op het binnen de perken houden van China en op pogingen om dit land te doen af zien van fanatisme. NEGERS NEERGEMAAID JOHNNESBURG. 17-2. De „Jo hannesburg Star" heeft vrijdag ge meld, dat honderden negers woens dag een politiebureau in Loeanda, de hoofdstad van Portugees Ango la, hebben bestormd. Zij werden door „een kogelregen" naarge- maaid, aldus het blad. Het bericht was afkomstig van de correspondent van de „Johan nesburg Star" in Loeanda, maar verzonden in Brazzaville, omdat het postkantoor van Loeanda het ge weigerd had. Men weet niet hoeveel doden er gevallen zijn. Een arts in Loeanda zou echter gezegd hebben dat er bij de jongste relletjes in Angola minstens honderd mensen het le ven hebben verloren. De negers gingen tot de bestor ming over, hoewel zij wisten dat het politiebureau verdedigd werd door parachutisten en politie, aldus het blad. Twee mannen gestikt MOERDIJK, 17-9.. Tijdens het schoonmaken van de afvoerpijp van het pompgemaal „Moerdijk" aan de Zwaluwsedijk in Moerdijk zijn de 35-jarige H. G. van der M., ge huwd en vader van twee kinderen, en de 60-jarige A. M van A., ge huwd en vader van vier kinderen, gestikt door uitlaatgassen van een in de pijp geplaatste benzinemotor. De slachtoffers zijn respectievelijk afkomstig uit Moerdijk en Lage Zwaluwe. Een derde arbeider, K. van B., raakte bewusteloos. VERBETERDE PUBLICATIE Gemeente Westerschouwen Burgemeester en wethouders ma ken bekend, dat het gemeentehuis voor het publiek geopend is te HAAMSTEDE Gemeentesecretarie en bureau bur gerlijke 9tand: dagelijks van 9.00- 12.30 uur. Gironr. 428413 ten name van de ge meentesecretarie Westerschouwen voor betaling van leges. Gemeen te-ontvanger: des woens dags van 9.30-11.30 uur. Gironr. 425419 ten name van de gemeente Westerschouwen voor betaling van belastingen e.d. Gemeente-opzichter: des woensdags van 11.00-12.30 uur. Gew. Arbeidsbureau: 2de en 4de woensdag van 2.45-3.15 uur. Te RENESSE (zitting in het voormalige gemeentehuis) Alleen voor secretariezaken: des dinsdags van 9.00-12.30 uur, des vrijdags van 13.30-17.00 uur. Gemeente-ontvanger: des dinsdags van 9.30-11.30 uur. Gemeente-opzichter: des woens dags van 9.00-10.00 uur. De burgemeester houdt spreekuur: te Haamstede: als regel des voor middags; te Renesse: des dinsdags van 11.30- 12.30 uur. (Aanbeveling verdient telef. af spraak, tel. gemeentehuis Wester schouwen 01115-300). Brandalarmering te Haamstede en Burgh: Gemeente huis, tel. (01115) 300, L. C. v. d. Velde (comm.), tel. (01115) 400; C. Dijkman garage), tel. (01115) 446; te Renesse: voormalig gemeente huis, tel. 01116 200S. W. v. d. Hoek (comm.), tel. (01116) 316; H. Duson (ond. comm.), tel. (01116) 243; te NoordweHe: K. H. Zevering, tel. (01116) 251; te Serooskerke: J. A. C. Prince, tel. (01117) 318. De Sjah spreekt in dit verband van het groeiend „conservatisme" in de Sowjet-Unie. Hij gelooft dat Chroesjtsjef minder in het keurs lijf van het Marxisme is gevangen dan sommige andere communisten, maar zelfs indien Chroesjtsjef een tijdelijk verschijnsel ls, dan zijn er nog altijd „diepere vredeskrachten in de Sowjet-Unie aan het werk' DEN HAAG, 18-2. Ruim een miljoen gulden is thans gestort op giro 777 van het hoofdbestuur van het Nederlandse Rode Kruis in Den Haag, voor de anti-hongerac tie in Kongo. Van dit bedrag is tot nu toe f 900.000,overgemaakt naar een vertegenwoordiger van de Liga van de Rode-Kruisverenigin gen in