Aardbeien blijkt een interessante teelt voor het Westhoeks fruitgebied HET JONGE GESLACHT Schouwen-Duivelandse SDortspiegel ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE dinsdag 9 juni 1959 No. isstt De herplaatsing van gerepatrieerde landbouwdeskundigen Plaatsing van planters moeilijk 's-GRAVENHAGE, 8-6 In het jaarverslag van het Internationaal Agrarisch Centrum wordt over de herplaatsing in de agrarische sec tor van de uit Indonesië naar Ne derland gerepatrieerden gezegd', dat er zich 350 bij het I.A.C. hebben ge meld. De plaatsing van landbouw kundige ingenieurs is vrij vlot ver lopen, enerzijds door het betrekke lijk geringe aantal „slachtoffers", anderzijds door de vrij gunstige „markt". Van de 57 landbouwkun dige ingenieurs die zich aanmeld den, vonden er 40 weer een funktie. KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND AMSTERDAM. De 61-jarige ha venarbeider C. J. Nielen is tijdens werkzaamheden op een dekschuit langszij een zeeschip bij het nieuwe Houtveem in de Amsterdamse ha ven bekneld geraakt tussen een hijs met balen cacaobonen en de wand van het schip. De man is kort hier na aan de verwondingen bezweken LEEUWARDEN. In het Noord- vliet te Leeuwarden is het stoffe lijk overschot gevonden van het vijfjarig jongetje Heinze Draaisma te Leeuwarden. ENSCHEDE. Uit het Twenteka naal nabij de haven van Enschedé is het stoffelijk overschot geborgen van de 48-jarige Smittenberg uit Enschedé. De man die zich te water heeft begeven om zich te verfrissen heeft waarschijnlijk niet kunnen zwemmen. Zwemmers uit het nabij gelegen zwembad „Havenzicht" hebben het stoffelijk overschot ge borgen. AMSTERDAM. De 57-jarige wielrijder J. G. de Graaf Bierbrau- vver is in het Wilhelminagasthuis overleden aan de verwondingen die hij heeft opgelopen bij een aanrij ding met een bestelauto op de Hoofdweg in Amsterdam. Hij heeft volgens de politie vermoedelijk ver zuimd de auto voorrang te verlenen PURMEREND. De 25-jarige mo torrijder J. van Tol uit Volendam is met twee duopassagiers op de Oosterweg in de Schermer op een tegemoet komende personenauto in gereden. De heer Tol overleed kort na aankomst in het St. Liduina zie kenhuis in Purmerend. De duopas sagiers werden gewond. AMSTERDAM. Zaterdagmiddag is de 53-jarige heer J. Kool uit Am sterdam met zijn wagen op de Am- stel in botsing gekomen met een hem tegemoetkomende links van de weg houdende auto. De heer K. bleek bij aankomst in het zieken huis aan de opgelopen verwondin gen te zijn overleden. De bestuur der van de andere wagen werd na in het ziekenhuis te zijn behandeld naar zijn woning vervoerd. GRONINGEN. Aan de Een- drachtskade Noordzijde te Gro ningen is de 25-jarige Harm Biel uit Groningen met een transport fiets in het Hoendiep gereden en verdronken. Toen men de drenke ling op het droge had gebracht, wa ren de levensgeesten reeds gewe ken. Veel ongunstiger lagen de kaarten voor de „planters". De uitzending van hen naar het buitenland kan slechts in beperkte mate geschie den. Over de plaatsing van gere patrieerden in de landbouwsector wordt voorts in het verslag nog ge zegd, dat 89 landbouwdeskundigen met een „Deventer opleiding" de gelegenheid kregen een spoedoplei ding te volgen voor leraar lager landbouwonderwijs. Ontsnapt op het nippertje DORDRECHT. Een Dordtse en vier Dubbeldamse tuin ders zijn maandagochtend omstreeks zes uur door het oog van een naald gekropen. Zij reden met een bestelauto over de Zuidendijk te Dor drecht. Toen de bestuurder, de 26-jarige heer J. P. Brand uit Dordrecht bij de onbe waakte overweg aldaar een trein zag