am j :T»ia Nationale lijfrente GEEN UITSTEL VAN RASSEN-INTEGRATIE OP SCHOOL VAN LITTLE ROCK Geen uitlevering van kardinaal Mindszenty STAD EN PROVINCIE Het koninklijk bezoek aan Rotterdam EEN NATIONALISTISCH SCHIP DOORBRAK BLOKKADE VAN QUEMOY Op 1 januari 1959 geconcentreerd waterschap op Schouwen-Duiveland wmm lijn DE JUFFER VAN 'tHOOGE DE RASSENSCHEIDING IN AMERIKA Arkansas' gouverneur laat de school sluiten LITTLE ROCK, 12-9. Het Ame rikaanse federale hoge gerechtshof heeft vrijdag bepaald, dat de ras sen-integratie op de middelbare school van Little Rock. (Arkansas) niet mag worden uitgesteld. Gouverneur Orval Faubus heeft hier echter onmiddellijk op gere ageerd met sluiting van de school. Hij was hiertoe gemachtigd door een wet die het parlement van Ar kansas onlangs op een spoedverga dering had aangenomen. Doch een advocaat in Little Rock heeft di rect daarna, namens een particulier, het gerechtshof van Arkansas ver zocht het bevel van Faubus tot sluiting van de school nietig te ver klaren, omdat het in strijd is met de grondwet van de staat Arkansas. Dit verzoek is afkomstig van een zekere mevrouw Gertie Garrett. De advocaat, Kenneth Coffelt, ver klaarde, dat mevrouw Garret voor rassenscheiding is, doch dat zij niet in sluiting van de scholen gelooft. De middelbare school van Little Rock zou maandag (vandaag) haar deuren voor het nieuwe schooljaar openen. Er waren zeven negerleer lingen ingeschreven. Volgens gou verneur Faubus is het echter hele maal niet nodig dat negerkinderen de school bezoeken, omdat zij een uitstekende eigen middelbare school hebben. Een lagere rechtbank had de school toestemming gegeven de in- BOEDAPEST, 13-9. Een woord voerder van de Hongaarse regering heeft zaterdag op een persconfe rentie in Boedapest verklaard, dat zijn regering niet van plan is om uitlevering te vragen van de-pri maat van Hongarije, kardinaal - Mindszenty. Zoals bekend bevindt kardinaal Mindszenty zich in het gebouw van de Amerikaanse legatie in Boeda pest, waar hij in november 1956 zijn toevlucht zocht toen de Rus sische tanks Boedapest binnenruk ten. Vader redde kind inaar verdronk zelf BERGUM, 14-9. Bij het redden van zijn vierjarig dochtertje Hotse is de 39-jarige Th. van der Meulen uit Huizum verdronken in de Lan- gemeer onder Suawoude. Het meis je, was van het dek van een kajuit van een zeilboot gevallen. Toen de vader, die het kind was nagespron gen, zijn dochter overreikte aan de schipper zonk hij zelf weg in de diepte. Pas na uren dreggen werd zijn lichaam opgehaald. Baby maakte J avontuurlijke reis SCHIP HOL, 13-9. Een Griekse baby van vier maanden, die door de Amerikaanse familie Brennet was geadopteerd, is na een avon tuurlijke luchtreis van Grieken land via Londen in New York jui chend binnen gehaald. De baby werd door een daarvoor aangewezen Griekse studente in het vliegtuig begeleid, maar in de wachtkamer van het vliegveld bij Londen zonder meer in de steek gelaten. Het personeel vond het kind, dat ztek was geworden, met alle papieren voor de reis naast zich. De kleine werd, naar een zieken huis gebracht en al spoedig kwam er bericht uit New York van de pleegouders, die vergeefs op de aankomst van Wendiezoals zij de baby noemen, hadden staan wachten. Besloten werd het kind, thans onder de hoede van een ste wardess, in het eerstvolgende lijn- toestel van deze Israëlische maat schappij van Londen naar New York te laten brengen. Intussen is dat geschied. Het werd een grootse aankomst van de thans weer opgeknapte Wendie, die door de stewardess met grote zorg tijdens de vlucht bemoederd is. tegratie - die een jaar geleden met behulp van federale troepen door president Eisenhower werd afge dwongen - twee-en-een-half jaar uit