Leopoldstad Voor het be drag zijn, behalve droge vis en medicamenten, gerst,, bonen en mais aangekocht. LONDEN, 18-2. De conservatief Cyril Osborne heeft in het Lager huis aandacht gevraagd voor de grote toeneming van het aantal im migranten uit west-Indië. In 1953 kwamen er 2.000 west-Indiërs naar Engeland en in 1960 50.000 zo zei hij. Op het ogenblik wonen er 300.000 kleurlingen in Engeland. Men heeft mij verteld, aldus Osborne, dat het er over twintig jaar 2 miljoen zul len zijn als de immigratie in het huidige tempo doorgaat. Veel doden bij mijnontploffing JOHANNESBURG, 17-2. In een goudmijn nabij Johannesburg zijn twintig kisten dynamiet ontploft op een diepte van ongeveer 150 meter onder de grond. 22 Afrikanen en 4 Europeanen zijn om het leven, ge komen. In ziekenhuizen waren 43 Afri kaanse en zeven blanke mijnwer kers opgenomen, die dodelijke gas sen welke als gevolg van de ont ploffing waren ontstaan, hadden ingeademd. De goudmijn is gelegen in zuid- Roodepoort, ongeveer zestien kilo meter van Johannesburg. Tweeduizend jongeren in het district Kerinfcji in zuid-Sumatra hebben de Indonesische regering meegedeeld, dat zij naar westelijk Nieuw-Guinea willen worden ge zonden. Op een bijeenkomst van deze vrijwilligers zei kolonel Su- wiko Harkojo, een hoog officier van het provinciale militaire com mando, tot hen, dat „in het belang van ons nageslacht het herwinnen van west-Irian door de huidige ge neratie zou moeten geschieden". „Edelmoedige" dochter SOUX CITY, 17-2. Mevrouw Burnice Iverson Gelger, die door haar dominee „een barmhartige Samaritaanse, mild en goed voor alle behoeftigen" werd genoemd, is vrijdag in Soux City veroordeeld tot vijftien jaar gevangenisstraf, omdat zij twee miljoen dollar ver duisterd had van de bank waar zij werkte en waarvan haar vader pre- sident-direkteur was. De 58-jarige mevrouw Gelger was daar hulpkassier. Een deel van het verduisterde geld 9af zij aan haar man om zijn winkel in ijzer waren draaiende te houden. Een ander deel kwam terecht bij inwo ners van Sheldon, waar de bank gevestigd was. Deze schreven cheq ues uit, die door mevrouw Geiger verzilverd werden. Zij boekte de bedragen echter niet op de reke ningen van deze mensen. De verdediger bepleitte clemen tie. Hij verklaarde dat mevrouw Geiger al genoeg gestraft was om dat zij 37 jaar „met haar misdaad had geleefd". PRIJSDALING VAN UIEN DEN HAAG, 17-2, Het zachte weer van de laatste dagen is er de oorzaak van dat er een vrij sterke prijsdaling heeft plaatsgevonden van voor export geschikte Neder landse uien. Een week geleden lag de prijs van de export kwaliteit middel en grof rond 25 cent per kg, maar deze week is de prijs steeds verder gedaald en op het ogenblik wordt voor deze kwali teiten tussen 18 en 19 cent per kg betaald. Het aanbod is niet groot maar de vraag is ook gering en dat heeft de prijsdaling veroorzaakt. De voorraden uien bij de telers zijn thans niet groot meer. Wel heb ben plaatselijk de handelaren nog een flink kwantum in de koelhuizen opgeslagen. Buiten de koelhuizen zijn er thans praktisch geen uien meer voorradig De laatste weken zijn vele miljoenen kilo's geëxpor teerd, in de eerste plaats naar En geland maar ook naar west-Duits- land «n Frankrijk. Ingezonden mededeling Minister kondigt prijsstop af voor dames- en herenkappersbedrijven DEN HAAG, 18-2. Naar het A.N. P. verneemt zal de minister van Economische Zaken maandag (van daag) een