Prijzen ZWITSAL Gemeenteraad van Brouwershaven hechtte goedkeuring aan begroting 1960 CETA-BEVER BUITENBIJTS Gebr. Thien MOEDER WORDEN... CARILLON VAAK VAN SLAG Gemeente verhoogt vrijwillig subsidie aan Zeeuws Studiefonds Woensdagavond kwam de raad der gemeente Brouwershaven in voltallige openbare vergadering bijeen onder voorzitterschap van burgemeester J. L. van Leeuwen. Gunstig wordt beslist op het ver zoek van de Stichting Centrum Kraamzorg Zierikzee, waarin ver zocht wordt öm een jaarlijkse sub sidie van f 0,25 per verzorgings dag. M.a.st. worden diverse wijzigin gen, o.a. legesverordening, bezoldi gingsverordening, vaststelling kos ten openbaar lager onderwijs en idem bijzonder lager onderwijs als hamerstukken afgedaan. Hierna volgt de vaststelling der gemeentebegroting 1960 waarbij door diverse raadsleden op- of aan merkingen worden gemaakt tijdens de hoofdstuksgewijze behandeling. De heer R. J. v. d. Wekken (AR) vindt dat de uitkering uit het ge meentefonds aanmerkelijk lager is dan de twee voorgaande jaren. Vol gens de voorzitter komt dit door afname van het inwonertal. De heer P. de Moor vindt tele foonkosten erg hoog. De voorzitter wijst op het grote aantal buiten- eilandelijke gesprekken. Inzake een vraag over het onderhoud van pompen en rioolleidingen (A. v. d. Doel) zegt de voorzitter dat de ri- oolsloten worden uit gebaggerd. De heer Matthijsse merkt op dat dit vorig jaar achter de Havenhoofd- dijk niet is gebeurd. Tevens wijst spr. op de gedempte sloot achter de Noordwal, daar hier veel ratten voorkomen. Ook vraagt de heer M. aandacht voor het slechte wegdek „Mon Genie"-Schenkeldijk. Vele weggebruikers rijden links om de slechte gedeelten te vermijden. De voorzitter zegt deze kwestie met de Ingezonden mededeling hoofding. Prov. Waterstaat te zul len bespreken. De heer W. Jonker (VVD) uit een klacht over het ca rillon, dat dikwijls van slag is. Burgemeester van Leeuwen deelt mede, dat het uurwerk van de klok niet zwaar genoeg is voor het ca rillon. De he?r v. d. Wekken vindt het een ergernis en oppert of de raad destijds bij de aanschaf er niet is „tussen genomen". Wethou der Dekker licht één en ander nog nader toe. Op de vraag van de heer v. d. Doel m.b.t. herstel havenbeschoei ing zegt de voorzitter dat de hier voor beschikbare posten ,zijn be steed. Er is echter een schetsplan gemaakt en getracht zal worden in de toekomst dit werk te realiseren. Onderhoud Gesticht van Huisvesting De heer M. Matthijsse (P.v d.A.) vindt de post f 95 onderhoud per woning van het Gesticht v. Huis vesting veel te laag. Deze wonin gen schreeuwen om een kwastje verf. De voorzitter zegt dat het schilderwerk reeds lang is opgedra gen aan de plaatselijke schilders maar tot op heden niet uitgevoerd. De heer Matthijsse zegt dat de plaatselijke ambachtslieden vaak critiek uitoefenen op uitvoering van gemeentewerken. Nu er een lange periode van mooi weer is ge weest is dit werk blijven liggen, wat inhoudt dat het straks bij slecht weer wellicht een hogere uitgave betekent. Wethouder Dek ker dringt ook op bespoediging aan. De heer P. de Moor wijst op de slechte toestand van de omheining rond het speelplein achter de kleu terschool en verlangt ook een was bak in de school. Het bevreemdt de heer Matthijsse, dat de subsidie voor de muziekvereniging „Apollo" ieder jaar op f 300 blijft staan, juist in een tijd dat alles veel duurder wordt. De voorzitter zegt dat „Apollo" een sluitende jaarre kening indient en geen verzoek tot subsidieverhoging heeft gedaan. De heer A. v. d. Doel vindt f 25 sub sidie aan de plaatselijke V.V.V. i.v.m. toename vreemdelingenver keer te laag. Hierna wordt de begroting 