Onze nieuwe puzzlerubriek l/oodwill Vreemde tegenstrijdigheid Dief BRANDALARMERING ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE VRIJDAG 26 JUNI 1959 NO. I8587 Het kampeerterrein „Duinhoeve"' Practische regeling voor drinkwater- en levensmiddelenvoorziening Eerste door A.N.W.B. erkende kamp in de Westhoek (Slot) De toekomstige kampbeheerder van het kampeerterrein rond de „Duinhoeve", de heer J. Pimme- laar, heeft met ons het uitgestrekte vrijwel ongerepte natuurgebied, doorkruist. Behalve de natuurlijke aantrekkelijkheden van het gebied doet de kampbeheerder alle moge lijke moeite om het de gasten zo aangenaam mogelijk te maken en hij zal dit volhouden ook. De heer J. S. Korteweg was tij dens de excursie onze gastheer. Hij zette de toekomstmogelijkheden van het terrein uiteen. Deze zijn niet gering voor dit kamp, dat het eerste door de A.N.W.B. erkende is, te zien aan de bekende A.N.W.B. blauwe richtingaanwijzers, waarbij de eerste reeds bij het begin van de nieuwe Prov. weg te Haamstede staat. Een groot Padvinderskamp heeft voor deze zomer reeds plaats besproken. Verder is plaats aan gevraagd door familiekampen. Een grote handicap voor dit be drijf is het gemis van elektriciteit en waterleiding. Op 40 meter diepte is goed drink water gevonden en nu wordt met behulp van een Sihi-pomp en twee tanks van 1000 liter, voorlopig over voldoende water beschikt. Indien de grasmat te veel zou lijden door droogte, ligt het in de bedoeling des nachts het gras met deze instal latie te beregenen. Met propaan- gas zal voorlopig de verlichting uitgevoerd worden. Groep Algerijnen vernietigd BONE, 25-6. Franse troepen, ge steund door vliegtuigen en artille rie, hebben woensdag aan de rand van de Algerijnse stad Bone een groep opstandelingen vernietigd, aldus een te Algiers uitgegeven legerbulletin. Van de vijftig opstandelingen werden er 31 gedood en vijftien ge vangen genomen. Eén van hen gaf zich over. De strijd heeft acht uur geduurd. De levering van voedingsmiddelen Na een bijeenkomst met de Haam- steedse winkeliers, is een maat schappij gevormd, waarin bijna al le Haamsteedse winkeliers enz. verbonden zijn en deze kunnen met uitsluiting van anderen, levensmid delen leveren aan de kampbewo ners. Met de groei van het toe risme zullen de omzetten van de leveranciers meegroeien. De kamp winkel, ondergebracht in een 21 Ingezonden mededeling BI N N EN VERI NGBED HAZET-FABRIEKEN ZEVENBERGEN SCHUIMRUBBERBED meter lang, landelijk uitgevoerd houten gebouw, wordt zeer binnen kort geopend. Boven het kampgeld, moet een entreegeld worden betaald, dat het gehele seizoen geldig is. De leiding hoopt hiermede onnodig geloop en rustverstoring te voorkomen. Al leen in tenten zullen hier een 3000 personen een onderdak vinden dat gebaseerd is op rust, en waar de kampeerder binnen een 10-tal me ters geen andere tent zal vinden, wat het kamperen des te aangena mer maakt. Ned. Trekpaarden- tentoonstelling te 's-Hertogenbosch s-GRAVENHAGE, 25-6. Z.K.H. de Prins der Nederlanden heeft het voorzitterschap van het ere-comité der 27ste Nationale Trekpaarden tentoonstelling aanvaard, aldus deelt de Kon. Vereniging „Het Ne derlandse Trekpaard" mee. De tentoonstelling wordt op 15 en 16 september gehouden in de Veemarkthallen in 's-Hertogen- boschè Zeeuwse oogst van zwarte bessen KAPELLE, 23-6. De oogst van zwarte bessen in Zeeland is begon nen. Op de veiling te Goes hebben vandaag verscheidene kwekers dit produkt aangevoerd. In totaal was er reeds 500 kilo van deze vruch ten, waarvoor de laatste jaren de fabrieken in binnen- en buitenland grote belangstelling tonen. Voor