prijsstop afkondigen voor het dames- en herenkappersbedrijf. De minister heeft tot het nemen van deze maatregel besloten, om dat hem gebleken is, dat een groot aantal kappers verdergaande ta riefsverhogingen heeft toegepast dan was overeengekomen in het overleg met de Federatie van or ganisaties van werkgevers in het kappersbedrijf, naar aanleiding van de nieuwe c.a.o. voor het kappers- bedrijf en de daarmee samenhan gende afschaffing van het fooien stelsel. De Federatie heeft van haar zijde alles in het werk gesteld om de ontwikkeling die tot deze prijs maatregel heeft geleid te voor komen. Deze prijsstop houdt in, dat de tarieven, overeenkomstig de bij de afschaffing van het fooienstelsel gemaakte afspraak, voor kappers- AMSTERDAM. De vijfde inter nationale tentoonstelling „De Sui ker" zal van 11 tot 19 april a.s ge houden worden in het nieuwe RAI- gebouw te Amsterdam. De beschik bare tentoonstellingsoppervlakte voor deze expositie, die voor de laatste maal in 1958 werd gehou den, is nagenoeg geheel toegewe zen Tot de exposanten behoren in dustrieën uit België, Duitsland, Frankrijk en Engeland. De Neder landse banketbakkerij is op de ex positie met een „spectaculaire af deling". Mevrouw H. Wilkinson, echtge note van een der direkteuren van d'e Koninklijke Shell-groep, heeft van de werf van Cammell Laird and Co. LTD te Birkenhead in En geland het grootste tankschip van „Shell Tankers N.V." gedoopt en te water gelaten. Het schip ontving zoals tot dusverre gebruikelijk is bij de schepen van deze Nederland maatschappij, de naam van een schelp en wel: „Sepia". De „Sepia" is, op 76 cm na, 250 meter lang. Het schip is ruim 34 meter breed en meet ongeveer 65.000 ton dead weight. Professor Romme Kamerlid af DEN HAAG, 17-2. Professor mr. C. P. M. Romme heeft zijn ontslag brief als lid van de Tweede Kamer der Staten-Generaal aan de kamer president overhandigd. In deze ontslagbrief schrijft prof. Romme: „Tot mijn leedwezen ben ik tot het besluit moeten komen, mijn lidmaatschap van de Tweede Kamer der Staten-Generaal te be ëindigen. De mij behandelende dok toren hebben mij veroorloofd en aangeraden binnen enige tijd weer aan het werk te gaan, maar zij hebben mij daarbij met klem in overweging gegeven, mij voortaan te beperken tot een normale dag taak. Vermits het werk van fractie voorzitter voor mij deze grens te buiten gaat en moet gaan, ben ik tot mijn bovenvermelde conclusie gekomen. Mitsdien beeindig ik hierbij mijn lidmaatschap van uwe Kamer. Het zij mij veroorloofd, de gele genheid te benutten, om uiting te geven aan mijn grote dankbaarheid voor alles wat ik de tijd van mijn Kamerlidmaatschap heb geleerd en ondervonden". werkzaamheden in een damessalon niet hoger mogen liggen dan 10 °/o boven het niveau dat op 31 decem ber 1959 werd berekend. De tarie ven die op dat tijdstip in de heren kapsalons in rekening werden ge bracht, mogen met niet meer dan 15 °/o worden verhoogd. De beschikking houdt tevens in dat iedere kapper verplicht is de prijzen die hij in rekening brengt, duidelijk zichtbaar aan te duiden in zijn kapsalon. Twee aan elkaar gebonden veer boten vol mensen die van een jaar markt terugkeerden, zijn op de ri vier de Kisie bij Ghoghardiha in de Indische staat-Bihar gezonken. Men vreest dat vijftig mensen, voor het grootste deel vrouwen en kinderen verdronken zijn. AMSTERDAM. In verband met de 34e internationale jaarbeurs in Brussel die van 29 