naderen, remde hij, maar de voetrem van zijn wagen weigerde dienst. De auto reed met matige vaart door en kwam tegen de lin kerzijde van de juist passe rende trein aan. Hij werd tien meter meegesleurd, maar gelukkig schoot de voor bumper los. De trein kwam ongeveer 600 meter verder tot stilstand. Deze had een half uur vertraging. Meer belangstelling voor bureau voor alcoholisme Uit het jaarverslag van het Zeeuws Consultatiebureau voor al coholisme te Middelburg blijkt dat een toenemende belangstelling hier voor bestaat. Hiermee is bewezen dat de noodzaak van een dergelijk bureau in onze provincie aanwezig is. Op 1 januari 1958 waren er 48 patiënten, in de loop van het jaar kwamen er 100 bij, terwijl er 15 konden worden afgevoerd. Aan het einde van het jaar waren dus nog 133 personen in behandeling, w.o. 2 vrouwen. Hieronder zijn perso nen uit allerlei beroep en milieu, zowel dus losse en ongeschoolde arbeiders als intellectuelen. Het ligt in de bedoeling van het bureau om met ingang van 1 juli a.s. ook spreekuren te gaan houden in Zierikzee, Groene Kruisgebouw. elke vierde vrijdag van de maand, van 18.30 tot 19.30 uur. Radio-Moskou meldt dat een nieuw type reusachtige autobus, die plaats biedt aan tweehonderd pas sagiers, zijn intrede in de straten der Russische hoofdstad heeft ge daan. Elke bus heeft zeven deuren, die automatisch geopend en geslo ten worden, hetgeen een vlug in- en uitstappen der passagiers ver zekert. DE GOUDEN COBRA 15. Met een luide verwensing verlaat Ares de kajuit, grendelt de deur en stapt aan dek. Abdullah, de moor, komt hem, druk ge sticulerend, tegemoet. „Die oude tovenaar had gelijk", schreeuwt hij opgewonden. „Daar! Een tweemaster onder volle zeilen! En Merlin heeft die schuit al herkend als het kapersschip van die kerel, die ik vlak voor ons vertrek over de kling joeg!" In haar kajuit wrikt Ambre trillend van emotie aan het raam. Knarsend op de verroeste scharnieren draait het raam eindelijk open. Haastig buigt zij zich naar buiten en een golf van ontroering slaat door haar heen. Daar, op nog geen kilometer afstand, koerst onder vol zeil een tweemaster in hun kielzog. En onmiddellijk her kent Ambre haar „Zeekoningin", het schip, waarop zij heel haar jeugd heeft doorgebracht. „Vader! Aram!" juigt haar stem over de golven. Met een van vreugde stralend gezicht haakt ze de scheepslantaarn van het pla fond. „Nog juist op tijd om de feestverlichting aan te steken", lacht ze met een blik op de bijna opgebrande kaars in de lantaarn. KERKNIEUWS Ger. Kerken kand. J. A. A. de Beroepbaar: Boer, Naarden. Aangenomen naar Sint Pancras: J. C. Rietveld, kand. te 's-Graven- hage, die bedankte voor Domburg- Westkapelle, Gees (Dr.), Harmeien en voor Wateringen. Bedankt voor Buitenpost: A. IJkema, Tweede Exloërmond. Chr. Ger. Kerken Bedankt voor Haarlem-noord: S van Zwoll, Kampen; voor Nieuw- poort: D. Slagboom, 's-Gravenzande Baptisten Gemeenten Aangenomen de benoeming tot legerpredikant met standplaats Den Haag: H. Jut, Nieuwe Pekela. MARKTBERICHTEN Granen en peulvruchten ROTTERDAM, 8-6. (Officieuze noteringen per 100 kg). Voedergranen - alles af. Zomer- gerst, naar kwaliteit f 25,00-26,00; haver, ongepunte op monster, naar kwaliteit f 24,00-26,00. Peulvruchten: franco Rotterdam. Groene erwten, op monster f 30,00- 51,00, schokkers f 45,00-84,00, br. bonen, boerenschoon f 80,00-100,00. Aardappelen ROTTERDAM, 8-6. Klei aard appelen, 35 mm opw.: Bevelanders f 8,50-9,50, Bintje f 16,00-19,00, Fu rore f 6,50-9,00. Zand aardappelen, 35 mm op waarts: Libertas geen notering. Voer aardappelen f 