STAD EN PROVINCIE Amsterdam's museum kreeg reusaehtige insek ten verzameling Nalatenschap van Duitse specialist AMSTERDAM, 22-10. Het zoölo gisch Museum van de Gemeente- Universiteit in Amsterdam heeft vandaag de beschikking gekregen over de omvangrijke insectencol lectie van wylcn prof. dr. Oskar Vogt, de bekende Duitse hersen- specialist. De collectie bestaat uit ongeveer drieduizend dozen, waar in zich naar schatting driekwart miljoen grote en kleine insecten bevinden. De bijna zeshonderdvijftig dozen met epilachne (een soort lieven heerbeestjes) die tot de verzame- I ling behoren, zijn uniek in de we- f reld. Het presidium van de Am sterdamse universiteit heeft het ge- I mcentebestuur van de hoofdstad verzocht de verzameling onder er kentelijkheid jegens de schenkster, mevr. wed. C. Vogt-Mugnier, te mogen aanvaarden. De omvangrijke collectie insec ten van prof. Vogt, die vorig jaar op negenentachtigjarige leeftijd in Ncustadt overleed, arriveerde van daag in twee grote vrachtwagens. Een belangrijk onderdeel van de verzameling bestaat uit bijna zes honderd dozen met hommels. Het I Amsterdams Zoölogisch Museum heeft reeds een uitgebreide collec- tie hommels, die werd bijeenge bracht door de conservator, dr. G. Kruseman, een bekende specialist voor deze insectenfamilie. In ver band daarmee besloot de familie van wijlen, prof. Vogt de collectie aan de gemeente Amsterdam te schenken. Loopkevers Behalve do hommels bevat de I collectie onder meer nog zeven- honderddertig dozen met loopke vers en ongeveer duizend dozen met diverse insecten. Tenslotte be vinden zich in de collectie bijna zeshonderd vijf tig dozen met epi lachne. Met deze diertjes, die tot de lievenheerbeestjes behoren, zijn talrijke kweekproeven gedaan op het gebied van de erfelijkheid Het materiaal is bewaard, zodat deze epilachne-collectie een unicum in de wereld is en van bijzonder groot belang wordt geacht voor toekom stige onderzoekingen op het gebied van de erfelijkheid. De geschiedenis van een paard SPORT ATLETIEK Delta-Sport crosste in Breda Zondag werd te Breda een voor cross gehouden voor de negende Nationale cross, georganiseerd door het Belgische dagblad ,Le Soir". Voor het eerst nam ook „Delta- Sport" aan deze tak van atletiek deel. Bij de dames, die over een afstand van 1300 meter liepen, be haalde Nel Visser een prachtige tweede plaats. Behalve een me daille won zij hiermee een plastic veldfles, uitgeloofd door de sport zaak van de bekende voetballer Kees Rijvers. Een goede prestatie leverde eveneens Kees Wurth, die voor het eerst aan wedstrijden deelnam. In het sterk bezette veld van A-junioren, die 4400 meter lie pen, legde hij beslag op de tiende plaats. VOETBAL K.N.V.B. 3e klas D: Zeeland Sport-Corn. Boys 4-4; METO-RKFC 2-1; Axel- Kaaise Boys 3-2. 4e klas G: Grenswachters-Renes- se 4-1; Cluzona-Vosmeer 2-2; NSV- Noordhoek 2-4; Oude Molen-Hal steren 2-0. Ie klas B: Burgh II-Zierikzee III 1-1. Zaterdagcompetitie le klas: Spui-SVD 6-2. 