DE MAN UIT CHICAGO Gemeente Noordwelle krijgt uitbreidings-plan voor de duinstrook ,de Noordkant' Koziof terug naar Moskou Kapitale boerderij afgebrand Automobilist vond vinger Nog witter... stralend wit.. zó wast. ZIERIKZEESCHE NIEUWSBOnr DINSDAG 14 JULI 1959 No. 18595 Ingrijpende ontwikkeling verwacht door Deltaplan Onder voorzitterschap van wnd. burgemeester mr. Lunsingh Tonckens kwam de gemeenteraad vorige week in openbare vergadering büeen. Twee leden waren afwezig wegens verbluf elders. In behandeling kwam het voorstel van b. en w. aan het architecten bureau irs. Rothuizen en 't Hooft opdracht te verlenen voor het op maken van een uitbreidingsplan voor de duinstrook, de zg.n „noord kant". De voorzitter deelde mee, dat b. en w. reeds besprekingen met het betreffende architectenbureau hebben gevoerd. Een uitbreidingsplan is nodig omdat vanwege het Deltaplan ter plaatse grote veranderingen zullen plaats vinden. Het is n.l. te verwachten, dat als- de Deltadam bij de Repart zal ko men daar een volledige nederzet ting zal verrijzen. Dit dient in het uitbreidingsplan te worden ver werkt in overleg met de Planolo gische dienst en het streekplan van G.S. Unaniem was de raad van oordeel deze opdracht te verlenen. De kosten worden geraamd op f 3500,-. De heer Hendrikse achtte nauw contact met de Planologi sche dienst en G.S. van groot be lang. Gehoopt wordt dat het plan in november a.s. gereed zal zijn. De heer Akkerdaas onderstreepte het belang van een uitbreidings plan, door er op te wijzen, dat er reeds belangstelling is voor bouw grond in de betreffende streek en dus een hoop narigheid kan wor den voorkomen. De gemeentegrens In de<fe vergadering besloot de raad voorts op voorstel van b. en w. er tijdens het bezoek van de minister van binnenlandse zaken - op gisteren 13 juli - bij de be windsman op aan te dringen de oude thans nog geldende gemeen tegrens bij de Noordkant te hand haven. De heer Akkerdaas had nog graag gezien dat een pleidooi ge voerd zou worden voor handhaving van de gemeentelijke zelfstandig heid. De heer Hendrikse was be slist een andere mening toegedaan dan de heer Akkerdaas, die maar weinigheil verwachtte van de nieuwe bestuursvorm. Besloten werd er bij de minister alleen op aan te dringen de oude grens aan de Noordkant te handhaven. Besloten werd verder tot uit baggering van de sloot bij de uit watering van de riolering. Dit vergt - met nog enige andere voor zieningen die ter plaatse zullen worden aangebracht - een bedrag van f 1500,-. Naar aanleiding van eerder dooi de heer Hendrikse gestelde vragen is thans bericht ontvangen van de architect van de torenrestauratie, dat het meerdere werk nu ge raamd is op f 14.000. Zeer uitvoe rig werd in het schrijven uiteen gezet, dat de fundering van de toren zeer slecht was, evenals het opgaande metselwerk. Het rapport wordt onderstreept door Monu mentenzorg. Voor het genoemde bedrag zal getracht worden sub- NEW YORK, 13-7. De Russische eerste plaatsvervangende minister president Kozlof is maandag per vliegtuig uit New York naar Mos kou vertrokken na een bezoek aan de Verenigde Staten. Kozlof wenste de Amerikanen bij zijn afscheid' „vrede en welvaart" toe. En van de belangrijkste in drukken die hij in de Verenigde Staten heeft opgedaan, is, aldus Kozlof. dat de Amerikanen, even als de Russen, streven naar eeuwi ge vrede tussen hun landen. WIJDE WORMER, 11-7. Zater dagmiddag is de kapitale boerderij van de veehouder C. Hooyberg aan de Kanaaldijk tussen Purmerend en Spijkerboor als gevolg van een westerstorm, die het vuur fel aan wakkerde, binnen een half uur tijds tot de grond toe afgebrand .De brandweer van Purmerend stond volkomen machteloos; reeds na luttele minuten brandde de geh'ele boerderij, inclusief