Sunil wast dralend wit SUNÏL en spaart uw linnenkast GRENSV0LK ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE dinsdag 12 januaki im \o. 18699 Tipje van tie sluier van I960 opgelicht 'Het is bij de jaarwisseling ge bruikelijk een blik vooruit te wer pen om te zien of het mogelijk is een tipje van de sluier die de ge heimen van het komende jaar om hult, op te lichten. Ook wat het nieuws uit de autowereld betreft, is het Interessant na te gaan wat 1900 voor ons in petto heeft, ten minste voor zover dat reeds op dit ogenblik mogelijk is. Direct bij de aanvang van het jaar stonden er twee belangrijke gebeurtenissen op het programma. In de eerste plaats is van 1 januari af de duur van de rij-examens ver lengd en op 45 minuten gebracht en ten tweede 2ijn de meeste wa gens vanaf die datum verplicht spatlappen te voeren. Maar ook op technisch gebied be gint 1960 met enkele belangrijke evenementen. Reeds van 16 januari af wordt in Brussel een grote auto mobieltentoonstelling gehouden, nadat hier in verband met de Expo enige jaren geen Salon heeft plaats gevonden. Vooral voor hen, die zich interesseren in de ontwikkeling op het gebied van de bedrijfsauto en de tweewieler, belooft Brussel be langrijk te worden. De tentoonstel ling blijft tot 26 januari geopend. De laatste „oude" R.A.I. Wie alleen belangstelling heeft voor de personenauto, kan zich een reis naar Brussel besparen en wachten tot de tweede helft van februari, wanneer er te Amsterdam weer een R.A.I.-tentoonstelIing ge houden wordt. Technisch bijzonder belangwekkend ditmaal en boven dien de laatste kans om de auto's nog eens in het lelijke, maar sfeer volle R.A.I.-gebouw bij elkaar te zien. Als alles volgens de plannen verloopt nl. zal- de volgende ten toonstelling in het nieuwe gebouw gehouden worden. Een belangrijke stap voorwaarts kan de automobielwereld in 1960 worden toegebracht met de - lang verwachte - invoering van de ver plichte w.a.-verzekering. Ons land komt in dit opzicht achteraan bij de meeste andere Europese landen, waar men een dergelijke regeling al lang kent en er de voordelen van heeft ondervonden. In de zomer van 1960 zullen alle motorvoertuigen - inclusief de bromfietsen - ontstoord moeten zijn, zodat ze geen hinder meer kunnen veroorzaken aan televisie- Ingezonden mededeling Bij VERKOUDHEID, HOESTEN EN NIEZEN geven een paar Pottertjes in de mond snel verlichting. Duizenden vinden er dagelijks baat bij. Potter's Linia is ge liefd bij rokers, zangers en sprekers. TEN HEI KEI. N.Y. HILVERSUM kijkers en radio-luisteraars. Een maatregel, die niet zonder kosten voor de voertuig-eigenaars kan worden getroffen, maar die beslist noodzakelijk is gebleken. Eindelek over de Merwede Ook in het nieuwe jaar zal de bouw van wegen en bruggen voort gang vinden. Zo zal bv. de nieuwe brug over de Merwede bij Gorin- chem in gebruik genomen kunnen worden, waardoor het wachten bij de ponten definitief tot het verle den zal gaan behoren. Het tempo, waarin de noodzakelijke voorzie ningen worden getroffen, is echter nog niet in overeenstemming met de financiële offers, die het geza menlijke autoverkeer moet opbren gen. En wat dit punt betreft, mo gen wij ook 1960 niet te optimis tisch bezien. Er liggen tal van be langrijke projecten op uitvoering te wachten, doch we kunnen aan nemen dat er heel wat op dit ge bied zal moeten blijven liggen. Over het technische nieuws dat 1960 wellicht brengen zal, valt op dit moment nog weinig te zeggen. Zowel in Engeland als in Duitsland hebben zich op dit gebied de afge lopen maanden belangrijke gebeur tenissen voorgedaan en wij menen te mogen aannemen, dat men van de industrie uit deze landen voor lopig