2c klas C: Duiveland-Bruse Boys 3-5. VOETBAL Burgh II-Zierikzee III 1-1 Op een uitstekend bespeelbaar terrein speelden de Burgh-reserves en het derde van Zierikzee gelijk in een spel der verdedigingen want in de voorhoedes speelde het ego isme hoogtij. Zierikzee begint met een over wicht, waaruit J. v. d. Berg oer- hard inschiet, maar keeper Boot weet de bal corner te stompen. Uit de corner rolt de bal over de lat in handen van Boot. Het is al spoedig duidelijk dat de Burgh-verdediging met J. v. Nieuwenhuize, A. Deur- loo en J. Hart en de roodzwarte verdediging met v. d. Werf aan het hoofd de beide aanvalslijnen vol ledig beheersen. Toch komt Burgh in de 10e minuut aan een zuiver doelpunt van T. Rijnberg die de bal van een rood-zwarte verdediger kreeg en toen inschoot, maar scheidsrechter de Looze gaf buiten spel. Wederzijdse aanvallen worden in de kiem gesmoord, alleen Krijn- se Locker krijgt de kans van de dag doch de bal gaat net naast. Vlak voor rust doelpunt T. Rijn berg uit een voorzet van J. Deur- loo. Tot twee maal toe krijgt een Zierikzee-speler een waarschuwing wegens natrappen. Na rust is het reeds na 2 minuten spelen 1-1 door dat v. d. Schee beheerst inschiet. De Burgh-voorhoede krijgt dan kansen, doch door elkaar in de weg lopen en het teveel alleen willen doen gaan deze alle verloren. Na 20 minuten spelen sluit Burgh de rood-zwarten geheel in en hebben ze de overwinning voor het grij pen. Door het gemis aan intelligen tie van de voorhoede en het goede keepwerk van Verbraak blijft dc stand 1-1. Vlak voor tijd lost M. Hanse nog een kogel die rakelings over gaat, hetzelfde doet Verloo aan de andere kant. MERANO, 24-10. Albino, een legerpaard, dat deelge nomen heeft aan de laatste cavaleriecharge in Rusland tijdens de tweede wereld oorlog, is in Merano, in de ouderdom van 28 jaar, over leden. Het paardelijk zal gebalsemd worden en een ereplaats krijgen in een stal van het Italiaanse Savoia- regiment, dat de charge uit voerde. Albino nam in 1942 deel aan de slag bij Ins- boestsjenski, aan de Don, toen 600 leden van het Sa- voiaregiment drie Russische bataljons met een gezamen lijke sterkte van 3.000 man, aanvielen. De berijder van Albino werd doodgeschoten en Albino zwierf een iveek lang over de steppen met een blind oog en een diepe wond in het rechtervoor- been, voordat hij door de terugtrekkende Italianen aan het oostelijke front op gevangen en naar Italië te ruggebracht werd. Albino werd verkocht aan een boer in Sommalombarda, bij Mi laan, waar hij enige jaren bleef totdat een voormalige officier van het Savoiare- giment het dier herkende en het bij zijn naam noem de. Albino kwam naar de officier toe. Hij werd naar Milaan gebracht en op kos ten van het leger verzorgd. Vorig jaar nog nam hij deel aan een militaire parade tijdens het bezoek van de Franse president, generaal de Gaulle. BROUWERSHAVEN Plattelandsvrouwen zagen klederdrachten Onder leiding van de presidente mevr. v. d. Wekken-v. d. Sluis vond vorige weck in het jeugdgebouw een vergadering plaats van de Ned. Bond van Plattelandsvrouwen. Het was een echt Zeeuwse avond die door de dames Allaart en Mol ver zorgd werd. Er werden kostuums getoond van plm. 1800-1890 en de hedendaagse klederdracht. Door het stellen van vragen werden al lerlei bijzonderheden over kleding en sieraden uiteen gezet, welke ook nog te bezichtigen waren. Zelfs de zg. „ouwe wuufjes" in het peper muntdoosje ontbraken niet. Na de pauze vertoonden de dames prach tige kleurendia's van het fruitcorso te Goes. Het was een interessante en goed geslaagde avond. 