COMPLEET SCHOENPOETSGARNITUUR THIEN Zierikzee Ontdek de nieuwe lente-mode! De nieuwste modellen In diverse prijzen Voor vitrages Vraagt vrijblijvend inlichtingen en overgordijnen Ontdek haar bij KOHSCIIULTE 't Voorjaar brengt vreugde, geen wonder, we gaan een periode van zon en plezier tegemoet. Graveren kunt u op wachten 'n Nieuwe periode, waarin de donkere winterkleuren om getoverd zijn in lichtere, frissere en fleurige mode-tinten. Volop voorjaar met volop modenieuws bij KOIISCHULTE, gaat U er maar vrijblijvend kijken en U ontdekt de nieuw» mode. Vanaf heden wordt de zaak weer op de oude voet voortgezet en wij hopen u weer van dienst te kunnen zijn met alle repara ties op het gebied van rij wielen, hulpmotoren, enz. Tevens te koop aangeboden: nieuwe en tweedehands rij wielen (groot en klein), brom mer- en rijwielonderdelen, enz. enz. Autorijschool Garage GEBR. DE JONGE telefoon 2844, Zierikzee E kend en Gediplomeerd F. N. O. P. met schriftelijk garan tiebewijs. Voor Schouwen-Duive- land alleen verkrijgbaar De laatste modesnufjes het eerst bij Diversen: Koopt uw „Terlenka" vitrage bij Deurloo, woninginrichting, Zierikzee. In plaats van maandagmiddag maandagmorgen geopend van 8 tot 12 uur. H. Kosters, kap per, Burgh. K. van der biji Beëdigd taxateur Appelmarkt - Zierikzee Telefoon 2664 Wed. RINGELBERG rijwielhandel Lammermarkt 36 te Zierikzee j In iedere Bata-zaak krijgt u deze week bij aankoop voor tenminste 15,een compleet prak tisch schoenpoetsgarnituur cadeau! Een schoenpoetsgarnituur bestaande uit: een stevige hou- .V' Hl ten insmeerborstel, een sterke flanellen uitwrijf doek en een doosje prima schoencrème! Deze aanbieding is slechts één week geldig envoor zolang de voorraad strekt! Wees er daarom vlug bij! Deze tevreden koopster koos een van de su- Een exclusieve Bata blieme modellen uit Bata's ongeëvenaarde verrassing! Het handi- mode-schoenencollectie: modieus, charmant ge schoenpoetsgarni- en.degelijk van afwerking! Onze, rijker tuur: schoencrème - dan óóit gesorteerde, voorjaarscollectie biedt borstel - uitwrijfdoek, eveneens ruime keuze in keurige heren- en Van hoge kwaliteit. «afl zéér solide kinderschoenen, allen uitmuntend Het geheel verpakt in door hun kwaliteit en pasvorm! een plastic zakje! ER IS EEN BATA FILIAAL VLAKBIJ! Een woordvoerder van het Indo nesische consulaat in Singapore heeft donderdag tegengesproken, dat er gevaar bestaat voor een aan val door opstandelingen op Me- nado. HAAMSTEDE Vergadering gemeenteraad De raad hoopt a.s. maandag 16 maart, des voormiddags te 9.30 uur ten gemeentehuize te vergaderen over een agenda van 16 punten. Voornaamste punten zijn o.a.: voorstel van b. en w. tot wijziging raadsbesluit van 28 november 1958 inzake verkoop grond aan W. A. Smallegange, naar aanleiding van schrijven van G.S. Voorstel b. en w. verkoop grond aan de provincie Zeeland voor het maken van een verkeerslus in provinviale weg bij vliegveld. Voorstel b. en w tot ver koop strookje grond aan de R.T.M. voor aanleg midgett-golfbaan. Aan bieding N.V. Bank voor Ned. Ge meenten vaste geldlening groot f 22 000. Voorstel van b. en w. tot het aanvragen aan de minister van Binnenlandse Zaken enz. tot het toekennen van een verhoogde alge mene uitkering uit het Gemeente fonds. Verder een aantal voorstel len betreffende lager onderwijs en bouwverordening. Voor het diploma radio-tele grafist 2e klasse, slaagde onze dorpsgenoot, de heer A. O. Blom, die zijn opleiding genoot aan de De Ruijterschool te Vlissingen. SPORT VOETBAL K.N.V.B. Zierikzee I-Zceland Sport I Evenals bij de wedstrijd tegen Steenbergen zullen ook a s. zondag velen hun schreden naar het sport park richten ter bijwoning van de wedstrijd tegen Zeeland Sport. Vo rig seizoen was de wedstrijd tegen de Vlissingers de beste uit de ge hele competitie; beide ploegen be wogen zich toen rond de eerste plaatsen der ranglijst, thans is het puntenaantal lang niet zo hoog. Het is echter genoegzaam bekend, dat zowel Zierikzee als Zeeland Sport ook dit seizoen tot uitstekend veld spel kunnen komen, en de verwach ting mag worden uitgesproken, dat dit zondag a.s. wederom het geval zal zijn. Officiële bekendmaking Toelating tot de praktijk in Neder land van in Indonesië bevoegde tandartsen en vroedvrouwen van Nederlandse nationaliteit De Minister van Sociale Zaken en Volksgezondheid a.i. maakt be kend dat bij Koninklijk besluit van 16 december 1958, Stb. 699, een re geling is vastgesteld, krachtens welke in Indonesië bevoegde tand artsen en vroedvrouwen van Ne derlandse nationaliteit tot de prak tijk in Nederland kunnen worden toegelaten. Zij die menen op grond van deze regeling voor toelating tot de prak tijk in Nederland in aanmerking te komen, dienen onder overlegging van hun bewijzen van bevoegdheid en hun akten van toelating zich bij daartoe strekkend verzoekschrift te wenden tot de Minister van So ciale Zaken en Volksgezondheid te 's-Gravenhage. Het adres voor toezending van stukken luidt: Ministerie van Sociale Zaken en Volksgezondheid, Afdeling "Medi sche Beroepen en Ziektenbestrij- ding, Zeestraat 73, 'e-Gravanhage.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1959 | | pagina 4