CALTEX HAVOLINE MOTOR OIL Ik wou dat er maar eens koffie kwam! SUCCESJES flfi&n w En wie verschijnt meteen? Moeder met een blad vol koppen geurige koffie In gezinnen, waar men zo op koffie gesteld is, zult u haast altijd Douwe Egberts koffie aantreffen, het fijnste van de plantages. Door de grote omzet is Douwe Egberts koffie steeds knappend vers bij uw winkelier verkrijgbaar. ff FIJNE DESSERT De koffie voor fijnproevers; werkelijk iets bijzonders. Pak van 250 g 1.88 ROOD MERK De kwaliteicskoffie bij uitstek. Pak van 250 g 1.56 Een goede raad! Loopt uw filter niet vlot door? Strooi dan een beetje suiker op de fllterbodem! 1-4 regels f 1,Elke rege' meer f 0,15 per mm. Brieven onder letter of no. f 1,20. Diversen: Voor draagbare transistor-ra dio's Tech, Bureau v. d. Berge, Zierikzee. „Cyclon" wasmachine met in gebouwde centrifuge f 455, Het succes van de Zimito 1960! Vraagt folder en gratis demon stratie. - Techn. Bureau v. d. Berge, Zierikzee. Voor sigaretten: overdag in de winkel, na sluitingstijd in de automaat, naar: Sigm. D. C. Viergever, hoek Kraanplein. Philips woonkamerverlichting f 28,75. Ons grootste succes op de Zimito. - Techn. Bureau v. d. Berge, Zierikzee. Nog enkele elektrische koffie molens met één jaar volledige garantie f 11,95. Zijn niet meer na te leveren. - Techn. Bur. v. d. Berge, Zevenhuisstraat 6, Zierikzee. Wilt u een prettige vakantie- of zakenreis? Huurt dan een nieuwe 4-pers. „N.S.U. Prinz" met schuifdak, f 30,- per dag, onbeperkt rijden. Ook „Opeis Rekord" te huur. All risk ver zekerd. - Autorijschool M. de Looze, d'Aillystraat 12, Zierik zee, telef. 2235. Philips bandrecorder seizoen 1958/59: de laatste van f 398, voor f 298,Techn. Bureau v. d. Berge, Zierikzee, telef. 2962. Reparatie Philishave! Snel, bil lijk en goed. Techn. Bureau v. d. Berge, Zierikzee. Balenperstouw, vlastrektouw, bindertwine, persdraad - uit voorraad bij Fa. J. D. de Korte Zn., telef. 227, Bruinisse. Wij leveren u: prima kool- planten enz. enz. (div. soorten) Gebrs. Vermunt, .„Mossel- boomgaard", Zierikzee. U kunt 5 woonhuizen winnen met loten van Bijstand 3. Si garenmagazijn D. C. Vierge ver, hoek Kraanplein, Zierik zee. Markiezen, zonschermen, „Lu xaflex" jaloezieën, „Balasto re" zongordijnen van Fa. J. D. de Korte Zn., tel. 227, Bruinisse. Tc koop: Z.g.a.n. lange bruine leren jas, maat 50-52. M. Bolle, „De Bungalow", Sirjansland, tel. 01114-478. Compleet kamerameublement, box en diverse uittrektafels, z.g.a.n L. Kaashoek,, Lange Nobelstraat 23, Zierikzee of telefoon 2167. Aardbeien. J. C. de Feiter, Burgh. Tel. 479. Te koop gevraagd: Een meisjesfietsje voor leef tijd van 6-8 jaar. Hogezoom 5, Haamstede. Een kinderwieg. Aan te bie den bij agent L. W. Boogert, Oosterland. Personeel gevraagd: Meisje of werkster. J. J. v.d. Wekken, Kievitsweg 2, Kerk- werve. Nette hulp voor 2 ochtenden in de week. Sigarenm. N. v.d. Bout, Appelmarkt, Zierikzee. Net meisje voor huish. en winkelwerkzaamheden. Con- standse, Melkmarkt, Zierikzee minste 'n motorolie heeft, die helemaal ge maakt is voor ons klimaat: Caltex Havoline Five Star Motor Oil. Weer of géén weer, altijd vlot starten, altijd een schone en dus zuinige en krachtige motor. Bovendien voorkomt Caltex Havoline Five Star Motor Oil abnormale slijtage en energie verlies veroorzaakt door het veelvuldig rijden van korte afstanden. Ook die zorg hebben de Caltex Centrale Laboratoria in Pernis van u overgenomen. Glimlichtjes op uw motorkap... nu kan het schuifdak open I Maar terwijl u de straat uitrijdt, kijkt u bij de hoek al wantrouwend naar boven. Blijft het zo of wordt het toch wéér zo'n kwakkeldag? En kunt u van avond tennissen of Vreemd dat weet je nooit van te voren in Nederland. Een steeds wisselende tempe ratuur, een steeds wisselend vochtigheids gehalte. Om het uur soms... en uw motor maar z'n best doen! Goed dat Caltex ten-

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1960 | | pagina 10