Shodr Auto te water in Wilhelminakanaal Twee doden Twee personen met shock in ziekenhuis yi&M j*. OIKSCHOT, 17-8. Twee inwo ners van Kerkrade, de 28-jarige J. Weelen ew de 23-jarige H. J. Sporken, zijn verdronken, toen de auto waarin zij gezeten waren te kwart over twaalf in de afgelo pen nacht bij Oirschot in het Wilhelminakanaal reed. Twièe andere il3jht<enden, de 25 jarige Sporken en de 24-jarige Goedkoop, beiden eveneens uit Kerk rade, hebben zich nog uit de auto weten te redden, doch zij moesten met een ernstige shock in een ziekenhuis worden opgenomen. De auto is, rijdende uit de rich ting Tilburg, op de Rijksweg Breda- Eindhoven, op de Heuvel te Oir schot, even voorbij de bocht in de aansluiting van de provinciale weg naar Best met de Rijksweg, door nog onbekende oorzaak over het één meter hoge dijkje langs het Wilhelminakanaal geschoten en in het water terecht gekomen. Twee agenten van0$e Rijkspolitie en een burger slaagden er niet iri om de'twee, die nog in de wagen moesten zitten, te redden. Een van de twee omgekomenen had zich nog halverwege een portierraam geworsteld en de andere werd uren later uit het kanaal opgedregd. De vier jongemannen waren op de terugweg van de wielerwedstrij den te Zandvoort. EXAMENS TIMMEREN EN SCHILDEREN Te Middelburg hebben leerlingen voor timmeren en metselen, die de cursus van de -stichting vakoplei ding bouwbedrijf hebben gevqlgd, ^un diploma's ^.ontvangst mpgftn nemen. Voor de examens timmeren zijn o.a. geslaagd:'H. J. Fierens te Brouwershaven, L. Verloo te Zie- rikzee, A. van 't Veer te Zierikzee, K. L. v. d. Werve te Dreischor. Voor het examen metselen slaagde o.a. M. J. v. d. Houten te Zierikzee. KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND TONGEREN. De 18-jarige M. Snijders uit Sittard is bij het zwem men in de Maas te Stokkum ver dronken. Samen met een vriend was zij de Maas van Nederlandse naar Belgische zijde overgezwom men Bij het terugkeren naar de Nederlandse oever verdween zij in de diepte en verdronk. Het lijk is nog niet teruggevonden. SCHOORLDAM. Een passagiers boot van de rederij Zwaag uit Amsterdam, die in Schoorldam een groep passagiers had afgezet, kwam bij het keren in het Noordhollands kanaal aan beide overs vast te zit ten. Hetpersoneel van de boot moest .pap een zijde een stuk van de wal weggraven voordat de boot vrij kwam. Het oponthoud in het kanaal, waar verder geen scheep vaart was, duurde anderhalf uur. ALKMAAR. Zaterdagmiddag om vijf uur stak de 52-jarige mevrouw C. van der Molen-Slot uit Broek op Langendijk op haar bromfiets de vlotbrug' te -Koedijk over en zij werd bij het oversteken van de rijbaan van de Helderseweg ge schept door een uit de richting Den Helder komende personen auto, bestuurd door de heer J. R. uit Leeuwarden, deze had nog ver geefs gepoogd door krachtig rem men een aanrijding te voorkomen. Het slachtoffer werd een eind mee. gesleurd. In zorgwekkende toestand werd zij naar het Centraal zieken huis te Alkmaar overgebracht, waar zij in de loop van de avond aan haar verwondingen is overle den. DALEN. De rijkspolitie te Dalen (Dr.) heeft op de Vossebelt ten hui ze van de, weduwe S, een geheime zender, die onder de namen Porta- Westfalia en Elizebet, in de ether kwam, in beslag genomen. Een zoon van de weduwe S. en zijn vriend J. H. H. werden op heter daad bij het zenden betrapt. Ze trachtten nog, toen de politie bin nentrad de-, ^apparatuur te vernie len en weg te werken. Ingezonden mededeling HAAMSTEDE Loos brandalarm Zondagavond te omstreeks 6.30 uur loeide de brandsirene over Haamstede, en kort daarop rukte de brandweer onder commando van de commandant, de heer L. C, d. Velde uit naar een