keRstmis Woningbouwvereniging „Beter Wonen" gaat 22 middenstandswoningen bouwen Pracht handen TAPIFLEX TAPIFLEX Ingrijpende bestuurswijziging Sterkere bemoeiing voor bouw bejaardenwoningen ZIERIKZEE, 23-12. Op de algemene ledenvergadering van de Woning bouwvereniging „Beter Wonen", die woensdagavond onder voorzitter schap van de heer J. Coumou werd gehouden In „Mondragon", zyn enkele belangrijke besluiten genomen, na diskussles die zich tot na het middernachtelijk uur uitstrekten. In eerste instantie werd besloten verder te gaan met de voorbereiding tot de bouw van 22 middenstandswoningen, die in twee blokken zullen worden gebouwd, naar ontwerpen van de Nationale Woningraad. De plannen zijn besteksklaar en t.z.t. zal aanvraag worden gedaan voor Rijkspremie. Een tweede besluit gold een sterkere bemoeiing van het bestuur met het voorbereiden van de bouw van bejaardenwoningen, althans het research werk ten behoeve van dergelijke woningen, zulks in overleg met het gemeentebestuur. Als derde besluit kan worden aangemerkt de bestuursverkiezing, die een belangrijke wijziging in het bestuur van de vereniging teweeg bracht. Na een drievoudige stemming werden de zittende leden de heren Th. Sies en A. Stoutjesdijk weggestemd en vervangen door de heren J. Pomper en A. P. van der Mark. In de vakature-M. C. Knuist werd gekozen de heer P. A. Boot. Bloeiende vereniging In zijn openingswoord wees de voorzitter er op, dat de vereniging thans een periode van bloei door maakt. Het feit dat in 1959 geen huizen werden gebouwd, impliceert niet dat de vereniging heeft stil ge zeten. „Beter Wonen" heeft de zorg over 339 woningen en 14 garages. De vereniging telt 362 leden. Veer tig bewoners van „Beter Wonen"- huizen zijn nog geen lid der ver eniging, hetgeen het bestuur be treurt. Uitvoerig stond spr. stil bij het drama van de grote woningwetwo ningen, die - in een complex met twee winkels - met overheidssteun zouden -worden gebouwd. Er had reeds een inschrijving plaats ge vonden. Toen echter weigerde de Provinciale Wederopbouwdirectie het fiat en werd het plan der grote tien omgzet in een plan voor twin- tien omgezet in 'n plan voor twin- Wat dit complex van 20 betreft, kan dezer dagen met heien worden be gonnen. Het aanbestedingsbedrag ad f 289.045 wordt door de gemeen te gegarandeerd. De helft van de huizen komt in de sector Gracht- weg, de andere helft mondt uit op de tuinen van de Huybertstraat. Wat de toekomst betreft, hoopte de voorzitter „in 1960 wat hui2en te kunnen losbranden". Dat zal wel in de 2e helft van het jaar zyn, als de andere gemeenten in Zee land zyn bediend en Zierikzee ook nog eens aan de beurt komt", zo vervolgde hy niet zonder enige ironie. Wat betreft de architectuur is het verstandig toch weer bestaan de types te kiezen, omdat men daar ervaring mee heeft opgedaan. Ook aan galerijwoningen kan in het Uitbreidingsplan een bestemming worden gegeven. Moeilijk ligt de problematiek rond bejaardenwo ningen, middenstandswoningen, en een bejaardencentrum. De middenstandswoningen Voor middenstandswoningen is gedacht aan de grond tussen de ga lerijwoningen en de Schuurbeque- Boeyestraat. De bouw gaat anders in zijn werk dan bij w.w.w., speci aal de financiering. Middenstands- bouw is primair 'n zaak van parti- kulier initiatief. Bij de overheid leeft de tendens de bijdrage voor dergelijke woningen te verminde ren. „Wij kunnen het doen, maar gerekend moet worden met huren van f 120 per mnd. Trouwens wij moeten het wel doen, want het partikulier initiatief schiet tekort", aldus de voorzitter. Bij de voorbereidingen tot de bouw van 20 middenstandswonin gen is de zaak vastgelopen op de hoge grondkosten. Gedacht werd aan een nieuw (smaller en dieper) type, om grond te sparen, maar door ir. Rothuizen gemaakte plan nen kregen geen genade van de Prov. Directie. Contact is toen opgenomen met de Nationale Woningraad, die met een aanvaardbare oplossing uit ^de bus kwam, binnen de financiële limieten. Ir. 