weinig nieuws zal .kunnen verwachten. Anders is het met de Franse industrie, waar nog ver scheidene potjes op het vuur staan. KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND DORDRECHT. Op de Burgemees ter de Raadtsingel te Dordrecht is een verkeersongeval gebeurd, dat een mensenleven heeft gekost. De bestuurder van een bestelauto, de 32-jarige J. van der Holst, die een fietser passeerde, bleef om onver klaarbare redenen links aanhou den. zodat hij op het verkeerde ge deelte van de weg terecht kwam. Zijn auto botste met een hevige klap op een uit de tegenovergestel de richting komende vrachtauto. HENGELO. Onder grote belang stelling van autoriteiten, dorpsge noten en familieleden heeft de heer J. Keupers in Hengevelde, gemeen te Ambt Delden, zijn 102de ver jaardag gevierd. Iri de boerderij waarop zijn zoon de scepter zwaait ontving de krasse oude heer onder andere het gehele college van b. en w. van zijn gemeente, gravin Solms geboren Bentinck van het kasteel Weldam te Goor, alsmede de pre dikanten van Delden en Goor. UTRECHT. In De Bilt is de 9- jarige R. B. aldaar door een auto bus van de Nederlandse Buurt- spoor Maatschappij overreden en gedood. Het jongetje zat op de stang van de fiets van zijn vriendje dat plotseling de macht over het stuur verloor en naar rechts viel. Het slachtoffer viel aan de linker kant van de fiets af en raakte on der het achterwiel van de bus. De jongen was vrijwel op slag dood. GEWESTELIJK ARBEIDSBUREAU ZIERIKZEE Bemiddeling ten behoeve van lichamelijk en geestelijk gehandicapten Het genieten van een goede ge zondheid is het grootste bezit voor de mens hier op dit ondermaanse. Het in aanmerkelijke mate missen hiervan roept gelijk zijn proble men .op. Zolang men jong is en thuis met liefderijke zorgen van de ouders omgeven wordt, wordt men van dit gemis nog niet zoveel gewaar. Het naar school gaan geeft in vele ge vallen soms al spanningen. Het volgen van voortgezet onderwijs geeft veelal moeilijkheden, waarbij nog maar niet te spreken van de onmogelijkheid hiertoe. Daarna dan tenslotte het intreden in het arbeidsproces. Indien men bij de geboorte reeds een lichamelijk of geestelijk gebrek heeft, heeft men zich ofwel goed weten aan te passen hieraan ofwel heeft dit een aanmerkelijk diepe indruk bij de opgedane pijnlijke er varingen achtergelaten dat men bo vendien met sterke minderwaar digheidsgevoelens is behept. De gemeenschap heeft zich het lot van de lichamelijk en geestelijk gehandicapten sterk aangetrokken, getuige het feit, dat naast de over heid talrijke partikuliere instellin gen zich met deze materie bezig houden. Denk hierbij o.a. eens aan de zorg voor de blinden, het spas tische kind en het asthmatische kind, de sanatoria en andere her stellingsoorden en tenslotte iets van de laatste jaren, de revalidatie centra. Al deze bemoeiingen hebben ten doel om de gehandicapten bij te staan in hun strijd om het be staan Dit is geen hulpverlening uit medelijden, integendeel, men gaat bij de hulpverlening niet kijken wat heeft die man of vrouw, doch let louter op de feiten wat heeft deze minder-valide nog over waar door hij zich een waardige plaats in de gemeenschap kan veroveren. In de praktijk zijn dan ook vele verbluffende staaltjes hiervan te zien. Ook gedurende zijn leven kan men op jongere of latere leeftijd minder-valide worden. In vele ge vallen heeft men dan nog de zorg voor eigen gezin, hetgeen de reva lidatie soms zwaar bemoeilijkt. Bijzondere bemiddeling Bij de inschakeling of wederop neming in het arbeidsproces neemt het arbeidsbureau een zeer voorna me plaats in. Aan ieder bureau is een ambtenaar voor de bijzondere bemiddeling, zoals dit