april tot 11 mei a s. wordt gehouden, zal een Brus selse deputatie onder leiding van burgemeester L. Cooremans op 1 en 2 maart a.s. een bezoek brengen aan Amsterdam. DEN HAAG. De negende ten toonstelling „Goed kamp" van de Kon. Toeristenbond A.N.W.B., zal van 7 tot en met 11 april op het Haagse Houtrust worden gehouden. Op de tussenliggende zondag zal deze expositie van tenten en cara vans alleen 's middags open zijn. Ned. Hervormd kerkkoor gaf uitstekende zangavond in winterkerk In de winterkerk van de Ned. Hervormde Kerk hield vrijdag avond het Ned. Hervormd Kerkkoor onder leiding van de dirigent de heer L. Schouls een uitstekende zangavond, gecombineerd met de traditionele toneelopvoering. De Winterkerk was stampvol, zo vol, dat later op de avond een tropische hitte in de zaal ontstond. Gezamenlijk werd eerst gezongen Gez. 132 1, waarna de voorzitter de heer W. J. v. d. Maas, voorging in gebed. In zijn welkomstwoord verheugde de voorzitter zich op de massale opkomst. Hij meende ver der aan de viering van het 20-jarig bestaan geen bijzondere ruchtbaar heid te moeten geven. Een bijzon dere groet bracht hij aan de pen ningmeester, de heer W. v. d. Ber ge, die in het ziekenhuis ligt, even als mevrouw Pleune-Braam Te vens deelde hij mede dat het pro gramma opgenomen zou worden op de band, welke geluidsband opge zonden wordt naar de oud-dirigente mevrouw Boot-Rotte in Brazilië. Even stond de voorzitter stil bij het nog onverwachts'overlijden van het medelid de heer L. v. d. Velde. In de twintiger jaren ontvielen verder door de dood mevrouw v. d. Werf-Visser en de heer M. den Haan. De dirigeerstok zwaaiden in deze twintiger jaren achtereenvolgens: de heer S Geleijnse die als eerste lied instudeerde Ps. 179 1. D'e ver eniging werd namelijk gedurende de oorlogsjaren opgericht. Vervol gens mej. Hoogkamp, mevr Boot- Rotte, de heren Westenbrugge, Ku_ perij, mevr. Beije-Jonker, mevr. Saman-van Liere, de heer Schouls Jr. en nu de heer L. Schouls Sr. De zangnummers bewezen dat er goede vooruitgang is geboekt, er waren enkele uitstekende liederen bij. Vooral de Avondzang, 'k Wil U o God mijn dank betalen, was uit muntend, evenals Ps 42 1, 2 en 3. Blijf met mij Heer was ook zeer goed, ondanks het gemis van enkele bassen De heer Schouls verzocht aan het einde van het zangpro gramma zij die kunnen zingen, lid te worden van het koor. Toneel Was het zingen zeer goed, ook het toneel was van de bovenste plank. Twee uren vertoefden de aanwezigen in het kantoor van de direktrice van een ziekenhuis, dat vlak na de oorlog nog talrijke ge wonde soldaten verzorgt. Hiertus sen door geweven een afgunstige zuster, goede zusters, een liefdes- verhaaltje, doktoren Het witte le gioen had de aanwezigen vast tot aan het gelukkige eind. Een uitmuntende vertolking ver zorgden mevr. Boogerd-van Dijke, mevr. C. Kloet-v. d. Weijde (uit muntende uitspraak), mevr. de Haas-Verton, mevr. v. d Bos-v. d- Bijl, mevr. Zorge-v. d. Bijl, mej. A. Slager en de heren H. Braam (uit stekend), A. v. d. Maas, C. v. d. Maas, J. Vredenbrecht en J. Hanse. De ere-voorzitter-lid, de heer M. den Boer, riep vervolgens de nog aanwezige oprichters-leden bij zich te weten: mevr. J. v. d. Bijl-Zijta, mevr. J. Dijkman-Hanse en de he ren M. den Boer, C. v. d. Maas en W. J. v. d. Maas, die na hartelijk toegesproken te zijn uit handen van mevr. den Boer-Hanse een aan denken ontvingen. De heer W. J. v. d.