't Hooft trok zich te rug. Gebleken is wel dat bouwen hier duurder is dan elders, moge lijk door hogere vervoerskosten e.d. De Nat. Woningraad „plande" twee typen huizen voor respektie- velijk 6 en 9 personen. In ieder geval zijn de plannen van de Nat. Woningraad voor deze middenstandswoningen tot en met uitgekiend. Geen partikulier initiatief Kan men zeggen dat de vereni ging niet in het krijt moet treden voor de premiebouw, daar is toch aanleiding tot het maken van een uitzondering, gelet op het feit dat partikulier initiatief ter zake in Zierikzee ontbreekt. De hoop is nu slechts dat de vereniging argumen ten op tafel kan gooien, die sterk genoeg zijn om de premie- te ver krijgen. De bouw moet vallen on der een gemeentelijke garantie. Is dit voor elkaar dan is de zaak af hankelijk van G.S. De voorzitter hoopte dat in het voorjaar de eer ste heipaal de grond in kan gaan voor dit cbmplex. De bejaardenwoningen Moeilijk is evenzêer het vraag stuk van de bejaardenwoningen c.q. het stichten van een bejaardencen trum. De voorzitter wilde zich dis- tanciëren van een exploitatie van een dergelijk centrum. Een derge lijk centrum heeft vele sociale kan ten en deze zaak moet anders en door anderen worden gespeeld. Een moeilijkheid is verder het „aan- loopgeld" uit de kas van „Beter Wonen" te fourneren voor bejaar denwoningen. In het algemeen is het zo, dat de bouwkosten niet zo spektakulair veel lager zijn, dat een halvering van de huur in de praktijk mogelijk is, hetgeen wel licht - op grond van inrichting en accomodate der woningen - nood zakelijk zou zijn. In een centrum zag de voorzitter een beetje „een verlengstuk van de sociale dienst". Autonome vereniging De heer S. bij de Vaate wees op het feitelijk tekort aan bejaarden woningen. Vele bejaarde echtparen' leven, te groot en te ruim, wat de huizen betreft. De voorzitter wilde wel weten of overbrenging, .(ruilen, dus met een kleinere bejaardenwo ning), veel animo zou vinden, gelet op het feit dat de huren niet zo gek veel lager zijn. Als het op andere plaatsen wel gaat, dan „zit er iets tussen", aldus de voorzitter, waar mede hij bedoelde., dat de bouw kosten op een of andere wijze kon den worden gedecimeerd door spe ciale toelagen of subsidies. Overi gens was de vergadering niet bang dat de huizen leeg zullen staan. De heer G. M. bij de Vaate attendeer de op bemoeiingen van het college van b. en w. m.bt. overbrenging van bejaarden naar andere huizen. De voorzitter zeide dat „Beter Wo nen" een autonome vereniging is en met de bemoeiingen van de ge meente niets van doen beeft „Ove rigens wordt dit autonome karakter door de gemeente ook wel eens over het hoofd gezien", aldus de voor zitter. Verlaat fiat De heer P. Boot attendeerde op het feit dat de vergadering nimmer fiat heeft gegeven aan de bouw van de 20 woningwetwoningen. Na on derzoek bleek dit juist. De voor- zittersprak van een onmissie en bood zijn excuses aan. Hij weet de onmissie aan de anmatige hoeveel heid instanties, die over deze zaak zijn gegaan. De vergadering ver leende hierna alsnog toestemming. De heer Boot gevoelde niet veel voor premiebouw. De heer v. d. Gaast wilde weten waaraan meer behoefte bestaat, aan een serie be jaardenwoningen of aan een cen trum. De heer Rosink gevoelde niets voor een centrum. Er is een groep bejaarden, die zelfstandig heid a tout prix wil. De heer Boot wees nog op enkele