Sterrekers Zierikzeese schooljeugd ontving (na examen) het verkeersdiploma 543ste STAATSLOTERlJ^e was seiiiSi Hoofd Kringraad B.B. nam afscheid van Schouwen-Duiveland Functionaris bracht bezettingspercentage omhoog ZIERIKZEE, 25-5. - Tijdens een hedenmiddag' gehouden vergade ring van de Kringraad Bescher ming Bevolking kring 6 - Schou wen-Duiveland - is afscheid ge nomen van het kringhoofd de heer A. Rottier, welke met ingang van 1 juni a.s. eervol ontslag is ver leend wegens vertrek naar Ter- neuzen. De voorzitter, mr. F. Th Dijck-' meester herinnerde er aan dat de heer Rottier door zijn benoeming in de A-kring Terneuzen een be langrijke promotie maakt. Overi gens vreesde burgemeester Dijck meester dat het weik door dezelfde moeilijkheden zal worden geken merkt. Het publiek staat nog altijd ietwat huiverig tegenover de B.B. en het aantal mensen dat bereid is zich voor deze organisatie in te zet ten Is bepaald niet groot. Niettemin kan niet geklaagd worden over het bezettingspercentage in de kring Zeeland G, wat onder leiding van de heer Rottier tot stand is geko men. Burgemeester Dijckmeester betuigde hiervoor de erkente lijkheid van de kringraad onder aanbieding van een herinnering en onder dankbetuiging voor de aangename wijze van samen werken in de twee jaar dat de heer Rottier op Schouwen-Dui veland zijn functie vervulde. Het scheidende kringhoofd dank te hierop voor de gesproken vrien delijke woorden en deelde mee er van gemaakt te hebben wat er van te maken was. „Het werk ging mij ter harte", aldus de heer Rottier. Huishoudelijke zaken In deze vergadering bleek uit de ingekomen stukken, dat de reke ning 1957 door G S. was vastgesteld G.S verleenden voorts hun goed keuring aan de 2e wijziging van de begroting'1957, aan de le wijziging van de begroting 1958 en aan de De opvolging van Adenauer BONN, 25-5. De Westduitse Bonds kanselier dr. Adenauer, heeft op een bijeenkomst van het bestuur van de christen-democratische frac tie in de Bondsdag gezegd dat hij geen voorkeur heeft voor een kan didaat als zijn opvolger als Bonds kanselier. In Bonn meende men dat Aden auer de voorkeur geeft aan de mi nister van financiën, Franz Etzel, maar dat de meeste afgevaardigden van de christen-democratische par tij in de Bondsdag liever de vice- Bondskanselier en minister van economische zaken, Ludwig Erhard als opvolger van Adenauer zien. TWEE JONGENS VERDRONKEN AMERSFOORT, 25-5. Vanavond kwart voor zeven is te Amersfoort uit het water van het Spui aldaar opgehaald het lijkje van een vijf jarig jongetje, L. J S. Het kind was vanmiddag half vijf van huis gegaan met een vriendje. UITHOORN, 25-5. Een tweejarig zoontje van de familie Zet hof te Uithoorn dat sedert vanochtend werd vermist, is vanmiddag gevon den in een sloot nabij de gemeen telijke tennisbanen. Vermoedelijk is het kind tijdens het spelen te water geraakt. Voorzichtig met sterrekers vrien den, zou Eilandman willen aanra den, gelet op de ervaring van ster- rekersplukkende dochter van ster- rekerskwekende man, die gedacht moet hebben: „laat ik in de tuin ook wat voor de boterham uitzaai en". Het meisje is thuis gekomen, met de boterhamgroente, die zo ijselijk rijk aan vitaminen heet te zijn en het ook is. De familie at voor het eerst sterrekers, toant een eigen produktie leidt altijd tot een vlotter en milder gebruik. De fa milie was niet onverdeeld enthou siast over dit produkt, maar enke lingen hebben zich er toch te goed aan gedaan. 