De jaren waarop wij wachten STAD EN PROVINCIE STAND VAN DE ARBEIDSMARKT Aantal werkloze mannen gestegen tot 19.818 Gevolg van jeugdinschrjjvingen DEN HAAG, 6-8. In juli steeg het aantal werkloze mannen met 3,540 tot 29.818. De bezetting der aanvullende werken daalde met rond 500 tot 4.721, zodat de gehele geregistreerde arbeidsreserve van mannen steeg met rond 3.000 tot 34.539. Deze stijging is te verklaren uit de inschrijving als werkzoekende bij de arbeidsbureaus van jeugdi gen, die na het beëindigen van de schooltijd tot het arbeidsproces toetreden. De werkloosheid van oudere mannen nam gedurende juli nog met enkele honderden af. Gecorrigeerd voor het normale seizoen bleef het cijfer van de ge registreerde arbeidsreserve gelijk aan dat van vorige maand, n.l. 47.000. Uit de nog steeds stijgende vraag naar mannelijke arbeidskrachten blijkt echter, dat de spanning op de arbeidsmarkt nog toeneemt. De werkloosheid van vrouwen nam in juli eveneens toe door in schrijving van meisjes, die de scho len verlieten, vooral in de beroeps groepen handels- en kantoorperso neel. De toeneming van het aantal jeugdige werklozen is ongeveer ge lijk aan de totale stijging van het aantal werkloze vrouwen. De vraag naar mannelijke arbeidskrachten is gedurende de afgelopen maand nog belangrijk gestegen. Deze be droeg ruim 7.400, waarvan 7.400, waarvan 5.800 jeugdigen. De vraag naar vrouwelijke arbeidskrachten bleef nagenoeg gelijk. De toeneming van het aanbod van jeugdigen komt in de meeste beroepsgroepen voor, doch vooral in de bouw- en metaalnijverheid, door de inschrijving van l.t.s.-ers. Door de inschrijving van geslaag den van het u.l.o. en de middelbare scholen nam ook het aanbod van jeugdig kantoorpersoneel toe. De bouwnijverheid In de bouwnijverheid stijgt in en kele provincies de spanning op de arbeidsmarkt, met name in het westen en in de delen van de pro vincies Gelderland, Noordbrabant en Limburg. In de laatstgenoemde drie provincies wordt dit mede veroorzaakt door de toenemende trek van bouwvakarbeiders naar Duitsland. Ook in de metaalindustrie nemen de tekorten aan arbeidskrachten nog voortdurend toe. Het aanbod van l.t.s.-ers kan hierin slechts voor een deel voorzien. Hier en daar zijn al symptomen merkbaar, dat ook onder metaalarbeiders de trek naar de industrie in de Duitse grensge bieden toeneemt. In de veenbedrij- ven is de persturfcampagne afgelo pen, waardoor het aanbod van veenarbeiders toenam. Ook in de conservenindustrie is de drukte thans tijdelijk verminderd, waar door losse arbeiders vrij kwamen. In de landbouw was aan het eind van juli de graanoogst hier en daar begonnen, terwijl het groenrooien van aardappelen eveneens een aan vang heeft genomen. Hierdoor ver minderde het aanbod van landar beiders. „Rassendiscriminatie" te Barneveld BARNEVELD. De laatste tijd blgkt het publiek een duidelijke voorkeur te heb- voor bruine eieren. Voor de oorlog was 't bruine ei iets meer waard dan de witte. Aanvankelijk werd deze traditie na de oorlog voort- gezet, maar gedurende lange tijd daarna maakte het gewicht de prijs uit en deed de kleur niet ter zake. Hierin is nu verandering gekomen. Voor de export naar Duitsland blijkt voor keur voor bruine eieren te bestaan, terwijl ook de con sument deze wat grager zou kopen. In Barneveldse krin gen spreekt men nu gek scherend van „rassendiscri minatie". ZIERIKZEE Uniek jubileum Z.Z. 8 ging voor tiende inaal op bottenvangst Het Zierikzeese mosselvaartuig Z.Z. 8 van de heer B. W. Schot heeft zaterdag voor de tiende maal een vistocht ondernomen naar pre historische resten op de bodem van de Oosterschelde. Aan