de veestallen en de hooi-oogst als één laaiende fakkel. Als vermoedelijke oorzaak wordt hooibroei in een zg. kapberg (een overdekte hooiberg) vlak naast de boerderij opgegeven. De brand ontstond omstreeks half vijf. Om vijf uur was er niets anders meer over dan een smeulende massa. ROTTERDAM, 13-7. Een ont stelde automobilist kwam zater dagavond aan het politicbureau Marconiplein te Rotterdam ver tellen, dat hij tijdens het bijvullen van olie onder de motorkap van zijn auto een vinger had gevonden. Dit klopte met het ongeval, dat de politie reeds ter ore was gekomen. Een 12-jarige knaap uit de Grote Visserijstraat was n.l. bij het spe len gestruikeld en met de rechter hand in een gat bij het linkerspat bord van een geparkeerde auto ge raakt. Hierdoor was de rechter wijsvinger afgekncld. sidie van het Rijk te verkrijgen. Aangeboden werd vervolgens de gemeenterekening over 1957. De rondvraag Bij de rondvraag werd n.a.v. een vraag van de heer P. G. Boot me degedeeld, dat de werkzaamheden aan de woning welke bestemd is voor gemeentesecretarie aardig vorderen. De heer Braai werd toe gezegd dat het houtgewas aan de Hogezoom gesnoeid zal worden. De heer Hendrikse stelde hierna vragen over de plannen tot nieuw bouw van de school, het kleedlo kaal op het sportveld, de afraste ring van de grond achter de Deen se woningen en over de rente van de verkochte woningen. Wat be treft de bouw van een nieuwe school deelde de voorzitter mee, dat door de technisch hoofdinspec teur enige wijzigingen in het plan zullen worden aangebracht. Van G.S. is een principiële goedkeuring verkregen voor de voor de bouw te sluiten geldlening. Een en an der zal zo snel mogelijk behandeld worden. Inzake het kleedlokaal op het sportveld zei de voorzitter dat b. en w. een kijkje hebben genomen in het kleedlokaal te Brouwersha ven. Het is de bedoeling, maar dan enkelvoudig, iets dergelijks voor Noordwelle te creëren. De heer Hendrikse zag liever een gebouw tje, als te Kerkwerve, daar een enkelvoudig gebouwtje wellicht te klein zal zijn. B. en w. zullen dit punt verder bezien. Met de eigenaar van de grond, waarop de Deense woningen zijn geplaatst is eertijds eeh contract gesloten. Door de beplanting is la ter de situatie ter plaatse geheel veranderd. Behoudens een hek heeft de gemeente aan haar ver plichtingen voldaan. Ook hierin zal voorzien worden. Wat betreft de rente van de woningen werd een afdoende toelichting gegeven door de secretaris, waaruit blijkt dat dit door het Rijk wordt ver disconteerd. Telegramwisseling tussen Koning Boiulewijn en Koningin Juliana ■s-GRAVENHAGE, 13-7. Ter ge- tegenheid van het staatsbezoek van Z.M. Koning Boudewijn aan Ne derland zijn tussen de Belgische vorst en H.M. de Koningin tele grammen gewisseld. Het telegram van Koning Boudewijn luidt: „Alvorens naar België weer te keren, na dit onvergetelijk verblijf in Nederland, wens ik uwe majes teit en Z.K.H. de Prins der Neder landen mijn oprechte dank te be tuigen voor het warm en hartelijk onthaal, dat mij hier te beurt viel. Het is mij opgevallen welk een buitengewone ontwikkeling uw land kent, maar wat my meest van al heeft getroffen is de sympathie en de vriendschap die de Neder landse bevolking door mij tot al mijn landgenoten heeft gericht. Ik ben gelukkig vast te stellen, dat de vriendschapsbanden tussen onze landen hechter worden en ik wens de koninklijke familie en de Neder landse natie alle heil en voorspoed. BOUDEWIJN". Het telegram van H.M. de Ko ningin luidt: „Voor uwer majesteits bijzonder vriendelijke telegram danken mijn man en ik u hartelijk. Wij Neder landers waren gelukkig u deze sympathie en vriendschap te kun nen betuigen en dankbaar voor de ■wijze waarop u dit mogelijk maak te. Wij waren blij