Onze Puzzelrubriek a a c Vol~ambtelijk hoofd vleeskeuringsdienst Schouwen=Duiveland H 1 N 1 1 1 1 m o u r e r Spijkers Ook de derde maal van de Zomeravondfeesten bleef het droog Ingezonden mededeling Feest in stadscentrum Uw eigen horloger... uw betrouwbare adviseur HAVENPLEIN t - TEL. 2443 - ZIERIKZEE Principe-besluit na verwarde besprekingen Definitieve beslissing hangt af van verder overleg Zierikzee 27/7 - Tijdens een don derdagmiddag ten stadhuize van Zierikzee gehouden algemene ver gadering van de afgevaardigden van de tot de vleeskeuringskring Zierikzee behorende gemeenten op Schouwen-Duivenland is - als ba sis voor verder overleg besloten tot aanstelling van een vol-ambt- telijk hoofd van de vleeskeurings dienst. Deze beslissing werd voor afgegaan door ruim twee en half uur verwarde soms heftige discus sie, waarbij vooral het woord werd gevoerd door het hoofd van dienst, dierenarts J. Stevense, en de heren C. Hart (Duivendijke), J. L. van Leeuwen (burgemeester van Brou wershaven) en burgemeester S. Francke van Kerkwerve. In verband met het besluit tot aan stelling van een volambtelijk hoofd van dienst werd de beslissing ge nomen de tijdelijke aanstelling - aflopend per 1 augustus a.s. - van de keuringsdierenarts niet te ver lengen voor verder overleg inzake zijn opneming in een gereorgani seerde vleeskeuringsdienst. De financiële konsek wen ties van de reorganisatie van de vleeskeu ringsdienst gaven veel stof tot be spreking en vraagtekens. Burge meester van Leeuwen wilde graag een inzicht in de financiële aspec ten van reorganisatie. - Verschil lende afgevaardigden verwachtten een stijging van de kosten. De heer van Leeuwen achtte het voorts zeer wel mogelijk dat na het ge reedkomen van de Haringvlietbrug de dienst wellicht gecombineerd zal kunnen worden met de vlees keuringsdienst op Goeree-Over- fiakkee. Burgemeester Francke stelde vragen betreffende de taak van het hoofd van dienst en van zijn waarnemer en achtte het mo gelijk dat bij instelling van een volambtelijke dienst met een keur meester minder zal kunnen wor den volstaan. De heer Padmos deed het voorstel de eventuele meerkos ten te verhalen op de keurlonen, waarmee de vergadering in princi pe akkoord kon gaan. De heer J. v. d. Stolpe voelde wel voor reorga nisatie van de dienst maar wilde in de toekomst toch ook denken aan samenwerking met Goeree- Overflakkee en een overzicht heb ben van de financiële zijde. De heer C. Hart kantte zich tegen een vol ambtelijke dienst. Hij zag hier geen brood in en sprak van „vaste ar moe". Een definitief besluit van het bestuur hangt thans voor een groot deel af van de resultaten van het overleg dat gevoerd zal worden met de keurings dierenarts, daar de aanstelling Laten we dan maar zeggen dat de marktkooplieden de bouillon blokjes van de nering zijn. Ze bren gen wat fleur en geur in de handel. Ze zetten hun tentjes neer met wol en „lapjes" en snuisterijen. Of de middenstanders het allemaal leuk vinden, is vers twee, maar daar gaat het nu niet om. De kooplieden staan dus in „tentjes", welke hoe danigheid niets met kamperen te maken heeft. Alleen de regen, die van de zeiltjes afdruipt is ginds en hier dezelfde. De tentjes zijn geen voorbeelden van degelijkheid. Hun afbraak en opbouw geschieden frekwent en daarom moet er wel eens iets aan gesjouwd en gerommeld worden. De kooplieden doen dat zelf en ze heb ben grote spijkerzakken in de buurt, waaruit zij draadnagels in allerlei maten en soorten tevoor schijn toveren. Er wordt dan ge hamerd om de tentjes op te kwe ken tot een staat van stabiliteit, goed voor één dag. Maar kooplieden zijn geen