heet,, verbon den. Op deze aparte afdeling zal de gehandicapte man of vrouw begrip vinden voor zijn omstandigheden en noden en zich verzekerd weten van de morele steun in zijn leven. De afdeling bijzondere bemidde ling werkt nauw samen met de maatschappelijke organisaties, huisartsen etc. op dit terrein. Het arbeidsbureau heeft voorts een aantal medici, de zg. arbeidsartsen in haar dienst, die de ambtenaar aanwijzingen geeft omtrent de om standigheden zonder dat het me disch beroepsgeheim hierdoor ge schaad wordt. Psychologen en be roepskeuze-adviseurs (hierover la ter meer) werken mede, om de ge- brekkigen behulpzaam te zijn. Maatschappelijke werkers en hoof den van sociale diensten treden re gelmatig in overleg met het ar beidsbureau om in samenwerking hiermee de minder-validen behulp zaam te zijn. Rijzen op 't ogenblik niet de be schuttende werkplaatsen als padde stoelen uit de grond, waar de min der-valide de gelegenheid krijgt om zich weer voor de aanpassing aan de arbeidsomstandigheden ge reed te maken. Deze instellingen - ofschoon voor sommigen en ten gevolge van het uitbreken van ge- eigend werk voor minder-validen - zijn niet bedoeld als eindstation of opbergplaats voor 'de lichamelijk en geestelijk gebrekkigen, maar moeten veeleer gezien worden als bet doorstromingsinstituut naar ar beid in het vrije bedrijf. Ook het eiland Schouwen-Duiveland bezit zo'n werkplaats. Momenteel vinden hier ca. 35 gehandicapten dagelijks arbeidsvreugde. Nog meer kunnen hiervan profiteren. Velen zullen er nog zijn op ons eiland die iedere dag doelloos moeten beginnen. On ze werkplaats heeft aangepaste ar beid voor mannen en vrouwen. Bestrijding abortus bang in Zeeland DEN HAAG, 11-1. Het Land- bouwschap heeft besloten de ver ordening „Bestrijding abortus bang Zeeland 1960" in werking te doen treden met ingang van 1 februari. In deze verordening worden op dezelfde wijze als reeds voor enige andere provincies is geschied, rege len gesteld ter activering en inten sivering van de arbortus bang be strijding. Door deze verordening wordt het toevoegen of inscharen van runderen verboden die niet zijn voorzien van een verklaring van de gezondheidsdienst voor die ren, dan wel van een inscharings- bewijs met stempels. STAD F.N PROVINCIE ZIERIKZEE Opening koelhuis uitgesteld Men verzoekt ons te willen berich ten dat de officiële opening van het koelhuis (met sorteerhal) van de Coöp. Telersvereniging Schouwen- Duiveland G.S. op het industrieter rein te Zierikzee, door omstandig heden is uitgesteld tot vrijdag 29 januari a.s. De opening was eerst gedateerd op vrijdag 15 januari. DEN HAAG. Hella Haasse die voor haar roman „De ingewijden" in 1958 de eerste prijs ontving van de Nederlandse Atlantische Com missie, is nu ook door de interna tionale jury uitverkoren voor de in ternationale Atlantische prijs voor het literaire boek. Schouwen-Duivelandse Sportspiegel ij; MARKTBERICHTEN Aardappelen ROTTERDAM, 11-1. Alle noterin gen precies als op 4 januari jl. Granen en peulvruchten ROTTERDAM, 11-1. (Officieuze noteringen per 100 kg.). Tarwe - franco per schip op vochtconditie. Levering deze week tot f 32,65 schotvrij. Maalgerst - naar kwaliteit - tot f 26,Kippegerst - naar kwali teit - tot f 27,—. Haver - ongepunte op monster - tot f 25,75. Rogge doorsneekwali teit - tot f 22,50. Peulvruchten franco Rotterdam Groene erwten - op monster - tot f 45,Schokkers - op monster - tot f 44,50. Bruine bonen boeren- schoon op monster - tot f 120, GOUDA. De 46-jarige weduwe, mevr. F. Broekert-v. d. Spek te Gouda, moeder van vier kinderen, viel in haar woning van de trap en kwam daarbij zo ongelukkig te recht, dat zij naar het ziekenhuis moest