25 Stormloop op Amerika an a Q *Ut/ SPIONNE IN PLASTIC ARKS besohuit <Pop_e* Van het buitenlandse politieke ert ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE donderdag 20 oktober iw imst De heer Chroesjtsjef is uit New York vertrokken en men verwacht nu een kalmer sfeer in de assem blee der V.N. Ook wel een saaier geschiedenis.wa nt het is natuur lijk niet toevallig, dat de Sowjet- premier zo ontzaglijk de aandacht trekt, dat de internationale pers en de televisie vrijwel alleen oog heb ben voor hem. Die geschiedenis met het uittrek ken van zijn schoen lijkt achteraf een kwajongensstreek, waarom de Sowjet-delegatie uitbundig plezier had, meer dan een gevaarlijke de monstratie. Wel getuigde dat zwaaien en op de lessenaar klop pen met een schoen van minach ting voor de debatten in de Ver. Naties en dat hebben de Russen niet onder stoelen of banken gesto ken. Zij hebben er verscheidene nederlagen geleden, zo bij hun aanvallen o p Hammarskjoeld en hun wens om in Europa een „top- zitting" der V.N. te houden over ontwapening. Tenslotte is toch hun voorstel op de agenda geplaatst, om over de onmiddellijke ontvoog ding der koloniën te spreken. Dat is als voorstel natuurlijk demago gisch: men vraagt zich af of het westen nog sneller heeft kunnen ontvoogden dan het heeft gedaan! De chaos zou onvoorstelbaar wor den, en Kongo is daar een voor beeld van. Men kan hoogstens be pleiten dat de les van Kongo is, dat men onmiddellijk inheemse kaders moet opvoeden, om de taak der Europeanen over te ne men. Maar dat proces is in volle gang. Overigens willen Europese mo gendheden meer en meer van de koloniën af: zij kosten te veel, wor den steeds roeriger en moeten hun eigen boontjes maar doppen, zo wordt geredeneerd. Men is alleen genoodzaakt, de jonge staten te helpen, om te voorkomen dat zij in de armen van Moskou of Peking worden gedreven. Succes of niet? Wij vragen ons af of Chroesjtsjef die veel te veel het toneel heeft be heerst (hij is energiek, vindingrijk, een stukje dynamiet, dat moet men hem toegeven, als men zin voor hu mor heeft.') iets heeft bereikt. Min der dat hij zal hebben gedacht, Maar men moet ln het westen niet te gauw zelfgenoegzaam worden. De Sowjetpremier heeft de aan val geopend op de leidende positie, welke de V.S. steeds hebben inge nomen in de V.N en die overheer sende positie is verzwakt. Het bleek uit de stemmenverhouding, toen werd besloten, niet over Chi na's toelating tot de V.N. te spre ken. Het aantal medestanders der V.S. neemt elk jaar percentsgewij ze af, wat dit probleem betreft. Landen als Cuba en Griekenland, om er enige te noemen, hebben te gen de V.S. gestemd op enkele be langrijke punten. Er waren zeer veel onthoudingen van landen, die straks kunnen omzwaaien en dan de Amerikanen in een hoek kunnen dringen bij de stemmingen. Ame rikaanse kranten geven aan die be zorgdheid uiting. Vooral het probleem Cuba is ernstig. Wat kunnen de V.S. er te gen doen? Fidel Castro volgt Nas ser en Soekarno na, wat de natio naliseringen aangaat van buiten landse ondernemingen. En het na tionalisme in de voorheen afhan kelijke landen neemt nu zulke vor men aan, dat een man als Castro onder de Latijns-amerikaanse mas sa's populair is. De armoe is daar ook zeer groot. Maar tekenend was, dat in Brazilië - waar toch zeer rijke families nog steeds regeren - de liberaal Quadros president werd, nadat hij de lof had gezongen van Fidel CastroHij zal die wel niet navolgen, maar hij speculeer de op de populariteit van de ge baarde opstandeling. Amerikaanse verkiezingen Gezien de gevaren, waar Amerika aan bloot staat, is men achteraf ln de V.S. niet erg blij met de twee jonge kandidaten voor het presi dentschap, Nixon en Kennedy. Hun optreden voor de televisie als kemphanen heeft geen grootse in druk gemaakt. Niet