Weltevreden wordt een heer in het grote verkeer Iets moois behoeft niet duur te zijn. ATTENTIE! SUCCESJES smullen doet groeien! SUCCESJES Heeft u enkele weken geleden ook onze uitge breide folder „KIJK EN LUISTER" ontvangen Deze folder hebben wij over 't gehele eiland verspreid, maar mochten er gezinnen zijn die deze niet ontvangen hebben, dan kunnen zij deze nog afhalen in onze zaak of op aanvraag toegestuurd krijgen. Deze folder is: 1 ste. Waardvol, doordat u zonder enige ver plichting kunt meedoen aan een rebus (met aardige prijzen, in te zenden tot 5 december a.s.) 2e. Zeer handig voor u, als u St. Nicolaasinkopen gaat doen, want er staan veel leuke en nuttige geschenken in, te veel om nog eens op te noemen. Kijk en luister dus eerst bij: Telefoon 2805 ZIERIKZEE Deelnemer Contactzegel-actle By aankoop vanaf f 5,- voor uw klnd(eren) een leuke verrassing. Telefonische en schriftelijke St. Nicolaasbe- stcllingen worden franco bezorgd of verstuurd. Tevens bent u enkele avonden in de gelegenheid ge zellig te winkelen op: donderdag 26 nov. tot 9 u. dinsdag 1 dec. tot 9 u. zaterdag 28 nov. tot 9 u. woensdag 2 dec. tot 9 u. maandag 30 nov. tot 9 u. donderdag 3 dec. tot 10 u. vrijdag 4 dec. tot 9 u. REPARATIES KUNSTGEBITTEN Sneller, beter en goedkoper M. KLOOTE. A 132, Oosterland Telef. 218 - Nieuwerkeri- te verzinnen Gevraagd, per 1 maart: vaste trekker-chauffeur ook genegen bieten te onder houden enz. Nieuwe woning beschikbaar N. L. DE OUDE, „Noordhoeve" Sint Philipsland - Tel. 54 Te koop: tegen elk aannemelijk bod, volledige jaargangen van de maandbladen De Gids, Wen ding, De Nieuwe St^m en Kroniek van Kunst en Cul tuur. J. M. de Nooijer, Renesse Z.g.a.n. donkerbruine winter mantel, maat 44, nieuw model. Te bevr. Boekh. J. Volkeri, Havenplein 5, Zi2rikzee. Personeel gevraagd: Vaarwel, brave step! Je hebt je meester trouw gediend. Maar je wist dat dit eens moest ge beuren. Je voelde het: je meester groeide, als kool. Iedere week was hij iets zwaarder; iedere maand klonk zijn stem iets hoger boven je stuur. Dat groeien gaat ook nu gewoon door. Laat dat maar aan moeder over. Die zorgt voor alles wat „heren in het grote verkeer" nodig hebben. Daarbij hoort Blue Band natuurlijk. Ook zorgt heerlijke Blue Band dat hij straks zegt: vaarwel, brave eerste fiets! Per 1 januari as. net meisje, voor dag en nacht. Mevrouw Peersmann-v. d. Wolf, Vijver- weg 25, Wassenaar. Inlichtin gen bij mevr. v. d. Wolf, Ha venplein 14, ZIerikzee. Personeel aangeboden: Een werkster voor twee dagen per week. Te bevragen: Boek handel v. 't Leven, Bruinisse. Diversen: In wandversiering voor meis jes- en kinderkamers, ruime keus bij Mol, Nieuwe Boo- gerdstraat 27, Zierikzee. Naaiwerk aan huis gevraagd. Ook voor het maken van knoopsgaten. G. Bolijn, West straat 11, Haamstede. Tel. 363 Een rustige wand eist goede wandversiering! Grote sorte ring etsen, schilderstukken, reproducties, enz., bij Mol, Nipuw Boogerdstraat 27, Zi2- rikzee. RenesseZaterdag haalt „de muziek" weer oud papier op. Wilt u het weer voor ons ge reed zetten Dank u. Mozaïeksteentjes voor inleg van tafel en gebruiksvoorwer pen. Mol, Nieuwe Boogerdstr. 27, Zierikzee. Ook dit jaar brengen wij weer een keurkollektie in rookar tikelen. Op onze aparte toon bank kunt u rustig uitzoeken. Sigarenmagazijn N. v. d. Bout, Appelmarkt, Zierikzee. Voor uw foto, plaatwerk en schilderijen maken wij een passende omlijsting. - Mol, Nieuw Boogerdstraat 27, Zie rikzee. Uw slijter is uw dokter! Franse cognac „Le Moulin", per fles f 7,75. Oude Klare, Bols, Bok- ma, Blankenheijm. - Slijterij Felius, Haamstede. Dozen en tuben olie-, plakkaat- en waterverf, vernissen, fix- eerspuiten, kortom alles voor de kunstschilder. Mol, Nieuwe Boogerdstraat, 27, Ziarikzee. VERGELIJK