te stellen. Eisenhower, die op het ogenblik met vakantie is in Newport, drong vrijdagmiddag aan op opvolging van het gerechtelijk bevel, omdat anders anarchie zou dreigen. Het schoolbestuur deelde vrijdag, voor de gouverneur besloot de school te sluiten, mee, dat de zeven negerleerlingen maandag zouden worden toegelaten „omdat er blijk baar geen andere keus meer is". Gouverneur Faubus heeft vrij dagmiddag een aantal politieman nen bij zich ontboden. De reden hiervan is niet bekend. NIEUWERKERK Op zijn verzoek is aan de heer J. Koopman eervol ontslag ver leend als dijkgraaf van het water schap Gouweveer en Zelke. OOSTERLAND De Herverkaveling Volgens mededelingen van het Bureau Uitvoering werken der Her verkaveling zullen die landbouwers in onze gemeente geen winterge wassen mogen zaaien, wier gronden liggen in een vak, dat wordt be grensd door de Rampaartsedijk, de Rijksweg tot aan de Blauwe Keet, verder de Oud Heilige weg, dan de Hofweg (abusievelijk werd in de betreffende advertentie de voor malige Stoofdreef genoemd), de Nieuweweg, de Lage Rampaartse- weg, en zo door het Laurensweegje weer naar de Rampaartsendijk. Geiten droegen oranjestrik en bijzondere kruiwagen present ROTTERDAM, 13-9. De plechtig heid op het eiland Rozenburg maakte een feestelijke indruk, me de door de vele vlaggen, wijd wap perend in de wind en een volle zon. Op een dijkje stonden geiten op hun zondags met oranje strikken om de nek. Naast de paal, waarop de druk knop gemonteerd was, waarmee Hare Majesteit het sein tot de aan vang van de baggerwerkzaamheden gaf - het doorgraven van een dam, waardoor het eerste deel van de toekomstige buitenhaven ontstond - stond de mahoniehouten kruiwa gen, afgezet met bewerkt zilverbe slag, waarmee de Prins van Oranje op 31 oktober 1866 de eerste grond van de Nieuwe Waterweg wegreed. Het opschrift op de wagen luidt dan ook: „Waterweg van Rotterdam naar zee, 31 oktober 1866". Na het gegil van de sirene begon de baggermolen op luidruchtige wijze aan zijn taak. Het wegbagge- ren van de dam duurde echter wel wat langer dan de tien minuten die men er voor zeide nodig te heb ben. Mede daardoor was men op het tijdschema achter geraakt. Pas om twee minuten voor één gaf de dam zich gewonnen. Adelijk huwelijk in Limburg GULPEN, 13-9. Kasteel Neubourg te Gulpen, stamslot van de grafe lijke familie de Marchant et d' An- sembourg, zal op woensdag 24 sep tember aanstaande de romantische entourage vormen voor een adellijk huwelijk. Dit huwelijk wordt gesloten tus sen Alexandra gravin Szechenyi von Sarvar und Felsovidek, doch ter van Balint graaf Szechenyi von Sarvar und Felsovidek en gravin Marie, geboren prinses Galitzine, met baron Diethard von Wrede- Melschede, zoon van baron Joseph von Wrede-Melschede uit Willeba- dessen, Westfalen (D.). Voorlichtingsavond Plattelandsvrouwen De afdeling Noordwelle e.o. van de Ned. Bond van Plattelands vrouwen hield donderdag in het dorpshuis te Renesse, in samen werking met de Ned. Vereniging van Huisvrouwen - afdeling Wes telijk Schouwen - een voorlich tingsavond over het invriezen van levensmiddelen. In deze bijeenkomst, bijgewoond o.m. door b. en w., sprak de heer De Nooijer, verbonden aan het Technisch Handelsbureau Zeeland, over het technisch gedeelte van deze materie. Hij behandelde uit voerig de vier verschillende types diepvrieskluizen en gaf een de monstratie met de boxen, zoals die te Haamstede en Burgh in ge bruik zijn. De huishoudkundige mej. Land man vertelde vervolgens over de voorbereidende werkzaamheden die aan deze moderne manier van in maken voorafgaan. Na de pauze werd een drietal films vertoond, die het besprokene nog eens duidelijk lieten zien. Roden brengen zeer zwaar geschut in