Verbetering wegdek in Noordstraat, Ring, Dal en eerste deel Weststraat k. yan leeuwen succesjes Gemeenteraad Haamstede Pleidooi voor terreinen ter plaatsing kampeerhutten Onder voorzitterschap van bur gemeester jhr. R. J. H. Q. Röell kwam de gemeenteraad in open bare vergadering bijeen. Afwezig met kennisgeving is de heer C. A. van Oord. Na opening van de vergadering worden diverse ingekomen stuk ken voor kennisgeving aangeno men. Wethouder den Boer brengt verslag uit van een gehouden al- gemeene vergadering van de Wa terleiding Mij „Schouwen-Duive- land". Hierna komt in behandeling een voorstel tot verbetering van het wegdek in de Noordstraat, Ring, Dal en eerste gedeelte Weststraat. De opzichter, de heer Roseboom, geeft op deze plannen een nadere technische toelichting. Het weg dek van genoemde straten zal eerst geheel onder profiel worden ge bracht, daarna worden bestraat met klinkers en vervolgens worden afgedekt met een bitumineuze laag. Het thans bestaande voetpad langs de rijweg in de Noordstraat zal verdwijnen, terwijl trottoirs zullen worden aangelegd langs de wonin gen aan beide zijden van deze straat. Hierdoor zal de rijweg in de Noordstraat aanmerkelijk ver breed kunnen worden. De grind- strook in de Noordstraat aan de westzijde tussen bomen en wonin gen zal eveneens worden geprofi leerd en daarna met een opper vlaktebehandeling worden vastge legd om wegspringen van grind van verstuiving tegen te gaan. Ook zal deze behandeling worden toegepast op het parkeerterrein in de kom van het dorp bij de Ned. Herv. Kerk en op de grindstrook langs de gehele ring. Enkele door de raadsleden ge stelde vragen worden door de heer Roseboom nader toegelicht. De raad besluit hierop met al gemene stemmen tot uitvoering van deze werkzaamheden over tc gaan. De voorzitter zegt toe, dat getracht zal, worden deze werk zaamheden nog uit te voeren voor het komende zomerseizoen. Op daartoe gedaan verzoek en op voorstel van burgemeester en wethouders wordt met algemene stemmen besloten aan de firma J. van Dijke en A. J. Gilijamse een strookje bouwgrond op het terrein Oostenrijkse zomerwoningen in erfpacht uit te geven tegen een erfpachts'canon van f 175,- per jaar en gedurende 75 jaar, onder voor waarde, dat binnen zes maanden een aanvang wordt gemaakt met de bouw van een woning met winkel op dit perceel. Op voorstel van burgemeester en wethouders wordt het getal weke lijkse lesuren voor de vakonder wijzeres nuttige handwerken voor de openbare lagere school vastge steld op 3A|. Met algemene stemmen wordt op voorstel van b. en w. besloten tot het verlenen van een uitkering in eens aan de gemeente-ambtenaren van 3 procent per maand geduren de het eerste kwartaal 1960. Naar aanleiding van een inge komen verzoek en op voorstel van b. en w. wordt m.a.s. besloten in voorkomende gevallen 0.05 procent subsidie te verlenen bij uitvoering van wegwerken aan het Subsidie Centrum Wegenbouw. De Woonruimte wet 1947. Hierna wordt behandeld de cir culaire van het ministerie van Maatschappelijk Werk en het mi nisterie van Volkshuisvesting en Bouwnijverheid inzake toepassing van artikel 31 van de Woonruimte- wet 1947. Verder bestaat blijkens deze circulaire het voornemen om ook tot beëindiging van de huur prijsbeheersing en tenslotte van de huurbescherming te geraken. In een aan de raad gericht prae-ad- vies stellen b. en w. voor niet tot opheffing van de Woonruimtewet 1947 of van de huurprijsbeheersing