duin brandje bij de Verklikker. Aldaar aangekomen, was de bewoner van de Verklikker, de uit Brussel af komstige heer M. K. zeer verwon derd de brandweer te zien. Hij was n.l. bezig wat dennenhoutaf- val te verbranden. De zware rook ontwikkeling bleef niet onopge merkt door de dienstdoende licht- wachter van de Kustwacht, die de brandweer waarschuwde. Dit vuur tje stoken op het uiterst gevaar lijke terrein is zeer gevaarlijk en kan niet geduld worden. De Rijks politie maakte dan ook proces ver baal op. Kantoorhouder J. J. Kosten veertig jaar bij P.T.T. Zaterdag jl. vierde de heer J. J. Kosten het heugelijke: feit, dat het op die dag 40 jaar geleden was dat hij in dienst trad der P.T.T., waar van een goede dertig jaar als kan toorhouder van het hulppostkan toor Burgh-Haamstede. Het heeft de heer Kosten die dag niet aan belangstelling ontbroken; diverse functionarissen kwamen hem op deze dag hun gelukwensen aanbie den. Een hoofdfunctionaris uit Den Haag kon door de grote drukte bij het veer te Anna Jacobapolder niet overkomen om de gedukwensen van de P.T.T, over te brengen. De heer Kosten heeft vooral in het zomer seizoen een zeer druk kantoor, doch met tact weet hij zich door het vele loketten-werk heen te slaan. ZONNEMAIRE Onze vroegere dorpsgenoot, de heer P. L. v. Nieuwenhuijzen Iz., slaagde dezer dagen te Den Haag in de avondcursus voor zijn eind examen 5 jaar H.B S. EEN UITSTEKENDE KORFBALWEDSTRIJD Brouwershaven speelde vriendschappelijk tegen Wierden (5—10) 415 KERKNIEUWS De Gereformeerde Kerken en dc Wereldraad AMSTERDAM, 17-8. - Generale zendingsdeputaten van de Gerefor meerde Kerken hebben in het eer ste deel van het gebruikelijke rap port over de zending aan de gene rale synode dezer kerken in Utrecht voorstellen gedaan met betrekking tot de voorgenomen integratie van de Internationale Zendingsraad en de Wereldraad van Kerken. De Ge reformeerde Kerken zijn nl. wel bij de Nederlandse Zendingsraad en dus ook bij de Internationale Raad, doch niet bij de Wereldraad van Kerken aangesloten. Aansluiting van de Nederlandse Zendingsraad bij de „Commissie voor wereldzending en evangelisa tie" van de Wereldraad, zou vol gens deputaten betekenen dat dan volledige verantwoordelijkheid ge dragen wordt voor heel het werk van de Wereldraad. Deputaten me nen, dat deze mogelijkheid voor de Gereformeerde Kerken niet aan vaardbaar is. Zij stellen daarom met overtuiging aan de synode voor de Nederlandse Zendingsraad te doen aansluiten bij de bedoelde commissie, doch met een beperkte verantwoordelijkheid. een sensatie! Zie advertentie op pagina 4. RECHTZAKEN Moeder doodde kind AMSTERDAM, 15-8. De 35-jari- ge mevr. F. M. A. Alsemgeest- Gerrits uit Amsterdam, die op 2 december van het vorig jaar haar dochtertje van 6xfz maand doodde, is door de rechtbank schuldig be vonden aan de subsidiair ten laste gelegde doodslag. Moord werd niet bewezen geacht. Aangezien deze moeder volgens de psychiater aan een ziekelijke stoornis van de geestvermogens leed, toen zij het feit pleégde; meende de rechtbank dat zij daarvoor niet verantwoor delijk kön worden gesteld en ont sloeg haar van alle rechtsvervol ging. Wel werd ze voorwaardelijk ter beschikking van de regering ge steld met een proeftijd van 3 jaar onder toezicht van de dr. Meyers vereniging te Utrecht. Op de bewuste dag nam deze moeder haar dochtertje bij zich in bed, waarna ze de gaskraari in de keuken opendraaide, de deur open liet en zich weer bij het kind te slapen legde. Zij zelf overleefde dit, doch het kind niet. De vrouw wordt behandeld in de afdeling voor geesteszieken in het Wilhel- mina Gasthuis te Amsterdam.