willen 'n ander menu. Schouwen-Duivelandse Sportspiegel Om de schoonheid Kerstfeest 1960 ^goodwill STAD EN PROVINCIE ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE vrijdag 23 december mo No. ms4 Ingezonden mededeling EEN SPECIAAL ONDERZOEK De wetenschappelijke „bewerking" van fossiele beenderen uit Zeeuwse wateren ste gedeelte van de vondsten is echter meteen weer overboord ge worpen en aldus voor de wetenr schap verloren gegaan. Al deze vondsten zijn toevallig gedaan door vissers en werklieden aan boord der schelpenzuigers bij de normale uitoefening van hun be roep. Bijzondere prijs De in 1959 ingestelde „Ko ninklijke/ Shell Prijs" is door de Hollandsche Maat schappij der Wetenschap pen voor de tweede maal toegekend en wel aan drs. G. Kortenbout van der Slugs, conservator afdeling Vertebrata, Rijksmuseum van Geologie en Mineralo gie te Leiden en drsC. J. Overweel conservator af deling Petrologie van het zelfde museum. De prijs, groot f 10.000, is aan de winnaars uitgereikt door ir. L. Schepers, directeur N.V. Koninklijke Nederlandsche Petroleum Maatschappij. Het doel waartoe de bate door de prijswinnaars zal worden besteed, is het op sporen, dateren en weten schappelijk bewerken van fossiele beenderen uit de Zeeuwse wateren. Reeds lang worden door de vis sers grote hoeveelheden fossiele beenderen opgehaald in de Zeeuwse wateren. Ook een schelpenzuiger, die ter hoogte van Ellewoutsdijk in de Westerschelde opereert, heeft in de loop der jaren al een grote hoeveelheid fossiele beenderen bo ven gebracht. Een klein deel van deze vondsten is terechtgekomen in het museum van het Zeeuwsch Genootschap te Middelburg, het Gemeentemuseum te Zierikzee en het Rijksmuseum voor Geologie en Mineralogie te Leiden. Verder is nog een gedeelte, vooral afkomstig van de schelpenzuigers, in enige andere musea en in handen getaakt van amateurs. Verreweg het groot- Het doelbewuste vissen De laatste tien jaar is echter ook meer doelbewust naar fossiele beenderen gevist. Ieder jaar is nl. een dag door de Zieiikzeese mos- selkotter Z.Z. 8 speciaal gevist met het doel fossiele beenderen te be machtigen Er ging dan steeds een uitgebreid gezelschap wetenschaps beoefenaars mee aan boord. Iedere tocht heeft tot nu toe fossiele been deren opgeleverd die werden ver deeld over de musea te Zierikzee, Middelburg en Leiden. Het succes van deze tochten heeft bij de winnaars van de Koninklijke Shell Prijs het plan doen ontstaan voor een gehele maand een mossel vaartuig te huren om systematisch alle vindplaatsen van fossiele been deren in de Zeeuwse wateren af te korren. Er zou dagelijks ongeveer 6 uur gevist kunnen worden met 4 konen in plaats van de twee uur met 2 korren, die er tijdens de jaar lijkse vistochten beschikbaar wa ren. De heer Kortenhout van der Sluys en Overweel zijn ervan over tuigd, dat op deze manier een enorme massa, wetenschappelijk uiterst waardevol, materiaal zou kunnen worden verzameld. De geschiktste maand om de beenderen te vissen is juni, aange zien dan op redelijke weersomstan digheden mag worden gerekend. Het is dan bovendien slap in het mosselenbedrijf en dus de beste tijd om een schip te huren. Hoeveel tijd de bewerking van het gevonden materiaal in beslag zal nemen, is moeilijk te schatten. Dit zal uiter aard steik van de hoeveelheid beenderen afhangen. Ingezonden mededeling Desgevraagd gaf 90 van de vaste radiomedewerkers de voorkeur aan een nationale omroep! Zij weten welk een verspilling het huidige 5-voudige systeem meebrengt - ten koste van de kwaliteit. Zij kunnen' zich ook niet indenken dat een roomse Mozart beter klinkt dan een protestantse - of rode jazz moderner dan algemene. U ook niet? Steun dan het streven van de VPRO naar een nationale omroep, waarin onze verscheidenheid niet wordt beknot, maar volwassener tot uiting komt... waarin het accent méér valt op wat ons bindt dan op wat ons verzuilt. Maak onze sterke minderheid nóg sterker - door u te abonneren op Vrye Geluiden - het vol ledigste en meest-overzichtelijke programmablad, dat u onpar tijdig wijst op alle goede uitzendingen - van welke omroep ook. Verdraagzaamheid is een oud Nederlands bezit... nog jong genoeg om er de toekomst mee in te gaan! De prijs van Vrjje Geluiden? 