STAD EN PROVINCIE De drukte in de Vluehtliaven te Zijpe in 1959 Respectabele cijfers van In- en uitgaande schepen Naast de drukte in. de vluchtha- ven te Zijpe, wordt daar ter plaatse dagelijks het beeld beheerst; door het op en neer varen van de veer boot en het komen en gaan van de boten die de andere veerverbindin- gen onderhouden. Het aantal vaartuigen dat in de tramweghaven te Zijpe binnen kwam en vertrok was aan R.T.M.- schepen in 1959 12.329 met een in houd van 2.425 518 ton. Bovendien werd in de tramhaven nog gemeerd door 120 binnenvaartuigen met een totale tonnage van 8490 ton en door 59 rijksvaartuigen. In de tramhaven te Anna Jacoba- polder (Willemspolderhaven) liepen binnen en vertrokken 11.708 H.T.M. schepen met een inhoud van 2_4I0.768 ton, 88 binnenvaartuigen (5864 ton) en 32 rijksvaartuigen. Met de 18.671 schepen die in 1959 do vluchthaven Stoofpolder als tij delijke haven gebruikten, komt men wanneer men beide tramhavens daarbij telt op een havenbeweging aan schepen met een gezamenlijke inhoud van 14 miljoen 746.390 ton. Dat de schepen uit de vluchthaven tezamen een inhoud hadden van ZIERIKZEE „Bazar" 4 X Z.N. De met miniatuur-reclamebor den en dito raambiljetten aange kondigde bazar in de omgeving van 's Heer Lauwendorp, ten bate van de actie 4 x Z.N. is zaterdag een aardig succes geworden voor de jeugdige initiatiefnemers. Vijf 12-jarige scholieren hadden hier voor een zolder- en slaapvertrek „gevorderd in een ouderlijke wo ning. waarin het van2-6 uur gonsde van belangstellenden, die via sjoel bak, buswerpen, enz. tuk waren op de mooie prijzen door o.a. diverse middenstanders beschikbaar ge steld. Het eindbedrag voor het goede doel gaf een saldo van f 77,68 Om het met Johan Bodegraven te zeggen: Bravo! BUBGH Het diploma Kruideniersvak school werd te Utrecht behaald door onze dorpsgenoot, de heer C. H. v. d. Klooster. SEROOSKERKE Opbrengst collecte Tuindorp-Oostzaan De alhier gehouden collecte voor Tuindorp-Oostzaan heeft opge bracht het zeer mooie bedrag van f 343,02. ZONNEMAIRE Wereldvrouwengebedsdag Ook in deze gemeente worden a.s. vrijdag 4 maart in het Herv. Verenigingsgebouw alle vrouwen van onze gemeente uitgenodigd voor een korte samenkomst, om te samen in gebed verenigd te zijn. OOSTERLAND Filmavond Cult. Vereniging Op donderdag 3 maart komt de Culturele Vereniging „Oosterland" in de Conferentiekamer met een filmprogramma. Vertoond zal wor den de film: HEIDI", een gevoelig en onopgesmukt verhaal, dat on getwijfeld door velen op prijs zal worden gesteld. Een mooie rol prent. Voor de actie 4 x Z.N. werd in onze gemeente het mooie bedrag van f 401,35 bijeengebracht. De Chr. Vrouwenvereniging „Martha" bracht bij elkaar f 383,65 en de le den van de meisjesclub f 17,70. Voorwaar een mooi bedrag waar voor gevers, geefsters en collectan ten dank wordt gebracht. Wereldvrouwengebedsdag Op vrijdagavond zal in de Ned. Herv. Kerk alhier weer worden deelgenomen aan de Wereldvrou wengebedsdag. De bedoeling is met alle vrouwen uit verschillende ker ken in de gemeente een gebed tot God te bidden voor het behoud van de vrede en tot leniging van ver schillende noden in de wereld. Men verwacht alle vrouwen uit de ge meente, van welke kerkgemeen schap ook. SIRJANSLAND Rode-Kruisavond Zoals reeds eerder was