ons vertrouwen te uiten in de Benelux en in onze De luchtrace Londen-Parijs PARIJS, 13-7. De eerste deel nemer aan de luchtrace Londen (Marble Arch -Parijs (Arc de Tri- omph) of omgekeerd, heeft maan dagochtend de reis van Engeland uit gemaakt in 57 minuten en 48 seconden. Het is de Britse kapitein Walker, die gebruik maakte van motorfiets en straalvliegtuig. „VRIJHEID VOOR BERLIJN" Twee minuten stilte in west-Duitsland BONN, 13 juli. Bij overheids diensten en in vele fabrieken en kantoren in de Duitse Bondsrepu bliek en in west-Berlijn heeft het werk maandag op het middaguur twee minuten stilgestaan om er de ministers van buitenlandse zaken in Genève aan te herinneren, dat de west-Duitse bevolking vrijheid voor Berlijn wenst en hereniging in vrede en vrijheid. Ook de radio nam twee minuten stilte in acht. Het initiatief tot de actie is uitge gaan van het Verbond van Vak verenigingen. KERKNIEUWS Ned, Herv. Kerk Benoemd tot bijstand in het pas toraat te Laren (N.H.): J. Mortier, a.s. em.pred. te Almkerk. Beroepen te Melissant (toez.): W. Kalkman, kand. te Capelle a.d. IJssel; te Wijk bij Heusden: J. T. Kazander, kand. te Gameren. Aangenomen naar Okkenbroek (toez.): kand. J. Roldanus, Utrecht. Bedankt voor Ouddorp (Z.H.): D. v. d. Ent Braat, Elspeet. Ger. Kerken Beroepen te Roden (2e maal): W. B. v. Halsema, Eernewoude, die dit beroep aannam. Ger. Kerken (vrijgemaakt) Beroepbaar: kand. G. Mul, Kam pen. toenemende eendrachtige samen werking in reëel begrip voor elkan der. Ik herhaal mijn beste wensen voor het welzijn van uwe majes teit, uw familie en het gehele Bel gische volk. JULIANA". Nieuwe politieke partij AMSTERDAM, 13-7. In gebouw „Marcanti" te Amsterdam hebben vertegenwoordigers van de „brug- groepen" zondagavond besloten 'n nieuwe politieke partij op.te rich ten, die de naam zal dragen van Socialistische werkers partij. Er is een voorlopig partijbestuur geko zen, doch alleen de naam van de secretaris, Sjef Pieters uit Amster dam, is bekend gemaakt. KORTE BERICHTEN UIT HET BINNELAND TIEL. In Tiel is de fabriek van kleinmeubelen, van de heer W. van Uden door een uitslaande brand vernield. Waarschijnlijk ontstond in de afdeling spuiterij de brand. In een minimum van tijd stond het bedrijf in lichterlaaie. De vlammen vonden in de grote hcutvoorraden en diverse lakken gretig voedsel. ZWOLLE. De achtjarige Zwolse jongen L. Overbosch is in het Al melose kanaal te Zwolle verdron ken. De knaap was aan het kanaal gaan vissen, doch toen hij niet naar huis terugkeerde waarschuw de de moeder de politie, die gis teravond omstreeks elf uur het stoffelijk overschot in het kanaal aantrof. IJMUIDEN. De 21-jarige maga zijnbediende J. P. Westenburger uit Haarlem is op de hoek van de Koningsweg en de Smidt van Gel derstraat te Velsen met zijn motor tegen een van rechts komende autobus gereden. Hij werd zwaar gewond en is in de loop van dé nacht in het Rode kruis zieken huis te Beverwijk overleden. Zijn echtgenote, die op de duo zat, werd zwaar gewond. NIJKERK. De achtjarige J. S. uit Driebergen, die met een clubje van 24 jongens en meisjes per fiets door Nijkerk kwam en op weg was naar Ermelo, is op het Vet- kamp, waar de straat gedeeltelijk opgebroken ligt voor wegverbre- ding, door de aanhangwagen van een melkauto gegrepen. Hij was op slag dood. 