Bruinisse begroette op joviale wijze zijn nieuwe burgemeester 'T IS FEEST OP „BRU" Be-ëdigingsplechtigheid in bijzondere raadszitting (Van onze redacteur) BRUINISSE (vrijdagmorgen). Een rijkelijk bevlagd Bruinisse heeft vanmorgen de nieuwe burgemees ter, de heer C. H. v. d. Linde bin nengehaald. In een vrU lange peri ode dat de heer v. d. Linde secre taris der gemeente was, werd hij één met de Bruinissenaren en die eenheid maakte het niet moeilijk de heer v. d. Linde thans op spon tane wijze als kersvers benoemde burgemeester te begroeten. Ijve rig warén de bewoners van Duivc- land's grootste gemeente gisteren nog aait, bet groenen geweest aan de fraaie erepoort, waardoor de burgemeester zijn intocht maakte. Het was bij deze erepoort dat burgemeester en mevrouw v .d. Linde, beide gezeten in een open landauer, samen met de commissie van. ontvangst, bestaande uit wet houder van Gilst en het oudste raadslid in jaren, de heer C. Kik, komende van Zijpe, opgewacht werden door het feestcomité, de padvindsters en de juniores van de voetbalclub „Bruse Boys" en tal loze andere belangstellenden. Op Zijpe had het dochtertje van loco burgemeester v. d. Berg mevrouw v. d. Linde bloemen aangeboden. De voorzitter van het feestcomi té, de heer S. J. P. Jumelet, hield bij de erepoort een toespraak, waarin hij o.a. zeide dat de inwo ners van Bruinisse de nieuwe bur gemeester als vriend veel kunnen vragen, want als zodanig hebben zij hun nieuwe burgemeester leren kennen in de periode dat hij het RENESSE Openluchtconcert Morgen, zaterdagavond 8 uur, geeftde Kon. Harmonie „Witte van Haemstcde" in de muziektent een openluchtconcert. Bij gunstig weer mag op goede belangstelling wor den gerekend. Ingezonden mededeling Ruim 25 jaar geleden vestigde de heer A. de "Koning zich als bakker aan het Kerkplein te Bruinisse en aan het bedrijf was, zoals op het Zeeuwse platteland gebruikelijk, ook een kruideniersbedrijf verbon den. Na verschillende verbouwin gen was in 1959 de tijd gekomen voor een grondige verbouwing en modernisering en op donderdag 2 juli werd de geheel gemoderniseer de zaak geopend. Deze modernisering betrof niet alleen het interieur en de verdere verbouwing van het gehele woon huis, maar tevens werd overge schakeld van gewone bediening op zelfbediening. De wnd. burgemeester de heer D. van den Berg, gewaagde in zijn toespraak van de medewerking van het gemeentebestuur, hij prees de doortastendheid en het initiatief van de heer de Koning en haalde herinneringen op uit vervlogen da gen. Hij waarschuwde voor te groot optimisme. De heer A. Smallegange, als ver tegenwoordiger van de organisatie van Kroon-winkeliers, wees er op hoe de tijden veranderen, de huis moeder die in de kruidenierswin kel graag een praatje maakt, is ver leden tijd, de moderne huisvrouw wil niet meer lange tijd in een kruidenierswinkel vertoeven, maar heeft haast en prefereert daarom de zelfbediening. Hij feliciteerde op zijn beurt de heer de Koning met deze nieuwe zelfbdieningszaak. D heer J. Huibers, als secretaris van de afdeling Bruinisse van de Kon. Ned. Middenstandsbond, me- ambt van gemeentesecretaris ver vulde. „Wanneer u vader bent voor ons als vrienden, dan ligt er een blijde toekomst in het verschiet", aldus spr., die verder hartelijke woorden van welkom richtte tot de nieuwe burgemeester, waarin hij ook me vrouw v. d. Linde betrok, die nu „burgermoeder" van Bruinisse wordt. Hij hoopte in dit verband dat de gemeentenaren bij haar aan de ambtswoning altijd een geopen de deur zullen vinden en dat zij begrip zal tonen voor de nieuwe functie, die haar man straks gaat bekleden, dit speciaal met het oog op het feit dat hij ook des avonds vaak niet thuis zal kunnen zijn. Nadat