faciliteiten voor be jaarden woningen wat betreft de huurcompensatie. De heer Kloet wees op de geografische ligging van Zierikzee. De kinderen van bejaar den wonen meestal elders en deze zouden moeten kunnen komen lo geren. De heer Asma toonde zich een groot voorstander van een cen trum. Elders zijn daar uitstekende ervaringen mee opgedaan en van bevoogding der bejaarden is geen sprake. De voorzitter wees er op dat als men niets voor de bouw van (losse. Red.) bejaardenwoningen doet, men een centrum torpedeert. De heer Rosink wilde een peiling der be hoefte zien gedaan. Hij vond dat de bouw van bejaardenwoningen pre valeert boven middenstandswonin gen. De heer v. d. Gaast viel nog over een eentonigheid van de bouw in het algemeen. Elders is dit be slist beter Besloten werd tenslotte dat het bestuur de kwestie bouw bejaardenwoningen - of centrum (voor de exploitatie zal een apart lichaam nodig zijn) diepgaander in studie zal nemen en er intensiever bemoeiing mee zal hebben, na in formatie bij de gemeente wat zij doet op dit gebied. De bestuursverkiezing Hierna werd overgegaan tot be stuursverkiezing. De heer Dankers vond het beter dat tegenkandidaten werden gesteld tegenover de aftre dende bestuursleden de heren Th. Sies, D. de Hooge en A. Stoutjes dijk. De heer Pomper vond het be ter dat het bestuur zich wijzigt, omdat opvallend veel „Zeelandia"- mensen in het bestuur zitting heb ben. De voorzitter wees op het ont zaggelijk vele dat de vereniging aan de „mannen van het eerste uur" heeft te danken en attendeer de verder op de talrijke faciliteiten, die de Kon. „Zeelandia" verleent. Uitbreiding van het bestuur (tus- sen-voorstel A. Ribbens) was niet mogelijk, omdat het reeds compleet is. Bij een eerste stemming werden gekozen de heren D. de Hooge en P. Boot. Bij een tweede stemming verwierven de meeste stemmen de heren Sies, Stoutjesdijk, v. d. Mark en Pomper, waarna bij een derde stemming de heren Pomper en v. d. Mark werden gekozen. De voorzitter dankte de vertrek kende bestuursleden hartelijk voor het vele verrichte werk, inzonder heid de heer Sies, die als schilder- deskundige veel voor de vereniging deed. Besloten werd nog een deel van de integrale vergoeding zoutschadê te bestemmen voor herstel der Zuidhoekwoningen. Verder besloot men - na uitvoerige diskussie - 1 pet. van het aandelenkapitaal van 1959 te bestemmen voor het inplan ten van stukjes „Niemandsland" in Malta. In het kort komen wij hier op nog terug. Radioprogramma „Dit is uw leven" HILVERSUM, 24-12. Het „Dit is uw leven'-programma op de avond van de eerste Kerstdag heeft de VARA geïnspireerd tot het thema „Dit is uw eenzame leven". Enkele „vereenzaamde" le vens worden op deze avond door middel van de radio uit hun een zaamheid gehaald en wellicht niet alleen deze avond" aldus een com munique van deze omroepvereni-r ging- DEN HELDER. Op de rijksweg Alkmaar-Den Helder, ter hoogte van Blauw© Keten, is woensdag middag de 23-jarig© 'heer P. Al- dersma, medisch student te Leiden, bij een autobotsing om het leven gekomen. DEN HAAG. In de afgelopen va kantieperiode (juli t.m. sept.) heb ben buitenlandse gasten 1.335.000 nachten in Nederlandse hotels doorgebracht. Dit zijn 72.000 over nachtingen of 6 procent meer dan vorig jaar, aldus een mededeling van het Centraal Bureau voor de Statistiek. VEEL KRITIEK OP B. EN W. VAN GOES Commissie van onderzoek gaat beleid van college op de korrel nemen GOES, 23-12. De gemeenteraad van Goes heeft tijdens de woens dagavond gehouden raadsvergade ring een commissie van onderzoek ingesteld. De commissie zal een onderzoek instellen naar het door burgemeester en wethouders af zonderlijk en tezamen gevoerde beleid, in