's-GRAVENHAGE. Achter een perceel aan de derde v. d. Kun straat heeft zich een bedrijfsgeval voorgedaan, waarvan de 51-jarige timmerman-aannemer A. Hartink uit Loosduinen het slachtoffer is geworden. Bij het - volgens de po litie - onoordeelkundig laten zak ken van ongeveer 1000 kg wegen de betonnen spuitput werd de heer Harmink getroffen door een val lende balk. Hij overleed ter plaat se. - DORDRECHT. De 44-jarige Ha genaar G. R. van H. is, toen hij aan het baden was in het Wantij te Dordrecht, in moeilijkheden ge raakt en verdronken. Enige kano vaarders brachten de man aan de wal. Men heeft-kunstmatige adem haling toegepast, maar dit mocht niet baten. DONGEN. Op het voorrangs kruispunt Oude Baan-Kanaal- straat in de gemeente Dongen (N.B.) zijn mevrouw Eras uil Til burg met haar 7-jarig zoontje bij de botsing van de door haar be stuurde personenauto met een mi litaire truck om het leven geko men. HET LANDBOUWSCHAP EN DE SOCIAAL-ECONOMISCHE REGERINGSNOTA 's-GRAVENHAGE, 13-7. Het da gelijks bestuur van het Landbouw schap heeft zich beraden over de nota van de regering inzake en kele hoofdpunten van het sociaal- economisch beleid in de naaste toe komst, aldus meldt de persdienst van dit Bedrijfschap. Het dagelijks bestuur heeft ge constateerd, dat in deze nota het landbouwbeleid buiten beschou wing is gebleven Het betreurt, dat dit is geschied, daar het van oor deel is, dat het landbouwbeleid een integrerend onderdeel vormt van het sociaal-economisch beleid. Ge zien deze samenhang tussen het landbouwbeleid en het beleid t.a.v. dé overige sectoren van het soci aal-economisch leven streeft im mers het Landbouwschap zelf er naar, dat de land- en tuinbouw niet in een ongewenste uitzonde ringspositie komt te verkeren. Geen concrete punten Daar de regering het Landbouw beleid buiten beschouwing heeft gelaten, is het voor het dagelijks bestuur van het Landbouwschap LAND- EN TUINBOUW Nu nog veevoeder winnen Dit jaar zal door de grote droogte de oogst zeer vroeg zijn. Er is nu ruimschoots gelegenheid om aan de nagewassen te denken. Er zijn vele mogelijkheden; hoofdzaak is dat men er dit jaar gebruik van zal maken. Veevoeder is zeer schaars en duur, zodat op elk perceel waar ook maar mogelijk een nagewas verbouwd moet worden. In de meeste gevallen zullen stoppelknol len hiervoor in aanmerking komen. De laatste jaren bedroeg d'e gemid delde oppervlakte 85.000 ha., en het laat zich thans aanzien dat deze teelt dit jaar nog belangrijk 2al uitbreiden. De opbrengst aan voederwaarde van stoppelknollen is zeer hoog, deze wordt in vele gevallen onder schat. Sprak men vroeger over op brengsten van 15 tot 20 duizend kg., thans rekent men op 30 tot 40 duizend kg., terwijl vaak nog ho gere opbrengsten voorkomen. Men heeft berekend, dat de voe derwaarde van 1 ha. stoppelknol len overeenkomt met die van 2 Vz ha. hooiland ,als deze tenminste vers worden vervoedéTd. Wanneer wordt ingekuild, dan gaat ongeveer een derde verloren, maar blijft de voederwaarde toch nog van grote betekenis. Van groot belang is de rassenkeuze, waardoor de opbrengsten nog belangrijk zijn gestegen. Men kent vroege en late rassen, vooral de late rassen verdragen meer vorst en hebben in het alge meen langer groenblijvend loof dan de selecties voor de vroege oogst. Door deze eigenschappen kan het late ras nog zeer lang vers van het land gevoederd worden, wat een groot voordeel is, een periode van lichte vorst is geen bezwaar. Een ras als Gelria, met zéér lang groenblijvend loof en goede knol- vorm, is bijzonder geschikt voor late oogst. Bovendien is dit ras goed be stand tegen nachtvorst, waardoor men het volle profijt trekt dat steeds vers kan worden gevoederd. Van belang is thans dat men tij dig zijn maatregelen neemt, en dat dit jaar elk perceel zal worden benut voor dit zo belangrijk na- gewas. moeilijk om op dit ogenblik op concrete punten van de regerings nota nader in te gaan. Het merkt evenwel op, dat dit niet betekent, dat het in-alle opzichten en in alle onderdelen eens is met de door de regering uitgestippelde richtlijnen voor het sociaal-economisch beleid in de naaste toekomst. Het dagelijks bestuur van het Landbouwschap wil evenwel