mevrouw v. d. Linde op nieuw bloemen waren aangeboden vertrok de stoet in langzaam tem po naar de Chr. Landbouwhuis- houdschool, waar de commissie van ingeleide, bestaande uit de heer Hoogerheijde (het oudste raadslid in dienstjaren) en mevr. Hooger heijde, burgemeester en mevrouw v. d. Linde naar het podium in de raadszaal geleidden. De installatie In aanwezigheid van talrijke burgemeesters van het eiland en andere autoriteiten ving hierna de buitengewone raadszitting aan, die geleid werd door de loco-burge meester, weth. D. v. d. Berg. Deze memoreerde, na de opening van de vergadering, dat, na een burgemeesterloze periode van 7 maanden Bruinisse thans een nieu we burgemeester heeft en het ge meentebestuur dus weer compleet is. „In feite is het zo", aldus de loco-burgemeester, „dat de stoe len zijn verschoven, daar de voormalige secretaris nu burge meester is geworden en de heer de Groot secretaris. Een plaatsverwisseling als hier heeft plaats gevonden zal op deze wijze naar zijn mening in ons land niet vaak voorkomen. Sprekend over de ambtsperiode van de heer v. d. Linde als secre taris herinnerde spr. er aan dat deze op de secretarie een goede teamgeest heeft weten te kweken. In zijn hoedanigheid als secreta ris heeft de heer v. d. Linde de ge meente Bruinisse op uitstekende wijze gediend. Hij dankte hem voor de steun, die hij als loco-burge meester, heeft ondervonden en merkte op dat belangrijk voor het burgemeesterschap is het leren luisteren naar anderen. Vervolgens merkte de heer v. d. Berg op, dat, hem, tijdens het waarnemen door moi-eerde hoe hij na 1945 dikwijls met de heer de Koning als voor zitter van de plaatselijke afdeling, verschillende vernieuwde midden standszaken had geopend. Wat nu echter de heer de Koning zelf hier heeft gepresteerd spande de kroon. Ook hij prees de durf en de ener gie van het gezin de Koning en hoopte dat hij een mooie en ook zakelijk goede tijd tegemoet zou gaan. De heer D. de Koning, als broer van de heer A. de Koning, herin nerde aan het ouderlijk huis. De heer de Koning zelf beant woordde elk der sprekers afzon derlijk en betrok ook zijn gezin in de tot zijn persoon gerichte woor den en de hulde van deze gedenk waardige dag. Hij was overtuigd voor de verschillende ambachts lieden een lastige klant te zijn ge weest en de verbouwing was dan ook in recordtijd uitgevoerd. Het timmerwerk werd uitgevoerd door de firma S. C. de Graaff en Zoon, het metselwerk door de fa. Gebr. van Oeveren, het schilder werk door de heer P. J. Deurloo, verlichting en sanitair door de heer J. Huibers en de winkelinventaris door de firma A. Slabbekoorn uit Goes. Door de toepassing van Limba bouwplaat in verschillende kleu ren is een prachtig interieur ver kregen, de kasten, rekken en tafels, waarop de waren in deze zelfbedie ningszaak tot kopen noden, maken een prachtige indruk en vormen een buitengewoon fraai geheel. De vloer is ingelegd met dubbel hard gebakken tegels. hem van het burgemeesterschap, wel eens verweten is, dat hij on christelijk zou zijn opgetreden. Hij meende dit echter ten stelligste te moeten weerleggen, want hij heeft door zijn werk als zodanig in de gemeente steeds gepoogd Christus zo goed mogelijk te dienen. Tijdens deze periode is er met de nieuwe burgemeestereen zeke re vriendschap gegroeid en hij weet thans dat beider wens in ver vulling is gegaan door de benoe ming van de heer v. d. Linde tot burgemeester. Spr. gaf de nieuwe burgemeester de raad zijn ambt te zien als een opdracht, steeds voor ei^en mening uit te komen en be grip te tonen voor andersdenken den. Ten slotte hoopte hij op een gezegende ambtsperiode van bur gemeester v. d. Linde. Na het om hangen van de ambtsketen ver klaarde