4-1 maar toch.... APPEL 4 STILLE AANDACHT VOOR HET HEILIG KERSTGEBEUREN Talrijke kerstvieringen op verschillende gemeenten van Schouwen-Duiveland Reed» voor de feestelijke «tan- vang der kerstdagen, werden ook in de verschillende gemeenten van Schouwen-Duiveland div. kerst vieringen gehouden, die werden bepaald door stille aandacht voor het heilig kerstgebeuren en door het uitreiken van kleine geschen ken aan bejaarden en zieken. In Bruinisse vierden verschillen de verenigingen het Kerstfeest. Op de bijeenkomst van de Herv. Vrou wenvereniging „Helpt Elkander" o l.v. mevr. v. d. Brink-Knaap brachten enige dames een kerst- declamatorium ten gehore. De in leiding werd verzorgd door mevr. Jumelet-Jumelet. Ook andere le den leverden bijdragen met decla matie of proza. Op de samenkomst van de vrou wenvereniging op Ger. grondslag werd de inleiding verzorgd door mevr. Wiebrens-Beekman. De lei ding berustte bij mevr. Baan. Ook hier werkten verschillende dames aan het kerstprogramma mee. De gereformeerde vrouwen verrasten hun bejaarden en zieken met kerst pakketjes. De leiding van de kerstsamen komst voor de bejaarden berustte bij ds. Wielemaker die de kerstge schiedenis las en een korte toe spraak hield. De zang van de dames v. d. Brink-Knaap en v. d. Linde- Bezemer wekte aller bewondering. Mej. D. v. d. Berg vertelde het kerstverhaal, voor allen was er een bakje fruit en noten. Op de kerstmiddag van de chr. huishoudschool werd gewerkt vol gens een kerstliturgio. Hieraan werkten behalve de leerlingen mee de lerares mej. Quant en de leraar de heer Bruil, vertelde een kerst verhaal. Ds. v. d. Klis sloot met dankzegging. Ook de padvinders hadden een geslaagde kerstsamen komst waarop getracteerd werd op sinaasappelen, mandarijnen en no ten. Te Oosterland stond de speciale bejaardenbijeenkomst o.l.v. ds. G. J. Rijks. Het kerstgebeuren op rijm werd voorgedragen door mevr. de Putter. Een koortje uit het dames comité vertolkte toepasselijke lie deren. Ook werd gezamenlijk ge zongen. Mej. Boot bracht een kerst meditatie. Kerstliederen werden op de fluit vertolkt door mevr. Stout- jesdijk-Borst en dochter. Een kerst gedicht werd- voorgedragen door mevr. Stoutjesdijk-v. 't Hoff ter wijl ook de bejaarde heer H. v. d. Maas een zelfgemaakt rijm offreer de. Mevr. Rijks bracht de kerstver telling „De druiven van Alies". Aan het orgel speelde mevr. Capelle- Beije. De; heer Kees Bolle sprak namens de bejaarden een dank woord. Eveneens vierde in het chr. ver enigingsgebouw het kerstfeest de chr. vrouwenvereniging „Martha", o.l.v. mevr. Rijks. Ook op deze ge slaagde bijeenkomst werd door ver schillende dames-leden medewer king verleend. Bij de zieken werden 28 stuks fruitmandjes uitgereikt. Verder vierde te Oosterland in besloten kring de chr. kleuterschool „Radda Barnen" het kerstfeest op feestelijke wijze. De vrouwenvereniging te Sir- jansland ziet terug op een zeer ge slaagde kerstviering, welke werd gehouden in het verenigingsgebouw dat smaakvol was versierd. De bijeenkomst stond onder lei ding van de pres. mevr. v. Dienst. De bestuursleden lazen