aange kondigd, werd vrijdagavond een Rode Kruis-avond gehouden, die als voorheen op een grote belang stelling mocht rekenen. De voor zitter, de heer A. Heule, opende de bijeenkomst en sprak in 't bijzon der een welkomstwoord tot de heer Marquinie die op deze avond zijn goochelkunst zou ontplooien, als mede tot de burgemeester en echt genote. Teleurstellend was het, al dus de voorzitter, dat de heer Con- standse wegens ongesteldheid niet aanwezig was. De heer Heule sprak verder een stimulerend woord t.o.z. van het Rode Kruis in het algemeen cn deelde mede dat men te Sirjans- land dc jeugd had ingeschakeld om produktief voor het Rode Kruis te werken. Zo had men op school voor elk gezin een zg. Rode Kruis-doos ontworpen en gemaakt om op deze wijze postzegels, zilverpapier en capsules te sparen. Op deze wijze, 9.864 012 ton wijst er op, dat de kleinere schepen in de binnenvaart en in de vaart Antwerpen-Bazel ge leidelijk verdwijnen om plaats te maken voor schepen van 200 tot 500 ton en groter; een evolutie die met de jaren steeds verder voortschrijdt. aldus spreker, wordt het gehele dorp ingeschakeld om het Rode Kruis intensief te steunen. De heer Marquinie kreeg hierna gelegenheid zijn goochelkunst te tonen. Met name de jeugd heeft wel van deze kunst genoten. De oude ren hadden ongetwijfeld meer ver wacht en als zodanig was deze avond dan ook niet een groot suc ces. Niettemin werden er enkele experimenten vertoond waaruit bleek dat deze adspirant-vakman de knepen van het goochelen te pakken had. De heer Heule sprak een slot woord, waarin hij de heer Marqui nie dank bracht voor het gebodene. De Rode Kruisbus bij de uitgang bracht f 24,23 op. BRUINISSE Diamanten jubileum schoenmakerszaak Op 1 maart 1960 zal het zestig jaar geleden zijn, dat de heer M. Boone zich te Bruinisse als schoen maker vestigde en een gerenom meerde zaak, thans gedreven door de heer J. van der Have (fa. Bopne en van der Have), viert daardoor dinsdag aanstaande zijn diamanten jubileum. De oprichter, die dezer dagen zijn 81e verjaardag vierde, leeft natuurlijk nog intens met de zaak mee, de zaak die bijna een halve eeuw lang een plaats van sa menkomst was voor al of niet stu derenden, tussen 16 en 30 jaar. Maar ook dit veranderde na de oorlog, toen de oude schoenmakerij een puinhoop was en op een andere plaats in het dorp opnieuw moest worden begonnen. In 1949 kon op de oude plaats een nieuwe zaak ge bouwd worden, mooier en moder ner dan de oude, maar in een Korte Ring, die niet meer het karakter had van vroeger. Ook in het begin was de zaak niet in de Korte Ring gevestigd; begonnen werd in een pand aan de Deestraat, dicht bij de haven. Jaarvergadering S.G.P. De kiesvereniging van de Staat kundig Gerefomieerde Partij te Bruinisse hield deze week haar jaarvergadering. In de vacature wegens het vertrek van ds. Mallan werd als bestuurslid gekozen de heer C. Kik, als voorzitter van het bestuur werd gekozen de heer W. Gilst, die de leiding der vergade ring op zich nam. Na een openings woord bracht hij verslag uit van de vergaderingen van de Staten- kring, die in het afgelopen jaar door 'hem waren bijgewoond. De heer Joh. van Oeveren gaf als penningmeester een financieel overzicht over 1959. Besproken werden de gemeentepolitiek en de voorstellen door