spr. vervolgens de nieuwe burgemeester als geïnstalleerd. Toespraak nieuwe burgemeester Burgemeester v. d. Linde, hierna het woord verkrijgend, herinnerde aan de moeilijke omstandigheden, waaronder weth. v. d. Berg gedu rende zeven maanden, het ambt van burgemeester heeft waarge nomen en wees er op, dat door zijn benoeming thans aan het tijdelijke wethouderschap van weth. S. A. Jumelet een einde is gekomen. Beloften zeide spreker nog niet te kunnen doen. Wel kon hij vast stellen dat de gemeente er financi eel ongunstig voorstaat. Niettemin zijn er in de toekomst grote kapi taalsinvesteringen nodig, o.a. voor de haven, de havenverlichting, de verplaatsing van de machinefa brieken en de verbetering van de Dorpsweg. De toekomst zal worden bepaald door het Deltaplan. In dit verband gaf spr. de verzekering dat hij zich ten volle zal inzetten voor het behoud van de schelpdie rencultuur, want Bruinisse is on denkbaar zonder een haven met schepen. Hij herinnerde hierbij ook aan het schelpdierencultuur- experiment in het Veerse Gat en merkte op dat het verloop van de ze plannen met nauwkeurigheid in de gaten wordt gehouden. Wat betreft de bevolking sprak hij van een „Vlaamse inslag", het geen impliceert dat Bruinisse een aparte gemeente is met een sterke vrijheidsdrang van de bevolking. In de raad veroorzaakt dit wel eens heftige debatten, maar spr. vond" dit geen ongunstig teken. Spr. wijdde verder ook aandacht aan de landbouw en deed de toe zegging dat hij zich zo snel moge lijk in de bestaande problemen zal trachten in te werken. Speciale aandacht wilde hij ook schenken aan de traditionele winkelweek. De ter zake hangende kwestie zal hij trachten ook zo spoedig moge lijk tot een bevredigende oplossing te brengen. Ook met de werknemersorganisa ties zal hij een zo goed mogelijk contact opnemen. Spr. prees de goede verstandhouding met de se cretaris, die hij als een kundig ambtenaar heeft leren kennen. Een enkel woord sprak hij ook aan het adres van de Rijkspolitie. Verder zeide spreker gewend te zijn aan snelle beslissingen en ook al zou dit wel eens storend kunnen werken, dan dient niet vergeten te worden, dat hij zal openstaan voor ieders wensen en begrip en zonder anazien des persoons. Hij beloofde tenslotte dat hij zich volledig zal inzetten voor het welzijn van Brui nisse en sprak de hoop uit met Gods hulp een aangename tijd te mogen beleven als burgemeester van die gemeente. Hierna werd nog het woord ge voerd door de heer L. J. Hooger heijde, als oudste raadslid in jaren en door weth. van Gilst, waarna sluiting der vergadering volgde, doch nog diverse andere sprekers gelukwensen aanboden. Als eerste van deze sprak burgemeester H. K. Michaëlis van Goes. Op deze toe spraken komen wij nog nader terug Nog zij vermeld dat door middel van een luidsprekersinstallatie ve len buiten de zaal in staat waren het gesprokene tijdens de installa tie en daarna te volgen. De Zuidafrikaanse antropoloog dr. Raymond Dart, die vorige week meedeelde tachtig kilometer ten noorden van Johannesburg een menselijke schedel van een miljoen jaar geleden te hebben gevonden, heeft te Pietermaritzburg meege deeld dat benen gereedschappen die op dezelfde plaats zijn gevon den, van hetzelfde type zijn als die van de Pekingmens uit het midden van het pleistoceen. STAD EN PROVINCIE DREISCHOR Burgerlijke stand en loop der bevolking over juni 1959: Overleden: 8 juni Josina C. Goe- degebuure, 77 jaar, wed. van Wil lem D. Guequierre, 21 juni Gerard de4Vrieze, 89 jaar, echtgen. van Zegerina P. Kloote. Bil-Loebis en kinderen naar Hal- Ingekomen: 19 jurii, Lammert Meerdink en gezin van Zierikzee. Vertrokken: 3 juni Eline Ch. de Bil-Leebis en kinderen n. Halsteren 8 juni Jan