omdat zij on voldoende op de hoogte zouden zijn maar omdat zij gebrek aan per soonlijkheid, rijpheid, wijsheid to nen. Zij zijn het vaak eens over de buitenlandse politiek,, maar juist niet over de verdediging van de Chinese kusteilandjes Quemoy en Matsoe, die in handen zijn van Tsjiang Kai Sjek, en die nog al eens door de communisten worden gebombardeerd.. Kennedy wil ze maar prijs geven, en inderdaad be tekenen zij voor de verdediging van Formosa niets. Nixon zegt dat dit een aanmoediging is van de rode Chinezen, om dan ook een aanval te wagen op Formosa. Beiden heb ben gelijk: het zou dwaasheid zijn een oorlog te riskeren met China om die eilandjes vlak bij de kust, maar ze prijs geven zou een ver mindering van prestige zijn voor de Amerikanen. Er zijn veel meer van die geval len. Het beste is dan maar, er niet over te praten, en de handen vrij te houden .Er zit aan de verkie zingscampagnes één nadelige kant: dat er geen diplomatieke geheimen meer zijn, zodat men eigenlijk niet meer goed kan laveren en mar chanderen, wat toch nodig is. BRUINISSB Algemene ledenvergadering s.v. „Kwiek" Ledental uitgebreid tot 185 personen Dinsdagavond hield de sportver eniging „Kwiek" te Bruinisse een algemene ledenvergadering, onder leiding van de voorzitster mevrouw van Leeuwen-Sieling. In haar openingswoord kon zij met genoegen constateren, dat de animo voor de sport in Bruinisse toeneemt zo wel de dames turn- afdelingen, de jeugdclubs en de volleybalclub mogen zich ln een prima belangstelling verheugen. Uit hét jaarverslag van de secre taris, de heer S. M. W. de Korte, bleek eveneens de groei van de ver schillende afdelingen. Dank zij een ledenwerfaktie klom het totale le dental van 40 in 1959 tot 185 in 1960. Door dit grote ledental wordt echter het gebrek aan trainers en trainstera pijnlijk gevoeld. Veel meer zou nog kunnen worden ge presteerd indien over voldoende leiders en leidsters zou kunnen worden beschikt. Met name is dit ook het geval bij de juniores, die de training nog niet ernstig opvat ten. Teneinde daaraan tegemoet te komen, wil men nu een proef ne men met 's zaterdags de training voor deze jeugdgroepen te houden. Er zijn dan meer ouderen vrij en er kan in kleinere groepen worden geoefend. Het aantrekken van een gediplomeerde trainer bleek niet mogelijk. Hoogtepunten in het ver enigingsleven van het afgelopen jaar waren de beide feesten die in 1960 werden gehouden. Op het bevrijdingsfeest (5 mei) behaalde de versierde wagen van „Kwiek" de tweede prijs. Op het mosselfeest konden voor het eerst in de buitenlucht een aantal vrije oefeningen worden gehouden, waar zeer grote belangstelling voor be stond. Gunstige jaarverslagen Uit het jaarverslag van de pen ningmeester, de heer K. H. van der Weele, bleek dat dank zij het ge meentelijk subsidie de rekening met een voordelig saldo kon worden ge sloten. Bij de bespreking van de plannen voor het komend seizoen.' bleek, dat men gezien het succes van het op treden bij het mosselfeest, alles in het werk wil stellen om ook in 1961 weer een uitvoering in de open lucht te geven. Verder zullen een aantal nieuwe turntoestellen wor den aangeschaft, een aantal knot sen Is reeds aangekomen. Bij de rondvraag stelde de heer van der Roest voor, om bij het trai nen diploma's in het vooruitzicht te stellen. De mogelijkheid om een zekere graad te behalen, zou het serieus trainen zeker bevorderen. Dank werd gebracht aan de heer J. Douma, die de gemeente gaat verlaten, en die in de volleybal-af deling als trainer nuttig werk heeft verricht. Hem werd als herinne ring een zilveren asbak mot in scriptie aangeboden. politieke commissie V,N. Om het ontwapenings- vraagstuk NEW YORK, 18-10. De politieke commissie der algemene vergade ring van de Verenigde Naties Is dinsdagmorgen voor