stelling TAIPEI!, 14-9. Een nationalis- tisch-Chinees bevoorradingsschip heeft zondagmorgen de communis tische blokkade van Quemoy ge broken en op een strand van het eiland munitie uitgeladen. Volgens een nationalistische bekendmaking stond het vrachtschip onder be scherming van de Amerikaans- Chinese vloot, maar werd niet be kendgemaakt of de communisten het strand, dat voor hun kustbat- terh'en gemakkelijk bereikbaar is, onder vuur legden of niet. Op Formosa verklaarden Ameri kaanse functionarissen evenwel be vreemd te zijn door de afwezigheid van communistische vuur, dat tot nogtoe alle pogingen om de blok kade te doorbreken had begroet. Een nationalistische woordvoer der op Formosa zei dat de commu nisten zwaar geschut in stelling brengen. Op twee plaatsen langs de kust van het vasteland beschikt men thans over vérdragend geschut van het kaliber 203 en 212 mm. Volgens deskundigen kunnen de communisten met dit type geschut ook de betonnen kazematten, waar de verdediging van Quemoy op steunt, vernielen. Het zwaarste ge schut van de nationalisten (van Amerikaanse herkomst) zijn 155 mm-stukken. Rond het water, waardoor de dam lag, hadden honderden Rozenburg- gers een plaatsje gezocht om de handelingen van de Koningin ook te kunnen volgen. Grote stukken dijk, die de toekomstige buitenha ven zullen afsluiten, zijn de afge lopen maanden reeds geconstrueerd WATERSCHAP SCHOUWEN Op maandag 29 september a.s. wordt in 's Landskamer een alge mene vergadering gehóuden van het bestuur van het Waterschap Schouwen. In de convokatie verstrekt het bestuur enkele mededelingen, o.m. wat betreft de verbetering van de zeedijken in de Zuidhoek. Terzake van het ontwerp-bestek is in be ginsel overeenstemming bereikt met Rijkswaterstaat en Provinciale Waterstaat. De woningen bij het gemaal „De Prommelsluis" zijn momenteel glas- en waterdicht. Op 12 september werden drie dijksma- gazijnen opgeleverd voor de laatste maal. Het werk aan de Oost Re- pard werd in mei van dit jaar voor de laatste maal opgeleverd. De aan nemer is betaald, maar met R.W.S. moet de subsidie nog worden ge regeld. Terzake van de inlaagdijk Kloosternol heeft overleg plaats ge vonden en werd in beginsel over eenstemming bereikt met R.W.S. en P.W.S. De eerste oplevering van de bermverhoging bij Borrendamme vond plaats op 31 juli jl. Het op ruimen van een restant staketwerk werd ondershands aanbesteed. De oeverval aan het Noorderstrand wordt nog altijd nauwkeurig ge observeerd en tot nu toe bestaat er geen aanleiding kostbare voorzie ningen te treffen. Het Prommel- sluisgemaal werd eind augustus Ingezonden mededeling raa raa raa raa raa ts* ru tol rgi tót tsi tel 122 tsl tsl t"l tra ran ran ran ran ran 8fiKSroS?Sr» 8ee!'- minder valid. Een meisje van drieënder tig jaar won In de vorige Bjjstand-actie een woon huis. Waarde vijfentwin tig duizend gulden. Zij liet een buis bouwen en ont vangt baar gehele leven van haar zwager en zuster, die het huis bewonen, meer dan tien gulden huur weke lijks. Zij kocht 2 Bijstand- loten en verleende bijstand. Verzeker u-zelf ook van een dergelijke lijfrente en ga nog vandaag naar uw Bijstand-winkelier en ver leen óók bijstand. Een kwart miljoen gulden aan prijzen waaronder wéér vijf woonhuizen. Eén van deze huizen nu bovendien geheel aangekleed met ge schenken van het Neder landse bedrijfsleven. Heemraadssingel 303^^l^dj^n^OJ 800^-5000.0 rrt r«|i t~i 13 2 t?2 t<2 r_.2 rsi tel ts-l t-2 t£2 O f»J tS2 tó>2 tSi r^i t±j tsrj tSi Jachthond „Leks" uit Haamstede praktisch kampioen van Nederland Groot succes voor amateur-voorjager Tijdens de op vrijdag en zaterdag gehouden naj aars wedstrijden, geor ganiseerd door de Nederlandse ver eniging „Langhaar", op de jacht velden