DIE VOEDINGSWAARDE EENS1 U weet toch dat Blue Band, naast vitamine A en D, ook caroteen (provitamine A) bevat Dat is van groot belang voor een gezonde groei. Wat een voedingswaarde heeft Blue BandVergelijkt U die eens met... noemt U maar op U kunt vergelijken! Er ligt een GRATIS boekje voor U klaar. Het is gebaseerd op de gegevens uit de officiële Nederlandse Voedingsmiddelen Tabel. Schrijf even een briefkaart aan Blue Band, Afd.G, postbus 122, Rotterdam. Het is die kleine moeite meer dan waard. IfE BAND Adverteert in dit blad Loop niet langer Te koop: Een vrijstaande, ruime, z.g.a. n. woning met voor- en ach tertuin, groot 8 are. Spoedig vrij te aanvaarden. Ook voor koper van buiten de gemeen te. Zo nodig hypotheek aan wezig. Joh. v. d. Hoek, Weel- deweg B 187, Burgh. Z.g.a.n. N.S.U. scooter 150 cc. bouwjaar 1959. El. starter. Tevens z.g.a.n. lange leren damesjas. KI. groen. .R. A. Niemeijer, Prov... weg B 64, Schuddebeurs j Diversen: Verrast uw man met St. Ni- colaas met een paar warme pantoffels. Hage's schoenhan- del, Nieuwerkerk. Tel. 416. Wij geven van 21 nov. tot 5 dec. bij aankoop van 1 paar schoenen een leuke Sint Ni- colaas verrassing - Hage's schoenhandel, telefoon 416, Nieuwerkerk Mevrouw! Elke man bezit graag één van die prachtige en nuttige geschenken van Old Spice. Heerlijk verfrissend voor 2n na het scheren. Prijzen van af f 1,60. Loopt u dus eens even binnen bij- Kapsalon Rossen,, Br eedstraat 1, Zierikzee. /oor al uw verzekeringen: \dmin. kant. A. Vermaat, Schuithaven, Zierikzee Veescharcn voor de hand, elek- risch, op vacuumleiding. U belt en wij komen. - Fa. J. D. de Korte Zn., tel. 227, Bruinisse. Pootaardappelen, speciaal voor particulieren. Wij nemen uw bestellingen op. W. van Sluijs, telef. 437, Haamstede. Voor uw Belastingzaken Ad- min. kant. A. Vermaat, Schuit haven, Zierikzee. Leert goed en veilig autorijden. Tevens luxe auto's te huur, met en zonder chauffeur. Auto rijschool „Lemsom", Kerkwer- ye. Tel. K 1110-2917. Taenzer hetelucht kookhaard. De helft in brandstof. Geen kooklucht in huis. Alléén bij G. Geluk. Zierikzee. Bestrijdt de ratten en muizen met „Tomorin". Steeds voor radig. W. van Sluijs, telef. 437, Haamstede. Grote sortering mooie karpet ten, traplopers en overgordij- nij bij: Deurloo's Woningin richting, tel. 01110-2091, Zie rikzee. Onze kruiwagens met vaste en afneembare bak lopen veder licht en zijn oersterk. Fa. J. D. de Korte Zn., telef. 227, Brui nisse. Laat ook de kleintjes bezig zijn! In plak-, knip-, prik- en tekenwerk grote sortering bij: Mol, Nieuwe Boogerdstraat, 27, Zierikzee. Voor uw Loonbelastingadmi nistratie: Admin. kant. A. Vermaat, Schuithaven, Zie rikzee. Hoe lang moet Uw zoon zijn? En hoe zwaar? Hier vindt U enkele gemiddelde cijfers: 6 jaar 116 cm 21 kg 8 jaar 127'/, cm 25 kg 10 jaar 137 Va cm 30 kg Wat zal ik haar geven binnen Dat bewijst onze unieke col lectie geschenken in: Horloges Wekkerklokjes Keukenklokken Colliers Armbanden Manchetknopen Cigarctten kokers Aanstekers Ringen alsmede honderden andere waardevolle cadeaux in Goud, Zilver, Pleet en Uur- KOMT U werken. EENS KIJKEN! Havenplein 1 - Zierikzee Telefoon 2443 Zou uw zoon of dochter deze step niet prachtig vin den. - Beukenhout en de wielen op nylon lagers Raakprijs f 4,95 Poppen-wandel wagen, de droom wens van uw doch tertje. In wit ge lakt metaal en rood linnen bakje. Ge heel opvouwbaar. Raakprijs f 8,95 2/IPH2 HAVENPLEIN Deze aanbiedingen zijn geldig ,ot a.s. vrijdag Een leuk kado voor vader als de porte monnee maar klein is. Drukasbak, in diverse kleuren Raakprijs f 1,49 Moderne planten- of bijzettafel in div. kleuren, plastic be kleed. Zwart gelak te pootjes Raakprijs f 3,95

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1959 | | pagina 7