de meest uitgebreide zin des woords en haar bevindingen rapporteren aan de raad. Het voorstel tot oprichting van de commissie ging uit van b. en w. maar alle fractievoorzitters ver klaarden, dat ook zij van plan wa ren geweest een dergelijk voorstel te doen. De gemeenteraad heeft bezwaren tegen het beleid van b. en w„ omdat de gemeenteraad des tijds een krediet heeft gegeven van f 25.000 voof' de aankoop van een burgemeesterswoning en voor ver- bouwlngskosfcen f 35.000. De totale kosten van deze burgemeesters woning, die nog niet gereed is ge komen, zijn echter gestegen tot f 99.000. Voorts hebben b. en w. van Goes dit jaar een hoofd-com- mies aangesteld, die tot taak krijgt de industrialisatie te bevorderen. Het salaris van deze hoofd-com- mies, ten bedrage van f 10.000, wordt geput uit post onvoorzien van de gemeentebegroting, Br is een gemeenteauto aangekocht die niet op de begroting voorkomt en waarvoor de raad geen krediet heeft verleend, er wordt een foto boek samengesteld, waarvoor de raad eveneens geen krediet heefb verleend en tenslotte heeft mem kritiek op het door b.- en w. ge voerde industrialisatiebeleid. In de commissie van onderzoek heb ben zitting de voorzitters der vijf fracties. De herderkens liggen geknield om de kribbe en kussen het kleed van de Heilige Maagd. God maakte de manschiep een vrouw uit diens ribbe, nu schonk Hij een Kind, schonk Zijn Zoon ongevraagd. De engelen loven de Heer in den hoge, naar Bethlehem wijzen een ster en Gods stem. 't Geloof in de Christus straalt uit aller ogen, 't Geloof in de Heilandgezonden door Hem. Zelfs koningen komen als wereldse boden met aardse geschenken en werpen zich neer met goud, wierook, mirre voor 'n koning der Joden, door hen reeds herkend en erkend als hun Heer. Bazuinen en engelen hebben verkondigd de ere van God en de Vrede op aard. En wat doet de mensheid? - Zij vloekt Hem, zij zondigt, zij kruisigt het Kind, door Maria gebaard. ELLEN EECKHOFF - 1959 HELLOUW. - Woensdagmiddag kantelde te Hellouw bij het pas seren van een tegenligger een landbouwtrekker boven de Waal dijk. De drie er opzittenden kwa men allen onder de gekantelde tractor terecht. Direct gedood werd de 43-jarige Kees Oferheul uit Hellouw. Zwaar gewond werden de 22-jarige Arie Blom en de 13- jarige G. Oferheul. De twee zwaar gewonden zijn naar het ziekenhuis te Leerdam overgebracht. Ingezonden mededeling en nimmer ruw of schraal UfllYIERy-Tube 95 cl Het is de Hamamelis die het 'm doet Massale volkskerstzang te Amsterdam DEN HAAG, 23-12. In verschil lende plaatsen in ons land zijn van avond kerstzangavonden gehouden. Zo zijn duizenden Amsterdam mers van allerlei religie en van alle rangen en standen tezamen ge weest in de wijd© hallen van het R A I.-gebouw, waar men onder leiding van dirigent Th. van der Bijl veertien kerstliederen heeft gezongen. De Amsterdamse Politie- kapel zorgde voor de instrumenta le, het R.K. Hoofdstadkoor en de Koninklijke Christelijke Oratori um Vereniging „Excelsior" voor de vocale ondersteuning. De bas Da vid Hollestelle voerde met bege leiding van de kapel een speciaal voor deze avond gecomponeerde „Jesaj a-triptiek" uit. De Doopsge zinde predikant ds. H. Bremer uit Amsterdam sprak een begroetings woord, de rector van het Sint Ber- nardus-gestidht, J. M. E. Keet, las de bijbelgedeelten en de Neder lands Hervormde predikant voor het „Open Deur"-werk, ds. G. P. Klein, hield een korte toespraak over het onderwerp „Doe het niet zelf". Ds. G. P. Kunst, Geref. pre dikant uit Amsterdam, sprak aan het slot over de eigenlijke waarde van het kerstfeest. Van de 9000 plaatsen in het R.A. I.