2,00-3,00. Prijzen berekend per 100 kg en op de handelsvoorwaarden vastge steld voor de verkoop van con sumptie-aardappelen op wagon, schip of auto. Vandaag werden de laatste no teringen opgemaakt voor de oogst 1958. Dit houdt in dat tot eind augustus geen noteringen meer uit gegeven worden. „Pomona"-excursie een openbaring Na-ramps bedrijf levert fraaie resultaten op De belangstelling van de leden van „Pomona" gold deze keer een klein-fruitbedrijf, nl. het na de ramp gestichte bedrijf van de heer J. C. Braber te Renesse. Als grote trekpleister op dit bedrijf behoort een groot aantal rassen aardbeien, die hier vorig jaar aangeplant wer den, en nu blijken van een uitzon derlijke klasse te zijn. Het was voor de heer Braber een gokje, toen hij de eerste planten in de grond zette. De bedoeling van de aanplant is in de toekomst een nor maal fruitbedrijf te kweken, doch we hebben het vermoeden, mede door de slechte aanslag van de jon ge boompjes en het windschut, dat het wel aardbeien, aangevuld met wat zwarte bessen zullen blijven. De aardbeienteelt is een teelt (wan neer de grond goed is), met weinig risico, want als een ras niet zo goed is in opbrengst, weet men dit al na één jaar, in tegenstelling met een fruitbedrijf, waar men bij appel en peer soms wel 6-8 jaar moet wach ten. Bovendien beschikt de kweker over een aantal nieuwe zeer goede rassen, met grote opbrengsten en bijna allen goed van smaak. Het was de bedoeling van de leden van Pomona hier eens wat meer van op te steken en ,daar zijn ze volledig is geslaagd. Het bedrijf is gelegen achter Re- nesse, in de buurt van de „Noord kant", met op de achtergrond het slot „Moermond". Het eerste ras, dat bekeken werd, en dat ook een der beste was, was Macherauchs Frühernte. Deze aardbei doet het hier bijzonder goed, in tegenstelling met Zuid Beveland, waar deze op het tweede plan is geraakt. Dit ras, waarvan een gedeelte nu voor het tweede jaar stond, gaf een pracht produkt te zien, met planten waar soms wel 106 vruchten per plant voorkomen die allen rijpen. De eer ste pluk bleef hier weg door de nachtvorst. Vorig jaar, toen dit ras nog maar éénjarig was, gaf ze een opbrengst van f 20 per roe. Het beste is dit ras op zichzelf te laten, dus geen nieuwe aflaters te dulden. De plant krijgt dan volop ruimte en geeft de hoogste opbrengst. De „Bramley" onder de aardbeien De „Bramley" onder de aardbei en, de oude Madame Moutot, was ook hier aanwezig, en met zijn bon kige vruchten komt dit ras kort bij de 20.000 kg./ha. Het ras Talisman was te laat geplant om hier een goed oordeel over te kunnen vellen. De bekende Regina geeft ook een zeer hoge opbrengst, doch kan niet aan de Macherauchs komen. Vol gens de heer Braber is dit de sma kelijkste aardbei, wat door vele le den „volmondig" werd toegegeven. De Senga Sengana is een buiten beentje, hij is nl. veel donkerder van kleur, wat een exotisch effect geeft. Hij is zeer gevoelig voor vruchtrot. Het volgende perceel, dat werd bezocht, was vorig jaar pas geplant, het verschil was dan ook duidelijk te zien. Een groot verschil was ook te aanschouwen in de dag van aan plant. Er waren een groot aantal planten geplant op een regenachti ge dag, gevolgd door een aanplant die tijdens schraal weer waren ge plant. Het verschil was zeer duide lijk. Op dit perceel was het stok paardje' van de heer Braber, de Juspa, een aardbei, die momenteel in Zuid Beveland tegen 30 kg./roe gekweekt wordt! De eigenaar zal dit ras dan ook dit jaar nog in gro ter aantal aanplanten. Het grote voordeel van deze aardbei is, dat ze zo bijzonder gemakkelijk