de primeur werd in Goes f 2,52 per kg. betaald. Verwacht wordt, dat het aanbod de komende dagen vlug zal toenemen. Door het aanhou dende warme en droge weer zijn de zwarte bessen namelijk vlug gaan rijpen. De oogst is hierdoor zeker veertien dagen vroeger dan in voorgaande jaren. Over het alge meen wordt er in Zeeland een ma tige oogst van zwarte bessen ver wacht. Belangrijke aanbesteding in Zeeland MIDDELBURG, 25-6. Rijkswa- terstaat heeft te Middelburg de aanbesteding gehouden voor het verleggen van de oostelijke rijks waterkering te Terneuzen, omvat tende de bouw van een uitwate- rings- en wachtsluis, een gedeelte uitwateringskanaal en het verzwa ren van het gedeelte zeewering van de nieuwe Othenepolder. Er waren 43 inschrijvingen. De laagste inschrijver was het Hollands Aannemingsbedrijf Zanen en Verstoep te Den Haag voor f 1.483.000,-, hoogste inschrijvers waren de firma A. Verhagen, Aan nemingsbedrijf te Breda voor f 1.850.000 en Volker Beton N.V. te Sliedrecht en Aannemingsbe drijf Jacq G. van Oord te Utrecht, eveneens voor f 1.850.000,-. WIJ OUDERS Soms zijn er van die tegenstrij dige opvattingen in mensen met be trekking tot de opvoeding, die je in verbazing brengen. Natuurlijk is het niet aan mij, kritiek uit te oefe nen op wat anderen met hun kin deren doen, maar dat neemt niet weg, dat de verwondering blijft; vooral omdat dze mensen het zich m.i. moeilijker maken dan nodig is. Neem bv. dat vrouwtje van De Broom. Haar huis ziet er altijd uit om door een ringetje te halen. Ze poetst en boent op een bijna harts tochtelijke manier; alles glimt en blinkt je tegen in huis Ze kan het niet uitstaan, als ergens een smetje of stofje te bekennen zou zijn. Geen kussen of kleedje mag scheef lig gen; de asbakjes worden je letter lijk onder de neus weggehaald, om leeg gegooid te worden, zodra er maar een peukje in ligt. Maar haar kleine kinderen laat ze rustig met vuile neuzen, roetzwarte handjes en kleren vol vlekken rondlopen. Ze schijnt dat niet te zien, of althans hindert het haar niet in het minst. De de Brooms wonen buiten. Ze hebben een grote tuin en de kin deren kunnen daar ravotten, zoveel ze willen. Dit is natuurlijk ook een van de redenen, waarom ze er meestal ontoonbaar uitzien. „Ik heb geen zin, ze de hele dag te verbieden en achterna te roepen, dat ze zich niet vuil mogen maken. Liever was ik iedere dag", is haar opvatting. Hiermee kan ik het volkomen eens zijn. Het is inderdaad voor kinderen een kwelling, als ze niets mogen uit angst voor hun kleren. Maar waarom ze niet een lekkere over-all aangetrokken, die in de was niet te lijden heeft en die je ze uit kunt trekken, als ze aan ta- gel gaan of je ze mee uit wilt ne men? Het gaat mij altijd aan het hart als ik die aardige truitjes en pakjes zie, die zo vaak in de was moeten, dat ze verkleuren, krimpen en al heel gauw onooglijk worden. Ik wou, dat moeder de Broom net zoveel liefde voor het goed van haar kinderen had als ze voor haar kleedjes en kussens en meubeltjes heeft. Lui is ze overigens niet. Ze wast inderdaad iedere dag en haalt zich hiermee volgens mij onnoeme- ijk veel overbodig werk op de hals. Iedere dag krijgen de kinderen schone bovenkleren aan. Maar wat helpt het? Nog zien ze er vanaf een half uur na het opstaan tot het ogenblik van naar bed gaan vies en beduimeld uit. Ze kon ze net zo goed de vuile kleren van de vorige dag aan laten houden. Het begin immers als bij het ont bijt. Ze knoeien ei of jam op hun kleren. Als je vraagt: „Waarom doe je ze toch geen slab voor?" is het antwoord: „Ach, of je nu een slab wast of een blousje, wat geeft dat?" Ik