over te gaan. In deze gemeente be staat nog een behoefte aan 71 wo ningen, zodat de mogelijkheid moet blijven tot regelend optreden. Wat de huurprijsbeheersing betreft menen b. en w. dat ook deze ge handhaafd dient te blijven, omdat anders het gevaar zou bestaan dat permanente woningen zouden wor den bestemd tot zomerwoningen tegen hoge huren. Na korte bespre king wordt dan ook m.a.s. besloten aan voornoemde minister mede te delen dat de gemeenteraad afwij zend staat tegen het voornemen tot opheffing van genoemde rege lingen. Aan de orde komt verder de be noeming van twee leden van de Gemeentelijke Instelling voor Maatschappelijke Zorg wegens pe riodieke aftreding van de heren I. C. Boot en L. Hanse. De heren I. C. Boot en L. Hanse worden her benoemd. De rondvraag Bij de rondvraag brengt de heer P. Slager naar vox*en dat er veel vraag is naar terreinen voor plaat sing van kampeerhutten. Hij meent dat de aanwezige terreinen geheel volgebouwd zijn en stelt de vraag of andere terreinen hiervoor zul len worden aan gewezen. De voorzitter meent dat het een vraag is of met de verdere bouw van kampeerhutten moet worden doorgegaan. Dit punt maakt deel uit van een bespreking met de Prov. Planologische Dienst. De heer Slager merkt op, dat de ze gebouwtjes toch aan bepaalde eisen moeten voldoen en bepleit verdere uitbreiding voor plaatsing te scheppen. De voorzitter acht dit een moei lijk probleem en merkt op dat zelfs de Nederlandse Kampeerraad niets voor deze gebouwtjes gevoelt. Wethouder den Boer is wel ge voelig voor verzoeken tot plaatsing van deze gebouwtjes wanneer het betreft het gedurende de zomer maanden bewonen door de eige naar, doch indien het exploitatie betreft, zou hij deze verzoeken niet willen inwilligen. Om bedoelde ca tegorie zomergasten ter wille te zijn zou hij aan verdere uitbreiding van terx-einen willen meewerken. De heer Slager hoopt dat het mo gelijk zal zijn verdere mogelijk heden te scheppen. Wijziging uitbreidingsplan De heer Verton merkt op dat reeds geruime tijd plannen tot wij ziging van het uitbreidingsplan in voorbereiding zijn. Hij vraagt wan neer deze plannen uitgewerkt ter visie gelegd zullen kunnen worden. Hij vindt het bedx*oevend dat dit zo lang moet duren en vraagt enige vaart achter dit werk te zetten. De voorzitter zegt, dat reeds alles is doorgesproken met de stede- bouwkundige, doch dat de moei lijkheid thans is dat nog niet pre cies bekend is waar de Provinciale wegen langs de zuidkant en noord kant van de konx der gemeente zullen worden geprojecteerd. Dit punt is van zeer veel belang voor het uitbreidingsplan. De heer Verton merkt op, dat de plannen van het C.N.V. en het N.V.V. toch niet op deze kwestie behoeven te wachten. Deze plan nen zijn geheel klaar en zouden als afzonderlijke wijziging van het uitbreidingsplan appart kunnen worden behandeld. De voorzitter meent echter dat het beter is alle wijzigingen tegelijk in behandeling te nemen. Verder vraagt de heer C. Verton of b. en w. garantie kunnen geven dat met het seizoen 1960 een nieu we muziektent in gebi'uik genomen zal kunnen worden. De voorzitter zegt, dat het moeilijk is hiervoor garantie te geven, doch wil een en ander zoveel mogelijk bevorderen. Premier Nehroe heeft zijn Chi nese ambtgenoot, Tsjou en Lai, uit genodigd in d^ tweede helft van maart naar de Indische hoofdstad te komen om te spreken over het grensgeschil tussen India en China. SPORT Brouwershaven I-Burgh