de verwachting uitspreken, dat op korte termijn het door de regering aangekondigde overleg over het landbouwbeleid in al zijn facetten met name met betrekking tot het prijsbeleid en het beleid t.a.v. een vrijere loonvorming in land- en tuinbouw - zal plaatsvinden. Het hoopt dat het mogelijk zal zijn om bepaalde punten van de regerings nota, die verband houden met het landbouwbeleid bij dit overleg als nog aan de orde te stellen. SPORT Rcnesse I-Zeemeeuwen II 4-0 Als het schieten in deze wedstrijd bij de thuisclub niet bepaald be neden de maat was geweest, had de overwinning in nog heel wat sprekender cijfers uitgedrukt kun nen worden. Gedurende de gehele wedstrijd had de thuisclub het beste van het spel en reeds na vijf min. spelen wist J. de Vrieze van onder de korf te scoren (1-0). Le gio kansen werden hierna door de rood-witten gemist en het duurde tot de 25e min. eer J. de Vrieze er in slaagde de voorsprong te ver hogen (2-0). Zeemeeuwen zette enige gevaarlijke aanvallen op waarbij het leder wel tegen maar niet in de korf terecht kwam. Met een ver schot liet H. Wandel de rust met 3-0 ingaan. Na de rust was er meer evenwicht in het spel en beide aanvallen kregen kansen bij de vleet, waarvan slechts N. Goossens er na 15 min. spelen in de 2e helft een wist te benutten (4-0). Ingezonden mededeling Veel bladluis op Schouwen-Duivelandse gewassen Bladluizen hebben een volstrekt beangstigend voortplantingsvermogen Nu we de laatste tijd, op bijna alle gewassen met zeer veel blad luizen te maken hebben, lijkt het ons interessant om eens wat meer van dit schadelijke insect te horen. Wanneer we zien dat de laatste maand de fabrieken van d'e bestrij dingsmiddelen tegen bladluis niet meer aan de vraag kunnen voldoen, dan moet dit insect toch wel zeer uitgebreid voorkomen. Een buiten lands dagblad vermeldde onlangs dat een bladluis in één vegeatie- periode bij ongestoorde ontwikke ling zoveel nakomelingen kan voortbrengen, dat hiermede de aardbol kan worden opgevuld. Wat dit dagblad schrijft is theoretisch juist, alhoewel praktisch van geen belang. De natuur stelt zijn gren zen aan zo'n vermenigvuldiging van de bladluizen. Hoe dikwijls zien we geen vogels bezig met het vernietigen van de bladluizen, lie venheersbeest jees verzwelgen ze in grote hoeveelheden, zweefvliegen zitten te wachten tot er een ver schijnt. Toch is deze bewering van dit dagblad rekenkundig te bewij zen. De aardbol heeft een inhoud' van 1083 miljard kubieke km. (is gelijk aan 1.083.000.000.000 kubieke km.). Een bladluis brengt 200 nakome lingen voort en komt in één vege tatieperiode tot 15 generaties. Bei de getallen zijn, zoals de vakwe reld weet, volstrekt niet overdre ven gekozen. Nakomelingschap is gelijk aan 200 tot de 14e macht. Uitgerekend' wordt dit: 163.840.000. 000.000.000.000 000 000.000.000. (Het zijn 28 nullen). Nemen we nu aan dat een bladluis een lichaamsin- houd heeft van slechts één tiende kubieke mm., dan komt men tot de voor de meeste lezers verbluffende uitkomst, dat de nakomelingen van deze bladluis bij ongestoorde ont wikkeling inderdaad een plaats ruimte van 16.384.000.000.000 kubie ke km. innemen! Dat betekent ech ter 15 maal de inhoud van de aar de. Zoals gezegd is dit allemaal maar theorie. In ieder geval wordt door dit rekensommetje het buiten gewone, ja angstwekende voort plantingsvermogen van bladluizen aanschouwelijk voorgesteld. Wan neer we verder zien dat dagelijks grote hoeveelheden bestrijdings middelen over de gehele wereld worden verzonden, dan komen we tot de conclusie dat een intense bestrijding hoogst noodzakelijk wordt. En wanneer we dan nog zien dat sommige bladluizen reeds resistent zijn tegen enkele midde len, dan houden we ons hart vast. FEUILLETON door