's Avonds komt sterrekerskwe- kende pa nog even in de tuin, wel licht om te constateren hoe droog het wel is, in deze waterloze peri ode en tot zijn schrik ziet hij dat de konijntjes aan het wortelenloof hebben geknaagd. Thuisgekomen vertelt hij zijn ontdekking en doch terlief verbleekt een beetje, want op de mededeling van pa: „er was zo maar een hap loof uit", gaat er gens bij haar een klein waarschu wend lampje branden. Zij is weerstandsloos door de mand gevallen, met haar medede ling dat zij het wortelenloof voor het gezin had gesneden en niemand was voldoende sterrekers-minded om het te kunnen ontdekken. Wel was uiterd'Ard verklaard, waarom de sterrekers niet met zoveel smaak en enthousiasme werd gegeten, dan redelijkerwijs te verwachten ware geweest. Opgepast met sterrekers derhalve tri enden, want het kan uitlopen op „knijneloof". Wiens dochter immers kent alle subtiele verschillen, die een tuin heeft te bieden? EILANDMAN. begroting 1959. Met "de gemeente Zierikzee werd een rekening-cou rant ovéreenkomst aangegaan. De administrateur, de heer Bouwer, werd aangesteld als noodwachter. Wat betreft de bluswatervoorzie ning op het eiland deelde het kring hoofd mee, dat de financiële begro ting hiervoor door enige gemeenten aan de hoge kant wordt geacht Het wachten is op een goedkopere of ferte van de Centrale Dienst. In verschillende gemeenten moet ove rigens nog overleg met de C.D. wor den gepleegd. Burgemeester van Leeuwen verklaarde zich bereid een en ander verder te regelen. Tijdens de rondvraag wilde bur gemeester Jhr A. van Citters be raad over de kwestie watervoor ziening bij totale stagnatie in oor logstijd. Hierover zal contact wor den opgenomen met de directie van de Waterleiding Mij. „Schouwen- Duiveland" N.V. ALGERIE ALGIERS, 25-5. Volgens het Franse militaire hoofdkwartier te Algiers zijn in de afgelopen week 944 opstandelingen gesneuveld of gevangen genomen Aan Franse zij de zouden 51 militairen zijn ge sneuveld. 58 Algerijnen zouden de zijde der Fransen hebben gekozen. Russisch-Britse handelsovereenkomst LONDEN, 25-5. De Engelse mi nister van handel, sir David Eccles, deelde maandag op een persconfe rentie na zijn terugkeer uit Moskou mede, dat hij te Moskou had ver klaard, dat de Sowjet-Unie binnen vijf jaar tijd voor 600 miljoen pond sterling aan goederen wilde kopen en dat hij aannam, dat dit geheel west-Europa betrof. Later had de plaatsvervangende premier, Miko- yan, hem echter medegedeeld, dat dit cijfer betrekking had op wat de Sowjet-Unie alleen van Engeland wilde kopen, mits Engeland de goe deren volgens de juiste specificatie zou kunnen leveren. De minister ondertekende te Moskou een han delsovereenkomst voor de tijd van vijf jaar. Verdwaald in woestijn ADELAIDE, 25-5. Een Itali- aanse spoorwegarbeider die zonder voedsel en drinken verdwaald was in de Zuid- Australische woestijn, heeft, gelokt door luchtspiegelin gen, gedurende zes dagen en nachten bijna voortdurend gelopen voordat een red dingsploeg hem maandag avond vond. De leider van de ploeg die een speurtocht in het meest afschrikwek kende gebied van Australië ondernam, zei: „Het is een wonder. Hij heeft het onmo gelijke gedaan. Maar wij vonden hem op tijd. Hij zou vanavond gestorven zijn". De arbeider is op het ogen blik in ernstige toestand in een ziekenhuis opgenomen, maar men verwacht dat hij zal genezen. STAD EN PROVINCIE ZIERIKZEE Oude muni gevonden Bij het tuinieren vond de heer L. A. v. d. Schelde een oude munt. Het bleek een loden 12-stuivers- stuk te zijn uit 1774. RENESSE Openbare verlichting in betere banen Hoewel nog op beperkte schaal is met de openbare verlichting in de gemeente een belangrijke stap in de goede richting gedaan. Aan de Kor te Reke zijn nl. enige lichtmasten met T.L.