traditie getrouw een liturgie welke met kerstliederen werd afgewisseld. De presidente hield een korte in leiding n.a.v. ps. 37, vers 5. De dames v. d. Maas, Tuitel, Stuik-v. d. Werf en de Ronde-Bolle lazen kerstverhalen. Na de pauze wer den de gebruikelijke presentjes uitgereikt. De zang werd op het orgel begeleid door mej. Nelly van Dienst. De zieken krijgen een fruitbakje uitgereikt op de voor avond van kerstmis. Het kerstfeest voor de bejaarden van Sir Jansland is ook niet zon der meer voorbij gegaan. De lei ding van de samenkomst in het verenigingsgebouw was in handen van mevr. v. Dienst, die de litur gie had verzorgd waaraan de da mes Heule en de Ronde-Bolijn medewerkten. Met grote aandacht werd geluisterd naar het boeiende kerstverhaal dat werd voorgelezen door mevr. Heule. Voor allen was er koffie en gebak dat zich goed liet smaken. In Zonnemaire verzorgden de beide vrouwenverenigingen de kerstmiddag voor de bejaarden. De heer J. Voshol, voorzitter van de bejaarden-sociëteit sprak het welkomstwoord waarbij zich aan sloot de leidster van de Herv. Vrouwenver. mevr. Duvekot. Zij las het kerstevangelie. Mevr. Mei- se, pres. van de geref. Vrouwen ver. las het kerstverhaal, gedecla meerd werd door mw. van Bloois- se en mevr. Mandemaker. Ook de heer Haaze, bejaardenvoorzitter uit Noordgouwe bracht een pitti ge declamatie. De middag werd afgewisseld met samenzang, trac- taties ontbraken niet. De bejaardenmiddag van de NC VB te Zierikzee, o.l.v. mevr. van Vloten-van Rijswijk, was goed be zocht. De presidente las het kerst evangelie, de kerstliturgie was ver zorgd door mej. G. M. den Boer. Mevr. de Boer-deRuijter las het kerstverhaal „De laatste bladzij". Enige kinderen zongen na de pauze toepasselijke liederen evenals het dameskoortje o.l.v. mevr. J. bij de Vaate-Eckhardt. Twee gedichten werden voorgelezen door mevr. M. G. v. d. Veen-de Vries. De Chr. Plattelandvrouwenbond vierde het kerstfeest in het Ned. eHrv. eVrenigingsgebouw te Zie rikzee o.l.v. mevr. Laurense-Pluis- ter. Mevr. de Putter-v. Bendegem declameerde een kerstgroet, de presidente las het kerstevangelie. Mevr. Potappel-v. d. Doel decla meerde „In Efrata, nabij de stad". Het boeiende kerstverhaal „Vre de op aarde" werd voorgelezen door mevr. v. d. Wekken-v. d. Klooster. Voorts werd gedecla meerd „Het Wonder" door mevr. v. d. Velde-de Kok. Een kerstlied werd gevoelig gezongen door mevr. Pot appel met orgelbegeleiding van mevr. Poldermans-Kwaak. Tot slot werd gezongen „Ere zij God". ZIERIKZEE Kerstwijdingsavond N.C.V.B. Woensdagavond hield de plaat selijke afdeling van de Ned. Chris ten Vrouwenbond haar jaarlijkse Kerstwijdingsavond in de stemmig versierde en verlichte benedenza len van het Ned. Herv. Vereni gingsgebouw. De goed bezochte sa menkomst werd geopend met ge meenschappelijk zingen van Gez. 18 1 en 2, waarna de presidente, mevr. A. van Vloten-van Rijswijk, voorging in egbed en las Matth. 