Bestuurdersbond „Schouwen-Duiveland" gaat 40-jarig bestaan herdenken Oorlog en ramp vernielden archieven Ue bestuurdersbond „Schouwen- Duiveland" van het Nederlands Verbond van Vakverenigingen be stond op 1 oktober Jl. veertig jaar. Ter gelegenheid van dit heuglijke feit zal - zoals gemeld - het be stuur op zaterdag 1 november a.s. receplëren in de Craanbeurs van het „Huls van Nassau" te Zierik- zee. Als vertegenwoordiger van het hoofdbestuur zal hlerbU aanwezig zjjn de heer J. Lageveen uit Am sterdam. 's Avonds krijgen de afdelings bestuurders en genodigden een feestavond aangeboden, die ver zorgd zal worden door het cabaret gezelschap Benny Vreeden. Het woord zal dan worden gevoerd door de verbondsvoorzitter, de heer C. \V. van Wingerden. Om organisatorische redenen is het bestuur genoodzaakt geweest deze feestelijke herdenking te laten plaatsvinden op 1 november a.s. Het initiatief tot de oprichting van de bestuurdersbond „Schou wen-Duiveland" werd genomen door de thans reeds lang gepen sioneerde heren T. C. Schipper en C. Schults en wijlen de heer M. M. Bilius. Als eerste organisaties slo ten zich aan de sigarenmakersbond, de typografenbond en de bond van transportarbeiders. Het blijkt wel dat er in de afgelopen veertig jaar een grote structuurverandering heeft plaats gevonden: in Zierikzee waren indertijd tweehonderd geor ganiseerde sigarenmakers, terwijl er toch geen enkele sigarenfabriek in deze stad wortel heeft kunnen schieten. Enige jaren na de op richting van de bestuurdersbond sloten zich hierbij aan: de bouw bedrijf sbond en de Algemene Ned. Agrarische Bedrijfsbond. Momen teel zijn twaalf verschillende bon den aangesloten en heeft de be stuurdersbond meer dan 1700 leden. Bij de oprichting bedroeg het le dental ongeveer 300. Moeiltfk begin De oprichters hadden aanvanke lijk een moeilijke taak. Men stond voor de kaderscholing en werkte met primitieve middelen hard aan uitbreiding van het ledental en het vinden van een coördinerende op lossing van tal van vraagstukken. Bij het uitbreken van de tweede wereldoorlog werden administratie en bescheiden vernietigd om de be zetter te beletten hiervan voor delen te trekken. De bestuurders bond werd verplicht gesteld „op post" te blijven, doch allen wisten zich hieraan te onttrekken. In de oorlogsjaren was organisatie on mogelijk en eerst in 1945, na de bevrijding, kon aan de herorgani satie en het weer op poten zetten van een nieuwe administratie wor den begonnen. In 1953 werd het totale eilandelijke archief ten tweeden male geheel verwoest, toen de woning van de secretaris, de heer C. J. van der Hulle, die toen woonachtig was in Ouwer- kerk, totaal werd weggespoeld door de stormvloed. Werk in sociaal verband Na de oorlogsiaren kreeg de be stuurdersbond zitting in vele so cial e commissies op het eiland, als bijv. de adviescommissie voor het gewestelijk arbeidsbureau, de re gionale huuradviescommissie, de stichting Eilandgemeenschap en de stichting Beschutte Werkplaats te Zierikzee en verder in de verschil lende plaatselijke G.S.W.- en re visie-commissies voor hoofd- en handarbeiders en de commissies voor de plaatselijke diensten van maatschappelijke zorg. Hieruit blijkt wel dat de taak van de be stuurdersbond met betrekking tot de vooroorlogse een belangrijke wijziging heeft ondergaan. Die taak is van een direct strijd bare omgezet in een van mede-ver antwoordelijkheid voor en uitvoe ring van besluiten op het gebied van de sociale wetgeving en loon vorming. Het bestuur Het dagelijks bestuur van de be stuurdersbond Schouwen-Duive land bestaat thans uit de heren L Broekema (voorzitter), C. J. van der Hulle (secretaris) en J. L. Zap- peij (penningmeester), allen te Zie rikzee. Leden van het bestuur zijn ver der de heren M Geluk (Seroosker- ke), M. C. Visser (Burgh), P. W. v. d. Bos (Ouwerkerk), J. de Jonge (Bruinisse), P. C. W. v. d. Ende (Zierikzee), W Kloet (Haamstede), C J. Manni (Zierikzee), J. de Meul- meester (Brouwershaven), J. J. Stuik (Zierikzee), D. E. Mooij (Haamstede) en Cor Visser (Zie rikzee), als vertegenwoordiger van ..Jonge Strijd". NOORDGOUWE Jan Roelfs nam Culturele Vereniging mee op reis naar Amerika Interessante ontmoeting met land en volk (Van onze redakteur). De Amsterdamse journalist Jan Roelfs ging als V.I.P. (zeer belang rijk persoon) de oceaan over en toen hij in de V.S. aankwam was dat goed te merken ook. Voor Vips wordt zo het een en ander mogelijk gemaakt, waar „gewone touristen" niet zo gemakkelijk aan toekomen. Jan Roelfs heeft vorige week eerst te Renesse van zijn ervaringen ver teld en vrijdagavond jl. deed hij het voor de Culturele Vereniging te Noordgouwe nog eens luchtjes over. Hij kon de reis naar Amerika maken, als gevolg van een uitnodi ging lezingen te houden aan boord van schepen, die Amerikaanse stu denten vervoeren naar Europa in het zomerseizoen. Men slaat op zo'n reis heel wat vliegen in één klap, ivant de gelegenheid is uiteraard tevens bijzonder geschikt om de Amerikaanse jeugd van nabij te leren kennen. Jan Roelfs heeft zijn „Vipschap" - getuige zijn boeiend verhaal- uitnemend kunnen uitbuiten en te Noordgouwe gold zijn eerste wan deling New York, waar het Vrij heidsbeeld (de ogen van de dame zijn zo groot als etalageruiten en in de hals gaat een lift op en neer) al van verre staat te wenken Voor hij op stap ging, nuttigde hij zijn ..televisie-diner": een slechts op te warmen schaal met hapjes, die men blind - d.w.z. kijkende naar de t.v. - kan verorberen. Bij de officiële ontvangst te New York ging het zeer onofficieel toe. De chef de ré- ception vroeg o.m.: „hoe is het met Arnold en hoe is 't met Jan?", waarmede hij dan respektievelijk de voormalige burgemeester van Amsterdam en de heer Dellaert van de luchthaven Schiphol bedoelde. Een heli kop tervlucht boven New York gaf een indruk van de acht miljoen mensen tellende metropool. Tocht naar San Francisco Overinteressant was een tocht per Greyhoundbus - dwars door het continent - naar San Francisco. Op die (lange) reis is het heel nor maal dat een soldaat en een meisje amoureus de lange reistijd wat be korten. San Francisco heeft grote Japanse, Chinese en Portugese wij ken, waarin men zich ln de desbe treffende landen waant. Terugge keerd in Washington zag spr. het „Witte Huis", dat inderdaad de historische sfeer ademt van het nog zo jonge continent. Het zuiden worstelt met het rassenvraagstuk, dat officieel het liefst maar wat wordt verdoezeld. Er is enige ken tering en verbetering in de positie van de neger, maar het kan nog generaties duren voordat van een werkelijke gelijkheid sprake is. De jeugd De taak als „lector" aan boord van de schepen was geen eenvou dige, maar men wordt bij de jeugd maar niet zonder meer enthousiast ontvangen. Wel leeft onder hen duidelijk het besef, dat in Europa de bakermat ligt van de Ameri kaanse beschaving. De jeugd weet zich aan boord wonderwel te ver maken, maar er kan wel iets op door wat voor Europese oren en ogen „shocking" moet worden ge noemd. Een gezonde uitlaat vormt overigens de bootkrant, waaraan 's nachts gezwoegd wordt. De heer M. Kosten, die ook de spr. inleidde, dankte hem na af loop voor de interessante causerie. De belangstelling was niet erg groot, hetgeen we van de leden der Culturele Vereniging, die verstek lieten gaan, niet zo gemakkelijk kunnen begrijpen. Verlichtingsproeven in Zierikzee tloor Verbond voor Veilig Verkeer Het controleren van de stand van de koplampen met de „dim- tester" begint met op de juiste hoogte ophangen van de papieren strook. Vrijdagavond züö een vijftigtal motorvoertuigen in Zierikzee on derworpen