1960 m.a.s. aangenomen met de volgen de cijfers: Gewone dienst ink f 335.381,86 Idem uitgf 335.381,86 H. SCHOT - OLIEHANDEL Scheepstimmerdijk 56 - Tel. 2387j ZIERIKZEE Men behoeft niet lang te raden naar de tijd, waarin een dweil 15 cent kostte en een (eerlijke) ma.ns- borstrok voor 50 cent van eige naar verwisselde. Juist het was tijdens het economisch dieptepunt van onze eeuw wellicht, gelet ten minste op de betere tijd die er kort tevoren aan vooraf was gegaan. Een advertentie uit een krant van toen, zou nu een complete revolu tie veroorzaken, met slangen huis vrouwen voor alle winkels, als de len van het leger ontembare koop lustigen die op oorlogspad waren. Eilandman heeft in oude adver tenties gesnuffeld en dat doende waant men zich even in een an dere wereld. Maar het is een be- driegelijke, want de achtergrond der dingen is niet leesbaar uit de zwarte cijfertjes. Uitgangspunt van een opsomming moet het trieste feit zijn, dat wie toen f 10 op zak had reeds een rijkaard was. Maar de cijfertjes liegen er niet om en daarom voor vandaag alleen in de ze rubriek de aan de toenmalige annonceringen ontleende prijzen, als een paar herensokken voor 11 cent, een ons wafels voor 7 cent, een kanten kleedje voor zes cent (tijdens het schrijven heeft Eiland man net een (toemalig) kanten kleedje opgerookt), een dames- pullover voor 52 cent, een poets doek voor zes cent en een over hemd voor 70 cent, een costuumrok voor f 1,98 of 14 pakjes pudding voor een kwartje. Voor dat munt stukje kocht men ook een pond hagelslag of twee flessen bessen sap, een Friese koek of een pond biscuits, twee dozen schoencrème of vijf pond gort, een pond gom ballen of vijf pond bruine bonen. Er zullen wel jeugdigen zijn die het hoofd schudden. De ouderen weten wel beter (het leek zo mooi, maar 't was zo bar). Volharden zij in hun twijfel, dan mogen ze zelf komen zien. 't Staat zwart op wit in de kranten van toen en al is papier „verduldig", die grap gaat ditmaal echt niet op! EILANDMAN. Saldo nihil Kapitaaldienst ink. f 885.642,02 Idem uitgaven f 955.826,40 Nadelig saldo f 70.234,38 Begroting van de Burgerlijke In stelling v. Maatschappelijke Zorg: Gewone dienst inkf 18.553,22 Idem uitgf 18.553,22 Saldo nihil Kapitaaldienst ink. Idem uitg f 994,50 f 994,50 Saldo nihil De voorzitter spreekt waarderen de woorden tot de gemeentesecre taris de heer A. Gunst voor het keurige werk en het op tijd klaar maken der begroting. Z.h.s. wordt vervolgens het be drag per leerling der openbare la gere school voor 1960 vastgesteld op f 38,55. Subsidie Zeeuws Studiefonds Hierna komt in bespreking een voorstel van b. en w. wat behelst een subsidieverhoging aan het Zeeuws Studiefonds van 5 ct. per inwoner per jaar tot 10 ct. De voor zitter geeft een uitvoerige toelich ting waarin hij de belangrijkheid onderstreept van dit studiefonds, vooral voor de minder draagkrach tige personen van het platteland, die vanwege dit fonds een hogere opleiding kunnen ontvangen. Door deze studietoelage wordt de studiezin bevorderd, aldus de voorzitter, waarbij hij de hoop uit spreekt dat andere gemeenten in Zeeland deze vrijwillige verhoging zullen navolgen. Wethouder van Nieuwenhuize (Gem.bel.) zegt van het standpunt uit te gaan dat iemand, die leren kén, ook de mo gelijkheid moet krijgen te kunnen leren, wanneer dit niet door be trokkene zelf gefinancierd kan worden. De heer J. v. d- Wekken (AR) staat voor de volle honderd procent achter deze subsidieverhoging, maar toch is hij wat terughoudend op het punt van kwijtschelding. Een zakenman begin soms ook met een schuld, aldus spr., en ik ben tegen het principe, dat na een ver kregen opleiding een