18 1-7. Vervolgens hield de pre sidente een meditatie over het on derwerp „Worden als een kind" en richtte zij een hartelijk welkomst woord tot de aanwezigen, in het bijzonder tot mevr. Dijckmeester- de Braauw, die als gaste deze avond bijwoonde. Hierna volgde de kerst- liturgie, verzorgd door de dames G. Fennema-de Jong en J. W. van Sluis-de Kok. Mevr. M. N. Coumou- Groenendijk zong vervolgens, met orgelbegeleiding van ds. Bezemer, „O, Jesulein süsz, O, Jesulein mild" van Bach en „Daar stond een ster te gloren" van H. C. van Oort. Ver der op de avond zong een koortje uit de leden, onder leiding van mevr. J. Bij de Vaate-Eckhardt, op gevoelvolle wijze, een viertal kerst liederen. Mevr. C. v. d. Velde- de Bakker las het kerstverhaal „Kerstfeest in het vrouwenkamp" en mevr. J. van Hoorn-de Ronde declameerde „Het kerstgebeuren". Tot slot werd gezamenlijk gezon gen „Ere zij God". In haar dankwoord dankte mevr. van Vloten allen, die aan deze avond hadden medegewerkt, in het bijzonder de dames A. Joppe en G. M. den Boer voor de orgelbegelei ding en mevr. Bij de Vaate voor haar leiding van het koortje. Alle dames ontvangen een cyclame. De presidente deelde nog mede dat op de jaarvergadering in januari a.s. de heer A. Leijdekkers met zijn ge zelschap de legende van Westen- schouwen zal opvoeren en dat dan bestuursverkiezing zal plaats vin den i.v.m. het aftreden van de da mes M. G. v. d. Veen-de Vries en G. M. den Boer. Met dankzegging sloot zij vervolgens de wijdings volle Kerstviering. MARKTBERICHTEN Coöp. Tuinbouwveiling der Z.H.- eilanden G.A. - afdeling Zierikzee Veiling van 23 december 1959 Andijvie II f 12; Prei f 42; Rode kool f 30; Boerenkool f 18; Grote peen f 20; Spruiten f 57-62; per 100 kg. Golden Del. f 40-66; Goudreinet- ten f 25-46; Glorie v. H. f 21-31; Winston f 15-28; Jonathan II f 27; Kleipeer II f 18; Rietpeer f 51; per 100 kg. Knolselderij f 24 per 100 stuks; idem (struik) f 6-8. I Ingezonden mededeling Beoordeel een minderheid niet naar het aantal - ook niet bij radio en televisie. De 150.000 abonné's van Vrije Geluiden be tekenen méér dan hun aantal weergeeft Bent u het eens met het streven van Vrije Geluiden om te accen tueren wat ons Nederlanders bindt - inplaats van wat ons „verzuilt". Stelt u ook prijs op onpartijdige voorlichting over het beste dat elke week op radio en televisie wordt geboden - door welke om roep ook Wenst u ook een duidelijke en volledige weergave van binnen- en buitenlandse uitzendingen? Voeg u dan bij deze grote kri tische minderheid (met zo'n hoog percentage jonge mensen) en vraag een proefnummer aan - of nog beter: abonneer u direkt ad f 3,25 per kwartaal. Het adres is; VPRO postbus 11 HILVERSUM TONEEL EN FILM Heterogeen samengesteld filmprogramma in Concertzaal te Zierikzee Speurdersfilm gaat te Haamstede De N.V. Concertzaal brengt een uitgebreid filmprogramma voor de komende dagen. „Keizerwals" met Bing Crosby en Joan Fontaine is een „bestplayer" spelend in de vrolijke fin-de-siècle-sfeer van het oude Wenen. Een Amerikaanse professor, die de keizer een gra- mofoon wil verkopen, keizerlijke „poedels" en jonge mensen, die na veel moeilijkheden het geluk vin den, spelen er een rol in. Voor de afwisseling een .West ern", de film „Texas", met George