- De Laotiaapse regering zal de secretaris-generaal van de Verenig de Naties, Hammarskjoeld, verzoe ken een paar waarnemers naar het Laotiaans-Noordvietnamese grens gebied te zenden, aldus is vrijdag te Vientiane officieel bekend ge maakt. Mixomatose op Schouwen-Duivelaiul In Zierikzee en ook in andere plaatsen op Schouwen-Duiveland vallen momenteel konijnen ten of fer aan de gevreesde konijnen ziekte, de mixomatose. De konij nenfokkers op het eiland worden van bevoegde zijde gewaarschuwd voor deze ziekte. De verwekker van deze konijnen ziekte is een virus, dat door vliegen wordt overgebracht. Om verdere uitbreiding te voorkomen - en ook in het belang van de volksgezond heid - wordt het noodzakelijk ge acht, dat aangetaste dieren en die welke aan mixomatose gestorven zijn, zo snel mogelijk worden be graven. Het wegwerpen van cada vers op open veld, vuilnisbelt en greppels werkt sterke uitbreiding van de ziekte in de hand. De konij nenhouders wordt aangeraden hun dieren te laten inenten, waardoor men een vrij zekere kans krijgt, dat men de dieren zal behouden. ZEEUWS STUDENTENDISPUUT Onder de verschillende studen tenverenigingen en disputen ne men de zogenaamde provinciale gezelschappen zeker niet de laat ste plaats in. Het aantal daarvan is sinds korte tijd met één ver meerderd door de oprichting van '„Imago Animi Sermo", dat, zoals de naam aanduidt, zich op de eerste plaats bezig houdt met de Zeeuwse taal en folklore. Het is bedoeld voor studenten aan de Rijksuniversiteit te Utrecht, af komstig van de Zeeuwse en zuid- Hollandse eilanden. Het abactiaat is in handen van Boudewijn de Graaf, theologisch student te Utrecht. LAND- EN TUINBOUW Nieuw fruitteelt laboratorium in Wilhelminadorp 's-GRAVENHAGE, 16-8. Op maan. dag 7 september a.s. om kwart voor vier 's middags hoopt de directeur- generaal van de landbouw ir. A. W. v. d. Plassche in Wilhelminadorp officieel te openen 'het nieuwe labo ratorium van de stichting Proef station voor de Fruitteelt in de vol- legrond te Wilhelminadorp. Het ge. bouw voor dit landelijk proefsta tion is thans gereed gekomen. De openingsbijeenkomst wordt gehou den in het „Wilhelmina-huis" te Wilhelminadorp en begint om twee uur. al§ioi; Zaterdagmiddag vond-jpfia vriend schappelijke korfbalwedetrijd tus sen een gecombineerd twaalftal uit Brouwershaven en de K.V. „Blauw zwart" uit Wierden (bij Almelo) plaats Deze ontmoeting kwam tot stand door het initiatief van de oud-Brouw-speelster., mej. Netty Malipaard, die momenteel in Wier den woonachtig is, en daar actief de korfbalsport beoefent. Voor de aanvang der wedstrijd sprak de voorzitter van de A.S.V. Brouwers haven, de heer P. de Moor, de gas ten toe met een toepasselijk woord. Namens zijn vereniging bood hij de aanvoerder een fraai boeket aan. De Brouwse aanvoerder Wurth ont ving een mooi herinneringsvaantje. Hierna volgde onder kundige lei ding van de heer van Sluis uit Haamstede een wedstrijd die het aanzien dubbel en dwars waard was. De gasten die enige afdelingen hoger spelen hadden moeite de Brouwenaren op de knie te krijgen, hetgeen pas in het laatste half uur geschiedde. De lichaamsconditie en het snelle samenspel der gasten was verrukkelijk. Reeds in de le minuut neemt Wierden de leiding als mej. Egberts zich mooi vrij speelt en scoort (0-1). Een worp van v. d. Wielen belandt op de korf, waarna dezelfde speler na twee ipinjjJ^p goed doorgeeft aan mej. Bos, welke de stand gelijk maakt (1-1). Borger neemt hierna een strafworp en het is 1-2. Een tweede strafworp wordt hierna ge mist. Bokelaar lost een serie verre afstandsschoten, maar het wil niet lukken. Brouw bijt echter fel van zich af en het is mej. H. van Be- veren die van onder de paal weet