3.25 per kwartaal. Het adres? VPRO, postbus 11, Hilversum. Vraag een proefnummer aan - of abonneer u direkt, dan ontvangt u de decembernummers gratis. PAS OP MET DE KERSTBOOM Brandweerlieden willen ook kerstfeest vieren DEN HAAG, 21-12. In aansluiting op de eerder gegeven waarschu wing met betrekking tot het ge bruik van brandgevaarlijke kerst versieringen deelt de hoofdinspec teur voor het brandweerwezen ten aanzien van het gevaar dat de kerstboo moplevert nog het volgen de mede: De meeste en de ernstigste bran den, die ontstaan door het in brand geraken van kerstversieringen, zijn een gevolg van het in brand gera ken van kerstbomen. Het brandgevaar is het grootst bij gebruik van kaarsen en neemt toe naarmate de boom langer staat en daardoor droger wordt. De veilig ste verlichting is de elektrische kerstboom-verlichting Het brand gevaar kan verder worden vermin derd door de volgende maatregelen te treffen. 1. Hebt u gelegenheid om de boom buitenshuis te bewaren, wacht dan zo lang mogelijk met het opstellen van de boom in een verwarmd vertrek. 2. Plaats de boom om uitdrogen er van te beperken, nadat deze aan het ondereind schuin is afge zaagd in een bak of emmer met vochtige aarde of zand. Bijzonder doelmatig zijn ook de thans verkrijgbare glazen of metalen kerstboom-standers, welke met water kunnen wor den gevuld. 3. Gebruik voor de versiering van de boom zoveel mogelijk on brandbaar of moeilijk ontvlam baar materiaal. Vooral de licht ontvlambare soorten kunst sneeuw of sneeuwwatten ver hogen het brandgevaar belang rijk. 4. Laat een boom met aangestoken kaarsverlichting nooit onbe waakt achter. 5. Om een eventueel begin van brand onmiddellijk te kunnen bestrijden is het gewenst om in de nabijheid van de boom een emmer met water en een dweil gereed te houden. V. Zorgt er tenslotte voor dat u het telefoonnummer van de brand weer bij de hand hebt. VEENDAM. Te Veendam is het „Veenkoloniaal Museum" officieel geopend. Goed idee DEN HAAG, 20-12. De rij ksideeënbusorganisalie heeft vanmorgen een pre mie van 2000 toegekend aan de heer J. H. van Hae- ringen voor een idee, dat hij als student van de land bouwhogeschool te Wape ningen, technisch werkzaam bij de directie van de Wie- ringermeer (IJ sselmeerpol. ders) heeft uitgewerkt. Zijn idee heeft betrekking op het machinaal verwijderen van de plastic kopakker- buizen, een werk dat tot nu toe met de hand gebeurt. De heer van Haeringen heeft een apparatuur uitge dacht, waardoor dit nu me chanisch kan geschieden. Op het ogenblik moeten per jaar 20.000 buizen wor den verwijderd. X-W-X' 'K"!' %-W Zierikzee ontvangt tweede kerstdag Hontenlsse op „Bannink" Burgh krijgt bezoek van De Sehutters Renesse staat voor zware opgaaf tegen het leidende Vosmeer MEVO gaat op bezoek by W'emeldiuge FIETSENSTALLING BIJ KERK Gemeenteraad van Renesse op de bres voor de wegwalletjes Kritiek op gang van zaken by brandweer Op de jongste raadsvergadering van Renesse is een plan ter sprake gebracht, opgemaakt door de op zichter de heer Rozeboom tot het maken van een fietsenstalling bij de kerk, met beplanting er om heen. De firma D Rentier wil de verhar ding aanleggen en de overtollige grond afvoeren voor f 1000. De be planting komt op f 