vind het een gebrek aan logica. In de eerste plaats wast en strijkt een slab heel wat vlugger dan een blousje en is er met al dat gewas aan een slab heel wat minder te bederven. Maar bovendien houd je daarmee de kleren tenminste schoon en hoeft het je niet aan het hart te gaan, dat het frisse pakje waarin je het kind bij het opstaan hebt gestoken, meteen weer niet om aan te zien is. Voor haar gemak zucht van het ogenblik schijnt moe der de Broom echter graag te beta len met een massa werk, dat later komt. En over die onlogica verbaas ik me nu altijd weer opnieuw. En ook over het feit, dat zij haar vaak als schooiertjes rondlopend kroost weet te combineren met haar smet teloze, o zo ordelijke huis. MARCELLE KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND UTRECHT. Op de onbewaakte overweg in de Heerdenweg te Vin kenveen is een auto tegen een goe derentrein gereden. De bestuurder van de auto werd gewond en een kind, dat ook in de auto zat, is gedood. 's-HERTOGEBOSCH. Zoals ge meld is op de Rijksweg E 9, op het gedeelte Zaltbommel-Hedel, een klein personenwagentje door een truck van achteren aangereden en vernield. Uit nadere gegevens, die wij hebben ontvangen, is gebleken, dat het achtjarige zoontje van de familie Wollendorf (de familie die in de personenwagen was gezeten) bij het ongeluk niet om het leven is gekomen. Wel is de toestand van het jongetje ernstig. HAARLEM. Op 74-jarige leef tijd is te Velsen overleden de heer L. H. F. Leistikow, gepensioneerd kapelmeester van de Koninklijke Marine te Den Helder. Van 1924 tot 1940 was hij aan deze kapel verbonden, daarvoor was hij ka pelmeester bij het 16e regiment in fanterie. Ook als componist en ar rangeur van symfonieën, marsen en walsen genoot hij grote bekend heid. IJMUIDEN. De laatste drie Ne derlandse stoomtreilers van de IJmuidense vissersvloot zullen dit jaar uit de vaart worden genomen Dit is medegedeeld door de direc tie van de N.V. Visserijonderne ming „De Vent" te IJmuiden, eige naresse van deze drie schepen, de Haarlem IJmuiden 9, de Herman IJmuiden 2 en de Vios 1 IJmuiden 24. EDE. Door nog onbekende oor zaak is de met wat struikgewas begroeide heide tussen de Ossen- berg en de Driepoot in het infan- terieschietkamp „De Harskamp", in brand geraakt. Het vuur ver spreidde zich zeer snel, hetgeen het nodig maakte in allerijl ongeveer 2.000 in „De Harskamp" verblij vende militairen te alarmeren. Ook de brandweer van de legerplaats en de brandweren uit Harskamp, Otterlo, Ede, Kootwijk en Apel doorn werden te hulp geroepen. Dank zij deze massale inzet van mensen en materiaal kon het vuur na ruim anderhalf uur bedwongen worden. HAARLEM. De 19-jarige Hon gaar Jozsef Havasi uit Heemstede is bij het zwemmen in de ring vaart van de Haarlemmermeer polder bij de Bennebroekerdijk tij dens het zwemmen verdronken. Het (scheer)water ruist bij een Schouwse kapper, het schuim wolkt welig rond kin van klant, die zich zelf dromerig beziet in de spiegel. Nooit kijkt een man immers onge- strafter in de spiegel, dan bij Fi garo. Het gesprek is wat verflauwd, na de klantse bevestiging „dat het mes goed is". Plotseling maakt klant vreemde onderdrukte gelui den, gepaard gaande met het los trekken en wegwerpen van het witte laken. Kapper deinst ver schrikt achteruit, als klant uit stoel opveert, de deur open trekt en de straat oprent. Klant vliegt beschuimd en wel over het wegdek en weet een fiet ser bij de bagagedrager tr trekken en aldus tot afstappen te dwingen. Twee mannen staan tegenover el kaarde klant en de fietser Klant zegt: „Je wist tun besten dur wê uut te zoeken" en dat was een