aan een proef met de zgn. „dimtester", om het euvel te bestrijden van mogelijke verblin ding van een mede-weggebruiker door niet te „dimmen" of met on juist gedimd licht te blijven rijden. Men verhoogt daarmee het gevaar op de weg. De „dimtester" is een functioneel drukwerk, bestaande uit twee stuk ken wit papier, waarop twee zwarte lijnen zijn aangegeven. De stroken dienen nauwkeurig in eikaars ver lengde te worden geplakt. De auto mobilist ontsteekt zijn groot licht en rijdt zijn auto zo dicht mogelijk tegen een muur of schutting of ga ragedeur, bevestigt dan de twee meter brede strook zodanig, dat de bovenste zwarte lijn het hart van de beide dimvlakken van de auto lantaarns snijdt. Dan rijdt men de auto achteruit op een afstand van vijf meter van de papierstroken, daarna dimt men- de lichten. Wan neer de koplampen goed zijn afge steld, moet de licht-donkergrens zich aftekenen onder de onderste zwarte lijn. Bij de vrijdagavond door de af deling Zierikzee van het Verbond voor Veilig Verkeer gehouden ver lichtingsproeven, bleek tien procent van de auto's verblindende ver lichting te voeren. HUI De „dimtester" van het Verbond voor Veilig Verkeer toont aan, dat de lampen van deze auto juist afgesteld zijn. De wereldspaardag 1958 AMSTERDAM, 28-10. - Tegelijk met de spaarbanken van alle lan den, die verenigd zijn in het In ternationaal Instituut voor het Spaarwezen, gaan ook de spaar banken, aangesloten bij de Neder landse Spaarbankbond, op 30 okto ber a.s. weer de wereldspaardag vieren, of - als zij wegens de grote toeloop van het publiek aan een enkele dag niet voldoende hebben om iedereen te helpen - zelfs een wereldspaarweek, die zich uit strekt over de laatste week van oktober. Met deze actie willen de genoemde spaarbanken jaarlijks de aandacht vestigen op het belang van het sparen. Door de op 1 oktober jl. in wer king getreden Jeugdspaarwet en de in voorbereiding zijnde spaarrege- LAND- EN TUINBOUW Leerzame excursie naar tuinbouwproefbedrijf aan de Hogezoom te Haamstede Bomen vertonen goede stand met dito schot te, Roodknop en Amos Black. iDt perceel heeft wat geleden door de wirtd, maar er zit prima groei in. De beste stand van dit in drievoud opgezette proefveld, vertoont de Cotswold Cross. (I.) Op de vergadering van de Ver. tot Bevordering van het Tuinbouw- onderwijs op Schouwen-Duiveland, gaf de tuinchef, de heer J. Jonker, een uitgebreid verslag over het eerste groeijaar. Om een en ander nog wat duidelijker te maken, brachten wij een bezoek aan het mooi aan de Hogezoom gelegen proefbedrijf, alwaar de heren Jon ker en de assistent bij de R.T.V.D. de heer J. A. v. d". Weel tekst en uitleg gaven. Na de overstroming in 1953, met de daarop volgende verkaveling, blijkt toch dat een groot gedeelte der aangeplante bomen een zeer goede stand vertonen, met ruim voldoende schot. Dit valt al dade lijk op bij het aanschouwen \'an het zwarte bessen proefveld. In verband met de in de laatste jaren toegenomen belangstelling voor de teelt van zwarte bessen, die een zeer hoge prijs opbrachten en wei nig teeltkosten vergen, zijn een tiental verschillende rassen inge stoken om te zien welke uiteinde lijk de beste resultaten geeft. Het sortiment luidt als volgt: Welling ton XXX, Goliath, Baldwin, Da- niël's September, Cotswold Cross, Malvern Cross, Silvergieter's Zwar- Nleuwe appelrassen Het volgende perceel dat enkel voudig is aangeplant, toont een groot aantal appelrassen. Hier zijn wat nieuwe rassen bij, die men aangeplant heeft om te zien of ze wat voor onze grond in de West hoek beloven. Alle bomen zijn ge plant op de bekende zwakke on derstam IX. Het zijn: Lueulles, Taunton Cross, Tydemann's Early Worcester. Cortland, Jan Steen (veelbelovend), Mantet, Alton, Ben- onl en Close. Al dit plantmateriaal werd belangeloos ter