200. Op de be groting is hiervoor een bedrag van I 200 geplaatst. De raad gaat er mee accoord f 1000 op de begro tingswijziging 1960 te plaatsen- Van de provincie is het verzoek binnen gekomen om het oorspron kelijke woonwagenkamp-terrein te kopen. De raad besluit dit terrein te ruilen voor het terrein van de provincie, gelegen op de hoek Ho- gezoom-Vrconweg. Als voorwaarde wil men hieraan verbinden dat de provincie de beplanting van dit terrein, blijft onderhouden. De raad gaat accoord met het voorstel van b. en w., waarbij een wijziging wordt aangebracht in de staiuien van de Stichting Renesse. Tot nu toe is de burgemeester ambtshalve voorzitter van de Stich ting In de wijziging wil men de huidige voorzitter handhaven. Wordt dit door G.S. afgewezen dan lelt men voor hem lid van het be stuur te maken De raad maakt geen bezwaar te gen de verhuur van het terrein bij cte kleuterschool voor 1 jaar aan de heer P. Oosterling voor f 10. Ver der wordt er geen bezwaar gemaakt tegen de begroting 1961 van de Stichting Dorpshuis. De voorzitter dedt mede dat in de tijd dat het öoipshuis nu draait de lening van 6D.UUU is geslonken tot i 44.000, zoat f 21.000 is afgelost. De heer Goossens vraagt ot het niet moge lijk is de prijs van de bovenzaal van f 7,50 voor bestuursvergade ringen te verlagen. Gezien de nui- aige ontwikeling van de gemeente Westerschouwen nemen de laatste twee maanden de vergaderingen aanzienlijk toe. Voorgesteld wordt de vergaderingen van minder dan 10 personen te verlagen en van meer dan 40 personen iets te ver hogen. De voorzitter zegt dit in het Stichtingsbestuur te zullen bespre ken Bij de rondvraag informeert de heer Goossens of er door de ge meente toestemming is verleend enige doorbraken te maken in de wallen van het Wallenweegje bij de bouw van de woning van ds. Mulder. De voorzitter antwoordt nierop dat bij de bouw van de wo ning van de heer Kalkman toestem ming is verleend daar hier de weg komt vanaf het dorpshuis naar de Capelweg. Van andere doorbraken if het gemeentebestuur niets be kend. Dit is eigenmachtig optreden waartegen maatregelen zullen ge nomen worden. De raad dringt aan dit door de vernieler weer in de zelfde staat terug te laten brengen. Verder viaagt de heer Goossens nog of er spoedig een deklaag komt op het weggedeelte dat verbinding geeft tussen de Capelweg en de Zeeweg. Dit wordt bevestigend be antwoord. De heer WestHoeve levert kritiek op de huidige gang van zaken bij de brandweer. De nevelspuit welke nu door Haamstede in gebruik is ge nomen is wel mooi maar eigenlijk Is het een ding van niets, daar bij elk wissewasje nu ook de brand weer van Renesse er aan te pas moet komen. Door de mensen uit Haamstede is verder gewezen op c?e gebreken van hun brandweer auto die nu naar Renesse komt Deze is nu wel in revisie maar juist aan de startinstallatie, die nog nooit goed is geweest, wordt niets ge daan. Zoals de zaken nu staan had men nog beter de bellewagen van Renesse wat kunnen opknappen. De voorzitter zegt dat inderdaad niets aan de startinrichting wordt gedaan, maar dit is niet mogelijk daar de benodigdheden hiervoor uit Amerika moeten komen. Wan neer deze zijn gearriveerd wordt het euvel verholpen. I Verder vraagt de heer Westhoeve of h'et schuurtje van de heer Horst i aan de Wilhelminaweg niet' kan I worden gerepareerd. De heer Horst heeft gevraagd het schuurtje te voorzien van een dakbeschot, waar momenteel geen gelden voor be schikbaar zijn De voorzitter merkt vei der nog op dat de woningen aan de Wilhelminaweg de duurste zijn in onderhoud De heer Beije vraagt, hoe het staat met de bejaardenwoningen, daar hieraan wel behoefte bestaat. Naar men aanneemt is dit plan met een gunstig advies naar Den Haag gegaan, zodat