II 2-0 VOETBAL K.N.V.B. HANSWEERTSE BOYS-RENESSE 1-3 Renesse moest het in deze wed strijd stellen zonder Adr. Jonker en L. Boer (blessures), doelman De Vrieze (motorongeval) en A. Kap pers (wegens droeve familie-om standigheden). Daar Renesse ook niet de beschikking had over haar reserve-doelman, werd er een be roep gedaan op W. Krijger, die enige tijd geleden zijn schoenen aan de wilgen had gehangen. Gemak kelijk heeft Krijger het in deze wedstrijd niet gehad, maar op waarlijk uitstekende wijze heeft hij zich van zijn taak gekweten. Verder bezette J. Geleijnse de rechtsachter-, Joh. v. d. Vaate de linkshalf- en N. Goossens de mid- voorplaats. Met de wind in de rug hadden de bezoekers voor de rust een veld- overwicht, wat zij evenwel niet in doelpunten tot uitdrukking wisten te brengen. Na acht minuten spe- lens weet Renesse de leiding te ne men, als J. Verboom een hoge voor zet over de doelman plaatst, waar na Goossens niets anders heeft te doen dan het leder in het verlaten doel te koppen (0-1). Over het ge heel genomen wordt er in de voor hoede te kort gespeeld om succes te kunnen boeken en de voorsprong op te voeren. Een kogel van J. Ver boom weet de doelman schitterend uit zijn doel te ranselen. Bij een aanval van de Boys weet Krijger nog maar net ten koste van een hoekschop redding te brengen. Als er nog één minuut in de eerste helft is te spelen, laten P. Jonker en Dalebout een op kniehoogte schuin langs het doel gaande bal achterlopen; de linksbinnen van de Boys, H. Steven, maakt echter een snoeksprong naar het leder, dat hij met zijn vuisten achter Krijger in het net deponeert, een overtreding welke de scheidsrechter ontgaat (1-1)' I Na de rust zet Hansweertse Boys een geweldig offensief in, maar spil Jonker staat als een rots in de branding en scoringskansen krijgt de voox-hoede maar sporadisch In deze periode moet Renesse zich in hoofdzaak bepalen tot uitvallen, die evenwel steeds een gevaarlijk ka rakter dragen. Als er nog tien mi nuten zijn te spelen weet Goossens zijn club weer de leiding te geven als hij een voorzet van Jac. Dorre man beheerst inschiet (1-2). De weerstand bij de Boys is nu geheel gebroken en even later weet Verse- put uit een voorzet van Dorreman met een schitterend schot de doel man weer te passeren, maar om onbegrijpelijke reden wordt dit doelpunt door de scheidsrechter ge- anuleerd. Renesse blijft aanvallen en drie minuten voor tijd maakt Verseput aan alle onzekerheid een eind door nummer drie in de tou wen te plaatsen (1-3). BURGH I-DREISCHOR I 5-1 In een vooral na de rust slecht gespeelde wedstrijd, besloot Burgh de competitie met een 5-1 overwin ning op Dreischor. Ongetwijfeld verdiend, maar van de kampioenen hadden we wel iets beters ver wacht Beide ploegen hadden in vallers, bovendien geraakte C. Rijnberg reeds na 5 minuten spe len gewond, waarna hij tot de rust mee strompelde ,om daarna ver vangen te worden door H. Kooman. Reeds na 4 minuten spelen wox-dt een goede voorzet van A. v. d Werf door C. Bouwman in de tou wen gelopen (1-0). Het Burgh-over- wicht leidt tot een aantal hoek schoppen, uit een waarvan M. Bak ker rakelings overschiet. Dreischor komt nu ook meerdere malen ge vaarlijk voor het Burgh-doel en v d. Velde schiet onverwachts met De laatste wedstrijd in de com petitie heeft Brouw de beide punt jes opgeleverd, in een wedstrijd, waarin aan weerszijden fel werd gespeeld en vooral even voor de rust een ruw karakter kreeg Beide ploegen beschikten over goede ver dedigingen maar de voorhoedes waren schotloos". De openingstref fer wordt door Brouw reeds spoe dig gemist als G. v. d. Wielen te lang treuzelt met Koomans voor zet en keeper Verton goed ingrijpt. Brouw krijgt verschillende mooie kansen maar de Burghverdediging waarin van Nieuwenhuize resoluut optreedt en Verton subliem keep- werk laat zien geeft geen krimp. De voorhoede der thuisclub is zeer onproduktief in het schieten en we zien diverse harde schoten van r.