habi tuele spijkeraars. Ze laten van hun welige voorraad er nog al eens vallen. Enfin, men ziet het gebeu ren. Daar komt meneer van der Poezen uit Seroos aanrijden de vol gende dag met zijn wagen. Hij rijdt in de spijkers en snapt niet dat hij een lekke band heeft opgelopen. Met mevrouw Ventevlinders uit Burgh gaat het al niet beter en meneer Polateris uit Oosterland staat ook met een beteuterd gezicht naar zijn lekke voorbandje te kij ken. De spijkers doen het 'em en daarom hier een pleidooi deze on dingen netjes op te rapen of des noods onnetjes te verwijderen van het Havenpleinplaveisel, want het regent klachten, bij de omwonen den, bij de politie, en bij hen die de krant volkladden. Opdat wij niet in de exclamatie tiitbarsten: „O, koop lieden, hoelang zullen wij U nog verdragen?" Met de neus naar de grond en de spijkers oprapen, dan is er een kans van erg lang. Anders EILANDMAN. van een volambtelijk hoofd van dienst direct verband houdt met de salariëring van de keu ringsdierenarts bij diens aan stelling tot plaatsvervangend hoofd. Verbetering noodslachtplaatsen De vergadering, die onder voor zitterschap stond van burgemeester mr. F. Th. Dijckmeester, besloot verder de gemeentebesturen van Brouwershaven en Zierikzee te ver zoeken over te gaan tot verbete ring van de noodslachtplaatsen. Deze gebouwen worden door de dienst gehuurd. Na verbetering zullen de gemeenten een verhoogde huur ontvangen. In de bouw van een nieuw nood- slachtgebouw zag de vergadering nog weinig perspektief, vooral met het oog op latere samenwerking met Goeree-Overflakkee. De heer van Leeuwen achtte het waar schijnlijk dat het dan wenselijk zal zijn deze slachtplaats in Bruinisse te doen bouwen. Bij de aanvang van de vergade ring uitte burgemeester v. Leeuwen zijn waardering voor de uitge brachte notulen en burgemeester Francke voor het jaarverslag, dat onveranderd werd vastgesteld, be houdens een opmerking van de heer van Leeuwen inzake het per centage aan de eisen per 7 maart a.s. voldoende slagerijen. Besloten werd verder tot hand having van de invoerkeurlonen en uitvoering te geven aan de destruc- tiewet, d.w.z. dat in iedere gemeen te enige conviscaatemmers dienen te worden aangeschaft. Belgisch rapport over in Kongo gepleegde wreedheden GROOT AANTAL MENSEN NOG VERMIST BRUSSEL, 28-7. De Belgische minister van justitie, Merchiers, heeft donderdag i.v.m. de Kongo lese kwestie op een persconferentie in Brussel meegedeeld, dat er aan de hand van getuigenverklaringen 230 gevallen van verkrachting en 291 gevallen van ernstige mishan deling zijn vastgesteld. Deze wan daden zijn door Kongolezen ge pleegd jegens Europese mannen, vrouwen en kinderen tijdens de jongste onlusten. De cijfers zijn, naar "de minister meedeelde, geens zins volledig. De door de Belgische regering ingestelde commissie is nog slechts twaalf dagen aan het werk en nog lang niet alle slacht offers en getuigen konden worden gehoord. De minister zei, dat nu reeds bekendheid wordt gegeven aan de tot dusver verzamelde ge gevens, omdat „sommige Kon golese leiders er naar streven de tragische werkelijkheid van de feiten voor het forum van de wereldopinie in twijfel te trek ken". De Belgische minister verklaarde dat volgens de reeds verkregen in lichtingen het aantal doden als ge volg van de bedreven wandaden betrekkelijk gering lijkt te zijn. Een groot aantal personen wordt echter nog vermist. „De daden van krenking van de menselijke waar digheid, van vernedering en mis kenning van iedere beschaafde op vatting jegens de menselijke waar den, waren echter des te talrijker. Het is alsof er een wachtwoord was