PLATINUM. mt METHYL Verdienstebeloning CAWiEX Adverteert in dit blad Abonneert u op dit Streekblad Werkelijke koopjes in de étalage en winkel SPORT Basketball lyceum Dinsdagmiddag speelden de eer ste klassen een inhaalprogramma. Het werd een volledige la-zege. Bij de reserveteams werd voor rust niet gedoelpunt. Na rust doel puntte eerst C. v Zuijen 2 x voor la (4-0), waarna M. Keuning de eindstand op 4-2 bepaalde. De eerste teams leverden een spannend gevecht, waarbij la iets gelukkiger was. C. Kuiper opende voor la de score. Nadat een doel punt van I. van Geesbergen was afgekeurd, maakte A. Franke ge lijk. Een lange dribbel van C. Kui per betekende 4-2 en S Fondse maakte er 6-2 van Wel bracht A, Franke de achterstand voor lb nog terug tot 6-4, maar daar bleef het bij. KERKNIEUWS Geref. Kerken Afscheid, bevestiging en intree ds. P. Melse (Zonnemaire) Ds. P. Melse zal zondag 29 janu ari a.s. afscheid nemen van de Ge reformeerde Kerk van Zonnemaire en veertien dagen later, nl zondag middag 12 februari a.s na Vooraf in de morgendienst te zijn beves tigd door ds. K. Bokma uit Voort huizen, intree doen als predikant van de Gereformeerde Kerk van Voorthuizen, waar hij beroepen is in de vakature van ds. C. Chr. Griffioen, die op 4 september van het vorige jaar naar Woerden is vertrokken en daar veertien dagen later intree heeft gedaan. Ds. Melse werd op 12 juli 1930 te Vrouwenpolder op Walcheren geboren. Hij bezocht eerst het ste delijk gymnasium te Middelburg en studeerde daarna verder aan de theologische hogeschool te Kampen, waar hij op 12 april 1957 zijn kan didaatsexamen aflegde. Nadat de heer Melse oP 14 mei 1957 door de classis Middelburg was beroepbaar verklaard in de Gereformeerde Kerken in Nederland werd hij op 1 september van datzelfde jaar (1957) door ds J Melse uit Oenkerk, toen nog predikant te Mariënberg, be vestigd als predikant van de Gere formeerde Kerk van Zonnemaire in de classis Zierikzee. Tijdens zijn ambtsbediening te Zonnemaire was ds. Melse enige tijd in de classis Zierikzee depu- taat voor de evangelisatie. Ned. Herv. Kerk Ger. Kerken Beroepen te Arnhem (12de pred. plS. de Roest, IJmuiden-Oost; te Enschedé (vac. wijlen J. L. de Wolf): J. A. Hebly, Schiedam; te Schiedam (wijkgem. 6): C. van der Steen, Gasselternijveen; te Vrie zen veen (vac. W. Bieshaar): J. P. van Roon, Ermelo. Bedankt voor de benoeming tot predikant-directeur van 't Streek- vormingscentrum te Mijnsheeren- land1: D H. Gijsbers, Leimuiden. Beroepen te Zuid-Beijerland: P. C L. de Jager, Raamsdonkveer; te Nieuwer-Amstel-Noord (3de pred. pl): J. Goumars, Hilversum. Bedankt voor IJsselstein-Ben- schop: A. I. Koffeman, Nijkerk. Chr Ger. Kerken Bedankt voor Toronto (Canada) (Free Chr. Ref. Church): W. de Joode, 's-Gravenhage-Zuid. Remonstr. Broederschap Beroepbaar: ds. J. van der Guchte, laatstel. pred. te Ooster beek. Aangenomen naar Oosterbeek: S. Vuijk, prop. te Leiden. Ijverige Postbeambte, Heb ik me dan tóch vergist Ik kon toch altijd op je reek'nen Zelfs bij ij zei, sneeuw of mist, Altijd bracht je trouw mijn krantje Brieven, drukwerk enzovoort En hoevele malen heb je J'al niet door een storm geboord?! Als mijn kat niet buit enwilde En de hond niet uit zijn mand Als de sneeuwstorm blind'lings gierde Over 't omgeploegde land Als de loodsdienst reeds gestaakt was Was er op de weg één spoor: Want 't zij lopende of kruipend' Maar de Post - hij kwam er door! Is het waar dat er nu voortaan Extra op U wordt gelet