Alléén roomboter is puur natuur! Adverteert in dit blad SÜCCESJES Ta koop gevraagd Suikerbietenblad. - M. J. Re- goort, telef. 2628, Zierikzee. Te koop I.pr.s.z. kinderwagen. Te be vragen: agent Stoutjesdljk te Nieuwerkerk. Twee overjassen (kl. m.). Te bevr.: agent Stoutjesdijk te Nieuwerkerk. Zaaitarwe. C. N. Sijrier, Mei doornstraat 19, Nieuwerkerk. Agentschap Gebr. de Jongh, Goes. Tweeling kinderledikant, tot leeftijd van 4 tot 5 jaar. Te bevr. bij agent Stoutjesdijk, Nieuwerkerk. „Koelstra" kinderwagen. Te bevr.: Grachtweg 22 (R.T.M.), telefoon 2960, Zierikzee. Een „Jawa" motorrijwiel, 250 c.c., met prima banden, nieuwe accu, enz., wegens aanschaf zwaardere. Steenland, rijwiel handel, telef. 496, Dreischor. Een oliestookhaard. Te bevr.: agent Stoutjesdijk, Nieuwer kerk. Pracht planthout; allerlei soor ten gemengde kl. lupinen; si naasappelboompjes en Adams- kelken. K. v. d. Maas, Hoge- zoom 88, Renesse. Personeel gevraagd: Nette werkster voor vrijdag morgen of vrijdagmiddag. - Mevr. Wiebols, Havenpark, Zierikzee. Jongens en meisjes. Mossel- inmakerij W. K. Schot, Zie rikzee. Hulp in de huishouding voor maandag en vrijdag. J. Bij de Vaate, Bootsweg 2, Moriaans- hoofd. Agenten - Depothouders. Ver koop groente-, bloem- en gras zaden, etc. Hoge provisie! - W. B. de Zeeuw, zaadteelt, IJs- selmonde. Postbus nr. 5037. Diversen: Varkensworst f 1,30 per 500 gram. Slagerij Ornée, St. Do- musstraat, Zierikzee. „Sesam" encyclopedie, 10 dln., f 1,90 per deel. Voorhanden! Boekh. W. de Vries Rz., Zie rikzee. Goudreinetten, Golden Deli cious, Jonathan's, enz. P. Ver ton, telef. 287, Renesse. „Als een bloem in de wind", door Marie Schmitz en „Het verboden eiland", door Sara Seale. Twee boeken uit de „Margrief'-bibliotheek, samen voor f 3,25. L. C. Hoogerhuis, Renesse. Bestellingen van fruit worden overal franco thuisbezorgd. P. Verton, telef. 287, Renese. Verse leverworst 30 cent per 100 gram. Slagerij Ornée, Sint Domusstraat, Zierikzee. „Sesam", Wereldgeschiedenis, 18 dln., f 1,75 p. dl. 4.000 pag., geïllustreerd. - Boekh. W. de Vries Rz., Zierikzee. Vraagt eerst prijs voor alle soorten bewaarfruit aan P. Verton, Renesse, telef. 287. „Margriet Baby - Breishow", meer dan 150 modellen, prijs f 2,95. L. C. Hoogerhuis, Re nese. Wie kan en wil mij aan een eerste hypotheek helpen? Br. onder no. 1316 a/h bureau van dit blad. Bewaarfruit zo uit de boom gaard. P. Verton, telefoon 287, Renesse. HET NEDERLANDS ZUIVELBUREAU - RIJSWIJK (Z.H.) Hij belt „Radio Weltevreden" Telefoon 2805 DE speciaalzaak voor: TELEVISIE RADIO PLATENSPELERS BANDRECORDERS

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1960 | | pagina 7