boord van het schip bevonden zich behalve de bemannningsleden enkele auto riteiten, o.w. enkele geleerden, die zich in het bijzonder voor deze jaarlijkse onderzoekingstrips inte resseren. Op de resultaten van deze tocht komen wij nog nader terug. OOSTERLAND De Emmabloemcollekte In deze gemeente wordt de jaar lijkse Emmabloemcollekte gehou den. Temeer daar de opbrengst ten goede komt aan de eigen plaatse lijke Groene Kruis-afdeling, doen de organisatoren een beroep op het publiek met milde hand deze be kende inzameling te bedenken. Tienduizenden kilo's sperciebonen per dag aan de veilingen Prijs door groot aanbod gedaald Auto te pletter tegen boom Drie doden DOETINCHEM, 5-8. Met een klap, die tot ver in de omtrek te horen was, is een Duitse personen auto tegen een boom gereden te Hemmelo aan de rijksweg Doetin- chem-Doesburg, nadat de wagen eerst een viertal betonnen paaltjes had geramd. Twee personen, de 24-jarige be stuurder van de wagen H. R. uit Bocheit (Duitsland) en de naast hem zittende 84-jarige mevrouw B. K. H., eveneens uit Bocheit, wer den uit de wagen geslingerd en waren op slag dood. Twee andere inzittenden moesten naar het zie kenhuis te Doetinchem worden overgebracht, waar in de loop van de middag de 34-jarige mevrouw M. N. H. overleed. Haar 9-jarig zwaar gewonde zoontje verkeert niet in levensgevaar. Vermoedelijk heeft de bestuurder de vrij scherpe bocht in de weg niet opgemerkt. De wagen werd' totaal vernield. Arbeidstijdverkorting bij Ned. Spoorwegen UTRECHT, 5-8. De Nederlandse Spoorwegen hebben zich beraden over de vraag of het mogelijk is in het bedrijf over te gaan tot het ver korten van de arbeidstijd van 48 tot 45 uur. Zoals gebruikelijk heeft een commissie die paritair is sa mengesteld uit vertegenwoordigers van de bedrijfsleiding en van het personeel dit probleem bestudeerd. De commissie heeft thans een inte rimrapport uitgebracht waarvan de conclusie is, dat bij de N.S. onder zekere voorwaarden tot invoering van arbeidstijdverkorting zou kun nen worden overgegaan. Als dit rapport voor directie en personeel- raad wordt aanvaard, dan zal de concrete uitwerking van de invoe ring van de arbeidstijdverkorting nog wel enige tijd in beslag nemen, aangezien het probleem voor een vervoersbedrijf als de N.S. zeer ge compliceerd is. SPORT VOETBAL K.N.VJ3. Nederlaagwedstrijden S.V.O.W.K. Zondag 14 aug. a.s. wordt ge speeld: SVOWK I-Zierikzee II (3 uur, scheidsr. G. M. v. d. Wielen). Kardinaal Spellman van New York waarschuwde tijdens een mis voor de Amerikaanse deelnemers aan het eucharistisch congres te München, dat de spanning in de wereld een gevaarlijke top ver toont. Hij noemde deze zomer de gevaarlijkste sinds 1939. „De com munistische heersers zijn als een wild beest dat het bloed van zijn prooi heeft geproefd, dronken van machtswellust", aldus de kardinaal. „Tegen de ouderdom" Poolse specialisten heb ben onlangs een middel „tegen de ouderdom", Ge- riokain" genaamd, gemaakt, idat de mensen weer jonger zou maken en krachten her geeft. De hersenfuncties zouden worden vergemak kelijkt. Het middel ts tot dusver op 3.000 personen beproefd en het zou zeer bevredigende resultaten op geleverd hebben. Het zou vooral geschikt zijn voor mensen met zittend werk. Een woordvoerder van de Ame rikaanse regering heeft zondag te New York megedeeld, dat het thans vaststaat dat de ontwapeningscom missie van de Verenigde Naties op 15 augustus byeenkomt ter bespre king van het vastlopen van de ont- wapeningsbesprekignen te Genèvc. Zoals bekend, zijn de vertegen woordigers van de communistische landen uit de conferentie weggelo pen. KERKNIEUWS