van Jhr, mr. D. van Tets van Goudriaan te Dinteloord, be haalde de langharige reu „Leks", eigenaar de heer A. Hanse te Haam stede, en voorgejaagd door de heer M. L. J. Fokker te Burgh met 177 punten de eerste prijs. Dit betekent dat „Leks" zich practisch kampioen van Nederland kan noemen, een. prestatie, die in een zo zwaar bezet veld van uit stekende kwaliteitshonden, met grote letters genoemd mag worden. De amateur voorjager, de heer Fokker, ziet dan ook met grote vol doening terug op deze voor hem zo uitermate belangrijke wedstrijd tegen bijna allemaal beroepsdres- seurs. Het valt niet té verwonde ren, dat hij talloze aanbiedingen kreeg om dure honden van ras en standing af te richten, die hij door tijdsgebrek allen moest afwijzen. Er rest nu nog een wedstrijd in het noorden van het land, waar de heer Fokker, door de zeer vermoeiende reis voor de honden, waarschijnlijk niet aan mee zal doen. „Loek", eigenaar de heer C. v. d. Hoek te Renesse, behaalde de 5e prijs. Door dit resultaat legde de heer Fokker tevens beslag op de A. Vierkens- wisSfelprijs, een trofee die vorig jaar door de heer J. Stevense uit Renesse werd behaald. De verdere uitslagen luiden: 2. Hinda von der Wildburg van dr. A. H. ten Cate, Meppel met 176 pnt.; 3. Leda van de heer P. v. Zeben uit Zutphen, LAND- EN TUINBOUW ENGELAND EN DE E.E.G. WENEN, 13-9. Engeland zal voor stellen de gehele landbouwproduk- tie van het Britse gemenebest in de Europese gemeenschappelijke markt op te nemen, zo heeft het socialis tische parlementslid Charles Royle zaterdag verklaard. Royle verklaarde op een perscon ferentie, dat een amendement in deze zin door Engeland zal worden ingediend op de volgende vergade ring van de Raad van Europa. Royle sprak tot de pers na een bij eenkomst van de landbouwcommis- sie van de Raad van Europa. HONGKONG. Vrouwen zowel als mannen nemen in geheel communistisch China vrijwillig dienst in militaire eenheden, zo meldt het persbureau Nieuw China, dat er aan toevoegt dat de bewe ging „iedereen soldaat" door de „oorlogsprovocaties van Amerika" een snelle ontwikkeling beleeft. De vrijwilligers dienen in de leeftijds grens tussen 17 en 40 jaar. met 172 pnt.; 4. Buster van de heer J. Assink uit Rijssen met 169 pnt.; 5. Loek van de heer C. v. d. Hoek te Renesse met 167 pntEr namen 11 honden deel. voor de eerste maal opgeleverd aan de Herverkaveling. De polderconcentratie Aangaande de polderconcentratie deelt het bestuur mede, dat G.S. een voorstel zullen indienen bij de Provinciale Staten om het regle ment voor Schouwen-Duiveland te wijzigen. Behalve op enkele detail punten wordt voorgesteld de be groting en rekening door G.S. te doen goedkeuren, respektievelijk vaststellen. Voorts is de mogelijk heid geopend, dat de Kroon bij be noeming van de dijkgraaf of een gezworene kan afwijken van de ge stelde eisen van benoembaarheid Tenslotte is de verhouding van de geschotsheffing van ongebouwd en gebouwd op een vaste waarde ge fixeerd, nl. 0,2 pet. Het ligt in de bedoeling om het nieuwe water schap nog per 1 januari 1959 in werking te doen treden. LAND- EN TUINBOUW Uienprijzen verder gedaald KAPELLE, 12-9. In de afgelopen week is er op de Nederlandse uien- marlet een verdere prijsdaling in getreden. Deze bedraagt, in verge lijking met de voorgaahde week on geveer 2 cent per kilo. Voor export geschikte middelkwaliteit wordt thans maar ongeveer 6 cent per kilo betaald. Dit houdt ook in dat de telers van uien voor hun produkt landsgewas niet meer kunnen krij gen dan 4-5 cent per kilo. Dit is voor een goede teelt onvoldoende. Toch blijft het aanbod van uien nog vrij groot, aangezien er veel telers zijn die weinig vertrouwen hebben in de marktontwikkeling voor dit produkt. Er