verschillende af delingen gedaan aan de Algemene Vergadering te Utrecht. De heer Pleune hield een referaat over „Het Lied in de Bij ij bel", zoals daarover door de gehele Heilige Schrift, van de Schepping af, tot aan de Hemelvaart, wordt gespro ken. Tijdrede in kerk Geref. Gem. Donderdagavond 3 maart zal ds. C. van Ravenswaay, Chr. Ger. pre dikant te 's-Gravenhage, in de kerk der Gereformeerde Gemeente te Bruinisse een tijdrede houden over het onderwerp „Waarheid tegen Leugen". Vergadering gemeenteraad De gemeenteraad van Bruinisse zal op vrijdag 4 maart, 's avonds 19.30 uur, in openbare vergadering bijeen komen. Aan de orde is een voorstel van B. en W. tot regeling van de comptabiliteit der gemeente, waar bij de ramingen van de Dienst 1959 in een slotwijziging in overeen stemming worden gebracht met de werkelijke uitgaven. Er is een ra mingsoverschot van f 1498,74, ter wijl tevens ook nog f 10.000,- in de uitgaven is opgenomen als reserve vorming voor dekking van het na delige saldo van de nieuwe haven. Afgezien van de financiële ge volgen van de nieuwe 'haven is het overschot op de begroting dan ook f 11498,74. De begroting 1960 slui tend met een tekort van f 21.381,07, is door Ged. Staten van Zeeland niet goedgekeurd. Door een gunstiger inwonertal dan was geraamd en door enkele verhoogde uitkeringen uit het ge meentefonds kan het totaal, dat meer uit het gemeentefonds wordt ontvangen, geraamd worden op f 15.000,-. Verder kan de reserve voor de nadelige financiële uitkomsten voor de nieuwe haven groot f 10.000,-, worden afgevoerd, waardoor het nadelig saldo wordt veranderd in een voordelig overschot van f 4381,07. B. en W. stellen voor niet over te gaan op het buiten werking stel len van de Woonruimtewet. Verder wordt voorgesteld enkele perceeltjes grond te verkopen. ANNA-JACOBAPOLDER Muziekuitvoering „Ombona" In „Ons Dorpshuis" gaf de mu ziekvereniging „Ombona" haar jaarlijkse uitvoering, onder leiding ZIERIKZEE Klantenavond in Graanbeurs De gezamenlijke Schouwse Sper wer-kruideniers hielden vrijdag jJL in de Graanbeurs een gezellige avond, die zeer druk bezocht was. De heer v. d. Maas opende deze avond en wees de aanwezigen er op, dat in 't algemeen een folder te snel wordt gelezen en men te veel over 't hoofd ziet. Als de fol der met aandacht wordt bekeken kan dat een besparing geven op het te besteden huishoudgeld. Ook bracht hij de veertiendaagse ad vertenties in de „Zierikzeese Nieuwsbode" ter sprake, die ook niet over 't hoofd gezien moeten worden. Voor deze avond hebben genoemde winkeliers dhr. Schoo- nenberg te Dordrecht laten optre den, die weer met een prachtig programma voor de dag kwam, wat bij de aanwezigen zeer in de smaak is gevallen. De gasten werden ruimschoots bedeeld met wijn, koffie met koek, worst en Nibblt en beschuit enz., wat door de aanwezige vertegen woordigers was meegebracht en hierover een babbeltje maakten. Ook was de bedrijfsleider van de Sperwer-organisatie uit Breda overgekomen, die met - prachtige surprises aan kwam dragen, met een leuke herinnering aan deze Sperweravond. De heer Wilbrink, die het slui tingswoord zou verzorgen, kon in haast hier nog aan voldoen. HALSTEREN I-ZIERIKZEE I 3-0 Zierikzee kwam met een geha vend elftal in het veld: rechtsback A. Rossen ontbrak wegens