te scoren (2-2). Na de afworp is het weer direkt raak door Egberts (2-3) en als Theunis zeven minuten later Platteschorre listig van zich af schudt is het 2-4. Brouwse schoten komen niet verder dan het randje der korf en de gasten doelpunten opnieuw in de 38e minuut door mej. van Weert (2-5). Drie minuten voor rust maakt Schildwacht het halve dozijn vol (2-6). Brouw krijgt de kans de stand met twee doelpunten in te lopen maar Bokelaar mist al lebei de strafworpen. Na rust een sterk aanvallend Brouw dat in de derde minuut resultaat oplevert na een kort spel door mej. v. Beveren (3-6). Tien minuten later breekt Wurth goed door en het is 4-6. Een sterk offensief der thuisclub levert in de 17e minuut weer een doel punt op van A. Wurth (5-6). Wier den, dat schijnbaar een debacle vreest laat nu een staaltje van haar kunnen zien en rpqt.zepp.snel spel, stormt ze op het Brouwse doel af. Doelpunten kunnen dan ook niet uitblijven en het is mej. Steijn, die de 25 e minuut scoort (5-7), drie minuten later door Kolkman (5-8). Platteschorre mist een strafworp, evenals v. d. Wielen. Tien minuten voor einde een strafworp voor Wierden welke Kolkman wél be nut (5-9). Het is de actieve Meijer, die de eindstand voor zijn club op 10 brengt. IN KELDER VAN SLOT HAAMSTEDE Poppentheater „Tondeldoos" speelde in middeleeuwse omlijsting Voor een prachtige avond zorg de vrijdagavond het poppentheater „De Tondeldoos", dat onder leiding van de heer Ad Leidekkers uit Zie rikzee in de kelder van het slot Haamstede een opvoering gaf van de Legende van Westenschouwen. Dit al zo dikwijls opgevoerde stuk kreeg in de oude kelder van het slot, dat voor deze keer verlicht werd door kaarslicht, een geheel ander aspect. Men; waande zich geheel in de middeleeuwse tijden gedurende de opvoering. De 100 belangstellenden, die dit optreden bezochten hebben door de opvoe ring in de slotkelder wel een zeer bijzonder voorrecht genoten. Namens de Slotbewoners sprak aan het begin Jhr. J. v. Nispen een welkomstwoord tot de aanwe zigen, er op wijzend dat het bij zonder sfeervol is om dit stuk in een middeleeuwse omgeving op te voeren. Spreker voegde er nog aan toe, dat de kelder het oudste ge deelte van het slot is. Bij de grote brand in 1525 bleef alleen de kel der gespaard. De heer Leidekkers heette daarop speciaal welkom de burgemeester van Zierikzee Mr. Dijckmeester, de burgemeester van Burgh, Jhr. A. v. Citters en de burgemeester van Haamstede, te vens voorzitter van V.V.V., Jhr. R. Roëll en de familie die momenteel het slot bewoont. Hij was bijzon der dankbaar voor de toestemming om in deze kelder de legende van Westenschouwen te mogen opvoe ren. Het programma, dat de heer Leidekkers besloot met 't Schouw- se volkslied, is reeds' meermalen in dit blad besproken. NA VLUCHT UIT RIJKSOPVOEDINGSGESTICHT Drie jongemannen organiseerden vijfdaagse strooptocht •s-GRAVENHAGE, 15-8. Drie jongemannen zijn maandag jl. weg gelopen uit het Rijksopvoedingsge sticht in Amersfoort. Ze trokken naar Valkenheide, braken daar in en stalen twee bromfietsen. Ze re den naar Utrecht, waar een van de jongenslbleef. De twee.andere re den verder naar Den -Haag. In Zoetermeer begafrieen brom fiets het. Ze liepennverder naar Den Haag. Daar, vermoedelijk in het Bezuidenhout, vroegen ze een dame de weg naar de binnenstad en stalen tegelijk het tasje, waarin o m een tientje zat, van haar fiets. De bestolen vrouw heeft hiervan geen aangifte gedaan. De politie in Den Haag speurt naar haar. Het tweetal stal in de Van Merlestraat een bromfiets er hij en reed naar Haarlem. Na daar een inbraak te hebben gepleegd gingen de jongens naar Amsterdam, waar ze zich toe legden op