-gebouw waren er slechts weini ge onbezet. Zeeuwse Kerstsalon '59 te Middelburg In de prachtig© vleeshal van het stadhuis te Middelburg heeft woensdagavond de opening plaats gehad van de Zeeuwse kerstsalon 1959 van de stichting Zeeuwse Beeldende Kunstenaars. De ope ning geschiedde door mr. dr. A. J. J. M. Mes, lid van gedeputeerde staten van Zeeland. Aan deze enigszins feestelijke opening werd medewerking verleend door het Zeeuws Kamerorkest onder leiding van Frangois Olivier, dat een uit voering gaf van een Sinfonia van Vivaldi en een vioolconcert van dezelfde componist, waarin als so liste optrad de jeugdige violiste Paula van Gilst te Tilburg. In zijn openingswoord herinner de de heer Mes aan de gescheiden heid in de Zeeuwse kunstenaars wereld. Hij hoopte dat die eenheid zal worden hersteld, omdat de pro vincie zich de weelde van twee kunstenaarskringen toch eigenlijk niet kan permitteren. Mr. Mes was ingeleid door de voorzitter van de stichting ZBK, ir. J. Ph. L. Petri, die hoopte dat deze kerstsalon het begin vaiV een traditie zal worden. Als gasten nemen aan de expo sitie deel de beeldhouwster mej. Hamelink uit Axel, de 'schilder R. v. d, Neut en de jonge Middel burgse fotograaf Wim Riemens. De tentoonstelling tobnt verder werken van de leden A. Braat, P. Bulthuis, A. Duvelcot, Peter de Jong, Jan Jongschaap,H. Koo- ger, Antoine Mes, Andries Minder hout en Thea Spierenburg. De ex positie is geopend t/m.' 3 januari I960. STAD EN PROVINCIE ZIERIKZEE Concert in Rode Kruis- ziekenhuis Woensdagavond vond in het Rode Kruis-ziekenhuis voor de patiën ten een gedeeltelijke herhaling plaats van het concert der Zierik- 2eese Oratorium Vereniging. Ook ditmaal werd medewerking ver leend door het meisjeskoor, het fluittrio en de heer Joh. Mendels. De musicerenden werden begroet en dank gebracht door de adj.-di rectrice zuster A. v. d. Weg. OOSTERLAND Zilveren jubileum J. J. Beije Lzn. Op 27 december a.s. hoopt onze voormalige dorpsgenoot de heer J. J. Beije Lz., te Middelburg de dag te herdenken, dat hij voor 25 jaar benoemd werd tot kommies van 's Rijks belastingen. Geboren al hier op 7 maart 1911, bezocht hij te Zierikzee de toenmalige Rijks h.b.s. Op 27 december 1934 begon de jubilaris als grenskommies te Hoge Mierde in N.-Brabant zijn loopbaan. Nadat hij nog woonach tig was te Montfoort, Woerden, Den Haag, is hij thans, na zo wat alle rangen te hebben doorlopen, werkzaam te Middelburg als con troleur voor de provincie Zeeland voor de Grondbelasting. Dienten gevolge is de heer B. voor wat on ze provincie betreft, geen onbe kende. Op alle plaatsen komt hij eens per jaar voor controle. Het zal de jubilaris, die in alle opzich ten een beminnelijk mens is, op deze dag niet aan belangstelling ontbreken. Mevr. douairière dr. A. W. baron Schimmelpenninck van der Oije t Te Wassenaar overleed in de ouderdom van 83 jaar mevr. dou airière dr. A. W. baron Schimmel penninck van der Oije. Zij was de moeder van de huidige Ambachts heer, en na het overlijden van haar echtgenoot, dr. A. W. baron Schim melpenninck van der Oije, geruime tijd, tot de meerderjarigheid van de ambachtsheer, ambachtsvrouwe van Oosterland, Sir Jansland en Oostersteijn. SIRJANSLAND Storm veroorzaakte schade Bij de bouw van een schuur op de boerderij van de landbouwer C. J. de Jonge heeft de stormwind dinsdagavond een lelijke spaak in het wiel gestoken, dat, gezien de situatie goed afgelopen is. De top gevel was bijna op hoogte, toen een rukwind deze omver deed kantelen en op de stellage terecht kwam. Door de druk stortte deze in. Verschillende mensen waren op of onder deze stellage aan het werk en kwamen in een benarde positie, die evenwel voor de mees ten goed afliep. Eèn der mannen echter 'kwam zodanig bekneld