griep, terwijl J. Stoel en B. de Zeeuw jr. maar op halve kracht konden spe len vanwege een blessure. De bei de ploegen traden aan in de volgen de opstellingen: Halsteren: A. Del- hez d.; J. v. Elzakker Mz. en J. van Dorschot a.; J. v. Elzakker Cz., W. Bosman en J. Rockx m.; C. v. Schilt C. Tempelaar, A. v. Tilburg, H. v. Tilburg en Jac. v. Tilburg v. Zie rikzee: J. Stoutjesdijk d.; F. v. d. Westen en C. Krello a.; Jac. Wil- lemse, B. de Zeeuw jr. en A. Trom- per m.; P. v. d. Berge, S. de Vlie ger, J. Stoel, J. van Beveren en J. Hagesteijn v. Reeds na 2 minuten spelen nam Halsteren de leiding, toen de vrij staande middenvoor A. van Tilburg de bal kreeg toegespeeld (o.i. in duidelijke buitenspelpositie) en doelman Stoutjesdijk met een laag schot onhoudbaar passeerde (1-0). Na deze openingstreffer bleef de thuisclub over het algemeen iets in de minderheid. Hun aanvallen strandden echter nogal eens op buitenspel en enkele hoekschoppen leverden geen succes op, De voor hoede van de gasten hield meestal het tempo te laag om tot geslaagde acties te komen. Wel kreeg midden voor Stoel een goede schietkans, maar de doelman kon dit gevaar keren. Een schot net naast de paal Goede belangstelling voor ouderavond o.l.-school te Ellemeet Causerie over „Schoolkeuze" Vorige week donderdag werd in de openbare school de jaarlijkse ouderavond gehouden. Ondanks vele zieken was de belangstelling goed te noemen. Bij afwezigheid van de voorzitter opende het hoofd der school, de heer A. C. de Jonge, de bijeenkomst en heette allen en in het bijzonder het volledige col lege van B. en W. en ds. van den Ban hartelijk welkom. Hij wees op het belang van een goede samen werking tussen school en thuis en dankte voor het in ruime mate be schikbaar stellen van leermiddelen Voor het vak muzikale vorming kon een radio met piek up-aanslui- ting en gramofoonplaten worden aangeschaft. De heer M. Gaanderse dankte hij in hartelijke bewoordingen voor zijn werk in de oudercommissie. In zijn plaats werd de heer B. Rin- gelberg gekozen. Van het gemeentebestuur was bericht ingekomen, dat geen schoolmelk zal worden verstrekt, omdat de organisatie daarvan voor een kleine school te bezwaarlijk is. Het hoofd der school vertelde in zijn jaaroverzicht o.a. over de goe de resultaten behaald bij het ver- keersexamen (1 slaagde met lof), het prettige 3-daagse schoolreisje en het zeer geslaagde Sint Nico- laasfeest. Ook het rapport van de schoolarts werd voorgelezen. In ide pauze werd met veel in teresse het schriftelijk werk der leerlingen en de handwerken der meisjes bekeken. De schoolkeuze De heer de Bruijne van het Ar beidsbureau te Middelburg, afd. beroepskeuze, behandelde daarna het onderwerp „schoolkeuze". De zesjarige school is grondschool ge worden en nu komen de ouders voor de keuze te staan, welke school moet mijn kind nu verder gaan volgen. Het Arbeidsbureau helpt dat probleem oplossen door zijn schoolkeuze-adviseurs naar de scholen te sturen, die de leerling van de zesde klas testen en aan de- hand van die test de ouders vertel len welke school voor hun kind de beste is. De discussie, die na dit betoog volgde, bewees hoezeer dit onderwerp de belangstelling van de ouders had. De spreker beant woordde de vragen uitvoerig en slaagde er in zijn toehoorders van het