21 nov. zal mevr. T. van Stapele- Manoth spreken over .,Is oud wor den de moeite waard". Mej. Vos gaf verslag van de vie ring van het 30-jarig bestaan van de bond te Amsterdam, welk ver slag zij ook op de provinciale ver gadering to Goes als afgevaardigde zal doen. Vergadering gemeenteraad Aanstaande dinsdag 25 oktober komt de raad der gemeente Brou wershaven des avonds 8 uur openbare vergadering bijeen. De agenda luidt: verlenen van ontslag aan de heer R. van Hassel als on derwijzer aan de openbare lagere school; vaststelling vergoeding als bedoeld in art. 101 en lOlbis der Lager Onderwijswet 1920 over het jaar 1959; voorlopige vaststelling van het bedrag der uitgaven als bedoeld in art. 55 der Lager Onder wijswet 1920 voor het openbaar la ger onderwijs over het jaar 1959 aankoop grond, gelegen in de Zuid. dijkstraat van de Stichting Beheer Landbouwgronden; verpachting grasetting Schenkeldijk. De kinderpostzegelactie Door de kinderen van de 5e en 6e klas der openbare lagere school te Brouwershaven is voor een be drag van f 319 verkocht aan kin derpostzegels. Een woord van dank aan de actieve leerlingen en niet minder aan de inwoners der ge meente is hier zeker op zijn plaats. ZIERIKZEE Filmtoernee Ned. Rode Kruis In de periode van 21-25 november - zo vernemen wij - zal uitgaande van het hoofdbestuur van het Ned. Rode Kruis te Zierikzee en de on der-afdeling Noordgouwe, Zonne. maire, Brouwershaven en Kerk- werve, een serie filmavonden wor den georganiseerd. Vertoond wordt de film: „De Citadel", waarop wij t.z.t. nog nader terug komen. Voorl ichtings-werfa vond voor steenzetters Op woensdag 26 november a.s. wordt te Zierikzee in het „Huis v. Nassau" een voorlichtingsavond ge houden voor werving en scholing van steenzetters en eventueel ook rijs werkers. De avond wordt geor ganiseerd door de Rijkswaterstaat, de Vereniging Kust- en Oeverwer- ken en het Gew. Arbeidsbureau. O.m. zal de film „Dijkherstel" wor den vertoond. Vereniging „Stad en Lande van Schouwen-Duiveland" Op vrijdag 28 oktober wordt in „Concordia" een vergadering ge houden van dc Vereniging „Stad en Lande van Schouwen-Duiveland". Als spreker zal optreden de heer G. T. Vermeer, voorzitter van Oud- Edam, die zal spreken over het on derwerp: „Edam". KERKVVERVE De Zeeuwse collekte De Zeeuwse collekte in deze ge meente heeft een bedrag opge bracht van f 84,05. NIEUWERKERK Culturele Vereniging Op dinsdag 25 oktober a.s. hoopt voor de Culturele Vereniging te Nieuwerkerk op te treden de be kende publicist dr. J. W. Schulte Noordholt, die het onderwerp: „Het rassenprobleem in Afrika en Ame rika, overeenkomst en verschil" zal inleiden. Een zeer actueel onder werp, dat zeker veler belangstel ling zal trekken. BURGH Vergadering gemeenteraad De gemeenteraad hoopt op woensdagavond 26 oktober (7.30 u.) een 15-tal agendapunten te behan delen, waaronder: verkoop boerde- rijgrond aan de „Koebel"; beplan ting terrein nieuw gebouwde o.l.