LUCIEN LELONG De Gooyer had Corrie altijd be schouwd als de dochter van de bur gemeester en de onverschillige, wat koele houding van het meisje uit gelegd als hoogmoedige verwaand heid. „Ben je gek!" lachte Wim. „Ze is dat kleine nest is alleen maar bang, dat ze al te toeschietelijk is. Ze kent haar waarde en houdt zichzelf op waarde, zelfs tegenover een Amerikaanse miljonair. Ik wou: proberen, zo met een smoesje een kusje van haar los te krijgen, haar moeder had het wel goed gevon den. Maar ik heb bij nader inzien, de poging maar niet gewaagd. Dat is pi-ecies het omgekeerde van ge bakken ijs, mannetje, maar als je daar doorheen bent. „Ben je in luilekkerland!" lachte Jan. „Maar ik ben er nog niet!" zuchtte Wim. Hij was uit de koestering van de burgemeesterlijlce welwillend heid weggevlucht met de verzeke ring, dat hij zeer beslist mr. de Gooyer wilde opzoeken in zijn pen sion. Dat vond hij zo'n fidele vent en die had hem in Rotterdam zo kranig terzijde gestaan en zo al meer, dat hij absoluut eens een uurtje met „die architect" moest babbelen. „Toch zal ik pas rust hebben als het allemaal achter de rug is", ver zuchtte de Gooyer. „Ja", plaagde Wim, „verbeeldt je dat de echte Clarenbough komt op dagen!" De Gooyer werd groen-bleek. „Ja, dan ben ik fini!" constateer de hij schor. „Dan kan ik mijn bie zen wel pakken in Meetldam en ik heb nog de kans, dat ik achter de tralies draai ook!" „M'n goeie man", troostte Wim, „wie niet waagt, die niet wint. Dacht je", zo lachte hij, „dat ik m'n Chain Stores in Chicago ca deau gekregen heb?" „Dat heb je juist wel", antwoord de de Gooyer. „Kerel, je moet niet denken aan een verkeerde afloop, maar aan een goede. Als dit goed afloopt, zit jij er hier prima voor. De burgemees ter heeft geen woorden genoeg om je lof te verkondigen, al is het, ge loof ik, maar om Kruiderink te negeren „Ja, dat heb je goed bekeken. Maar Dikkenburg is een beste vent". „Enfin, ik stap weer eens op. Ik moet nog een praatje maken in 't Amerikaans met die burgemees tersdochter. Toch eens zien, of ik die ijsberg niet kan laten smelten!" „Als je maar geen grappen uit haalt! Bedenk, dat je onder valse vlag vaart, mannetje". „Dat weet ik bestmaar het boottochtje bevalt mij best. Ten minste, tot nog toevoegde hij er voorzichtig aan toe. -fl- Op dat ogenblik ontvouwde in het enig behoorlijke hotel, dat de naburige stad Kwardam rijk was, een jonge man met een grote uilen- bril op, de Provinciebode. Tegen over hem zat een intelligente jon gedame in een onberispelijk tail leur. Zij keek belangstellend en ook een beetje hautain de restauratie zaal rond. „Wonderlijk, die Hollandse kran ten", mompelde de vreemdeling.. „Wat zijn ze toch knus en klein en wat is hun nieuws toch onbelang rijk, tenminste van dit soort bla den. Wacht eens, hier: Meeldam. Daar moet ik heen. Hésay, Clare, there's something in the pa per abouthereMr. Claren bough", Het meisje wierp een blik in de krant. „Sorry, I don't understand the Dutch language and so I cannot read the paper", zei ze. De jongeman nam de krant weer op en begon aandachtig te lezen. Het meisje staakte haar verveeld rondzien, toen ze plotseling be merkte, hoe de krant in de handen van de jongeman schokkende be wegingen begon te maken. Ze hoorde vreemde geluiden achter het breed uitgevouwen papier. De ober kwam nieuwsgierig naderbij om iets op te vangen van het in rad Amerikaans gevoerde gesprek, dat nu volgde, waarbij het meisje eerst verwonderd zat te kijken, toen ontstemd het voorhoofd fron sen, heftig protesteren, daarna glimlachen tot. tenslotte beiden on der herhaalde lachbuien het ge sprek voortzetten in geheimzinnig gefluister. (Wordt vervolgd).

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1959 | | pagina 5