dat zijn enkel gebroken werd en op name in het ziekenhuis noodzake lijk bleek. BRUINISSE De heer Sam Wiebrens behaalde op het dezer dagen gehouden exa men zijn vakdiploma Detailhandel Melk. Hij was bij dit examen een der jongste deelnemers. De heer P. van de Woestijne, on derwijzer aan de school met de bijbel te Bruinisse is in gelijke be trekking benoemd aan de school met de bijbel te Opheusden, met ingang van 1 april 1960. De heer van de Woestijne kwam 1 sep tember 1946 als onderwijzer te Bruinisse, van hem zal te zijner tijd feestelijk afscheid worden ge nomen, zoals dat ook met de heer van Hall is gebeurd. De nieuwe wijkverpleegster zus ter A. van der Meijde te Bruinisse zal op 15 januari in dienst treden. Verwachting tot vrijdagavond: Opklaringen Opklaringen en slechts enkele ver spreid voorkomende buien; over wegend matige wind tussen west en zuid; weinig verandering in tem peratuur. 25 dec. Zon op 8.47, onder 16.32. Maan op 2.57, onder 13.43. 26 dec. Zon op 8.48, onder 16.33. Maan op 4.14, onder 14.18. 27 dec. Zon op 8.48, onder 16.34. Maan op 5.31, onder 14.59. 28 dec. Zon op 8.48, onder 16.34. Maan op 6.46, onder 15.50. Nieuwe maan: 29 dec. te 20.09. Hoog wa ters tanden ZIERIKZEE: 25 dec. 28 dec. 27 dec. 28 dec. 10.17 v.m. 11.38 v.m. 0.25 v.m. 1.26 v.m. BROUWERSHAVEN: 25 dec. 10.11 v.m. 26 dec. 27 dec. 28 dec. 11.26 v.m. 0.04 v.m. 1.02 v.m. 23.08 n.m. n.m. 12.49 n,m. 13.48 n.m. 22.50 n.m. n.m. 12.32 n.m. 13.25 n.m. Doodtij: 25 dec. HET WEEKOVERZICHT DE BILT, 24-10. Het oude de pressie-gebied ten westen van Schotland vult op. Randstoringen ervan veroorzaken nog stormen bo ven de Golf van Biscaye en veel regen en sneeuw in het Alpenge bied. Een volgende nog steeds in diepte toenemende depressie welke zich dinsdag ten oosten van New York vormde verplaatst zich regel matig in ongeveer oostnoordooste- lijke richting. De kern bevond zich donderdagmorgen op ongeveer 700 kilometer ten noordwesten van de Azoren, Er komen daar weer zeer zware stormen voor. Verwacht wordt dat het centrum van dit de- pressiegebied eerste kerstdag nog op zo grote afstand zal blijven, dat de invloed ervan op het weer in ons land pas later op de dag merk baar wordt, zodat er vooral aan vankelijk flinke opklaringen zullen voorkomen. Tweede kerstdag zal de nieuwe depressie waarschijnlijk het weer in geheel west-Europa in ongunstige zijn beïnvloeden temeer omdat zij vergezeld gaat van een uitgebreid neerslaggebied. Scheepvaartberichten Bengalen, 23-12 van New Orleans naar Savannah. Bonita, 23-12 te Punto Limon. Esso Nederland (t.), 22-12 van Port Said naar Fawley. Kenia (t.), 24-12 te Istanbul. Koratia (t.), 23-12 van Sydney naar Geelong; 25-12 te Geelong verw. Kryptos (t.), 23-12 van Mena naar Singapore. Langkoeas, 23-12 te Singapore. Limburg, 23-12 van Le Hêvre naar Rotterdam; 24-12 te Hoek van Holland verwacht. Musilloyd, pass. 21-12 Suez naar Aden. Vivipara (i), 18-12 te Rotterdam. Wonogiri, 23-12 van San Francisco naar Manilla. SPORT Het programma voor zondag 27 december a.s. luidt: 3e klasse D: ODIO-Zierikzee; RCS-Zeeland Sport; Halsteren- Hontenisse. 4e klasse G: Renesse-Nw. Borg- vliet (half 3); Oude Molen-NSV; Cluzona-Noordhoek. Ingezonden mededeling BEKENDMAKING Hiermede bevestigen wij dat de Firma DEURLOO te Zie rikzee de alléénverkoop van heeft voor Schouwen en Dui- veland. Alléénimporteur voor Nederland: Firma Schroder - Utrecht is de nieuwste plastic vloer bedekking met vilt: 1. Geen onderhoud 2. Mooie kleuren 3. Geluiddempend 4. Warmte-isolerend 5. Kleurecht 6. Geen naden cn zomen Gratis folders bij: Firma DEURLOO Zierikzee Telefoón 2946

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1959 | | pagina 2