-Maas dankte de ere-voorzitter. De ere-voorzitter dankte verder regisseur de Beer en de gastspelers de heren J. Hanse en J. Vreden brecht. Zij kregen een enveloppe met inhoud. Het was al In de kleine uurtjes toen ds. L. Boer met dankgebed sloot, waarna allen zongen Gez. 281 1. KERKNIEUWS Ned. Herv. Kerk Beroepen te Amersfoort (vac. A. den Hartogh): J. van de Velden, Dordrecht; te Hedel en te Loon op Zand: kand. W. C. Hovius, Haar lem; te Rotterdam-Vreewijk (wijk- gemeente Strevelsdijk): G. J. van de Bogerd, Huizum (Friesland); te Bo- ven-Hardinxveld: kand. Chr. Ho vius, Haarlem; te Garderen: kand. W. C. Hovius, Haarlem; te Wad- dinxveen (vac. J. van der Haar): C. J. van den Broek, Ridderkerk, te Groot-Ammers en te Nieuwland- Oosterwijk: kand. W. Chr. Hovius, Haarlem Aangenomen naar 's-Gravenhage (wijkgemeente 12, vac. wijlen H. J. Drost): J. W. Coenraad, Goes; naar Nunspeet: J. Wisman, Oudewater, die bedankte voor Wierden. Bedankt voor Vriezeveen (vac. W. Bieshaar): J. P. van Roon, Er- melo. Geref, Kerken Tweetal te Zwolle: E. Haverkamp Minnertsga en G. Veeneman, Amersfoort; tweetal te Kantens (Gron.): kand A. Bakker, Kielwin- deweer en kand. Q Huyser, 's-Gra venhage, van wie laatstgenoemde is beroepen. Beroepen te Leiderdorp (3de pred. pl.): F. Minnema, Hoogvliet; te Coevorden: H. van Rhijn, Leeu warden. Aangenomen naar Delfzijl (vac. J. W Vlaanderen): F. J. Bil, Oude- ga (W.). Bedankt voor Heemstede (vac. dr. P. J. Richel): G. Meynen, Ut recht-west. Geref. Gemeenten Tweetal te Vlissingen: K. de Gier 's-Gravenhage en A. Vergunst, Rotterdam. Bedankt voor Genemuiden: L. Rijksen, Rotterdam-west. KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND GRONINGEN. Bij de nieuwbouw van het provinciaal elektriciteits bedrijf aan het Winschoterdiep in Groningen is de 30-jarige A. C. van der Wafkomstig uit Rotterdam, om het levert gekomen. Hij viel van een ongeveer dertig meter hoog statief van een stalen bouwcon structie. DRACHTEN. In Drachten is het vierjarig meisje S. B. in een gracht dichtbij de ouderlijke woning ver dronken. KAPELLE. Op vrijdag 24 febru ari zal in de gebouwen van de fruitveiling in Kapelle-Biezelinge een ontwikkelingsdag voor de Zeeuwse kleinfruitteelt worden ge houden. BLOEMENDAAL. In het Mari nehospitaal te Overveen is overle den de 47-jarige schoenmaker W. P. B. uit Haarlem. Hij was 's-mor- gens, toen hij op een bromfiets in Aerdenhout reed, in botsing geko men met een hem tegemoet rijden de auto. Het slachtoffer werd met ernstige verwondingen naar het Marinehospitaal overgebracht. Het ongeluk gebeurde tijdens een dichte mist. FEUILLETON (72) „En toch", merkte Louise op, toen ze goed en wel zaten, „toch heb ik vast en zeker gemeend, dat jij ook bij ons spioneerde, Paul. Weet je, toen jij zo goed op de hoogte was met de nieuwe produkten van ons, van de Dubois' bedoel ik, leek dat er veel op. Die waren door André uitgedacht en nauwelijks op de markt verschenen. Hoe wist jij dat dan?" „Dat zit zo: André heeft tegen woordig een meisje, dat op de Ban- que Vaudoise werkt, is het niet?" „Zeker, Jeanette. Hoe weet jij dat?" „O, dat is een nichtje van mij. Toevallig ontmoette ik haar eens bij mijn ouders in Basel. Haar ouders wonen in ds buurt, in Sankt Grischona. Het bankiersvak inte resseerde haar, vandaar dat ze bij een zakenrelatie van papa is gaan werken. Ik hoorde van haar, dat haar vriend ook op een plasticfa- briek werkte en kwam zo het een en