nut van dit onderzoek te over tuigen. Er wordt al enige jaren op deze school een dankbaar gebruik van gemaakt. Namens de oudercommissie werd de spreker een kleine attentie overhandigd voor zijn leerzaam be toog, waarna de avond besloten werd met een filmpje over het puntersdorp Giethoorn. MARKTBERICHTEN ROTTERDAM, 29-2. Aangevoerd 1987 stuks vee, t.w.: 1192 vette koeien en ossen en 795 varkens. Prijzen per kg: vette koeien en ossen f 2,95-3,25, f 2,80-2,95, f 2,55- 2,80, varkens (levend gew.) f 1,52- 1,50-1,48. Vette koeien en ossen: aanvoer groter, handel stil, prijzen onver anderd, prima's boven notering. Vaz'kens: aanvoer kleiner, handel kalm, prijzen als vorige week, pri ma's boven notering, zware var kens van f 1,42-1,45. OOSTERLAND .Oosterlands Fanfare" gaf uitvoering in Conferentiekanier Belangstelling niet groot Donderdag- en zaterdagavond gaf de plaatselijke muziekvereniging „Oosterlands Fanfare" haar jaar lijks uitvoering in de Conferentie kamer, welke maar matig bezet was. De voorzitter, de heer J. G. Boot, sprak het openings- en wel komstwoord. Het verheugde spr. dat de muziekuitvoering in een pas geheel gerestaureerde Conferentie kamer kon plaats vinden. Hierna werd het „woord" gege ven aan de muziekvereniging, die het programma, onder leiding van haar directeur, de heer Mar. Dorst, aanving met een pittige mars geti teld: „Vredesklanken", een compo sitie van Henk Ramakers. Het tweede nummer was „La Vestale", een mooie ouverture van Kastner, van de heer van Riet uit Steenber gen. De voorzitter der vereniging, de heer M. A. v. d. Velde, opende deze avond, waarin hij er zijn blijd schap over uitsprak dat er, on danks de heersende griep, nog zo- velen opgekomen waren en dat op één na ook alle spelers aanwezig waren. De tien muzieknummers dis ten gehore werden gebracht, bevatten o.a.: de Ombonamars, drie walsen en twee tango's. Ook enkele jonge ren, die sinds enkele maanden gi taar,, banjo of fluit hanteren, brach ten een nummertje. In de pauze werd een verloting gehouden, waarna twee toneel stukjes werden opgevoerd „Het boordeknoopje" en „Een noodlottige vergissing". Tot slot van deze muzikale avond werd nog een dirigentenwedstrijd gehouden, waarbij de heren uit de zaal hun dirigeertalenten ten toon konden spreiden. terwijl met nummer drie: „In het sprookjesbos", een fantasie door Bisselink, het eerste gedeelte van het muzikale programma eindigde. iHerna werd overgegaan tot op voering van het blijspel in drie bedrijven: „Rare dingen op de Leeuwenburg". Een viertal heren en evenveel dames heeft met dit wel wat te lange stuk eer inge legd. De rollen waren prima inge studeerd en zonder onderscheid werd er goed gespeeld. Met span ning verbeidden de aanwezigen de uitkomst na een reeks ingewik kelde gebeurtenissen. Als verrassing verscheen hierna de Boerenkapel ten tonele, die op uitmuntende wijze enige stukken ten gehore bracht. Deze uit negen personen bestaande kapel, heeft onder leiding van de directeur, de heer Dorst, een keurig programma afgewerkt. Het tweede muzikale deel begon met een trompetsolo door de heer Jacob Capelle en was getiteld: „Al pen-echo's", door Windsors gecom poneerd. Dit niet gemakkelijke stuk werd op sublieme wijze vertolkt. Hierna volgde „La Belle Conti-- niëre", een fantasie van