«ofiBBEL hoekje Raad van Noordgouwe achter pogingen bestemming te geven aan ziekenhuis STAD EN PROVINCIE JCnïfkxx HL HOEWEL NET GESTELDE DOEL NIET BEREIKT lvERD. WHS DE LHNCER/N&- VHM DE naaHVHKEr TOCH EEN SUCCES. IN TRIPOLIE. BENGHAZI EN TOSROEK/llSlt) 7UN SUSSEN GE PL HOTST, WORM QNTE- VOEDEN DUX6CRS HUN MOCHTEN Et/ GR/EYEN HUNNEN DEPONE REV. EENS /V DE WEEN. WORDEN DE SUSSEN GELICHT. •N GOED IDEE VOOR ONZE HEDERLHNDSE MOPPERAARS IN ENGELAND Z'JN VEEL VOORSTANDERS VOOR DE WEDERINVOERl/VS VRV L'JFSTRAFFENT RECHTZAKEN Luid radiogeschal mag niet AMSTERDAM, 20-10. In Amster dam is de 51-jarige kolenwerker J. W. E. de Boer door de kanton rechter bij verstek tot een geld boete veroordeeld, omdat omwo nenden hinder ondervonden van van zijn luide radiomuziek. Hem was f 25,boete plus nog eens f 25,voorwaardelijk met een proeftijd opgelegd. Vanochtend stond hij in hoger beroep voor de rechtbank terecht, waar de president hem voorhield, dat de hele buurt over het lawaai geklaagd had. De kolenwerker woont op de derde etage van een dichtbevolkte buurt in Amsterdam oost. „De mensen beneden kunnen zich niet eens verstaanbaar ma ken", zei de president. „Enkelen zijn door uw onsociaal optreden zelfs zenuwpatiënten geworden. De te luide radiomuziek is in Amster dam een veelvoorkomend euvel. U moet werkelijk meer consideratie met uw buren hebben". ZIERIKZEE Gevonden voorwerpen Sjaal; 2 ballpoints; 1 paar schoe nen; rij wiel tas met inh.; wieldop van auto; boodschappentas met in houd; jongenstrui; dasspeld; 2 vul pennen; kinder-onderjurk; 1 paar kinderschoenen; 2 zilverbons; snel binder; broche; zakmesje; gouden ring; vijf kinderjasjes; riem; ny lonkous; hoofddoek; handtas; 5 munt- of bankbiljetten; jutezak met een mes; speldje met hanger tje; plamuurmes; meisjesvest; kin- derschoentje; beitel; fototoestel; snelbrander voor butagas; 4 porte- monnaies (met inhoud); polshorlo ge; stuk schuimrubber; padvin- detsriem; mes; regenjas; 1 paar sokken; broche; 2 sjaals; 2 sikkels: 1 mud gerst; regenjas; zwembroek; sigarenkoker; vetspuit; snoer ko ralen; plastic tas met inhoud; ijze ren hefboom; breinaald; Engelse sleutel; lippenstift en 2 broches; damesregenjas; kinderzonnebril; zakmes; buitenband van een brom fiets plastic zakje met inh.; bed van een kinderlekikant; portemon- naie; zonnebril; linnen motorkap je; grijze deken; schroevendraaier; pakje mét inhoud; sjaal; haarstrik; oorbel; bruine kip; regenjas; pop; 1 mud witte bonen; regenbroek; geborduurd kussen; schort; kinder- portcmonnaie; vicrkleurenpotlood; herenschoenen; stalbezem; sjaal; regenbroek; speldje; 1 paar sok ken; aktetas met inhoud; diverse wanten, handschoenen en sleutels. SUBSIDIE GROENE KRUIS OMHOOG Begroting 1959 wordt in november behandeld Onder voorzitterschap van bur gemeester N. A. van Wijk kwam de gemeenteraad in openbare ver gadering bijeen. Het raadslid mevr. Motmans-van der Feen was met kennisgeving afwezig. Onder de ingekomen stukken be vond zich o.m. de begroting 1959 van de Stichting Rode Kruis-zie- kenhuis „Schouwen-Duiveland" te Zierikzee. Zonder hoofdelijke stemming keurde de raad het voorstel goed inzake vaststelling van een des- truktieverordening, zulks i.v.m. een schrijven van b. en