-verlichting geplaatst, waarvan er een tweetal ook des nachts op halve kracht aan blijven. Verder is ook T.L.-verlichting aan gebracht op enige punten aan de Capelweg wat een niet onaanzien lijke verbetering is Nu men op het dorpsplein een vergelijk kan ma ken met de nog bestaande oude ver lichting kan geconstateerd worden dat deze in geen enkel opzicht meer voldoet. Te hopen is dan ook dat G.S. op het door het gemeentebe stuur ingediende gewijzigde ver lichtingsplan spoedig hun fiat zul len geven. OUWERKERK Op de gemeentesecretarie is ter inzage neergelegd het reglement van politie. De collecte voor het SAKOR heeft in de gemeente Ouwerkerk opgebracht f 48,50. Egalisatie-terrein Het egaliseren vg'n het terrein aan de westzijde der gemeente is thans in een gevorderd stadium, RR OüWERSH A VEN De vorige week in de gemeen te Brouwershaven gehouden SA- KOR-collecte heeft t 69,35 opge bracht. VEILIGHEID OPVOEREN Verkeersopvoeding op Schouwen-Duiveland moet snel gaan ,De verkeersveiligheid zo hoog mogelijk opvoeren is het ideaal voor de verwezenlijking waarvan U'ü onversaagd werken. Vorig jaar waren er in ons land 1712 doden te betreuren bjj ongevallen op de weg. De verkeersveiligheid heeft zich ontwikkeld tot een economisch vraagstuk met een sterk menselijke kant. Wij zullen niet nalaten be langstelling voor ons werk op te wekken. Vooral ook de verkeers opvoeding op Schouwen-Duiveland zal zeer snel moeten gaan, opdat wü straks, na de realisering van het Deltaplan, niet voor verrassende situaties komen te staan". Aldus sprak maandagavond de voorzitter van de afdeling Zierik- zee van het Verbond voor Veilig Verkeer, de heer L. Broekema, bij de aanvang van een zeer druk be zochte propaganda-avond in de Graanbeurs, tijdens welke de di ploma-uitreiking plaats vond aan de geslaagden van de gehouden GEMEENTERAAD NIEUWERKERK Op zaterdag 23 mei werd een openbare raadsvergadering gehou den onder voorzitterschap van bur gemeester A. A. van Eeten. Onder 'de ingekomen stukken was een dankbetuiging van de voetbalvereniging „Sinoto", voor de door de gemeente geschonken beker bij gelegenheid der op He melvaartsdag gehouden serie-wed strijden. Een subsidie-aanvrage voor het instandhouden van r.k. militaire te huizen, werd voor kennisgeving aangenomen. Op een verzoek van de Stichting voor geestëlijke volks gezondheid om de jaarlijkse subsi die te verhogen tot 10 cent per in woner, werd besloten voor 1959 een subsidie van 5 cent per inwoner be schikbaar te stellen. De voetbalvereniging „Sinoto" verzoekt herziening van de aan de gemeente verschuldigde huur voor het sportveld. Daar de korfbalver eniging evenveel gebruik maakt van het SDortveld, meent „Sinoto" dat het billijk geacht moet worden dat beide verenigingen evenveel huur betalen, derhalve verlaging van het huurbedrag tot f 150.