worden vervoerd, waar het slachtoffer bij aankomst reeds bleek te zijn overleden. STADSKANAAL. Oudejaarsavond had in Ter Apel een vechtpartij plaats. Hierbij werd de 49-jarige H. Bruining ernstig gewond. Hij moest naar het ziekenhuis te Emmen ver voerd worden. Hij is daar inmid dels overleden De politie heeft de anders vechters nog niet op kun nen sporen. B. is ook niet verhoord kunnen worden. Wedstrijd Halsteren-Zierikzee vond geen doorgang. Ver dienstelijk gelijk spel van Renesse tegen Cluzona. Burgh I werd kampioen in de le klasse B K.N.V.B. afdeling Zeeland. Halve competitie in de 2e en 3e klasse C zaterdagmiddag voetbal. VOETBAL K.N.V.B. In de 3e klas D kwam Zeeland Sport by het be zoek aan ODIO niet verder dan een 2-2 gelijk spel. Voor de Vlissingers is deze uitslag zeker een tegenval ler en de mogelijkheid om het Steenbergen nog erg lastig te ma ken is nu ivel heel klein geworden. RCS zag zowaar kans om Corn. Boys met 1-0 te kloppen en dan nog wel in Zeeuws Vlaanderen. De perspectieven voor de Soeburgers beginnen er na de laatste twee overwinningen wel heel wat gun stiger uit te zien te meer daar zij nu aansluiting hebben gekregen met de middenmoot. Hontenisse, dat thans nog al eens goede pres taties weet te leveren, stelde zijn aanhangers diep teleur door METO de volle winst mee naar huis te la ten nemen (1-2). Halsteren keurde zijn terrein af zodat de wedstrijd tegen Zierikzee geen doorgang vond. Steenbergen 13 10 48-19 21 Zeeland Sport 14 8 3 3 42-18 19 Axel 14 7 4 3 33-25 18 Hontenisse 15 6 4 5 25-26 16 METO 16 5 6 5 25-30 16 ODIO 15 4 7 23-23 15 Zierikzee 14 4 6 28-35 14 Zeelandia 13 4 4 5 12-20 12 Corn. Boys 15 4 4 7 22-25 12 RCS 15 5 2 8 22-34 12 RKFC 13 2 7 12-25 8 Halsteren 13 2 3 8 17-27 7 Renesse liet in de 4e klas G de kans glippen om op het bezoekende Cluzona de volle winst te behalen. Het spel is geen schaduw meer van wat in de eerste helft van de com petitie werd vertoond en dit in aan merking genomen mag het 1-1 ge lijk spel tegen Cluzona nog niet eens onverdienstelijk worden ge noemd. Noordhoek leverde een fraaie prestatie door S.C. Gastel op eigen terrein niet meer toe te staan dan een 1-1 gelijk spel. Hansweert- se Boys, dat zelf niet speelde, kwam hierdoor nog wat steviger op de laatste plaats, waarbij het er naar uit ziet dat de Zeeuwen nog een hele dobber zullen hebben om de rode lantaarn aan een andere gega digde over te doen. Fïaaise Boys S.C. Gastel Nw. Borgvliet Renesse Oude Molen Cluzona De Schutters NSV Grenswachters Noordhoek Hansw. Boys K.N.V.B. AFD. ZEELAND. In de le klas B is de beslissing voor de bezetting van de bovenste plaats nog onverwachts gevallen. Burgh, dat zelf niet speelde, werd kampi oen doordat Zierikzee II op eigen grond tegen Brouwershaven niet verder kwam dan een 2-2 gelijk spel wat van de bezoekers een uit stekende prestatie kan worden ge noemd. Burgh kan zich nu weer gaan voorbereiden op de komende strijd tegen de kampioen van de le klas A om een plaatsje in de K.N. V.B. 12 11 0 1 59-16 22 12 7 1 4 40-27 15 13 6 1 6 36-27 13 12 5 0 7 16-29 10 11 4 1 6 28-47 9 12 1 11012-42 3 13 9 33-12 21 15 8 2 5 32-22 18 14 6 5 3 20-15 17 15 5 6 36-35 16 12 6 3 3 24-14 15 15 4 6 5 26-29 14 12 4 3 5 22-25 11 13 4 3 6 29-35 11 14 5 1 8 21-32 11 13 2 4 7 22-37 8 12 2 2 8 20-29 7 Burgh Zietikzee II Brouwershaven Burgh II Dreischor Renesse II In de 2e klas C ging alleen de wedstrijd Zierikzee III-SVOWK II door maar dit was tevens de be langrijkste van de twee welke op het programma stonden. Zierikzee III zette deze ontmoeting om in een 6-1 overwinning en dit betekende voor de rood-zwarten dat zij beslag hebben loeten te leggen op het kampioenschap van haar