- back v. d. Wielen, die het met vere schoten probeert. Een mooi door braak van Kooman levert een schot op in het zijnet. Het eerste doelpunt komt in de 38e minuut, na goed voorbereidend werk van J. v. Dienst, welke Kooman de bal in vrij? positie toespeelt. Zijn schot betekent 1-0. Na rust speelt Burgh voor wind en de gelijkmaker hangt in de lucht als v d Bos uit doel is en het schot van Dijkman jammer lijk tegen de lat belandt. Brouw dringt echter weer gevaarlijk op en we zien Verton enige mooie staal tjes weggeven bij zeker schijnende doelpunten uit schoten van Koo man. Opnieuw komt het Brouwsé doel in gevaar als bij een wirwar van spelers uiteindelijk de bal cor ner wordt gewerkt. Wurth schiet net naast als Kooman de bal pre cies op maat voor zijn schoen de poneert In de 26e minuut geeft W. v. Dienst een hoge voorzet welke Kooman net onder de lat in het doel kopt (2-0). O.i. was Verton een fractie van een seconde te laat met het opspringen. Burgh laat nog eni ge aanvallen zien, welke de Brou- se verdediging geen moeite opleve ren. Doelman v. d. Bos had geen moeite met de Burghse schoten. ZIER1KZEE i—R.K.F.C. I 0-6 -r2^ee7,J?£fnd.e ve™a?li"g Iden' (0"1)- Even 'ster kopte mld- .teeg ..Zierikzpp" fpj*pn r ff rr r j een zware nederlaag te slikken. Bij de thuisclub ontbrak spil van Aken. De elftallen kwamen in de volgende opstelling in het veld: .Zierikzee": J. Stoutjesdijk (d.); rikzee" kwam dichtbij de gelijk maker, maar het harde schot van linkshalf de Zeeuw ging buiten be reik van de keper net naast. De uitvallen van de gasten leverden J— t~.,, U,t>au«i vail UC gasieu A. Rossen en J. Hagesteijn a., A. I meer sucecs op. In de 25ste minuut Tromper, C. Kx-ello en B. de Zeeuw kwam de score op 0-2 door Brooy- jr. m., F. A. v. d. Westen, S. de mans, terwijl Linden in de laatste J. van Beveren seconde voor het rustsignaal 0-3 F. A. Vlieger, J. Stoel, en Th. Kramer v. R.K.F.C.: J. Muytemans d., D. Bogers en P. Iriks a.. J. Jakobs, F. Swaanen en J. van Steenpaal m., A. van Heyst, A. Adriaansen, F. Linden, A. Mau- rer en C. Booymans v. liet aantekenen. Na de hervatting probeerde de thuisclub het met enige omzettingen in de voorhoede, wat echter geen succes opleverde. Evenals voor de rust kwamen er wel scoringskansen, maar niets wilde vandaag gelukken. Bij gasten gelukte het, moreel de Ondanks een veldovex*wicht van de rood-zwarten, dat de gehele Sasien gexuKie net, moreel ge- wedstrijd aanhield, slaagden zij er stcund do°r de veilige voorsprong, niet eenmaal in de R.K.F.C.