w. der gemeen te Zierikzee. De Reinigingsdienst Duiveland deelde mede, dat per emmer voort aan in rekening zal worden ge bracht een bedrag van f 10,50. In verband hiermede keurde de raad het voorstel goed het op de heffing en invordering van rechten voor het ophalen van huisvuil te Noord- gouwe te brengen op f 10,50 per jaar. Ter voorziening in de vakature in de Commissie tot Wering van Schoolverzuim werd gekozen de heer J. Dane. De heren C. J. Adriaanse, A. Viergever, J. C. Bos, P. M. Vis en K. J. Folmer werden voor de tijd van een jaar herbenoemd tot leden van de Woonruimtecomissie. Een wijziging van de gemeentebegro ting 1955-1956 ging onder de hamer door. f 1000 subsidie aan Groene Kruis B. en w. boden hierop de ge meentebegroting 1959 aan. Het col lege stelde voor dat de leden het stuk in een commissievergadering zullen behandelen, waarna op 21 november a.s. behandeling" in open_ bare raadsvergadering zal kunnen plaats vinden. Dit voorstel werd aangenomen. In behandeling kwam hierna een verzoek van het bestuur van de vereniging „Het Groene Kruis" om verhoging van de ge meentelijke subsidie tot f 1000 (voorheen f 750). De heer N. Flik- weert (a.r.) zei over deze materie, dat de begroting van het Groene Kruis zo sober mogelijk is gehou den. Evenwel vormt de post salaris wijkverpleegster een zware last.. Ook de aanvulling van materialen zal grote kosten vergen. De contri butie is reeds gebracht op f 7,50 per jaar, een bedrag dat z.i. niet voor verhoging in aanmerking kan komen. De gevraagde subsidie is derhalve onontbeerlijk. Z.h s. besloot de raad daarop de verhoging toe te staan. De heer Flikweert zou gaarne in zicht krijgen in de regeling inzake het gebruik van het wijkgebouw. De voorzitter merkte op dat er te gen zal worden gewaakt, dat het Groene Kruis een winstobjekt voor de gemeente wordt. Het ziekenhuisgebouw De voorzitter bracht in bespre king een brief van b. en w. van Ouwerkerk, waarin het gevoelen van de raad werd gevraagd inzake de instelling van een voorlopige commissie ter voorbereiding van de stichting van een tehuis voor be jaarden van chronische zieken in het gebouwencomplex van het leeg staande ziekenhuis te Noordgouwe. De voorzitter zei geheel achter genoemd plan te staan. Spreker legde de raad een brieï voor, onder, tekend door enige leden van het bestuur van het ziekenhuis S.-D., waarin aan alle instellingen van weldadigheid op Schouwen-Duive land werd gevraagd, of deze instel lingen in principe bereid zijn, mede te werken aan een te vormen stich ting welke eveneens beoogt de ves tiging van een tehuis voor bejaar den en chronische zieken in voor noemd gebouw. Deze brief van de gemeente Ouwerkerk doorkruist nu dit laatste plan. Uiteraard zul len reacties hierop dienen te wor den afgewacht. Spreker onder streepte, dat tot het laatst toe dient te worden getracht het ziekenhuis voor genoemd doel te bestemmen. Ter zake dient men dan ook dili gent te blijven. Na een korte discussie besloot de raad eenstemmig zijn instemming met het onderhavige besluit van de raad der gemeente Ouwerkerk te betuigen. De rondvraag De heer Adriaanse (P.v.d.A.) ant woordende, deelde de voorzitter mede, dat het stukgereden naam bord der gemeente, staande