rake opmerking, want terwijl het scheer slachtoffer in zijn stoel zat te dommelen, zag hij in de spie gel plotseling dat een vreemde er met zijn mooie nieuwe fiets van door ging. De fietsendief wist niet veel in te brengen en de klant heeft zijn karretje uiteraard weer ijlings op zijn plaats gezet. Hiigend is hij teruggekeerd bij de kapper, die zonder vragen, natuurlijk het hele verhaal kersvers kreeg opgedist. ,,'t ZA je gebeure", zei de kapper geresigneerd, want hij heeft iets filosofisch over zich. Na dit ijselijk spiegelavontuur zit Eilandman nooit meer helemaal lekker bij de kap per, al is het dan een andere. Vroe ger sliep hij moeiteloos in bij het klikken van de schaar, maar nu spiedt hij in de spiegel en werkelijk niet om zichzelf te zien. Hij loert op spitsboeven, want blijkbaar zit ten niet alle gappers in de cel. EILANDMAN. Vandaag beginnen w(j met onze wekelijkse puzzle-rubriek, welke in de regel op vrijdag zal worden opgenomen. Verschillende prijzen wor den hiervoor in de loop der komende weken uitgeloofd, met dien ver stande dat bij meer dan één foutloze inzending, het lot zal beslissen. Voor de prijswinnaar van bijgaande afgedrukte puzzle, wacht een set visitekaartjes, bedrukt met naam en andere gewenste toevoegingen. Wü wensen onze lezers met de leerzame puzzles bijzonder veel ge noegen. DE REDACTIE. Horizontaal: 1. soort kwast; 2. email van de tanden; 11. noodsein; 12. krantenjongen; 14. dierenliefko- zing; 15. het Romeinse rijk (afk.); 17. verwarming; 19. maanstand (afk.); 20. klap; 22. keukengerei; 23. voorzetsel 25. lofdicht. 26. plaats in Gelderland; 29. paarden sturen; 31. elektrisch geladen deeltje; 32. be- deksel; 34. enzovoort (afk.); 35. ge sloten; 37. verdriet hebben; 40. Duits telwoord; 42. dun; 43. water in Friesland; 44. Westduitse bad plaats; 46. ontvangdraad; 49. graaf- werktuig; 51. vrouwelijk zoogdier; 53. artikel (afk.); 54. visgerei; 56. grote vloot; 59. plaats in Spanje; 61. niet vast; 62. Oosterse titel; 64. vaartuig; 65. kledingstuk; 66. En gels voorzetsel; 68. herkauwer; 71. met dank (afk.); 72. klein plantje; 74. Europeaan; 75. vreemde munt; ,77% narigheid; 78. onwaardig. Verticaal: 1. persoonsafbeelding; 2. vervoerbedrijf (afk.); 3. zang- noot; 4. verlaagde toon; 5. weg met bomen; 6. gepelde gerst; 7. reeds; 8. animo; 9. klein persoon; 10. cij feren; 13. vogel; 16. meisjesnaam; 17. vlees; 18. onverstandig; 19. plaats in Gelderland; 21. gewricht; 22. stip; 24. deel van de voet; 25. bez. voornaamw.; 27. jongensnaam; 28. stootstok; 30. de onbekende (afk.); 32. veelarmige riviermond; 33. zuidvrucht; 36. boom; 38. rivier in Nederland; 39. lidwoord; 41. boom; 44. uitstalkast; 45. nu en dan; 46. bekende opera; 47. grond bij een huis; 48. reus; 49. schrede; 50. steenvrucht; 52. onder andere (afk.); 55. stofmaat; 57. bedorven; 58. leeftijd (Eng.); 59. gek (Eng.); 60. plakmiddel; 63. geen uitgezon derd; 64. tegen; 67. watering; 69. als eerder afk.); 70. voor; 72. in houdsmaat (afk.); 73. voorzetsel; 75. Frans pers. voornaamw.; 76. getij. Burgemeester en wethouders van Zierikzee maken bekend, dat met ingang van 1 juli 1959 telefonische brandmelding uitsluitend dient te geschieden aan het speciale tele foonnummer 2 2 00 in plaats van aan het nummer van het bureau der Rijkspolitie. Zierikzee, 25 juni 1959. Burgemeester en wethouders van Zierikzee: M. C. VERHEIJEN, lo. burg. R. VAN OMMEREN, secretaris De waarnemend groepscomman dant der Rijkspolitie te Zierikzee maakt bekend, dat ingaande 1 juli .s. het Groepsbureau der Rijkspo litie, gelegen aan de Meelstraat 10, uitsluitend geopend zal zijn op werkdagen