Kapel gewijd aan Christus' doodsangst te Dachau 's-GRAVENHAGE, 5-8. Op de Nederlandse tuinbouwveilingen worden thans elke dag vele tien- dizenden kilo's sperciebonen aan gevoerd. De conservenfabrieken zijn volop bezig met de verwerking van dit produkt, dat jaarlijks in grote hoeveelheden, verwerkt in blik, vanuit ons land wordt geëx porteerd. Het aanbod was vorige week echter belangrijk groter dan de vraag en dat heeft tot aanzien lijk lagere prijzen geleid. In het begin van vorige week la gen de goede kwaliteiten dubbele princessebonen rond 60 cent per kg. Op het laatste van de week werd hiervoor rond 35 cent per kg. be taald. Mindere kwaliteiten konden donderdag en vrijdag met moeite worden verkocht rond de ophoud- prijs van 25 cent per kg. Deze prijsdaling moet vrijwel geheel op rekening van het bijzonder grote aanbod worden geschreven. De grootste aanvoeren van dub bele princessebonen vindt men op het ogenblik bij de veilingen van Barendrecht, Breda, Kapelle-Bie- zelinge en Venlo. Dagaanvoeren van 50-100 ton per veiling zijn hier de laatste dagen eerder regel dan uitzondering. Vrijdagmiddag heeft dr. Neu- haeussler, wijbisschop van Mün chen, een kapel, toegewijd aan de „doodsangst van Christus in de hof van olijven", op de plaats van het vroegere nazi-concentratiekamp Dachau bij München ingewijd. Met kardinaal-legaat Testa wa ren daar een zeventigduizend men sen bij aanwezig. Aartbisschop Kozlowiecki uit Noord-Rhodesie, die in het kamp gevangen heeft ge zeten, herinnerde in een toespraak aan het lijden dat in het bijzonder Poolse geestelijken hebben onder gaan. Alleen reeds tussen april en oktober 1942 zijn in Dachau een Opper-Volta is vrijdag als zesde staat binnen de Franse gemeen schap volledig soeverein geworden Op 8 augustus zal het land zich kandidaat stellen voor het lidmaat schap van de Veenigde Naties. ROTTERDAM. Het bestuur van de N.V. Brouwerij d'Oranjeboom, die inmiddels een belangengemeen schap met de N.V. Phoenix Brou werij in Amersfoort heeft aange gaan en het bestuur van de N.V. Zuid-Hollandse Bierbrouwerij, de len mede, dat zij een fusie van beide maatschappijen in het belang van de aandeelhouders achten. PRINSES IRENE WAS JARIG Onder de geschenken bevond zich kostbare ring SOESTDIJK, 5-8. Hare Konink lijke Hoogheid Prinses Irene, is vrijdag 21 jaar geworden. Het ver jaardagsfeest is door de koninklijke familie in intieme kring gevierd. Voor zaterdag waren de vrienden Voor Key West in Florida wordt vanaf de U.S.S. Norfolk een Asroc vliegende torpedo afgevuurd. Deze torpedo's zijn 4,5 m. lang en wegen 450 kg. Ze kunnen afzonderlijk of in salvo's worden afgevuurd. Ze vliegen ongeveer drie km. door de lucht alvorens in zee te duiken en daar hun prooi, elektronische geleid, op te zoeken. en vriendinnen van de prinses uit genodigd. Het postkantoor van Soestdijk heeft het op deze dag weer extra druk gehad met de talloze geluk wensen die er voor de jarige uit alle delen van het land en ook van over de grenzen arriveerden. De belangstelling voor het hele van het koninklijk paleis was veel groter dan op andere dagen. Een deputatie van het garde regiment fuseliers „Prinses Irene" bood de jarige prinses twee witge lakte tafellampen met een ovalen satijnen kap, gedecoreerd met goud aan. Een tweede kadoo werd aan geboden door de Federatie „Goud en Zilver" en bestond uit een kost bare ring, waarvoor de prinses het ontwerp tevoren zelf uit een aantal tekeningen heeft uitgekozen. De ring bevat een ovale bloedrode Cey lon-robijn, geflankeerd door briljanten van aflopende grootte. Prinses Irene toonde zich bijzon der verheugd met haar