-doel- veel beter- Na 7 minuten bracht man te verschalken. De aanvallen linksbinnen Maurer de stand op van de gasten, welke meestal het 1 °-4> terwijl 8 minuten later rechts- karakter van uitvallen hadden met buiten van Heyst uit een corner als gevolg meer gelegenheid voor fraai bet vijfde doelpunt inkopte, epen spel, hadden meer succes. Dat i Dat enkele minuten later nog de dekking in de Zierikzee-achter- 0-6 werd' was alleen n°S maar van hoede niet voldoende was, vindt u I belang voor de statistiek. De zege weergegeven in de abnormale sco- van de gasten was uiteraai-d ver re, want bepaald glanzend was de 1 diend- maar de hoge score geeft de voorhoede uit Bergen op Zoom ook krachtsverhouding sterk geflat- niet. Reeds in de 4e minuut hadden teerd weer- De scheidsrechter, de de gasten succes, toen linksbuiten Brooymans een mislukte voorzet over de handen van doelman Stoutjesdijk in het doel zag belan- heer J. Venneulen uit Heinkens- zand, leidde de wedstrijd uitste kend. MEVO I—TERNEUZENSE BOYS I 5-1 Mevo heeft de competitie 1959- besloten met een klinkende overwinning die, gezien het, voor al voor rust vertoonde, spel zeker verdiend te noemen is, al zijn de cijfers wat hoog uitgevallen. De Boys trapten af en probeer den met snelle combinaties de ver dediging van de tegenpartij in moeilijkheden te brengen, wat hun in de eerste opzet dan ook gelukte. Zo wist Baart nog op de lijn red ding te brengen, toen de doelman reeds was geslagen. Mevo wist zich echter na het stormachtige begin van de Boys aan de druk te ont- worstelen en het spel over te ne men. Nadat enkele schoten van Haverhoek en de Oude over of naast waren gegaan, kwam dan toch het le doelpunt toen K. de Oude de bal hoog voor het doel gaf en Haverhoek op sublieme wijze met een kopstoot Mevo aan een 1-0 voorsprong 'hielp. Met deze voorsprong bleef Mevo aanvallen opbouwen, die voor Ter- neuzen enkele benauwde momen ten opleverde, doch de doelpunten bleven uit. Door een tijdelijke in zinking in de Mevo-ploeg kregen de gasten enkele fi'aaie kansen, doch het te lang combineren was oox-zaak dat steeds een Mevo-been het verwachtte schot 'kon voorko men en zijn eigen aanval weer aan VOETBAL K.N.V.B. 3e klasse D: Zierikzee-RKFC 0-6; METO-Steenbergen 0-2; RCS-Zee- landia 2-3; Zeeland Sport-Axel 1-1; Hontenisse-Cox-n. Boys 2-2; Halste- ren-ODIO 1-1. 4e klasse G: Hansweei-tse Boys- Renesse 1-3; Grenswachtex*s-Oude Molen 2-2; Noordhoek-Cluzona 1-1; De Schutt.ers-SC Gastel 3-1; Kaaise Boys-NSV 4-0. het linker been net over de lat. Een voorzet van J. Rijnberg schiet Bouwman in (2-0). Burgh blijft sterker en een schot van M Bakker stuit af op de lat, waarna C. Rijn berg in handen van keeper Slager schiet. Een technisch uitgekookt balletje van C. Bouwman 'doet deze de hattrick verrichten (3-0). Als de Dx-eischor-spil Smit in het beruchte gebied hands maakt, schiet B. Sies- se de strafschop in (4-0). Na de rust, als Dreischor de wind mee krijgt, dringt d^ze de Burgh-ploeg in de verdediging en Kloet moet af en toe handelend optreden. Bij een lange pass van Kiesenberg, krijgt v. d. Velde de bal die deze met een hax*d schot achter Kloet plaatst (4-1). Tot vrdere treffers laat dc Burgh-verdediging het niet komen, terwijl ook de blauw-witte verde diging dezelfde gevoelens heeft, en verder dan een schot van C. van Nieuwenhuize tegen de paal laat ze het niet komen. M. Bakker komt vrij voor doel, dóch zijn schuiver gaat net naast de. paal. Als C van Nieuwenhuize hands maakt, mag v. d. Werf voor Dreischor de straf schop nemen. De bal vliegt via bin nenkant paal weer het veld in Vlak voor tijd maakt Bouwman met me dewerking van twee Drelschor- backs het 5e doelpunt (5-1). Afdeling Zeeland le klasse B; Burgh I-Dreischor I 5-1; Brouwershaven I-Burgh II 2-0. 