men de goedkeuring spoedig verwacht. De heer Goossens zegt het niet eens te zijn met de gang van zaken betreffende de egalisatie door de Heide Mij. van het sportterrein Hij acht het nu de gunstigste tijd om dit ter hand te nemen. Hij vraagt zich af waarom men hier zo lang mee wacht. Wethouder Pad mos zegt het hiermede eens te zijn. Geantwoord wordt dat de Ned. Heide Mij. 14 dagen geleden hier nog op is gewezen Wederom zal een schrijven naar de betreffende instantie worden verstuurd. In zijn slotwoord wenste de voor zitter de in de nieuwe gemeente be noemde raadsleden de heren J. J. Padmos, J Westhoeve en A. J. Goossens geluk. Hoezeer ook nog gebonden aan banden met de oude gemeente, straks is het behartigen van de gemeente Westerschouwen primair. Het is een mooie, maar ook misschien wel eens een moei lijke taak wanneer men zijn oor deel zal moeten vellen over proble men in gebieden waar men minder goed bekend is. Hoewel dit waar schijnlijk van buiten uit niet zo zal opvallen zal er in het begin veel werk moeten worden verricht, waarbij hij hen veel succes toe wenste. VOETBAL K.N.V B. Maandag, 2e kerstdag, speelt Zierikzee thuis te gen Hontenisse. dat op de ranglijst de 2e plaats bezet met nog 1 ver- liespunt minder dan METO. Voor ae thuisclub zal het dan ook weer niet gemakkelijk vallen om de be zoekers van de winst te houden. Weet de voorhoede echter een gro tere produktiviteit aan de dag te leggen dan jl. zondag, dan is een puntenverdeling niet uitgesloten. Zeeland Sport zal de winst wel kunnen bemachtigen bij Zeelandia terwijl ODIO met de beste papie ren te Souburg de strijd gaan aan binden met RCS. In de Zeeuws Vlaamse derby tussen Axel en Corn. Boys geven wij Axel tets be tere kansen. In de 4e klas G krijgt Burgh bezoek van De Schutters waar uit met 1-0 van weid gewon nen. Een kans op winst zit er ook deze maal wel voor de club uit de Westhoek in. Ondanks de uitste kende prestatie van jl. zondag ge loven wij niet dat Renesse er bij het leidende Vosmeer in zal slagen ook maar de helft van de inzet mee naar huis te brengen. Oude Molen is in eigen omgeving niet geheel kansloos tegen NSV, terwijl ook Noordhoek wel kans maakt op een puntenverdeling tegen Nto. Borg- vliet. Grenswachters maakt de leste kansen bij het bezoek aan Halsteren al blijft een verrassing hier zeker tot de mogelijkheden be horen. AFD. ZEELAND. De zondagcom petitie van de afd. Zeeland wordt evenals bij de K.N.V.B. op 2e kerst- j dag gespeeld. Brouwershaven maakt in eigen omgeving goede winstkansen tegen de Burgh-reser- ves. Zierikzee II is zo goed als ze ker van de winst in de ontmoeting tegen Zierikzee III In de 2e klas C staat Renesse II voor een zware opgaaf tegen Zonnemaire, waarbij de winst van de leiders nog lang niet vast staat. Brouwershaven II moet in staat zijn om Zonnemaire II op eigen terrein te bedwingen, terwijl SVOWK de zege kan beha len op de eigen reserves. ZATERDAGCOMPETITIE. In de le klas gaat MEVO op bezoek bij Op de jongste raadsvergadering le Zierikzee is besloten een subsi die van f 50 te verlenen aan de Stichting Recreatie, voor het voeren van een landelijke actie tegen de verontreiniging en vernieling van de natuur. In verband met het des betreffende voorstel werd gespro ken over mogelijkheden de bur gerij van Zierikzee aan te zetten tot grotere netheid en schoonheid bij het „gebruik" van de stad. Een suggestie werd gedaan de wagen van de vuilnisdienst te voorzien van een pakkende slagzin, waarin t.ot het zuiver houden van de stad wordt opgeroepen. Het genomen besluit en de diskussie wijzen er op, dat in de boezem van het gemeen tebestuur voortvarende gedachten leven inzake het zuiver houden van de stad. Er is echter een zaak, die in dit kader stellig