- school; vaststelling rekening Maat schappelijke Zorg 1958; benoeming 2e gemeentewerkman in vast ver band; plaatsen benzinepompen voor het thans nog in gebruik zijnde ge meentehuis; aanbieding gemeente rekening 1959. DREISCHOR Bij de poslcommandant zijn inlichtingen te verkrijgen over ccn gevonden bacosleutel. De militaire hulp bij aardappeloogst DEN HAAG, 22-10. Op verzoek van het Landbouwschap heeft de minister van defensie besloten om met ingang van dinsdag 25 oktober militaire hulp te verlenen bij de werkzaamheden verbonden aan de aardappeloogst. Met het Land bouwschap is overeenstemming be reikt ten aanzien van de huisves ting en voeding van de deelnemen de militairen. De betrokken kosten zullen door het Landbouwschap ge dragen worden. Het vervoer van de aardappelen wordt met militair transport uitgevoerd. Het contin gent militairen, dat door de minis ter van defensie ter beschikking wordt gesteld, ligt tussen de 400 en 500 man en bestaat uit militairen van de luchtdoelartillerie uit de na tionale sector en parate troepen van de genie en veldartillerie, behoren de tot de eerste divisie. 120 mili tairen worden: op Overflakkée inge. zet, de overigen, waarbij zich een aantal Wageningse studenten zal voegen, op de Zeeuwse eilanden. Prof. Romme moet rust houden AMSTERDAM, 22-10. „Wij zul- len prof. Romme geruime tijd moe ten missen in het praktisch politie ke werk en in onze partij". Deze mededeling deed de voorzitter van de K.V.P., Mar. H. W. van Doorn, vanmiddag even na de opening en de begroeting van de buitenlandse gasten en van alle deelnemers aan het partijcongres. Vanochtend had prof. Romme de voorzitter telefonisch er van kennis gesteld dat hij gisteren ziek was geworden, dat zijn arts hem vanochtend een geruime tijd rust had voorgeschreven en hem beslist had verboden naar het congres te gaan. .Jhr. mr. de Casembroot ere-greuadier LA COURTINE, 22-10. De Com- missaris van de Koningin in de pro vincie Zeeland, Jhr. mr. A. F. C. dc Casembroot, is erc-grenadier van het gardebataljon grenadiers geworden. De intronisatie geschiedde tijdens het driedaags bezoek dat de heer De Casembroot aan de Nederlandse troepen in La Courtine brengt. Bij de intronisatie ontving de Commis saris een uniform van de grenadiers compleet met het daarbij behorend hoofddeksel. MARKTBERICHTEN Eierprüzen V.E.C.E. In de periode van 10 okt. tot en met 15 okt. werd door de Coöp. In- en Verkoop Centrale voor Eieren (V.E.C E.) uitbetaald de volgende prijzen: Tot 54 gram f 2,28 per kg.; van 55-58 gram I 2,35 per kg.; van 58- 60 gram f 2,42 per kg.; van 61-63 gram f 2,48 per kg.; 64 gram en daar boven f 2.55 per kg. Voor vuilschalige en gewassen eieren werd 1 cent per stuk min der uitbetaald. SPORT Herkans ings wedstrijden zaalvoetbal Vrijdagmiddag werden tussen de zes uitgeschakelde ploegen de her kansingswedstrijden gespeeld. Elke ploeg kreeg één wedstrijd te spelen en de twee ploegen die in die wed strijd de meeste doelpunten scoor den, gingen alsnog over naar de tweede ronde. Zoals verwacht mocht worden had A5 weinig moeite met het meer clowneske dan speltechnische B4 (3e). Door vijf doelpunten van Wurth en twee van De Rijke werd het een 7-0 walk-over. A5 waande zich reeds veilig voor plaatsing. Maar in de volgende wedstrijd werd het doelpuntenfestijn voort gezet. In de strijd tussen la (2e) en 3a (2e) nam la aanvankelijk een voorsprong door enkele mooie doel punten van P. van Eldik, maar door maar liefst acht treffers van Tangeman en één van Schoof werd het toch nog een 9-5 zege