Marshall, William Holden en Glenn Ford. Een pittige wild-west- film, verzacht door een handvol humor. Niet passend in de kerstsfeer, maar toch geprogrammeerd is de film: „De hel van Tarawa", met Kerwin Mathews, Julie Adams en anderen, waarin de strijd wordt verbeeld om het bezit van het Pa- cific-eiland van de gelijknamige naam als de film. Het filmverhaal speelt rond een luitenant, die STAD FN PROVINCIE Jaarwisselingsbijeenkomst Vrouwenbond P.v.d.A. Dinsdagavond jl. organiseerde ds Vrouwenbond van de Partij v. d. Arbeid afd. Zierikzee de traditio nele jaarwisselingsbijeenkomst. De presidente mevr. Verheijen-de Moor kon een groot aantal belang stellenden welkom heten. Na het gezamenlijk zingen van „Kamera- den's vertolkte het vrouwenkoor o.l.v. de heer C. v. d. .Hulle een drietal liedèren. De bezinningsrede werd uitgesproken door mevrouw Pijperrs-Makkense uit Rotterdahh In haar toespraak ging zij uit van het motief „Waar zijn wij vandasrri gekomen, w^r staan wij nu en waar gaan wfj naar toe". Een tien menend Japanners te horen", een van zijn eigen mensen doorschiet. Een harde film, waarin de ver schrikkingen van de krijg niet worden verbloemd. Hard gaat het ook toe in de film: „Jungle Jim en de zwarte duivels" met Johnny Weismuller. Bij de clandestine ex ploitatie van een diamantveld in Afrika geeft schokkende verwik kelingen tot gevolg door het op treden van de stam der Morro's, waartegen Jungle-Jim zich teweer stelt. Haamstede Te Haamstede gaat de speur dersfilm „De wanhoop van inspek- teur Gideon", met Jack Hawkins en Dianne Foster in de hoofdrol len. Deze film brengt „een dag Scotland Yard" in beeld; een dag om niet te vergeten, waarin een hele dure „roveres" wordt ge-ar- resteerd, met alle verwikkelingen voor en na dit „moment suprème" van elke speurder. tal dames bracht hierna voor het voetlicht het toneelstukje „Het be kroonde Kaatje". Dit één-aktertje werd uitstekend gebracht. In de pauze vond een verloting plaats, vervolgens werden twee gedichten gedeclameerd door mvr. v. d. Doe- Nelisse. Het opgevoerde scheetsje A .B.C. bracht de nodige hilariteit. Dit revue-stukje was geschreven door de heer M. de Moor, die te vens de regie voerde over hfet to neelstuk. Tot slot zong het koor nog enige liederen. Bij het laatste lied „Van deze dag, het laatste uur" droegen dé dames een brandende kaars, hetgèen een fraai effekt op leverde. De jeugdige pianist Plet van der Hulje vulde de pauzes met pianomuziek. De Vrouwenbond ziet terug op een geslaagde avond. HAAMSTEDE Pianospel en zang op kerst middag Ned. Vereniging van Huisvrouwen In de zaal van hotel Bom alhier werd een zeer geslaagde kerstmid dag gehouden door de afdeling van de Ned. Vereniging van Huis vrouwen. Belangrijke medewer king werd verleend door de dames mevr. M. Ochtman-Moeilijker (pia no) en mevr. M. Coumou-Groe- nendijk (zang) te Zierikzee. Na opening der bijeenkomst door de presidente volgde samenzang. Me vrouw Kosten-Hartog droeg op zeer gevoelige wijze kerstpoëzie voor, waarna de pianiste een zorgvuldig geselecteerd programma ten ge hore bracht, waarvan wij noemen: „Lieder