Een handig naaigarnituur O en De Gruyter betaalt!1 M0NDRAG0N NU m huid ig beseherfitend tfip° schuim! picnicreepvoob HET SNOEPJE VAN DE WEEK Wie bij De Gruyter koopt, kan zich zo'n extraatje best veroorloven. In drie maanden had ik die f. 15,- van het naaigarnituur Pmet kassabons voor 10°/o kor ting verdiend. Zierikzeesche Nieuwsbode bezoek de oranjetuin, doe feestelijk Voor de vaat, maar óók voor wol, zijde en nylon; voor «Lgydra-^ ramen en deuren. »ïK««Si Hele literfles: 43 ct. ■Om elke aankoop van elke aankoop (Extra i Voor de kinderen steeds een andere lekkernij met elke week een nieuwe verrassing erbij. Tien procent korting op alle artikelen slechts met uitzondering van roomboter, suiker, zout en soda, SUCCESJES 1-4 regels f 1,—. Elke regel meer f 0,15 per mm. Brieven onder letter of no. f 1,20. Te koop: Tuin-, bloem- en graszaden, kropsla- en koolplanten. M. J. Goudzwaard, Kadeweg 14, Zie- rikzee. i-beens dermenruiters, spoedig bestellen is gewenst. Lodewijk, Nieu werker k. Diversen: Gevraagd Si-Si kroonkurken in ruil voor bonnen, plaatjes enz. Brieven onder nummer 1057 a.h. bureau v. d. blad. Voor onkruidbestrijding in gladiolen en uien Liroprem en Liro C.I.P.C, M. J. Goudzwaard Kadeweg 14, Zierikzee. Slakkendood, D.D.T., Zineb, Lindaan, Captan, T.M.T.D. enz. Ook in kleine verpakking. M. J. Goudzwaard, Kadeweg 14, Zierikzee. Voor Crimex handpompen, voettrappompen, kelderwinds, crics, naar: Fa. J. D. de Korte Zn., tel. 227, Bruinisse. Plastic tuinslang met 5 jaar schriftelijke garantie. U belt enwij komen! Fa. J. D. de Korte Zn., tel. 227, Bruinisse Auto's zonder chauffeur te huur. - All-risk verzekerd. - Autorijschool M. de Looze, Zierikzee, telefoon 2235. Geef bekendheid aan Uw zaak Doe dit door uw advertenties te plaat sen In het meest gelezen blad voor Schouwen-Duiveland n.l. de Aanvraag voor tarieven worden gaarne verstrekt op ons kantoor U kunt bij de sfeervolle klanken uit de witte vleugel genieten van: een goed verzorgd thee- of koffiecomplet een ouderwetse „koninklijke" oranjebitter; en vele andere kostelijke „drankjes" naar eigen keuze. de gezelligste hulskamer van Zierikzee Ter gelegenheid van de verjaardag van H.M. de Koningin hebben wij ons café-restaurant omgetoverd in een gezellige ORANJETUIN. Natuurlijk maakt ook u van deze bijzondere dag een feestdag, daarom restaurant LODALINE! Wat is het heerlijk om met dit vloeibare wasmiddel te werken. En zo zuinig! Een flinke vaat kost mij nog minder dan een cent!

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1959 | | pagina 7