ander te weten. Allemaal opge togen verhalen van André natuur lijk". „Dan moet je haar ook gunstige dingen van André hebben verteld, anders was het al lang uit geweest" „Maar waarom niet? Toen zij vertelde wat André deed, kon ik niet anders zeggen dan dat die jon geman een zakenman in de dop was, ongeveer hetzelfde type al6 jij". Paul Bonnard vervolgde: „Voor ik vanmiddag hierheen kwam, heb ik Jeanette natuurlijk even opge beld...." Louise schrok hevig.. „Waarom heb je dat gedaan?" Hij lachte hartelijk: „Niet om haar op «tang te jagen, dom gansje. Ik heb haar verteld dat jij en An dré, samen met Tom Becker, achter eeni stel smokkelaars aanzaten en dat zij, als ze klaar was met haar kantoorwerk, maar eens naar Mig non moest komen. Ik wilde het aan André overlaten om haar zelf in te lichten". „Dat is al met hem afgesproken, Paul". „Nu, dan zal hij heel wat te ver tellen hebben Hij is daar trouwens al druk mee bezig. Nee, kijk die kant maar eens op". Ze keek in de aangeduide richting en zag inderdaad het paar, dat met de armen om elkaar in de verte wandelde en zich niets aantrok van de druk aan en af rijdende politie auto's. Opeens trok Bonnard haar naar zich toe. „Luister eens, Louise. La ten we nu eens ophouden met de komedie en eerlijk tegenover el kaar en onszelf zijn. Ik houd ziels veel van je en ik wil weten waar ik aan toe ben. Zeg nu niet dat je niets om mij geeft, want dat is niet waar en kom nu niet wéér aandra gen met dat smoesje van plichten tegenover de Dubois' en zo". Maar ze maakte zich beslist los uit zijn omarming. „Het kan niet, Paul", fluisterde zij zacht. „Natuur lijk geef ik heel veel om je, dat heb ik al eens eerder toegegeven. Maar ik zou ge endag écht gelukkig kun nen zijn bij de vijand der Dubois', echt niet Het was even stil In de wagen. Toen deed Paul Bonnard een twee de poging. Resoluut trok hij haar naar zich toe en zei: „Vooruit dan maar. Als ik nu eens geen vijand meer was, zou het dan wel gaan?" „Wat bedoel je, Paul?" „Wel, als wij nu eerus zo verstan dig waren om niet meer langs el kaar heen te werken, maar samen gingen doen? Alleen opdat jij weer eens tegen mij lacht en niet meer huilt?" „Is dat echt mogelijk?" „Ja natuurlijk, kleine schat! Dat hadden w© al veel eerder moeten doen Jean is een uitstekend chemi cus en zou het researchwerk kun nen doen, beurtelings geholpen door jou en mij. André kan de hele verkooporganisatie eens grondig wijzigen zodat we geen dubbel stel vertegenwoordigers meer op de weg hebben en wij regelen de da gelijkse produktie. Kortom een be langengemeenschap kunnen we sluiten en gaan produceren voor ge zamenlijke rekening Jullie profi teert van mijn vindingen, ik van die van jullie èn van jullie ver kooporganisatie. Samen staan wij sterk". „Dus alleen om zaken te doen?" „Dat weet je wel beter. En nu krijg ik voor 't eerst van mijn le ven eens een echte zoen van je, of niet? Zo, dan is het goudplastic ook weer gered". „Wat bedoel je?" „Wel, je krijgt er octrooi op en die mogelijkheid wil ik niet mis sen, zie je. Enne.waarom draag je je gouden hartje niet meer? Waar is het gebleven?" Ze haastte zich het kleine voor werp uit haar tasje te halen en op haar blouse te spelden. „Zie je, na dat laatste telefoongesprek., toen voelde ik, dat ik het recht niet meer had dit te dragen. Ik had je inder daad bedrogen, Paul (Wordt vervolgd).

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1961 | | pagina 5