2e klasse C: SVOWK II-Zonne- maire I 2-12. Zaterdagmiddagcompetitie le klasse: MEVO-Terneuzense Boys 5-1; Spui-Krabbendijke 1-3; Serooskei*ke-Hoek 0-2; Wemeldin- ge-Wolfaartsdijk 2-3. (Krabben- dijke kampioen; Serooskerke de gradeert). Junioren: Gx'oep B VIII: Renesse B I-MEVO B I 0-3; Burgh B I- WIK B I 2-2; Zeemeeuwen B I- Brouwershaven B I 0-10. (Zierikzee B I kampioen). Groep B IX: Zierikzee B II- MEVO Bil 6-1; Zierikzee B III- Dreischor B 15-3; Bruse Boys B I- SVOWK B I 7-0; Brouwershaven B I-SINOTO B I 0-10. B ekercompetitie Bruse Boys-WIK 2-0. DUIVENSPORT Jaarvergadering p.v. „Zierick" Vorige week hield de p.v. „Zie rick" onder voox*zitterschap van de heer H. Slagboom de jaarvergade ring in café „Torenzieht". In zijn openingswoord memo reerde de voorzitter de goed ge slaagde tentoonstelling. In de kas is nog een goed batig saldo aan wezig. De voor de tentoonstelling gebx*uikte kooien zijn eigendom van de vereniging. Om in het vliegseizoen altijd enige bestuursleden aanwezig te kunnen laten zijn bij het inkorven van de duiven en het tekenen van de papieren, werd besloten het be stuur van vijf tot zeven leden uit te breiden. De aftredende bestuurs leden, de heren Jac. Stoutjesdijk, A. M. Berrevoets en Jac. Vex*wijs werden hei-kozen. Als nieuwe leden werden in het bestuur gekozen de heren A. Timmerman en C. Seijbel. Als afgevaardigde naar de afde- lingsvei-gadering op 20 februari te het wex'k kon zetten. Uit een dezer aanvallen wist H. de Oude na back en keeper omspeeld te hebben de bal in het net te leggen, wat 2-0 betekende, waarna hij enkele ogenblikken later uit een voorzet van J. Schouls er zelfs 3-0 van maakte. Texmeuzen kx*eeg voor zijn vol houden het verdiende tegenpunt, toen de middenvoor de bal goed kreeg aangegeven en na de spil te hebben omspeeld, een hard schot te lossen, dat onder de arm van de doelman door in het net ver dween (3-1). Haverhoek zorgde kort hierna voor de 4-1 i-uststand, door een voorzet van H. de Oude met een kopbal in de touwen te doen belanden op een even fraaie wijze als z'n eerste doelpunt. De 4-1 voorsprong vond Mevo waar schijnlijk groot genoeg want na de rust zakte het spelpeil van Mevo aanzienlijk. Terneuzen bleef ech ter volhouden en had hiervoor zeker een doelpunt verdiend, doch de verdediging, waarin vooral sDil Krijger prima speelde wist elkt- aanval in de kiem te smoren. Tot slot wist Haverhoek de eindstand via een penalty op 5-1 te brengen en hiermede had Mevo de compe titie 1959-'60 op waardige wijze afgesloten. Ingezonden stukken Geachte redactie, Naar aanleiding van het ingezon den stuk van vrijdag j.l., aangaan de de melkaffaix-e, is het volgens mij onnodig, dat er 's zondags melk opgehaald, wordt. Nadat ik tw<^ jaar melkrijder ben geweest en zelf heb ondervonden, dat de melk met een goede behandeling, koele op slag en goed schoongemaakte bus sen, rustig bewaard kan blijven tot maandag. Als er echter zure melk was, kwam dat steeds bij de zelfde per sonen voor. Het was volgens mij ook zeer overdreven, dat er zo veel zure melk door de goot gaat. Dit ging terug naar de afzender, die het voor het vee gebruikte. Met dank voor de plaatsing in uw veelgelezen blad, hoogachtend, C. M. v. d. Velde Grachtweg 15, Zierikzee AANBESTEDINGEN Onderhoud beplantingen in de gemeente Zierikzee In het kantoor van de Ned Heide Maatschappij te Zierikzee werd vo rige week aanbesteed het onder houd van beplantingen langs wegen en dijken in de gemeente Zierikzee. De laagste inschrijver was de fir ma Krinkels uit Wouw met een be