kadoo. Ze vond de ring, die ze onmiddellijk aan haar vinger schoof, beeldig en zij vertelde, dat de robijn haar lie velingssteen is. „Ik ben bijzonder getroffen door alle hartelijkheid en de vele blijken van belangstel ling die ik Ier gelegenheid van mijn 21ste verjaardag heb ondervonden. Het is mede hierdoor een heerlijke onvergetelijke dag voor mij ge worden". Het Amerikaanse ministerie van defensie houdt rekening met de mogelijkheid, dat de twee wis kundigen van het Nationale Vei- legheidsbureau, die sinds enkele weken worden vermist, „achter het ijzeren gordijn zijn". vijfhonderdtal Poolse geestelijken omgekomen. „Wij zaten in de hel", aldus zei de Oostenrijkse politicus Leopold Figl, die in 1933 ook naar Dachau werd gebracht. Op gelijke manier sprak de bisschop van Essen, dr. Hengsbach. Een drieduizendtal jongemannen was vrijdagochten voor een bede vaart van München naar het ze ventien km. verder gelegen voor malig kampterrein vertrokken. Fles maakte verre reis Aan de Zweedse westkust bij Gothenburg is dezer da gen een fles uit zee opge pikt die-negen jaar geleden door een Zweed voor de grap, met een briefje waar- op naam en adres er in, in een waterval in het noorden was geworpen. De fles had een afstand van zeker 1600 km. afgelegd, klaarblijke lijk meegevoerd door stro mingen uit de monding der Noordzweedse rivieren door Kattegat en Skagerrak naar de Atlantische oceaan. KERKNIEUWS Ds. G. J. IVaardenburg 40 jaar predikant (Van 1924-1928 te Zierkzee) Maandag 8 augustus a.s. zal het veertig jaar geleden zijn, dat ds. G. J. Waardenburg uit Haarlem, werd bevestigd als predikant in de Nederlandse Hervormde Kerk. Ds. Waardenburg werd op 13 no vember 1893 in de hervormde pas torie van IJ tens in de burgerlijke gemeente Hennaarderadeel in de provincie Friesland geboren. Hij bezocht eerst het stedelijk gymna sium te Leeuwarden en studeerde daarna aan de Rijksuniversiteit te Leiden en aan die te Groningen, waar hij zijn doctoraal examen the ologie deed. Verder studeerde hij ook nog enige tijd aan de universi teit te Giessen in Duitsland. Nadat de heer Waardenburg, die tijdens zijn studententijd enige tijd praeses is geweest van de lande lijke Nederlandse Studentenvereni ging, in 1918 door het provinciaal kerkbestuur van Friesland was toe gelaten tot de evangeliebediening in de Nederlandse Hervormde Kerk werd hij op 8 augustus 1920 door zijn vader, wijlen ds. H. Waarden burg, die van 1905 tot zijn emeri taat in 1935 ongeveer dertig jaar te Rijperkerk heeft gestaan en eind december 1948 is overleden, beves tigd als predikant van de toen nieuw gestichte van Hansweert. In deze zijn eerste gemeente heeft ds. Waardenburg veel organiserend werk verricht voor de uitbouw en versterking van deze nog jonge ge meente. Verder had hij daar ook bijzondere belangstelling voor het verenigingsleven en evenals ook in zijn beide andere gemeenten, voor het jeugdwerk. In 1924 verwisselde de jubilaris de gemeente van Hans- weert met die van Zierikzee, waar door hem een centrum voor ge meente-arbeid werd gesticht. Ve der was hij daar voorzitter van de classicale zendingsvereniging in de classis Zierikzee en van de plaat selijke afdeling van de Christelijke Nationale Werkmansbond. Tenslot te stond ds. Waardenburg tot 1 mei van het vorige jaar, toen hem op ruim vijfenzestigjarige leeftijd emeritaat werd verleend, nog ruim éénendertig jaar te Haarlem, In deze zijn derde en laatste gemeente heeft hij zich op vele terreinen be wogen en in de loop der jaren vele bestuursfuncties vervuld en zit ting gehad in tal van colleges en commissies. Ned. Herv. Kerk Beroepen te Hekelingen: J. M. Snijders, res. legerpred. te Oirschot; te Assen (toez.) (vac. F. H. v. Aalst): C. J. Pak, Oldenkeppel. SPORT DUIVENSPORT P.V. „De Reisduif', Brouwershaven Uitslagen van de postduivenver eniging „De Reisduif" te Brouwers, haven vanaf Bordeaux op 21 juli. In concours 33 duiven. Afstand 836 kilometer. J. Flikweert, Dreischor 1, 2, 6, 9; L. Platteschorre, Brouwershaven 3, 5, 7; C. v. Dixhoorn, Dreischor 4; A. J. Flikweert, Zonnemaire 8. De le duif van J. Flikweert was 2e van het gehele eiland op 116 duiven en 7e van geheel Zeeland op 419 duiven, wéér een groot suc ces voor deze duivenhouder op de Fond. Vier van de zes duizen zaten zwaar in de prijzen, zowel voor de vereniging, het eiland en geheel Zeeland. P.V. „Zierick" - Zierikzee De P.V. „Ziei'ick" hield 7 aug. een wedvlucht vanuit Ciney (171 km). In concours 108 duiven. C. Stoutjesdijk 1, 2, 3, 4; C. Seij- bel 5, 21; Jac. Verwijs 6, 16; A. Timmerman 7, 13, 22, 24, 25, 26, 27; J. Folmer 8, 10; H. C. Noordhoek 9, 14, 15, 23; J. Kaaisteker 11, 18; Abr. Flikweert 12, 17, 19; T. M. Da lebout 20. De taart werd door J. Kaaisteker gewonnen. A.s. donderdag inkorven voor Noyn en Breda als opleervlucht. P.V. „Gevleugelde Vrienden" Zierikzee Wedvlucht vanuit Noyon. Af stand 240 km. Los 9 uur; aankomst eerste duif 12.53. Gebr. Krijger 1, 2, 3, 7, 9, 18, 19, 23, 24, 26, 27, 28; J. Willtenburg 4, 13, 14; H. Merle 5, 11, 21; C. Berre- voets 6; J. Verwest 8, 10, 16, 25; L. Heijboer 12, 17; Feleus-Hagesteijn 15, 20, 22. Wedvlucht vanuit Dax. Afstand 978 km. Joh. Flikweert, Dreischor 1, 4; J. Verwest, Zierikzee 2; J. Wilten- burg, Zierikzee 3, 5; C. Berrevoets, Zierikzee 6; F. Maijs, Zierikzee 7. MARKTBERICHTEN In de periode van 1 aug. tot en met 6 aug. werd door de Coöp. In- en Verkoop Centrale voor Eieren V.E.C E. uitbetaald de volgende eierprijzen: Tot 39 gram f 1,80; 40-41 gram f 1,90; 42-43 gr. f 1,96; 44-45 gr. f 2,02; 46-47 gf. f 2,06; 48-51 gr. f 2,10; 52-56 gr. f 2,18; 57-62 gr. f 2,12; 63 en daar boven f 2,08. Voor vuilschalige en gewassen eieren werd 1 cent per stuk min der uitbetaald. Tweede iiatuurwaiideltocht in de Westhoek werd eveneens een succes Straks nog een derde HAAMSTEDE. De S.V. „Zee meeuwen" organiseerde in samen werking met V.V.V. een tweede natuurwandeltocht, die - evenals de eerste - een groot succes is ge worden. Ditmaal gingen 350 deel nemers (sters) van start bij het ge meentehuis te Haamstede. De voorzitter van „Zeemeeuwen" de heer W. J. v. d. Maas stak de .wandelaars 'n hart onder de riem, waarna de tocht begon. Het was wat drukkend weer, zodat er nogal wat van het doorzettingsvermogen werd gevergd. Om de 20 minuten werd aan een groep tippelaars het vertreksein gegeven, zulks om op stoppingen onderweg te voorkomen. Allen volbrachten de tocht. Eén der bejaarden uit rusthuis „Duin oord" was de oudste deelnemer. Deze krasse 76-jarige volbracht de 15 km. fris en monter. Gezien de grote belangstelling voor dergelij ke tochten, is het niet uitgesloten dat er nog een herhaling komt, tij dens dit seizoen. MARKTBERICHTEN Veemarkt ROTTERDAM, 8-8. Aangevoerd 1804 stuks vee, t.w. 1155 vette koeien en osen en 649 varkens. Prijzen per kg.: vette koeien en ossen f 2,95-3,25 f 2,60-2,80 f 2,45- 2,55; varkens (levend gew. f 1,73- 1,70-1,68. Vette koeien en ossen: aanvoer iets minder, handel even vloter, prijzen lste kwal. wat stijver, verder on veranderd, prima's boven notering. Varkens: aanvoer kleiner, handel goed, prijzen hoger, enkele prima vleesvarkens boven notering, zware varkens van f 1,50-1,52, slachtzeu- gen van f 1,20-1,30 per kg. FEUILLETON door HANOL SPOOR Ze deed net of ze