C. Westeweele n. Hal steren. OOSTERLAND Kleur en fleur door teelt van bloemzaden De teelt van bloemzaden, welke ook in onze gemeente meer en meer ingang vindt, levert vaak kleurrijke velden op. Zo is er bij de ingang van ons dorp aan de Molenweg, op het bouwland van dokter Vleugels Schutter een per ceel zaad te zien, dat door zijn kleurenspel het oog bekoort. Voor al de verscheidenheid der kleuren valt hier bijzonder in het oog. Met de heesters, welke de weg hier ter plaatse omzomen en de bloemen aan de weg, wordt dit hier een mooi gedeelte van het dorp. Wel een groot verschil met de eerste tijd na de ramp- en oorlogsinun datie, toen deze plaats door het zeewater geheel ontluisterd werd. Vroeger was deze plaats één dei- mooiste van de gehele gemeente. De Molenweg werd hier begrensd door aan de ene kant Oostkenskil met zijn goede beplanting en aan de andere zijde de dokterswoning, geheel schuilgaande in het lover van oude iepen en andere boom soorten. Wie de nog bestaande prentbriefkaarten uit deze tijd be kijkt, komt onder de indruk van het vele natuurschoon dat vooral ook in ons dorp verloren ging. Ge lukkig gedijt de beplanting goed, zodat t.z.t. onze gemeente weer in het groen zal komen. SIRJANSLAND Bejaarden maakten autotrip naar Zuid - Beveland Zeer geslaagde tocht achter de rug Woensdagmorgen vertrok een file van elf luxe auto's met aan boord de bejaarden van het dorp, voor een trip naar Zuid-Beveland. Evenals vorige jaren hadden de autobezitters de hoofden bijeen gestoken, om deze tocht weer mo gelijk te maken, brie en dertig be jaarden maakten de tocht mee. Zij maakten de overtocht met de boot Zierikzee-Katseveer. Als gids trad op de van Zuid-Beveland afkom stige heer Op 't Hof, die de fraai ste plekjes wist aan te wijzen. Zuid-Beveland - gespaard voor inundatie - ontrolde zich in alle schoonheid voor het dankbare en kijkgrage oog der bejaarden, die volop genoten. Onderbreking te 's-GravenpoIder Men onderbrak de reis te 's-Gra- venpolder, woonplaats van de oud-dorpsgenoten de familie Lan sen. Te Leeuwedorp gebruikte men de maaltijd. Er was gelegenheid in de verschillende dorpen even uit te stappen en rond te zien. Op de terugweg bracht het gezelschap een bezoek aan een kreeftenpark te Yerseke. Te Bergen op Zoom werd de reis een ogenblik onder broken. Onder luid claxoneren ar riveerden de bejaarden rond 7 uur weer op het dorp. In het vereni gingsgebouw stond een gedekte ta fel gereed, liefderijk verzorgd door een aantal dames. Namens de autobezitters sprak de heer A. Heule een dankwoord, inzonder heid ook voor de financiële steun, waardoor de reis mogelijk werd gemaakt. Spr. noemde de reis dit jaar uitermate geslaagd. Namens de bejaarden sprak de heer A. v.d.- Maas woorden van dank, jegens hen die de, reis mogelijk maakten. BRUINISSE Chr. Schooljeugd naar Den Haag Met een aantal particuliere auto's maakten de leerlingen der Chr. School woensdag hun school reisje naar Den Haag en omstre ken. De eerste stopplaats was echter het Liesbos te Breda, terwijl in Rijswijk een consumptie werd gebruikt. Panorama Mesdag in Den Haag is een attractie voor oud en jong, zoals ook deze dag bleek. De waterpartij in het Scheveningsc Bos met uitzichttoren was een prachtige gelegenheid om het twaalf-uurtje tc gebruiken en dan naar Madurodam tc vertrekken. Via dc Boulevard tc Scheveningen ging men naar de Speeltuin te Bergen op Zoom om plm. 9 uur weer op Bruinisse te arriveren. Ook hier werden diverse consump- 1 ties en versnaperingen uitgereikt, die dit reisje tot een aangename 1 tocht maakten. Het weer in juni in Duiveland In de maand juni 1959 werden op het proefbedrijf „Scheldemonden" te Bruinisse 34 mm. neerslag ge registreerd. Hiervan viel niet min der dan 29,9 mm. na de periode van grote droogte waarom deze maand bekend zal blijven, nl. in het et maal 26 en 27 juni. Op 2 juni viel er 1.7 mm. Er werden 4 zomerse dagen, met een temperatuur van meer dan 25 graden gemeten wat overeenkomt met het normale aan tal van deze maand. Leerlingen O.L.