voor 3a. Zo kwam de positie van A5 nog in gevaar, maar doordat 3b (le) zijn zege op 2b (le) tot 3-1 beperkte, werden de reeds eerder genoemde poules aangevuld met A5 en 3a (2e). ADVERTENTIES De voorzitter van de Ameri kaanse commissie voor atoomener gie", McCone, heeft zaterdag te Hot Springs in de Amerikaanse staat Virginic gezegd, dat dc Verenigde Staten weer met ondergrondse kernproeven moeten beginnen als de Russen niet ophouden hun ob structie door alsmaar te praten op de drie-mogendhedenbesprekin- gen te Genève over beëindiging van proeven met kernwapens. Hij zei tot verslaggevers, dat in de ko mende weken beslist wordt of de proeven worden hervat. Dertig kilometer uit de kust van Bahia Blanca, Argentinië, is een blauwe haai gevangen van een lengte van tien meter en een ge wicht van ongeveer 10.000 kg. Een woordvoerder van het Ame rikaanse ministerie van Buiten landse Zaken heeft zaterdag mee gedeeld dat de Verenigde Staten van plan zijn hun NAVO-vcrplich- tingen na te komen, daaronder be grepen de handhaving van Ameri kaanse strijdkrachten in Europa. De Franse premier Debré heeft zondag op het congres van de U.N. R. (Union pour la Nouvelle Repu- bliqué) verklaard, dat de kans op een wapenstilstand in Algerië is af genomen, „omdat de opstandelin gen hun hoop hebben gevestigd op hulp uit het Oosten". De Britse minister van binnen landse zaken heeft zaterdag in St. Pefër Port, op het eiland Guernsey van de Kanaaleilanden, een fabriek voor het distilleren van zeewater geopend. De zoetwaterproduktie bedraagt ruim tweeduizend kubie ke meter per dag en is bestemd voor de tomaten- en bloementeelt. Volgens door de Noord-Rhode- sische politie ontvangen inlichtin gen zouden 135 leden van de Baloe. ba-stam gesneuveld zijn bij een treffen met de Katangese politie in de buurt van Mwinge, in noord- Katanga bij de grens met noord- Rhodesië. Vliegen tot aan pensioen DEN HAAG, 22-10. Op 1 november zal de kapitein vlieger J. G. Noest van de Koninklijke Luchtmacht de dienst met pensioen verla ten. Hij zal dan ruim 40 ja ren de wapenrok hebben gedragen en er zich tevens op kunnen beroemen dat hij tot aan zijn pensionering achter de stuurknuppel ge zeten heeft. Hij trok op 16 maart 1920 voor het eerst de militaire uniform aan, als vrijwillig kanonnier bij het korps rijdende artille rie. Tien jaar diende hij bij dit korps om daarna gede tacheerd te worden bij de toenmalige luchtvaartafde ling voor opleiding tot vlie ger. In '32 behaalde hij het militair brevet, in de rang van wachtmeester. In de jaren 1940-1945 werd hij op wachtgeld gesteld, maar niet op zijn verzoek. Na de oorlog zag men hem weer terug bij de militaire lucht vaart, als sergeant-majoor instructeur, later als adju dant instructeur. In 1952 volgde zijn promotie tot vak-officier met de rang van eerste luitenant. In 1957 werd hij kapitein. DEN HAAG. De politie van Syd ney (Australië) heeft de matroos der eerste klasse G. A. M., die in de nacht van 21 op 22 oktober bij een messengevecht de matroos der eerste klasse A. R. N. Villanueva heeft doodgestoken, in arrest ge steld. Beiden waren afkomstig van Hr. Ms. vliegdekschip „Karei Door man". De Oostenrijkse regering is za terdagmoren vroeg afgetreden, om dat de beide coalitiepartijen - de