de eerste maal bijeen geweest. Deze eerste zitting was gewijd aan de opstel ling van de agenda, waarop onder meer het ontwapeningsvraagstuk en de kwestie Algerie voorkomen. De Tsjechische permanente af gevaardigden bij de V.N., Karei Kurka, werd op voorstel van Bir ma en met algemene stemmen tot vice-voorzitter van de commissie gekozen. Dit is de eerste maal dat een afgevaardigde van het Sowjet- blok deze belangrijke post be kleedt. De voorzitter der commis sie, sir Claude Corea (Ceylon) was wegens ziekte verhinderd, zodat de vergadering door Kurka werd geleid. Boerenleenbanken vlaggen DEN HAAG, 18-10. Vandaag (donderdag) 20 oktober gaat bij ve le honderden Coöperatieve Boeren leenbanken en Raiffeisenbanken de vlag in top. Dan herdenken deze banken elk jaar de stichting der eerste spaar- en leenbank op co- operatieve grondslag door F. W. Raiffeisen, in 1849. Ruim f 4000 miljoen aan spaar gelden werd gedeponeerd bij de ge_ zamenlijke boerenleenbanken en Raiffeisenbanken, aangesloten bij de centrale banken te Utrecht en Eindhoven. Ingezonden mededeling F.A.O. verwacht dat voedselproduktie zal blijven stijgen Recordproduktie te verwachten van bepaalde produkten ROME, 18-10. De voedsel- en landbouworganisatie van de Ver enigde Naties (F.A.O.) verwacht, dat de agrarische produktie in de wereld in 1960/'61 zal blijven stij gen. zy voorspelt een recordpro duktie van tarwe, suiker, vetten en oliën, vlees, katoen en enige andere produkten. Op grond van de grote graanoogsten, die dit na- Jaar in de exporterende landen zijn binnengehaald, is het zeker te achten, dat de voorraden tarwe en grove granen in 1960/'61 aanzien lijk groter zullen worden. Ook is een toeneming van koffievoorra- den te verwachten. De prijzen van agrarische pro dukten. hebben dit jaar in verge lijking met 1959 weinig verande ring ondergaan, maar de verhou ding van deze prijzen tot die' van de industrieprodukten is opnieuw enigszins achteruitgegaan. De melkproduktie in West-Eu ropa heeft zich dit jaar hersteld van de achteruitgang, die zich in 1959 voordeed. De boterproduktie zal dit jaar waarschijnlijk 8 10 procent groter zijn dan die van het vorig jaar, maar het boterverbruik heeft zich nog niet geheel hersteld van de uitwerking, die de hoge prijzen van het afgelopen jaar hebben gehad. Er hebben zich aanzienlijke voorraden boter ge vormd en er zijn tekenen, die wijzen op een mogelijke over- FLITSEN UIT HET BUITENLAND BRUSSEL. Een 24-uurstaking en een zwijgende betoging in Brussel hebben woensdag de aandacht van de Belgische openbare mening ge vestigd op de slechter wordende economische toestand in de Borina. ge als gevolg van verdere sluitin gen van mijnen. MARSEILLE. In een ongeveer veertig kilometer ten noorden van Marseille gelegen dorp is het bijna volledige skelet van een negen me ter lange dinosauris gevonden. Men zal te Parijs proberen de beende ren van het skelet samen te voe gen. De ouderdom ervan wordt op tachtig miljoen jaren geschat. TEGUCIGALPA. Zeven Hondu- reense arbeiders die tijdens een hevig onweer onder een tractor schuilden, zijn omgekomen toen de bliksem in de tractor sloeg. Vijf tien andere arbeiders, die even eens onder de trekker zaten, liepen verwondingen op. BONN. Adenauer heeft Chroesj tsjef een brief geschreven over de repatriëring van Duitsers, die nog in de Sowjet-Unie zijn, zo is dins dag door het Westduitse ministerie van buitenlandse zaken meegedeeld LANGLEYVLIEGBASIS. De ze ven inzittenden van een reuzen- tankvliegtuig van de Amerikaanse luchtmacht zijn dinsdag omgeko men toen het toestel, een KB-50J, nabij de Langleyvliegbasis in de Amerikaanse staat Virginia veron gelukte en in brand geraakte. LOS ANGELES. Juwelen ter waarde van een miljoen dollar en niet verhandelbare aandelen ter waarde van twee miljoen dollar