RADIO WELTEVREDEN (?M.. pittig.. «a>kt S Al wordt u ook 100 jaar. VERHAGE's Miljoenen guldens •or uw gezondheid Philips Intelligentie-prijsvraag Eist bij het kopen wel: 't.JUMBO'-merk op elk spel BLIKGROENTEN ZIJN VITAMINENGROENTEN I»gE»lI«lgll»8ISa«l in 4 minuten klaar op tafel Hier een tip voor vele nieuwe „Jumbo"-spelen. QUIK (daverende pret rond de tafel) f 1,95 RAPIDIO (een prachtig veroveringsspel) f 3,75 QUINIO (een (in)spannend spel) f 2,75 JUMBOLINO (een volkomen nieuw spel in legpuzzel vorm) f 1,75 Deze en nog veel meer JUMBO-SPELEN voor groot en klein; voor oud en jong vindt U in galanterie- en speelgoedhuis Sint Domusstraat, telef. 2123, Zierikzee SUCCESJES Te koop: Zo goed als nieuwe lieslaarzen (rubber). Adres: J. P. van de Velde, Brouwershaven. 25 kg. bruine bonen en een handkar. Te bevr. Boekhandel van 't Leven, Bruinisse. parmal Diesel 50% p.k. zeer veinig gebruikt, in staat van ïieuw, wegens beëindiging van iet dorsbedrijf. J. M. Verhulst, Zonnemaire, tel. 01112-272. Een tweepits gasstel. Ook ge negen te ruilen voor Butagas- stel. Te bevr. A. P. Pankow, St.-Domusstraat 89, Zierikzee. Gereviseerde meisjesrijwielen. Winterprijzen! Garage C. v. d. 3out, Mol 11, telefoon 2464, Zierikzee. Gereviseerde dames- en heren rijwielen. Winterprijzen! Garage C. v. d. Bout, Mol 11, Zierikzee, tel. 2464. Een bromfiets „Batavus". Te bevr. agent L. C. Hoogerhuis, Renesse. 8 zware legkippen, wegens plaatsgebrek, aan de leg. J. M. Verhulst, Zonnemaire, telefoon 01112-272. 1 dumpkar, in goede staat, 1 drievelds scheuregge, 1 Claas strobinder, als nieuw, 1 mar- keur, even gebruikt, - J. M. Verhulst, Zonnemaire, telefoon 01112-272. Doe dus mee en koop bij ons een Philips radio, televisie toestel, grammofoon of band recorder. Wij verzorgen gaarne een demonstratie en regelen de betaling met U. Wij willen u. over deze interessante Philips-prijsvraag gaarne alle inlichtingen verschaffen. TELEFOON 2805 - ZIERIKZEE Personeel gevraagd: Mevr. Wiebols, Havenpark 9, vraagt een net meisje. Hulp van werkster, grote was bui tenshuis. Diversen: Uitknippen Belangrijke me dedelingGrijze haren!!! „Wienerhaarverfkam". rem bours thuisgezonden f 5,95 Verbluffende eenvoudige zelf- behandeling. Prachtige natuur- kleur (Haarlokje opzenden) aan: „Diemen", Demer, Eind hoven. Leert goed en veilig autorijden. Tevens luxe auto's te huur, met en zonder chauffeur. Auto rijschool „Lemsom", Kerkwor- ve. Tel. K 1110-2917. „Avaros" bromfietsen vanaf f 298,„Patzner", „Sarolea", „Zundapp" ui\ voorraad bij C. Wandel, tel. 487, Nieuwerkerk. Taenzer hetelucht kookhaard. De helft in brandstof. Geen kooklucht in huis. Alléén bij G. Geluk, Zierikzee. 't Is maar dat U het weet, dat onze rijschool „Succes" heet. A. Overweel, tel. 01112-439 Dreischor. Kunstgebitreparatie tijdens wachten, van half 3 tot half 6. Zat. van half 9 tot half 12. K. St. Janstraat 2, Zierikzee. Per post terstond terug. Voor Oosterland e.o. afgeven: Burg. v. d. Havestraat 9. Miele, Robusta, Zet wasma chines en centrifuges. Acme wringers, bij: Fa. J. D. de Korte en Zn., tel. 227, Bruinisse Wekelijks prima „Brabantia"- kuikens, 9-weekse hennen van af maart. Tijdig bestellen s.v.p. bij Kuikenbroederij nr. 16016 N. Dalebout, Renesse, tel. 01116 393. Gymnastiekveren. „Olympia", Zierikzee. - Heden (vrijdag)- avond Jubileumuitvoering. Aanvang 8 uur. Concertzaal. Zolang de voorraad strekt uit bewaarplaats af te geven: Doré A 35/50, Eigenh. A 35/45 en Koopman's Blauwe A 35/45. J. C. Geluk, Zonnemaire. „De patiënt van kamer 10", Robin York, en „Levensernst", Warwick Deeping, beide mooie boeken van „Margriet" samen slechts f 2,65. L. C. Hooger huis, Renesse. Autokappen, dekzeilen voor elk doel in iedere maat. Korte levertijd. Ook verhuur. Fa. J. D. de Korte en Zn., tel. 227, Bruinisse. Plastic tafelkleden 135 x 120 c.m. Mooie dessins, reeds van af f 1,65. L. C. Hoogerhuis, Renesse. Wij zijn kwijt: „Erres" radio toestel, type KY 545, no. 9049. Wie kan inlichtingen geven? Radio Weltevreden, tel. 2805, Zierikzee. WERELDOMVATTEND ONDERZOEK! Over de hele wereld wordt in laboratoria hard gewerkt om ook het conserveren van groenten op het hoogst mogelijke peil te houden. Dit onderzoek volgens de modernste metho den kost miljoenen en komt uw gezondheid ten goede! Met groenten uit blik zorgt u goed voor ieders welzijn. Hierin zijn méér vitaminen bewaard dan bij gewoon koken thuis*. Breng heerlijke gezunde afwisseling op tafel met blikgroenten. „Het is thans een experimenteel bewezen feit. dat het mogelijk is een dieet te kiezen, geheel bestaande uit conserven in blik, dat volledig en toereikend is voor een lang voortgezette voeding; een dieet waarin alle bekende vitaminen aanwezig zijn in voldoende hoeveelheid, waarin een zodanige variatie van eiwitten bestaat, dat van geen aminozuur te weinig aanwezig is en dat voorziet in alle noodzakelijke minerale zouten". Dr. E. F. Kohman, Research Laboratory National Canners Ass. Washington dan nóg kunt U gratis genieten van het nieuwe Philips apparaat als U meedoet aan de grote Deze super kwaliteit halfzware shag is extra beschermd in de dubbelwandige shag-beurs. Dus altijd vers en lekker tot de laatste sigaret. Veel handiger op zak. Profiteer van deze voordelen! Vraag Samson shag! Een Niemeijer product. Want als U de wekelijkse hoofdprijs wint, ver vangt Philips zo lang U leeft, al wordt U ook honderd jaar het door U gekochte appa raat telkens weer door het nieuwste, gelijk waardige type. En elke week zijn er 51 winnaars die hun geld terugkrijgen

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1959 | | pagina 8