van 8.30 uur 's morgens tot 6 uur 's avonds. Na genoemde uren, alsmede op zondagen is de Rijkspolitie alhier telefonisch als volgt te bereiken: le. wnd. groepscommandant op perwachtmeester A. Pipping, tel. no. 2420; 2e. wachtmeester le kl. C. Leeuw, tel. no. 2250 en 3e. wachtmeester le kl. J. Struijk, tel. no. 2501. De genoemde telefoonaansluitin gen zijn vermeld in de telefoongids voor Schouwen-Duiveland. Bovendien zal op de uren en da gen waarop het groepsbureau ge sloten is aldaar voor het raam een bekendmaking worden geplaatst op welke adressen politiehulp te ver krijgen is. Met ingang van gelijke datum zal het aangeven en afhalen van ge vonden voorwerpen slechts kunnen plaats vinden tijdens het geopend zijn van het bureau. Zierikzee, 25 juni 1959. De commandant van de groep, De opperwachtmeester, wnd. A. PIPPING. „Floriade-1960" belooft wat 'S-GRAVENHAGE, 24-6. Voor de Amerikaanse inzending naar de in- ternationaale tuinbouwtentoonstel ling „Floriade 1960" zal ongeveer 300.000 dollar beschikbaar zijn, zo heeft de Amerikaanse landbouw- attaché in Nederland, de heer Ro bert H. Reed, vanmiddag op een persconferentie in Scheveningen medegedeeld. Er zal een regerings bij drage komen van 150.000 dollar en het Amerikaanse bedrijfsleven zal voor ongeveer eenzelfde bedrag meewerken. De Floriade zal volgend jaar van 25 maart tot 25 september worden gehouden op een ruim 40 ha. groot terrein tussen het Rotterdamse mu seum Boymans-van Beuningen en de rivier de Maas. Deze tentoonstel ling wordt georganiseerd ter gele genheid van het honderdjarig be staan van de Koninklijke Algemene Vereniging voor Bloembollencul tuur. De grootste platenbuigmachine ROTTERDAM, 25-6. Op de Ver olme Dok- en Scheepsbouw Maat schappij op het eiland Rozenburg leggen monteurs uit Duitsland deze week de laatste hand aan de groot ste platenbuigmachine, die ooit op een Nederlandse scheepswerf werd geplaatst, aldus deelt deze werf mede. Het gevaarte, dat een ge wicht heeft van 330 ton, heeft een lengte van 22 meter en rijst 8 me ter boven de vloer uit. De machine, die platen van ruim dertien meter lengte en 50 mm. dikte kan bewer ken, rust in een bouwput van vijf meter diepte. Boven deze machine zijn twee loopkranen van elk vijf tien ton aangebracht. Vooral met het oog op de drie te bouwen tank schepen van 73.000 ton noemt de werf de machine een belangrijke aanwinst. Op het ogenblik bouwt men te vens aan een tankschip van 33.000 ton voor Brazilië. Dit schip zal in september te water worden gelaten. Deze snelle bouw is mogelijk door de zg. sectiebouw. Speculatieve berichten over een mogelijk plan voor een westelijke topconferentie zijn woensdag niet bevestigd door de officiële woord voerder van het Amerikaanse mi nisterie van buitenlandse zaken. Ingezonden mededeling Zuiver Uw bloed met Kruschen. Om Dn rheumatiok te verdreven. Want naarmate Kruschen's aan sporende werking onzuiverheden uit Uw bloed verdrijft, verdwijnen Uw pijnen vanzelf. Kruschens vijf minerale zouten brengen Uw bloedzuiverende organen weer op gang, Uw bloed gaat sneller stro men en de pijnverwekkende on zuiverheden verdwijnen langs na tuurlijke weg. SPORT KORFBAL Burgh Ill-Stormvogels II 1-2 De theoretische kans, die Burgh III nog bezat om de eerste plaats te kimnen bereiken, is door deze onverwachte nederlaag verkeken. De groen-witten maakten er deze avond wel heel weinig van, boven dien kwamen ze in het veld met een zeer zwakke opstelling. Het is voor de rust hoofdzakelijk C. van Nieuwenhuize geweest, die elke aanval leidde en door het goe de verdedigen van zijn tegenstan der, kreeg hij geen schijn van kans Een grote fout was de onderschat ting van Stormvogels, wat Burgh duur te staan kwam. De enkele kansen die van Nieuwenhuize kreeg, werden door onzuiver schie ten om zeep gebracht. 