zijn gestolen uit de safe van een voormalige makelaar In Los An geles, de vijftigjarige Raoul Fer nandez. Deze is weduwnaar van Catherine Johnson Chandler, erf gename van het Coca Cola vermo gen. DJAKARTA. In het district Go- rontalo, in noord Celebes is een cholera-epidemie uitgebroken, die, naar te Djakarta werd medege deeld, enige honderden doden ver oorzaakt heeft. De Indonesische re gering heeft voor het vaccineren der bevolking medische ploegen naar het betrokken gebied gezon den. UIENPRIJS IETS STEVIGER DEN HAAG, 18-10. In de afge- lopen week is de prijs van de voor export geschikte uien op de Ne derlandse veilingen opnieuw iets gestegen en op het ogenblik note ren de middelkwaliteiten tussen 8 en 8 Ys cent per kg. Voor de telers is dat nog geen verheugende prijs. Wel vraagt men zich in de uien- centra af of deze prijsverbetering mede een gevolg is van een verbe terde marktpositie of slechts van het feit dat de aanvoer tengevolge van het slechte weer is terugge lopen. Door de vele regens kwam er meer rot voor in 'de uien welke nog op het land liggen. De export is in de eerste week van oktober weer toegenomen in vergelijking met de week daar voor. Er gingen in deze periode 4983 ton uien de grens over. Dat is een half miljoen kilo meer dan in de week daarvoor. West-Duits- land nam hiervan 2529 ton uien af en Engeland' 1827 ton. stroming van de Engelse markt met boter, aldus de F.A.O. in een rapport van haar afdeling voor Economisch onderzoek. Trygve Lie over de Ver. Naties Rood blok zal bleven DEN HAAG, 18-10. „Het is on waarschijnlijk dat het communis tische blok uit de Verenigde Naties zal treden", zo heeft de voormali ge secretaris-generaal van de Ver enigde Naties, de heer Trygve Lie, vanmiddag in Den Haag tijdens een persconferentie verklaard. „Zij hebben al zo dikwijls ge dreigd en niets gedaan. Zouden 2ij het echter doen, dan denk ik dat de Verenigde Naties toch de wer kelijke wereldorganisatie voor de vrede zullen blijven". Over zijn opvolger, de heer Dag Hammarskjoeld, sprak de heer Lie zeer waarderende woorden. „Hij heeft het veel moeilijker dan ik, want toen ik in 1953 aftrad waren er 60 'lid-staten en nu zijn er 99 en dat is een groot verschil". Ingezonden mededeling Wij op Schouwen-Duiveland eten DEN HAAG. Z. K. H. Prins Bernhard zal van 19 tot 23 oktober in Kopenhagen zijn om het jaar-* lijkse congres van de „Fondation Europeenne de La Culture", dat daar gehouden wordt, te preside ren. Zaterdag zal de prins in een plechtige bijeenkomst de „Eras musprijs" uitreiken aan de schil ders Chagall en Kokoschka. STAD EN PROVINCIE SEROOSKERKE De in deze gemeente gehouden collekte ten behoeve van de Re classering heeft in totaal f 20,50 opgebracht. Projektieprogramma „Ons Schouwse land" Op zaterdag 22 oktober a.s. zal alhier het dia-projektieprogramma „Ons Schouwse land" worden ver toond. Het duinlandschap, het strand, leven en werk der men sen en uiteraard de planten en dierenwereld zijn in deze kleuren dia-serie op logische en artistieke wijze verwerkt. De avond wordt verzorgd door de heer J. v. d. Ber ge, fotograaf en de heer J. P. C. Boot, die het commentaar ver zorgt. De avond wordt gehouden in het dorpshuis. BRUINISSE Een zegelactie voor het sana torium „Sonnevanck" te Harder wijk, georganiseerd door de leer lingen van de Chr. landbouwhuis- houdschool en de leerlingen van de Chr. lagere school, bracht te Bruinisse f 570 op. Het horloge voor de meeste verkochte zegeltjes werd gewonnen door Tineke Ne- derhand. De in de Ned. Herv. kerk te Bruinisse gehouden wederopbouw- collecte bracht f 266,45 op. Tentoonstellingswagen Bouwfonds Ned. Gemeenten Na de oorlog werden op Brui nisse 14 nieuwe woningen gebouwd met bemiddeling van de Bouwkas, c.q. het Bouwfonds van de Neder landse Gemeenten. De verschillen