beschikking gesteld door het I.V.T. te Wage- nlngen. Ook de vrije spil ontbreekt niet. We zien ze hier als proef opgezet met Ellison's Orange op II tegen over Ellison's op VII. Verder wordt de vrije spil getest tegenover de vrije haag, en de haag aan draad. Deze proef geschiedt in zijn geheel met het ras Cox's Orange Pippin, op VII en II. In een normaal perceel zomer- rassen zit geen proef verwerkt. Het grote proefveld brengt in de toekomst zeer grote mogelijkheden voor de fruitkweker, hier is nl. de ling voor ambtenaren, wordt het „spaarklimaat" voor de wereld spaardag en -week bij uitstek gunstig geacht. De spaarbanken verwachten dan ook een toeloop van nieuwe spaarders. KERKNIEUWS Gereformeerde zending naar nieuwe zendingsterreinen AMSTERDAM, 27-10. De ontwik keling van de zendingssituatie is voor de zending van de Gerefor meerde Kerken in Nederland aan leiding geweest om zich af te vra gen, of er geen reden bestond om zich bezig te houden met de vraag, of het gewenst was om naast het zendingswerk in Indonesië om te zien naar meer zendingsterreinen, aldus deelt het Gereformeerd Zen- dingscentrum te Baarn mede. Generale zendingsdeputaten heb ben thans besloten om voorberei dend werk tè doen, teneinde op zo kort mogelijke termijn tot dit doel te komen. Van twee zijden in Argentinië en Brazilië werd aan de Gerefor meerde zending de vraag gesteld, of men in deze landen wilde komen werken. Daarnaast werd ook de aandacht van generale zendingsde putaten gericht op mogelijkheden elders in de wereld, die nog onder zocht worden. Deputaten hebben nu besloten om naar Argentinië en Brazilië een aantal waarnemers te sturen, die op korte termijn een rapport zullen hebben uit te bren gen over de mogelijkheden, die er voor zendingswerk in deze landen liggen. Men hoopt dan uit deze rapporten de nodige conclusies te kunnen trekken en aan de generale synode van de Gereformeerde Kerken, die in 1959 zal worden ge houden, concrete voorstellen te kunnen doen. Ger. Kerk HAAMSTEDE. Het afscheid van de plaatselijke predikant ds. Meijer is bepaald op zondag 16 november e.k. Gouden Delicious aangeplant op 10 onderstammen. Het zijn de E.M. II, VII, IV, J, IX en de M M onder stammen 104, 106, 109 en 111. Over enkele jaren moet met zo'n opzet zeer duidelijk te zien zijn wat nu eigenlijk de beste onderstam voor de Delicious is. LAND- EN TUINBOUW Slakkenbestrljding Bij de bestrijding van slakken, gaat 't er om schade te voorkomen. Hieraan wordt zowel in land- als tuinbouwkringen nog veel te wei nig aandacht besteed. Een beproefd middel tegen slak- kenvraat is Aacos slakkenkorrels. Het grote voordeel van de korrel vorm is, dat het meer regenbesten- dig is, terwijl het bovendien een veel grotere lokwerking heeft dan het produkt in poedervorm. Bij zeer kleine slakjes, zoals die hoofdzakelijk in de tuinbouw voor komen, verdient het aanbeveling de korrels een dag aan de buitenlucht bloot te stellen en met de hand te verkruimelen. Men gebruike 6-7 kg. per ha. of plm. 10 korrels per m-. Zodra slakkenvraat in de win tergewassen wordt waargenomen, stel dan de bestrijding niet uit. Scheepvaartbericliten Lemsterkerk, 27 van Bahrein naar Kuwait. Sliedrecht (t.), 27 te Fao. Scherpendrecht (t.), 28 te Accra verwacht. Soestdijk, 27 van Philadelphia naar Baltimore. Theobaldius (t.), pass. 27 Gibral tar naar Mena al Ahmadi. SPORT VOETBAL K.N.V.B. Burgh II-Burgh I 2-7 Een volledig uitkomend eerste elftal van Burgh, verraste met een frisse partij voetbal. Met vloeiende combinaties bereikten ze reeds voor de rust een 6-1 voorsprong. Indien Burgh dit spelsysteem in de vol gende wedstrijden weet te handha ven, ziet de toekomst er veel roos kleuriger uit. Het dapper volhou dend tweede elftal moest tegen dit geweld hel antwoord schuldig blij ven. Het hevige offensief, dat