-school naar „De Efteling Het schoolreisje van de o.l.- school te Bruinisse had dinsdag 1 juli „De Efteling" te Kaatsheuvel ten doel. Daar dit recreatiecentrum geheel is ingesteld om jong en oud een aangename dag te bezorgen, werd dit doel ook voor de leerlin gen van genoemde school ten volle bereikt. Het dierenpark te Tilburg was in de namiddag het tweede grote doel van de dag en ook hier werden enige aangename uren doorgebracht. Natuurlijk droegen talrijke tractaties bij tot het wel slagen van deze dag. De heer G. Overbeeke, adju dant der Rijkspolitie met stand plaats Bruinisse, is per 15 juli 1959 overgeplaatst naar Kapelle-Bieze- linge. Burgerlijke stand en loop der bevolking over juni 1959: Geboren: 14 juni: Stoffel, z. van D. van den Berg en J. C. Capelle. 20 juni: Cornelis, z. van L. van den Berge en C. van Gilst.' 21 juni: Wouterina Alida, d. van J. G. de Waal en J. K. Otte. 23 juni: Gerrit Jacobus, z. van D. J. Jumelet en M. Davidse. 28 juni: Pieternella Anthonia, d. van L. J. IJzelenberg en J. Dorst. Overleden: Janna Goudzwaard, wed. van Johannes van den Berge, 74 jaar (overl. te Koudekerke). Gehuwd: A. Buteijn, 26 jaar (van Krabbendijke) en Elizabeth J. Ver kamman, 25 jaar. Ingekomen: Cornelia Zoeter, wed. van L. Bal uit Geervliet. Elizabeth Pieternella van Zuidland uit Goes. Vertrokken: Elizabeth J. Ver kamman naar Krabbendijke. An- toon Valk en gezin naar Gorin- chem. Stevan Barnadov en gezin naar Lelystad. ST. PHILIPSLAND Vergadering Gemeenteraad In de laatst gehouden vergade ring van de gemeenteraad onder voorzitterschap van burgemeester L. J. de Jonge werd het verzoek van de Openbare Lagere school voor het aanschaffen van een schoolprojector van f 325,- toege staan. Door het bestuur van de bij zondere school te Anna Jacoba- polder werd verzocht gelden be schikbaar te stellen voor de aan koop van een strook grond, de voormalige trambaan. Het bedrag a f 138 werd beschikbaar gesteld. Het verzoek van de gemeente Middelburg om f 500,- ter beschik king te stellen voor het aanbren gen van het gemeentewapen in het provinciehuis, werd afgewezen. Het verzoek van het bestuur van Zeeuwse gemeenten om 5 cent per inwoner beschikbaar te stellen, werd aangenomen. Verschillende goedgekeurde raadsbesluiten gin gen onder de hamer door. Zo ook wijziging verordeningen en de be groting 1958. Daarna werden de verordeningen van de winkelslui tingswet 1951 vastgesteld. Na bespreking in besloten zit ting werden b. en w. gemachtigd tot herbestraten van de Stations straat. Het verzoek van de heer M. Geense om verbeteringspremie woningbouw werd afgewezen. Nu de afrastering van het school terrein is uitgevoerd, hoopte de voorzitter dat door het schoolper- soneel de nodige aandacht zal worden geschonken en vernieling tegen te gaan. Ook ligt het in de bedoeling de hekken van sloten te voorzien. De politie zal hierop streng toezicht houden en zo no dig proces verbaal opmaken. Na het werk in de Anna Jacobapolder in ogenschouw genomen te hebben dankte de voorzitter de gemeente werklieden voor de wijze waarop de betegeling is uitgevoerd. ANNA-JACOBAPOLDER Vergadering Groene Kruis In „Ons Dorpshuis" werd de al gemene vergadering gehouden van de afdeling St. Philipsland van het Groene Kruis. In zijn openingswoord drukte burgemeester de Jonge er zijn spijt over uit dat de opkomst zo gering was. Tenslotte hoopte hij dat zus ter Uijl, die sinds enige tijd de ver