Filsfils, terwijl besloten werd met een mars van dezelfde componist, getiteld: „Corso". De voorzitter, de heer Boot, sprak bij het einde de hoop uit dat deze avond tot ieders genoegenverlopen is en bracht verder dank aan alle medewerkers bij dit uitgebreide programma, voor hetgeen door hen werd gepresteerd. Hierna werd overgegaan tot een bal, waarvan de dansmuziek werd gegeven door de bekende band „De Jantjes". „Oosterlands Fanfare" heeft een goed geslaagde uitvoering gegeven. van rechtsbuiten v. d. Berge had beter lot verdiend. De aanvallen van de gastbeden waren gevaarlij ker, maar de afwerking was bijzon der slecht; zowel linksbuiten Jac. v. Tilburg als rechtsbuiten C. v. Schilt lieten fraaie kansen verloren gaan door onbesuisd schieten. Zo brak de rust aan met ongewijzigde stand. Na de hervatting was Hal steren sterker, zodat doelman Stoutjesdijk volop gelegenheid kreeg zijn goede vorm te tonen. Het schieten bleef bij de gastheren zeer slecht verzorgd. De rood-zwarten kwamen bij uitvallen niet verder dan enige hoekschoppen. Toen de thuisclub in de 33e minuut op rechts een corner kreeg te nemen, was het uiteindelijk linksbuiten Jac. v. Tilburg die, na veel gehar rewar voor het doel, van dichtbij met succes kon inschieten (2-0). Vlak hierna schoot middenvoor A. v, Tilburg, op enkele meters vrij voor het doel, hopeloos naast en had Zierikzee een tegenvaller, toen rechtsbuiten v. d. Berge zijn schot via de onderkant van de lat weer het veld in zag stuiten. Drie minu ten voor het eindsignaal maakte van Tilburg zijn fout nog goed door fraai het derde doelpunt te scoren (3-0). Tenslotte vermelden wij nog dat rechtshalf J. van Elzakker Cz. na de rust was vervangen door Jac. Verburgt. De wedstrijd werd goed geleid door de heer J. Finke. VOETBAL K.N.V.B. 28 februari District zuid I 3e klasse D.: Halsteren-Zierikzee 3-0; Zeelandia-Zeeland Sport 2-3. 4e klasse G: Noordhoek-De Schutters 5-5. Afdeling Zeeland le klasse B: Zierikzee II-Renesse II 6-1. Zaterdagmiddagcompetitie 27 februari Junioren groep IX: Mevo B II- Dreischor B I 1-10; Bruse Boys B I -Zierikzee B III 1-2. Bekercompetitie Bruse Boys II-W.I.K II 7-0. AANBESTEDINGEN Garage bij pastorie te Bruinisse Door de kerkvoogdij der Ned. Herv. Gemeente te Bruinisse werd aanbesteed het bouwen van een ga rage bij de pastorie ten behoeve van de plaatselijke predikant. In geschreven werd als volgt: Jac. den Herder f 4965; A. M. Jumeletf 4420; Fa. S. Capelle en Zonen f 4385; A. Schilperoort f 4150; Fa. Gebrs. van Oeveren f 3899. Allen inschrijvers van Bruinisse. De begroting was f 3900. Het werk is gegund aan de laagste inschrijver. FINANCIEEL NIEUWS Nieuwe i'A pet lening bank Nederlandse Gemeenten De N.V. Bank voor Nederland- sche Gemeenten in Den Haag deelt mede, dat zij voornemens is over te gaan tot de uitgifte van een 4% pet. 25-jarige obligatielening, groot f 100.000.000, tot de koers van 98 procent. De lening zal worden af gelost in 25 gelijke jaarlijkse ter mijnen, aanvangende in 1967. Ver vroegde extra aflossing is geduren de de eerste 10 jaar 'van de looptijd niet toegestaan. Daarna is zij in de jaren 1970 fcm. 1974 alleen vervroegd aflosbaar tot de koers van 101^ procent en gedurende de verdere looptijd der lening tot de koers van 101 procent. De lening is verdeeld