afdeling na spannende strijd met Zonnemai- re, SVOWK en Brouwershaven II. Zierikzee III Br.haven II Zonnemaire SVOWK Zonnemaire II Dreischor II SVOWK II 12 9 1 12 8 1 11 7 2 11 7 2 12 2 1 11 1 1 2 46-23 19 3 43-22 17 2 56-21 16 2 51-22 16 9 23-42 5 9 23-42 3 10 1 0 10 15-77 2 ZATERDAGMIDDAGCOMPETI TIE. In de le klas vond slechts een wedstrijd doorgang en wel de ont moeting tussen Veere èn Kapelle die met de korfbalcijfers 4-4 ein digde. Door deze uitslag onderging de stand geen enkele wijziging. In de 3e klas C won Brouwershaven III de lastige uitwedstrijd tegen Burgh IV maar met de hakken over de sloot (3-4). In deze afdeling doet zich nu het eigenaardige geval voor dat Brouwershaven III al lang, nog eerder dan Bruse Boys in de 2e klas C, kampioen is. Er was in deze afd. van de veronderstelling uitge gaan dat er anderhalve competitie zou moeten worden gespeeld maar achteraf blijkt dit maar een enkele competitie te zijn, zodat hier te recht van de vergeten kampioen kan worden gesproken. De prestatie van de Brouwenaren is er echter niet minder om, want ongeslagen en met slechts een enkel verlies- punt zijn zij er in geslaagd de com petitie te beëindigen. Br.haven III WIK II Duiveland II Burgh IV* SINOTO II Bruse Boys II 2 verl.pnt. w.n.o. 10 9 1 0 53-21 19 9 4 14 22-23 8 3 2 3 24-23 9 4 0 5 28-29 9 3 0 6 24-46 9 2 0 7 22-30 Ingezonden mededeling Stralend wit wordt uw wasgoed met Sunil. Bleken en blauwen mag u overslaan. U wast minder, u spoelt minder, u wringt minder. Uw wasgoed slijt dus minder! U - en hon derdduizenden andere huisvrouwen - merken direct dat het hemelsblauwe Sunil tegelijk het modernste en het degelijkste wasmiddel is. De mooiste witte geit verliest het van uw stralend witte was Neem meteen het voordelige reuzenpak "wxwHrc fA-Atutw/mmusr SUN 5"ó.2 k 2ETO b De verenigingen uit de 2e klas C zijn na onderling overleg, omdat hun competitie-programma reeds geheel is afgewerkt, besloten tot het spelen van een halve competitie waarbij het elftal dat op de le plaats weet te eindigen in het bezit komt van een beker. Hieraan wordt deelgenomen door MEVO II, Bruse Boys, SINOTO, Zeemeeuwen en WIK. Zaterdag werd reeds begon nen met het spelen van de eerste wedstrijden hiervoor. Beide ont moetingen leverden al meteen een grote verrassing op, zo slaagde SI NOTO er te Nieuwerkerk in WIK met 4-1 te kloppen nadat de rust nog met gelijke stand (1-1) was in gegaan. Voor de tweede verrassing zorgde Zeemeeuwen door MEVO II waarvan in de competitie beide malen was verloren, op het sport park „Bannink" kansloos met 5-1 ze verslaan. Ook in de 3e klas C zal nog een halve bekercompetitie worden gespeeld, waaraan zal wor den deelgenomen door SINOTO, WIK II en Bruse Boys II. BILJARTEN. Bij de vrijdag- en zaterdagavond gehouden wedstrij den om het kampioenschap 2e klas libre van het district Schouwen- Duiveland van de K.N.B.B. bleek de organisatie bij de B.V. Witte van Haemstede in goede handen te berusten. De wedstrijden hadden alle een vlot verloop en vooral bij de partijen tussen A. Overweel en J. de Haan ontbrak het niet aan spanning. Door de Haan tweemaal met gering verschil te kloppen slaagde A. Overweel er in voor de tweede maal in successie beslag te leggen op het kampioenschap en de wisselbeker. FEUILLETON door JAKOB SCHOPMANS „Wat is er toen met moeder ge beurd?" „Men heeft haar naar het dorp overgebracht en daar is zij begra ven, naast Peter Beeren, die om streeks diezelfde tijd gestorven is. Hij had vroeger in ons huis ge woond en grootvader zei altijd, dat hij moeder de dood in gejaagd had. Maar dat geloof ik niet. Als vader haar en mij niet alleen gelaten had zou het niet gebeurd zijn." Als