Burgh I direct na het aanvangssig- naal inzette, bracht de Burgh II- verdediging in moeilijkheden, en schoten van M. Bakker en Quaak misten maar rakelings het doel. Een hoge voorzet van Quaak komt net iets verder dan keeper de Haan dacht en verdwijnt in het doel (0-1). Een handige pass van Dijkman veroorlooft Quaak opnieuw te doel punten (0-2). De weinige Burgh II- aanvallen eindigen alle met schoten van v. d. Weel in het zijnet. M. Bakker verhoogt de voorsprong door een prachtig doorgeefballetje van de wel in uitstekende vorm verkerende J. Hanse (0-3). Na de aftrap neemt v. d Werf de bal me de, geeft een goede voorzet en J. Kloet schiet een tegendoelpunt in (1-3). Even later profiteert M. Dijk man van een mistrap van de Glop- per en de stand is 1-4. Dezelfde speler benut enige minuten voor de rust een voorzet van Quaak en met een onberispelijke kopbal brengt hij de voorsprong op 1-5. Burgh. II komt er praktisch niet aan te pas, en vlak voor rust maakt uit een voorzet van M. Bakker, Dijkman met een hard schot 1-6. Na de rust nemen de Burgh I-spe- lers het wat gemakkelijker op, en de reserve's komen wat meer voor Boot's heiligdom. Doch het drie manschap L. Bakker, Rijnberg en Siesse weten wel raad met de niet gevaarlijke aanvallen. Eenmaal weet J. Kloet nog een hard schot te lossen, dat keeper Boot maar half weet te stoppen, en de meege komen van Zalm schiet in (2-6). In de laatste minuten, nadat enkele gewonde spelers wat opgelapt wa ren, behalve Siesse die vervangen werd door J. Deurloo, besluit Dijk man door met zijn 4e doelpunt de eindstand op 2-7 te brengen. S.V.O.W.K.Zonnemaire II 2-4 Na eerst van beide kanten enkele aanvallen te ^hebben afgeslagen, komt reeds na*8 min. de linksbui ten van Zonnemaire mooi opzetten en met een mooie boogbal scoorde hij (0-1). Pannekoek heeft pech als hij hard tegen de paal knalt. In de 14e min. gaat rechtsbuiten er op fraaie manier doorheen en maakt gelijk. Na 25 min. spelen krijgt Zonnemaire midvoor een mooie bal aangegeven cn brengt de stand op 1-2. Een vrije kans van OWK wordt door Pannekoek net over ge knald. Na de thee wordt Pannekoek in het strafschopgebied van de bal gezet waarvoor scheidsrechter Ber- levoets een strafschop geeft. Pan nekoek zelf benut deze (2-2). Zon nemaire had toen veel pech door 2 maal tegen de paal te schieten. Toch wordt hun aanvallen feller. De Boer van OWK schiet een bal scherp in doch de paal brengt hier redding. De Munnik maakt er nog 2-3 van en in de 38e min. brengt Fonteine door alleen vrij te spelen de stand op 2-4, waarmee ook het einde ingaat. Zaterdagmiddagcompetitie Burgh IV-Duiveland II 3-3 De Burgh-splers zagen in deze wedstrijd een zo goed als veilige 3-0 voorsprong na de rust verloren gaan en met moeite wisten ze de 3-3 stand te handhaven. De oor zaak van deze inzinking was het feit dat J. van Nieuwenhuize door dat hij de scheidsrechter enige niet geoorloofde woorden toevoegde, uit het veld werd-gestuurd, waardoor de goed spelende Burgh-ploeg in elkaar zakte. Voor de rust maakte J. de Meij twee goede doelpunten, zijn elftal daarmede een 2-0 voor sprong verschaffende. Een der Dui- veland backs schoot daarop on houdbaar in eigen doel (3-0). Na de rust kreeg Duiveland een vrije schop te nemen, die in een doel punt werd omgezet (3-1). Na het hierboven omschreven voorval, was het met de Burgh-ploeg gedaan en de Duivelanders zagen met twee doelputen hun achterstand veran derd in een gelijk spel, die Burgh met moeite wist te handhaven. Eindstand 3-3. Zeemeeuwen I-Bruse Boys II 6-3 De koplopers moesten zaterdag middag met een 6-3 nederlaag het onderspit delven. In het begin zijn beide ploegen volkomen aan elkaar gewaagd; de thuisclub krijgt wel enkele kansen, maar tot doelpun ten komt het niet. Na 16 minuten is het J. van Dongen die uit een