op de Prov. weg naar de richting Zonne- maire, wordt gerepareerd. De heer van den Ouden (P.v.d.A.) vroeg inlichtingen over de door de gemeente van de Hervormde kerk voogdij alhier gehuurde woning, ten behoeve van de gemeentesecre taris, daar hij had vernomen, dat nog steeds geen definitieve huur- vaststelling tot stand is gekomen. De voorzitter antwoordde, dat de kerkvoogdij nog niet heeft geant woord op gevraagde inlichtingen. Dientengevolge kon nog geen defi nitieve huurvaststelling plaats vin den. De heer Ganzeman (C.H.) beves tigde deze mededeling, waarop de heer v. d. Ouden mededeelde, dat dit een ongewenste toestand is. Z.i. is de voorgestelde huur, gezien het comfort der woning, veel te hoog. De voorzitter deelde mede, het op prijs te stellen, indien beide heren er bij het kerkelijk college, waar van zij deel uitmaken, er op zou den willen aandringen deze aan gelegenheid ten spoedigste op te lossen. De heer Flikweert (A.R.) vroeg, waarom nog niet is voldaan aan het toegezegde verzoek in een vo rige vergadering gedaan, het hout gewas aan de Heesterweg te doen opsnoeien, waarop de voorzitter antwoordde deze aangelegenheid nogmaals met de gemeenteopzich ter te zullen opnemen. Actie Bond Veilig Verkeer Helaas zijn er nog altijd talloze automobilisten, die niet of onvol doende aandacht schenken aan mo gelijke verblinding van een mede weggebruiker. Door niet te dimmen of met onjuist gericht dimlicht te rijden ontstaan ernstige gevaren, waarin zij zichzelf maar ook ande ren brengen. Het Verbond voor Veilig Verkeer wil hierop niet alleen nog eens weer de aandacht vestigen maar wil ook een positieve bijdrage le veren om hierin verbetering te brengen. De afdeling Zierikzee heeft n 1. het voornemen om heren automo bilisten op vrijdag 24 oktober a.s. in de gelegenheid te stellen de dim lichten op juistheid te testen. Men kan zich daartoe begeven naar het punt Hoofdpoortstraat- Laan van St. Hilaire te Zierikzee, alwaar in volgorde van aankomst de controles gratis zullen worden verricht. Bij genoegzame belangstelling en bij gunstige weersomstandigheden wil de afdeling Zierikzee tevens gelegenheid geven voor een rem- controle, eveneens op de hierboven aangegeven plaats. Belangstellenden kunnen zich daartoe op vrijdagavond a.s. mel den. Vanzelfsprekend juichen wij deze actie van harte toe en bevelen deze in ieders warme belangstelling aan. De heer H. W. Schimmel, on derwijzer aan de Chr. Nat. school alhier, is in gelijke functie be noemd aan een school te Deventer. BROUWERSHAVEN Afd. Plattelandsvrouwenbond Lezing over „De huisvrouw als inkoopster" In het kader van de Gezinsweek hield de Bond van Plattelandsvrou wen vorige week vrijdag een bij eenkomst in het Jeugdgebouw. Na de opening door de presiden te, mevr. Jansen-Glas, vroeg deze nogmaals de aandacht voor het „Woningadviesbureau" dat donder dag 6 november a.s. zitting houdt te Zierikzee. Voor handwerken kunnen zich nog enkele dames op geven. Bij het bestuur kunnen ook BATEN VOOR DE NIEUWE KERK Vrouwenver. „Harten omhoog" te Sirjansland organiseerde goed geslaagde bazar Vermakelijkheden genoten veel belangstelling Zaterdag werd in het Vereni gingsgebouw de van de Chr. Vrou wenvereniging „De harten