— per ia ar. De raad kon zich met deze zienswijze verenigen, zodat dit_yer- zoek werd ingewilligd. Voor de benoeming van een ge meentewerkman waren 13 sollici taties ingekomen. Door b. en w. is daaruit de volgende voordracht, in alfabetische volgorde ongemaakt: 1. W. Haack; 2. C. Heijboer Czn.; 3. A. Kooman. Na gehouden stem ming werd de heer C. Heijboer Czn. hiemit benoemd. Wethouder Overbeeke bracht ver volgens verslag uit van de verga dering van de ziekenhuisvereniging ..Schouwen-Duiveland", welke jl. vriidag te Zierikzee was gehouden. Bii de rondvraag wijst wet houder v. Dienst er op dat de sneeuwDloeg nog steeds niet is op geborgen, wat nadelig is voor het houtwerk. De voorzitter deelt mede dat het ijzerwerk aan deze nloeg vernieuwing behoeft en dat hiertoe ondracht gegeven zal wor den. De heer Zwaai vestigt de aan dacht on de schuttingen achter de woningwetwoningen; deze zijn bij zonder kaal geworden. De voorzit ter zegt toe aan de gemeentewerk lieden ondracht te zullen geven om deze schuttingen met teer te be handelen. sehool-verkeersexamens. De heer Broekema toonde zich verheugd over de grote belangstelling en richtte een speciaal woord van wel kom tot burgemeester mr. F. Th. Dijckmeester, de consul van de A. N.W.B. dr. J. C. Röhner, de kanton rechter mr. W. E. van Vloten, het onderwijzend personeel en afge vaardigden van de zustervereni ging uit Dreischor. De heer Broe kema vertelde vervolgens iets over het werk van Veilig Verkeer en wees er op dat de schoolverkeers- examens niet meer voldoende zijn. Spr. deelde mee dat het binnenkort echter mogelijk zal zijn aanschou welijk verkeersonder richt voor ouderen te geven, middels een zgn. verkeerstafel, waaraan thans de laatste hand wordt gelegd. Dit ob ject kon worden gerealiseerd dank zij de steun van gemeentebestuur en plaatselijke middenstand. De resultaten van het verkeers- onderricht aan de lagere scholen in Zierikzee zijn als volgt: Beatrixschool: aantal deelne mers 23, geslaagden 8; R.k. Paro chiale school: deelnemers 34, ge slaagden 27; Chr. lagere school 'klas A): deelnemers 32, geslaag den 30, idem klas B: deelnemers 34, geslaagden 11; Openb. lagere school (klas A): deelnemers 39, ge slaagden 26, idem klas B: deelne mers 42, geslaagden 26. Van de verschillende scholen slaagden 29 leerlingen met lof. Zij kregen het diploma met mouw embleem alsmede een veiligver- Oogst van groene kruisbessen KAPELLE, 25-5. Op Zuid-Beve- land is maandag de oogst van groe ne kruisbessen begonnen. De eerste veiling van dit produkt vond plaats in Kapelle-Biezelinge. Er was hier een aanbod van 1500 kg. dat werd verkocht voor f 1,81 per kg. voor export naar Zweden Verwacht wordt dat deze week het aanbod nog gering zal blijven. De vruchten zijn namelijk nog klein van stuk. Ze hebben gebrek aan regen Het vorig jaar werd de eer ste veiling van groene kruisbessen in Zeeland gehouden op 2 juni. Toen liep de prijs op tot f 1,68 per kg. keersspeldje uitgereikt door burge meester Dijckmeester, welke wees op de belangrijkheid van de ver- keersexamens. Met lof geslaagden De met lof geslaagden zijn: Cor nells Heijboer, Hendrik Hendrikse, Johan v. d. Velde, Jac. Hooger- heide, Joke den Heeten, Willem Evertse, Pieter Jonker. Jacomijntje Renshof, Jaap van Klinken, Jan van der Schelde, Roeland Biene- felt, Jopie van der Werf, Henk Ber- revoets, Adri van der Schelde. Ma rijke Poldermans, Marinus Oosse, Jacomina de Vlieger, Kees Heijboer, Bert Kamsteeg, Cati Venvijs, Adr. van der Welle. Leo Verspeek, Ma- thilde van