THIEN 3'L procent per jaar 20 mei sluit voorlopig aanmelding -Brigadiers (er zijn er al 279.662!) BLAZERS A. L. Bakker Zonen JEUGDSPAREN met premie Nutsspaarbank bedden dekens Koopt uw rijwiel Garage C. van den Bout Er komt een stroom van attracties voor M-Brigadiers! Meneer Horn, kunnen wij óók bij de M-Brigade komen? Natuurlijk, maar dan moet je vlug zijn... met een glas e-x-t-r-a* nog meer mans Welke M-Brigadier gaat naar Londen? VLUG! Philips televisie toestel nu f 695,- excl. antenne bü Radio Weltevreden Wat herinnert u zich nog van 1928' Precies: de Olympische Spelen in Ntderland! Maar dan weet u vast ook nog wat toen DE grote mode was: blazers in alle kleuren en voor elke leeftijd Nu. in 1959, zijn BLAZERS voor heren en jongens op nieuw hoogst modern. Maar bovendien gezellig, praktisch, vlot en sportief Kom er eens een aanpassen dan ziet en voélt u meteen: dat moet ik nèt hebben voor de zomer I leeftijd 6 Jaer I 30- de heerlijkste aanwinst voor vader en zoon Burgh Telefoon 278 capri ijs kunt u ook verpakt meenemen in liter en */2 liter bekers ook coupes en sorbets kunt u verpakt in plastic bekers zo op uw tafel serveren. cassata taart f 3,50 of per plak f 0,75 is een feestelijke noot na uw dis; zo'n echte italiaanse tractatie is ook een coupe capri met hazelnoot parfait f 0,60, 'm'm'm'm hogerheijde's ijsbedrijf zierikzee Jongeren van 15 jaar en ouder, U zult hier bepaald interesse voor hebben Spaarbankrente voor het jeugdsparen Bij elk gespaard tientje een gulden extra Wendt u voor Inlichtingen tot de en tMCgDS>!DSÖ®#®D«>iPgDfi»*«2«WDgOe>»SD«>iOS^ bg een speciaalzaak U vindt er ruime keuze U vindt er de beste merkan U profiteert van de lange ervaring U profiteert van de service Alleen al voor ieder punt op zich zelf koopt U er het voordeligst j. Mol 11 Telefoon 2464 ZIERIKZEE «I -HHÊI De M-Brigade blijkt een enorm succes! Meer dan H millioen jongens en meisjes hebben hun logboek ingevuld, hebben dus elke dag extra melk gedronken, hebben hun M-embleem verdiend. Ze leerden melk zien als een „drank voor flinke mensen" en ze krijgen nu de onmisbare voedingsstoffen die alleen melk in voldoende mate geeft (o.a. kalk voor sterke botten). Wat een succes: voor de melk en voorde volksgezondheid. Waarom de aanmelding voor de M-Brigade gaat sluiten Elke dag komen er nog weer duizenden M-Brigadiers bij. Willen we echter onze M-Brigadiers regel matig bijzondere attracties bieden, dan moet hun aantal binnen be paalde grenzen blijven. Daarom heeft het Hoofdkwartier van de M-Brigade bepaald dat na 20 mei voorlopig geen nieuwe M-Brigadiers meer zullen worden benoemd. Tot 20 mei nog kans om M-Brigadier te worden Ingevulde logboeken moeten uiter lijk 20 mei bij het Hoofdkwartier M-Brigade zijn. Wie later logboeken stuurt, wordt ingeschreven op een voorrangslijst voor de „Nieuwe lichting" die over ongeveer een half jaar de M-Brigade komt ver sterken. Vraag dus nu meteen een logboek aan de melkhandelaar. Er is alle reden voor want er komt veel en goed nieuws voor M-Brigadiers 1 M-Brigadier! Draag steeds je M-embleem duidelijk zichtbaar! Aan het dragen van het mouw-embleem