dopt. Ver der dezelfde rassen, maar allen een jaar jonger. Voor veel fruitkwekers, die in grote getale waren opgekomen, was het een openbaring; vooral de fi nanciële uitkomsten zijn zeer aan lokkelijk. Vogelschade komt hier niet voor, ook het schoonhouden, wat met aardbeien altijd moeilijk is, valt erg mee. Het was de voor zitter van Pomona, de heer Joh. de Feiter, die de heer Braber aan het einde van deze wel zeer geslaagde excursie, hartelijk dankte. SPORT KORFBAL S.D.K.B. Brouwershaven II-Velocitas II 4-2 Brouw heeft al direct pech, als v. d. Hoek zijn schot over de rand der korf terug ziet komen. Velo- citas neemt de aanval over en het is in de 8e minuut dat de Rijke zijn club de leiding geeft (0-1). Beide partijen zijn aan elkaar gewaagd. Toch gelukt het Jan v. d. Velde voor rust de stand gelijk te maken (1-1). Na rust vlot het spel beter en met enige combinaties weet A. Wurth in de 5e minuut de stand op 2-1 te brengen. Het aanvalsteam der thuisclub laat mooi werk zien. Mej. J. v. d. Wielen benut een kans op uitnemende wijze van onder de paal (3-1). Na een op en neergaan de strijd lost J. Kloet een schot dat doel treft (3-2). Het is R. den Boer die met een fraaie worp de eind stand op 4-2 brengt. Schniivven-Diiivelandse Snnrtsnipopl DSS moest in de korfbalcompetitie weer een kostbaar puntje prijsgeven. WIK leverde tegen KIK keurig werk. Zwa luwen II leverde verrassende presatie tegen Zeemeeuwen II. Unitas II weer aan de leiding in de 3e klasse B. Uitstekende wedstrijden bü opening zwambad „De Val". SVOWK Brouwershaven NOAD MEVO DSS WIK 4 2 2 0 4 2 11 3 2 0 1 2 10 1 3 10 2 4 0 13 6 13- 3 5 10- 3 5- 3 1- 9 8- 5 6-14 KORFBAL. In de le klas van de SDKB moest DSS weer een kost baar puntje van haar voorsprong prijs geven. Weinig heeft het maar gescheeld of de twee punten voor sprong welke het op Burgh en Zee meeuwen had waren geheel verlo ren gegaan. Bij het ingaan van de rust hadden de Nieuw erkerkers zelfs nog een 4-1 achterstand en pas in de laatste min. slaagden zij er in een 5-5 gelijk spel uit het vuur té slepen. Na tot de rust'(2-l) Burgh goed partij te hebben gegeven moest Stormvogels met 7-2 het on derspit delven.- Zeemeeuwen, dat weer eens een produktieve bui had won met grote cijfers van Unitas (9-1). Velocitas bevestigde zijn goe de vorm van de laatste weken dooi- Zwaluwen in eigen huis kansloos te kloppen (3-7). DSS Zeemeeuwen Burgh Brouwershaven Velocitas Zwaluwen Unitas Stormvogels 9 7 2 0 16 42-18 9 7 1 1 15 48-18 9 7 1 1 15 48-19 9 2 34 7 24-43 8 2 2 4 9 2 16 8 116 9 117 6 23-33 5 17-34 3 14-33 3 15-39 In de 2e klas leverde WIK keurig werk door KIK met een 3-1 neder laag naar Steenbergen terug te sturen. MEVO herstelde zich van de verleden week geleden neder laag want DOSKO werd nu in eigen huis geen enkele kans gelaten en met een overtuigende 7-1 zege keerden de Zierikzeeënaars huis waarts. Burgh II maakte geen en kele fout en stuurde SVOWK met lege handen naar Ouwerkerk te rug (6-2). Burgh II MEVO NOAD WIK KIK DES DOSKO SVOWK 8 7 0 1 14 46-18 6 5 0 1 10 24- 9 7 3 3 1 7 4 0 3 4 2 0 2 6 12 3 8 12 5 8 0 17 9 20-13 8 22-14 4 8-9 4 17-26 4 13-32 1 9-38 In de 3e klas A leverde Zwaluwen II een verrassende prestatie door de kampioenen van verleden jaar Zeemeeuwen II op overtuigende wijze te kloppen (4-1). Renesse deed wat van haar verwacht werd en bracht de puntjes van Stormvogels II mee naar huis (0-5). Brouwers haven II klom, door van Velocitas II met 4-2 te winnen, op naar de derde plaats op de ranglijst. Renesse Burgh III 5 4 0 1 Brouwershaven II 6 2 2 2 Zwaluwen II 5 2 12 Zeemeeuwen