het stelen uit auto's, pat leverde o.mx gen aantal fotq- Aan het einde van de avond dankte Jhr. Roëll allen die mede hebben gewerkt aan deze zeer ge slaagde avond. Ook dankte hij de familie van het slot voor de be schikbaarstelling van deze fraaie kelder. De weg over de Slotbrug was deze avond verlicht met rode stallantaarns, wat ten eerste erg nuttig was voor de bezoekers, maar ook een fraai gezicht opleverde. V.V.V. kan terugzien op een fraaie sfeervolle avond. ZIERIKZEE Belgisch jacht dreef hulpeloos rond Zondagavond omstreeks kwart voor zes is het jacht „Mondial" van de heer P. Hazendonk uit Ronse (België) door het vaartuig „Jacolga'" van de heer Jac. Berrevoets Hz. de haven van Zierikzee binnenge sleept. De „Jacolga" was op weg naar Colijnsplaat toen het op de Oosterschelde de^Mohdial" hulpe loos zag ronddrijven. Het bleek dat het Belgische jacht kampte met een gebroken as en bovendien de schroef had verloren. Door de „Jac olga" werd het jacht aanvankelijk een veilig plaatsje bezorgd in de voorhaven, waarna de veerboot de dienst naar Colijnsplaat volbracht. Op de terugreis werd de „Mondial" weer opgepikt en naar het Luitje gesleept. Het onfortuinlijke jacht ligt momenteel op de bankhelling. De reparaties worden uitgevoerd door de firma Maaskant uit Brui- nisse. oestellen op. Dq-'Jaatste buit yiïi weer een bromfiëfs. De politie Amsterdam arresteerde de jonge mannen vrijdag.'^JZe zijn overge bracht naar Den Haag om verhoord te worden. De ene jongen is de 19- jarige perser J. J. K. afkomstig uit Purmerend, de andere de 18-jarige tuinder H. T. afkomstig uit Kam- verjaardag van pen. 's-GRAVENHAGE. De regering heeft bij de Tweede Kamer een wetsontwerp ingediend strekkende tot verhoging met -een tijdelijke toeslag op de pensioeneh krachtens de Wet buitengewoon pensioen 1940-1945. Een groep blanken heeft in het Londense district Notting Hill, waar al eerder rassenincidenten zijn voorgekomen, een. 60-jarige kleurling,mishandeld.■•rHij is met hoofdwonden in een ziekenhuis opgenomen. :iio;r O ,T. President Eisenhower van de V.S. heeft president Soekarno van Indonesië een gelukwens gezonden bij gelegenheid van dc veertiende onafhankelijkheid. de Indonesische Westduitse kredieten voor Ghana BONN, 17-8. Het Westduitse mi nisterie van buitenlandse zaken heeft medegedeeld, dat de West duitse regering bereid is garanties te verstrekken tot een bedrag van 200 miljoen mark voor de levering van investeringsgoederen ten be hoeve van de economische ontwik keling van Ghana. Blijkens het communiqué dat uit gegeven werd na een bezoek van drie dagen van de Ghanese minister van financiën, Gbedemah, aan Bonn, zal in het najaar een West duitse delegatie in Accra bespre kingen voeren met de Ghanese autoriteiten over de details van de te sluiten overeenkomst. Tevens zal deze delegatie onderhandelingen voeren over een handelsovereen- kölhëti - een overeenkomst inzake technische bijstand, een overeen komst ter bescherming van inves teringen en een verdrag inzake het voorkomen van dubbele belasting, aldus het communiqué. Vrijgezellenkoningin gekozen GREVENBICHT, 16-8. Het we- reld-vrijgezellencongres te Greven. bicht is zaterdag geopend. Er wa ren ongeveer 1000 deelnemers en deelneemsters uit de landen: Ne derland, België, Duitsland, Italië, Oostenrijk, Finland, Hongarije, Po len, Zwitserland en Zweden Zaterdagmiddag om drie uur werd in het gemeentehui'S^een ex positie van werken, Vervaardigd door leerlingen van de Jan van Eyckacademie in Maastricht, offi cieel geopend, 's Avonds volgde de officiële opening van het congres door de heer G. Greyn. Een hoogtepunt vormde zaterdag de verkiezing van de vrijgezellen- koningin 1959. Gekozen werd mej, Ania Casander, een 25-jarige apo thekers-assistente uit Brussel, ge boren te Amersfoort. SPORT OLYMPISCHE SPELEN Revolutionaire t.v.