Wanrooij, Theodora Droog, Joseph Henning, Wilhel- mina Schouten, Hendrina v. Gees- bergen, Adrianus Evers, Jacobus Kort. Vier leerlingen, nl. Jan van der Schelde, Jacomijntje Renshof, Jaan van Klinken en Pieter Jonker legden zonder fouten het examen af. Deze uitblinkers kregen een extra prijs naar eigen keuze. Na dit „officiële" gedeelte werd het geduld van de jeugd niet langer op de proef gesteld en werd over gegaan tot de vertoning van een filmprogramma dat werd aangebo den door de firma Gebrs. Broere te Dordrecht. Hierna volgde een zeer geani meerd ontreden van de Boeren- kanel o.l.v. de heer Joh. van de Velde, waaraan voor de jeugd een prijsvraagje was verbonden. ZONNEMAIRE Mrn reed met tractor van dijk De heer W. F. te Z. had maan dagmiddag het ongeluk met zijn tractor op de kruin van de oprit aan het einde van de Schenkeldijk- Turelureweg-Stapelsweg, van de dijk te tuimelen. De heer F. kreeg een der achterwielen van de trac tor over de borstkas en bleef ge wond liggen. Het schijnt dat de heer F. op de kruin van de dijk zijn voertuig tot stilstand wilde brengen, maar te fors op de voetrem heeft getrapt, waardoor het gevaarte overwicht ^Defheer F. kon niet onmiddellijk hulp worden geboden. Een auto mobilist uit Bruinisse waarschuwde dokter Terpstra te Brouwershaven. De garagehouder Chr. S. te Brou wershaven gaf op advies van me vrouw Terpstra enkele aanwijzin gen, terwijl burgemeester J. L. van Leeuwen de echtgenote van de heer F. op de hoogte stelde van het ge beurde. Nadat dokter Terpstra de eerste hulp had verleend, werd F. -net een auto van garage Slager te Brouwershaven naar huis vervoerd. Vergadering ziekenhuisvereniging „Schouwen-Duiveland" ZIERIKZEE, 23-5. Op de alhier gehouden vergadering van de zie kenhuisvereniging „Schouwen-Dui veland", is van de zijde van het be stuur voorgesteld het voormalige ziekenhuisgebouw te Noordgouwe over te dragen aan een stichting, bestaande uit publieke instellingen van weldadigheid op Schouwen- Duiveland. Taak van deze stichting zou zijn het ziekenhuisgebouw te exploiteren als rusthuis voor chro nische patiënten en minder valide ouden van dagen. Het bestuursvoorstel verkreeg ech ter geen meerderheid en werd dus van de hand gewezen. Wel werd besloten te zoeken naar een moge lijkheid de kwestie van een rust huis als boven omschreven, in samenwerking met de Stichting „Verpleeg- en Rusthuizen Midden- Zeeland" aan te pakken. SPORT VOETBAL Zomeravondcompetitie 25 mei: Kon. Zeelandia-Rijkswa- terstaat 4-1; PZEM-Zierikzeevete- ranen 1-0. Sociale bijstand en arbeidsvoorziening naar ander ministerie Drie vakcentralen zeer bezorgd UTRECHT, 25-5. Het overlegor gaan van de drie vakcentralen, het N.V.V., de K.A.B. en het C.N.V., heeft zich in een adres tot de mi nister van Sociale Zaken en Volks gezondheid gericht naar aanleiding van geruchten,1"-als zou in overwe ging zijn om bepaalde werkzaam heden, welke door de afdeling so ciale bijstand en conyjlemerttaire arbeidsvoorzieningen van het mi nisterie van Sociale Zaken en Volksgezondheid worden verricht, over te hevelen naar het ministe rie voor Maatschappelijk Werk. De drie vakcentralen wijzen in hun adres erop ernstige bezwaren te hebben tegen een dergelijke re geling. Met name het brengen van de onderhavige groepen werkne mers in een sfeer van maatschap pelijke zorg, die psychologisch ge zien aan een dergelijké maatregel verbonden zou