schuld wordt kwijtgescholden. Het moet dan een stimulans zijn, om na de opleiding deze studieschuld zo spoedig moge lijk te vereffenen, wanneer men eenmaal zelf gaat verdienen. Na deze diskussie wordt het voorstel van b. en w. aangenomen m.a.s. De raad gaat akkoord met de ver huur landbouwgronden (v.h. Gebr. Ringelberg) aan de heer J. C. Bee- ke. De weide, gelegen bij het Slin- gerbos (v.h. de heer P. v. Sluis) zal door de gemeente worden gekocht, daar ze vroeger ook gemeente eigendom was. Rondvraag Tijdens de rondvraag informeert de heer A. v. d. Doel, of ter navol ging van Kerkwerve ook in Brou wershaven de gemeentewerklieden een vrije zaterdagmorgen krijgen. De voorzitter zegt, dat dit al ge ruime tijd voor het secretariepeir- soneel is geregeld. De uren moeten worden ingehaald en bij de gem.- werklieden bestond destijds ge<m belangstelling. N.a.v. een gestelde vraag door de heer v. d. Doel deelt de voorzitter mede, dat de hoog watermelder wordt verplaatst als de goedkeuring binnen is. De heer Matthijsse vraagt b. en w. om de aandacht te hebben voor de perce len grond tussen de Gx-achtweg en de Ned Heiw. kerk, welke momen teel verkaveld worden. Ook zegt spr. dat de uitbaning achter de wo ningen in de Noorddijkstraat ge meente-eigendom dient te blijven, daar bij particulier eigendom de bewoners geen uitbaning meer heb ben. De voorzitter zegt dat deze weg gemeente-eigendom blijft. Ook zal de grond behouden blijven als tuingrond. De heer W. Jonker (V VD) wijst tenslotte op de verstopte rioolputten. Dit komt alleen nu voor, aldus de voorzitter, omdat het niet heeft geregend en diverse per sonen het straatvuil in de put vegen. Ned. jacht hinderde de „Queen Elizabeth" Aanvaring kon nog net worden voorkomen Verdwenen schilderijtje terecht ARNHEM, 24-9. Het zestiende eeuwse schilderijtje, toegeschreven aan de schilder van Kappenberg en voorstellende een kop van een oude kerkmeester, dat ongeveer 2 weken geleden uit Arnhems ge meentemuseum werd ontvreemd, is thans terecht. Aan de hand van een in de dag bladen gepubliceerde foto van het schilderijtje werd het herkend door een restaurateur van schilderijen in Arnhem, aap wie het ter res tauratie was aangegeven door een kunsthandelaar. Aangezien deze laatste in het buitenland vei'blijft, heeft de politie nog niet kunnen nagaan van wie deze kunsthan delaar het schilderijtje in bezit ge kregen heeft. Monsteraardappels NIEUWERKERKE, 24-9. Bij de landbouwer A. C. Bil is een tweetal aardappelen ge rooid van het ras Bintje, die het respektabele gewicht bleken te hebben van 8 ons. Vooral spreekt dit gelet op de uiterst droge zomer, die achter de rug is. De aard appelen waren niet mis vormd. Scheepvaartherichten Bengalen, 25-9 te Bangkok. Langkoeas pass. 23-9 Keywest naar Beaumont. Limburg, 25-9 te Semarang. Samarinda, 23-9 tc Longvieuw. Chroesjtsjef's reis Geen onderscheid tussen volk en regering der V.S. WASHINGTON, 25-9. Op een di- ner, dat gisteravond door de uit gever van de New Yorkse „Jour nal of Commerce", Eric Ridder, ter ere van de Russische premier Chroesjtsjef is gegeven, heeft Chroesjtsjef naar verluidt gezegd, dat het verlangen om over ontwa pening te praten een van de toets stenen voor de vrede is. Een van de twee-en-twintig vooraanstaande journalisten op het gebied van economische en finan ciële zaken, die aan het diner aan zaten, zei, dat de Russische leider vriendelijk was en geen ogenblik zijn zelfbeheersing verloor. Hij pleitte opnieuw voor meer handel tussen de Ver. Staten en de Sow- jet-Unie, maar voegde er aan toe, dat het voor de Russen geen enkel verschil zou maken of Amerikanen met de Russen handel drijven of niet, „omdat