gegeven om alles in het werk te stellen mannen en vrouwen zo diep mogelijk te krenken, er zorg voor dragend geen daden te bedrijven, waarvoor de daders later in de we reld als „moordenaars" zouden kunnen worden gebrandmerkt". SPORT VOETBAL K.N.V.B. Nederlaag wedstrij den zaterdag 30 juli. Bruse Boys I-Val Aan I (7 uur, scheidsrechter T. C. J. Simmers). SVOWK I-Duiveland I (7 uur, scheidsrechter Th. Sies). Scheepvaartberichten Koratia, 28-7 van New York naar Curagao. Tegelberg, 29-7 te Port Elisabeth verw. Wonogiri, 29-7 van Amsterdam naar Las Palmas (Zuid-Afrika). Met de zomer wil het niet ërg, maar met de puzzelrubriek wel. Het is niet onmogelijk dat het een met het ander verband houdt, want regenweer voert gemakkelijk tot de denksport. Geen al te grote moei lijkheden intussen in de puzzel van vorige week, die een flink aantal inzendingen opleverde. Na loting vielen de kaartjes ten deel aan: De heer J. SCHERPENISSE Marisstraat 12 - Zierikzee Het pocket-boek gaat naar: De heer S. OVERBEEKE Poststraaf 24 - Nieuwerkerk De oplossing luidt als volgt: Horinzontaal: 1, pardoes, 6. sta biel, 11. kip, 12. put, 14. nek, 15. r.d., 17. bewijs, 19. dg, 20. ore, 22. kil, 23. lap, 25. kou, 26. davert, 29. Sa hara, 31. era, 32. sap, 34. aan, 35. eer, 37. sandaal, 40. sen, 42. aa, 43. r.r., 44. bea, 46. spaniel, 48. z.o.z., 51. rio, 53. ria, 54. ice, 56. loenen, 59. plagen, 61. een, 62. sop, 64. mia, 65. ent, 66. gr, 68. koren, 71. du, 72. das, 74. ooi, 75. nap, 77. normaal, 78. dinsdag. Verticaal: 1. parodie, 2. rk, 3. die, 4. op, 5. spel, 6. stijl, 7. an, 8. bel, 9. ik, 10. leguaan, 13. uw, 16. dra 17. bit, 18. sas, 19. dor, 21. ever, 22. kras, 24. paal, 25. kans, 27. er, 28. rad, 30. ha, 32. snaar, 33. paria, 36. ere, 38. aap, 39. are, 41. ego, 44. belegen, 45. aren, 46. soes, 47. nis, 48. lila, 49. zege, 50. zintuig, 52. in, 55. ca, 57. oer, 58. nok, 59. pin, 60. end, 63. pool, 64. meid, 67. ram, 69. r.o., 70. gas, 72. dr, 73. s a., 75, n.n., 76. p.d. DE NIEUWE PUZZEL j— V r i s 9 10 u n /S 'V /s f? fd to to 'V li 9 De nieuwe puzzel luidt als volgt: Horizontaal: 1. laatst leden (afk.), 4. onmeetbaar getal, 5. dierenge luid, 7. deel v.h. hoofd, 9. goud (Fr.), 10. gebogen, 12. pl. in Noor wegen, 14. kindergroet, 15. geheel de uwe (Lat. afk.), 17. verguldsel opbrengen, 23. reeds, 24. Fr. pers. voornaamw., 25. lidwoord, 26. voor zetsel, 28. negerdorp, 29. graansoort Verticaal: 2. dierenliefkozing, 3. zangnoot, 4. voor, 6. slede, 7.. fa milielid, 8. bedorven, 9. geogr. aan duiding (afk.), 11. rivier in Duits land, 13. plaats, 16. op dit ogen>- blik, 17. familielid, 18. stofmaat, 19. kleur, 20. brandbaar koord, 21. vogelprodukt, 22. namelijk (afk.), 25. kindergroet, 27. water in Bra bant. Pittig programma op Havenplein-plankier ZIERIKZEE, 28-7. Het derde zo- meravondfeest te Zierikzee is weer een duidelijke voltreffer geweest. De aanhoudende regen van giste ren, liet het in de avonduren af weten en dat alleen scheen een speciaal voor het feest gearran geerd klimatologisch wonder. De artisten en het publiek profiteer den er van. Tussen de staag wap perende gasflambouwen lag weer het platform geklemd, met daarop een keur van kleinkunstenaars, die een goedlachs publiek enkele uren onderhoudend hebben bezig gehouden. Subliem voorbeeld van ongekun stelde vokale voordracht bracht de zangeres Greetje Kauffeld, die geen „sierjurk" nodig had, om met haar stem het stil luisterend publiek te overtuigen. Haar gevoileerde stem resoneerde uitstekend op het Ha venplein en - optredend in een een voudig mantelpakje - leek zij nog aan ongekunsteldheid gewonnen te hebben. Zij