eniging dient, een prettige werk kring mag hebben in de gemeente. In zijn jaarverslag deelde de se- kretaris mede dat nog steeds ge wacht wordt op de koninklijke goedkeuring van het huishoudelijk reglement. De penningmeester .kon in zijn jaarverslag een optimistisch geluid laten horen omdat hij een batig saldo had van f 619,28. De totale bezittingen der vereniging bedra gen f 77.785,17. Wegens ziekte van dr. H. Menger, medisch adviseur der vereniging, kon geen verslag van de zuigelingenzorg worden uitgebracht. Alleen kon worden meegedeeld dat aan de polio-in enting veel werk is geweest. Als leden van de financiële kom missie werden benoemd de heren: M. J. Zwagemaker, Joh. van Dijke en M. A. Stols. Van de notulen- kommissie de heren: M. Lindhout en J. de Visser. Het periodiek aftredende be stuurslid de heer Chr. Wisse, werd met algemene stemmen herkozen, welke zijn benoeming aannam met dank voor het in hem gestelde ver trouwen. Na de pauze werden enkele kleu rendia's vertoond, waaronder van de Expo, waarna de voorzitter deze algemene vergadering sloot. ONDERWIJS BROUWERSHAVEN. De heer C. van Luijk alhier, leerling van de chr. ulo-school te Zierikzee, slaagde te Goes voor het mulo-diploma A en B, tevens middenstandsdiploma. Ingezonden mededeling „VESPA" het meest verkocht KERKNIEUWS Landelijke gereformeerde kerkbouwactie 's-GRAVENHAGE, 2-7. Het be stuur der Stichting Steun Kerk bouw (S.S.K.) heeft, gezien de nij pende kerkbouwnood in de geïndu strialiseerde gebieden, besloten een landelijke kerkbouwactie ineens te houden in alle gereformeerde ker ken. De stichting wil kerkeraden verzoeken zondag 18 oktober te be schouwen als speciale kerkbouw- zondag, waarop van alle kerken een bijzondere collecte voor.. hét werk dér S.S.K. gevraagd zal Wor den, afgezien van wat in de kerken reeds voor dit doel gedaan werd. De stichting zal zich tot de eerst komende generale synode wenden met het dringend verzoek haar ko mende actie met haar volle gezag te steunen. Centrale diakonale conferentie 's-GRAVENHAGE, 2-7. De cen trale diaconale conferentie der Gereformeerde Kerken zal woens dag 16 september a s. te 's-Herto- genbosch onder presidium van dr. J. W. Noteboom, oud-burgemeester van Voorburg, worden gehouden. In de morgenvergadering komen diaconale vragen aan de orde en in de middagvergadering zal prof. dr. R. van Dijk, hoogleraar in de so ciologie aan de Vrije Universiteit een beschouwing wijden over „De vrouw en de kerkelijke weldadig heid". Burgerlijke Stand Zierikzee Geboren. 1 juli: Martin Jans, z. van Jakob Broeils en Jansie Hu berts. Gehuwd. 1 juli: Marinus Jan de Vrieze, 27 j. en Willemina Maatje van den Hoek, 21 j. Overleden. 30 juni: Jacoba van de Panne, 82 j., wed. van Adriaan Scheepvaartberichten Bonita, 2 juli te Laceiba. Friesland, 2 juli van Dar es Sa laam naar Zanzibar. 2 juli te Zanzibar. Kenia (t.), 2 juli van Killingholma naar Rotterdam; 3 juli te Rot terdam verwacht. Kertosono, 2^ juli van Barcelona naar Rotterdam. Kryptos (t.), 2 juli te Invergordon. Lemsterkerk passeerde 2 juli Al giers naar Rotterdam. SPORT VOETBAL K.N.V.B. Zomeravondcompetitie Afdeling Zeeland 2 juli: Drukkerij L. O.-PZEM 0-5 CWS-Neptunus lrT. DUIVENSPORT P.V. ,De Reisduif' Nooridgouwc e.o. Uitslag van de wedvlucht uit Achaffenburg. Afstand 416 km. In concours waren 82 duiven. 1, 11 J. M. Kloet; 2, 4, 8, 9, 12, 13 C. J. van Dixhoorn; 3 H. de Vries; 5 L. van der Wielen; 6 C. Wesdorp; 7 L. Fonteine; 10 J. Flikweert; 14 Gebr. Wurth. De beker werd ge wonnen door de heer J. M, Kloet. Kwart eeuw oude zaak te Bruinisse op fraaie wijze gemoderniseerd Keurige zelfbedieningszaak staat aan Kerkplein

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1959 | | pagina 3