omhoog" uitgaande bazar gehouden, die om drie uur in de middag werd open gesteld. De middag was vooral een hoog tepunt voor de jeugd, die naar har telust genoot van de vele attracties. Vooral de grabbelton en de touwtje trek-tent werd a.h.w. bestormd. Hetgeen tentoongesteld was overtrof de stoutste verwachtingen want niet minder dan 200 prijzen lagen uitgestald. Niet alleen door mensen uit het dorp maar ook uit andere plaatsen was veel waarde vols afgestaan om deze bazar tot een succes te maken. Het medele ven bij de voorbereiding en de dag zelf was buitengewoon. Zaterdag morgen bakten een aantal vrouwen nog een grote stapel oliebollen die vlot werden verkocht. Ofschoon het eindresultaat nog niet bekend is' mag worden aangenomen dat het resultaat prachtig zal zijn. Om 7 uur 's avonds werd de ba zar heropend. Nu waren er ook ve len van buiten het dorp aanwezig on werd weer een druk gebruik ge maakt van de in ruime male aan wezige vermakelijkheden. Veel be langstelling trok bijv. het raden van de verjaardag van een pop en het raden van een hoeveelheid bal len. Prijswinnaars werden resp. C. de Jonge Jr. en mevr. Mol-Hanse. Voor het begin van de grote ver loting sprak ouderling L. Klink, die er op wees dat deze bazar stond in het teken van de nieuw te bouwen kerk en niet bedoeld was als een attractie op zichzelf. Een woord van dank sprak de heer Klink tot allen die aan het welslagen van de bazar hadden medegewerkt. Het nam hierna heel wat tijd in beslag voordat de prijzen waren uitge reikt. Omdat vele zusterverenigin gen in andere plaatsen zich met de lotenverkoop hadden ingelaten vie len niet alle prijzen in Sirjansland. Niet minder dan elf prijzen vielen zelfs in Zierikzee, waaronder de le cn 2e prijs. Met deze verloting kwam tevens het einde aan deze geslaagde bazar. Een woord van hulde voor de uitstekende organi satie door de vrouwenvereniging is zeker op zijn plaats. Ten overvloe de zij nog medegedeeld dat de ba ten van deze bazar bestemd zijn voor het interieur van de nieuw te bouwen kerk. dit jaar weer „Pro Juventute"- kalenders worden besteld. Vervolgens hield mej. Onderdijk een lezing over „De huisvrouw als inkoopster". Met behulp van het flanelbord liet spreekster de aan wezigen zien, dat het voor de huis vrouw heel wat voordeliger uit komt als men de inkopen met over leg verricht. Mensen kunnen soms heel impulsief zijn en direkt kopen wat ze zien, hetgeen spreekster niet aanbevelenswaardig vond. Men dient met overleg te kopen, en goe de nota te nemen van gewicht en prijs en vergelijkingen trekken. Dikwijls spreekt ook het sentiment een woordje mee en let men er niet op of het voordelig is of niet, wat voor een enkele keer niet zo erg is. Met behulp van papieren mannen figuren werd op het flanelbord ge demonstreerd de goede en minder goede verdeling van het inkomen. De presidente bracht dank aan mej. Onderdijk voor de boeiende en leerzame avond. De opgravingen teOosterland Inzake de opgravingen te Oos- terland bericht de Rijksdienst voor Oudheidkundig Bodemonderzoek het volgende: In samenwerking met de herver kaveling Schouwen-Duiveland werd het onderzoek naar de funderingen van het voormalige slot Ooster- steyn voortgezet. Het hoofdgebouw en