de typen die men in de gemeente vindt, zijn een goede representatie van voordelig en efficiënt bouwen, maar niet iedereen is in de gele genheid een. dergelijke woning te bezichtigen. Om aan dit laatste te gemoet te komen, heeft genoemd Bouwfonds een rijdende tentoon stelling ingericht, die naast ver schillende foto's van standaardty pen en standaarduitrustingen van verschillende woningen, deze ook in natura laat zien. Het bezoek aan de grote wagen, waar men over de werkwijze van het fonds, het bouw spaarsysteem en de verschillende woningtypen daarvan uitvoerig mondeling en schriftelijk werd voorgelicht werd als zeer bevredigend getypeerd. UTRECHT. Op 31 oktober aan staande zal in Utrecht het 100-ja rig bestaan van de vereniging voor christelijk nationaal schoolonder wijs worden herdacht, 's Ochtends zal er in de Domkerk een kerk dienst worden gehouden, waarin voorgaat dr. H. J. Honders, vice- voorzitter van de vereniging. Mu zikale en vocale medewerking wordt verleend door de organist Stoffel van Viegen, het koor van de christelijke kweekschool „Reho- both" te Utrecht en een kinderkoor van de Da Costaschool» eveneens uit Utrecht. KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND VENRAAY. Bij de kerk in Mer- selo in noord Limburg is de 50- jarige mej. Verhaegh met haar fiets tegen een auto gekomen. Zij is aan de bekomen verwondingen bezweken in het ziekenhuis te Ven- raay. AMSTERDAM. HM. de Konin gin is in hotel Krasnapolsky te Amsterdam een der vele illustre gasten geweest die de galatoneel voorstelling hebben bijgewoond ter gelegenheid van het zestiende lus trum van het studentencorps aan de Vrije Universiteit onder de zin spreuk „Nil desperandum Deo Duce". UTRECHT. Op het Vaaltterrein te Utrecht heeft een korte maar hevige brand gewoed, die een groot deel van de werkplaats voor min der validen van de Prinses Wilhel- mina Stichting heeft verwoest. UTRECHT, De voorzitter van de rijkspolitievereniging de heer L. H. M. Nottet, heeft op een in Utrecht gehouden buitengewone algemene vergadering van deze vereniging het door de regering ingenomen standpunt inzake de politiesalari- ëring kortzichtig genoemd en een bittere teleurstelling voor het po litiepersoneel. APELDOORN. Op de Brinklaan in Apeldoorn is de 60-jarige mej. L. W. Fennebeumer aangereden door een bestelauto, bestuurd door de 26-jarige H. V. uit Apeldoorn. Mej. Fennebeumer verzuimde voor rong aan de auto te verlenen en werd zo ernstig gewond dat zij ter plaatse overleed. KERKNIEUWS Ned. Herv. Kerk Bedankt voor Schiedam (vac. J. Gras): S. Dotinga, Deventer. Ned. Prot. Bond Benoemd tot voorganger van de afdeling Bilthoven: ds. J. H. Han- neman, laatstelijk Evang. Luth. predikant te Paramaribo. Evang. Luth. Kerk Beroepen te Hilversum: P. H. C. G. Kok, Weêsp. Chr. Ger. Kerkem Tweetal te Den Helder: A. H. Schippers, Hillegom en D. Coppool, se, Hengelo (O.). Ingezonden mededeling cent modem toiletpapier per rol. FEUILLETON (6) Louise was *nig kind geweest. Haar moeder was een zuster van de overleden fabrikant Dubois en haar ouders waren op een zonnige februaridag, nu ruim twintig jaar geleden, bij een skitocht rond de. Mont Maudit, verdwenen en nooit meer teruggevonden. Niemand weet wat er met hen is gebeurd. De Mont Maudit, een berggroep van de Mont Blanc, had zijn naam eer aan ge daan. Bij heldere dagen kon je de hele uitgestrekte bergrug zien vanuit het huis der Dubois' aan de Rue d'Anemasse. Ze herinnerde zich van haar ouders natuurlijk niets; meneer en mevrouw Dubois waren een tweede vader en moeder voor haar geworden. (Mevrouw Dubois was al vroeg gestorven. Nadien had Marie de leiding van de huishouding over genomen en hoewel zij de kinderen altijd was blijven aanspreken met meneer en juffrouw, hadden deze haar toch bijna als een moeder