is namelijk in ons land en in het buitenland een zeer grote oogst. De export blijft zich op hoog peil bewegen. Zelden was er omstreeks deze tijd reeds zoveel export van uien. Lange tijd was Engeland de belangrijkste af nemer, maar vorige week nam west-Duitsland de voornaamste plaats in en kwam Engeland op de tweede plaats. Het kwantum dat wekelijks wordt geëxporteerd ligt rond de vijf miljoen kilo. België is reeds van 5 augustus af gesloten voor dit Nederlandse produkt. In Canadese groothandelskrin gen vreest men, dat de Europese Economische Gemeenschap plannen heeft voor een protectionistische landbouwpolitiek, die van ongun stige invloed zal zijn op de Cana dese graanexport, zo deelde de pre sident van de graanbeurs te Winni peg, Stanley Jones, in de jaarver gadering mede. Verwachting tot dinsdagavond: Zuidwestelijke wind Veranderlijke bewolking met plaat selijk enkele buien; iets lagere tem peraturen, vooral in het zuidoosten van het land; overwegend matige zuidwestelijke wind. 16 sept. Zon op 6.15, onder 18.55. Maan op 10.10, onder 20.19. Eerste kwartier: 20 sept. te 4.17. Hoogwaterstanden ZIERIKZEE: 16 sept. 5.03 v.m. 17.15 n.m. BROUWERSHAVEN 16 sept. 4.31 v.m. 16.55 n.m. Springtij: 15 en 30 sept. Doodtij: 22 sept. HET WEEKOVERZICHT t DE BILT, 15-9. Het afgelopen weekeinde voltrokken zich enkele wijzigingen in de luchtdrukverde ling. Een hogedrukgebied, dat ons een warme zondag heeft bezorgd, trok namelijk langzaam in ooste lijke richting weg. Daardoor kon een in betekenis toenemende on weersstoring, afkomstig uit Frank rijk, naar onze omgeving doordrin gen. Vanochtend kwamen er voor namelijk in het westen van het land enkele onweersbuien voor. Op het lichtschip Noordhinder viel 14 mm regen, maar de meeste regen ksvam in Engeland terecht. Op talrijke plaatsen viel daar 20 tot 30 mm, een station in Wales tapte zelfs 80 mm af, - Morgen zal de onweers storing nabij Denemarken liggen. Een erbij behorend front zal dan ons land gepasseerd zijn, waardoor de temperatuur op een wat lager niveau komt. De kans op enkele buien is tamelijk groot. MAASTRICHT. Tijdens de spits uren van de verkeersdrukte op de Wilhelminabrug te Maastricht is de 65-jarige wielrijder J. W. Brands, wonende aan de Borgharenweg te Limmel-Maastricht, aangereden door een vrachtauto en vrijwel op slag gedood. Indonesië heeft vrijdag laten doorschemeren, dat het „elders" wapens wil betrekken na Engelands weigering, gróte militaire uitrus tingsstukken naar Indonesië uit te voeren. Ingezonden mededeling Zitten Is er voor een huisvrouw niet bij. Het werk moet y3t"'-£^-^>'doorgaan. Daarom bij opkomende pijnen: 2 'ASPRO's en /T de pijn verdwijnt. Zorg dat U altijd 'ASPRO'bij de hand hebt. Ook zenuwpijn, lusteloosheid, moeheid of dat gevoel van rillerigheid verdwijnen snel en zekei door 'ASPRO'. Wont 'ASPRO' doet meer. 'ASPRO' maakt dat U zich prettiger voelt, fit! U kunt het werk weer aan! 2 'aspro'5 .-gn Utfoitmeeb ft: Id/liter naar 0i\} programma „HERHALING OP VERZOEK" over Rodio Luxemburg (208 m.J iedere zondagmorgen 10,45 uur. en nog betgen werk. FEUILLETON door HENK VAN HEESWIJK Door een toevallige omstandig heid maakte hij kennis met de eni ge dochter uit het eerste huwelijk van onze vriend Rosmalen, Ineke. Deze jongedame was op een kost school in de dagen, dat haar pa in de gevangenis zat en op 21-jarige leeftijd, toen pa al lang 't Hooge had gekocht, kwam ze naar huis. Ze kreeg een auto - een blauwe sportwagen - als verjaardagscadeau en daarmee toerde ze. Al gauw bleek ons, dank zij de inlichtingen van Jansen, dat deze jongedame dikwijls ritten maakte van Wilscho- ten naar Amsterdam. We hadden natuurlijk onderweg haar wagen kunnen aanhouden en doorzoeken. Dan