10 minuten voor rust kon Burgh door een in geschoten straf worp door v. Nieu wenhuize een voorsprong nemen. Cobi de Graaf, die een prima bal techniek heeft, kon bijna de gelijk maker scoren, doch de bal viel van de mand. Na de rust een moedig aanval lend Burgh, dat door met te wei nig animov te spelen geen resulta ten meer bereikte. Cobi de Graaf kon de gelijkmaker inschieten, waarna M. Haze de stand op 1-2 bracht, wat ook de einduitslag werd. Stormvogels verdiende de zege volkomen. UTRECHT, 23-6. Het „Comité Binnenstad en Singels" te Utrecht heeft de Utrechtse gemeenteraad een adres gezonden, waarin het de leden verzoekt, het door burge meester en wethouders voorgestel de verkeersplan voor de Domstad niet te aanvaarden. Zoals bkend, houdt het verkeersplan, opgesteld door de Duitse professor Feuchtin- ger, onder meer in het dempen van de Utrechtse singels. PREDIKBEURTEN voor zondag 28 juni Ned. Herv. Kerk Zierikzee: Grote Kerk:10 uur ds. Bezemer (bed. H. Doop). Gasthuis- kerk: 10 uru ds. O. Elseman uit Bergen op Zoom, 7 uur ds. Bezemer Kerkwerve: 2.30 uur ds. v. d. Grift (voorber. H. Avondmaal). Seroos- kerkc: 10 uur ds. v. d. Grift (voor ber. H. Avondmaal). Burgh: 10 uur ds. Swaak. Haamstede: 10 en 7 uur ds. Boer. Rcnesse: 10 uur ds. van Liere. Noordwelle: 7 uur ds. van Liere. Eikerzee: 10 uur ds v. d. Ban (bed. H.A.), 7 uur idem. Brouwers haven: 10 uur ds. Groot. Zonne- maire: 10 uur ds. Duvekot. Noord- gouwe: 10 uur ds. Buinink. Drei- schor: 10 uur ds. Duyvendak. Ouwerkerk: 10 uur ds. Franke. Nieuwerkerk: 10 uur ds. Westerhof Oosterland: 10 uur ds. Rijks (voor ber. H.A), 6 uur idem. Sirjansland: 10 uur leesdienst, 6.30 uur eerw. heer W. J. Sijthoff uit Acquoy. Bruinissc: 10 en 6 uur ds v. d. Brink. St.-Philipsland: 9.30 en 2,30 uur ds. van Dieren. Lutherse Kerk Zierikzee: 10 uur mej. da. M. E. Monsees uit Amersfoort. Geref. Kerken Zierikzee: 10 en 5 u. ds. Tiemersma Scharendijke: 10 en 2.30 uur ds. Kampert. Brouwershaven: 10 en 2.30 uur ds. J. F. Mantz uit Rozen burg. Zonnemaire: 10 en 2.30 uur ds. Melse. Nieuwerkerk: 10 en 5 uur ds Becker. Oosterland: 10 en 3 uur ds A, G. van der Stoel uit Bergen op Zoom. Anna Jacobapol- der: 10 en 2.30 uur ds. Joh. Heule uit Rotterdam. Geref. Kerken (vrtfgemaaki; Brouwershaven: 10 en 2.30 uur ds. Keizer. Chr. Geref. Kerken Zierikzee: 10 en 6 u. ds. v. d. Klis. Kerkwerve: 10 en 6 u. ds. P. Dijk stra, em. pred. te Klundert. Haam stede: 10 u. leesdienst, 3 u. ds. P. Dijkstra, em. pred. te Klundert. Nieuwerkerk: 10 u. ds. J. P. Mete ring, em. pred. te Zierikzee, 3 u. ds. v. d. Klis. Geref. Gemeenten Haamstede: 10 en 2.30 uur lees dienst. Nieuwerkerk: 10 en 3 uur leesdienst. Oosterland: 10, 2.30 en 6 uur leesdienst. St.-Philipsland: 9.30, 2.30 en 6 uur leesdienst. Geref. Gemeenten in Nederland Zierikzee: 10, 2 en 6 uur leesdienst. Rcnesse: 10 en 2.30 uur leesdienst. Nieuwerkerk: 9.45 en 3.30 uur lees dienst. Bruinisse: 10 en 5 uur ds. Mallan. Oud-Geref. Kerken Oosterland: 9.30, 2 en 6 uur lees dienst. Bruinisse: 10 en 5 uur lees dienst. St. Philipsland: 9.30, 2.30 en 6 uur ds. Gebraad. Leger des Heils Zierikzee: 10 uur heiligingsdienst, 12 uur jeugdsamenkomst, 7.30 uur verlossingssamenkomst. Katholieke godsdienstoefeningen Zierikzee: 7.15 en 10 uur Heilige Mis, 7 uur Lof. Burgh: 8 en 9.30 uur Heilige Mis (garage hotel ,,'t Wapen van Burgh").

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1959 | | pagina 5