door een zweepslag getroffen kromp Dorus van Dorenkamp in een. „O zeg dat niet, zeg dat niet", smeekte hij, met een gevoel alsof z'n hart brak. „Maar waarom heeft vader jullie dan alleen achter ge laten?" vroeg hij met nauwelijks bedwongen emotie. Annemarie kreeg een donkerro de blos op haar gezicht. „Heeft hij het U nooit verteld? De mensen zeiden, dat hij in drift Peter Bee ren had doodgeslagen. Maar ik ge loof h'et niet. Ik heb m'n vader nooit driftig gezien. Hij heeft niet willen doden, dat weet ik zeker". Dorus van Dorenkamp zweeg en zag z'n dochter aan. Hij vatte haar hand en haar ogen ontwijkend vroeg hij, „en als hij het nu toch eens gedaan heeft, wat dan Anne marie?" Toornig rukte het meisje zich los en riep uit: „Hoe durft u hem te verdenken, u die hem zo lang hebt gekend? Gelooft u dan aan zijn schuld?" Met fonkelende ogen stond zij voor hem. Hij voelde zich vol stromen van een onbeschrijfe lijk geluksgevoel. „Annemarie, wat is je vader ge lukkig zulk een dochter te hebben. Je hebt gelijk met niet aan zijn schuld te geloven. Wat hij ook deed, het staat niet aan de mensen om er over te oordelen!" Het meisje ontplooide een bevrij dende glimlach. „Dank u. en zeg nu gauw, waar hij zich ophoudt!" Dorus van Dorenkamp schudde het hoofd. „Hij wenst dat voorlopig nog geheim te houden. Want weet, hoezeer de onschuld van je vader ook boven alle twijfel verheven is, de rechterlijke macht heeft toch nasporingen naar hem gedaan. Het was geen misdaad die hij beging en slechts voor God heeft hij moeten boeten". „Hoe bedoelt u dat?" vroeg het meisje opnieuw ongerust. „Nu, dat wil ik je zeggen, omdat je het weten moet, voordat je vader komt. Je vader heeft inderdaad Peter Beeren een dodelijke slag toegebracht!" „O mijn God", schreide Annema rie, „dat kan, dat mag niet waar zijn". „Het is zo, lief kind, maar luister verder of je hem daarom wel ver oordelen mag. Peter Beeren maak te de naam van je moeder te schan de en haalde haar eer door het slijk. Je vader deed, wat iedere man gedaan zou hebben. Hij ontstak in hevige woede en sloeg de schender neer om hem de vuile mond te snoeren. En zou jij rustig hebben kunnen blijven zitten als jou zo iets gebeurd was?" 45 „Neen", snikte het meisje, „het is afschuwelijk. Arme moeder, ar me vader. „Ik dacht wel, dat je er ook zo over zoudt denken. Je vader stond in zijn recht, maar helaas is het een recht, dat door de wereld niet erkend wordt. En daarom mag je nog geen naspeuringen naar hem doen en evenmin naaf zijn naam vragen. Beloof je, dat je over dit gesprek: zult zwijgen tegenover iedereen?" „Ja, dat doe ik". „Zo God wil zal je spoedig meer van hem horen. Ik ben gekomen om hem de weg voor te bereiden. Bewaar tot zo lang nog geduld". „Het is moeilijk, nu ik weet, dat hij nog leeft. Ik verlang hem te zien en hem te zeggen, dat tussen ons alles goed is, maar ik zal sterk zijn". „Dank je. En nu tot weerziens. Mag ik nog eens aanlopen". „Komt u zo vaak als u wilt. Ik ben u zeer dankbaar". Dorus van Dorenkamp drukte z'n kind de hand en stapte naar bui ten. Het was alsof hem een steen van het hart was gerold en hij kon v/el jubelen van blijdschap. Maar toen hij bij de kerk gekomen was viel er al weer een schaduw over zijn geluk. Daar lag het kerkhof, waarop Lena rustte, die hem trouw was geweest en gebleven tot het bittere einde. Dat wist hij nu vol komen zeker. Schoner dan ooit rees haar beeld in zijn herinnering op, maar tegelijkertijd drukte hem zwaar het jDesef, dat hij het werk tuig was gewetest, dat het noodlot over haar voltrokken had. Door eigen schuld, door eigen trots (Wordt vervolgd)

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1960 | | pagina 5