zouden we misschien marihu ana gevonden hebben, maar we wil den ditmaal definitief afrekenen met de hele bende, dus we lieten haar stil haar ritjes maken, doch schaduwden haar, voornamelijk in de hoofdstad en noteerden alle adressen, waar zij haar voorraad loosde. Óm de proef op de som te nemen, liet inspekteur Busselaar eens een inval doen in een der hui zen, waar juffrouw Ineke haar koopwaar afleverde. We dachten aanvankelijk bot gevangen te heb ben, maar een paar sloffen sigaret ten - het was in een café - kwamen ons verdacht voorr We lieten ze on derzoeken en het resultaat was, dat het marihuana-sigaretten waren, verpakt in hulzen van bekende si garettenmerken, compleet met ban derolles e d. Zouden wij deze dame ergens onderweg aangehouden heb ben, dan zouden we hoogstens en kele sloffen sigaretten gevonden hebben en waarschijnlijk geen ogenblik gedacht hebben aan ma rihuana. We wisten dus dit: de sigaretten met marihuana-tabak komen recht streeks uit het buitenland, of de Indische hennep komt in dozen en er worden in Nederland sigaretten van gemaakt. We gingen overhellen naar dit laatste, omdat er Neder landse banderolles om zaten en de hulzen afkomstig waren van Ne derlandse fabrieken. We informeer den bij de twee betreffende fabrie ken en daar kwamen we te weten, dat er inderdaad hulzen vermist waren, soms hele vellen bedrukt papier. De banderolles werden nor maal gehaald op het daarvoor be stemde adres en contant betaald. De politie kreeg al gauw in de ga ten, wie de dief van de hulzen was, maar wachtte met arrestatie, want we ontdekten, waarheen de hulzen en de banderolles werden gezonden. Dat bleek een afgelegen boerderij te zijn in de buurt van Zuidlaren. Onze conclusie was - en later bleek die juist - dat daar de ruwe mari huana werd gebracht om verwerkt te worden tot sigaretten. Het blau we sportwagentje kwam ook hier op gezette tijden, soms twee keer in de week. Maar altijd laat in de avond of des nachts. Intussen was onze vriend Jansen heel wat le weten gekomen. Ik zal over de details niet uitweiden, maar hij wist voldoende om ons le doen terugkomen op onze eerste veron derstelling, dat de ruwe marihuana in dozen vanuit Duitsland naar ons land werd gesmokkeld en dat Ros malen dit op een zeer geraffineerde wijze deed. Hij ging bij voorkeur in zeer donkere nachten vissen, wat hij ook inderdaad deed, voer op halve kracht naar de vijfmijls-zöne, waar een andere boot hem praaide. De pakken of dozen met marihu ana werden bij hem aan boord ge bracht, de Duitse boot verdween en Rosmalen keerde, al vissende, terug naar de Waddenzee en tegen de morgen was hij weer thuis, waar de kostbare smokkelwaar in een schuur werd opgeslagen. De vol gende avond of des nachts ging de partij naar de boerderij nabij Zuid laren, alwaar de sigarettenmachine het werk verder deed. Ineke kwam de sloffen met sigaretten ophalen en transporteerde ze naar Amster dam, waar ze ze distribueerde. De gegevens, die Jansen ver schafte, sloten als een bus en we moesten wel aannemen, gezien ook onze eigen onderzoekingen, dat Rosmalen toch de leider van de bende was. Het probleem voor ons was echter: waar borg hij in zijn boot de marihuana? En op welke avonden ging hij niet alleen vissen - want dat deed hij natuurlijk ook - doch eveneens smokkelwaar over nemen? We vroegen onze Duitse collega's om medewerking en die kregen we prompt. Ook in Duitsland werd het net opengezet en we spraken met de Duitse politie, met Amsterdam, Folkezijl en Groningen, waarheen ik intussen mijn zetel had' ver plaatst, met elkaar af, dat we gis teravond om elf uur precies overal tegelijk zouden toeslaan. (Wordt vervolgd)

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1958 | | pagina 2