ohne Worte" (no. 1 25) van Mendelsohn, het prachtige „Jesu, joy of man's desiring" v.an J. S. Bach en het „Ave Maria". Mevrouw Coumou zong o.m. en kele Franse kerstliederen en het „Ich freue mich in dfr" (Bach). De muzikale verrichtingen van beide dames werden met grote aandacht gevolgd en vonden een uitmuntend onthaal. Door een ongelukje met de piano in. de zaal moest naar een ander instrument worden omge zien. Het werd gevonden in de pia no van de heer Giljamse, die de eigenaar welwillend ter beschik king stelde. DE PUZZELRUBRIEK De uitslag van de oude en publi- katie van de nieuwe puzzel vindt plaats in het eerstvolgende num mer. Sehouwen-Du ivelandse Sportspiegel Uitwcdstryd voor Zierikzee tegen ODIO kan gunstig resul taat opleveren. By Renesse-Nieuw Borgvliet kan het spannen VOETBAL K.N.V.B. In verband met de komende feestdagen is er voor deze week maar een beperkt aantal wedstrijden vastgesteld. Door de afd. Zeeland is voor Schouwen-Duiveland zelfs geen en. kele luedstryd vastgesteld. In de 3e klas D speelt Zierikzee weer een uitwedstrijd en wel tegen ODIO te Ossendrecht. De prestaties van de rood-zwarten in de laatste weken wettigen nu niet bepaald het ver trouwen deze ontmoeting met op timisme tegemoet te zien. Daar ODIO ongetwijfeld minder kwali teiten heeft dan Steenbergen en Zeeland Sport moet Zierikzee als het vertrouwen niet al te veel is geschokt en van de aftrap tot aan het eindsignaal de zaken flink, wor den aangepakt een dragelijk resul taat kunnen behalenHalsteren krijgt bezoek van Hontenisse en de Brabanders zullen in deze ontmoeting ivel alles in het werk stellen de voor hen zo kostbare puntjes te veroveren hoewel dit ze ker niet gemakkelijk zal gaan. Zee land Sport, de enige club volgens ons die Steenbergen nog kan ver ontrusten, gaat te Souburg de strijd aanbinden met RCS. De papieren van de Vlissingers staan hierbij uiterst gunstig en het zou ons dan ook verwonderen als de volle buit niet mee naar huis kon worden ge nomen. In de 4e klas G speelt Re- nesse thuis tegen Nw. Borgvliet welke met evenveel punten als no. 2 op de ranglijst SC Gastel de 3e plaats inneemt. In de stromende regen bewees Renesse, ondanks het feit dat het met drie invallers uit kwam, jl. zondag dat het zijn in zinking weer geheel te boven is en Nw. Borgvliet zal zich zeker tot het uiterste moeten inspannen als het de .puntjes uit de duinstreek mee naar huis zal willen nemen. NSV gaat op bezoek bij Oude Mo len en wij geloven niet dat de club uit Nispen er in zal slagen de thuis- club van de winst af te houden. Hekkesluiter Noordhoek 'geven wij weinig kans bij het bezoek aan Cluzona al zullen de bezoekers zich zeker niet gemakkelijk' ge wonnen geven. PREDIKBEURTEN voor zondag 27 december Ned. Herv. Kerk Zierikzee: Grote kerk: 10 uur ds. Assendorp. Gasthuiskerk: 10 uur dhr. van Pel, 7 uur ds. Bezemer. Kerkwerve: 10 uur ds. v. d. Grift. Serooskerke: 2.30 uur ds. v. d. Grift. Burgh: 7 uur vicaris Scho- neveld. Haamstede: 10 uur ds. Duyvendak, 7 uur ds. Boer. Re- nesse: 7 uur ds. v. Liere. Noord- welle: 10 uur ds. v. Liere. Eiker zee: 10 