drag van f 19 600. Hoogste inschrij ver was firma J. Castel te Middel burg met f 38.500. MARKTBERICHTEN EIERPRIJZEN V.E.C.E. In de pei-iode van 8 februari tot en met 13 februari wrd door de Coöp. In- en Verkoop Centrale voor Eieren V.E.C.E. uitbetaald f 1,50 per kg Voor vuilschalige en gewassen eieren werd 1 cent per stuk minder uitbetaald. Veemarkt ROTTERDAM, 15-2. Aangevoex'd 2021 stuks vee, t.w.: 1166 vette koeien en ossen en 855 varkens. Prijzen per kg: vette koeien en ossen f 2,95-3,25, f 2,80-2,95, f 2,55- 2,80, varkens (levend gew.) f 1,54- 1,52-1,50. Vette koeien en ossen: aanvoer iets meer, handel kalm, prijzen ge middeld onveranderd, primas bo- ven notering. Varkens: aanvoer als Goes wei-d aangewezen de heer C. vorige week, handel redelijk, prij- Seijbel. In deze geslaagde vergade- zen iets hoger, bij afloop dalende riru? vonH unnrte de uitreiking prijzen; zware vai'kens f 1,46-1,48 per kg. ring vond voorts plaats van de ringen I960. DINGEMAN VERBOOM en ELIZABETH IZABELLA DE VRIEZE hebben de eer U, mede namens wederzijdse ouders, kermis te geven van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrek king, D.V. zal plaats hebben op vrijdag 26 februari a.s., om 3 uur te Noordwelle. Kerkelijke bevestiging in de Ned. Herv. kerk te Noordwelle om 3.30 uur, door de weleer waarde heer ds. F. A. v. Liere. 10 februari 1960 Serooskerke, Frederikstraat 11 Noordwelle, Lage Zoom 4, post Renesse Gelegenheid tot feliciteren: Noordwelle, van 5-6 uur fi.m., in café Lokker-v. d. Zande. Toekomstig adres: Ribesstr. 4, Nieuwerkerk (Zld.). Heden overleed, nog onver wacht, onze geliefde moe der, behuwd-, gi'oot- en overgrootmoeder TANNETJE MARTINA VAN SCHELVEN weduwe van J. A. van der BUI Joh.z. in de ouderdom van bijna 78 jaar Zonnemaire: JOH. VAN DER BIJL D. KLOMPE VAN DER BIJL J. M. KLOMPE Dreischor: L. J. A. KLOMPE P. J. KLOMPE-DE JONGE J. A. KLOMPE M. E. KLOMPE VOGELAAR en kind Zonnemaire: A. M. KLOMPE Zonnemaire, 13 februari '60 Bosweg B 124 Heden overleed, nog onver wacht, onze geliefde man, vader en behuwdvader LUDOVICUS JAKOB KAPPERS in de leeftijd van 60 jaar Renesse: P. J. J. KAPPERS BAKKER N. VLAANDER-KAPPERS W. VLAANDER A. KAPPERS en verloofde Renesse, 12 februari i960 Hogezoom 20 De begrafenis zal plaats hebben dinsdag a.s., des na middags 3 uur. Hiermede vervullen wij de droeve plicht u kennis te geven van het plotseling overlijden van onze geliefde broeder, zwager en oom LUDOVICUS JAKOB KAPPERS in de ouderdom van 60 jaar Rotterdam: G. LOUWERS-KAPPERS L. J. LOUWERS Renesse: T. VERSEPUT-KAPPERS L. VERSEPUT Renesse: G. KAPPERS P. J. KAPPERS- VERSEPUT Vlissingen: C. J. VAN MALLAND- KAPPERS J. J. VAN MALLAND En kinderen Renesse, 12 februari 1960 Bestuur, directeur en leden van het Fanfarecorps „Luc- tor et Emergo" te Renesse, geven met diep leedwezen kennis van het overlijden van hun trouw medelid en secretaris der vereniging LUDOVICUS JAKOB KAPPERS Zijn vriendschap en toe wijding zullen bij allen in dankbare herinnering voortleven. Renesse, 12 februari 1960 Het vrijwillig brandweer korps van Renesse geeft met diep leedwezen kennis van het overlijden van hun commandant, LUDOVICUS JAKOB KAPPERS die 40 Jaar lang zijn beste krachten aan het korps gaf. Arts - Bruinisse Woensdag 17 februari a.s. AFWEZIG Baby-bureau verzet naar donderdag Tc koop: Een kalfvaars by G. van der Sluis, Boereweg 12, Zierikzee.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1960 | | pagina 3