in coupures van f 1000 en f 500. Datum van in schrijving maandag 7 maart 1960 en datum van storting vrijdag 1 april 1960. De opbrengst der lening is be stemd voor de financiering van ka pitaalsuitgaven van gemeenten en eventueel andere publiekrechtelij ke of semi-publiekrechtelijke licha men. KERKNIEUWS Ned. Herv. Kerk Aangenomen naar Lisse: J. Mans- velt, vic. te Rotterdam. Bedankt voor Gouriaan-Ottoland en voor Wouterswoude: J. C. de Bie ,kand. te Sprang. Ger. Kerken Beroepen te Voorschoten (vac. M. den Boer):-J, M. Bloemkolk, Ede. Aangenomen naar Rocky Moun tain House (Alberta, Canada) (Chr. Ref. Church): J. H. Binnema, Lem mer. Ger. Kerken (vrijgemaakt) Beroepbaar: kand. A. N. Hen driks, Rotterdam-Noord. MARKTBERICHTEN Eierpryzen V.E.C.E. In dé week van 22-27 februari word door de Coöp. In- en Ver koopcentrale voor Eieren, V.E.C.E., uitbetaald f 1,36 per kg. Voor vuil- schalige en gewassen eieren werd één cent per stuk minder uitbe taald. ADVERTENTIES Voor de zeer grote belangstel ling en medeleven bij gelegen heid van de herdenking van onze 60-jarige echtvereniging ondervonden, zeggen wij. mede namens onze kinderen, harte lijk dank. J. M. VAN 'T HOFF G. VAN 'T HOFF-DORST Oosterland, februari 1960 Heden ging plotseling van ons heen, onze innig ge liefde man en zorgzame vader CORNELIS REGOORT in de ouderdom van ruim 65 jaar Zierikzee, 28 februari 1960 Verrenieuwstraat 3 M. REGOORT-BEIJE Beverwijk: P. REGOORT en verloofde Geen bezoek De teraardebestelling zal plaats vinden woensdag 2 maart a.s. Vertrek sterfhuis namiddags 2 uur. Heden is van ons heenge gaan, nog onverwacht, onze lieve, zorgzame man, vader, behuwd- en grootvader CORNELIS VAN DER WEKKEN in de leeftijd van ruim 54 jaar Zierikzee, 28 februari 1960 Rozemarijnstraat 16 J. VAN DER WEKKEN- VAN DER WEKKEN JOH. VAN DER WEKKEN A. P. VAN DER WEKKEN- SMALHEER Amsterdam: W. WILLE- VAN DER WEKKEN J. J. WILLE Kerkwerve: H. VAN DER WEKKEN S. C. VAN DER WEKKEN- SLOOTMAAKER Zierikzee: COR VAN DER WEKKEN En kinderen Geen bloemen De teraardebestelling zal plaats vinden donderdag 3 maart a.s. Vertrek vanaf sterfhuis n.m. 2 uur. Heden is van ons heenge gaan, nog onverwacht, onze geliefde zoon, broeder, be- huwdbroeder en oom CORNELIS VAN DER WEKKEN in de leeftijd van ruim 54 jaar Zierikzee, 28 februari 1960 Uit aller naam: Wed. JOH. VAN DER WEKKEN- FONDSE Heden is van ons heenge gaan, nog onverwacht, onze geliefde schoonzoon, zwager en oom CORNELIS VAN DER WEKKEN in de leeftijd van ruim 54 jaar Haamstede, 28 februari '60 Rusthuis „Duinoord" Uit aller naam: Wed. H. VAN DER WEKKEN DE VLIEGER "Het personeel van Van der Wekken's Vrachtvervoer, geeft met diepe verslagen heid kennis van het over lijden van hun geachte pa troon, de heer C. VAN DER WEKKEN in de leeftijd van ruim 54 jaar Wij zullen hem steeds in dankbaarheid blijven herdenken. Zierikzee, 28 februari 1960 Voor de deelneming, ons be toond na het overlijden van ons innig geliefd zoontje en broertje RONNY betuigen wij onze oprechte dank. Inzonderheid aan de eer waarde zuster en doktoren. Familie DAMEN-DE ROO Dreischor, Zorgensweg februari 1960 Wegens sterfgeval is het TRANSPORTBEDRIJF VAN DER WEKKEN donderdag 3 maart a.s. na 12.00 uur GESLOTEN

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1960 | | pagina 3