uur ds. v. d. Ban, 7 uur interkerkelijke zangdienst. Brou wershaven: 10 uur vic. Schone- veld. Zonnemaire: 10 uur ds. Duve kot. Noordgouwe: 10 uur ds. Groot. Dreischor: 10 uur ds. Boer. Ouwerkerk: 10 uur mevr. Groot. Nieuwerkerk: 10 uur ds. Rijks. Oosterland: 10 uur ds. Westerhof, 6 uur ds. Rijks. Sirjansland: 10 en 6.30 uur ds. v. d. Brink. Bruinisse: 10 uur ds. Bezemer, 5 uur dhr. A. van Pel; St. Philipsland: 9.30 en 2.30 uur ds. van Dieren. Lutherse Kerk Zierikzee: Geen dienst Geref. Kerken Zierikzee: 10 uur ds. Boerma, 5 uur ds. Tiemersma. Haamstede: 10 uur ds. Tiemersma, 3 uur ds. Mei- se. Renesse: 7 uur dr. Becker. Scharendyke: 10 en 2.30 uur ds. Offers, Sittard. Brouwershaven: 10 en 4.30 uur ds. Kamper. Zonne maire: 10 uur ds. Melse, 2.30 uur ds. Boerma. Nieuwerkerk: 10 en 3 uur dr. Becker. Oosterland: 10 uur leesdienst, 2.30 uur ds. Kam per. Bruinisse: 10 uur (bev. lid maten) en 5 uur ds. Wielemaker. Anna-Jacobapolder: 10 en 2.30 uur ds. van Halsema, Fijnaart. Geref. Kerken (vrijgemaakt) Brouwershaven: 10 en 3 uur ds. Keizer. Chr. Geref. Kerken Zierikzee: 10 en 6 uur ds. v. d. Klis. Kerkwerve: 10 uur ds. Meyering, 6 uur leesdienst. Haamstede: 10 en 3 uur leesdienst. Nieuwerkerk: 10 uur leesdienst, 3 uur ds. v. d. Klis. Geref. Gemeenten Haamstede: 10 en 2.30 uur lees dienst. Nieuwerkerk: 10 en 3 uur leesdienst. Oosterland: 10, 2.30 en 6 uur leesdienst. St. Philipsland: 9.30, 2.30 en 6 uur leesdienst. Geref. Gemeenten in Nederland Zierikzee: 10, 2 en 6 uur lees dienst. Reüesse: 10 en 2.30 uur lees dienst. Nieuwerkerk: 9.45 en 3.30 uur leesdienst. Bruinisse: 10 en 5 uur ds. Mallan. Oud-Geref. Kerken Oosterland: 9.30, 2 en 6 uur lees dienst. Bruinisse: 10. 2 en 6 uur dhr. J. van Prooijen, Ede. St. Phi lipsland: 9.30, 2.30 en 6 uur ds. Ge braad. Leger des Heils Zierikzee: 10 uur heiligingsdienst, 12 uur Jeugdsamenkomst, 7.30 uur Verlossingssamenkomst. Rooms-katholieke Kerk Zierikzee: 7.15 en 10 uur Heilige Mis, 7 uur Lof. Haamstede: 9.45 uur H. Mis. Burgerlijke Stand - Zierikzee Geboren. 18 dec.: Neeltje Hen- drina, d. van Johannes Kloet en Adriana Jacoba Bil; 21 dec.: Cla- zina Barbara, d. van Cornelis An- tonius Hagenaars en Adriana Jo hanna Hoekman. Gehuwd. 19 dec.: René Frederi- cus Blommaert, 36 j. en Wilhelmina Christina Cornelia den Dekker, 28 j.; 19 dec.: Adrianus van Genk, 26 j„ wonende te Tilburg en Anna Henriëtte Blommaert, 25 j. Overleden. 17 dec.: Johanna Suzanna Louize de Jonge, 4 jaar, dochter van Martinus Wilhelmus Cornelia de Jonge en Hendrika Cor nelia de Laak, wonende te Vlissin- gen; 18 dec.: Saartje Johanna Ak kerdaas, 53 j„ echtgenote van Adriaan Jan van Leersum, wo nende te Zonnemaire; 20 dec.: An- thor.ie Kwaak, 80 j„ weduwnaar van Willemina van der Have, wo nende te Oosterland; 21 dec.: Lena Kornelia Lindhout, 79 j„ echtge note van Jan van der Werf, wo nende te Noordgouwe; 21 dec,: Meta Wilhelmina van den Berge, 70 j„ echtgenote van Gilles Viergever. President Eisenhower heeft in zyn Kerstboodschap die hy woens dag in Washington uitsprak, een beroep gedaan ojp de welvarende landen van de wereld om