R.K. volkspartij en de Socialistische partij - het niet eens kunnen wor den over de begroting van het ko mende jaar. Officiële publikatie Bekendmaking van de Sociale Verzekeringsraad inzake geleende arbeidskrachten Bij de wet van 6 april I960, Stbl. 145, in werking getreden op 16 mei 1960. is een wijziging aangebracht in de Coördina- tiewet Sociale Verzekering, grond van welke wijziging per sonen, die gebruik maken van werknemers, die hun door werkgever van die werknemers ter beschikking zijn gesteld (uitgeleend), hoofdelijk mede aansprakelijk zijn voor de be taling van de door betrokken werkgever verschuldigde pre mie ingevolge de sociale ver zekeringswetten. Deze aan sprakelijkheid bestaat echter niet, indien degene, die een werknemer, die hem door diens werkgever ter beschik king is gesteld, gebruik maakt, daarvan aangifte doet. De na dere regeling hieromtrent overgelaten aan de Sociale Verzekeringsraad, die in zijn besluit van 21 juli 1960, no. 73943 (Nederl. Staatscourant van 1 augustus 1960, no. 146) heeft bepaald dat de aangifte dient te geschieden binnen drie dagen, nadat door een persoon voor het eerst gebruik wordt gemaakt van één of meer werknemers, die hem door diens werkgever ter beschik king is (zijn) gesteld. Deze aan gifte dient te geschieden bij de bedrijfsvereniging, waarbij de materiële (lenende) werkgever op grond van de Organisatie wet Sociale Verzekering L aangesloten, of bij de Nieuwe Algemene Bedrijfsvereniging, namelijk voor het geval de lenende werkgever bij geen enkele bedrijfsvereniging is aangesloten. Bij de aangifte (in viervoud) dient te worden ver meld: a. het aansluitingsnummer, waaronder de uitlener bij zijn bedrijfsvereniging aangesloten; b. het aansluitingsnummer, waaronder de lenende werkgever bij zijn bedrijfs vereniging is aangesloten; c. het bedrijfsnummer, waar onder de uitlener bij de Raad van Arbeid is inge schreven. Na overleg met de uitvoerings organen op het terrein van de sociale verzekering deelt de Raad 'namens deze organen mede, dat zij van de personen, die sedert 16 mei I960 gebruik hebben gemaakt of nog maken van uitgeleende werknemers, ten aanzien van deze werkne mers geen premie zullen vor deren, indien meerbedoelde aangifte heeft plaats gehad vóór 1 november a.s. Aan de personen, die op 16 mei 1960 en daarna gebruik hebben gemaakt of nog gebruik maken van arbeidskrachten die hun door de werkgever van die werknemers ter beschikking zijn gesteld, wordt derhalve dringend in overweging gege ven, willen zij gevrijwaard zijn tegen een mogelijke premie vordering van een uitvoerings orgaan, om van het feit, dat zij gebruik hebben gemaakt of gebruik maken van bedoelde arbeidskrachten, in elk geval alsnog aangifte te doen vóór 1 november 1960. De natuurlijke of rechtsper soon die hieraan voldoet, kan er op rekenen dat deze aan gifte wordt geacht tijdig te zijn geschied en dat zijn hoofde lijke aansprakelijkheid voor de premiebetaling ten aanzien van de door hem in de periode van 16 mei 1960 tot 1 november 1960 geleende werknemers niet bestaat. Ten aanzien van gevallen van het lenen van arbeidskrachten, welke na laatstgenoemde da tum aanvangen, zal de aangifte volgens het bovengenoemde besluit van de Raad binnen drie dagen na de aanvang van het