II 5 2 12 Velocitas II 5 0 14 Stormvogels 11 5 0 14 5 5 0 0 10 22- 4 8 21- 5 6 11-15 5 12-12 5 13-13 1 5-19 1 5-21 Door een bescheiden maar kost bare 1-0 overwinning op WIK II kwam Unitas II in de 3e klas B weer aan de leiding. DSS II be haalde een verrassend grote zege op NOAD II (4-1) terwijl DES door MEVO 11 met 3-1 te kloppen zijn eerste overwinning in dit seizoen kon boeken. Unitas II DSS II NOAD II DES II WIK II MEVO II 5 3 11 4 3 0 1 5 2 12 6 13 2 4 112 2 0 0 2 7- 6 10- 5 7- 7 10-11 3- 3 1- 6 In de junioren groep A boekte Burgh A in de afgelopen week een dubbele zege. Woensdagavond werd Renesse op eigen grond met 3-1 ge klopt terwijl zaterdag het B-team van Burgh er met 10-0 aan moest geloven. Zwaluwen dat eerst van Zeemeeuwen A met 7-1 verloor boekte tegen Renesse een aardig re sultaat (2-2). Stormvogels won met 2-0 van Burgh B maar in de DOS- KO/Velo combinatie moesp het met 6-1 zijn meerdere erkemten. Burgh A DOSKO/Velo Renesse Zeemeeuwen A Stormvogels Burgh B Zwaluwen Zeemeeuwen B 6 6 0 0 12 39- 5 4 1 0 9 10- 4 12 1 5 2 0 3 6 114 3 10 2 5 0 2 3 2 0 0 2 4 2 5 14- 5 4 14-16 3 4-25 2 9-12 2 5-18 0 1-13 In groep B won SVOWK met grote cijfers in Zierikzee van MEVO (0-9). Brouwershaven bleef baas irt eigen huis tegen WIK (7-1) terwijl NOAD uitstekend voor de dag kioam door DSS met 3-0 te kloppen. ZWEMMEN. Het talrijke publiek dat zaterdagmiddag aanwezig was bij de opening van het zwembad „De Val" 4e Zierikzee heeft van uitstekende zwemsport, waarbij de Zeeuwen nog al wat bij de Schie dammers te kort schoten, kunnen genieten. Misschien is de mogelijk heid wel aanwezig, nu wij op ons eiland zulk een voortreffelijk zwembad rijk zijn, de wedstrijd- zwemsport te stimuleren, wat het beoefenen van het zwemmen in het grote verband gezien zeker ten goe de zal komen. SPORT KORFBAL Junioren Brouwershaven-WIK 7-1 In een aardige wedstrijd1, waarin ondanks de nederlaag het bezoe kende WIK een mooi technisch sa menspel liet zien, kwam Brouw als grote triomfator uit de bus. J. v. d. Velde opent de score met een worp, waarbij de bal zonder te ra ken door de mand balanceert (1-0). Uit vrije positie maakte Maja v. d. Velde er 2-0 van. De Brouw-dames laten snel spel zien, maar doelen nog teveel gedekt. WIK laat zien, dat ze de technische knepen onder de knie hebben, maar zijn zeer on productief in het doelen. Wim van Oeveren en Bep Duinhouwer bren gen de stand voor rust op 4-0. Na rust neemt WIK het heft in handen maar een hieruit voortvloeiende strafworp weten ze niet te benut ten. Toch gelukt het haar in de 15e minuut een verdiend' tegenpunt te scoren (4-1). De eindstand wordt op 7-1 gebracht door doelpunten van Cor Duinhouwer en Maja v. d. Vel de (2 maal). LEUSDEN. Het 3-jarig zoontje van de familie van de Water uit Hamersveld (gemeente Leusden) is nabij de ouderlijke woning dodelijk verongelukt. Het kereltje liep met een kruiwagentje plotseling de weg op en werd gegrepen door een auto, bestuurd door B. uit Amersfoort. Tijdens het vervoer naar het zie kenhuis overleed het jongetje. FEUILLETON „En vertel mij nu maar eens wat er aan scheelt", zei tante Jo, toen ze na de verkleedpartij om de thee zaten. „Ik moet mij morgen melden op het arbeidsbureau", antwoordde Pier dof. „U weet waarschijnlijk wat dat betekent. En ik voel er niets voor om mijn huid in Duitsland te gaan riskeren. Ik leer er waar schijnlijk toch niets waar ik wat aan heb en de bombardementen worden zwaarder. En ik wens niet bij Corrie vandaan te gaan". „Zijn dat je overwegingen?" vroeg tante Jo plotseling scherp, terwijl Corrie verbijsterd toeluis