wij jullie zullen over vleugelen". De Russische premier zou verder de hoop uitgespi-oken hebben, dat de komende besprekingen met Eisenhower vorderingen zullen la ten zien, „want anders zullen wij op onze hoede blijven tegenover U". Chroesjtsjef zei te weten, dat het Amerikaanse volk vredelievend is, maar dat het staat te bezien of de Amerikaanse regering dit ook is. Tevoren had hij evenwel gezegd, dat het vredelievende Amerikaan se volk met de Russen zou kunnen opschieten en dat hij geen onder scheid zou maken tussen de Ame rikanen en hun tfegei'ing. SOUTHAMPTON, 24-9. Het groot ste passagiersschip ter wereld, de 83 000 ton metende „Queen Eliza beth", is naar thans bekend is ge worden, onlangs bij het vei-laten van de haven van Southampton gehinderd door het Nederlandse jacht „Zeevalk". De havenmeester heeft naar aan leiding van dit geval klachten in gediend bij het Nederlandse con sulaat te Southampton, de Neder landse ambassade te Londen en bij het ministerie van Buitenlandse Zaken te Den Haag. Het incident deed zich voor op 6 augustus, toen de „Queen Eliza beth" uitvoer op weg naar New York. Volgens de havenautoriteiten kregen de „Zeevalk" en twee an dere jachten opdracht om uit de buurt van het schip te blijven. Het. Nederlandse jacht stoorde zich hier niet aan en wilde voor het reus achtige passagiersschip langs va- ren. De gezagvoerder hiervan zag zich gedwongen het bevel „volle Ingezonden mededeling Scburcn, bungalows, schutting Wethouder boos op burgemeester DELFT, 24-9. De heel' Jac. van der Lely, die enige weken geleden was gekozen tot wethouder van de Lier, heeft deze functie weer neer gelegd. In een verklaring hierom trent heeft hij meegedeeld, dat de leiding, die van burgemeester Nie- borg uitgaat, van dien aard is, dat zij aanleiding werd tot grote moei lijkheden, waardoor de verant woordelijkheid als wethouder niet te dragen is. De heer van der Lely verklaarde voorts, als lid van de Christ. Historische Unie het gs- zag zeer hoog te stellen. Daarom zou hij niet alles meedelen, aan gezien dit het gezag zou kunnen schaden. Wel merkte hij op, dat hij, wanneer de burgemeester een be sluit van B. en W. naar buiten ovei'brengt op een zodanige wijze, dat het gezag van een wethouder bij een bepaalde bevolkingsgroep wordt aangetast, niet bereid is dit te aanvaarden. Dief stal boek De achttienjarige Ed Brew ster uit Chilliwack, Brits Columbia, is veroordeeld tot twintig dagen gevangenis straf wegens het stelen van een boek uit de openbare leeszaal. Het verlangde werk was een exemplaar van het wetboek van strafrecht in Canada. De Z.O.A.V.O. en Laos BANGKOK, 24-9. De militaire adviseurs van de Zuidoost-Aziati sche-Verdragsorganisatie (ZO AVO) hebben na afloop van een gedach- tenwisseling van twee dagen te Bangkok verklaard, dat men in de kwestie-Laos op zijn hoede moet blijven ingeval toekomstige gebeur tenissen een militaire verdedigings actie zouden vereisen. Intussen hebben de vier leden van de commissie van onderzoek van de V.N. te Vientiane besloten tussen 30 september en 2 oktober naar het noordoosten van Laos te gaan, waar een guerilla gaande is. Dit is dondei*dag van de zijde der commissie vernomen. LAATSTE NIEUWS Geen overlevenden overvaren vissersboot 's-GRAVENHAGE, 25-9. Volgens een door Radio-Scheveningen ont vangen telegram, zouden er geen overlevenden zijn van de vissers boot die - zoals elders in dit num mer gemeld - door de „Karei Door man" in de buurt van Helgoland is overvai'en. De „Karei Doorman" was op oefentocht met de Hr. Ms. „Drenthe" en de Hr. Ms. „Zwaai'd- vis". Na de aanvaring werden wrak stukken en een mand gevonden. Volgens een Reuterbericht zou den