ook de aandacht ver dient. Het valt op, wellicht niet slechts te Zierikzee, dat vele aan ce buitenkant zichtbare eigendom men van parlikulieren, gebreken en gebrekjes vertonen, die het to taalbeeld van de stad belangrijk nadelig beïnvloeden. Er zou een eindeloze lijst op te stellen zijn van kapotte tegels, gescheurde stoep randen, geteisterde omheiningen, gebroken vensterbanken, geschil ferde stenen enz. Bovendien is het nog veelal ge woonte dat allerlei rommel (plan ken, stenen, balken e.d.) nodeloos lang blijft liggen Als dit alles eens werd opgeknapt en de rommel ver dween, zou het stadsbeeld, vooral l&ngs de aanlooproetes er veel fraaier uit komen te zien. Natuurlijk ligt het niet in het vermogen van het stadsbestuur achter al deze „klusjes" aan te lo pen, maar wij verwachten wonde ren van een mild. doch dringend gesteld schrijven van het gemeente bestuur aan de burgers, ook aan deze dingen eens aandacht te be steden. Het zou prachtig passen in het kader van de acties, om te ko men tot grotere properheid, net heid en oide in de stad onzer in woning. Wemeldinge dat slechts 1 verlies- puntje meer heeft dan Terneuzen- se Boys dat er relatief bezien het beste voorstaat. Een overwinning voor de thuisclub ligt dan ook wel het meest in de lijn der verwach ting. Temeuzense Boys zal alle zei len moeten bijzetten om er bij het bezoek aan Hoek zonder kleer scheuren af te komen. Wolfaarts- dijk kan de winst thuis houdendoor Colijnsplaatse Boys te kloppen, terwijl Kapelle zijn positie kan ver beteren door Veere met lege han den naar huis te sturen. In de 2e klas C zou Brouwershaven III wel eens voor een verrassing kunnen zorgen door thuis van Duiveland te winnen. De ontmoeting tussen Burgh III en Bruse Boys is van het grootste belang voor de bezetting van de bovenste plaats. Het terrein voordeel zou hier de doorslag wel eens kunnen geven, wat betekent dat Burgh III dan aan de leiding zou komen. WIK is niet geheel kansloos bij het bezoek aan MEVO Jl. In de 3e klas D zal WIK II wel de puntjes moeten afstaan aan het bezoekende SINOTO, terwijl Bruse Boys II baas in eigen huis kan blijven tegen Burgh IV. JUNIOREN. In groep A IV werd jl. zaterdag nog de wedstrijd ge speeld tussen Luctor A I en Goes A I, welke in een doelpuntloos ge lijk spel eindigde In groep B IX won SINOTO B I met niet minder dan 19-0 van MEVO B 11. En de herders keerden terug, God lovende en pijzende om alles wat ze hadden gehoord en gezien. Lukas 2 20. Vindt U het niet jammer, dat de eers.e kerstdag op een zondag valt? Ja, hoor ik ai zeggen, want wij hebben nu maar twee vrije dagen! Wat zijn nu twee dagen, die zijn zo om, U bent er weken van te vo ren al mee bezig en 't is voorbij voor dat U ex erg in h'ebt. Wij zoeken het vaak in de lengte en in de breedte, wij proberen er wat van te maken. En wij hopen er ook dit jaar weer wat van te maken, kijk maar eens achter de ramen, kerstbomen, goed gedekte tafels met voor eik wat was, van harte gegund! Maar wat zal er dinsdag nog ever zijn, lege dozen, lege flessen, en een verlepte kerstboom, die wij dan maar weer buiten de deur zet ten. Zo gaan wij dan weer aan het werk, misschien morrend en kla gend. „Wat kosten zulke dagen toch veel geld!" Bij de kerstboom zongen wij nog „Stille Nacht", maar tegelijk dat de kerstboom buiten werd gezet, vei stomden ook de stemmen, De herders hebben ook kerst feest gevierd, maar op een andere wij^e dan wij het gewend zijn te vieren. Het gaat er niet zo sfeer vol toe. Een echtpaar met een pas geboren kind vinden ze in een stal en in een voederbak. Niets bijzon ders valt er te zien, maar wat ze zien is een Heilig Kind, dat zo trouw zondaars mint. Bij die zondaars behoren zij, wat een wonder dat dat Heilige Kind 