terde. Pier begreep haar volkomen. „Ze ker, tante! En het is heus niet uit idealisme, dat ik mij drukken wil. Jazeker, het vaderland. Wat heeft dat voor mij gedaan? Tot nog toe niks. Werkloosheid en ellende en geen enkel vooruitzicht en een oor log waarbij wij in de steek gelaten werden. Laat nu het vaderland nog maar dankbaar zijn, dat ik niet ga. De meestenHij hield plotse ling op, beseffend, dat hij intuïtief al vooruitgelopen was op mogelijke hulp van tante Jo. „De meesten denken daar wel an ders over", luidde haar veront waardigde antwoord. „En dat is maar goed ook. Waar wou jij naar toe, als wij er net zo over dachten als jij? Nou?" De scherpe logika van haar ant woord verblufte hem even. „Alles goed eri wel', mokte hij, „de we reld zoals die nu reilt en zeilt is door jullie ouderen bevolkt. Is het mijn schuld dat ons land bezet is en dat het overal misère is?" „Als je d'an maar weet, dat ik er feestelijk voor bedank om dat alles op mijn rekening te nemen", ant woordde de oude dame vinnig. „Schei toch alsjeblieft uit met dat misselijke gedoe van de schuld ge ven aan de oudere generatie. Heb ben wij soms de vrede van Versail les gemaakt, toen de kiem voor de volgende oorlog werd gelegd? Heb ben wij er om gevraagd in de oor log te worden betrokken of hebben wij daar soms aanleiding toe ge geven? Nou?" „Dat geloof ik niet, tante. Ik wil de alleen maar zeggen, dat U een jeugd hebt gehad met minder zor gen en moeilijkheden. En dat ver geten de oudere mensen maar al tb vaak". Het klonk bitter. „Bovendien", ging tante Jo on verstoorbaar verder', bovendien kan ik je wel vertellen, dat dat mopje van de oudere generatie dat de boel bedorven heeft voor de jongere, een kunstje is dat gauw afgekeken zal worden. Want dat zullen jouw kin deren jou weer verwijten als het in hun tijd trammelant is. Enzovoort. Schiet je daar veel mee op? En dan nog wat: is het voor ons zo prettig deze tijd te moeten meemaken nu we oud zijn? Ik dacht dat je het beter kon hebben als je jong was". „Dat hangt er helemaal van af, tante", viel Corrie in. „En met al dat geklets schieten wij ook niets op. Zal ik het maar zeggen? Je kunt vanavond al terecht bij meneer van 30 Dale, Pier. Dat hebben wij al be sproken". „Van Dale? Wie is dat? En hoe weten jullie „Dat is de meneer waar ik tegen woordig werk. En dat wij het we ten spreekt vanzelf, want er zijn nog veel meer jongens van jouw leeftijd opgeroepen. Ik breng je er straks wel heen op de fiets. De rest zul je wel zien". „Maar jullie laten mij toch niet de hele dag binnen zitten?" „Geen sprake van. De eerste tijd moet je natuurlijk niet op de open bare weg komen en later zullen wij wel zien. Maar er is een grote tuin en een boomgaard achter het huis. Daar kun je je gang gaan, want de tuinman begint oud te worden. En misschien kun je 's zomers ook wel bij boeren in de buurt werken als je je verveelt". „En wie weet hiervan?" „Voorlopig alleen meneer en me vrouw. Verder niemand". „Dat kan toch niet". „Natuurlijk wel. Dat zul je zelf wel merken. Je oom Eine krijgt een boodschap, je ouders ook natuurlijk en voor de rest heeft niemand hier iets mee nodig, dat is het allerbeste. En als de nood aan de man komt, wij zorgen voor je". Pier was te beschaamd om te ant woorden. Nog diezelfde avond fiet ste hij met Corrie mee naar villa „Stadzicht", waar hij hartelijk ont vangen werd door meneer en me vrouw van Dale. Hij was totaal verrast, vooral toen bleek, dat zij al volledig met alles op de hoogte waren. (Wordt vervolgd)

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1959 | | pagina 5