zitten vele attracties voor je vast. Binnenkort hoor je er in een persoonlijk bericht van het Hoofdkwartier méér van! Melk ideaal totaal: 3/^ kan per dag - eventueel verdeeld over melk, yoghurt, chocolademelk, pap of pudding Doe mee aan de opstel-prijsvraag voor M-Brigadiers van 8 t/m 15 jaar! Lees de bijzonderheden in onze publicatie in het nummer van dit blad van 8 april j.l. Of vraag een overdruk daarvan, per briefkaart aan: Prijsvraag Internationale Melkdag, Postbus 1103, Den Haag. Hoofdprijs: 6 dagen naar Londen 1 Verdere prijzen: 48 M-cadeaus. De inzending voor de prijsvraag sluit 30 april a.s. Een goede morgen begint met GILLETTE De prima mesjes en scheerapparaten Steeds uit voorraad L. C. HOOGERHUIS RENESSE dit 43 cm beeldbuis voor ontvangst van de Nederlandse zenders Tel. 2805 - Zierikzee SUCCESJES Diversen: Muziek is muziek, maar dat geven zij, „Favorita'-orkest vrolijk en blij. Een dans op verzoek of naar uw smaak, wordt door hen gegeven tot ieders vermaak. „De Favorita's" met hun or kest. Men weet het al, zij doen hun best. Zij spelen tot het 12 uur slaat en iedereen voldaan naar huis toe gaat. Kleurcopperant is een pantser- sohild voor hout en bouwplaat. Fa. J. D. de Korte en Zn., tel. 227, Bruinisse. Helpt het Rode Kruis helpen! Wordt lid! Ingezetenen van Kerkwerve, geeft U op bij: de heer D. A. Huntelaar. Laat uw kostbare naaimachine alléén repareren door een vak kundige handelaar! Naaima- chinehuis A. de Jong, Schuit haven 10, Zierikzee, tel, 2338. As. zaterdag: dansen café „Volharding", Zonnemaire. Slechts deze week: 150 gram boterhamworst voor 45 cent 150 gram ham voor 75 cent. Pauwe, VéGé-winkel, Zonne maire. Geldleningen beschikbaar tot 2000 gulden vpor meubelen, woningtextiel, enz. Betaling 24 maanden. Uiterste geheimhou ding. Brieven onder np. 1036, aan het bureau van dit blad. Dames! Wat heeft uw huid nodig? Een specialiste van Cosmetica Dr .v. d. Hoog geeft U kosteloos advies op 23 en 24 april a.s. Bespreekt tijdig! Kapsalons Murk, telefoon 2767, Zierikzee. Alleenvertegenwoordiging van onze korsetten en beha's naar maat op Schouwen-Duiveland voor flinke vrouwelijke kracht. Prettig zelfstandig werk en hoge verdiensten. Br. C. V. Succes, Prinsengracht 1041, Amsterdam. Elke week henkuikens en jonge haantjes „Kaveco", ook 9- weekse hennen kunnen gele verd worden. Joh. Schouls, Laan van St. Hilaire 1, Zie rikzee. K.br. 16107. Telef. 2232. Uw juiste adres en het voor deligst adres voor goede auto rijlessen, is: Autorijschool M, de Looze, gedipl. erkend in structeur, tel. 2235, Zierikzee. U wacht, terwijl uw kunstge bit gerepareerd wordt; van half drie tot half zes; donder dags van elf uur tot half zes; zaterdags van half 9 tot half 12. K. St. Janstraat 2, Zierik zee. C. Limburg, Renesse. Tel. 01116-224, na 7 uur. „Avaros" bromfietsen vanaf f 298,—. „Patzner", „Sarolea", „Zundapp" uit voorraad bij C. Wandel, tel. 487, Nieuwerkerk. Leert goed en veilig autorijden. Tevens luxe auto's te huur, met en zonder chauffeur. Auto rijschool „Lemsom", Kerkwer ve. Tel. K 1110-2917.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1959 | | pagina 10