een Westduilse reddingboot van de marine, Westduitse mai-ine- vaartuigen, schepen van andex*e na ties en helikopters gezocht hebben naar ovei'levenden. Nadat men nie mand had gevonden, zouden de „Karei Doorman", de „Drenthe" en de „Zwaardvis" hun reis hebben voortgezet. OSTENDE, 25-9. Naar het A.N.P. uit Ostende verneemt, bevonden zich aan boord van het overvaren Belgische vissersscheepje „Frans Elza" vijf personen. Het schip was eigendom van de Belgische rederij Frans Legein. kracht achteruit" te geven om een aanvaring te voorkomen. Daardoor werd het jacht op slechts enkele decimeters gemist. STAD EN PROVINCIE BRUINISSE De te Bruinisse gehouden 2 sanatoria collecten voor de T.B.C.- bestrijding (sanatoria „Sonnc- vanck" en „Zonnegloren" tyracht te Bruinisse ruim f 120,- op. Jeugd drinkt melk De gezamenlijke schoolkinde- ren op Bruinisse dronken in een half jaar een aardig plasje melk. Van 1 februari tot 1 augustus was dit namelijk 6890 liter. Bietencampagne gestart De levering van de eerste bieten via de haven te Bruinisse ging niet zo vlot als andere jaren Reeds vo rige week lag er een groot schip te wachten, maar in de kleigrond van Bruinisse is het slecht bieten- rooien, zodat er geen bieten kwa men en het schip weer vertrok. Maar nu kwamen dan toch de eer ste schapen over de dam, of liever de eerste bietenwagens kwamen op de weegbrug. Gebroeders de Ronde uit Sirjansland leverden de eerste bieten voor de fabriek te Dintel- oord, de gebi-oeders de Jonge te Bruinisse de eerste voor Putters- hoek. Deze eerste bieten wai*en dan tevens de eerste produkten die via de nieuwe haven worden afgevoerd. Motor in nieuw schip Voor de gebroeders C. Moerkerke uit Ouddorp bouwde scheepswerf Visser te Den Helder een nieuw schip, dat straks als Ouddoi*p 11 ter visserij zal gaan. Het casco kwam in de haven van Bruinisse en door machinefabi'iek L. Padmos werd in het schip een 140 pk. Kromhout motor gebouwd, maar het schip werd verder ook geheel bedrijfs klaar gemaakt. De heer A. M. Ju- melet te Bruinisse verzorgde het timmerwerk (stuurhut, etc.). Zater dag zal de officiële proefvaart te Ouddorp plaats hebben, doch het staat nu i'eeds vast, dat een mooi schip is afgeleverd er^aan de Oud dorper Noordzeevloot is toegevoegd Ingezonden mededeling Voor al Uw beddenreparatie telefoon 2604, Zierikzee BRUINISSE SIMAVI-collecte voor Suriname en Nieuw-Guinea In de week van 28 sept.-4 okt. 1959 wordt hier ter plaatse de jaar lijkse SIMAVI-collecte gehouden. Het gaat om het medische barm- hartigheidswerk in Suriname en Nieuw-Guinea. Het gevaar bestaat, dat deze „roep om hulp" een „klank" gaat worden, omdat wij ons hier in ons op medisch gebied zo bevoorrechte land moeilijk een voorstelling kunnen maken van de vele volksziekten in een warm tro- penland met zijn primitieve toe standen, welke laatste vaak zo'n onnoemelijk leed vei'oorzaken door onkunde op het terrein van de hy giëne. Het gaat bij de Ned. dokters en zusters in genoemde streken niet alleen om genezen, maar vooral ook om het voorkomen van aller lei volksziekten, die zo verlammend werken op het hele maalschappe- Ingezonden mededeling Die is de titel van het nieuwe boek van Dr. W. de Kok. Alles over zwangerschap, geboorte, babyverzorging en kleuter- opvoeding. Dit waardevolle boek (184 pagina's in fraaie omslag) krijgt U ten geschenke bij aanschaffing van een BABYSET DE LUXE <4 Verwachting tot zaterdagavond: Zonnige perioden Droog weer met zonnige perioden en in de nacht hier en daar mist; zwakke tot matige wind tussen oost en zuid; weinig verandering in tem- pei-atuur. -xsj 26 sept. Zon op 6.30, onder 18.32. Maan op onder 15.14. 