vereerd. Ondanks de vele schaduwen die al zo vroeg over haar leventje wa ren gevallen, had Louise een zon nige jeugd gehad. Meneer Dubois had haar op de handen gedragen en Jean en André waren, misschien juist omdat ze geen zuster maar een nichtje was, steeds aardig voor haar geweest. Genève is een mooie stad met prachtige omstreken en goede scholen .Louise zag op haar jeugd terug als op een zonnige va kantie. Toen ze van de middelbare school was gekomen - met opvallend hoge cijfers - had ze het als vanzelf sprekend. beschouwd, dat ze bij de Dubois op kantoor zou komen wer ken. Immers Jean en André had den zich ook zonder meer aan de zaak van hun vader geWijt. Nu Ja, André met veel tegenspartelen, maar dat kon je niet rekenen, om dat de jongen zelf niet wist wat hij wilde. Maar meneer Dubois had geweigerd Louise zonder meer op kantoor te nemen. „Hoor eens hier meisje", had hij gezegd, „jij bent hier altijd het zonnetje in huis geweest en ik wei ger je aanbod om uit dankbaarheid voor onze zorgen hier te komen werken. Je bent nu achttien en hebt, ook door de oorlog, niet veel van de wereld gezien. Neem eerst een flinke vakantie en ga dan eerst in een andere plaats werken en in een andere zaak. Blijf daar gerust een paar jaar. Doe kennis en erva ring op en als je later beslist met ons wilt optrekken, kom dan terug. Je bent nu nog niet in staat een beslissing te nemen voor je hele leven. Als je hier en daar hebt rondgekeken wél". Nu, die vakantie had drie volle maanden geduurd Met een groepje vriendinnen en vrienden was zij Frankrijk doorgetrokken, het land waarmee de kantons Vaud en Ge nève door taal en geschiedenis sterk verbonden zijn. Daarna was ze gaan solliciteren. Het had haar niet veel moeite gekost een plaatsje te vin den op het kantoor van Lefêbre in Zürich. Lefêbre bezat een kleine, maar uitstekend geleide fabriek van chemicaliën en geneesmidde len. De eerst jaren had Louise ver der gestudeerd. Eerst haalde ze haar diploma's stenografie en ty pen,, toen haar analistendiploma's. Het koste haar weinig moeite, want ze leerde heel gemakkelijk. De talen waren eerst niet haar fort geweest, maar door het verblijf in Zürich, waar alleen Duits werd ge sproken, werd dit gauw beter en beheerste ze de twee voornaamste talen van het land Duits en Frans, volkomen. Ook haar Engelse en Italiaanse handelscorrespondentie leverden toen weldra geen moei lijkheden meer op. Zij had een buitengewoon pret tige tijd bij Lefêbre gehad. Toen ze er twee jaar was kon zij de oude baas geheel vervangen en op som mige dagen, als hij op reis was, ge beurde dat metterdaad. Lefêbre had twee dochters, die zich in geen enkel opzicht voor chemicaliën in teresseerden en was met Louise in de wolken. Vertegenwoordigers van fabrieken, die grondstoffen lever den, vonden het plezierig met de knappe, blonde directiesecretaresse te mogen onderhandelen al wisten ze, dat er met haar geen grapjes uit te halen waren en dat ze haar vak kende. In de eerste jaren was Louise el ke zaterdag naar Genêve gegaan. De weekeinden daar waren heer lijk. Maar als je achter in het grote huis in de Rue d'Anemasse zat, keek je bij helder weer, steeds op die besneeuwde berggroep in het zuidoosten. La tête de Napoleon Zo heet een aantal bergtoppen, die vanuit de verte inderdaad wat lij ken op een liggend mannehoofd. Maar aangezien de veroveraar nooit tijd heeft gehad om zulke bergen te beklimmen, gesteld al dat hij enige belangstelling voor natuurschoon had gehad, zag Louise in die bergfiguur iets heel anders. Het was voor haar het hoofd van een afschuwelijk mon ster dat al zo veel mensenlevens had geëist. Levens van mensen die nooit meer waren gevonden. De Mont Maudit, de vervloekte berg (wordt vervolgd)

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1960 | | pagina 9