pro gramma's op lange termyn op te stellen en uit te voeren teneinde de in armoede levende volkeren van de minder ontwikkelde landen te helpen. ADVERTENTIES Voor alle blijken van medele ven voor en na het overlijden van onze geliefde vrouw en moeder, LENA NEELTJE QUAAK—KOUWEN betuigen wij U onze hartelijke dank. j., Haamstede, december i\)59. Uit aller naam, F. QUAAK Met dankbaarheid en grote blijdschap geven wij kennis v.an de voorspoedige geboorte van ons zoontje en broertje, JOZUA C. v. d. HOUTEN A. v. 4 HOUTEN-v. d. HOEK JOKE JANNIE BETSIE en ADRIE Kerkwerve, 21 december 1959 Prov. Straatweg 6 Heden overleed, nog onver wacht, onze innig geliefde, zorgzame man en vader CORNELIS BUYZE in de ouderdom van 75 jaar W. BUYZE-FLIKWEERT WIM Zierikzee, 24 december 1959 Minnebroerstraat 26 Liever geen bezoek De teraardebestelling zal plaats vinden op 28 decem ber, om 2 uur n.m. vanaf het sterfhuis. Heden overleed, nog onver wacht, onze irthig geliefde zwager en oom CORNELIS BUYZE in de ouderdom van 75 jaar Zierikzee: P. FLIKWEERT P. FLIKWEERT-SIES Oost Souburg: A. FLIKWEERT J. FLIKWEERT-MELSE Zierikzee: TH. VAN DIENST J. A. VAN DIENST- FLIKWEERT W. DE BIL M. DE BIL-FLIKWEERT En kinderen 24 december 1959 Na bekendmaking HOOFDPRIJZEN 27 december Radio Luxemburg en Draad omroep (Distributie) 12.15-14.00 uur TREKKINGSLIJSTEN vanaf 31 december op alle verkoopadressen gratis ter inzage. Trekkingslijsten a f. 0.25 ook verkrijgbaar: giro 18 t. n. v. Appèl Rotterdam. Te koop op nette stand in Zierikzee: stuk bouwgrond zeer geschikt voor bungalow. Brieven onder no. 1194 aan het bureau van dit blad. SUCCESJES Diversen: Bijverdienste: Wouda's Zaden te Oranjewoud vraagt agen ten om op provisiebasis mede te willen werken aan de ver koop van zijn uitstekend be kend staande produkten. Mo dern reclame-materiaal ter beschikking. In div. plaatsen op Schouwen-Duiveland en in St -Philipsland. Mondeling of schriftelijk aanmelden bij de heer M. J. Goudzwaard, Kade- weg 14, Zierikzee, tel. 2997. Graag naar Uw kinderen over zee? De K.L.M. maakt het U nu mogelijk - gemakkelijk en goedkoop - door o.a. haar spe ciale Reiskrediet Service en Spaarservice. U kunt er ètlles over lezen in het interessante, 20 pagina's dikke en schitte rend geïllustreerde boekje „Hoe ver is "het van hier naar het land waar mijn kinderen wonen?" Als U even een brief kaartje stuurt aan de KLM, Postbus 42-42 B Amsterdam, met duidelijke vermelding van Uw naam en adres, dan ont vangt U dit boekje gratis! Gekleurde nylon onderjurken f 7,95 en f 9,95. Fa. A. de Oude, Markt 40, telefoon 217, Brouwershaven. Voor voetverzorging naar: mevr. J. Beekenkamp Schuit haven 3, tel. 2680, Zierikzee. Gekleurde onderjurken f 3,95 en f 5,25 met dubbele kant strook. Fa. A. de Oude, Markt 40, tel. 217, Brouwershaven. „Hoenson" oliehaarden met ge richte warmte van uw „Hoen- son"-dealer: Fa. J. D. de Korte Zn., telef. 227, Bruinisse. Ontvangen: nieuwe zending wollen dameshoedjes en,rmut- sen. Fa. A. de Oude, Markt 40, tel. 217, Brouwershaven.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1959 | | pagina 3