OM de beste bouillon van het beste Weduwenpensioen Een paar druppels oxo NÜTSSPAARBANK Topslager QUIST ...de volle smaak van lekker doorgebraden rundvlees al jaren maagklachten: rundvlees! wvwvwywwwwrtvwvwvvwv. DE SPAARBANK GEEFT SERVICE Aanvraagformulieren ook op de spaarbank verkrijgbaar. Wij helpen U graag bij het invullen en belasten on» met de Inning van uw pensioen. ZIERIKZEEE g SUCCESJES Diversen: Vermager zonder moeite met GRACIAL. 50 dragees f 1,90. Bij apoth. en drogist. Bestel nu per briefkaart het „Hudson Hup-Holland" album! Plak f 1,extra op de brief kaart en adresseer: „Ruilcen- trum „Hup-Holland", Postbus no. 32, Roosendaal (N.-Br.). Vereniging van Rechtz. Herv., Zierikzee. - Donderdagavond 8 oktober a.s., 8 uur spreekt in het Ver.gebouw 't Vrije, Ds. H. S. J. Kalf. Onderwerp: „Israël de jonge staat in het oude land". Iedere week voordelige TOP-aanbiedingen Woensdag: onze traditionele GEHAKTdag met gratis zakje kruiden voor slechts 1,78 250 gram kerverse leverworst nu voor 0,63 Donderdag: Trakteer uw gezin weer eens op die heerlijke haché! 500 gram mooie hachévlees met zakje kruiden nu1,98 Week-end: 500 gram procureurlappen 2,32 Voor een pittig bordje soep ons soepcomplet 0,98 Voor uw zondagse boterham: 150 gr. gebraden gehakt 0,53 150 gr. snüworst0,68 Neem deze week ook weer zo'n pittige Gelderse rookworst Wij hebben ze per stuk geprijsd Ga ook naar: Korte St. Janstraat Zierikzee met volle kracht vooruit Tussen u en de sterren Caltex Platinum SlipCf benzine In gigantische laboratoria, zoals de nieuwe Caltex Centrale Laboratoria in Perniswerken Caltex ingenieurs aan de brandstoffen van morgen. Tussen autotrip en ruimtevaan, tussen u en de sterren, staat trots de Caltex stersymbool van vooruitgang langs alle wegen l Reactiemotor of verbrandingsmotor, de taak van de brand stof is dezelfde: volledige nuttige verbranding. Elke druppel benzine moet in uw motor volledig verbranden, dus: u hebt een schone, absoluut zuivere brandstof nodig. Het nieuwe Caltex platforming procédé maakt het mogelyk u deze benzine te leveren. Alle energie wordt benut en cylinders, zuigerwanden en kleppen blijven schoon, terwijl voortijdige ontsteking uitge sloten is. Méér nog: de klopvastheid van deze benzine neemt toe naarmate de rijsnelheid wordt verhoogd. Elke automotor loopt regelmatiger, trekt feller op met de nieuwe Caltex Platinum benzine, dus: méér kracht en méér kilometers op commando 1 U bent niet gebaat bij een tijdelijk verlost zijn van het maagzuur en de pijn. Het GENEESMIDDEL Het fijnste rundvlees, urenlang gezellig sudderend op 'n laag vuur tje... zo ontstaat Oxo bouillon. Alle kracht van 't beste vlees, alle feestelijke keukengeuren: uw win kelier heeft ze nu „in voorraad" in een leuk rond Oxo flesje! Waarom uzelf nog urenlang opsluiten in de keuken? Een paar druppels Oxo bouillon, mevrouw, maken uw soe pen en sausen, groenten, jus en schoteljes heerlijk-hartig en extra gezond. Als drinkbouillon boven dien niet te onderscheiden van uw eigen bouillon. Gauw van genieten! In flacons van 1, 1/4 en 1/8 L. iSuc-^YYlac I vormt een GENEZENDE laag op de maagwand en brengt een blijvende verbetering. SUGMAC heeft haar betrouwbaarheid wel zeer duidelijk bewezen. einizinb en vraag om Super l uw lievelingsgerecht... nu nog lekkerder met Oxo bouillon

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1959 | | pagina 6