27 sept. Zon op 6.32, onder 18.29. Maan op 0.34, onder 15.52. 28 sept. Zon op 6.34, onder 18.27. Maan op 1.37, onder 16.25. Laatste kwartier: 25 sept. te 3.22. Hoogwaterstanden ZIERIKZEE: 26 sept. 8.56 v.m. 21.37 n.m. 27 sept. 10.18 v.m. 23.03 n.m. 28 sept. 11.47 v.m. n.m. BROUWERSHAVEN: 26 sept. 8.46 v.m. 21.25 n.m. 27 sept. 10.11 v.m. 22.51 n.m. 28 sept. 11.40 v.m. n.m. Doodtij: 27 sept. HET WEEKOVERZICHT DE BILT, 25-9. - Het K.N.M.I. deelt mede: Een langgerekt hoge- drukgebied strekt zich uit van de poolstreken via het zeegebied ten westen van Scandinavië naar mid den-Europa. In het zuiden van Zweden kwam daarbij de afgelopen nacht zes graden vorst voor. Boven Spanje bevindt zich in de hogere luchtlagen een storing, die vooral in het zuiden van Frankrijk onweei'sbuien veroorzaakte. Hiel en daar viel meer dan 60 mm regen. Ongeveer 500 km ten westen van Ierland is een aktieve oceaande- pressie aangekomen. Na aanvanke lijk een oostelijke koers gevolgd te hebben, begon de storing vanoch tend in noordelijke richting af te buigen, zodat ze morgen bij IJsland kan worden verwacht. Ze zal daar door niet veel invloed op het weer in Nedei'Iand kunnen uitoefenen. De kans op ï-egen is de komende dei-tig uur klein, terwijl'er in de temperatuur maar weinig verande ring komt. De wind kan morgen iets toenemen uit richtingen tussen zuid en oost. Ingezonden mededeling lijk leven. Géén welvaart zonder goede gezondheid! SIMAVI is voor vele artsen de bron bij gebrek aan medicamenten, instrumenten enz. Bovendien helpt zij bij bouw en inrichting van zie kenhuizen, melaatsen-inrichtingen en poliklinieken en draagt zij, in dien nodig, bij in de uitzending van ai'tsen en zustei's. Helpt allen om de SIMAVI-col lecte te doen slagen! Dan kan SI MAVI de gevraagde steun verle- Gemeenteraad Noordgouwe besluit tot bouw van nieuwe o.l. school Aanleg nieuwe provinciale weg voorlopig uitgesteld In de donderdag gehouden ver gadering heeft de gemeenteraad van Noorgouwe het besluit ge nomen zo spoedig mogelijk te ge raken tot de bouw van een nieuwe openbare lagere school, waarvan de aanbesteding open baar zal plaats hebben. De school zal verrijzen nabij de Pauwstraat. Tevens werd besloten tot on derhandse aanbesteding van de bouw van vier woningwetwonin gen, die zijn geprojecteerd tegen over de kleuterschool aan de Pauwstraat. In deze vergadering wei'd voorts besloten een subsidie ad f 209,60 toe te kennen aan de Stichting Maatschappelijk Werk en Gezins zorg op gereformeerde grondslag voor 1958. Het pand Pauwstraat A 53b zal per 1 oktober a.s. wor den verhuurd aan C. C. van Putten. De voorzitter, burgemeester N. A. van Wijk, deelde mede dat de aan leg van de nieuwe pi'ovinciale weg voorlopig is uitgesteld. Tegen een huur van f 25,per jaar is voor de mobiele muziektent een ondei"komen gevonden bij de heer N. J. Viergèver. Op een vraag van de heer N. van den Ouden (P.v.d.A.) over het rio leringsplan, deelde de voorzitter mede, dat het nieuwe plan thans in een vergevorderd stadium ver keert. In een volgende vergadering zullen concrete plannen en cijfers worden aangeboden. In antwoord op een vi-aag van de heer Flikweert (A.R.) zei de voor zitter dat nog geen enkele sollicita tie is ingekomen voor de vacature onderwijzers aan de o.l.-school. Mevrouw Motmans (V.V.D.) werd medegedeeld dat het in de bedoe ling ligt het afscheid van de onder wijzeres rnej. A. P. Verbost, die op 1 december a.s de pcnsioengei'ech- tigde leeftijd bereikt, officieel en feestelijk tc doen plaats vinden. (Voor een uitvoeriger verslag van deze vergadering verwijzen wij naar het volgende nummer).

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1959 | | pagina 2