zijn, kan volgens de vakcentralen bezwaarlijk worden aanvaard. Voorzover wijzigingen van deze aard in het voornemen zouden lig gen, stellen de vakcentralen het op prijs tevoren in de gelegenheid te worden gesteld mondeling hun be zwaren kenbaar te maken. KERKNIEUWS Het jaarboek der Geref. Kerken 's-GRAVENHAGE. Het jaarboek van de Gereformeerde Kerken in Nederland vermeldt, dat het aantal belijdende leden over 1958 steeg van 392.959 op 398.828 en dat het aantal gemeenten met 1 vermeerderde en thans 835 bedraagt. Het aantal pre dikanten vermeerderde met 7 en bedraagt nu 1021. Er zijn 13 kerken in het buitenland die behoren tot classes in Nederland met 13 dienst doende predikanten en 3 vacaturen, omvattend 3677 zielen en 2076 be lijdende leden. De Geref Kerken zijn het sterkst in de prov. Zuid-Holland, waar zij 161 kerken hebben met 254 predi kanten. Scheepvaartberidbteii Bengalen, 25-5 van Singapore naar Manilla. Bloemfontein, pass. 25-5 Gibraltar naar Marseille. Esso Nederland (t.), pass. 24-5 Ras al Hadd naar Suez, Kelletia (t.), 25-5 te Port Said. Kenia (t.), 22-5 van Stanlow naar Curagao. Kryptos (t.), 24-5 te Skellefteham. Musilloyd, pass. 25-5 Kreta naar Venetië. Samarinda, 25-5 van Aruba naar Kaapstad. Prémier Chroesjtsjef is maan dag voor een officieel bezoek van twaalf dagen in Tirana, de hoofd stad van Albanië, aangekomen. Verwachting tot woensdagavond: Vrij koud Vrij koud weer met veel bewol king en hier en daar een bui, maar ook enkele verspreide opklaringen; matige, in de kustprovincies tijde lijk krachtige wind tussen noord west en noord. 27 mei. Zon op 4.32, onder 20.43. Maan op 0.10, onder 10.05. 28 mei. Zon op 4.31, onder 20.44. Maan op 0.43, onder 11.15. Laatste kwartier: 29 mei te 9.13. Hoogwaterstanden ZIERIKZEE: 27 mei 6.44 v.m. 19.03 n.m. 28 mei 7.33 v.m. 19.52 n.m. BROUWERSHAVEN: 27 mei 6.21 v.m. 28 mei 7.12 v.m. Doodtij: 31 mei. 18.51 n.m. 19.42 n.m. HET WEEROVERZICHT DE BILT, 26-5. Terwijl het hoge- drukgebied ten westen van Schot land nog een uitbreiding in weste lijke richting onderging, is de luchtdruk in het Oostzeegebied aanzienlijk gedaald onder invloed van een depressie die over Finland naar het zuiden trekt. Tussen deze depressie en het hogedrukgebied onsiond een krachtige noordelijke luchtstroming, waarmee koude lucht uit de Poolstreken naar het zuiden stroomt Het eerste van de twee fronten die deze koude lucht begrenzen naderde vanmorgen de Waddenkust. Beide fronten zullen in de komende nacht ons land pas seren, zonder regen van betekenis te brengen. Een er op volgende sto ring zal wellicht hier en daar een bui veroorzaken, maar er zullen morgen ook enkele verspreide op klaringen voorkomen. Het zal daar bij tamelijk koud weer zijn. ROTTERDAM. Tengevolge van een verkeersongeval is de 76-jarige J. van Leeuwen uit de Nazareth- straat te Rotterdam om het leven gekomen. De overledene reed op zijn fiets op de hoek van de Turf- weg-Kralingseweg, toen hij werd aangereden door een vrachtauto. Hij werd naar het ziekenhuis Berg weg gebracht, waar bij aankomst bleek dat hij was overleden. 