Heeft die Tante Pos de klok dan Een paar eeuwen t'ruggezet Wordt daarmee uw plichtsbetrachting Dan niet schromelijk miskend Lokt men nu uw zenuwstelsel Niet met opzet uit haar tent? Was U niet ter zake kundig, Of uw houding incorrect? Ofis het dat kopje koffie7 U bij felle kou verstrekt. Waren in na-rampse jaren Soms uw schoenen iets besmeurd? Wordt dan bij zo'n ,.Mèrit-rating" Elke „rimpel" afgekeurd IJverige Postbeambte, Als het dan niet anders kan En men U dje Maatstok „aanlegt" Weest dan als altijd een Man Gaat straks ,,'t cijfer" U „bepalen" Put uw troost uit deze clou Die 't publiek in spreekkoor uitroept: „P.T.TP(ast) T(ienen) T(oe)ü! OBSERVATOR. U, de automobilist. Uit alle delen van het land ontvangen wij spontane reakties van automobilisten. Artsen, hoteliers, vertegenwoordigers, garagehouders, verzekeringsagenten - van overal en iedereen: brieven over Caltex Platinum N met Methyl. Nog nooit hebben zó veel automobilisten van zó veel enthousiasme blijk gegeven. Nog geen Platinum N getankt? Nog steeds sceptisch? Leest u dan maar wat automobilisten ale u ons uit eigen beweging schreven: 8. W. Numann, „Molenhuis", Boxtel: „Ik meen gemerkt te hebben dat mijn wagen met Caltex Platinum N beter aanslaat, terwijl ook de motor beter stationair is gaan lopen, iets dat bij gebruik van gewone benzine vrij lastig is te bereiken. Ik heb evenwel geconstateerd dat bij gebruik van Caltex Platinum N de motor geen neiging meer vertoont tot afslaan." Anrl neon n.v., Warmoesstraat 18, Amsterdam: „Het doet ons genoegen u mede te kunnen delen dat onze auto's merkbaar kraohtiger zijn gaan lopen en vlotter optrekken sinds wij do door u in de handel gebrachte Super benzine Platinum N met Methyl zijn gaan gebruiken." J. P. van Doorn, Jan v. d. Heljdenstraat 20, Amersfoort: „Ik heb het zelf gemerkt: feller trekken, soepeler lopen - kortom er is verschil. Ik rijd veel, verbruik twee wagens per Jaar, en haal thans op Platinum N, rijdend als altijd (constant 400 km), bijna 115. Dat ia veel minder dan yroegerl" H. F. J.Jongeneelen, Cimburgalaan 76, Breda; „Tot mijn genoegen kan ik nu reeds constateren, dat mijn motor op Platinum N met Methhyl beter trekt, en dat het benzine-verbruik lager ligt, zodat ik deze benzine bij al mijn kennissen automobilisten zal aanbevelen." D. Bohmidt, Noorderstationsplein 2, Groningen: „Direkt na gebruik van de nieuwe Caltex benzine Platinum N met Methyl viel mij het volgende op: 1) de acceleratie van de wagen was groter geworden, 2) het z.g. „pingelen" bleef achterwege, 3) het „nadieselen" van de motor komt praktisoh niet meer voor, 4) mijn benzine-verbruik is mot minstens 8% teruggelopen. Al miln kennissen zijn het met mij eens dat de kwaliteit van deze benzine met kop en schouders boven andere merken uitsteekt," SUCCESJES Personeel gevraagd: Per 1 maart: Bloemistknecht, leeftijd 16-20 jaar. Bloemisterij Jonker, Haamstede, telefoon (01115) 383. Diversen: Ook in behang zijn wij ruim gesorteerd. Vraagt onze nieuwe staalboeken ter inzage. Ook randen wij voor u af met onze elektr. afrand-machine. „Verf en Kleur", Meelstraat 40, Zie rikzee, telefoon 2100. Gevraagd: een meisje van 8 tot 3 uur, niet beneden 18 jr. Café-Pension „Nooit Gedacht", Scharcndu'ke vindt u bij: „HET KLEUTERHUIS" Lange Nobelstraat 10 Zierikzee Stadskcuze StadsprUzen FIRMA KOEVOETS HAVENPARK 5 Steeds een prima coiiectic DAMESPANTALONS Ook grote maten

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1961 | | pagina 10