moeilijke hoek inschiet (1-0). De Boys komen echter terug en als ze na 20 minuten spelen een goede aanval opzetten, krijgt J. Kloot de bal verkeerd op zijn schoen en vliegt in eigen doel (1-1). Met een prachtige safe stopt de Bru-keeper een hard schot van v. Sluijs. Uit een door v. Sluijs genomen vrije schop krijgt H. Braam een niet te missen kans en het is 2-1. Fel rea geren de Boys op dit doelpunt en als Hart de Bru rechtsbinnen te hard aanvalt, volgt een penalty, die dc gelijkmaker oplevert (2-2). Na de rust neemt Zeemeeuwen het heft in handen en zelfs kogelt v. Sluijs tweemaal achter elkaar tegen een paal. Door goed aan geven van D. Hart weet hij echter toch het derde doelpunt te scoren (3-2). Weer komen de Boys terug en keeper v. Dongen moet menig maal in actie komen. Als ieder de gelijkmaker verwacht, brengt Kloet goed op, geeft een pass naar v. Sluijs, die listig over de bal stapt en zo H. Braam de kans geeft om te scoren (4-2). Wat de Boys ook proberen, er is geen doorkomen aan. Een blauw-witte aanval wordt niet ver genoeg weggewerkt on Kloet schiet van zestien meter in (5-2), De thuisclub gaat het nu wat rustiger aan doen en hiervan pro fiteert de Boys-rechtsbuiten (5-3). Maar te ver opdringen wordt hen noodlottig en als J. van Dongen een afgemeten pass geeft naar v. Sluijs, is het deze die hard en zui ver inschiet. Eindstand: 6-3. Duiveland I-Brouwershaven III 2-1 Een verzwakt Duiveland wist deze wedstrijd maar net te winnen. Een verdedigend Brouwershaven wist althans te voorkomen, dat de anders toch wel produktieve voor hoede der thuisclub gevaarlijk werd. Het was zelfs Brouwersha ven dat na ongeveer 20 minuten de leiding nam door een scherpe uitval. Een misverstand tussen de Duivelandse verdedigers was voor de goedspelende midvoor een kans welke door hem op sublieme wijze werd benut (0-1). Na ongeveer 30 minuten kon T. Beije de stand in evenwicht brengen uit een goed aangegeven bal van H. v. d. Werf (1-1). Met deze stand kwam de rust. Hierna een agressiever Duive land, dat zich toch bewust was dat er anders zou moeten worden aan gepakt om de zege veilig te stellen. Na ongeveer 15 minuten veroor zaakte een der verdedigers van Brouwershaven een penalty, die echter door de jonge doelman v. d. Schelde goed werd gestopt. Dit in spireerde de gasten tot enkele goede aanvallen, die echter geen resul taat opleverden. Na ongeveer 30 minuten wist Duiveland de voor sprong te vergroten. Via de linker vleugel wist Ceel Verhoek een on houdbaar schot te lanceren (2-1). Hierna werd niet meer gescoord. Het was vooral spil Slager van Brouwershaven die een groot aan deel had in de fraaie prestatie van de bezoekende ploeg. De wedstrijd werd in zijn geheel wat fors ge speeld, hetgeen voor enkele spelers onaangename gevolgen had. ADVERTENTIES CORNELIS M. LOKERSE en HENDRIKA G. BRABER hebben de eer U kennis te ge ven van hun voorgenomen hu welijk, waarvan de voltrek king zal plaats hebben op vrij dag 14 november a.s., des na middags 3 uur te Noordgouwe. Haarlem, Turfmarkt 28 Schuddebeurs, Kloosterweg B 51 25 oktober 1958 Gelegenheid tot feliciteren des namiddags van 4.30-5.30 uur in café-restaurant „Schudde beurs". H. C. DEN HAAN en A. M. DE LOOFF hebben de eer U, mede namens wederzijdse ouders, kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrek king zal plaats hebben op vrij dag 7 nov., a.s., n m. 4 uur, ten gemeentehuize te Werkendam. Werkendam, A. v. Drielstr. 25 Zierikzee, Nieuwe Haven 3 27 oktober 1958. Toekomstig adres: Groene Kruisplein 7, Werken dam. Hiermede betuigen wij onze hartelijke dank voor de vele blijken van belangstelling voor cn bij ons huwelijk ondervon den. D. HEIJBOER. A. P. HEIJBOER-KLINK. Sirjansland, 28 oktober 1958 Dillingsweg 12.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1958 | | pagina 6