de noordoostelijk daarvan gele gen voorburcht zijn nu geheel ont graven, zowel het buiten- als het binnenmuurwerk bleken vrij goed bewaard te zijn gebleven. Het hoofdgebouw heeft een vierkante vorm en bezit een ronde hoektoren op de westhoek en een vierkant to rentje op de zuidhoek. Het gebouw is in een aantal rechthoekige ver trekken onderverdeeld. Een bin nenplaatsje, geplaveid met veld- keien, houdt verband met de toe gangspoort aan de zijde van de voorburcht. Het slot dateert uit omstreeks 1360. Het werd gebouwd in opdracht van Floris van den Abeele of van diens vader Hendrik van den Abeele. BRUINISSE Paard sloeg op hol Een paard van de landbouwer F. van den Berg, die gespannen voor een zg. rolkar, bestuurd door de landbouwer Jac. van Popering, op weg was naar de smid, sloeg door nog niet opgehelderde oorzaak op hol. De voerman kreeg gelukkig geen letsel en de kar kwam spoe dig tot stilstand. Het paard holde zonder kar verder, achtereenvol gens door de Prinses Wilhelmina- laan, de Dijkstraat, de Prinses Bea- trixstraat en de Burg. Hagelaan. Op de Dorpsweg werd het dier ge grepen door een jeugdige inwoner van Dreischor. Gelukkig bleef de schade beperkt tot een kapotte kar en dito tuig. Gezien de afstand die het dier door het dorp holde, mag dit zeker wel een wonder worden genoemd. Laatste blok herverkaveling wordt aangepakt In de polder Bruinisse is men be gonnen aan het laatste blok van de herverkaveling en wel het bouw land dat ligt oostelijk van de Lange weg, tot het zuidelijk gedeelte van de polder. Aannemer is de firma de Oude en de Jonge voor het ega- lisatiewerk en de firma Kuiper te Ouwerkerk voor de drainage. Ook „De Buijs", de grote weel die enige jaren geleden met zand werd dichtgespoten, overblijfsel van een dijkdoorbraak in vroeger eeuwen, in het uiterste zuiden van de pol der, zal nu in vruchtbaar weiland worden veranderd, zodat hier van Iandaanwinst gesproken kan wor den. Een aantal jaren heeft men dit object gelaten in de staat waar in het na de opspuiting was geko men. Een welige onkruidgroei was daarvan natuurlijk het gevolg. De te Bruinisse gehouden col lecte voor het kinderbcschcrmings- werk „Saakor" heeft f 69 opge bracht. MARKTBERICHTEN Coöp. Tuinbouwveiling der Z.H.E. afdeling Zierikzee Veiling van 20 okt. 1958 Grote Peen f 5-7; Andijvie f 7; Princessebonen f 39-41; Eigenhei mers f 9-10; Tomaten f 36; Confe rence f 17-31; Ingrid Marie f 12- 20; Goudreinette K. f 10; Alfeston f 11; Glorie van Holland f 6-19; Valappelen f 8; Alicant f 105-109; per 100 kg. Bloemkool f 10-40 per 100 stuks. Veemarkt ROTTERDAM, 21-10. Aanvoer 3448 stuks vee, (weektotaal 5179) t.w.: 350 vette koeien en ossen; 1314 stuks gebruiksvee; 153 vette kalve ren; 400 graskalveren; 429 nuchtere kalveren; 66 varkens; 58 biggen; 80 paarden; 8 veulens 539 schapen en lammeren; 51 bokken en geiten. Prijzen per kg.: vette koeien en ossen f 2,95-3,25, f 2,70-2,90, f 2,50- 2,60; vette kalveren f 2,70-2,90, f 2,40-2,50, f 2,00-2,25; slachtpaar- den f 2,10-2,00-1,80. Prijzen per stuk: graskalveren f 425-375-280; nuchtere kalveren f 72-57-45; biggen f 55-44-40; scha pen f 85-70-60; lammeren f 85-70- 60; kalf- en melkkoeien f 1150-960 •850; vare koeien f 800-750-600; vaarzen