's-GRAVENHAGE. Van 18 juli tot 8 augustus zal onder auspiciën van het Comité Benelux in het in ternaat Aerdenhout een vakantie cursus Nederlands worden gehou den voor Belgische middelbare scholieren. Deze cursus staat on der leiding van de directeur van het Instituut Aerdenhout, de heer C. Bos, geassisteerd door drie le raren. HOGE PRIJZEN f2000 6330 ƒ1500 4047 8108 f 1000 12858 14641 15313 18970 400 1564 1812 3558 7086 1UU33 14U94 18U26 19907 20926 ƒ200 1320 1S47 2300 2786 3962 5531 6241 6349 6437 6647 6 <52 6815 6974 7813 7956 8096 8398 8414 8787 9965 10209 10212 10981 13075 13449 14307 16232 16371 16864 17338 17614 18482 19151 19190 19860 20148 20478 20631 21215 PRIJZEN VAN 80.— 1147 202 268 350 355 408 442 572 800 989 2l»64 083 101 362 200 452 658 904 941 3029 195 310 324 390 441 513 537 554 661 802 869 900 931 4373 481 509 619 790 830 5032 201 327 391 501 505 541 674 734 S65 881 945 C77 984 6009 137 151 167 466 643 754 762 7049 098 339 348 5b9 598 616 617 638 730 915 8067 234 479 557 594 635 801 908 980 983 01S5 221 229 311 360 394 395 489 521 562 578 672 680 860 885 979 10O59 346 445 513 629 650 899 917 11349 469 485 494 514 597 736 844 931 499 633 696 778 962 968 701 875 986 677 799 I NIETEN 1032 063 066 068 099 110 149 156 210 237 248 255 301 344 365 398 437 491 517 545 584 596 599 618 630 733 743 793 806 844 888 915 941 949 2000 2iH9 034 047 057 069 079 129 153 182 192 206 215 229 252 253 276 235 288 335 351 363 440 453 461 474 505 524 558 563 5S5 599 651 652 673 708 713 715 732 746 747 752 767 813 834 835 843 848 851 859 S78 887 800 Dl'3 942 9G4 967 SOS4 088 117 122 159 215 275 280 295 305 327 394 398 399 402 412 454 480 482 494 502 522 540 550 598 677 736 775 792 825 855 861 4024 029 044 068 131 151 165 229 230 245 279 306 318 431 447 462 547 565 585 602 604 606 620 621 670 681 695 728 778 788 855 871 904 925 953 963 985 989 6O'tl 004 021 071 087 100 105 109 116 152 178 203 214 218 221 294 364 376 380 397 400 401 411 447 459 543 576 586 596 664 633 (v.lo 733 737 799 832 836 853 884 907 913 915 941 960 6001 042 046 053 058 0S1 183 263 360 369 374 406 580 603 617 638 795 826 882 951 959 970 983 997 7038 104 114 197 200 257 317 346 367 369 380 419 443 465 469 474 516 559 597 606 629 647 660 674 693 694 697 705 738 862 886 926 958 963 988 989 998 8027 056 070 115 124 137 138 147 159 163 172 183 185 232 279 293 325 342 397 526 5t>5 640 641 634 692 735 821 830 832 892 904 905 916 928 936 943 960 968 01134 038 077 112 125 148 1(54 170 174 191 209 231 234 813 337 349 339 397 412 443 444 464 553 555 556 564 598 652 708 719 725 741 770 808 831 896 941 945 947 10OO7 016 051 076 094 095 121 138 153 157 172 176 183 195 207 241 248 253 261 298 303 325 349 385 387 423 505 520 526 570 604 605 ($81 662 674 704 706 727 744 766 806 829 854 932 992 997 11059 112 116 138 148 170 185 194 315 322 827 863 864 876 920 831 832 S61 892 951 982 320 339 399 466 279 313 366 470 765 842 963 709 817 879 240 343 517 577 871 981 381 558 677 687 487 585 586 597 621 746 846 686 743 871 994 992 237 238 269 369 53S 540 591 606 709 714 727 728 946 948 987 253 264 311 319 468 492 073 735 S44 S79 883 913 125 188 218 309 486 504 505 518 714 749 761 775 943 958 116 162 165 244 490 499 323 544 720 722 796 800 921 939 226 270 2S5 291 591 610 614 638 792 803 819 823 182 198 222 255 403 412 421 467 743 755 761 811 200 213 249 267 471 476 574 5SS 752 754 760 781 915 987 187 243 267 301 424 506 522 565 787 S53 946 960 131 139 144 149 229 359 398 414 479 484 495 558 658 706 713 737 108 112 137 139 349 562 386 405 60S 623 624 685 S75 909 201 226 247 271 390 411 488 •134 659 668 685 743 907 960 969

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1959 | | pagina 2