was de „ster", die in de pauze door de jeugd om handteke ningen werd belaagd. Haar „Niet voor mij" en „Honey, honey" wa ren tophits in een allercharmantst gebracht programma. Voortreffelijke parterreacroba- tiek werd ge bracht door „De Os mani's", die in een wervelend tem po een reeks toeren volbracht, waarvoor men. diep de waarderen de hoed afnemen kan. Het troepje bestaat uit drie meisjes en een jon geman, allen dartel, watervlug en „ruggegraatloos", in de specifieke gymnastische betekenis des woords. Superdwaas, maar precies exact in de doseringen van zijn extreme humor, was Tobi Rix, die zijn won derlijk instrument met de autotoe ters weer liet opdraven en met zijn pratende sax veel hilariteit ver wekte. Volende week Schot in de roos tenslotte was Johnny Kraaijenkamp, die wij voor het eerst op de Zierikzeese planken zagen en hoorden. Zijn humor is van een apart gehalte en hij vond voldoende „Anklang" bij het sa mengestroomde publiek - het was bijzonder druk op deze derde avond - om zijn troeven spontaan te kun nen uitspelen. Als conferencier en solistisch trad verder op Willy Vervoort, die de delen van het pro gramma samenkitte, met een con ference, die hier en daar wel mar kant was, alleen zijn liedje was hetzelfde als vorig jaar. Een met al dus een gezellige kleinkunstavond, die nogal wat storingen kreeg door de te kleine en te luidruchtige jeugd, die zich eerste rang nestelt en vooral voor de artisten danig storend is. Bo vendien was er nog een stelletje matrozen, dat de grens tussen leuk en lastig uit het oog verloor. De ZEILWEDSTRIJD KON. „DE MAAS" Zeilcomité Zierikzee stelde tinnen schaal beschikbaar als prijs Feest en prijsuitreiking in „Mondragon" ZIERIKZEE, 29-7. Vandaag (vrij dag) zijn de zeilwedstrijden van start gegaan, georganiseerd door de Kon. Roei- en Zeilvereniging „De Maas" te Rotterdam. De eerste dag speelden de wedstrijden zieh af op het Zijpe, het Mastgat en Keeten, tussen Zijpe en Zierikzee dus. De tweede dag is „operatie terrein" de Oosterschelde en Room pot en omgeving, evenals zondag a.s. Ligplaatsen van de deelnemen de zeilboten zijn Zijpe en Zierikzee Gedurende de wedstrijden heeft „ÏJe Maas" zich gevëstigd in res taurant „Mondragon". Hedenavond wordt een intiem feest gevierd, in één der zalen, terwijl op 31 juli de prijsuitreiking plaats vindt. Gekampt wordt om verschillende prijzen, waarvan een belangrijke is een doo rhet zeilcomité Zierikzee beschikbaar gestelde tinnen schaal als eeuwigdurende wisselprijs. Andere tropheeën Andere tropheeën zijn de Atlan- ta-wisselbeker, de Mondragon- wisselbeker en een zilveren boeier- jacht, beschikbaar voor winnaars in de verschillende klassen. Als het weer zich deze drie da gen worden, die veel vertier en fleur in Zierikzee brengen. Het ge zicht van in- en uitvarende jach ten is een schouwspel, dat het oog ongemeen vermag te boeien, gen van een wat mildere kant laat zien, kunnen het prachtige sportda- De overstromingen in Polen WARSCHAU, 29-7. De overstro mingen in het zuiden van Polen hebben tot donderdagavond vier mensenlevens geëist. Dertigduizend mensen hebben hun woningen moeten verlaten, tien bruggen zijn bezweken en duizenden hectare staan blank. Een ijzermijn is volgelopen. Dui zenden huizen zijn verwoest of ernstig beschadigd. Wegen en ispoorlijijnen zijn in totaal overeen afstand van honderden kilometers onberijdbaar. Aan de oorzaak van de catastro faal hoge waterstand in het zuiden van Polen, de zware slagregens, is donderdag een einde gekomen. Na ruim een week regen scheen donderdag de zon. GEMEENTERAAD BURGH Plannen voor vrijkomend gebouw o.l.