-plaimen TOKIÓ! '15-8. De Japanse tele visie heeft grote plannen voor de Olympische Spelen, die in 1964 in Tokio worden gehouden. Niet in de eerste plaats omdat de Japanse technici hopen dat de kleurentele visie dan zover ontwikkeld zal zijn, dat de spelen in kleur op het beeldscherm kunnen komen, doch eerder nog omdat in 1964 waar schijnlijk rechtstreekse reportages over de gehele wereld mogelijk zullen zijn. De Japanse P.T.T. wil proberen een internationale organisatie op te bouwen die het mogelijk maakt vrijwel het gehele olympische pro gramma over de gehele wereld uit te zenden. Hoewel de problemen nog zeer groot zijn - voor de re lay ering wil men bijvoorbeeld kunstmatige aardsatellieten ge bruiken - hopen de Japanse tech nici alle vraagstukken in de ko mende vier jaren te kunnen op lossen. DUIVENSPORT P.V. „De Reisduif", St. Philipsland Uitslag van het concours van Troisdorf van 8 augustus. In con cours waren 94 duiven. De snel heid van de eerste duif was 1496.33 en van de laatste 1314 63 m m. G. van Nieuwenhuijzen 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 27, 32; C. Verwijs 8 17 24, 31; Gebr. Fonteijne 13; S. Wagemaker 19, 29; A. Faasse 20, 25; Bakker en zoon 21, 26; G. Hooglander 22, 23; W. van Dommelen 28,'30. Hoe kom je er bij om nu al de krant aan de buren te gevenl Ik heb de helft nog niet'gelezen. U KUNT DIT VOORKOMEN door zelf een abonnement op ons blad te nemen. Sclieepvaartbericliten Esso Nederland (t.), pass. 14 Gi braltar naar Fawley. Kelletia (t.), 16 te Rotterdam. Kenia (t.), 17 van Rotterdam naar Hamburg. Limburg, 17 te Djibouti. Musil'loyd, 15 te Labuan. Scherpendrecht, 16 van Garipito naar Rotterdam. MARKTBERICHTEN Eierprjjzen V.E.C.E. In de periode van 10 augustus tot met 15 augustus werd door de Coöp. In- en Verkoop Centrale voor Eierea V.E.C.E. uitbetaald f 1,90 per kg. Voor vuilschalige en gewas sen eieren werd 1 cent per stuk minder uitbetaald. Veemarkt ROTTERDAM, 17-8. Aangevoerd 1575 stuks vee, t.w.: 951 vette koeien en ossen en 624 varkens. Prijzen per kg: vqtte koeien op, qssdn f 3,10-3,35, f £90^3,10, f 2,80- 2,9$iVarkens (leven'd ge\V!) f 1,92-1'-' 1,89-1\85. 10»'61 Vq|.te koeien env/>ssen: aanvoeg korter, handel williger, hoger in prijs, prima's boven notering. Var kens: aanvoer kleiner, handel goed, prijshoudend, prima vleesvarkens boven notering, zware varkens f 1,80 per kg. In de nacht van vrijdag op za terdag is een Viscount van de Pakistan International Airlines" bij het vliegveld van Karatsji neer gestort. Twee mensen werden ge dood en een ernstig gewond. Het leger van Nationalistisch China heeft zaterdag officieel de Amerikaanse Nike-Hercules-ra- ketten overgenomen die tijdens de crisis in Straat Formosa in okto ber vorig jaar naar Formosa wa ren overgebracht. ADVERTENTIES Ondertrouwd: ANNEKE VAN VELTHOVEN en A. F. A. KOUIJZER Zierikzee Lammermarkt 26 Krepelstraat 14 Huwelijksvoltrekking woens dag 2 september a.s., om 10.30 uur, in de kerk van de H. Wil- librordus. Dagadres: Jeugdhuis, Visslop 3 Receptie van 15.30-17.00 uur Toekomstig adres: Paul Krügerstraat 339, Vlissingen. Woensdag 19 augustus hopen mijn lieve opoe en opa: C. STOUTJESDIJK en M. C. STOUTJESDIJK- DE LOOZE hun 45-jarige echtver eniging te herdenken. Zierikzee, 17 aug. 1959 Scheepstimmerdijk 10 jeunesse f Kclluni-iuirolirrtitlrrl rn filirJinr-rilrUtiiril bij uw juwelier jÊêéfc Havenplein 1 - Telefoon 24 Zierikzee Donderdagavond tot 9 uur geopend

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1959 | | pagina 3