de bezeerde blikken van George en haar voogd niet zag, zwaaide nogmaals met een slap handje en ging met het hoofdje i nde nek, de deur uit. Ondanks de koppige houding voelde notaris Greedel de pijn, die haar gekwetste hart moest onder gaan. Voor het eerst in zijn leven verloor hij zijn zelfbeheersing en viel hij ruw tegen Hank uit. „Wel alle donders, ga jij ook uit mijn ogen en zoek dat baantje en die dochter maar op, die je anders misschien net op de loopplank nog zo umissen. Ik zou het niet kunnen verdragen, dat er meer mensen na- neel ondervonden van één testa ment". Als een geslagen hond sloop Hank het kantoor uit. Hoofdstuk VI Juffrouw Koosje in haar nieuwe omgeving Juffrouw Koosje was al enige tijd in het tehuis voor ouden van dagen en voor zichzelf had ze al eerlijk toegegeven, dat het meeviel. Doch voor geen goud, had ze dat tegenover anderen willen beken- néh. Het zou lijken, alsof zij zich al oud voelde en dat was toch al- leirmist waar. Ze had gedacht dat haar leven, een opstaan, eten, drinken en naar bed gaan zou zijn. Doch al vlug r.iet wilden ophouden mét mensen kwam ze tot de conclusie, dat zo'n tehuis een wereldje apart beteken de. Bovendien was het, alsof de moeder van het huis, een voortdu rend beroep op haar deed, zo gauw er iets gebeurde, dat maar even buiten de gewone dagorde lag. Zelf stond juffrouw Koosje ver wonderd, dat ze op sommige inwo ners zoveel invloed kon laten gel den. Het waren toch merendeels zelfstandige mensen, die in het le ven al een rijpe ervaring hadden opgedaan. Toch waren vele van hen erg vlug geneigd zich te laten lei den. Was dat gemakzucht of kwam dit omdat de meesten zoveel ouder war endan zij? Juffrouw Koosje was in deze ma terie nog niet tot een uitspraak ge komen. Wel betrapte zij er zich op, dat ze van al deze mensen een speciale studie maakte en dagelijks zag, hoe ook in de ouderdom de mensen allemaal nog van mening en karakter verschilden. Ze zag kameraadschap, naastenliefde, en ook roddel en afgunst. Ondanks hun hoge leeftijd, bij velen ook standgevoel. Vooral standgevoel, tegenover de inwoners van hetzelf de tehuis, die beneden in de zalen woonden, omdat deze daar op kos ten van familie en gemeente waren ondergebracht. Er waren mensen boven op de kamertjes, die zich beneden, want die waren niet, zo als zij, voor hun eigen geld in het tehuis. Juffrouw Koosje was na enige reserve door „boven" geaccepteerd. Met een zekere geamuseerdheid had ze waargenomen dat mevrouw Wi- beau van „boven" de toon aangaf. Mevrouw Wibeau, zeer dik, met een typische gedwongen deftigheid, maar toch ook een nauw verborgen goedheid, liet zich voorstaan op haar mensenkennis en haar weten schap, van wat de etiquette op elk gebied voorschreef. Daarom wachtte „boven" gedul dig af, of mevrouw Wibeau, de nieuwe bewoonster van een boven kamertje, een groet, of misschien wel enkele woorden waardig keur de. Was dat zo, dan konden rustug alle kamerbewoners tot nadere kennismaking overgaan. De ont groening was dan achter de rug en de „nieuwe" was er goed door ge komen. Juffrouw Koosje was die eer te beurt gevallen. Dit weliswaar met een zekere vooringenomenheid van de zijde van mevrouw Wibeau, want juffrou wKoosje had geen eigen bezittingen1, nietwaar en was feitelijk door een wilsbeschikking hier gekomen, maar de glorie van het mooie huis, waar ze vandaan kwam, en diens bezittingen, de prachtige schenking van mijnheer Verwaayen, straalden ook enigs zins op haar af. Ze genoot daarom dan ook de onverdeelde aandacht va alle kamerbewoonsters. (Wordt vervolgd)

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1960 | | pagina 3