-school GELDLENING VOOR AANLEG RIOLERING BURGH, 28-7. Onder voorzitter schap van burgemeester Jhr. A. van Citters vergaderde de gemeente raad. Onder de ingekomen stukken be vond zich een dankschrijven van mej. A. J. A. Hartog voor het ont vangen herinneringsblijk, bij gele genheid van de eerste steenlegging voor de nieuw te bouwen o.l.-school In verband met een komende wij ziging (in 1962) van de wet op de betrokken dienst, gaf de voorzitter een toelichting op het rapport van de vleeskeuringsdienst. De voorzit ter meende dat een abatoir voor Schouwen-Duiveland niet te beta len is. De voorgenomen overscha keling op een volambtelijke dienst lokt tegenwerpingen uit van de heren van der Klooster en Duson. Laatstgenoemde vond het vreemd dat er op de vergaderingen van de dienst beslissingen worden geno- rtien, voordat de raden zijn ge hoord. Mevr. Lysen betreurde het dat de Westhoek verstoken is van noodslachtingsvlees. Geldlening Een wijziging van de regeling Instituut Ziektekostenvoorziening Ambtenaren in Zeeland, ging onder de hamer door. Met de N.V. Bank voor Ned. Ge meenten wordt een geldlening aan gegaan van f 255.000 voor de aan leg van een riolering. De aangeslo ten percelen op deze riolering zul len f 25 gaan vergen. Krachtens wijziging van de Politieverordening is het verboden de trapleuning (strandovergang) anders te gebrui ken dan waartoe hij is gemaakt. Bovendien is het exploiteren van gokautomaten verboden. Mevr. Ly sen vroeg aandacht voor allerlei slingerende papieren rommel le Westenschouwen. Uitdiepen sloten Een begroting is gereed voor het uitdiepen van sloten van „Kraayen- stein" en langs de Burghse weg. Het werk zal worden uitgevoerd in D.A.C.W.-verband. Voor de re classering van het Leger des Heils zal een subsidie worden verleend, als een inwoner der gemeente onder deze instelling valt. Een halve cent per inwoner zal worden verleend als subsidie aan de stichting „Verpleeg- en Rusthui zen midden-Zeeland". Wegens benoeming aan de Ru- dolf Mees-stichting te Rotterdam, werd eervol ontslag (na besloten vergadering) verleend aan de heer M. F. Pronk, onderwijzer aan de o.l.-school. Benzinestation E enaanvulling op de algemene voorwaarden grondverkoop ont moette geen bezwaar. Een verzoek van een inwoner der gemeente om een toelage voor bezoek aan brug- klasse lyceum werd verworpen. Be handeld werd een verzoek van de Steenkolen Handels Mij. voor het plaatsen van een benzinestation op het gemeentelijk parkeerterreinn. B. en w. weten feitelijk niet goed van wie de grond is, hetzij van de polder of de S.B.L. Op voorstel van de heer Duson zal gevraagd worden of de gemeente het terrein niet kan kopen. (Tegen stemt de heer H. W. v. d. Klooster (CH). De Vogelwacht deed een verzoek in het vrykomende gebouw van de o.l.-school een museum in tc rich ten, om de zomergasten, gedurende een viertal maanden, instruktie tc kunnen geven. De voorzitter dacht in dit verband ook aan de oudheid kundige vondsten van wylcn dc heer Hubregtse. Ook oude platen zouden hier ccn plaatsje kunnen vinden. Dc raad stond niet afwij zend tegenover het verzoek. Dc heer de Fcijter wilde een slag om de arm houden, voor eventuele an dere bestemmingen. De voorbzitter toonde hierna een tekening van het streekplan. politie moest er zich mee bemoeien, waarna het rustig werd. Slot met Johny Kraaykamp De voorzitter, de heer Doeleman, deelde tussentijds mede, dat vol gende week weer een sterrit wordt gehouden door de m.c. „Sparta". Elke (slagende) deelnemer(ster) krijgt een verzilverde plaquette, waarop Zierikzeese motieven staan afgebeeld. Het programma van vol gende week gaat door, ondanks de