20 dicht bij hen wilde komen wo nen, wat een wonder dat zij zo dicht tot dat Heilig Kind mogen naderen, dat ze het mogen zien. Ja, zegt U, dat hebben zij voor op ons, wij moeten het maar gelo ven, ons wordt het maar verteld. Zullen wij ons daar dan niet over verheugen? Het was de herders ook eerst maar verteld, maar ze zijn er op ingegaan en nu moet U eens kijken wat net uitwerkt Ze keerden terug, God lovende en prijzende om aiies wat ze ge hoord en gezien hadden. Daar klinkt nog wat na, daar blijft nog wat over, daar komt God aan Zijn eer Zij hebben in aat Kind het aanbod van genade ge zien aan hen. Wie dat leert zien, die gaat God lovende 2ijn werk zaamheden beginnen. Ik geloof niet dat de herders twee kerstdagen hadden, 't zijn mo gelijk maar enkele ogenblikken ge weest, maar het waren gezegende ogenblikken. In zo'n gezegepd ogenblik leven wij ook nog, omdat Hij Zich nog bij ons aandient als Verlosser. Van haite gezegende kerstdagen gewenst, moge het naspel er van zijn een God lovend en prijzend le ven, nu en immer. Haamstede. M. C MALIPAARD. SPORT VOETBAL K.N.V.B. District Zuid I Het programma voor a s. maan dag, 2e kerstdag, luidt als volgt. 3e klas D: Zierikzee-Hontenisse; Zeelandia-Zeeland Sport; Axel- Corn. Boys; RCS-ODIO. 4e klas G: Burgh-De Schutters; Vosmeer-Renesse; Oude Molen- NSV; Halsteren-Grenswachters; Noordhoek-Nw Borgvliet. Ingezonden mededeling BI N N ENVERI NGBED HAZ ET-FA BRIEKEN ZEVENBERGEN SCHUIMRUBBERBED OOSTERLAND Kerstfeest op kleuterschool Dinsdagmiddag vierde de Chr. kleuterschool „Radda Barnen" in intieme kring het Kerstfeest. De opening met gebed geschiedde door de leidster mevr. van Dijke-Dale- bout, nadat de kleintjes de zaal, die fraai was versierd met een mooie kerstboom, waren binnen getreden. Op de piano begeleid door het schoolhoofd mevr. Beije werd een groot aantal goede inge studeerde kerstliederen ten gehore gebracht. Mej. Beije vertelde op goed te begrijpen wijze het aloude kerstgebeuren, waarna de leidster een vrij verhaal ten beste gaf. Een fijne tractatie volgde hierop. Na dat mej. Beije met dankgebed had gesloten werden aan alle kleinen nog een sinaasappel en een mooie kersttaart uitgereikt.' Enkele kleu ters ontbraken wegens ziekte. BRUINISSE Kerstviering NC.V.B.-afdeling Onder grote belangstelling van de zijde der leden hield de afdeling van de Ned. Christen Vrouwen bond woensdagavond haar jaarlijk se kerstviering in het Ned. Herv. Verenigingsgebouw De samenkomst werd geopend met het zingen van Ps. 98 2 en 4, waarna de presidente, mevr. van Vloten-van Rijswijk voorging in gebed en las Joh. 3 16-22. Naar aanleiding van het 16e vers hield zij een korte meditatie, om vervol gens de aanwezigen - en in het bij zonder de drie nieuwe leden, wel kom te heten. Hierna volgde de kerstliturgie, welke uitgevoerd werd door de da mes M Fiere-Hagsteijn en J. den Boer-Olierhook. Het verdere gedeelte van de avond werd gevuld met zang door een koortje met orgelbegeleiding door mej. G. M den Boer, samen zang en declamatie van gedichten door mevr. J. v. d. Doel-v. d. Berg. Mej. M K. Beije las een kerstver haal, getiteld: „Jack heeft ermee afgedaan" Aan het eind van de avond dank te de presidente alle medewerk sters, in het bijzonder de leden van het koortje en mej den Boer. welke laatste een kerstbakje in ontvangst mocht nemen. Met het zingen van „Ere zij God" en dankzegging werd besloten. Op de eerstvolgende bijeenkomst, in januari a.s. hoopt mevr. Hooft- man-Franssen, declamatrice te Den Haag, proza en poëzie voor te dra gen. Het is dan tevens jaarverga dering, waarop de jaarverslagen zullen worden uitgebracht en be stuursverkiezing zal plaats hebben.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1960 | | pagina 5