lenen dienen te geschieden, wil de lenende persoon zijn mede-aansprakelijkheid voor de premiebetaling volledig uit sluiten. KOPENHAGEN, 22-10. Z.K.H. Prins Bernhard heeft vanmorgen in Kopenhagen de Erasmusprijs van de „Fondation Europeënne de La Culture" uitgereikt aan dc scihlders Oscar Kokoschka en Mare Chagall. Deze uitreiking werd bij gewoond door koning Frederik van Denemarken en door prins Philip van Engeland. Koningin Elisabeth en prins Philip brengen op het ogenblik een particulier bezoek aan Denemarken als gasten van de Deense koninklijke familie. AMSTERDAM. Reeds 10.000 per sonen hebben de afgelopen week een bezoek gebracht aan de expo sitie „Vijfduizend jaar kunst uit Egypte", in het Rijksmuseum te Amsterdam. Een Londense grammofoonpla- tenfabriek heeft in samenwerking met de Raad van Europa en de O. E.E.S. (Organisatie voor Europese Economische Samenwerking) onder de titel „Europa sedert de oorlog" een klankbeeld van tien jaar Euro pese samenwerking samengesteld en op een langspeelplaat vastgelegd overleed, zacht en een langdurige Heden kalm, ziekte, onze geliefde zoon en broeder JAN PHILIPPUS HANSE in de krachtvolle leeftijd van 23 jaar en 8 maanden P. HANSE K, A. HANSE-v. d. VELDE PHILIP en SUUS ANTON en SARI Kerkwerve, 22 oktober 1960 Lokkershoeve, 4 De teraardebestelling zal plaats vinden woensdag a.s. te 14.30 uur, op de begraaf plaats te Brouwershaven. Vertrek van het sterfhuis te plm. 14.00 uur. Heden ging van ons heen, onze geliefde neef JAN IIANSE Pz. in de leeftijd van 23 jaar Noordwelle: A. D. HANSE N. J. HANSE-v. d. WEELE Creil (N.O.P.): D. A. HANSE P. J. C. HANSE-KOOMAN Brouwershaven: C. v. d. WEELE-HANSE J. v. d. WEELE Ellemeet: P. BOOT-HANSE S. BOOT Serooskerke: JOH. HANSE J. C. HANSE-KRISTELIJN Duivendijke: M. HANSE W. J. M. HANSE- v. SPLUNDER Ellemeet: D. HANSE J. HANSE-v. DAMME Haamstede: M. KOSTEN-HANSE J. KOSTEN Neven en nichten 22 oktober 1960 Heden overleed, zacht en kalm, na een langdurig lij den, onze geliefde neef JAN HANSE in de krachtvolle leeftijd van 23 jaar en 7 maanden J. J. v. d. VELDE M. K. M. v. d. VELDE- DE VIN FLIP en NELLIE Bruinisse, 22 oktober 1960 Hageweg 1 Tot ons diep leedwezen is van ons heengegaan onze lieve vriend JAN HANSE in de leeftijd van 23 jaar Fam. J. DE OUDE SLAGER Fam. P. DE OUDE SLAGER Fam. CHR. SLAGER- DE OUDE Brouwershaven, 22 okt. '60 Heden overleed plotseling, onze lieve moeder, dochter, behuwddochter, zuster en behuwdzuster ANNA P. DER WEDUWEN weduwe van C. S. van Iwaardcn in de leeftijd van ruim 46 jaar HUIB RINUS Fam. DER WEDUWEN Fam. VAN IWAARDEN Nieuw Vossemeer, 22 oktober 3960 De begrafenis is bepaald op dinsdag 25 oktober a.s., om uur n.m., op de Algemene begraafplaats te Nieuw- Vossemeer. Heden nam de Here tot Zich, na en geduldig gedra gen lijden, onze geliefde vrouw, moeder, behuwd-, groot- en overgrootmoeder PIETERNELLA DE KOK geboren DALEBOUT in de gezegende ouderdom van 84 jaar en 9 maanden Scharendijke: DE KOK Renesse: M. BIL-BIJ DE VAATE BIL Duivendijke: M. A. v. d. WEKKEN- BIJ DE VAATE ST. v. d. WEKKEN Duivendijke: B. J. BIJ DE VAATE N. W. BIJ DE VAATE-BIL Klein- en achterklein kinderen Scharendijke, 23 oktober '60 Dijkstraat No. 33

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1960 | | pagina 3