weersgesteldheid, zonodig (twee maal) in de Concertzaal. SPORT KORFBAL Velo/Dosko II-Unitas I 1-2 Het is Unitas maar amper gelukt tegen het veel lager geklasseerde Velo/Dosko II de beide puntjes te halen. Al direct in het begin gaat de wedstrijd snel heen en weer, met voor Unitas enkele doelrijpe kansen. Na 15 min. spelen is mej. J. Hanse, die geheel vrij voor de korf komt, en geen fout maakt (0-1) Ook aan de andere zijde komen kansen maar het schot is zoek. Na 35 min. spelen is het weer mej. J. Hanse die doelpunt voor Unitas (0-2), waarmee de rust aanbreekt. Ruim een kwartier na rust is het na herhaalde pogingen, waarbij de bal een paar maal uit de mand draaide tenslotte D. Hart die met een ver schot succes heeft (1-2). Veel kansen komen er nog aan bei de zijden. Voor Unitas is het Ha- gesteijn die veel schiet maar de juiste maat niet kan vinden. En bij de combinatie is het mej. C. Berre- voets en de heer D. Hart die met enkele schoten geen geluk hebben, de korf wel raken maar de bal er uit of er tegen komt. Het einde komt dan ook met een benauwde 2-1 zege voor Unitas, - wat de ver houding wel goed weergeeft. WEEKEINDE ARTSENDIENST ZIERIKZEE Weekeinde 30-31 juli: P. W. J. Vogelaar, telefoon 01110-2280. WEEKEINDE ARTSENDIENST MIDDEN-SCHOUWEN Weekeinde 30-31 juli: jhr. H, Backer, Noordgouwe, telef. 01112- 480. WEEKEINDE -DIENST DIERENARTSEN Weekeinde 30-31 juli: W. A. M. Kalkman, Renesse, tel. 01116-310. BURGERLIJKE STAND Zierikzee Geboren: 22 juli: Johanna Aaltje, d. van Adriaan Kornelis de Vlieger en van Johanna Aaltje de Vrieze. 23 juli: Paula Maria, d. van Jan Leendert Willemse en van Pieter- nella Magdalena Verwest. 23 juli: Johanna Theuntje, d. van Cornelis Bin en van Sara den Boer. 24 juli: Neeltje, d. van Leendert Koster en van Cornelia van Duivendijk, wo nende te Bruinisse. 24 juli: Antho- nie Andries, z. van Jacobus Pieter Dalebout en van Pieternella Deur- loo. 26 juli; Theodora Gerarda An na, d. van Ludovicus Adrianus Blommaert en van Helena Antonia Alberdina Hazewindus. 27 juli: Maarten Willem, z. van Maarten Olivier Hanse en van Elizabeth Dirkje Kooman, wonende te Ei kerzee. 27 juli:: Hubertus Gode- fridus Theodor, z. van Johann Theodor Onnouw en van Theresia Maria Anna den Dekker. 28 juli: Johan Cornelis, z. van Bastiaan de Groot en van Cornelia Johanna Fluijt, wonende te Bruinisse. 28 juli: Jakob, z. van Paulus Pieter Schiettekatte en van Dina Jacoba Dalebout. Gehuwd: 26 juli: Jacot Descombes, Henri Jules Arthur, 37 jaren, wo nende te La Chause-de-Fonds in Zwitserland en Legemaate, Wille- mina, 25 jaren. Overleden; 21 juli: Olree, Janna Cornelia, wed. van Papeveld, Jo han Theodoor. 26 juli: van der Voo: Willem Jacobus Cornelis, 50 jaren. SCHARENDIJKE Veerboot had motorpech Heden (vrijdagmorgen) kreeg de veerboot „Wilfornd I", die de dienst onderhoudt tussen Ouddorp en Scharendijke, met motorpech te kampen. Het schip werd door „De Drie Gebroeders" van Gebr. de Jonge de haven van Scharendijke binnengesleept. De pech ontstond in de z.g.n. Springer in het Brou- wershavense Gat. Het schip was op weg naar Scharendijke. De rondvraag Bij de rondvraag informeerde mevr. Lysen naar de verwarring, ontstaan door het parkeerverbod te Westenschouwen langs de provin ciale weg. Indien een auto slechts met één wiel op straat staat, is de eigenaar reeds in overtreding. De wagen moet met vier wielen op de berm staan. De heer de Feiter maakte een voorstel de subsidie aan het Groene Kruis te verhogen tot f 300,-. De raad ging hiermede akkoord, onder voorbehoud van goedkeuring door G.S.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1960 | | pagina 3