f 850-800-600; pinken f 600- 500-400. Ingezonden mededeling SPORT Renessc I-Kaaise Boys I 2-5 Geheel tegen de spelverwachting in heeft Renesse van de bezoekers een zware 5-2 nederlaag te slikken gekregen. Renesse, dat het zonder Dorreman en Dalebout moest stel len, heeft in deze ontmoeting zeker net zoveel kansen om te scoren ge kregen dan de bezoekers. Het begin was voor de bezoekers en reeds na tien minuten spelen wist Kaaise Boys, toen doelman De Vrieze verzuimde uit te lopen, door B. Ardon de leiding te nemen (0-1). Toen 4 minuten later geen enkele verdediger aanwezig was om een lage voorzet van de rechtsbuiten te onderscheppen, had linksbuiten G. Machielse weinig moeite de voor sprong tot 2-0 te verhogen. In de voorhoede van de rood-witten was Kappers bijzonder aktief. Nadat deze speler op een haar na de roos had gemist, had hij in de 23ste minuut met een beheerst schot meer succes (1-2). De gelijkmaker hing hierna in de lucht en geheel volgens het spelbeeld was het weer Kappers die in de 35ste minuut de partijen op gelijke voet bracht (2-2). Renesse bleef een overwicht behouden. Gedurende het eerste half uur na de hervatting was Renesse over wegend in de aanval, waarbij de voorhoede zich ook prachtige sco ringskansen wist te scheppen, die echter geen van alle werden benut. Nu dient direkt te worden aange tekend, dat vrouwe Fortuna bij schoten op de paal en lat Renesse geheel in de steek liet. Tegen de spelverhouding in gaf J. v. d. Luit- gaarden in de 28ste minuut zijn club de leiding (2-3). Renesse miste hierna de kracht om nog terug te slaan en 10 minuten voor tijd was het G. Machielse die de voorsprong nog wist te verhogen. Uit een straf schop wegens hands bracht ten slotte B. Ardon de eindstand op 2-5. Zaterdagmiddagcompetitie Burgh III-Duiveland I 6-4 Duiveland begint met de stijve bries in de rug gevaarlijke aan vallen op te zetten, die de Burgh- verdedigers maar met moeite we ten te keren. Na een kwartier spe len maakt de Duiveland-rechtsbin- nen v. d. Werf met een schitteren de kopbal het eerste doelpunt (0-1). Roks verhoogt de voorsprong door dat Verton te laat ingrijpt (0-2). De groen-witten zien geen kans zich los te werken en het is weer v. d. Werf, die van een geharrewar voor het Burgh-doel gebruik maakt om in te schieten (0-3). Na de rust, nu Burgh met de wind mee speelt, een sterk aan vallend Burgh, doch zoals dat meermalen voorkomt, valt een doelpunt aan de andere kant. Uit een plotselinge aanval van de geel zwarten doelpunt v. d. Werf voor de 3e maal. Keeper Verton ging hierbij niet vrij uit (0-4). Na 15 minuten neemt Kloet een corner, die Steur stopt, zich omdraait en hard inschiet (1-4). Een volgende corner brengt de bal bij Felius, die oerhard doelpunt (2-4). Geen 5 mi nuten later herhaalt Felius deze manier van schieten en de stand is 3-4. Even later is het weer Steur die met een listig boogballetje de gelijkmaker in het net deponeert. (4-4). Er zijn nog 10 minuten te spe len en Duiveland probeert de ba kens te verzetten, doch keeper Ver ton verricht enige fraaie safes. Een cross-pass van v. Nieuwen- huize naar Steur, wordt door deze speler afgewerkt met een zuiver schot, dat via de paal de bal on houdbaar in het doel doet verdwij non (5-4). Vlak voor tijd maakt i Steur zijn 4e, tevens mooiste goal van de wedstrijd, in de vorm van een prachtig boogballetje, waar de keeper net niet bij $:an (6-4). Met deze stand komt ook het einde. VOETBAL K.N.V.B. Afdeling Zeeland Het programma voor zondag 26 oktober a.s. luidt: le klasseB: Zierikzee II-SVOWK I (half 3, scheidsr. C. F. Schaap); Renesse II-Brouwershaven T (half 3, scheidsr. P. Wijs); Burgh II- Burgh I (half 3, scheidsr. P. J, Rie- teco). 2e klasse C: Zonnemaire I-Drei- schor I (half 3, scheidsr. N. Speel man); Brouwershaven II-Zierikzee III (half 3, scheidsr. J. D. v. d. Linde); SVOWK Ïl-Zonnemaire II (half 3, scheidsr. A. Berrevoets). Zaterdagmiddagcompetitie 25 oktober 2e klasse B: MEVO I-SVD I (half 4, scheidsi*. N. Speelman); Wol- faartsdijk I-Wissenkerke I; Kats I -Kloetinge I; Goes V-Zaamslag I; 's-Heer Hendrikskinderen I-Drie wegen I. 2e klasse C. Duiveland I-Brou wershaven III (half 4, scheidsr. Th. Sies); Bruse Boys I-SINOTO I (half 4, scheidsr. T. Simmers). .2 klasse C. SINOTO I-W.I.K. I (half 4, scheidsr. G. M. v. d.Wielen); Zeemeeuwen I-Bruse Boys II (half 4, scheidsr. J. de Wit); Burgh IV- Duiveland II (half 4, scheidsr. P. J. Rieteco). J uniorencompetitie Groep B VIII. Zierikzee B I-SI- NOTO B I (kwart over 2, scheidsr. P. C. W. v. d. Ende); Dreischor B I -Brouwershaven B I (3 u., scheidsr. J. A. Klink); Burgh B I-Duiveland B I (kwart over 2, scheidsr. P. J. Rieteco). Groep B IX. W.I.K. B I-MEVO B I (3 uur, scheidsr. J. D. v. d. Lin de). Scheepvaartbericliten Bloemfontein, 21 te Southamp ton. Walter S. Robertson, Ameri kaans onderminister van buiten landse zaken voor aangelegenheden betreffende het verre oosten en George C. Yeh, nationalistisch- Chinese ambassadeur in de V.S. zijn per vliegtuig te Taipeh aange komen, waar de Amerikaanse mi nister van buitenlandse zaken Dulles besprekingen met Tsjiang Kai Sjek zal voeren. Het motorvrachtschip „Risico" is op ongeveer 800 meter afstand van de Urker haven gezonken. Aan boord bevonden zich schipper J. Stam, diens vrouw en een kind. Het schip, 180 ton, geladen met beton ijzer, was op weg van Amsterdam naar Lemmer, ADVERTENTIES Met vreugde en dankbaarheid geven wij U kennis van de ge boorte van ons zoontje CORNELIS ANTHONIE (René) C. J. VIS M. A. VIS-VERMEULE Schuddebeurs, 20 oktober 1958 Provinciale weg B 81 Met grote blijdschap geven wij u kennis van de geboorte van ons dochtertje JOZINA (Joke) M. L. DE VRIEZE L. J. DE VRIEZE— VAN DONGEN Zierikzee, 19 oktober 1958 Fonteine 4 breimachines Breit in enkele uren Wat anders maanden lang moet duren Prijs vanaf f 270,- Het adres voor gratis les en demonstratie G J. WILBRINK Korte St. Janstraat 4 Telefoon 2923 Zierikzee GEMEENTE BURGH (Z.) Sollicitanten worden opgeroe pen voor de vacant komende betrekking van 2e ambtena(a)r(esse) ter secretarie. Gegadigden dienen vlot te kunnen typen, terwijl kennis van de registratuur en aange vangen studie G.A. I tot aan beveling strekken. Aanvangsjaarwedde incl. be kende toelagen f 2.599,15. Sollicitaties in te dienen bij de burgemeester van Burgh (Z.) binnen 10 dagen na verschij ning van dit blad.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1958 | | pagina 3